Team S+M

Event Category Name
7 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 50+ John Wilson
1 Kruger's Crossing CX Junior Women 15-16 Samantha Trost
6 Kruger's Crossing CX Junior Women Samantha Trost
4 Kruger's Crossing CX Masters 60+ Steven Miller
3 Kruger's Crossing CX Masters 60+ Ron Strasser
53 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Jonathan Modie
12 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Phillip M Trost
24 Kruger's Crossing CX Singlespeed Dieter Hoffmann
19 Kruger's Crossing CX Singlespeed Andy Leritz
8 Kruger's Crossing CX Singlespeed Nicholas Leritz
9 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters Women 45+ Renee Pype
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Women A Clara Honsinger
7 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A James Ceccorulli
6 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A Jonathan Myers
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A Erik Tonkin
1 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A Sean Babcock
DNF OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 60+ Gil Ormerod
8 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 60+ Steve Lacey
7 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 60+ Steven Miller
5 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 60+ Ron Strasser
23 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ B Kenneth Pace
32 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ C Jeff Spencer
11 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ C Jonathan Modie
53 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Mielle Blomberg
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Andy Leritz
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Emily Paxson
18 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Margi Bradway
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Audrey Brown
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Michael Wilson
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Aaron Leritz
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Jonathan Myers
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Sean Babcock
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A James Ceccorulli
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Steven Miller
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Ron Strasser
54 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Geoff Sanderson
53 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Evelyn West
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Dieter Hoffmann
79 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B ILe Powell
42 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Kenneth Pace
61 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Jonathan Modie
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Women Mielle Blomberg
47 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Robert Christensen
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Emily Paxson
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Beginner Women Samantha Trost
54 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Nicholas Leritz
18 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Aaron Leritz
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Michael Wilson
29 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Patrick Means
25 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Jonathan Myers
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A James Ceccorulli
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Sean Babcock
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women 15-16 Samantha Trost
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Samantha Trost
20 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Gil Ormerod
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Paul Montgomery
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Ron Strasser
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Steven Miller
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Peter Spir
55 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Evelyn West
69 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Jonathan Modie
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Women Mielle Blomberg
30 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Kenneth Pace
8 Cross Crusade: Barton Park Women B Emily Paxson
18 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
12 Cross Crusade: Barton Park Women A Audrey Brown
2 Cross Crusade: Barton Park Women A Clara Honsinger
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz
4 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Wilson
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Erik Tonkin
27 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
24 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
2 Cross Crusade: Barton Park Category A Sean Babcock
11 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Steven Miller
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
60 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Evelyn West
33 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dieter Hoffmann
28 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
78 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jeff Spencer
27 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
1 Corvallis Cross Classic Singlespeed Women Mielle Blomberg
1 Corvallis Cross Classic Category A Men Patrick Means
4 Pedalers at the Poor Farm Masters 60+ Ron Strasser
3 Pedalers at the Poor Farm Masters 60+ Steven Miller
19 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ B Eric Aldinger
17 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ B ILe Powell
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Emily Paxson
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Megan Chinburg
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Clara Honsinger
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Wilson
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Erik Tonkin
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Sean Babcock
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Steven Miller
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Dieter Hoffmann
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ John Wilson
71 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Matt Wilkin
