Team S&M

Event Category Name Date
50 USGP of Cyclocross Singlespeed Dieter Hoffmann 12/5
28 USGP of Cyclocross Category B Nicholas Leritz 12/5
13 USGP of Cyclocross Masters Men 55+ Ron Strasser 12/5
17 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Joseph Marek 12/5
9 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Andy Leritz 12/5
5 USGP of Cyclocross Masters Women Margi Bradway 12/4
69 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Adam Troxel 12/4
22 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Joseph Marek 12/4
2 Psycho Cross Clydesdale Jim Hendrickson 11/27
7 Psycho Cross Masters 50+ Vincent Plaza 11/27
6 Psycho Cross Masters 50+ Ron Strasser 11/27
5 Psycho Cross Men C 35+ Ron Strasser 11/27
1 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 60+ Ron Strasser 11/21
22 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Vincent Plaza 11/21
13 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Dieter Hoffmann 11/21
8 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Peter Spir 11/21
7 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Torsten Kjellstrand 11/21
32 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Jonathan Modie 11/21
13 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Chris Brannen 11/21
59 Kruger's Crossing Cyclocross Beginner Men Adam Troxel 11/21
5 OBRA CCX Championship Masters 35+ A Scott Bradway 11/20
2 OBRA CCX Championship Masters 60+ Ron Strasser 11/20
31 OBRA CCX Championship Masters 35+ C Andy Leritz 11/20
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace 11/14
112 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Shane Sipe 11/14
105 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Geoff Sanderson 11/14
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Chris Brannen 11/14
39 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie 11/14
26 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andy Leritz 11/14
20 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joseph Marek 11/14
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz 11/14
41 Cross Crusade: Barton Park Category A Chad Swanson 11/14
26 Cross Crusade: Barton Park Category A Neal Bibler 11/14
16 Cross Crusade: Barton Park Category A Scott Bradway 11/14
13 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means 11/14
55 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Gil Ormerod 11/14
25 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dieter Hoffmann 11/14
18 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Christy Love 11/14
42 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Crossett Freilinger 11/14
22 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Michael Lilienthal 11/14
7 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Jeremiah Swanson 11/14
5 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Jonathan Smith 11/14
31 Cross Crusade: Barton Park Category B Sean Burles 11/14
21 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Renee Pype 11/14
7 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Evelyn West 11/14
1 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser 11/14
38 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Jim Hendrickson 11/14
74 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Vincent Plaza 11/14
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Sean Burles 11/7
50 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenneth Pace 11/7
85 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Dieter Hoffmann 11/7
62 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Kenneth Pace 11/7
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Nick Makanna 11/7
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Jeremiah Swanson 11/7
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Michael Lilienthal 11/7
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Jonathan Smith 11/7
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Ron Strasser 11/7
63 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Gil Ormerod 11/7
52 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Dieter Hoffmann 11/7
41 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Peter Spir 11/7
178 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Shane Sipe 11/7
116 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Lee Stocker 11/7
89 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jonathan Modie 11/7
75 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Geoff Sanderson 11/7
64 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Judd Eustice 11/7
47 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Torsten Kjellstrand 11/7
43 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Chris Brannen 11/7
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andy Leritz 11/7
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Joseph Marek 11/7
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Nicholas Leritz 11/7
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Renee Pype 11/7
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Evelyn West 11/7
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Christy Love 11/7
123 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Adam Troxel 11/7
88 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Vincent Plaza 11/7
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Alice Pennington 11/7
24 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Aaron Leritz 11/7
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Myers 11/7
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Chad Swanson 11/7
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Patrick Means 11/7
2 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 35+ A Mathew Braun 11/6
