Audi

Event Category Name Date
37 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 JD Jaspersen 11/19
12 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 John Hatfield 11/19
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 John Weathers 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Jeff Otto 11/12
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 JD Jaspersen 11/12
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 John Hatfield 11/12
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 John Hatfield 11/5
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 JD Jaspersen 10/29
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 JD Jaspersen 10/28
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Fay Mobbs 10/28
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/28
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Jeff Otto 10/28
14 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 John Hatfield 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/22
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 4 Fay Mobbs 10/22
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Jeff Otto 10/22
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 JD Jaspersen 10/22
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Jeff Otto 10/15
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 JD Jaspersen 10/15
2 GPCM: Washougal CX Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/14
1 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Jeff Otto 10/14
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto 10/11
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 10/11
15 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield 10/11
22 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Warren Atkey 10/10
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/8
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Jeff Otto 10/8
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 JD Jaspersen 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Jeff Otto 10/7
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 John Hatfield 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 JD Jaspersen 10/7
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield 10/4
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto 10/4
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 10/4
19 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Warren Atkey 10/3
5 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Warren Atkey 10/3
1 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/30
2 GPCM: Heiser Farm CX Women 5 Fay Mobbs 9/30
2 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Jeff Otto 9/30
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto 9/27
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/27
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield 9/27
7 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/23
5 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Jeff Otto 9/23
16 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 John Hatfield 9/23
15 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 JD Jaspersen 9/23
1 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 50+ Jeff Otto 9/20
2 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/20
20 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ John Hatfield 9/20
3 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Jeff Otto 9/16
39 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 John Hatfield 9/16
11 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 JD Jaspersen 9/16
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto 9/13
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/13
22 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Warren Atkey 9/12-10/10
5 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/9
5 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Jeff Otto 9/9
10 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 JD Jaspersen 9/9
8 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Dave Torrance 9/9
2 GPCM: DDCX Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/2
3 GPCM: DDCX Masters 50+ Jeff Otto 9/2
19 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 John Hatfield 9/2
22 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 JD Jaspersen 9/2
14 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Dave Torrance 9/2
3 Monday Night PIR Sprint Series Men Brian Engelhard 8/28
2 Monday Night PIR Sprint Series Women Amy Engelhard 8/28
16 Tuesday Night PIR Category 4/5 Amy Engelhard 8/15
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 1/2 Dillon Caldwell 8/13
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 60+ Daniel Caldwell 8/13
3 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 50+ Dan Packman 8/13
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell 8/9
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2/3 Dillon Caldwell 8/9
14 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Nicole Pressprich 8/9
1 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 8/9
2 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Senior Men Dillon Caldwell 8/6
13 Franz Bakery Criterium Men Category 3 Davd Lanier 8/5
12 Franz Bakery Criterium Men Category 3 Andy Shirey 8/5
4 Franz Bakery Criterium Women Category 4/5 Amy Engelhard 8/5
10 Franz Bakery Criterium Masters Men 50+ Andrew LaVeine 8/5
1 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell 8/2
13 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Nicole Pressprich 8/2
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 8/2
2 Oregon State University Criterium Men Pro/1/2 Dillon Caldwell 7/30
1 Sasquatch Duro Men 19-29 Dillon Caldwell 7/29
1 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2 Nicole Pressprich 7/26
47 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Combined Andrew LaVeine 7/16
22 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Combined Dan Packman 7/16
12 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-59 Andrew LaVeine 7/16
5 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-59 Dan Packman 7/16
4 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-54 Andrew LaVeine 7/16
2 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-54 Dan Packman 7/16
19 High Cascades 100 Open Men Gray Skinner 7/15
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2/3 Dillon Caldwell 7/12
12 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Nicole Pressprich 7/12
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 7/12
3 Tuesday Night PIR Men 4/5 Andrew LaVeine 7/11
36 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Fay Mobbs 7/9
33 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Daniel Caldwell 7/9
26 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Dan Packman 7/9
38 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Karl Mobbs 7/9
5 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Robert Tornai 7/9
2 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Dillon Caldwell 7/9
