Team S&M

Event Category Name
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Women A 35+ Mielle Blomberg
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Women A Rhonda Mazza
3 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Men A Patrick Means
1 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Men 60+ Ron Strasser
12 Bike N Hike Santa Cross P/B Giant Masters Men C 35+ Chris Valencia
22 Deschutes Brewery Cup Women Category A Beth Ann Orton
1 Deschutes Brewery Cup Women Category B Kim Matheson
52 Deschutes Brewery Cup Men Category A Patrick Means
5 Deschutes Brewery Cup Women Category B Kim Matheson
25 Deschutes Brewery Cup Women Category A Beth Ann Orton
40 Deschutes Brewery Cup Men Category A Patrick Means
9 GPTB: Winter Cross Category B Jonathan Kuipers
1 GPTB: Winter Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
8 GPTB: Winter Cross Women A Remy Maguire
6 GPTB: Winter Cross Women A Kim Matheson
14 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Dan Werle
12 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Eric Lanners
10 GPTB: Winter Cross Category A Jonathan Myers
2 GPTB: Winter Cross Masters 60+ Ron Strasser
22 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B ILe Powell
17 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B chris brannen
8 GPTB: Winter Cross Masters 35+ B Michael Kosmala
24 GPTB: Winter Cross Masters 35+ C Peter Koonce
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men A Patrick Means
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Masters Women 35+ Mielle Blomberg
2 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Masters Men 60+ Ron Strasser
15 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 50+ Peter Spir
33 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Jill Hardiman
26 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Audrey Brown
11 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Kim Matheson
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Alice Pennington
65 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Robert Christensen
21 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Eric Lanners
14 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Aaron Leritz
54 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jonathan Myers
32 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jonathan Smith
19 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Patrick Means
16 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Scott Bradway
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A brad winn
9 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Men 10-12 Van Chrisman
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women B Beth Flanagan
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ B Julie Kramer
3 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Margi Bradway
2 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
46 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Men Van Chrisman
42 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Nick Makanna
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Jonathan Kuipers
7 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Patrick Croasdaile
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 60+ Ron Strasser
18 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Dieter Hoffmann
63 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B ILe Powell
27 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Michael Kosmala
26 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Andy Leritz
14 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Kenneth Pace
77 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Joseph Marek
60 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jeff Spencer
31 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale David Miller
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Matt Wilkin
2 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C Sean Burles
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Dieter Hoffmann
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Jonathan Kuipers
4 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Dan Werle
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 60+ Ron Strasser
19 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B chris brannen
14 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Dustin Schneider
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Jonathan Kuipers
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Patrick Croasdaile
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Margi Bradway
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Remy Maguire
8 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Kim Matheson
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Beth Ann Orton
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Alice Pennington
53 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Jeffrey Struck
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Eric Lanners
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Nicholas Leritz
14 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Aaron Leritz
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Myers
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Ron Strasser
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Evelyn West
48 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Matt Wilkin
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenneth Pace
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Michael Kosmala
27 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Andy Leritz
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Daniel Gonzalez
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Van Chrisman
125 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andy Casebeer
107 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jonathan Modie
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jeff Spencer
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Judd Eustice
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale David Keeney
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale David Miller
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Matt Wilkin
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Sean Burles