1 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 60+ Ron Strasser 11/6
12 Apple Core Cross at EZ Orchards Masters 35+ C Shane Sipe 11/6
13 Apple Core Cross at EZ Orchards Beginner Men Adam Troxel 11/6
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Jonathan Myers 10/31
29 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Neal Bibler 10/31
17 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Scott Bradway 10/31
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Kenneth Pace 10/31
16 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Crossett Freilinger 10/31
12 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Sean Burles 10/31
69 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Shane Sipe 10/31
32 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Judd Eustice 10/31
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Jonathan Modie 10/31
16 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Brannen 10/31
20 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Jim Hendrickson 10/31
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 60+ Ron Strasser 10/31
3 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35+ A Christy Love 10/31
58 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Shane Sipe 10/30
31 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Brannen 10/30
30 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Andy Leritz 10/30
26 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Jonathan Modie 10/30
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Nicholas Leritz 10/30
35 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Neal Bibler 10/30
31 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Jonathan Myers 10/30
15 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Patrick Means 10/30
10 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Scott Bradway 10/30
7 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35+ A Christy Love 10/30
33 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Nick Makanna 10/30
40 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Kenneth Pace 10/30
21 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Dieter Hoffmann 10/30
44 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Judd Eustice 10/27
39 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Chris Brannen 10/27
22 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Nicholas Leritz 10/27
43 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men B Kenneth Pace 10/27
13 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men B Jeff Edes 10/27
25 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women A Margi Bradway 10/27
10 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women A Christy Love 10/27
28 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser 10/27
30 Blind Date at the Dairy Category B Kenneth Pace 10/27
44 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Jim Hendrickson 10/27
23 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins 10/27
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Alice Pennington 10/24
42 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Mathew Braun 10/24
41 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Jeff Edes 10/24
27 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Aaron Leritz 10/24
91 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Joseph Marek 10/24
81 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Dieter Hoffmann 10/24
76 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Zach Roeder 10/24
52 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Kenneth Pace 10/24
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Nick Makanna 10/24
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Michael Lilienthal 10/24
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Jonathan Smith 10/24
31 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Sean Burles 10/24
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Jonathan Smith 10/24
28 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Cary Miller 10/24
20 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Jonathan Myers 10/24
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Patrick Means 10/24
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Scott Bradway 10/24
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Erik Tonkin 10/24
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Spencer Paxson 10/24
53 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Kenneth Pace 10/24
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Ron Strasser 10/24
65 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Gil Ormerod 10/24
63 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Paul Montgomery 10/24
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Jimmy Thornton 10/24
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Peter Spir 10/24
30 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Dieter Hoffmann 10/24
23 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Renee Pype 10/24
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Evelyn West 10/24
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ A Christy Love 10/24
178 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Rich Rintoul 10/24
135 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Shane Sipe 10/24
93 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C John Huntsman 10/24
72 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Jonathan Modie 10/24
67 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Geoff Sanderson 10/24
57 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Judd Eustice 10/24
47 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Matt Carlson 10/24
