Therapeutic Associates Cycling/Sagebrush Cycles

Event Category Name Date
42 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Jeff Standish 12/2
40 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 45-54 Paul Riso 12/1
43 USGP of Cyclocross Race 5 B Men Adam Blanchard 12/1
53 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Jeff Standish 12/1
3 Kruger's Crossing CX Classic Masters B 35+ Jeff Standish 11/25
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters B 35+ Jeff Standish 11/18
46 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Men A Paul Riso 11/18
56 World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Jeff Standish 11/11
29 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Men Jeff Standish 11/10
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters C 35+ Jeff Standish 11/4
29 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Adam Blanchard 11/4
26 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Erik Bergstrom 11/4
14 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Jeff Standish 11/4
7 Cross Crusade - Barton Park Masters B 35+ Jeff Standish 11/4
21 Cross Crusade - Barton Park Senior Men A Spencer Bushnell 11/4
10 Cross Crusade - Barton Park Men B Adam Blanchard 11/4
29 Cross Crusade - Barton Park Singlespeed Ryan Ness 11/4
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters C 35+ Jeff Standish 10/28
26 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Erik Bergstrom 10/28
24 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Jeff Standish 10/28
48 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters B 35+ jon pearson 10/28
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters B 35+ Jeff Standish 10/28
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters B 35+ Erik Bergstrom 10/28
36 Cross Crusade - Rainier HS Masters Men A Paul Riso 10/21
23 Cross Crusade - Rainier HS Men A Spencer Bushnell 10/21
54 Cross Crusade - Rainier HS Men B Neil Green 10/21
8 Cross Crusade - Rainier HS Masters B 35+ Jeff Standish 10/21
21 Cross Crusade - Horning's Hideout Senior Men A Spencer Bushnell 10/14
1 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters C Jeff Standish 10/14
67 Cross Crusade - Horning's Hideout Men B Adam Blanchard 10/14
23 Cross Crusade - Horning's Hideout Singlespeed Ryan Ness 10/14
14 Cross Crusade Masters C 35+ Jeff Standish 10/7-11/18
34 Cross Crusade Men B Adam Blanchard 10/7-11/18
33 Cross Crusade Masters B 35+ Erik Bergstrom 10/7-11/18
5 Cross Crusade Masters B 35+ Jeff Standish 10/7-11/18
6 Cross Crusade - Alpenrose Masters C Jeff Standish 10/7
28 Cross Crusade - Alpenrose Men B Adam Blanchard 10/7
29 Cross Crusade - Alpenrose Singlespeed Ryan Ness 10/7
43 Cross Crusade - Alpenrose Masters Men A Derek Stallings 10/7
28 Cross Crusade - Alpenrose Senior Men A Spencer Bushnell 10/7
13 Thrilla Cross Series Men B Byron Roe 10/4
12 Thrilla Cross Series Men B Kevin Sivertson 10/4
17 Thrilla Cross Series Men A Scott Gray 10/4
14 Thrilla Cross Series Men A Derek Stallings 10/4
10 Thrilla Cross Series Men A Brandon Groza 10/4
47 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Erik Bergstrom 9/30
5 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Mike Brown 9/30
17 Battle at Barlow CCX Men B Neil Green 9/30
29 Battle at Barlow CCX Senior Men A Spencer Bushnell 9/30
4 Battle at Barlow CCX Masters C Jeff Standish 9/30
5 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 3 Men Erik Bergstrom 9/30
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 3 Men Mike Brown 9/30
9 Hood River Cyclocross Classic Senior Men A Spencer Bushnell 9/23
11 Thrilla Cross Series Men A Derek Stallings 9/20
10 Thrilla Cross Series Men A Brandon Groza 9/20
4 Kruger's Kermesse Masters C Jeff Standish 9/15
14 Kruger's Kermesse Men B Neil Green 9/15
18 Thrilla Cross Series Men B Kevin Sivertson 9/13
9 Thrilla Cross Series Men A Erik Bergstrom 9/13
7 Thrilla Cross Series Men A Derek Stallings 9/13
6 Thrilla Cross Series Men A Brandon Groza 9/13
12 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Jeff Standish 9/11-18
9 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Jeff Standish 9/11
26 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Adam Blanchard 9/9
34 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Spencer Bushnell 9/9
15 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Brown 9/9
27 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined Adam Blanchard 9/9
35 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined Spencer Bushnell 9/9
16 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined Mike Brown 9/9
5 OBRA Hillclimb Championship Senior 1/2 Men Adam Blanchard 9/9
3 OBRA Hillclimb Championship Category 3 Spencer Bushnell 9/9
2 OBRA Hillclimb Championship Category 3 Mike Brown 9/9
23 Thrilla Cross Series Men B Kevin Sivertson 9/6-10/4
20 Thrilla Cross Series Men B Byron Roe 9/6-10/4
21 Thrilla Cross Series Men A Erik Bergstrom 9/6-10/4
16 Thrilla Cross Series Men A Derek Stallings 9/6-10/4
