Team S+M

Event Category Name
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men C 35+ Phillip M Trost
14 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters 35+ B Phillip M Trost
4 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Women C Deanna Lloyd
8 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men A Patrick Means
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters 60+ Ron Strasser
17 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters 35+ B Chris Valencia
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Beth Ann Orton
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jason Britton
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brad Winn
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Paul Schoonover
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
6 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Brad Winn
1 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Clydesdale Matt Wilkin
5 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
23 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Eric Lanners
16 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Dan Werle
11 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Erik Tonkin
16 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Jonathan Myers
11 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Phillip M Trost
3 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 60+ Ron Strasser
21 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ B ILe Powell
41 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Chris Valencia
24 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Joseph Marek
13 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Paul Schoonover
32 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B ILe Powell
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Connor Wiles
33 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Dieter Hoffmann
19 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Andy Leritz
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Andrew Warren
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Remy Maguire
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Jill Hardiman
18 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Dan Werle
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Eric Lanners
17 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category A Jason Britton
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 60+ Ron Strasser
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Matt Wilkin
116 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Chris Valencia
102 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Erick Nelson
36 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Jonathan Modie
28 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Peter Koonce
17 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Phillip M Trost
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Paul Schoonover
14 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz
2 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Matt Wilkin
DNF Cross Crusade: Barton Park Women A Audrey Brown
27 Cross Crusade: Barton Park Women A Laurie Hotovy
9 Cross Crusade: Barton Park Women A Jill Hardiman
41 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Nicholas Leritz
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Kosmala
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Eric Lanners
21 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Jeff Spencer
36 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
8 Cross Crusade: Barton Park Category A Brad Winn
7 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Paul Montgomery
3 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
60 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
47 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B chris brannen
44 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B ILe Powell
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Leritz
31 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Tabor Stensvad
18 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dieter Hoffmann
6 Cross Crusade: Barton Park Category B Billy Wherley
2 Cross Crusade: Barton Park Category B Jason Britton
17 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
126 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Chris Valencia
108 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Matt Gilman
99 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Erick Nelson
98 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jeff Spencer
79 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andy Casebeer
70 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joseph Marek
32 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Phillip M Trost
21 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
12 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Paul Schoonover
7 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Peter Koonce
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Peter Spir
4 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ A Dan Werle
1 Fazio Farms CX Part Deux Masters 60+ Ron Strasser
51 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Eric Lanners
2 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Matt Wilkin
146 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Chris Valencia
108 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Joseph Marek
103 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Andy Casebeer
94 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C sean vali
90 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jeff Spencer
2 Cross Crusade: PIR Infield Category B Billy Wherley
31 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Paul Schoonover
27 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Phillip M Trost
13 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Peter Koonce
11 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Paul Montgomery
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Ron Strasser
89 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Kenneth Pace
25 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Matt Wilkin
8 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Andy Leritz
62 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Evelyn West
25 Cross Crusade: PIR Infield Women A Laurie Hotovy
22 Cross Crusade: PIR Infield Women A Audrey Brown
10 Cross Crusade: PIR Infield Women A Jill Hardiman
68 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Dan Werle
52 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Michael Kosmala
DNF Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
38 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Nicholas Leritz
41 Cross Crusade: PIR Infield Category A Jonathan Smith
39 Cross Crusade: PIR Infield Category A Jonathan Myers
30 Cross Crusade: PIR Infield Category A Scott Bradway
8 Cross Crusade: PIR Infield Category A Erik Tonkin
16 Cross Crusade: PIR Infield Category B Andrew Warren
8 Cross Crusade: PIR Infield Category B Jason Britton
63 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jonathan Modie
4 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Erik Tonkin
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 60+ Ron Strasser
25 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B ILe Powell
18 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ Peter Spir
65 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Chris Valencia
43 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Paul Schoonover
15 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Phillip M Trost
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Chad Swanson
32 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Michael Kosmala