1 Larch Mt. Hill Climb Women Category 4 Fay Mobbs 7/9
2 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 65+ Daniel Caldwell 7/9
2 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 50-54 Dan Packman 7/9
3 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 45-49 Karl Mobbs 7/9
1 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 40-44 Robert Tornai 7/9
2 Larch Mt. Hill Climb Category 1/2 Men Dillon Caldwell 7/9
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell 7/5
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 7/5
2 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Jeff Otto 7/2
2 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ John Weathers 7/2
4 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 50+ Tom Williamson 7/2
25 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Daniel Caldwell 7/2
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Women Category 1/2 Nicole Pressprich 7/2
18 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Men Category 4/5 Criterium Daniel Caldwell 7/1
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Women Category 1/2 Criterium Nicole Pressprich 7/1
2 Velo Cascadia Road Race Series: Hamaker TT: Combined Combined Dan Packman 6/29
2 Velo Cascadia Road Race Series: Hamaker TT Men A Dan Packman 6/29
15 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Daniel Caldwell 6/28
20 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Daniel Caldwell 6/28
18 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Nicole Pressprich 6/28
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 6/28
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ John Weathers 6/26
21 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs 6/25
15 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele 6/25
5 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield 6/25
3 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai 6/25
156 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Karl Mobbs 6/24
103 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined John Hatfield 6/24
44 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Robert Tornai 6/24
28 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Greg Steele 6/24
23 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs 6/24
9 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men John Hatfield 6/24
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Greg Steele 6/24
17 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield 6/24
16 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs 6/24
4 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele 6/24
23 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs 6/24
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men John Hatfield 6/24
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Greg Steele 6/24
22 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs 6/24
8 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield 6/24
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele 6/24
165 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Karl Mobbs 6/23
126 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Greg Steele 6/23
120 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined John Hatfield 6/23
107 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Robert Tornai 6/23
22 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs 6/23-25
7 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele 6/23-25
5 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield 6/23-25
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai 6/23-25
23 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs 6/23
14 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men John Hatfield 6/23
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai 6/23
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Greg Steele 6/23
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs 6/23
10 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele 6/23
8 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield 6/23
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai 6/23
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs 6/23
13 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men John Hatfield 6/23
12 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai 6/23
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Greg Steele 6/23
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs 6/23
13 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield 6/23
12 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai 6/23
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele 6/23
14 Tuesday Night PIR Men 4/5 Amy Engelhard 6/20
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Larry Chow 6/19
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Williamson 6/19
2 Skibowl Classic XC Category 1 Men 45+ John Weathers 6/18
3 Hammer Velo Crit Women 4/5 Amy Engelhard 6/17
28 Tuesday Night PIR Men 4/5 Amy Engelhard 6/13
127 OBRA TT Championships: Combined Combined Daniel Caldwell 6/11
86 OBRA TT Championships: Combined Combined Greg Steele 6/11
39 OBRA TT Championships: Combined Combined Dillon Caldwell 6/11
91 OBRA TT Championships: Combined Combined Nicole Pressprich 6/11
49 OBRA TT Championships: Combined Combined Greg Steele 6/11
6 OBRA TT Championships: Combined Combined Daniel Caldwell 6/11
5 OBRA TT Championships Masters Men 60-69 Daniel Caldwell 6/11
5 OBRA TT Championships Masters Men 40-49 Greg Steele 6/11
2 OBRA TT Championships Women Category 1/2 Nicole Pressprich 6/11
5 OBRA TT Championships Masters Men 45-49 Greg Steele 6/11
1 OBRA TT Championships Men Category 1/2 Dillon Caldwell 6/11
2 OBRA TT Championships Masters Men 65-69 Daniel Caldwell 6/11
23 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ John Weathers 6/7
14 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich 6/7
16 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell 6/7
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell 6/7
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 6/7
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell 6/7
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell 6/7
27 Hammer Velo Crit Senior Men Zach Bowden 6/3
16 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich 5/31
25 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell 5/31
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell 5/31
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 5/31
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell 5/31
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell 5/31
9 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 4/5 Andrew LaVeine 5/29
2 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Women 4/5 Amy Engelhard 5/29
25 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 John Hatfield 5/28
14 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 45+ Tom Williamson 5/28
4 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 45+ John Weathers 5/28