7 Thrilla Cross Series Men A Brandon Groza 9/6-10/4
16 Thrilla Cross Series Category B Men Kevin Sivertson 9/6
12 Thrilla Cross Series Category B Men Byron Roe 9/6
14 Thrilla Cross Series Category A Men Erik Bergstrom 9/6
7 Thrilla Cross Series Category A Men Brandon Groza 9/6
19 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men Mike Brown 9/3
8 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men Erik Bergstrom 9/3
1 Eugene Celebration: Final General Classification Pro/1/2 Sean Passage 9/3
16 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 3 Mike Brown 9/3
13 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 3 Erik Bergstrom 9/3
5 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Sean Passage 9/3
52 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Mike Brown 9/2
26 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Bergstrom 9/2
2 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Sean Passage 9/2
21 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 3 Mike Brown 9/2
10 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 3 Erik Bergstrom 9/2
10 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Sean Passage 9/2
19 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 3 Mike Brown 9/2
8 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 3 Erik Bergstrom 9/2
1 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Sean Passage 9/2
31 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 3 Mike Brown 9/1
18 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 3 Erik Bergstrom 9/1
4 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Sean Passage 9/1
1 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 Jeff Standish 8/30
31 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 1/2 Carl Hoefer 8/30
18 PIR: August Series Category 3/4 Cort Buchholz 8/28
28 PIR: August Series Category 1/2/3 Rocky Serna 8/28
25 PIR: August Series Category 1/2/3 David Oliphant 8/28
23 PIR: August Series Category 1/2/3 Todd Crowson 8/28
22 PIR: August Series Category 1/2/3 Spencer Bushnell 8/28
13 PIR: August Series Category 1/2/3 Adam Blanchard 8/28
1 PIR: August Series Category 1/2/3 Brant Buchholz 8/28
36 PIR Category 3/4 John Griffith 8/28
17 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 8/28
11 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 8/28
3 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 8/28
25 Monday PIR: August Series Masters 30+ 4/5 John Griffith 8/27
15 Monday PIR: August Series Masters 30+ 4/5 Jeff Standish 8/27
13 Monday PIR Masters 4/5 John Griffith 8/27
3 High Desert Omnium: Road Race Women 4/Masters Evelyn Dong 8/26
2 High Desert Omnium: Road Race Women 4/Masters Ericka Luckel 8/26
25 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Jonathan Hines 8/26
21 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Byron Roe 8/26
6 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Spencer Bushnell 8/26
4 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Tj Paskewich 8/26
1 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men William Warburton 8/26
7 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Sean Passage 8/26
74 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Ericka Luckel 8/25
85 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Monica Freeman 8/25
68 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Byron Roe 8/25
8 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Sean Passage 8/25
3 High Desert Omnium: Time Trial Women 4/Masters Ericka Luckel 8/25
6 High Desert Omnium: Time Trial Women 1/2/3 Monica Freeman 8/25
18 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Byron Roe 8/25
1 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Sean Passage 8/25
2 High Desert Omnium: Criterium Category 4/Masters Women Ericka Luckel 8/25
14 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Kevin Sivertson 8/25
7 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Tj Paskewich 8/25
4 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Brandon Groza 8/25
3 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Sean Passage 8/25
5 High Desert Omnium Women 4/Masters Evelyn Dong 8/25-26
2 High Desert Omnium Women 4/Masters Ericka Luckel 8/25-26
13 High Desert Omnium Women 1/2/3 Monica Freeman 8/25-26
40 High Desert Omnium Category 4/5 Men Kevin Sivertson 8/25-26
31 High Desert Omnium Category 4/5 Men Jonathan Hines 8/25-26
16 High Desert Omnium Category 4/5 Men Byron Roe 8/25-26
32 High Desert Omnium Category 3 Men Scott Gray 8/25-26
12 High Desert Omnium Category 3 Men Spencer Bushnell 8/25-26
9 High Desert Omnium Category 3 Men Brandon Groza 8/25-26
7 High Desert Omnium Category 3 Men Tj Paskewich 8/25-26
5 High Desert Omnium Category 3 Men William Warburton 8/25-26
2 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Sean Passage 8/25-26
7 Health Net Criterium Category 3 Spencer Bushnell 8/24
6 Health Net Criterium Category 3 William Warburton 8/24
16 Health Net Criterium Pro/1/2 Brant Buchholz 8/24