10 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category B Beth Ann Orton
4 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
12 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Remy Maguire
17 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Dan Werle
15 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Eric Lanners
1 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 60+ Ron Strasser
27 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B ILe Powell
16 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B chris brannen
2 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Daniel Gonzalez
35 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Jeff Spencer
10 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Dustin Schneider
11 Cross Crusade: Barton Park Women B Beth Flanagan
7 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Margi Bradway
4 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
2 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
17 Cross Crusade: Barton Park Women A Audrey Brown
10 Cross Crusade: Barton Park Women A Kim Matheson
3 Cross Crusade: Barton Park Women A Beth Ann Orton
2 Cross Crusade: Barton Park Women A Alice Pennington
42 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Eric Lanners
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz
36 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
26 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Smith
16 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
15 Cross Crusade: Barton Park Category A Scott Bradway
9 Cross Crusade: Barton Park Category A brad winn
29 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Nick Makanna
48 Cross Crusade: Barton Park Category B Jonathan Kuipers
32 Cross Crusade: Barton Park Category B Lukas Johnston
30 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Van Chrisman
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Paul Montgomery
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dieter Hoffmann
55 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
54 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B ILe Powell
44 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Michael Kosmala
43 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B chris brannen
25 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Matt Wilkin
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Leritz
7 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Daniel Gonzalez
1 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Nicholas Leritz
140 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andy Casebeer
88 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joseph Marek
65 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jeff Spencer
60 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Judd Eustice
4 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Matt Wilkin
62 Cross Crusade: Barton Park Category C Richard Anderson
12 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
4 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Patrick Croasdaile
17 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Robert Christensen
8 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ A Eric Lanners
6 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Michael Kosmala
4 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Daniel Gonzalez
12 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 50+ Gil Ormerod
1 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 60+ Ron Strasser
25 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Mark Jenkins
10 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Ken Finch
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Lukas Johnston
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Beth Flanagan
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Renee Pype
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Lisa Belair-Sullivan
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Margi Bradway
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Ron Strasser
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Dieter Hoffmann
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B ILe Powell
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Michael Kosmala
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Nicholas Leritz
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Jill Hardiman
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Audrey Brown
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Kim Matheson
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Chad Swanson
27 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A brad winn
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Patrick Croasdaile
78 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Troy Konigwilcox
57 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Judd Eustice
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Beth Flanagan
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Renee Pype
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
12 GPTB: David Douglas CX #2 Category B Jonathan Kuipers
14 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Jeffrey Struck
9 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Dan Werle
1 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 60+ Ron Strasser
3 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Daniel Gonzalez
27 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Ken Finch
20 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Joseph Marek
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Peter Spir
74 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
69 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B ILe Powell
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Michael Kosmala
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Nicholas Leritz
62 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dieter Hoffmann
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Patrick Croasdaile
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Audrey Brown
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Kim Matheson
59 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A brad winn
105 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andy Casebeer
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Judd Eustice