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Joseph Marek 10/24
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Nicholas Leritz 10/24
77 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Tighe Vroman 10/24
3 Psycho Cross Masters 50+ Ron Strasser 10/23
38 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Judd Eustice 10/20
36 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Chris Brannen 10/20
20 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Nicholas Leritz 10/20
10 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men B Jeff Edes 10/20
25 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women A Margi Bradway 10/20
11 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women A Christy Love 10/20
60 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Jim Hendrickson 10/20
24 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Andy Leritz 10/20
4 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Nicholas Leritz 10/20
21 Blind Date at the Dairy Category A Aaron Leritz 10/20
4 Blind Date at the Dairy Women A Christy Love 10/20
26 Blind Date at the Dairy Category B Jeff Edes 10/20
32 Blind Date at the Dairy Singlespeed Crossett Freilinger 10/20
29 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser 10/20
37 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins 10/20
47 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Kenneth Pace 10/17
1 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 60+ Ron Strasser 10/17
68 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Gil Ormerod 10/17
40 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Torsten Kjellstrand 10/17
39 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Dieter Hoffmann 10/17
36 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Peter Spir 10/17
24 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Junior Men Jack Sanderson 10/17
155 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Shane Sipe 10/17
116 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C John Huntsman 10/17
97 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Jonathan Modie 10/17
79 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Geoff Sanderson 10/17
62 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Judd Eustice 10/17
61 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Joseph Marek 10/17
23 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Andy Leritz 10/17
6 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Nicholas Leritz 10/17
63 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Tighe Vroman 10/17
9 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters Women 45+ Evelyn West 10/17
8 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters Women 35+ A Christy Love 10/17
1 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women A Alice Pennington 10/17
32 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Jeff Edes 10/17
20 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Mathew Braun 10/17
19 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Aaron Leritz 10/17
30 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Jonathan Myers 10/17
14 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Chad Swanson 10/17
10 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Scott Bradway 10/17
6 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Erik Tonkin 10/17
11 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Jonathan Smith 10/17
18 Ninkrossi CX Singlespeed Brent Lawson 10/16
15 Ninkrossi CX Masters 50+ Gil Ormerod 10/16
9 Ninkrossi CX Masters 50+ Jimmy Thornton 10/16
8 Ninkrossi CX Masters 50+ Ron Strasser 10/16
7 Ninkrossi CX Masters 50+ Brent Lawson 10/16
34 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Judd Eustice 10/13
31 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Chris Brannen 10/13
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Jeff Edes 10/13
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Margi Bradway 10/13
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Christy Love 10/13
31 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ron Strasser 10/13
8 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes 10/13
64 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still On The Market) Gil Ormerod 10/13
51 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still On The Market) Jim Hendrickson 10/13
28 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still On The Market) Judd Eustice 10/13
51 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Mathew Braun 10/10
31 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Jeff Edes 10/10
20 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Aaron Leritz 10/10
44 Cross Crusade: Rainier High School Category A Jonathan Smith 10/10
27 Cross Crusade: Rainier High School Category A Cary Miller 10/10
21 Cross Crusade: Rainier High School Category A Jonathan Myers 10/10
15 Cross Crusade: Rainier High School Category A Patrick Means 10/10
12 Cross Crusade: Rainier High School Category A Scott Bradway 10/10
22 Cross Crusade: Rainier High School Masters Women 45+ Renee Pype 10/10
20 Cross Crusade: Rainier High School Women A Christy Love 10/10
2 Cross Crusade: Rainier High School Women A Alice Pennington 10/10
56 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Nick Makanna 10/10
49 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Crossett Freilinger 10/10
4 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Jonathan Smith 10/10
27 Cross Crusade: Rainier High School Category B Sean Burles 10/10
1 Cross Crusade: Rainier High School Masters 60+ Ron Strasser 10/10
56 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Gil Ormerod 10/10