44 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Mielle Blomberg
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dieter Hoffmann
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Andy Leritz
59 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Nicholas Leritz
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Emily Paxson
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Megan Chinburg
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Clara Honsinger
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Wilson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Sean Babcock
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Steven Miller
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Steve Lacey
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Peter Spir
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ John Wilson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andy Casebeer
1 Psycho Cross Series Masters Men 50+ John Wilson
5 Washougal CX Women A Margi Bradway
3 Washougal CX Category A Jonathan Myers
10 Washougal CX Masters Women 45+ Renee Pype
3 Washougal CX Singlespeed Women Mielle Blomberg
DNF Washougal CX Masters 35+ C Phillip M Trost
2 Cross Crusade: Cascade Locks Women B Emily Paxson
15 Cross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
10 Cross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
32 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Laurie Watson
22 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Margi Bradway
18 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Audrey Brown
3 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Clara Honsinger
1 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Megan Chinburg
62 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Andy Leritz
46 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Nicholas Leritz
15 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Aaron Leritz
7 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Michael Wilson
26 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Jonathan Myers
19 Cross Crusade: Cascade Locks Category A James Ceccorulli
14 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Patrick Means
4 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Erik Tonkin
15 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Gil Ormerod
6 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Steven Miller
5 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Ron Strasser
2 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Steve Lacey
47 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Evelyn West
4 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ John Wilson
18 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Kenneth Pace
81 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ C Andy Casebeer
74 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ C Jonathan Modie
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category A Jonathan Myers
4 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 60+ Ron Strasser
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 60+ Peter Spir
23 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ C Jonathan Modie
10 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
1 Blind Date at the Dairy Men A James Ceccorulli
14 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Kenneth Pace
25 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andy Casebeer
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Steve Lacey
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Ron Strasser
29 Cross Crusade: Alpenrose Category B Robert Christensen
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Margi Bradway
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
21 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Samantha Trost
33 Cross Crusade: Alpenrose Women A Laurie Watson
20 Cross Crusade: Alpenrose Women A Audrey Brown
3 Cross Crusade: Alpenrose Women A Megan Chinburg
1 Cross Crusade: Alpenrose Women A Clara Honsinger
70 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Nicholas Leritz
10 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Wilson
34 Cross Crusade: Alpenrose Category A Jonathan Myers
5 Cross Crusade: Alpenrose Category A James Ceccorulli
4 Cross Crusade: Alpenrose Category A Erik Tonkin
3 Cross Crusade: Alpenrose Category A Sean Babcock
3 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 15-16 Samantha Trost
22 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Samantha Trost
7 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Ron Strasser
6 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Steve Lacey
57 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Evelyn West
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ John Wilson
49 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kenneth Pace
95 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jonathan Modie
74 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andy Casebeer
51 Cross Crusade: Alpenrose Category B Robert Christensen
37 Cross Crusade: Alpenrose Category A Jonathan Myers
18 Cross Crusade: Alpenrose Category A James Ceccorulli
5 Cross Crusade: Alpenrose Category A Erik Tonkin
2 Cross Crusade: Alpenrose Category A Sean Babcock
6 Cross Crusade: Alpenrose Women B Emily Paxson
22 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
10 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
3 Cross Crusade: Alpenrose Women A Clara Honsinger
1 Cross Crusade: Alpenrose Women A Megan Chinburg
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Scott Bradway
18 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Aaron Leritz
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Wilson
4 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 15-16 Samantha Trost
13 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Samantha Trost
6 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Peter Spir
5 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Ron Strasser
62 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Evelyn West
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ John Wilson
108 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Phillip M Trost
81 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jonathan Modie
70 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andy Casebeer
9 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