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale David Miller
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
25 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Margi Bradway
23 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Laurie Hotovy
9 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Beth Ann Orton
3 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Kim Matheson
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Mielle Blomberg
14 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
20 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men C Jonathan Kuipers
23 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men B Jonathan Kuipers
21 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men B 35+ Robert Christensen
21 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Masters Men A 35+ Eric Lanners
54 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
3 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
10 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
178 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Andy Casebeer
139 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Troy Konigwilcox
128 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Geoff Sanderson
108 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Jonathan Modie
75 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Jeff Spencer
10 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Judd Eustice
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Michael Kosmala
40 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale David Miller
3 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Matt Wilkin
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Sean Burles
39 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Laurie Hotovy
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Remy Maguire
21 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Audrey Brown
18 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Kim Matheson
3 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Alice Pennington
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Beth Ann Orton
79 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Robert Christensen
46 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Jeffrey Struck
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Eric Lanners
17 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Aaron Leritz
48 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jonathan Myers
37 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jonathan Smith
18 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Scott Bradway
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A brad winn
13 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ John Eric Lutz
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 60+ Ron Strasser
63 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Gil Ormerod
59 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Evelyn West
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Dieter Hoffmann
84 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B ILe Powell
54 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Andy Leritz
49 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B chris brannen
48 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Kenneth Pace
46 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Matt Wilkin
11 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Daniel Gonzalez
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Nicholas Leritz
57 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Junior Men Van Chrisman
36 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Nick Makanna
22 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Patrick Croasdaile
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women B Beth Flanagan
12 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ B Julie Kramer
6 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Margi Bradway
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
1 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Men Lukas Johnston
9 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Daniel Gonzalez
3 Canby Cross-Word CX Challenge Category B Patrick Croasdaile
7 Canby Cross-Word CX Challenge Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
2 Canby Cross-Word CX Challenge Masters Women 35+ A Lisa Belair-Sullivan
2 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 60+ Ron Strasser
19 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 50+ Gil Ormerod
29 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Mark Jenkins
18 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Ken Finch
8 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
6 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
2 Blind Date at the Dairy Women A Kim Matheson
11 Blind Date at the Dairy Men B Jonathan Kuipers
11 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
13 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Robert Christensen
10 Blind Date at the Dairy Masters Men A 35+ Eric Lanners
78 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
72 Blind Date at the Dairy Masters Men C Chris Valencia
53 Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
17 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
37 Cross Crusade: Rainier Women A Laurie Hotovy
32 Cross Crusade: Rainier Women A Remy Maguire
30 Cross Crusade: Rainier Women A Jill Hardiman
25 Cross Crusade: Rainier Women A Kim Matheson
20 Cross Crusade: Rainier Women A Audrey Brown
33 Cross Crusade: Rainier Category A Chad Swanson
20 Cross Crusade: Rainier Category A Scott Bradway
13 Cross Crusade: Rainier Category A Patrick Means
9 Cross Crusade: Rainier Category A brad winn
2 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Ron Strasser
46 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Evelyn West
26 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Peter Spir
51 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B ILe Powell
39 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Kenneth Pace
31 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Andy Leritz
25 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Nicholas Leritz
9 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Daniel Gonzalez