25 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Dieter Hoffmann 10/10
23 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Torsten Kjellstrand 10/10
53 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Kenneth Pace 10/10
124 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Shane Sipe 10/10
107 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Geoff Sanderson 10/10
70 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Lee Stocker 10/10
66 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Andy Leritz 10/10
54 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Brian Baumann 10/10
7 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Nicholas Leritz 10/10
77 Cross Crusade: Rainier High School Category C Tighe Vroman 10/10
58 Cross Crusade: Rainier High School Category C Jason Beagley 10/10
1 Heiser Farm Cyclocross Masters 60+ Ron Strasser 10/9
18 Heiser Farm Cyclocross Masters 35+ C Jonathan Modie 10/9
34 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Judd Eustice 10/6
31 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Chris Brannen 10/6
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Jeff Edes 10/6
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Margi Bradway 10/6
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Christy Love 10/6
41 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ron Strasser 10/6
10 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes 10/6
65 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Gil Ormerod 10/6
59 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Jim Hendrickson 10/6
19 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Judd Eustice 10/6
15 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Margi Bradway 10/6
9 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Christy Love 10/6
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Anna Saltonstall 10/3
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ Ron Strasser 10/3
80 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dan Burton 10/3
78 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Gil Ormerod 10/3
52 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dieter Hoffmann 10/3
48 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Peter Spir 10/3
121 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Kenneth Pace 10/3
170 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Shane Sipe 10/3
107 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Geoff Sanderson 10/3
86 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Lee Stocker 10/3
65 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Jason Kraus 10/3
64 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Joseph Marek 10/3
62 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Brian Baumann 10/3
45 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Judd Eustice 10/3
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Mick Dessauct 10/3
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Andy Leritz 10/3
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Nicholas Leritz 10/3
97 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Joseph Marek 10/3
66 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Crossett Freilinger 10/3
60 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Kenneth Pace 10/3
57 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Nick Makanna 10/3
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Jonathan Smith 10/3
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Steven Case 10/3
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Sean Burles 10/3
23 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Audrey Brown 10/3
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Alice Pennington 10/3
51 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Jeff Struck 10/3
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Aaron Leritz 10/3
32 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Jeff Edes 10/3
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Mathew Braun 10/3
41 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Patrick Means 10/3
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Cary Miller 10/3
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Scott Bradway 10/3
24 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Chad Swanson 10/3
23 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Neal Bibler 10/3
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Erik Tonkin 10/3
82 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Tighe Vroman 10/3
10 David Douglas CX Masters 35+ A Gil Ormerod 10/2
2 David Douglas CX Masters 50+ Ron Strasser 10/2
14 David Douglas CX Masters 35+ C Jonathan Modie 10/2
9 David Douglas CX Masters 35+ C Chris Brannen 10/2
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes 9/29
18 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men 35+ C (Still On The Market) Chris Brannen 9/29
30 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ron Strasser 9/29
78 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Kenneth Pace 9/29
13 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jeff Edes 9/29
73 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Gil rmerod 9/29
72 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Jim Hendrickson 9/29
18 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Chris Brannen 9/29
13 Battle at Barlow Masters 35+ A Aaron Leritz 9/26
8 Battle at Barlow Category A Women Margi Bradway 9/26
2 Battle at Barlow Category A Women Alice Pennington 9/26
30 Battle at Barlow Category A Men Chad Swanson 9/26
27 Battle at Barlow Category A Men Cary Miller 9/26
25 Battle at Barlow Category A Men Jonathan Smith 9/26