39 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 8/21
38 PIR Category 1/2/3 Jeff Standish 8/21
36 PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer 8/21
14 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 8/21
9 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 8/21
8 PIR Category 1/2/3 Todd Crowson 8/21
4 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 8/21
1 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 8/21
25 PIR Category 3/4 John Griffith 8/21
9 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 8/21
2 Woodland Road Race Category 3 Spencer Bushnell 8/19
24 Woodland Road Race Pro/1/2 Todd Crowson 8/19
22 Woodland Road Race Pro/1/2 Duncan Oliphant 8/19
21 Woodland Road Race Pro/1/2 David Oliphant 8/19
18 Woodland Road Race Pro/1/2 Adam Blanchard 8/19
6 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Brown 8/18
5 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Sean Passage 8/18
6 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Mike Brown 8/18
5 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Sean Passage 8/18
7 OBRA Masters Track Champs: Keirin Masters Men 40+ Jeff Standish 8/18
5 OBRA Masters Track Champs: 1 Kilometer TT Masters 40-44 Jeff Standish 8/18
5 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Masters Men Jeff Standish 8/18
3 OBRA Masters Track Champs: Sprints Masters 40-44 Jeff Standish 8/18
2 Mary's Peak HC TT Men 3 Mike Brown 8/18
4 Mary's Peak HC TT Men 1/2 Sean Passage 8/18
3 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jeff Standish 8/16
12 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 8/14
32 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 8/14
27 PIR Category 1/2/3 Neil Green 8/14
15 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 8/14
13 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 8/14
9 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 8/14
5 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 8/14
10 Monday PIR Masters 4/5 John Griffith 8/13
6 OBRA Criterium Championships Tandem Monica/Mike Freeman/Olson 8/12
3 OBRA Criterium Championships Women 4 Monica Freeman 8/12
28 OBRA Criterium Championships Category 3 Peter Gutwald 8/12
27 OBRA Criterium Championships Category 3 Tj Paskewich 8/12
7 OBRA Criterium Championships Category 3 Spencer Bushnell 8/12
6 OBRA Criterium Championships Category 3 William Warburton 8/12
1 OBRA Criterium Championships Category 3 Tim Jones 8/12
18 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Byron Roe 8/12
6 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Tim Jones 8/12
27 OBRA Criterium Championships Masters 40-49 Jeff Standish 8/12
18 OBRA Criterium Championships Masters 40-49 Todd Crowson 8/12
11 OBRA Criterium Championships Category 4/5 Byron Roe 8/12
8 OBRA Criterium Championships Category 4/5 Jeff Standish 8/12
49 OBRA Criterium Championships Senior Men Todd Crowson 8/12
41 OBRA Criterium Championships Senior Men Adam Blanchard 8/12
25 OBRA Criterium Championships Senior Men Rocky Serna 8/12
13 OBRA Criterium Championships Senior Men Duncan Oliphant 8/12
1 Crawfish Criterium Women Category 4 Monica Freeman 8/11
5 Crawfish Criterium Category 4/5 Jeff Standish 8/11
20 Crawfish Criterium Category 3 Peter Gutwald 8/11
19 Crawfish Criterium Category 3 Tj Paskewich 8/11
6 Crawfish Criterium Category 3 Tim Jones 8/11
1 Crawfish Criterium Category 3 Spencer Bushnell 8/11
5 Crawfish Criterium Tandem Monica/Mike Freeman/Olson 8/11
6 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jeff Standish 8/9
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Senior Men David Oliphant 8/8
5 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Senior Men Duncan Oliphant 8/8
15 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Masters Men Peter Gutwald 8/8
15 CMG Events/Alpine Mortgage Series Masters Men Peter Gutwald 8/8
27 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 David Oliphant 8/8
22 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 Brant Buchholz 8/8
6 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 Duncan Oliphant 8/8
15 PIR Category 3/4 Jerry Inscoe 8/7
22 PIR Category 1/2/3 Todd Crowson 8/7
11 PIR Category 1/2/3 Rocky Serna 8/7
2 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 8/7
13 Monday PIR Masters 4/5 John Griffith 8/6
8 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Standish 8/6
13 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Sean Passage 8/5
84 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Mike Brown 8/5
36 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined William Warburton 8/5
153 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Ericka Luckel 8/5
13 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Sean Passage 8/5
84 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Brown 8/5
36 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined William Warburton 8/5
154 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Ericka Luckel 8/5