1 Blind Date at the Dairy Men A James Ceccorulli
17 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Kenneth Pace
12 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Nicholas Leritz
2 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Aaron Leritz
42 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andy Casebeer
24 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Eric Aldinger
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Steve Lacey
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Ron Strasser
Blind Date at the Dairy Stampede Winn Brad
17 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women A Margi Bradway
12 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters A Scott Bradway
5 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters Men C Phillip M Trost
3 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Junior Women Samantha Trost
12 Rapha Portland Trophy Cup Women A Laurie Watson
7 Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Scott Bradway
25 Rapha Portland Trophy Cup Beginner Men Samantha Trost
23 Rapha Portland Trophy Cup Masters B 35+ Phillip M Trost
2 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Samantha Trost
1 Cooper Spur Cyclocross Junior Women 15-16 Samantha Trost
6 Cooper Spur Cyclocross Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
4 Cooper Spur Cyclocross Junior Women Samantha Trost
4 Cooper Spur Cyclocross Masters 60+ Steve Lacey
3 Cooper Spur Cyclocross Masters 60+ Ron Strasser
27 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ B Phillip M Trost
4 Cooper Spur Cyclocross Singlespeed Women Mielle Blomberg
13 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women Samantha Trost
3 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women 15-16 Samantha Trost
15 GPRM 2015: Heiser Farm Women A Margi Bradway
11 GPRM 2015: Heiser Farm Women A Audrey Brown
5 GPRM 2015: Heiser Farm Category A Erik Tonkin
5 GPRM 2015: Heiser Farm Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
2 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ John Wilson
19 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ B Phillip M Trost
28 Blind Date at the Dairy Stampede Ron Strasser
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andy Casebeer
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Ron Strasser
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Steve Lacey
9 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
6 Blind Date at the Dairy Men A James Ceccorulli
7 Rapha Portland Trophy Cup Women A Margi Bradway
8 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
4 Battle at Barlow Masters 60+ Ron Strasser
24 Battle at Barlow Masters 35+ B Kenneth Pace
1 Battle at Barlow Singlespeed Women Mielle Blomberg
6 Battle at Barlow Masters 35+ A Chad Swanson
4 Battle at Barlow Masters 35+ A Scott Bradway
17 Battle at Barlow Category A James Ceccorulli
5 Battle at Barlow Category A Erik Tonkin
3 Battle at Barlow Category A Sean Babcock
1 Oregon Coast Gravel Epic Men 30-39 Patrick Means
2 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Women 15-16 Samantha Trost
6 GPRM 2015: Ninkrossi Masters Women 45+ Renee Pype
4 GPRM 2015: Ninkrossi Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
8 GPRM 2015: Ninkrossi Women A Margi Bradway
10 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ A Aaron Leritz
8 GPRM 2015: Ninkrossi Category A Jonathan Myers
2 GPRM 2015: Ninkrossi Category A Erik Tonkin
1 GPRM 2015: Ninkrossi Category A Sean Babcock
11 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Women Samantha Trost
8 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 60+ Ron Strasser
7 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 60+ Steve Lacey
5 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 60+ Peter Spir
32 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ B Phillip M Trost
35 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ C Andy Casebeer
18 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Kenneth Pace
3 Blind Date at the Dairy Men A James Ceccorulli
10 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
2 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Aaron Leritz
43 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andy Casebeer
36 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Eric Aldinger
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Ron Strasser
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Steve Lacey
15 Rapha Portland Trophy Cup Women A Margi Bradway
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C 35+ Phillip M Trost
18 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women A Margi Bradway
10 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Scott Bradway
2 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Phillip M Trost
5 Hop Cross at Rogue Farms Category A Michael Wilson
3 Hop Cross at Rogue Farms Category A Jonathan Myers
17 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women Samantha Trost
3 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Scott Bradway
1 GPRM 2015: Zaaldercross Category A Erik Tonkin
7 GPRM 2015: Zaaldercross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
5 GPRM 2015: Zaaldercross Masters Women 35+ A Margi Bradway
12 GPRM 2015: Zaaldercross Singlespeed Women Samantha Trost
3 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women 15-16 Samantha Trost
8 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 60+ Ron Strasser
6 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 60+ Steve Lacey
2 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 50+ John Wilson
49 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B ILe Powell
DNF Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
14 Blind Date at the Dairy Men A James Ceccorulli
31 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andy Casebeer
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Ron Strasser
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Steve Lacey
17 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women A Margi Bradway
10 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Scott Bradway
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Phillip M Trost
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters C 35+ Phillip M Trost
5 Junior Cross Series @Corn Cross Singlespeed Matthew Wilkins
4 Junior Cross Series @Corn Cross Singlespeed Kenneth Pace
