BeerMongers

Event Category Name
7 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
4 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Women 5 Sydney Little
10 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Women 4 Shawna Pearson
1 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Alexandra Cohen
4 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Keith McIntire
DNF Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 2/3 Brian Hanley
4 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Women Sydney Little
27 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Thomas Little
18 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Bill Klingler
17 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
10 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Campbell
2 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Women Mari Little
39 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Marc Brodehl
27 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Robby King
1 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Clydesdale Brian Little
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Sydney Little
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Sari Hargand
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Shawna Pearson
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 2/3 Kate Drennan
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 2/3 Mari Little
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Brian Hanley
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Andrew Suchocki
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Keith McIntire
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Sydney Little
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 9 Thomas Little
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Sydney Little
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Thomas Little
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Brian Wielenga
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Bill Klingler
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Terry Campbell
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Ashley Lance
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Mari Little
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Kate Drennan
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Robby King
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Andrew Duncan
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Brian Little
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Singlespeed Women Kate Drennan
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 5 Robby King
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 5 Sari Hargand
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 2/3 Mari Little
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 2/3 Kate Drennan
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 3 Anna Buckley
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 3 Alexandra Cohen
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Brian Little
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Brian Hanley
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Keith McIntire
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Daniel Lincoln
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Eric Brainich
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Bill Klingler
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Abram Hernandez
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Terry Campbell
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Andrew Duncan
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Clydesdale Marc Brodehl
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 10-12 Sydney Little
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 9 Thomas Little
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Sydney Little
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Thomas Little
2 Corn Cross 2 Women 5 Sari Hargand
2 Corn Cross 2 Women 2/3 Mari Little
7 Corn Cross 2 Men 2/3 Brian Little
3 Corn Cross 2 Junior Women 10-12 Sydney Little
1 Corn Cross 2 Junior Men 9 Thomas Little
6 Corn Cross 2 Junior Women 3/4/5 Sydney Little
24 Corn Cross 2 Junior Men 3/4/5 Thomas Little
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 5 Stacy Maiano
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 5 Sari Hargand
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 4 Jericho Winter
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 2/3 Kate Drennan
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 35+ 3 Anna Buckley
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Carl Aldrich
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Bill Klingler
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Terry Campbell
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Kyle Stephens
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Brian Hanley
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Brian Little
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Andrew Suchocki
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Keith McIntire
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Devin Bailly
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 10-12 Sydney Little
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 9 Thomas Little
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Sydney Little
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Thomas Little
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Women Mari Little
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Robby King
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Eric Brainich
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Greg Scott
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 9-12 3/4/5 Sydney Little
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9-12 3/4/5 Thomas Little
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Stacy Maiano
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Sari Hargand
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 2/3 Kate Drennan
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 3 Alexandra Cohen
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 3 Anna Buckley
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Doug Merritt
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Carl Aldrich
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Brian Hanley
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Bill Klingler
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Terry Campbell
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Matthew Crampton
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Brian Little
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Keith McIntire
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Eric Brainich
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 10-12 Sydney Little
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9 Thomas Little
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Sydney Little
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Thomas Little
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Women Mari Little
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Women Kate Drennan
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Robby King
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Greg Scott
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Carl Aldrich
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Matthew Crampton
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Bill Klingler
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Terry Campbell
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Andrew Suchocki
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Brian Hanley
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Brian Little
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Keith McIntire
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Daniel Lincoln
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 10-12 Sydney Little
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 9 Thomas Little
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Sydney Little
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Thomas Little