13 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Sean Passage 8/5
84 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Mike Brown 8/5
36 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined William Warburton 8/5
154 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Ericka Luckel 8/5
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men Sean Passage 8/5
16 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men 3 Mike Brown 8/5
8 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men 3 William Warburton 8/5
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Women 4 Ericka Luckel 8/5
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Jeff Standish 8/4
7 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Jeff Standish 8/4
13 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 David Oliphant 8/4
1 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jeff Standish 8/2
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Carl Hoefer 8/2
16 CMG Events/Alpine Mortgage Series Masters Men Peter Gutwald 8/1
19 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 Spencer Bushnell 8/1
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 David Oliphant 8/1
9 CMG Events/Alpine Mortgage Series Pro/1/2 Duncan Oliphant 8/1
8 PIR: July Series Category 3/4 Brian Mack 7/31
20 PIR: July Series Category 1/2/3 Derek Stallings 7/31
19 PIR: July Series Category 1/2/3 Carl Hoefer 7/31
16 PIR: July Series Category 1/2/3 Brant Buchholz 7/31
16 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 7/31
30 PIR Pro/1/2 Rocky Serna 7/31
20 PIR Pro/1/2 David Oliphant 7/31
8 PIR Pro/1/2 Brant Buchholz 7/31
6 PIR Pro/1/2 Derek Stallings 7/31
28 Monday PIR: July Series Masters 30+ Novice John Griffith 7/30
28 Monday PIR: July Series Masters 30+ 4/5 John Griffith 7/30
4 Monday PIR: July Series Masters 30+ 4/5 Jeff Standish 7/30
41 Monday PIR: July Series Masters 30+ 1/2/3 Peter Gutwald 7/30
16 Monday PIR: July Series Masters 30+ 1/2/3 jon pearson 7/30
20 Monday PIR Category 4/5 Masters John Griffith 7/30
7 Monday PIR Category 4/5 Masters Jeff Standish 7/30
3 Vancouver Courthouse Criterium Category 4/5 Jeff Standish 7/29
26 Vancouver Courthouse Criterium Category 3 William Warburton 7/29
1 Vancouver Courthouse Criterium Category 3 Spencer Bushnell 7/29
26 Vancouver Courthouse Criterium Pro/1/2 Rocky Serna 7/29
14 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4/5 Jeff Standish 7/26
14 CMG Events/Alpine Mortgage Series Masters Peter Gutwald 7/25
9 CMG Events/Alpine Mortgage Series Category 1/2 David Oliphant 7/25
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Category 1/2 Duncan Oliphant 7/25
30 PIR Category 1/2/3 Rocky Serna 7/24
8 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 7/24
6 PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer 7/24
32 PIR Category 3/4 Jeff Standish 7/24
9 Monday PIR Category 4/5 John Griffith 7/23
2 Monday PIR Category 4/5 Jeff Standish 7/23
13 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Spencer Bushnell 7/22
56 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined David Oliphant 7/22
13 OUCH: Combined Results by Time Combined Spencer Bushnell 7/22
56 OUCH: Combined Results by Time Combined David Oliphant 7/22
3 OUCH Men Category 3 Spencer Bushnell 7/22
10 OUCH Men 1/2 David Oliphant 7/22
12 CoMotion Criterium Category 1/2/3 David Oliphant 7/21
4 Alpenrose Sixday Six-day A - Final Overall Carl Hoefer 7/21
5 Alpenrose Sixday Six-day A - Daily Total Carl Hoefer 7/21
5 Alpenrose Sixday Six-day A - Madison Carl Hoefer 7/21
10 Alpenrose Sixday Six-day A - Tempo Carl Hoefer 7/21
4 Alpenrose Sixday Six-day A - Standings Carl Hoefer 7/20
3 Alpenrose Sixday Six-day A - Daily Total Carl Hoefer 7/20
8 Alpenrose Sixday Six-day A - Miss and Out Carl Hoefer 7/20
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Overall Standings Carl Hoefer 7/19
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Daily Total Carl Hoefer 7/19
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Madison Carl Hoefer 7/19
9 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Points Race Carl Hoefer 7/19
12 Alpenrose Sixday: Sixday Races Six-day A Win and Out Carl Hoefer 7/19
4 Alpenrose Sixday: Category Races Category 4/5 Jeff Standish 7/19
6 Alpenrose Sixday Six-day A Standings Carl Hoefer 7/18
6 Alpenrose Sixday Six-day A Daily Total Carl Hoefer 7/18
5 Alpenrose Sixday Six-day A Madison Carl Hoefer 7/18
12 Alpenrose Sixday Six-day A Unknown Distance Carl Hoefer 7/18
8 Alpenrose Sixday Six-day A Progressive Points Carl Hoefer 7/18
6 Alpenrose Sixday Six-day Overall Standings Carl Hoefer 7/17
6 Alpenrose Sixday Six-day A Daily Total Carl Hoefer 7/17
5 Alpenrose Sixday Six-day A Madison Carl Hoefer 7/17
12 Alpenrose Sixday Six-day A Tempo Carl Hoefer 7/17
11 Alpenrose Sixday Six-day A Progressive Points Carl Hoefer 7/17
2 PIR Category 3/4 Brian Mack 7/17
33 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Duncan Oliphant 7/15