3 Junior Cross Series @Corn Cross Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
5 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ A Chad Swanson
4 Junior Cross Series @Corn Cross Category A Jonathan Myers
2 Junior Cross Series @Corn Cross Category A Erik Tonkin
21 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women Samantha Trost
3 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women 15-16 Samantha Trost
3 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 60+ Ron Strasser
16 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ B Paul Schoonover
5 GPRM 2015: Het Meer CX Category A Erik Tonkin
12 GPRM 2015: Het Meer CX Women A Margi Bradway
4 GPRM 2015: Het Meer CX Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
9 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 60+ Steve Lacey
8 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 60+ Ron Strasser
50 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ C Chris Valencia
45 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ C Andy Casebeer
8 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ C Phillip M Trost
1 Fat 55 Mountain Bike Marathon Pro Women Alice Pennington
7 Fat 55 Mountain Bike Marathon Pro Men Jonathan Myers
1 Fat 55 Mountain Bike Marathon Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
12 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women A Margi Bradway
6 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Scott Bradway
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Phillip M Trost
3 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men A 35+ Scott Bradway
10 Rapha Portland Trophy Cup Women A Margi Bradway
2 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C 35+ Phillip M Trost
26 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men B 35+ Paul Schoonover
27 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Nicholas Leritz
9 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Aaron Leritz
4 GPRM 2015: DDCX Category A Erik Tonkin
4 GPRM 2015: DDCX Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
7 GPRM 2015: DDCX Masters 60+ Ron Strasser
50 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Andy Casebeer
5 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Phillip M Trost
15 Keizer Rapids Cross Series: Final Series Standings Category C Men Phillip M Trost
17 Rapha Portland Trophy Cup Women A Margi Bradway
10 Rapha Portland Trophy Cup Masters A Scott Bradway
4 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C Phillip M Trost
2 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C Phillip M Trost
DNF Rapha Portland Trophy Cup Masters B Paul Schoonover
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Singlespeed Mielle Blomberg
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Mielle Blomberg
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women A 35+ Margi Bradway
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Aaron Leritz
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Phillip M Trost
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Samantha Trost
11 Keizer Rapids Cross Series: Series Standings Category C Men Phillip M Trost
56 Eugene Celebration: Combined Combined Michael Wilson
4 Eugene Celebration: GC after stage 2 Masters Men 50+ Michael Wilson
7 Eugene Celebration Masters Men 50+ Michael Wilson
8 Eugene Celebration: Stage 3 Masters Men 50+ Michael Wilson
4 Eugene Celebration Masters Men 50+ Michael Wilson
5 Eugene Celebration: GC after stage 1 Masters Men 50+ Michael Wilson
52 Eugene Celebration: Combined Combined Michael Wilson
4 Eugene Celebration Masters Men 50+ Michael Wilson
5 Eugene Celebration Masters Men 50+ Michael Wilson
8 Keizer Rapids Cross Series Category C Men Phillip M Trost
4 Alsea Falls XC OBRA Championships Men 60+ Steve Lacey
6 Alsea Falls XC OBRA Championships Elite Men Jonathan Myers
10 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
5 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
2 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
7 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
5 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
3 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
21 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
6 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jonathan Myers
4 OBRA Uphill TT Championship Senior Men Pro/1/2 Jonathan Myers
21 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
19 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
6 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
2 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
7 OUCH: Combined Combined Jonathan Myers
3 OUCH Men Category 1/2 Jonathan Myers
25 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
16 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Means
11 Mt. Tabor Series Senior Men James Ceccorulli
1 Mt. Tabor Series Women 1/2/3 Beth Ann Orton
10 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
3 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
2 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
19 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Brannen
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
10 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
1 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
4 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Merritt Raitt
2 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Men Erik Tonkin
2 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Men James Ceccorulli
1 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Men Sean Babcock
1 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Men Patrick Means
12 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed Sarah Layton
12 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed ILe Powell
13 Six Hours of Mt. Hood Solo Women Mielle Blomberg
12 Six Hours of Mt. Hood Solo Women Margi Bradway
19 Six Hours of Mt. Hood Solo Men Eric Aldinger
138 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Merritt Raitt
7 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 4/5 Men Merritt Raitt
11 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 4/5 Men Merritt Raitt
1 Humbug Hurryup XC Men Epic Elite Jonathan Meyers
6 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Merritt Raitt
5 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Merritt Raitt