20 Battle at Barlow Category A Men Neal Bibler 9/26
12 Battle at Barlow Category A Men Jonathan Myers 9/26
11 Battle at Barlow Category A Men Scott Bradway 9/26
3 Battle at Barlow Category A Men Erik Tonkin 9/26
8 Battle at Barlow Masters Women 45+ B Renee Pype 9/26
50 Battle at Barlow Singlespeed Crossett Freilinger 9/26
32 Battle at Barlow Singlespeed Nick Makanna 9/26
3 Battle at Barlow Singlespeed Jonathan Smith 9/26
1 Battle at Barlow Masters 60+ Ron Strasser 9/26
20 Battle at Barlow Masters 50+ Peter Spir 9/26
18 Battle at Barlow Masters 50+ Torsten Kjellstrand 9/26
104 Battle at Barlow Masters 35+ C Rich Rintoul 9/26
75 Battle at Barlow Masters 35+ C Jonathan Modie 9/26
74 Battle at Barlow Masters 35+ C Lee Stocker 9/26
63 Battle at Barlow Masters 35+ C Jason Kraus 9/26
53 Battle at Barlow Masters 35+ C Judd Eustice 9/26
52 Battle at Barlow Masters 35+ C Andy Leritz 9/26
39 Battle at Barlow Masters 35+ C Brian Baumann 9/26
34 Battle at Barlow Masters 35+ C Chris Brannen 9/26
2 Psycho Cross Clydesdale Jim Hendrickson 9/25-11/28
19 Psycho Cross Masters 50+ Vincent Plaza 9/25-11/28
5 Psycho Cross Masters 50+ Ron Strasser 9/25-11/28
23 Psycho Cross Men C 35+ Ron Strasser 9/25-11/28
3 Psycho Cross Masters 50+ Men Ron Strasser 9/25
1 Hutch's Twilight CCX Series Masters 50+ Ron Strasser 9/21
13 Hood River Double Cross Masters 50+ Ron Strasser 9/19
15 Hood River Double Cross Masters 35+ B Kenneth Pace 9/19
12 Hood River Double Cross Category A Chad Swanson 9/19
10 Hood River Double Cross Category A Jonathan Myers 9/19
7 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Renee Pype 9/19
6 Hood River Double Cross Category B Steven Case 9/19
30 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jonathan Modie 9/19
27 Hood River Double Cross Masters 35+ C Chris Brannen 9/19
26 Hood River Double Cross Masters 35+ C Judd Eustice 9/19
10 Hood River Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz 9/18
8 Hood River Double Cross Masters 35+ A Mathew Braun 9/18
9 Hood River Double Cross Category A Chad Swanson 9/18
8 Hood River Double Cross Category A Cary Miller 9/18
7 Hood River Double Cross Category A Jonathan Myers 9/18
29 Hood River Double Cross Masters 35+ C Ed Chrisman 9/18
20 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jason Kraus 9/18
8 Hood River Double Cross Masters 35+ C Nicholas Leritz 9/18
25 Hood River Double Cross Category C Richard Anderson 9/18
32 Hood River Double Cross Masters 50+ Paul Montgomery 9/18
31 Hood River Double Cross Masters 50+ Andrew Wilson 9/18
23 Hood River Double Cross Masters 50+ Peter Spir 9/18
18 Hood River Double Cross Masters 50+ Jimmy Thornton 9/18
14 Hood River Double Cross Masters 50+ Ron Strasser 9/18
1 Hutch's Twilight CCX Series Masters 50+ Ron Strasser 9/14
2 Pain+Suffer'n CX Category A Sean Babcock 9/12
13 Pain+Suffer'n CX Singlespeed Nick Makanna 9/12
17 Pain+Suffer'n CX Masters 35+ B Kenneth Pace 9/12
33 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Jonathan Modie 9/12
32 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Jason Kraus 9/12
21 Pain+Suffer'n CX Masters Men 35+ Judd Eustice 9/12
1 Pain+Suffer'n XC MTB Pro Men Jonathan Myers 9/11
14 Hutch's Twilight CCX Series Masters Men 40+ Ron Strasser 9/7-28
1 Hutch's Twilight CCX Series Masters Men 50+ Ron Strasser 9/7-28
10 Hutch's Twilight CCX Series Masters 40+ Ron Strasser 9/7
2 Hutch's Twilight CCX Series Masters 50+ Ron Strasser 9/7
14 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men (19-39) Michael Lilienthal 9/5
2 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Pro Women Alice Pennington 9/5
1 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Pro Women Alice Pennington 9/5
22 Monday PIR: August Series Novice Men Jonathan Modie 8/30
20 Monday PIR: August Series Novice Men Jason Kraus 8/30
16 Monday PIR Novice Men Jonathan Modie 8/30
7 Monday PIR Novice Men Jason Kraus 8/30
25 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Ron Strasser 8/29
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Cary Miller 8/29
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Sean Babcock 8/29
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Dan Burton 8/29
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Dieter Hoffmann 8/29
19 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Ron Strasser 8/29
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ C Jason Kraus 8/29
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ C Joseph Marek 8/29
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B Kenneth Pace 8/29
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B Jeff Edes 8/29
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Clydesdale Jim Hendrickson 8/29
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Shane Sipe 8/29
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Jonathan Modie 8/29
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Andy Leritz 8/29
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Nicholas Leritz 8/29
2 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Pro Women (Open) Alice Pennington 8/29
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Babcock 8/24
6 Salem STXC Category 2 Men Ron Strasser 8/23
7 Salem STXC: Final Series Totals Category 2 Men Ron Strasser 8/23
17 Salem STXC: Final Series Totals Category 1 Men Ron Strasser 8/23
18 Monday PIR Novice Men Jonathan Modie 8/23
45 Tuesday PIR Category 3/4 Kenneth Pace 8/17
11 Salem STXC Category 2 Men Ron Strasser 8/16
105 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined John Eric Lutz 8/15
2 OBRA XC Championship Pro Women Alice Pennington 8/15
5 OBRA XC Championship Pro Men Jonathan Myers 8/15