21 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Dan Werle
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Brad Winn
62 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Dan Werle
121 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Paul Schoonover
20 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Brad Winn
53 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Myers
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Aaron Leritz
52 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Eric Lanners
21 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Connor Wiles
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Jill Hardiman
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Audrey Brown
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
20 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Peter Koonce
42 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Phillip M Trost
61 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jeff Spencer
74 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jonathan Modie
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Billy Wherley
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Ron Strasser
55 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenneth Pace
39 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Matt Wilkin
60 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Evelyn West
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Chris Leach
140 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Chris Valencia
126 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Erick Nelson
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Matt Wilkin
117 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Joseph Marek
102 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C sean vali
79 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andy Casebeer
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Patrick Means
8 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Peter Koonce
9 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Phillip M Trost
11 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Paul Schoonover
27 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Chris Valencia
8 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ B ILe Powell
2 Sandy/Boring Corn Cross Masters 60+ Ron Strasser
1 Sandy/Boring Corn Cross Category A Erik Tonkin
8 Sandy/Boring Corn Cross Category A Scott Bradway
3 Sandy/Boring Corn Cross Women A Jill Hardiman
14 Sandy/Boring Corn Cross Singlespeed Robert Christensen
1 Sandy/Boring Corn Cross Category B Jason Britton
3 Sandy/Boring Corn Cross Clydesdale Jeff Spencer
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brad Winn
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Nicholas Leritz
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
94 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
61 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Dieter Hoffmann
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Warren
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Billy Wherley
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Kosmala
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Jason Britton
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Renee Pype
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Unicycle Samantha Trost
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dieter Hoffmann
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Warren
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Neal Bibler
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Billy Wherley
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Chad Swanson
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category A Erik Tonkin
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 60+ Ron Strasser
15 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ B chris brannen
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B ILe Powell
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Kosmala
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Nicholas Leritz
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brad Winn
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
107 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
82 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andy Casebeer
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
8 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Laurie Hotovy
10 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Aaron Leritz
21 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Eric Lanners
5 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Remy Maguire
4 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Mielle Blomberg
18 Blind Date at the Dairy: October Standings Singlespeed Nicholas Leritz
16 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men A 40+ Eric Lanners
13 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Laurie Hotovy
6 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Mielle Blomberg
22 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Connor Wiles
31 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Andrew Warren
27 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Laurie Hotovy
19 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Jill Hardiman
18 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Remy Maguire
56 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Michael Kosmala
47 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Eric Lanners
46 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Nicholas Leritz
25 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Chad Swanson
16 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Aaron Leritz
41 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Jonathan Myers
27 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Scott Bradway
7 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Unicycle Samantha Trost
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Phillip M Trost
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Matt Wilkin
17 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Billy Wherley
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Jason Britton
5 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
59 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Tabor Stensvad
13 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Paul Montgomery
DNF Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Andrew Warren
114 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Kenneth Pace
74 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B chris brannen
50 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Matt Wilkin
47 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B ILe Powell
20 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Andy Leritz
DNF Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Evelyn West
33 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Peter Spir
21 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Dieter Hoffmann
164 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Chris Valencia
163 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Erick Nelson
139 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Joseph Marek
136 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C sean vali
125 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Chris Leach
97 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Andy Casebeer
83 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Jeff Spencer
40 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Jonathan Modie
22 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Peter Koonce
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Ron Strasser