25 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 John Hatfield 5/28
14 Sisters Stampede Category 1 Men 45+ Tom Williamson 5/28
4 Sisters Stampede Category 1 Men 45+ John Weathers 5/28
14 Sisters Stampede Category 2 Men 45+ Tom Williamson 5/28
4 Sisters Stampede Category 2 Men 45+ John Weathers 5/28
5 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 1/2/3 Nicole Pressprich 5/27
4 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 1/2 Nicole Pressprich 5/27
10 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 50+ Andrew LaVeine 5/27
2 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Greg Steele 5/27
13 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men Category 1/2 Dillon Caldwell 5/27
18 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich 5/24
19 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell 5/24
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell 5/24
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 5/24
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell 5/24
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell 5/24
5 Tuesday Night PIR: May Series Category 3/4 Greg Steele 5/23
16 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Zach Bowden 5/23
4 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard 5/22
21 Rally the Valley Omnium: Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell 5/20
6 Rally the Valley Omnium Men 40/50/60 Daniel Caldwell 5/20
12 Rally the Valley Omnium: Criterium Men 40/50/60 Daniel Caldwell 5/20
2 Rally the Valley Omnium: Time Trial Masters Men 60-69 Daniel Caldwell 5/20
17 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich 5/17
23 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell 5/17
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell 5/17
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 5/17
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell 5/17
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell 5/17
1 Monday Night PIR Women 4/5 Hotspots Amy Engelhard 5/15
1 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard 5/15
19 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Men 19-44 Brent Carlson 5/13
11 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich 5/10
18 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell 5/10
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell 5/10
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich 5/10
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell 5/10
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell 5/10
2 Tuesday Night PIR: May Individual Series Category 3/4 Greg Steele 5/9
32 Tuesday Night PIR 3/4 Results Andrew LaVeine 5/9
1 Tuesday Night PIR 3/4 Results Greg Steele 5/9
6 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 JD Jaspersen 5/7
14 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 JD Jaspersen 5/7
5 Montinore Road Race Masters Men 50+ Jeff Otto 5/6
10 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Greg Steele 5/6
9 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Robert Tornai 5/6
7 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 John Hatfield 5/6
1 Montinore Road Race Women 4/5 40+ Fay Mobbs 5/6
9 Montinore Road Race Women 4/5 Amy Engelhard 5/6
1 Montinore Road Race Masters 4/5 60+ Luis Valls 5/6
2 Montinore Road Race Masters 4/5 50+ Andrew LaVeine 5/6
9 Montinore Road Race Masters 4/5 40+ Karl Mobbs 5/6
2 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard 5/1
1 Bear Springs Trap Sport Men 19-39 Zach Bowden 4/30
37 Revenge Of The Disc: Combined Combined Greg Steele 4/29
14 Revenge Of The Disc: Combined Combined Greg Steele 4/29
55 Revenge Of The Disc: Combined Combined Andrew LaVeine 4/29
1 Revenge Of The Disc Masters Men 40-49 Greg Steele 4/29
1 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Masters Men 45-49 Greg Steele 4/29
1 Revenge Of The Disc Masters Men 45-49 Greg Steele 4/29
2 Revenge Of The Disc Eddy Men Andrew LaVeine 4/29
3 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Andrew LaVeine 4/24
2 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Andrew LaVeine 4/24
1 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard 4/24
9 Barton Park Cicuit Race Masters Men 3/4/5 40+ John Hatfield 4/23
4 Barton Park Cicuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Robert Tornai 4/23
6 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Andrew LaVeine 4/17
1 Silverton Road Race Women 1/2 Nicole Pressprich 4/15
1 Silverton Road Race Women 1/2/3 Nicole Pressprich 4/15
3 Silverton Road Race Masters Men 60+ (3/4/5) Daniel Caldwell 4/15
20 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Dan Packman 4/15
13 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Andrew LaVeine 4/15
7 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Jeff Otto 4/15
2 Silverton Road Race Pro/1/2 Men Dillon Caldwell 4/15
14 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) John Hatfield 4/15
9 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) Greg Steele 4/15
6 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) Robert Tornai 4/15
2 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) John Weathers 4/15
15 Silverton Road Race Category 3 Men Julian Soh 4/15
3 Revenge Of The Disc: Combined Combined Greg Steele 4/9
1 Revenge Of The Disc Masters Men 45-49 Greg Steele 4/9
3 Kings Valley Road Race Women 1/2 Nicole Pressprich 4/8
3 Kings Valley Road Race Masters Men 60+ Luis Valls 4/8
10 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Andrew LaVeine 4/8
6 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Robert Tornai 4/8
2 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ John Hatfield 4/8
1 Kings Valley Road Race Men 1/2 Dillon Caldwell 4/8
11 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Men 45+ Rick Heckenlaible 4/1
10 Gorge Roubaix Women Category 4 Amy Engelhard 4/1
4 Gorge Roubaix Women Pro/1/2/3 Nicole Pressprich 4/1
19 Gorge Roubaix Men Pro/1/2 Gray Skinner 4/1
4 Gorge Roubaix Men Pro/1/2 Dillon Caldwell 4/1
20 Gorge Roubaix Men Category 3/4 John Hatfield 4/1
6 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Robert Tornai 4/1
1 Piece of Cake Road Race Women 1/2 Nicole Pressprich 3/19
13 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Andrew LaVeine 3/19
6 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Jeff Otto 3/19
3 Piece of Cake Road Race Women 4/5 Amy Engelhard 3/19
3 Piece of Cake Road Race Women 40+ 3/4/5 Tina Haugbro 3/19
1 Piece of Cake Road Race Women 40+ 3/4/5 Fay Mobbs 3/19
27 Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Men Zach Bowden 3/19
6 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Robert Tornai 3/19
1 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Greg Steele 3/19
5 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Robert Tornai 3/5
65 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Andrew LaVeine 3/5
10 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Andrew LaVeine 3/5
1 Jack Frost Time Trial Category 3 Men Robert Tornai 3/5