137 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Troy Konigwilcox
74 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jonathan Modie
63 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jeff Spencer
19 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Judd Eustice
8 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Michael Kosmala
6 Cross Crusade: Rainier Category C Sean Burles
38 Cross Crusade: Rainier Category B Jonathan Kuipers
15 Cross Crusade: Rainier Category B Patrick Croasdaile
37 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Eric Lanners
15 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Aaron Leritz
5 Cross Crusade: Rainier Women C Deanna Lloyd
19 Cross Crusade: Rainier Women B Beth Flanagan
16 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Renee Pype
7 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ B Julie Kramer
4 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Margi Bradway
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
10 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Robert Christensen
9 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ A Dan Werle
2 GPTB: Ninkrossi Masters 60+ Ron Strasser
16 GPTB: Ninkrossi Masters 50+ Gil Ormerod
21 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B chris brannen
13 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ B Daniel Gonzalez
17 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
13 Blind Date at the Dairy Women A Kim Matheson
2 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Robert Christensen
67 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
52 Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
41 Blind Date at the Dairy Masters Men C Troy Konig Wilcox
37 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Miller
30 Blind Date at the Dairy Men C Margi Bradway
16 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ John Eric Lutz
1 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Ron Strasser
101 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Daniel Rockwell
93 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B ILe Powell
54 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Daniel Gonzalez
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Robert Christensen
21 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kenneth Pace
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Andy Leritz
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Nicholas Leritz
68 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Evelyn West
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Judd Eustice
61 Cross Crusade: Alpenrose Category B Patrick Croasdaile
41 Cross Crusade: Alpenrose Category B Jonathan Kuipers
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Renee Pype
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Margi Bradway
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
37 Cross Crusade: Alpenrose Women A Laurie Hotovy
19 Cross Crusade: Alpenrose Women A Audrey Brown
16 Cross Crusade: Alpenrose Women A Kim Matheson
4 Cross Crusade: Alpenrose Women A Beth Ann Orton
3 Cross Crusade: Alpenrose Women A Alice Pennington
54 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Eric Lanners
22 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Aaron Leritz
61 Cross Crusade: Alpenrose Category A Patrick Means
41 Cross Crusade: Alpenrose Category A Chad Swanson
39 Cross Crusade: Alpenrose Category A Scott Bradway
29 Cross Crusade: Alpenrose Category A brad winn
136 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jonathan Modie
98 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jeff Spencer
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Judd Eustice
3 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Michael Kosmala
44 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale David Keeney
26 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale David Miller
12 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Matt Wilkin
91 Cross Crusade: Alpenrose Category C Jonathan Kuipers
14 GPTB: Heiser Farm CX Category B Patrick Croasdaile
18 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ A Dan Werle
2 GPTB: Heiser Farm CX Masters 60+ Ron Strasser
8 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Daniel Gonzalez
26 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Mark Jenkins
19 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Ken Finch
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
4 Blind Date at the Dairy Women A Kim Matheson
1 Blind Date at the Dairy Women A Beth Ann Orton
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Robert Christensen
80 Blind Date at the Dairy Masters Men C Andy Casebeer
70 Blind Date at the Dairy Masters Men C Chris Valencia
66 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Miller
65 Blind Date at the Dairy Masters Men C Troy Konig Wilcox
5 Blind Date at the Dairy Masters Men C Michael Kosmala
9 Blind Date at the Dairy Men C Jonathan Kuipers
29 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
4 Battle at Barlow Singlespeed brad winn
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Rhonda Mazza
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
7 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Julie Kramer
25 Battle at Barlow Category A Chad Swanson
17 Battle at Barlow Category A brad winn
15 Battle at Barlow Category A Scott Bradway
18 Battle at Barlow Masters 35+ A Eric Lanners
13 Battle at Barlow Masters 35+ A Aaron Leritz
16 Battle at Barlow Women A Remy Maguire
15 Battle at Barlow Women A Audrey Brown
12 Battle at Barlow Women A Kim Matheson
3 Battle at Barlow Women A Alice Pennington
5 Battle at Barlow Masters 60+ Paul Montgomery
2 Battle at Barlow Masters 60+ Ron Strasser
54 Battle at Barlow Masters 35+ B Kenneth Pace
52 Battle at Barlow Masters 35+ B ILe Powell
36 Battle at Barlow Masters 35+ B chris brannen
24 Battle at Barlow Masters 35+ B Daniel Gonzalez
22 Battle at Barlow Masters 35+ B Andy Leritz
24 Battle at Barlow Masters 50+ Judd Eustice
22 Battle at Barlow Masters 50+ Peter Spir
52 Battle at Barlow Masters 35+ C Jeff Spencer
16 Battle at Barlow Masters 35+ C Judd Eustice
10 Battle at Barlow Masters 35+ C Michael Kosmala
3 Battle at Barlow Category C Jonathan Kuipers
24 Battle at Barlow Clydesdale David Keeney