10 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Jeff Spencer
2 Cross-Word CX Challenge Masters 60+ Ron Strasser
7 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
57 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
9 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
5 Blind Date at the Dairy Beginner Men Phillip M Trost
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nicholas Leritz
86 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
84 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Leach
83 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Valencia
54 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Nicholas Leritz
5 Cross Crusade: Rainier Beginner Men Phillip M Trost
2 Cross Crusade: Rainier Category C Andrew Warren
18 Cross Crusade: Rainier Category C Connor Wiles
57 Cross Crusade: Rainier Category C Aaron Stensaud
17 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ James Meyer
11 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Paul Montgomery
5 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Ron Strasser
63 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Judd Eustice
54 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B ILe Powell
36 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Andy Leritz
27 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Dieter Hoffmann
47 Cross Crusade: Rainier Junior Men Tabor Stensvad
37 Cross Crusade: Rainier Category B Nick Makanna
9 Cross Crusade: Rainier Category B Jason Britton
101 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jonathan Modie
11 Cross Crusade: Rainier Category A Erik Tonkin
85 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Joseph Marek
15 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Peter Koonce
16 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Renee Pype
5 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
37 Cross Crusade: Rainier Women A Laurie Hotovy
27 Cross Crusade: Rainier Women A Audrey Brown
23 Cross Crusade: Rainier Women A Remy Maguire
16 Cross Crusade: Rainier Women A Jill Hardiman
DNF Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Chad Swanson
4 Cross Crusade: Rainier Clydesdale Matt Wilkin
53 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Eric Lanners
36 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Michael Kosmala
21 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Aaron Leritz
28 Cross Crusade: Rainier Category A Jonathan Myers
23 Cross Crusade: Rainier Category A Scott Bradway
21 Cross Crusade: Rainier Category A Brandon Meinke
18 Cross Crusade: Rainier Category A Brad Winn
99 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jeff Spencer
53 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
15 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Eric Lanners
34 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
5 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
6 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
10 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ Paul Montgomery
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Jonathan Myers
35 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Scott Bradway
28 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Brandon Meinke
25 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Brad Winn
75 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Kenneth Pace
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C aaaron Stensaud
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Connor Wiles
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Matt Wilkin
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Unicycle Samantha Trost
8 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Phillip M Trost
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Nicholas Leritz
15 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Remy Maguire
42 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Eric Lanners
16 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ James Meyer
15 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ John Eric Lutz
21 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Chad Swanson
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ Ron Strasser
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Audrey Brown
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
105 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Matt Wilkin
98 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Judd Eustice
89 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B chris brannen
35 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Aaron Leritz
54 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Andy Leritz
5 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Michael Kosmala
65 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Evelyn West
39 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dieter Hoffmann
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Peter Spir
50 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Tabor Stensvad
157 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Erick Nelson
154 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Chris Valencia
127 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Andy Casebeer
106 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Jeff Spencer
63 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Peter Koonce
49 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Nick Makanna
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Jason Britton
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Laurie Hotovy
28 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Jill Hardiman
22 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Renee Pype
29 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B ILe Powell
3 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 60+ Ron Strasser
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men Phillip M Trost
9 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Eric Lanners
27 Blind Date at the Dairy Singlespeed Andy Leritz
43 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jonathan Modie
83 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Gilman
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Leach
9 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
7 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
3 Battle At Barlow Clydesdale Matt Wilkin
5 Battle At Barlow Masters 35+ B Kenneth Pace
2 Battle At Barlow Masters 35+ B Michael Kosmala
15 Battle At Barlow Masters 50+ Dieter Hoffmann
63 Battle At Barlow Masters 35+ C Chris Valencia
37 Battle At Barlow Masters 35+ C Jonathan Modie
16 Battle At Barlow Category B Jason Britton
5 Battle At Barlow Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
14 Battle At Barlow Women A Laurie Hotovy
6 Battle At Barlow Women A Jill Hardiman
23 Battle At Barlow Category A Brandon Meinke
18 Battle At Barlow Category A Jonathan Myers
17 Battle At Barlow Category A Scott Bradway
15 Battle At Barlow Category A Brad Winn
7 Battle At Barlow Category A Patrick Means
21 Battle At Barlow Masters 35+ A Nicholas Leritz
20 Battle At Barlow Masters 35+ A Eric Lanners
1 Battle At Barlow Masters 60+ Ron Strasser
34 Battle At Barlow Masters 35+ B Judd Eustice
28 Battle At Barlow Masters 35+ B Andy Leritz
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 60+ Ron Strasser
38 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Jeff Spencer
8 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Phillip M Trost
26 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Joseph Marek
27 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ B chris brannen
40 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Andy Casebeer
20 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category B Eric Aldinger