42 Cascade Classic: Final General Classification Category 4 Byron Roe 7/15
27 Cascade Classic: Final General Classification Category 4 Jeff Standish 7/15
50 Cascade Classic: Final General Classification Pro/1/2 Matt Lieto 7/15
58 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Tj Paskewich 7/15
55 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 jon pearson 7/15
34 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Ryan Ness 7/15
32 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Tim Jones 7/15
28 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Spencer Bushnell 7/15
23 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Erik Bergstrom 7/15
8 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Sean Passage 7/15
2 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Scott Gray 7/15
52 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Matt Lieto 7/15
30 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Duncan Oliphant 7/15
40 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Byron Roe 7/15
26 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Jeff Standish 7/15
57 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Tj Paskewich 7/15
56 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 jon pearson 7/15
41 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Erik Bergstrom 7/15
31 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Ryan Ness 7/15
18 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Tim Jones 7/15
14 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Spencer Bushnell 7/15
3 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Scott Gray 7/15
2 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Sean Passage 7/15
48 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Pro/1/2 Matt Lieto 7/14
38 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 35+ Duncan Oliphant 7/14
50 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 4 Byron Roe 7/14
31 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 4 Jeff Standish 7/14
62 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Tj Paskewich 7/14
56 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 jon pearson 7/14
45 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Tim Jones 7/14
43 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Spencer Bushnell 7/14
28 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Erik Bergstrom 7/14
27 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Ryan Ness 7/14
16 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Sean Passage 7/14
6 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Scott Gray 7/14
309 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined John Griffith 7/13
203 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Duncan Oliphant 7/13
314 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Byron Roe 7/13
278 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Standish 7/13
249 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Tj Paskewich 7/13
244 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Ryan Ness 7/13
243 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined jon pearson 7/13
228 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Mack 7/13
171 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Jones 7/13
155 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Bushnell 7/13
125 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Bergstrom 7/13
101 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Sean Passage 7/13
80 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Gray 7/13
54 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Lieto 7/13
76 Cascade Classic: Downtown Criterium Pro/1/2 Matt Lieto 7/13
77 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Brian Mack 7/13
67 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Tj Paskewich 7/13
61 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Spencer Bushnell 7/13
30 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Ryan Ness 7/13
24 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 jon pearson 7/13
11 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Sean Passage 7/13
8 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Erik Bergstrom 7/13
4 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Scott Gray 7/13
2 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Tim Jones 7/13
31 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 4 Jeff Standish 7/13
13 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 4 Byron Roe 7/13
9 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Duncan Oliphant 7/13
30 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ John Griffith 7/13
37 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Duncan Oliphant 7/13
54 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Byron Roe 7/13
29 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Jeff Standish 7/13
61 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Tj Paskewich 7/13
60 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Ryan Ness 7/13