1 OBRA XC Championship Masters 60+ Men Ron Strasser 8/15
8 OBRA Hillclimb TT Masters Men 60+ John Eric Lutz 8/15
2 OBRA STXC Pro Men Jonathan Myers 8/14
9 Salem STXC Category 2 Men Ron Strasser 8/9
11 Salem STXC Category 1 Men Ron Strasser 8/9
10 Monday PIR Novice Masters Jonathan Modie 8/9
6 High Cascades 100 Category 2 45+ Dieter Hoffmann 8/7
11 High Cascades 100 Category 1 45+ Joseph Marek 8/7
19 OBRA Championship RR 1 Senior Men Chad Swanson 8/7
60 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 8/2
7 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 8/2
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love 8/2
10 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 8/2
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Women Category 2/3 45-54 Renee Pype 7/31
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Category 2 55+ Ron Strasser 7/31
8 Westview Wildcats STXC MTB Race Category 2/35-44 Brian Baumann 7/31
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Pro/Category 1 Men 35+ Jonathan Myers 7/31
1 Westview Wildcats STXC MTB Race Pro/Category 1 Men 19-34 Sean Babcock 7/31
3 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 7/26
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace 7/26
48 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 7/26
2 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 7/26
146 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined John Eric Lutz 7/25
3 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers 7/25
11 Larch Mtn Hillclimb Masters Men 60+ John Eric Lutz 7/25
1 Larch Mtn Hillclimb Men Category 1/2 Jonathan Myers 7/25
14 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Category 3 Steven Case 7/25
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 7/19
45 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 7/19
19 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace 7/19
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love 7/19
7 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 7/19
4 Gresham Crit Fat Tire Ron Strasser 7/18
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case 7/14
19 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock 7/14
18 Mt. Tabor Series Senior Men Mathew Braun 7/14
10 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love 7/12
7 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 7/12
5 Portland MTB Short Track Series Pro Men luke pennington 7/12
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace 7/12
22 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Tighe Vroman 7/12
3 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 7/12
45 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 7/12
23 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock 7/7
20 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers 7/7
5 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Babcock 7/7
1 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case 7/7
6 Mt. Tabor Series Masters Men Jonathan Myers 7/7
62 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 7/5
24 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dieter Hoggmsn 7/5
7 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 7/5
16 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace 7/5
4 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 7/5
18 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock 6/30
31 Mt. Tabor Series Category 5 Men Shane Sipe 6/30
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Scott Bradway 6/30
3 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case 6/30
2 Tuesday PIR: June Series Category 3/4 Aaron Leritz 6/29
5 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz 6/29
3 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 6/28
21 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace 6/28
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love 6/28
11 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 6/28
1 Portland MTB Short Track Series Pro Men Sean Babcock 6/28
57 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 6/28
29 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Judd Eustice 6/28
3 Pickett's Charge Category 2 Women 19-33 Anna Saltonstall 6/27
25 Mt. Tabor Series Category 5 Men Judd Eustice 6/23
31 Mt. Tabor Series Category 4 Men Kenneth Pace 6/23
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case 6/23
11 Portland MTB Short Track Series Category 3 Women 10-14 Ruby Edwards 6/21-8/2
5 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women 45+ Evelyn West 6/21-8/2
3 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women 45+ Renee Pype 6/21-8/2
2 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 6/21-8/2
36 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ben Edwards 6/21-8/2
21 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace 6/21-8/2
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love 6/21-8/2
20 Portland MTB Short Track Series Pro Men luke pennington 6/21-8/2
12 Portland MTB Short Track Series Pro Men Sean Babcock 6/21-8/2
6 Portland MTB Short Track Series Pro Men Jonathan Myers 6/21-8/2
24 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Connor Wiles 6/21
13 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ben Edwards 6/21
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Christy Love 6/21
1 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Ron Strasser 6/21
3 Portland MTB Short Track Series Category 3 Women 10-14 Ruby Edwards 6/21
51 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 19+ Shane Sipe 6/21
1 Test of Endurance 50 Pro Women Alice Pennington 6/20
20 Test of Endurance 50 Pro Men Jon Smith 6/20
18 Test of Endurance 50 Pro Men Jonathan Myers 6/20