17 Battle at Barlow Clydesdale Matt Wilkin
15 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category B Daniel Gonzalez
7 Fazio Farms CX p/b Ironclad Women A Margi Bradway
2 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 60+ Ron Strasser
28 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Mark Jenkins
19 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ C Ken Finch
3 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
29 Blind Date at the Dairy Singlespeed Zach Roeder
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
23 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Andy Leritz
18 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Robert Christensen
102 Blind Date at the Dairy Masters Men C David Keeney
23 Blind Date at the Dairy Masters Men C Judd Eustice
4 Blind Date at the Dairy Masters Men C Michael Kosmala
10 Blind Date at the Dairy Men C Jonathan Kuipers
28 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
16 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
5 Psycho Cross Series Men A Patrick Means
16 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Peter Spir
1 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 60+ Ron Strasser
37 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Matt Wilkin
23 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B chris brannen
13 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Clydesdale Matt Wilkin
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Jonathan Kuipers
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category B Patrick Croasdaile
7 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Margi Bradway
2 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Beth Ann Orton
20 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Dan Werle
16 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Aaron Leritz
15 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ A Eric Lanners
10 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A Scott Bradway
7 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Peter Spir
2 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women A Mielle Blomberg
8 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
16 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men C Jonathan Kuipers
8 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Daniel Gonzalez
7 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Masters Men B 35+ Robert Christensen
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Mielle Blomberg
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Daniel Gonzalez
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Robert Christensen
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Jonathan Kuipers
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Mielle Blomberg
13 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Daniel Gonzalez
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Robert Christensen
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
16 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Jonathan Kuipers
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Mielle Blomberg
12 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Robert Christensen
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men B Daniel Gonzalez
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men C Michael Kosmala
14 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Jonathan Kuipers
4 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B Ron Strasser
24 Blind Date at the Dairy Masters Men B chris brannen
14 Blind Date at the Dairy Masters Men B Robert Christensen
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B Daniel Gonzalez
66 Blind Date at the Dairy Masters C David Keeney
19 Blind Date at the Dairy Masters C Michael Kosmala
18 Blind Date at the Dairy Men C Jonathan Kuipers
28 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mark Jenkins
13 Blind Date at the Dairy Beginner Men Ken Finch
27 Double Cross Masters 35+ B Matt Wilkin
4 Double Cross Masters 35+ B Andy Leritz
3 Double Cross Masters 35+ B Nicholas Leritz
12 Double Cross Masters 50+ Judd Eustice
2 Double Cross Masters 60+ Ron Strasser
12 Double Cross Masters 35+ C Judd Eustice
5 Double Cross Category C Jonathan Kuipers
3 Double Cross Clydesdale Matt Wilkin
9 Double Cross Category A brad winn
27 Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
6 Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
11 Double Cross Women A Margi Bradway
1 Double Cross Women A Beth Ann Orton
1 Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
18 Double Cross Category B Patrick Croasdaile
7 Double Cross Singlespeed brad winn
2 GPTB: Double Cross Masters 60+ Ron Strasser
2 GPTB: Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
22 GPTB: Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
20 GPTB: Double Cross Masters 35+ A Dan Werle
6 GPTB: Double Cross Category C Jonathan Kuipers
19 GPTB: Het Meer CX Race Men B Patrick Croasdaile
10 GPTB: Het Meer CX Race Women A Margi Bradway
2 GPTB: Het Meer CX Race Women A Beth Ann Orton
11 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Dan Werle
8 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ A Eric Lanners
1 GPTB: Het Meer CX Race Masters 60+ Ron Strasser
56 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Matt Wilkin
55 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Judd Eustice
51 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B ILe Powell
35 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B chris brannen
22 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Kenneth Pace
8 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Daniel Gonzalez
40 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ C Michael Kosmala
23 GPTB: Het Meer CX Race Clydesdale David Keeney
22 GPTB: Het Meer CX Race Category C Jonathan Kuipers
28 GPTB: David Douglas CX #1 Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
3 GPTB: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ A Lisa Belair-Sullivan
11 GPTB: David Douglas CX #1 Women A Remy Maguire
23 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Dan Werle
1 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 60+ Ron Strasser
39 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B ILe Powell