59 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men jon pearson 7/13
54 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Brian Mack 7/13
36 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Tim Jones 7/13
27 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Spencer Bushnell 7/13
15 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Erik Bergstrom 7/13
7 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Sean Passage 7/13
3 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Scott Gray 7/13
51 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Pro/1/2 Men Matt Lieto 7/13
63 Cascade Classic: McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Men Matt Lieto 7/12
48 Cascade Classic: Prineville Road Race Pro/1/2 Men Matt Lieto 7/11
23 Mt Tabor Series Overall Senior Men Steven Rosenblum 7/11
29 Mt Tabor Series Overall Men Category 4/5 Jeff Standish 7/11
37 Mt Tabor Series Overall Men Category 3 jon pearson 7/11
23 Mt Tabor Series Overall Fixed Gear Spencer Bushnell 7/11
38 Mt Tabor Series Men 4 Cort Buchholz 7/11
20 Mt Tabor Series Category 3 Peter Gutwald 7/11
8 PIR Category 3/4 Jerry Inscoe 7/10
9 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 7/9
17 Monday PIR Masters 4/5 Men John Griffith 7/9
6 Monday PIR Masters 4/5 Men Jeff Standish 7/9
17 Salem Fairview Circuit Race Category 4/5 Jeff Standish 7/8
23 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Jerry Inscoe 7/8
15 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Brian Mack 7/8
11 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Duncan Oliphant 7/8
9 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Todd Crowson 7/8
8 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ jon pearson 7/8
14 Alpenrose Challenge Overall Omnium - Masters David Oliphant 7/8
10 Alpenrose Challenge Masters Points Race David Oliphant 7/8
10 Alpenrose Challenge Men Miss and Out Duncan Oliphant 7/7
11 Alpenrose Challenge Masters 10-Mile David Oliphant 7/7
16 Alpenrose Challenge Men Kilo Duncan Oliphant 7/6
3 Alpenrose Challenge Masters 40+ Kilo David Oliphant 7/6
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Erik Bergstrom 7/5
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Brown 7/5
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Erik Bergstrom 7/5
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Mike Brown 7/5
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Erik Bergstrom 7/5
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Mike Brown 7/5
24 PIR Category 3/4 Jerry Inscoe 7/3
25 PIR Category 1/2/3 jon pearson 7/3
9 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 7/3
8 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 7/3
21 Monday PIR Masters Category 4/5 John Griffith 7/2
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Peter Gutwald 7/2
6 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 7/2
46 OBRA Road Race Senior Men Duncan Oliphant 7/1
43 OBRA Road Race Senior Men Spencer Bushnell 7/1
25 OBRA Road Race Senior Men Scott Gray 7/1
10 OBRA Track Championships: Points Race Senior Men David Oliphant 6/30
8 OBRA Track Championships: Points Race Senior Men Carl Hoefer 6/30
2 OBRA Track Championships: Points Race Category 4/5 Men jon pearson 6/30
12 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men jon pearson 6/29
11 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Jeff Standish 6/29
5 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 4/5 Jeff Standish 6/28
1 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 4/5 jon pearson 6/28
18 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 1/2 David Oliphant 6/28
16 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 1/2 Duncan Oliphant 6/28
15 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tj Paskewich 6/28
8 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Erik Bergstrom 6/28
7 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Mike Brown 6/28
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Scott Gray 6/28
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tim Jones 6/28
6 Mt Tabor Series Fixed Gear Spencer Bushnell 6/27
18 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Sean Passage 6/27
15 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 William Warburton 6/27
14 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Erik Bergstrom 6/27
13 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Mike Brown 6/27
5 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Tim Jones 6/27
13 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Tj Paskewich 6/27
21 PIR: June Series Category 3/4 Jeff Standish 6/26
18 PIR: June Series Category 3/4 Jerry Inscoe 6/26
13 PIR: June Series Category 1/2/3 Brant Buchholz 6/26
9 PIR: June Series Category 1/2/3 Duncan Oliphant 6/26
21 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 6/26
8 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 6/26
20 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 6/26
10 PIR Category 3/4 Jeff Standish 6/26
