Audi

Event Category Name
2 Krampus Cross Men Category 3 Johnathan Popescu
58 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Jonathan Popescu
10 Bridge City CX Category 2/3 Men Jonathan Popescu
3 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 70+ Men Daniel Caldwell
3 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 70+ Men Daniel Caldwell
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Masters Men 70+ Daniel Caldwell
6 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Jonathan Popescu
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Masters Men 70+ Daniel Caldwell
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Masters Men 70+ Daniel Caldwell
1 Cross Cascades Cyclocross Races (All categories) Open 60+ Daniel Caldwell
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Masters Men 70+ Daniel Caldwell
DNF Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 1/2 Julian Soh
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
26 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 William Santana
11 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
11 Tuesday Night PIR Men 3/4 Cliff Baranowski
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 4/5 Mark-Anthony Sanchez
37 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
2 State Track Championships Category 4/5 Open Points Mark-Anthony Sanchez
2 State Track Championships Category 4/5 Points Overall Mark-Anthony Sanchez
1 State Track Championships Open 4/5 4K Pursuit Mark-Anthony Sanchez
3 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Men Nao Ohdera
DNS Swift Summit 200/100 Open Men William Santana
4 State Track Championships Masters 35-39 Points Mark-Anthony Sanchez
3 State Track Championships Masters 35-39 Scratch Mark-Anthony Sanchez
3 State Track Championships Category 4/5 Kilo Mark-Anthony Sanchez
27 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
DNF Cascade Cream Puff: Fritter Masters Men 55+ Rick Heckenlaible
5 Cascade Cream Puff: Fritter Masters Men 45+ Peter Hill
DNF The Red Line Criterium Men 1/2/3 Davd Lanier
35 The Red Line Criterium Men 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
26 The Red Line Criterium Masters Men 40+ Davd Lanier
11 The Red Line Criterium Masters Men 40+ Antonio Castaneda Jr
5 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
5 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Category 1/2/3
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Nao Ohdera
24 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Carl Hoefer
54 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
8 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
7 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Scratch Carl Hoefer
8 Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Carl Hoefer
19 OUCH TT: Combined Combined Dan Packman
1 OUCH TT Masters Men 50-59 Dan Packman
DNF Alpenrose Velodrome Challenge Masters Points Mark-Anthony Sanchez
7 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Points Carl Hoefer
5 Alpenrose Velodrome Challenge Men 10-Mile Carl Hoefer
12 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Miss and Out Mark-Anthony Sanchez
7 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Miss and Out Carl Hoefer
2 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 35+ 3K Pursuit Carl Hoefer
3 Tuesday Night PIR Category 3/4 Nao Ohdera
52 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
21 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Nao Ohdera
2 High Cascades 100/Endurance MTB 50+ Masters Men Bob Ludeman
12 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 3/4 Nao Ohdera
24 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
9 Tuesday Night PIR Category 3/4 Nao Ohdera
6 Therapeutic Associates Omnium Category 1/2 Carl Hoefer
2 Baker City Cycling Classic: Overall GC Category 4/5 Men Nao Ohdera
18 Baker City Cycling Classic: Overall GC Pro/1/2 Men Carl Hoefer
2 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Nao Ohdera
21 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Carl Hoefer
6 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Nao Ohdera
19 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
6 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Category 4/5 Men Nao Ohdera
19 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Pro/1/2 Men Carl Hoefer
6 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Nao Ohdera
19 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
11 Baker City Cycling Classic: TT Category 4/5 Men Nao Ohdera
15 Baker City Cycling Classic: TT Pro/1/2 Men Carl Hoefer
4 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Category 4/5 Men Nao Ohdera
20 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
4 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Nao Ohdera
20 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Carl Hoefer
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Nao Ohdera
3 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Open Men
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nao Ohdera
19 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
17 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 1/2/3 30+ William Santana
3 The Best of Both Masters Men 50+ Bob Ludeman
3 Alpenrose 4-Day Open Mark-Anthony Sanchez
1 Alpenrose 4-Day Open Carl Hoefer
3 Alpenrose 4-Day Open Mark-Anthony Sanchez
1 Alpenrose 4-Day Open Carl Hoefer
3 Alpenrose 4-Day Open Mark-Anthony Sanchez
1 Alpenrose 4-Day Open Carl Hoefer
3 Alpenrose 4-Day Open Mark-Anthony Sanchez
1 Alpenrose 4-Day Open Carl Hoefer
9 Mt. Tabor Series Men 4 Nao Ohdera
3 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Results Open Men
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Nao Ohdera
1 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nao Ohdera
22 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
14 Monday Night PIR: Series Results Men 1/2/3 30+ William Santana
3 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Senior Men Carl Hoefer