31 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B chris brannen
18 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Daniel Gonzalez
9 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Andy Leritz
46 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Jeff Spencer
12 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Jonathan Kuipers
7 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Masters 40+/50+/60+ Jim Pennington
70 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Jim Pennington
7 Eugene Celebration - McBeth Prologue Men 40+/50+/60+ Jim Pennington
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
29 OBRA Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
9 OBRA Hillclimb Senior Men Jonathan Myers
3 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
4 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 55+ Ron Strasser
6 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 35-44 Eric Lanners
1 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Singlespeed Women Julie Kramer
2 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women 35-44 Rhonda Mazza
2 Alsea Falls Switchback 6 Hr Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
3 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Women Julie Kramer
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
17 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro Men Jonathan Myers
22 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Margi Bradway
20 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Audrey Brown
17 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
14 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Kim Matheson
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
24 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
19 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
4 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 55+ Ron Strasser
2 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
30 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
25 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
3 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
23 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
18 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Margi Bradway
15 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Audrey Brown
13 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
11 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
6 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Kim Matheson
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
5 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
5 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Category 1 Women Deanna Lloyd
4 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Category 1 Women Jill Hardiman
3 Stage Coach XC/OBRA XC Championships Pro Men Patrick Means
3 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
24 Tigard Crit Senior Men brad winn
1 High Cascades 100 Veteran Women 40+ Lisa Belair-Sullivan
17 High Cascades 100 Open Women Laurie Hotovy
10 High Cascades 100 Open Women Margi Bradway
3 High Cascades 100 Open Women Beth Ann Orton
69 High Cascades 100 Open Men Matt Wilkin
8 High Cascades 100 Masters Men 50+ james pennington
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Daniel Gonzalez
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
53 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Valencia
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
13 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Jonathan Myers
5 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined brad winn
8 Wildcat Mtn Uphill Challenge Category 1/2 Men Jonathan Myers
5 Wildcat Mtn Uphill Challenge Category 1/2 Men brad winn
26 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
30 Mt. Tabor Series Men 4 Patrick Croasdaile
7 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
2 Mt. Tabor Series Women 4 Beth Ann Orton
26 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Wilkin
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
9 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Kim Matheson
2 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
8 Portland Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
37 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
40 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
20 High Desert Omnium Road Race Men 4/5 Patrick Croasdaile
14 St. Honore Criterium Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
5 St. Honore Criterium Women Category 4/5 Kim Matheson
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Mielle Blomberg
1 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Jill Hardiman
1 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Beth Ann Orton
17 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Aaron Leritz
11 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Patrick Croasdaile
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Jonathan Kuipers
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Matt Wilkin
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Kenneth Pace
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Remy Maguire
16 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Judd Eustice
16 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Jeff Spencer
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ chris brannen
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Dieter Hoffmann
11 Six Hours of Mt Hood Solo Women Julie Kramer
6 Six Hours of Mt Hood Solo Women Laurie Hotovy
3 Six Hours of Mt Hood Solo Women Margi Bradway
1 Six Hours of Mt Hood Solo Women Lisa Belair-Sullivan
39 Six Hours of Mt Hood Solo Men Robert Christensen
27 Six Hours of Mt Hood Solo Men Daniel Gonzalez
2 Six Hours of Mt Hood Solo Men Chad Swanson
11 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Pro/1/2 Men Patrick Means
173 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Patrick Means
36 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Patrick Means
29 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Patrick Means
36 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Patrick Means
41 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Pro/1/2 Men Patrick Means
28 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Patrick Means