24 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 50+ Dieter Hoffmann
4 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Remy Maguire
18 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A Eric Lanners
10 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Jonathan Myers
48 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Chris Valencia
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Jill Hardiman
16 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Chris Valencia
90 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
27 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Eric Aldinger
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
30 Blind Date at the Dairy Singlespeed Andy Leritz
10 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
9 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
9 Fazio Farms Masters 35+ B Andy Leritz
21 Fazio Farms Masters 35+ C Joseph Marek
13 Fazio Farms Masters 35+ C sean vali
10 Fazio Farms Masters 35+ B Kenneth Pace
1 Fazio Farms Masters 60+ Ron Strasser
1 Fazio Farms Category A Brandon Meinke
4 Fazio Farms Masters 35+ A Chad Swanson
9 Future Cross Men C 35+ Chris Valencia
5 Fazio Farms Women A Mielle Blomberg
12 Fazio Farms Masters 35+ A Nicholas Leritz
10 Fazio Farms Masters 35+ A Aaron Leritz
26 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ B ILe Powell
3 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Phillip M Trost
15 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men C 35+ Chris Valencia
32 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ B chris brannen
1 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Erik Tonkin
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ C Andy Casebeer
18 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 50+ Peter Spir
2 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 60+ Ron Strasser
11 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Jonathan Myers
13 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Chris Valencia
13 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
8 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
31 Blind Date at the Dairy Singlespeed Andy Leritz
14 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Eric Lanners
6 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Aaron Leritz
54 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Eric Aldinger
83 Mt Ashland Hillclimb: Combined Combined Dieter Hoffmann
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ C Jonathan Modie
1 Mt Ashland Hillclimb MTB Category 1/Pro Men 40-59 Jonathan Myers
9 Mt Ashland Hillclimb MTB Category 2 Men 40-59 Dieter Hoffmann
3 Hood River Double Cross Beginner Men Phillip M Trost
19 Hood River Double Cross Masters 35+ C Andy Casebeer
30 Hood River Double Cross Masters 35+ B Andy Leritz
21 Hood River Double Cross Masters 35+ A Nicholas Leritz
26 Hood River Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Swanson
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
1 Mt Ashland Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
7 Hood River Double Cross Women A Jill Hardiman
1 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
4 Hood River Double Cross Category B Jason Britton
DNF Hood River Double Cross Category A Patrick Means
12 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Laurie Hotovy
26 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
5 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Swanson
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category A Patrick Means
2 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 60+ Ron Strasser
43 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B ILe Powell
1 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
3 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Michael Kosmala
46 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Chris Valencia
42 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Andy Casebeer
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men Phillip M Trost
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Tabor Stensvad
6 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Jill Hardiman
15 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Chris Valencia
55 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ C Chris Valencia
28 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Nicholas Leritz
5 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Chad Swanson
7 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category A Jonathan Myers
7 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 60+ Gil Ormerod
2 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 60+ Ron Strasser
35 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B ILe Powell
29 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B chris brannen
28 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B Andy Leritz
39 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ C Andy Casebeer
2 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
17 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Remy Maguire
13 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Laurie Hotovy
9 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Audrey Brown
16 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Eric Lanners
3 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Beth Ann Orton
2 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 60+ Ron Strasser
39 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B ILe Powell
52 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Matt Wilkin
53 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B chris brannen
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Michael Kosmala
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Jonathan Myers
14 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Eric Lanners
19 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women A Remy Maguire
71 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Chris Valencia
27 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men Phillip M Trost
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Andy Casebeer
1 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men A Patrick Means
35 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men B 35+ ILe Powell
29 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men B 35+ Andy Leritz
10 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed Nicholas Leritz
15 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Clydesdale Lee Stocker
23 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Clydesdale Dan Burton
2 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Beth Ann Orton
9 Gresham Criterium Senior Women Beth Ann Orton
1 Monday PIR Women 1/2/3 Beth Ann Orton
8 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Erik Tonkin
6 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men 1/2 Erik Tonkin
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jonathan Myers
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men 1/2 Jonathan Myers
11 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 55-59 Dieter Hoffmann
98 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Dieter Hoffmann
1 Monday PIR Senior Women Beth Ann Orton
16 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Aaron Leritz
13 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Beth Ann Orton
4 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 3 Beth Ann Orton
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Kuipers
13 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
38 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
19 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Kuipers
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