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Eric Brainich
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Brian Wielenga
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Jericho Winter
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Kate Drennan
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Andrew Duncan
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Runners Matthew Crampton
2 Luscher Farm Crosstoberfest Women 5 Sari Hargand
5 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Keith McIntire
3 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Andrew Suchocki
2 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
12 Luscher Farm Crosstoberfest Men 5 Robby King
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 9-12 3/4/5 Sydney Little
15 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9-12 3/4/5 Thomas Little
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 1/2 Chad Balthazor
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Women 4 Jericho Winter
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Women 2/3 Kate Drennan
14 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Singlespeed Doug Merritt
13 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Singlespeed Carl Aldrich
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 10-12 Sydney Little
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9 Thomas Little
10 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 3/4/5 Sydney Little
37 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 3/4/5 Thomas Little
7 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Singlespeed Women Mari Little
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Singlespeed Women Kate Drennan
10 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 5 Robby King
10 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Clydesdale Marc Brodehl
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Clydesdale Kyle Stephens
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Clydesdale Bill Klingler
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Clydesdale Brian Little
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Sydney Little
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Thomas Little
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Eric Brainich
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Brian Wielenga
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 1/2 Chad Balthazor
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Carl Aldrich
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Doug Merritt
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Brian Hanley
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Terry Campbell
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Brian Little
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Daniel Lincoln
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 5 Stacy Maiano
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Shawna Pearson
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Jericho Winter
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Alexandra Cohen
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Sydney Little
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9 Thomas Little
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Sydney Little
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Thomas Little
92 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Greg Scott
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Mari Little
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Ashley Lance
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 5 Robby King
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Marc Brodehl
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 5 Sheena Harris
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 5 Sari Hargand
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 4 Shawna Pearson
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 2/3 Kate Drennan
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 2/3 Mari Little
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 3 Alexandra Cohen
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Carl Aldrich
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Doug Merritt
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Terry Campbell
67 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Brian Little
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Brian Hanley
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Andrew Suchocki
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Matthew Crampton
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Keith McIntire
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 10-12 Sydney Little
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 9 Thomas Little
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Sydney Little
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Thomas Little
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Women Mari Little
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 5 Robby King
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Andrew Duncan
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 10-12 Sydney Little
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 9 Thomas Little
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 1/2 Chad Balthazor
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Devin Bailly
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 Shawna Pearson
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 5 Sari Hargand
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 2/3 Kate Drennan
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Doug Merritt
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Carl Aldrich
75 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Andrew Suchocki
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Terry Campbell
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Keith McIntire
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Brian Little
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Matthew Crampton
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Sydney Little
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Thomas Little
75 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Kyle Stephens
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Mari Little
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Ashley Lance
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 5 Robby King
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Marc Brodehl
3 Blind Date at the Dairy Women 5 Sari Hargand
11 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Andrew Suchocki
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Terry Campbell
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Devin Bailly
29 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Doug Merritt
19 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Carl Aldrich
19 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Terry Campbell
17 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Doug Merritt
16 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Brian Little
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Matthew Crampton
24 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Shawna Pearson
6 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Mari Little
7 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 1/2 Kate Drennan
3 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Singlespeed Women Ashley Lance
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 3/4 Chad Balthazor
7 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Abram Hernandez
9 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Sydney Little
23 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Thomas Little
17 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Keith McIntire
15 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Carl Aldrich
14 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Doug Merritt
8 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matthew Crampton
3 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Ashley Lance
6 Portland Trophy Cup Women 1/2 Kate Drennan
53 Portland Trophy Cup Open 3/4 Marc Brodehl