30 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Patrick Means
30 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Patrick Means
24 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
18 Mt. Tabor Series Senior Men Patrick Means
13 Mt. Tabor Series Category 4 Scott Broadway
8 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
7 Mt. Tabor Series Senior Women Margi Bradway
7 Mt. Tabor Series Women Category 4 Kim Matheson
3 Mt. Tabor Series Women Category 4 Beth Ann Orton
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
13 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
12 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
4 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
31 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
49 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Valencia
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jonathan Kuipers
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
10 Pickett's Charge XC Category 1 Women Mielle Blomberg
3 Pickett's Charge XC Clydesdale Men 210+ Matt Wilkin
12 Pickett's Charge XC Pro Men Jonathan Myers
6 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): Overall for Stages 3 & 4 Category 1 Women Open Jill Hardiman
5 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge) Category 1 Women Open Jill Hardiman
3 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): West Side Category 1 Women Open Jill Hardiman
6 Mt. Tabor Series Men 4 Crossett Freilinger
21 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jonathan Myers
1 Mt. Tabor Series Women 4 Beth Ann Orton
9 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
34 Mt. Tabor Series Category 5 Men Matt Wilkin
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Aaron Leritz
2 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
44 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Kuipers
40 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
11 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 50-59 Jim Pennington
3 Test of Endurance 50/100 Category 2 19-34 Women Remy Maguire
10 Test of Endurance 50/100 Category 1 Women Laurie Hotovy
9 Test of Endurance 50/100 Category 1 Women Mielle Blomberg
3 Test of Endurance 50/100 Clydesdale Matt Wilkin
8 Test of Endurance 50/100 Pro Men Jonathan Myers
28 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
32 Mt. Tabor Series Men 4 Patrick Croasdaile
30 Mt. Tabor Series Men 4 Scott Bradway
16 Mt. Tabor Series Women 4 Laurie Hotovy
12 Mt. Tabor Series Women 4 Remy Maguire
6 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
33 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Wilkin
12 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Judd Eustice
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Nicholas Leritz
16 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Margi Bradway
10 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
5 Portland Short Track Series Pro Men Jonathan Myers
154 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Patrick Means
73 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Pro/1/2 Patrick Means
1 Humbug Hurryup Men Pro Jonathan Myers
3 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 6-Hour Margi Bradway
6 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-Hour Chad Swanson
2 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 3-Hour Mielle Blomberg
17 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 3-Hour Daniel Gonzalez
75 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Men Patrick Means
91 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Patrick Means
11 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Pro Men Patrick Means
29 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
30 Mt. Tabor Series Category 4 Men Patrick Croasdaile
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Crossett Freilinger
3 Mt. Tabor Series Masters Women 40+ Mielle Blomberg
4 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
24 Mt. Tabor Series Category 5 Men Matt Wilkin
21 Twilight Crit Series Category 1/2/3 Patrick Means
77 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Valencia
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Daniel Gonzalez
11 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Margi Bradway
10 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Laurie Hotovy
8 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Beth Ann Orton
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Ron Strasser
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Pace
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matt Wilkin
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Julie Kramer
32 Portland Short Track Series Singlespeed Men Ron Strasser
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Judd Eustice
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Andy Leritz
1 Return on the Jedi XC Cyldesdale Open Matt Wilkin
5 Return on the Jedi XC Category 1 Women Lisa Belair-Sullivan
3 Return on the Jedi XC Pro Women Beth Ann Orton
2 Return on the Jedi XC Pro Men Jonathan Myers
2 Return on the Jedi ST Category 1 Women Lisa Belair-Sullivan
4 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Women Ssccu Mielle Blomberg
6 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Women Mielle Blomberg
25 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
2 Mt. Tabor Series Senior Men brad winn
9 Mt. Tabor Series Senior Women Margi Bradway
2 Mt. Tabor Series Masters Women 40+ Mielle Blomberg
15 Mt. Tabor Series Women 4 Remy Maguire
14 Mt. Tabor Series Women 4 Laurie Hotovy
9 Mt. Tabor Series Women 4 Kim Matheson
5 Mt. Tabor Series Women 4 Beth Ann Orton
19 Mt. Tabor Series Men 5 Andy Leritz
16 Mt. Tabor Series Men 5 Nicholas Leritz
15 Mt. Tabor Series Men 5 Matt Wilkin
8 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
42 Tuesday PIR Category 3/4 Peter Spir
51 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Jonathan Modie
14 Monday PIR - May Series Standings Open Women Mielle Blomberg
1 Sisters Stampede Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
26 Sisters Stampede Category 2 Women 35+ Julie Kramer
13 Sisters Stampede Category 2 Women 35+ erica wescott
3 Sisters Stampede Category 2 Women 19-34 Remy Maguire
12 Sisters Stampede Category 1 Women Kim Matheson
11 Sisters Stampede Category 1 Women Mielle Blomberg
