BeerMongers

Event Category Name
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Ashley Lance
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Sydney Little
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Molly Leonard
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Andrew Slater
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Campbell
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Bill Klingler
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Little
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Little
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Bill Klingler
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mollie Futterman
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
17 Mt. Tabor Series Men 5 Carl Aldrich
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Andrew Slater
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mollie Futterman
15 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Molly Leonard
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Shawna Whitton
8 Mt. Tabor Series Men 3 Doug Merritt
8 Mt. Tabor Series Men 5 Carl Aldrich
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Women 19-39 Kate Drennan
11 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Carl Aldrich
17 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Brian Little
3 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Women 19-39 Kate Drennan
13 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 19-39 Carl Aldrich
21 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Julie Deal
1 OBRA Team Time Trial Championship Women 160-199 Julie Deal
5 Montinore Road Race Men 3 Doug Merritt
4 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 19-39 Andrew Slater
240 Jack Frost TT: Combined Combined Alexandra Cohen
214 Jack Frost TT: Combined Combined Mari Little
101 Jack Frost TT: Combined Combined Brian Little
14 Jack Frost TT Category 3 Men Brian Little
11 Jack Frost TT Category 4/5 Women Alexandra Cohen
7 Jack Frost TT Category 4/5 Women Mari Little
101 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Brian Little
240 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Alexandra Cohen
214 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mari Little
14 Jack Frost TT Overall Category 3 Men Brian Little
11 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Alexandra Cohen
7 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Mari Little