23 Portland Trophy Cup Open 3/4 Brian Hanley
1 Portland Trophy Cup Open 3/4 Chad Balthazor
8 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Abram Hernandez
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 9-12 3/4/5 Sydney Little
15 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 9-12 3/4/5 Thomas Little
11 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 5 Sari Hargand
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters Women 35+ 3 Mari Little
18 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Singlespeed Carl Aldrich
14 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Andrew Suchocki
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Keith McIntire
10 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Sydney Little
43 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Thomas Little
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Abram Hernandez
11 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Singlespeed Women Mari Little
48 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Andrew Duncan
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Clydesdale Brian Little
4 Blind Date at the Dairy Women 5 Sari Hargand
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Terry Campbell
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Bill Klingler
18 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Keith McIntire
13 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Carl Aldrich
DNF Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Doug Merritt
9 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Brian Little
4 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matthew Crampton
16 Portland Trophy Cup Women 3/4 Shawna Pearson
3 Portland Trophy Cup Women 3/4 Mari Little
11 Portland Trophy Cup Women 1/2 Kate Drennan
7 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Ashley Lance
24 Portland Trophy Cup Open 3/4 Brian Hanley
1 Portland Trophy Cup Open 3/4 Chad Balthazor
8 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Abram Hernandez
6 Portland Trophy Cup Junior Women Sydney Little
17 Portland Trophy Cup Junior Open Thomas Little
18 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Carl Aldrich
19 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Terry Campbell
16 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Doug Merritt
10 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Brian Little
9 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Matthew Crampton
24 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Shawna Pearson
5 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Mari Little
10 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 1/2 Kate Drennan
3 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Singlespeed Women Ashley Lance
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 3/4 Chad Balthazor
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Abram Hernandez
6 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Sydney Little
21 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Thomas Little
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 9-12 3/4/5 Sydney Little
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 9-12 3/4/5 Thomas Little
15 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 5 Stephanie Stauber
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 4 Shawna Pearson
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 4 Jericho Winter
7 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 2/3 Kate Drennan
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters Women 35+ 3 Alexandra Cohen
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters Women 35+ 3 Mari Little
18 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Carl Aldrich
28 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Andrew Suchocki
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Keith McIntire
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 10-12 Sydney Little
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 9 Thomas Little
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Sydney Little
38 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Thomas Little
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Abram Hernandez
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Clydesdale Bill Klingler
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Clydesdale Brian Little
8 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Kate Drennan
16 Blind Date at the Dairy Singlespeed Carl Aldrich
10 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Andrew Suchocki
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Bill Klingler
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Devin Bailly
5 Blind Date at the Dairy Women 5 Sari Hargand
17 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Doug Merritt
15 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Keith McIntire
13 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Carl Aldrich
DNF Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Brian Little
12 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Terry Campbell
8 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matthew Crampton
13 Portland Trophy Cup Women 3/4 Shawna Pearson
4 Portland Trophy Cup Women 3/4 Mari Little
8 Portland Trophy Cup Women 1/2 Kate Drennan
7 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Ashley Lance
54 Portland Trophy Cup Open 3/4 Greg Scott
27 Portland Trophy Cup Open 3/4 Brian Hanley
3 Portland Trophy Cup Open 3/4 Chad Balthazor
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Abram Hernandez
6 Portland Trophy Cup Junior Women Sydney Little
15 Portland Trophy Cup Junior Open Thomas Little
23 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Carl Aldrich
19 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Matthew Crampton
16 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Terry Campbell
13 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Brian Little
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Doug Merritt
22 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Shawna Pearson
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Mari Little
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Kate Drennan
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Women Ashley Lance
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 3/4 Chad Balthazor
10 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Abram Hernandez
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Sydney Little
18 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Thomas Little
15 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
9 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 4 Shawna Pearson
3 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 2/3 Kate Drennan
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 35+ 3 Beth Flanagan
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 35+ 3 Mari Little
23 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Doug Merritt
18 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Carl Aldrich
DNF Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Keith McIntire
22 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Andrew Suchocki
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Chad Balthazor
3 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 10-12 Sydney Little
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 9 Thomas Little
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Sydney Little
32 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Thomas Little
DNF Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Abram Hernandez
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Clydesdale Bill Klingler
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Clydesdale Brian Little
9 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Matthew Crampton
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Bill Klingler
22 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Carl Aldrich
17 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Terry Campbell
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Brian Little
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Doug Merritt
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Mari Little