5 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
DNF Rolf Prima Downtown Criterium Men 1/2/3 Beth Ann Orton
4 Rolf Prima Downtown Criterium Women 1/2/3 Beth Ann Orton
5 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Scott Bradway
29 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Michael Kosmala
18 High Cascades 100 Open Men Patrick Means
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
2 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Beth Ann Orton
15 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
10 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
1 Montinore Road Race Women 1/2/3 Beth Ann Orton
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
11 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 ILe Powell
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
13 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Laurie Hotovy
1 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Beth Ann Orton
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Aaron Leritz
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
3 Test of Endurance Category 2 Men 40-49 Michael Kosmala
DNF St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Jonathan Modie
DNF St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Matt Gilman
3 Test of Endurance Elite Men Jonathan Myers
2 Test of Endurance 100K Men 40-49 Scott Bradway
10 Mt. Tabor Series Category 3 Men Steven Case
2 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
21 Mt. Tabor Series Senior Men Luke Pennington
8 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Beth Flanagan
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
35 Mt. Tabor Series Category 5 Men Gil Ormerod
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
33 Six Hours of Mt Hood Solo Men Jonathan Kuipers
10 Six Hours of Mt Hood Solo Men Eric Aldinger
6 Six Hours of Mt Hood Solo Men Chad Swanson
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Michael Kosmala
2 Humbug Hurry-Up Men Epic Elite Jonathan Myers
3 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
28 Mt. Tabor Series Men Category 5 Gil Ormerod
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
10 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
11 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
15 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
5 Pickett's Charge XC Category 2 Women 50+ Renee Pype
9 Pickett's Charge XC Category 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
8 Pickett's Charge XC Elite Men Jonathan Myers
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
7 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
3 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
39 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 ILe Powell
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Michael Kosmala
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
1 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Beth Ann Orton
13 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
18 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
DNF Mt. Tabor Series Category 3 Men Aaron Leritz
3 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
2 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
7 Blitz to the Barrel Pro Invitational Open Women Beth Ann Orton
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
40 Monday PIR Masters Men 4/5 Judd Eustice
12 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
12 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
12 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Kuipers
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
42 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
32 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 ILe Powell
4 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Jonathan Myers
13 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Patrick Means
5 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
8 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Patrick Means
21 Mt. Tabor Series Category 4 Men Patrick Croasdaile
11 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
7 Mt. Tabor Series Masters Women Mielle Blomberg
39 Mt. Tabor Series Category 5 Men Gil Ormerod
12 Mt. Tabor Series Senior Men brandon mienke
6 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
3 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
36 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
12 Monday PIR Masters Men 4/5 Jonathan Modie
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 ILe Powell
32 Portland Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
13 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
31 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
2 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Beth Ann Orton
21 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Robert Christensen
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Aaron Leritz
37 Monday PIR Masters Men 4/5 Matt Gilman
2 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Category 1 Women 19-39 Deanna Lloyd
5 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Elite Men Jonathan Myers
3 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Elite Men Patrick Means
2 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Elite Men Erik Tonkin
7 Hammer Velo Criterium Senior Women Mielle Blomberg
23 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Aaron Leritz
1 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Aaron Leritz
22 Mt. Tabor Series Category 3 Aaron Leritz
12 Mt. Tabor Series Men Category 5 Andy Leritz
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
34 Mt. Tabor Series Men Category 5 Gil Ormerod
9 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
4 Mt. Tabor Series Masters Aaron Leritz
6 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Women 40+ Mielle Blomberg
21 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Michael Kosmala
8 Sisters Stampede MTB XC Elite Men Jonathan Myers
16 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
9 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 50+ Renee Pype
2 Sisters Stampede MTB XC Elite Women Beth Ann Orton
1 Bend Don't Brake Women 4 Beth Ann Orton
1 Monday PIR Women 4/5 Beth Ann Orton
26 Monday PIR Masters 4/5 Jonathan Modie
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
5 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed Judd Eustice
7 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed Andy Leritz
9 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men A 35+ Nicholas Leritz
11 Spring Thaw XC Elite Men (Open) Jonathan Myers
3 Spring Thaw XC Category 2 Women 50+ Renee Pype
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite/Category 1 Women Jill Hardiman
22 Tuesday PIR Category 4/5 Matt Gilman
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
11 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Men Michael Kosmala
7 Cascade Chainbreaker XC Category 2 19-39 Men Patrick Croasdaile
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
14 Monday PIR Women 1/2/3 Mielle Blomberg
DNF Coast Hills Classic XC Women Category 2 50+ Renee Pype
DNF Coast Hills Classic XC Elite Men Jonathan Myers
1 Coast Hills Classic XC Women Category 1 40+ Mielle Blomberg
3 Coast Hills Classic XC Elite Women Beth Ann Orton
1 Coast Hills Classic XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
11 Monday PIR Women 1/2/3 Mielle Blomberg
14 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 19-39 Jonathan Kuipers
17 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
24 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 19-39 Rich Anderson
6 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 40-49 Michael Kosmala
12 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 40-49 Eric Aldinger