8 PIR Category 3/4 Jerry Inscoe 6/26
20 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 John Griffith 6/25
8 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 Jeff Standish 6/25
11 Monday PIR: June Series Masters 30+ 1/2/3 jon pearson 6/25
11 Monday PIR Masters 4/5 John Griffith 6/25
6 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Standish 6/25
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Peter Gutwald 6/25
9 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 6/25
35 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Erik Bergstrom 6/24
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 William Warburton 6/24
30 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Spencer Bushnell 6/24
16 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Sean Passage 6/24
46 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 William Warburton 6/24
42 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Spencer Bushnell 6/24
40 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Erik Bergstrom 6/24
29 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Sean Passage 6/24
10 Oakridge Fat Tire MTB Expert 40+ Men James Gritters 6/24
165 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Bushnell 6/23
122 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Bergstrom 6/23
98 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined William Warburton 6/23
58 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Sean Passage 6/23
75 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Erik Bergstrom 6/23
32 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 William Warburton 6/23
6 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Spencer Bushnell 6/23
5 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Sean Passage 6/23
46 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Spencer Bushnell 6/23
33 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Erik Bergstrom 6/23
23 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 William Warburton 6/23
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Sean Passage 6/23
1 Super D #1 Expert 40+ Men James Gritters 6/23
38 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Erik Bergstrom 6/22
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Sean Passage 6/22
15 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Spencer Bushnell 6/22
9 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men William Warburton 6/22
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tj Paskewich 6/21
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ron Carpenter 6/21
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Brown 6/21
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Jones 6/21
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Duncan Oliphant 6/21
5 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 David Oliphant 6/21
7 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Jeff Standish 6/21
5 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 jon pearson 6/21
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Tj Paskewich 6/21
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Ron Carpenter 6/21
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Mike Brown 6/21
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Tim Jones 6/21
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tj Paskewich 6/21
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Ron Carpenter 6/21
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Mike Brown 6/21
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tim Jones 6/21
16 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Lev Stryker 6/20
13 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Mike Brown 6/20
6 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Tim Jones 6/20
4 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Erik Bergstrom 6/20
36 Mt Tabor Series Category 3 Peter Gutwald 6/20
14 Mt Tabor Series Category 4/5 Jeff Standish 6/20
48 PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer 6/19
25 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 6/19
22 PIR Category 1/2/3 Todd Crowson 6/19
20 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 6/19
18 PIR Category 1/2/3 jon pearson 6/19
8 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 6/19
9 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 6/19
16 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 John Griffith 6/18
14 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Jeff Standish 6/18
12 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 jon pearson 6/18
10 Monday PIR Masters 4/5 John Griffith 6/18
22 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 6/18
21 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Todd Crowson 6/17
11 Mt Tabor Circuit Race Category 3 jon pearson 6/17
4 OBRA Track Championships Sprints Category 4 jon pearson 6/16
1 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Category 5 jon pearson 6/15