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Kate Drennan
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Women Ashley Lance
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 3/4 Chad Balthazor
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Abram Hernandez
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Sydney Little
16 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Thomas Little
15 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Carl Aldrich
12 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Doug Merritt
4 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Brian Little
18 Portland Trophy Cup Women 3/4 Shawna Pearson
5 Portland Trophy Cup Women 3/4 Mari Little
8 Portland Trophy Cup Women 1/2 Kate Drennan
4 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Ashley Lance
24 Portland Trophy Cup Open 3/4 Brian Hanley
2 Portland Trophy Cup Open 3/4 Chad Balthazor
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Abram Hernandez
4 Portland Trophy Cup Junior Women Sydney Little
15 Portland Trophy Cup Junior Open Thomas Little
1 Corn Cross Junior Women 9-12 3/4/5 Sydney Little
13 Corn Cross Junior Men 9-12 3/4/5 Thomas Little
4 Corn Cross Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
9 Corn Cross Women 5 Sari Hargand
1 Corn Cross Women 2/3 Kate Drennan
3 Corn Cross Masters Women 35+ 3 Anna Buckley
2 Corn Cross Masters Women 35+ 3 Mari Little
3 Corn Cross Men 2/3 Chad Balthazor
1 Corn Cross Junior Women 10-12 Sydney Little
2 Corn Cross Junior Men 9 Thomas Little
3 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Sydney Little
30 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Thomas Little
17 Corn Cross Masters 50+ Eric Brainich
1 Corn Cross Clydesdale Brian Little
10 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
9 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 5 Sari Hargand
15 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 2/3 Keith McIntire
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 10-12 Sydney Little
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 9 Thomas Little
4 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 3/4/5 Sydney Little
23 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Thomas Little
5 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Singlespeed Women Mari Little
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Clydesdale Brian Little
17 Blind Date at the Dairy Stampede Kate Drennan
9 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Kate Drennan
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed Carl Aldrich
12 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Bill Klingler
16 Portland Trophy Cup Women 3/4 Shawna Pearson
30 Portland Trophy Cup Open 3/4 Abram Hernandez
27 Portland Trophy Cup Open 3/4 Brian Hanley
6 Portland Trophy Cup Open 3/4 Chad Balthazor
25 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Carl Aldrich
10 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Terry Campbell
5 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Doug Merritt
13 Portland Trophy Cup Women 1/2 Kate Drennan
5 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Ashley Lance
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 10-12 Sydney Little
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 9 Thomas Little
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Sydney Little
28 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Thomas Little
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 1/2 Doug Merritt
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 5 Sheena Harris
9 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 4 Shawna Pearson
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 4 Jericho Winter
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 35+ 3 Mari Little
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Singlespeed Women Mari Little
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Bill Klingler
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Brian Little
20 Ochoco Gravel Roubaix: Overall By Distance 80-Miles Doug Merritt
11 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 1-3 (80-Mile) Doug Merritt
17 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Matthew Crampton
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Molly Leonard
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Little
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Sydney Little
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
18 Portland Short Track Series Singlespeed Carl Aldrich
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Sydney Little
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
9 Six Hours of Mt Hood Solo Women Open Molly Leonard
8 Six Hours of Mt Hood Solo Women Open Kate Drennan
27 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Andrew Slater
22 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Carl Aldrich
16 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Doug Merritt
11 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Chad Balthazor
14 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Suzanne Leta
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Sydney Little
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Shawna Pearson
11 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Little
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Ashley Lance
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Sydney Little
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Molly Leonard
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Andrew Slater
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Campbell
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Bill Klingler
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Little
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Little
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Bill Klingler
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mollie Futterman
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mari Little
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Sydney Little
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
17 Mt. Tabor Series Men 5 Carl Aldrich
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Andrew Slater
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carl Aldrich
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Doug Merritt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Chad Balthazor
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Abram Hernandez
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mollie Futterman
15 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Beth Flanagan
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Molly Leonard
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kate Drennan
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Shawna Pearson
8 Mt. Tabor Series Men 3 Doug Merritt
8 Mt. Tabor Series Men 5 Carl Aldrich
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Women 19-39 Kate Drennan
11 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Carl Aldrich
17 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Brian Little
3 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Women 19-39 Kate Drennan
13 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 19-39 Carl Aldrich
21 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Julie Deal
1 OBRA Team Time Trial Championship Women 160-199 Julie Deal
5 Montinore Road Race Men 3 Doug Merritt
4 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 19-39 Andrew Slater
240 Jack Frost TT: Combined Combined Alexandra Cohen
214 Jack Frost TT: Combined Combined Mari Little
101 Jack Frost TT: Combined Combined Brian Little
14 Jack Frost TT Category 3 Men Brian Little
11 Jack Frost TT Category 4/5 Women Alexandra Cohen
7 Jack Frost TT Category 4/5 Women Mari Little
101 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Brian Little
240 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Alexandra Cohen
214 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mari Little
14 Jack Frost TT Overall Category 3 Men Brian Little
11 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Alexandra Cohen
7 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Mari Little