8 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
6 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Means
24 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Beth Ann Orton
5 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
2 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
32 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
29 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
22 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Means
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
10 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
5 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
25 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Brannen
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
1 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Expert Women Mielle Blomberg
1 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Elite Men Jonathan Myers
1 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Novice (Category 3) Women 19-39 Sarah Layton
9 The Blitz Open Men Patrick Means
20 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
22 Mt. Tabor Series Category 5 Men Andy Leritz
12 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
5 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
DNF Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Brannen
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 ILe Powell
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sarah Layton
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
4 ROTJ (Return on the Jedi) Elite Men Jonathan Myers
17 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
10 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Dieter Hoffmann
8 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Portland Short Track Series Elite Men James Ceccorulli
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
28 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Brannen
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sarah Layton
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Samantha Trost
28 Oregon Gran Fondo Men 50-59 Judd Eustice
11 Oregon Gran Fondo Men 50-59 Ted Gresh
30 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Jason Franklin
29 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Mick Desserault
21 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Aaron Leritz
18 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Doug Higley
3 Sister's Stampede XC Sport Men 50-59 Eric Roth
6 Sister's Stampede XC Expert Women Mielle Blomberg
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
8 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 60+ Gil Ormerod
21 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 19-39 Phillip M Trost
13 Sun Forest Construction Chainbreaker Elite Men Jonathan Myers
15 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Novice Men Phillip M Trost
2 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D: Series Standings Amateur 40+ Men Robert Christensen
4 Coast Hills Classic Expert Women Mielle Blomberg
3 Coast Hills Classic Expert Women Deanna Lloyd
7 Coast Hills Classic Elite Men Patrick Means
6 Coast Hills Classic Elite Men Jonathan Myers
2 Coast Hills Classic Elite Men Sean Babcock
2 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D Amateur 40+ Men Robert Christensen
17 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Patrick Means
16 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Erik Tonkin
14 River City Bicycles Tuesday PIR: April Team Standings Category 1/2/3
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
15 Monday PIR Novice Phillip M Trost
10 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 60+ Gil Ormerod
5 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 60+ Steve Lacey
24 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 ILe Powell
17 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 Chris Brannen
8 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 Eric Aldinger
8 Bear Springs - XC Expert (Category 1) Women Mielle Blomberg
8 Bear Springs - XC Expert (Category 1) Men 19-44 Scott Bradway
19 Bear Springs - XC Elite Men Sean Babcock
17 Bear Springs - XC Elite Men Ian Eglitis
15 Bear Springs - XC Elite Men Chad Swanson
13 Bear Springs - XC Elite Men James Ceccorulli
6 Bear Springs - XC Elite Men Jonathan Myers
2 Bear Springs - XC Elite Men Erik Tonkin
10 Bear Springs - Short Track: Bear Springs - STXC Overall Overall Sarah Layton
6 Bear Springs - Short Track: Bear Springs - STXC Overall Overall Mielle Blomberg
2 Bear Springs - Short Track Category 2/3 Women 19-39 Sarah Layton
1 Bear Springs - Short Track Expert (Category 1) Women Mielle Blomberg
28 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
33 Monday PIR Masters Men 4/5 Phillip M Trost
13 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Sean Babcock
6 Mudslinger Sport Men 60+ Steve Lacey
26 Mudslinger Sport Men 40-49 ILe Powell
27 Mudslinger Sport Men 19-39 Phillip M Trost
6 Mudslinger Novice (Category 3) Women 40+ Renee Pype
7 Mudslinger Elite Men Jonathan Myers
3 Mudslinger Elite Men Babcock Babcock
2 Mudslinger Elite Men Patrick Means
22 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
34 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Patrick Means
19 Gorge Roubaix Men Category 3/4 James Ceccorulli
11 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Billy Whirley
27 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
36 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Erik Tonkin
35 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Patrick Means
30 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jonathan Myers
8 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Sean Babcock
12 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Billy Wherley
4 Mountain Man Challenge Series Amateur 40+ Men Robert Christensen
DNF Cherry Pie Men 1/2 Beth Ann Orton
41 Cherry Pie Men 1/2 Patrick Means
29 Cherry Pie Men 1/2 Patrick Means
5 Mountain Man Challenge Series: Sandy Ridge Super D Amateur 40+ Men Robert Christensen
5 Dirty Circles 2: Hot Spots Women 1/2/3 Beth Ann Orton
23 Dirty Circles Women 1/2/3 Beth Ann Orton
3 Echo Red to Red XC Category 1 Women 40+ Mielle Blomberg
2 Echo Red to Red XC Elite Women Alice Pennington
11 Echo Red to Red XC Elite Men Jonathan Myers
88 Jack Frost TT: Combined Combined Beth Ann Orton
4 Jack Frost TT Women 1/2 Beth Ann Orton