5 OBRA Omnium Championships: Time Trial Men Category 1/2 Carl Hoefer
DNS OBRA Omnium Championships: Criterium Men 3 Mark-Anthony Sanchez
8 OBRA Omnium Championships: Criterium Men 1/2 Carl Hoefer
10 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Senior Men Carl Hoefer
4 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 40+ Antonio Castaneda Jr
1 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 Nao Ohdera
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome: TNT: June Series Points Open 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
12 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 1/2/3 William Santana
7 Mt. Tabor Series Men 4 Nao Ohdera
5 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Series Team Competition Open Men
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Nao Ohdera
36 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
8 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nao Ohdera
8 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ William Santana
10 Marys Peak Hillclimb TT: Combined Combined Dan Packman
2 Marys Peak Hillclimb TT Masters Men 50-59 Dan Packman
13 Hammer Velo Crit Senior Men Carl Hoefer
22 Hammer Velo Crit Category 4/5 Nao Ohdera
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 1/2/3 Carl Hoefer
15 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
4 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nao Ohdera
19 Cascade Cycling Classic: Circuit Race: Cascade Cycling Classic: Overall GC Men Category 3/4 Nao Ohdera
13 Cascade Cycling Classic: Circuit Race: Cascade Cycling Classic: Overall GC Men Category 3/4 Andy Shirey
9 Cascade Cycling Classic: Circuit Race: Cascade Cycling Classic: Overall GC Masters Men Category 1/2/3 50+ Mark LITTRELL
20 Cascade Cycling Classic: Circuit Race Men Category 3/4 Andy Shirey
7 Cascade Cycling Classic: Circuit Race Men Category 3/4 Nao Ohdera
12 Cascade Cycling Classic: Circuit Race Masters Men Category 1/2/3 50+ Mark LITTRELL
15 Cascade Cycling Classic: Criterium : Cascade Cycling Classic: TT Men Category 3/4 Andy Shirey
13 Cascade Cycling Classic: Criterium : Cascade Cycling Classic: TT Men Category 3/4 Nao Ohdera
2 Cascade Cycling Classic: Criterium : Cascade Cycling Classic: TT Masters Men Category 1/2/3 50+ Mark LITTRELL
29 Cascade Cycling Classic: Criterium Men Category 3/4 Nao Ohdera
9 Cascade Cycling Classic: Criterium Men Category 3/4 Andy Shirey
12 Cascade Cycling Classic: Criterium Masters Men Category 1/2/3 50+ Mark LITTRELL
22 Cascade Cycling Classic Men Category 3/4 Nao Ohdera
16 Cascade Cycling Classic Men Category 3/4 Andy Shirey
4 Cascade Cycling Classic Masters Men Category 1/2/3 50+ Mark LITTRELL
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 1/2/3 Carl Hoefer
7 Mt. Tabor Series Senior Men Carl Hoefer
11 Sisters Stampede/XC Mtb Category 1 Men 45+ Bob Ludeman
9 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 1/2/3 Carl Hoefer
7 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
7 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Nao Ohdera
4 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nao Ohdera
16 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Mark-Anthony Sanchez
8 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Nao Ohdera
6 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
21 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Nao Ohdera
16 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Cliff Baranowski
6 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 45+ Bob Ludeman
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 Mark-Anthony Sanchez
6 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nao Ohdera
25 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr
23 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+
4 Montinore RR Masters 40+ 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
7 Montinore RR Overall Masters 1/2/3 Antonio Castaneda Jr
12 Montinore RR Men 1/2 Carl Hoefer
9 Montinore RR Men 4/5 Nao Ohdera
10 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Men 1/2/3 Carl Hoefer
26 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Cliff Baranowski
9 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Nao Ohdera
16 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Nao Ohdera
15 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Open Men Tony Bravetti
31 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Open Men Tony Bravetti
21 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Men Open Tony Bravetti
41 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Nao Ohdera
20 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Cliff Baranowski
19 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Mark-Anthony Sanchez
18 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Cliff Baranowski
3 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Josh STEINITZ
2 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Mark LITTRELL
8 Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Men Brian BAUMHOVER
DNS Gorge Gravel Grinder Super Big Grinder - Men Ian Tubbs
11 Piece of Cake RR Pro/1/2 Carl Hoefer
22 Piece of Cake RR Men 3 Mark-Anthony Sanchez
5 Piece of Cake RR Men 3 jonathan popescu
18 Piece of Cake RR Men 4/5 Nao Ohdera
44 Dirty Circles Men 1/2 William Santana
15 Dirty Circles Men 1/2 Benjamin Peterson
58 Dirty Circles Men 1/2/3 Combined William Santana
15 Dirty Circles Men 1/2/3 Combined Benjamin Peterson
27 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Mark-Anthony Sanchez
14 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Cliff Baranowski
12 Dirty Circles Men 4/5 Nao Ohdera
7 Jack Frost TT: Combined Combined Carl Hoefer
145 Jack Frost TT: Combined Combined Mark-Anthony Sanchez
109 Jack Frost TT: Combined Combined Cliff Baranowski
36 Jack Frost TT Eddy Senior Men Mark-Anthony Sanchez
25 Jack Frost TT Eddy Senior Men Cliff Baranowski
DNS Jack Frost TT Senior Men Pro/1/2 Carl Hoefer
1 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Carl Hoefer