16 Test of Endurance 50 Pro Men Scott Bradway 6/20
15 Test of Endurance 50 Pro Men Patrick Means 6/20
12 Test of Endurance 50 Pro Men Cary Miller 6/20
7 Test of Endurance 50 Pro Men luke pennington 6/20
5 Test of Endurance 50 Pro Men Sean Babcock 6/20
4 Test of Endurance 50 Pro Men Erik Tonkin 6/20
10 Test of Endurance 50 Category 2 45-54 Men Jim Thorton 6/20
8 Test of Endurance 50 Category 2 45-54 Men Joseph Marek 6/20
17 Test of Endurance 50 Category 2/35-44 Men Kenneth Pace 6/20
2 Test of Endurance 50 Category 2/35+ Women Margi Bradway 6/20
9 Test of Endurance 50 Category 2 19-34 Men Richard Anderson 6/20
10 Mt. Tabor Series Category 4 Women Mielle Blomberg 6/16
14 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case 6/16
9 Mt. Tabor Series Category 4 Men Scott Bradway 6/16
14 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock 6/16
1 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz 6/15
8 Six Hours of Mount Hood Multiperson Men jim scott 6/13
8 Six Hours of Mount Hood Multiperson Men Lee Stocker 6/13
1 Six Hours of Mount Hood Two-Person Co-ed Alice Pennington 6/13
1 Six Hours of Mount Hood Two-Person Co-ed Jeremiah Swanson 6/13
9 Six Hours of Mount Hood Solo Men Scott Bradway 6/13
5 Six Hours of Mount Hood Solo Men Jonathan Myers 6/13
2 Six Hours of Mount Hood Solo Men Chad Swanson 6/13
1 Six Hours of Mount Hood Solo Men Erik Tonkin 6/13
24 Cirque du Cycling Category 3 Aaron Leritz 6/12
1 Vernonia Short Track Mt. Bike Race Category 2 Men 55+ Ron Strasser 6/12
13 Mt. Tabor Series Category 4 Women Mielle Blomberg 6/9
3 Mt. Tabor Series Category 4 Men Steven Case 6/9
20 Mt. Tabor Series Category 3 Men Aaron Leritz 6/9
18 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock 6/9
16 Monday PIR Senior Women Mielle Blomberg 6/7
4 Return on the Jedi XC Category 2 Women 35+ Renee Pype 6/6
5 Return on the Jedi XC Pro Men Jonathan Myers 6/6
16 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Spencer Paxson 6/6
93 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Spencer Paxson 6/6
12 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 3 Men Sean Babcock 6/6
76 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Spencer Paxson 6/6
83 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Spencer Paxson 6/5
7 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Category 3 Men Sean Babcock 6/5
29 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Sean Babcock 6/4
75 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Spencer Paxson 6/4
21 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 3 Men Sean Babcock 6/3
110 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Spencer Paxson 6/3
42 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Spencer Paxson 6/2
4 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz 6/1
61 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Spencer Paxson 6/1
1 Monday PIR: May Series Totals Novice Women Mielle Blomberg 5/31
4 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg 5/31
6 Sisters Stampede XC Category 2 Men 55+ Ron Strasser 5/30
9 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men (19-39) Michael Lilienthal 5/30
11 Tuesday PIR: May Series Totals Category 4/5 Steven Case 5/25
15 Tuesday PIR Category 4/5 Brian Baumann 5/25
5 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg 5/24
14 Mt. Tabor Circuit Race Women 4 Mielle Blomberg 5/22
2 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Steven Case 5/22
32 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Aaron Leritz 5/22
3 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Sean Babcock 5/22
11 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 luke pennington 5/22
37 Tuesday PIR Category 3/4 Kenneth Pace 5/18
12 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz 5/18
2 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg 5/17
5 Silverton RR Women 4 Anna Saltonstall 5/16
12 Silverton RR Men 3 Sean Babcock 5/16
28 Silverton RR Men 1/2 Chad Swanson 5/16
11 Spring Thaw Category 2 Women 35+ Renee Pype 5/15
18 Spring Thaw Category 1 Men 35-44 Jeff Edes 5/15
14 Spring Thaw Pro Men (Open) Brandon Fisher 5/15
6 Spring Thaw Pro Men (Open) Jonathan Myers 5/15
7 Monday PIR Novice Women Mielle Blomberg 5/10
24 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 35+ Renee Pype 5/9
22 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 35+ Evelyn West 5/9
14 Cascade Chainbreaker Category 2 Women 19-34 Anna Saltonstall 5/9
6 Cascade Chainbreaker Clydesdale 210+ Jim Hendrickson 5/9
5 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 55+ Ron Strasser 5/9
12 Cascade Chainbreaker Pro Men Scott Bradway 5/9
11 Cascade Chainbreaker Pro Men Jonathan Myers 5/9
4 Bend Don't Brake Women Category 4 Anna Saltonstall 5/8
4 Tuesday PIR Category 4/5 Steven Case 5/4
10 Peak Sports Mudslinger Category 2/35+ Women Renee Pype 5/2
7 Peak Sports Mudslinger Category 2 55+ Men Ron Strasser 5/2
11 Peak Sports Mudslinger Category 2/35-44 Men Kenneth Pace 5/2
14 Peak Sports Mudslinger Category 2 19-34 Men Rich Anderson 5/2
7 Peak Sports Mudslinger Category 1 45+ Men Joseph Marek 5/2
11 Peak Sports Mudslinger Category 1 35-44 Men Jeff Edes 5/2
13 Peak Sports Mudslinger Pro Men Jonathan Myers 5/2
10 Peak Sports Mudslinger Pro Men Brandon Fisher 5/2
7 Peak Sports Mudslinger Pro Men Scott Bradway 5/2
3 Peak Sports Mudslinger Pro Men Erik Tonkin 5/2
2 Peak Sports Mudslinger Pro Men Sean Babcock 5/2
10 Tuesday PIR: April Series Category 4/5 Steven Case 4/27
28 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Steven Case 4/27
10 Monday PIR-April Series Senior Women Mielle Blomberg 4/26
6 Monday PIR Senior Women Mielle Blomberg 4/26
