Bike Central/Barbur Vet

Event Category Name
3 Fast Twitch Friday Sprint A Patrick Jacks
1 Fast Twitch Friday Sprint Patrick Jacks
8 Alpenrose Velodrome Challenge Men Keirin Jeff Marain
7 Alpenrose Velodrome Challenge Men Keirin Stephen McLaughry
7 Alpenrose Velodrome Challenge Men 10-Mile Jeff Marain
2 Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Race Jeff Marain
1 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 50+ Sprints Robert Bigwood
6 Alpenrose Velodrome Challenge Men M&O Jeff Marain
6 Alpenrose Velodrome Challenge Men Sprints Jeff Marain
1 Alpenrose Velodrome Challenge Men Sprints Stephen McLaughry
3 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 40+ 3K Mark Godfrey
2 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 50+ 2K Robert Bigwood
5 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Kilo Jeff Marain
3 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 50+ 500 Robert Bigwood
5 PDX DEVO TRACK OMNIUM AND JUNIOR STATE CHAMPIONSHIP Senior Men Jeff Marain
11 Fast Twitch Friday: June Series Overall Sprint Jeff Marain
9 Fast Twitch Friday: June Series Overall Sprint Patrick Jacks
1 Fast Twitch Friday Sprint B Robert Bigwood
1 Fast Twitch Friday Sprint A Jeff Marain
1 Blue Ribbon Track Omnium Team Sprint Men Stephen McLaughry
10 Blue Ribbon Track Omnium Men 1/2 Stephen McLaughry
6 PDW Omnium Senior Men Jeff Marain
2 Fast Twitch Friday Sprint B Jeff Marain
1 Fast Twitch Friday Sprint B Patrick Jacks
10 Thursday Night Track Men 1-3 Jeff Marain
6 Thursday Night Track Men 1-3 Stephen McLaughry
15 Thursday Night Track Men 3/4 Mike Murray
6 Tuesday Night PIR: May Castelli Individual Competition Category 3/4 Mike Murray
19 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Murray
18 Fast Twitch Friday: May Overall Sprint Robert Bigwood
5 Fast Twitch Friday: May Overall Sprint Patrick Jacks
1 Fast Twitch Friday: May Overall Sprint Stephen McLaughry
3 Fast Twitch Friday Sprint C Robert Bigwood
7 Thursday Night Track Men 3/4 Mike Murray
6 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Mike Murray
33 OBRA TTT: Combined Combined Robert Bigwood
33 OBRA TTT: Combined Combined Mark Godfrey
33 OBRA TTT: Combined Combined Brian List
4 OBRA TTT Men 200-239 Robert Bigwood
4 OBRA TTT Men 200-239 Mark Godfrey
4 OBRA TTT Men 200-239 Brian List
1 Fast Twitch Friday Sprint B Patrick Jacks
2 Fast Twitch Friday Sprint A Stephen McLaughry
5 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Mike Murray
23 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Murray
26 Monday Night PIR Category 1/2/3 Mike Murray
3 Fast Twitch Friday Sprint B Patrick Jacks
2 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Mike Murray
22 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Murray
DNF BriHOP Interstellar Omnium: Sunday Women 1/3 Alexandra McLaughry
DNF BriHOP Interstellar Omnium: Sunday Men 1/3 Stephen McLaughry
7 BriHOP Interstellar Omnium: Saturday Women 1-3 Omnium - Day 1 Alexandra McLaughry
18 BriHOP Interstellar Omnium: Saturday Men 1-3 Omnium - Day 1 Stephen McLaughry
2 Fast Twitch Friday Masters Men Robert Bigwood
3 Fast Twitch Friday Women 1/2/3 Alexandra McLaughry
7 Fast Twitch Friday Men 1/2 Curtis Bergquist
5 Fast Twitch Friday Men 1/2 Patrick Jacks
1 Fast Twitch Friday Men 1/2 Stephen McLaughry
1 Thursday Night Track Masters Men Brian List
1 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 3/4 Mike Murray
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Murray
35 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Mike Murray
49 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Brian List
6 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 40-49 Brian List
2 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Series Standings - Long Masters Men 45-49 Brian List
5 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 45-49 Brian List
17 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Murray
22 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Brian List
2 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 45-49 Brian List
36 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Mike Murray