15 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 40-49 Kenneth Pace
19 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-39 Chad Swanson
2 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Scott Bradway
2 Bear Springs Trap XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
DNF Bear Springs Trap XC Elite Men Jonathan Myers
9 Bear Springs Trap XC Category 2 Women 19-39 Remy Maguire
1 Bear Springs Trap XC Elite Men Patrick Means
5 Willamette Gran Fondo Medio > Women > 50-59 Evelyn West
6 Willamette Gran Fondo Medio > Women > 50-59 Renee Pype
6 Bear Springs Trap XC Elite Men Jonathan Smith
9 Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 40+4 Andy Leritz
9 Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Jonathan Myers
DNF Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 40+4 Mick Desserault
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 50+ Judd Eustice
8 Monday PIR Women 4/5 Beth Ann Orton
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 50+ 4/5 Judd Eustice
9 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Jonathan Myers
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Aaron Leritz
5 Monday PIR Women 4/5 Beth Ann Orton
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
8 Monday PIR Senior Women Mielle Blomberg
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
3 Kings Valley Road Race Women 4/5 Beth Ann Orton
36 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Patrick Means
DNF Rose Garden Circuit Race Series Category 4/50+ Judd Eustice
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Aaron Leritz
5 Mudslinger XC Elite Men Patrick Means
19 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Eric Lanners
4 Mudslinger XC Category 1 Women 40+ Jill Hardiman
6 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Scott Bradway
DNS Mudslinger XC Category 2 40-49 Men Michael Kosmala
7 Mudslinger XC Category 3 Women 40+ Renee Pype
5 Mudslinger XC Category 2 19-39 Women Remy Maguire
4 Mudslinger XC Category 2 19-39 Women Beta Flanagan
4 Mudslinger XC Category 1 Women Audrey Brown
2 Mudslinger XC Category 2 19-39 Women Deanna Lloyd
23 Mudslinger XC Category 2 19-39 Men Richard Anderson
19 Mudslinger XC Category 2 19-39 Men Jonathan Kuipers
10 Mudslinger XC Elite Men Jonathan Myers
8 Mudslinger XC Category 2 40-49 Men Brian Baumann
4 Mudslinger XC Elite Women Beth Ann Orton
3 Mudslinger XC Singlepeed Women Lisa Belair-Sullivan
5 Mudslinger XC Category 1 Women 40+ Mielle Blomberg
1 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 4/5 50+ Judd Eustice
85 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Judd Eustice
11 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Judd Eustice
10 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Aaron Leritz
24 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
9 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Patrick Means
16 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Judd Eustice
DNS Gorge Roubaix Women Category 4 Beth Ann Orton
15 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jonathan Myers
13 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
6 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
11 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
29 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Michael Kosmala
14 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Jonathan Kuipers
7 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Patrick Croasdaile
13 Echo Red to Red MTB XC Category 2 60+ Men JOE BEKO
6 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Women Margi Bradway
4 Echo Red to Red MTB XC Category 2 50+ Women Renee Pype
5 Echo Red to Red MTB XC Pro Men Jonathan Myers
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
21 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
23 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Aaron Leritz
8 Monday PIR: Series Standings for May Women 4/5 Beth Ann Orton
20 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Jonathan Myers
4 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 40+ Aaron Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 50+ Judd Eustice
18 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 40+ Andy Leritz
14 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Mielle Blomberg
5 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Beth Ann Orton
6 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Beth Ann Orton
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite/Category 1 Women Jill Hardiman
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
3 Masters and Juniors Track Races: Kilos Men 50+ Judd Eustice
8 Masters and Juniors Track Races: 500m Men 50+ Judd Eustice
17 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 Jonathan Myers
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 40+ Aaron Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 50+ Judd Eustice
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite/Category 1 Women Jill Hardiman
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 30-34 Patrick Means
11 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 40-44 Michael Kosmala
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 45-49 Jonathan Myers
7 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Senior Men 19-29 Patrick Croasdaile
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Patrick Croasdaile
15 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Michael Kosmala
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 1 Women 40+ Jill Hardiman
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 1 Women 40+ Jill Hardiman
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 1 Women 40+ Jill Hardiman
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Elite Men Patrick Means
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Elite Men Jonathan Myers
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 40-49 Michael Kosmala
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Elite Men Patrick Means
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Elite Men Jonathan Myers
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Elite/Category 1 Women Jill Hardiman
8 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
8 Masters and Juniors Track Races: Series Standings Men 50+ Judd Eustice
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
5 Portland Short Track Series: June Series Standings Elite/Category 1 Women Beth Ann Orton
12 Portland Short Track Series: June Series Standings Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
12 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
17 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
21 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
26 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
1 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Beth Ann Orton
1 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Beth Ann Orton
2 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
4 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite/Category 1 Women Beth Ann Orton
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
15 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men U35 Jonathan Kuipers
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
17 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Aaron Leritz
17 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
19 Willamette Gran Fondo by Distance Medio (55-Miles) Renee Pype
18 Willamette Gran Fondo by Distance Medio (55-Miles) Evelyn West
14 Monday PIR: Series Standings for April Place Mielle Blomberg
16 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Mielle Blomberg
8 Monday PIR: Series Standings for April Women 4/5 Beth Ann Orton
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 55+ Ron Strasser