3 Sisters Stampede Pro Women Beth Ann Orton
1 Sisters Stampede Clydesdale 210 Lbs Matt Wilkin
47 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Jonathan Modie
12 Monday PIR: Series Standings Open Women Mielle Blomberg
5 Monday PIR Open Women Mielle Blomberg
18 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Patrick Croasdaile
5 Spring Thaw XC Category 2 Men 55+ Dieter Hoffmann
12 Spring Thaw XC Pro Men (Open) Patrick Means
9 Spring Thaw XC Pro Men (Open) Jonathan Myers
41 Monday PIR Masters Men 4/5 Jonathan Modie
2 Cascade Chainbreaker XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
3 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Women 45+ Renee Pype
3 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Women 35+ Margi Bradway
13 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Women 19+ Laurie Hotovy
3 Cascade Chainbreaker XC Pro Women Beth Ann Orton
2 Cascade Chainbreaker XC Pro Women Alice Pennington
1 Cascade Chainbreaker XC Clydesdale 200+ Matt Wilkin
23 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 35-44 Brian Baumann
9 Cascade Chainbreaker XC Pro Men Jonathan Myers
16 OBRA RR Championships Day 1 Men Category 4 Patrick Croasdaile
28 Tuesday PIR Men 5 Jonathan Kuipers
1 Coast Hills Classic XC Women Category 1 45+ Lisa Belair-Sullivan
3 Coast Hills Classic XC Women Category 1 35-44 Mielle Blomberg
3 Coast Hills Classic XC Women Pro Jill Hardiman
39 Montinore Road Race Men 4/5 Jonathan Kuipers
12 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 35-44 Robert Christensen
9 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Category 2/35+ Julie Kramer
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Mielle Blomberg
14 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Kim Matheson
12 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Laurie Hotovy
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Christy Love
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Beth Ann Orton
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Women Jill Hardiman
6 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 55+ Ron Strasser
4 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 55+ Dieter Hoffmann
20 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 chris brannen
14 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 Brian Baumann
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 19-34 Nick Makanna
22 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Jeremiah Swanson
20 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Scott Bradway
17 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Jonathan Smith
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Cary Miller
14 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Men Jonathan Myers
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Category 1 Women Beth Ann Orton
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Category 1 Women Mielle Blomberg
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 40+ Women Mielle Blomberg
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Men brad winn
2 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 50+ Men Judd Eustice
5 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 40+ Men Andy Leritz
1 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men brad winn
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 50+ Category 4/5 Judd Eustice
6 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ Category 4/5 Andy Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women Category 1/2/3 Mielle Blomberg
59 Beautiful Estacada Time Trial: Combined Combined Christy Love
1 Beautiful Estacada Time Trial Women Eddie Merckx Christy Love
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 40+ Women Mielle Blomberg
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Men brad winn
6 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 50+ Men Judd Eustice
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 40+ Men Andy Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men brad winn
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 40+ Mielle Blomberg
3 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 50+ Category 4/5 Judd Eustice
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Andy Leritz
11 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Patrick Means
7 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Women Margi Bradway
5 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Margi Bradway
14 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Jonathan Myers
6 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 brad winn
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Women 1/2/3 Mielle Blomberg
5 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+ 4/5 Andy Leritz
73 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Christy Love
1 Western Bike Works TT @ PIR Eddy Women Christy Love
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters 50+ Category 4/5 Men Judd Eustice
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 40+/Category 4/5 Men Andy Leritz
5 Peak Sports Mudslinger XC Women Category 3/45+ Renee Pype
8 Peak Sports Mudslinger XC Category 1 Women Mielle Blomberg
1 Peak Sports Mudslinger XC Category 1 Women Beth Ann Orton
1 Peak Sports Mudslinger XC Pro Women Alice Pennington
6 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2 45-54 Joseph Marek
22 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2/35-44 Kenneth Pace
1 Peak Sports Mudslinger XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
20 Peak Sports Mudslinger XC Pro Men Patrick Means
9 Peak Sports Mudslinger XC Pro Men Jonathan Myers
10 Banana Belt Series Standings Women 3 Margi Bradway
19 Banana Belt Men 1/2 Jonathan Myers
18 Banana Belt Men 1/2 brad winn
12 Banana Belt Women 3 Margi Bradway
8 Banana Belt Women 3 Margi Bradway
8 Banana Belt Series Points Women 3 Margi Bradway
21 Echo Red to Red Category 1 Women Mielle Blomberg
15 Echo Red to Red Category 1 Women Laurie Hotovy
1 Echo Red to Red Category 1 Women Beth Ann Orton
9 Echo Red to Red Category 2 55+ Men Ron Strasser
25 Echo Red to Red Pro Men Scott Bradway
19 Echo Red to Red Pro Men Jonathan Myers
3 Echo Red to Red Pro Men Patrick Means
114 Jack Frost TT: Combined Combined Christy Love
1 Jack Frost TT Eddy - Women Christy Love