241 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Aaron Leritz 4/25
167 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Cary Miller 4/25
76 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Brandon Fisher 4/25
3 Bear Springs XC Clydesdale 210+lbs Jim Hendrickson 4/25
9 Bear Springs XC Category 2 Men 35-44 Chris Brannen 4/25
33 Bear Springs XC Category 2 Men 19-34 Nick Makanna 4/25
9 Bear Springs XC Category 1 Men 45+ Joseph Marek 4/25
19 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Jeff Edes 4/25
19 Bear Springs XC Category 1 Men 19-34 Michael Lilienthal 4/25
4 Bear Springs XC Pro Women Christy Love 4/25
1 Bear Springs XC Pro Women Alice Pennington 4/25
10 Bear Springs XC Pro Men Scott Bradway 4/25
8 Bear Springs XC Pro Men Jonathan Myers 4/25
7 Bear Springs XC Pro Men luke pennington 4/25
6 Bear Springs XC Pro Men Spencer Paxson 4/25
3 Bear Springs XC Pro Men Erik Tonkin 4/25
2 Bear Springs XC Pro Men Sean Babcock 4/25
46 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Cary Miller 4/25
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Aaron Leritz 4/25
56 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/25
61 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Aaron Leritz 4/25
51 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Cary Miller 4/25
45 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/25
57 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Aaron Leritz 4/24
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Cary Miller 4/24
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/24
57 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Aaron Leritz 4/24
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Cary Miller 4/24
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/24
52 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Aaron Leritz 4/23-25
26 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Cary Miller 4/23-25
27 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/23-25
62 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Aaron Leritz 4/23
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Cary Miller 4/23
60 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/23
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Spencer Paxson 4/23
62 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Aaron Leritz 4/23
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Cary Miller 4/23
60 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Brandon Fisher 4/23
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Spencer Paxson 4/23
10 Tuesday PIR Category 3/4 Steven Case 4/20
9 Table Rock Road Race Category 1/2 Brandon Fisher 4/17
15 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Chad Swanson 4/15
56 Tuesday PIR Category 3/4 Aaron Leritz 4/13
4 Horning's Hustle Category 3/45+ Judd Eustice 4/11
15 Horning's Hustle Category 2 19-34 Rich Anderson 4/11
11 Horning's Hustle Category 1 19-34 Rob Welch 4/11
2 Horning's Hustle Clydesdale Jim Hendrickson 4/11
1 Horning's Hustle Pro Women Alice Pennington 4/11
9 Horning's Hustle Pro Men Scott Bradway 4/11
7 Horning's Hustle Pro Men Jonathan Myers 4/11
3 Horning's Hustle Pro Men Sean Babcock 4/11
2 Horning's Hustle Pro Men Erik Tonkin 4/11
3 King's Valley Men 4/5 Steven Case 4/10
22 King's Valley Men 1/2 Brandon Fisher 4/10
2 Port of Hood River Criterium Women Anna Saltonstall 4/8
9 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Chad Swanson 4/8
34 Tuesday PIR Category 4/5 Jim Hendrickson 4/6
2 Tuesday PIR Category 4/5 Steven Case 4/6
3 Port of Hood River Criterium Women Anna Saltonstall 4/1-29
10 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Chad Swanson 4/1
3 Port of Hood River Criterium Women Anna Saltonstall 4/1
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Sean Babcock 3/14
43 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Jonathan Myers 3/14
49 As the Raven Flies TT: Combined Combined Rich Anderson 3/13
24 As the Raven Flies TT: Combined Combined Steven Case 3/13
51 As the Raven Flies TT: Combined Combined John Eric Lutz 3/13
22 As the Raven Flies TT Men 4/5 Rich Anderson 3/13
6 As the Raven Flies TT Men 4/5 Steven Case 3/13
10 As the Raven Flies TT Masters 50+ John Eric Lutz 3/13
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 5 Group A Jeff Edes 3/7
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Steven Case 3/7
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Sean Babcock 3/7
43 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Erik Tonkin 3/7
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 luke pennington 3/7
18 As the Raven Flies TT Men 4/5 Steven Case 3/6-20
20 As the Raven Flies TT Masters 50+ John Eric Lutz 3/6-20
2 Echo Red to Red XC Category 2 Women Anna Saltonstall 3/6
5 Echo Red to Red XC Category 2 55+ Men Ron Strasser 3/6
15 Echo Red to Red XC Pro Men Scott Bradway 3/6
10 Echo Red to Red XC Pro Men Chad Swanson 3/6
5 Echo Red to Red XC Pro Men Jonathan Myers 3/6
11 Banana Belt Series Men 5 Steven Case 2/28-3/14
24 Banana Belt Series Women 4 Anna Saltonstall 2/28-3/14
21 Banana Belt Series Men 4 Steven Case 2/28-3/14
27 Banana Belt Series Men 3 Sean Babcock 2/28-3/14
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 B Steven Case 2/28
27 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 A Jeff Edes 2/28
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 4 Anna Saltonstall 2/28
236 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined John Eric Lutz 2/21
12 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 60+ John Eric Lutz 2/21
23 Sublime Sublimity Circuit Race Men Category 4/5 Scott Bradway 2/20
17 Sublime Sublimity Circuit Race Men Pro/1/2 Brandon Fisher 2/20
1 Cherry Pie Men 5 A Steven Case 2/13