34 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Monica Freeman 6/14
10 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tj Paskewich 6/14
7 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Mike Brown 6/14
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Erik Bergstrom 6/14
11 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Duncan Oliphant 6/14
7 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jeff Standish 6/14
6 Alpenrose Thursday Series Category 4 jon pearson 6/14
4 Mt Tabor Series Senior Men Steven Rosenblum 6/13
12 Mt Tabor Series Category 3 jon pearson 6/13
12 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Tim Jones 6/13
8 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Tj Paskewich 6/13
7 High Desert Criterium Series Women Berkley Leach 6/13
5 High Desert Criterium Series Women Taylor Leach 6/13
4 High Desert Criterium Series Women Monica Freeman 6/13
25 PIR Category 1/2/3 jon pearson 6/12
15 PIR Category 1/2/3 Todd Crowson 6/12
10 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 6/12
7 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 6/12
28 PIR Category 3/4 Kevin Sivertson 6/12
8 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 6/11
12 Monday PIR Masters 4/5 John Griffith 6/11
9 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Standish 6/11
3 OBRA Rehearsal Race Masters Men 30-39 Duncan Oliphant 6/10
37 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 David Oliphant 6/10
33 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 Jeff Standish 6/10
17 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 jon pearson 6/10
35 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Tim Jones 6/10
33 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Sean Passage 6/10
28 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Spencer Bushnell 6/10
21 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Scott Gray 6/10
11 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Erik Bergstrom 6/10
15 OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 Brant Buchholz 6/10
3 Fast Twitch Fridays Novice Men jon pearson 6/8
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Jeff Standish 6/8
24 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Tj Paskewich 6/7-7/5
15 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Ron Carpenter 6/7-7/5
7 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Tim Jones 6/7-7/5
6 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Erik Bergstrom 6/7-7/5
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Mike Brown 6/7-7/5
15 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Women Monica Freeman 6/7-7/5
6 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 4 Jeff Standish 6/7
5 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 4 jon pearson 6/7
13 Mt Tabor Series Men 4 Jeff Standish 6/6
20 Mt Tabor Series Men 3 Ryan Ness 6/6
17 Mt Tabor Series Men 3 jon pearson 6/6
14 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Mike Brown 6/6
12 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 William Warburton 6/6
7 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Erik Bergstrom 6/6
6 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Tim Jones 6/6
3 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Matt Lieto 6/6
2 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Derek Stallings 6/6
12 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 6/6
8 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Tj Paskewich 6/6
15 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Monica Freeman 6/3
4 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Ericka Luckel 6/3
25 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Jeff Standish 6/3
49 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men jon pearson 6/3
45 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Erik Bergstrom 6/3
31 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Spencer Bushnell 6/3
30 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Mike Brown 6/3
23 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Ryan Ness 6/3
22 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Sean Passage 6/3
4 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Scott Gray 6/3
16 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3/4 Women Monica Freeman 6/3
8 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3/4 Women Ericka Luckel 6/3
10 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 4 Men Jeff Standish 6/3
37 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men jon pearson 6/3
36 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Mike Brown 6/3
27 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Ryan Ness 6/3
22 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Scott Gray 6/3
20 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Spencer Bushnell 6/3
17 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Sean Passage 6/3
3 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Erik Bergstrom 6/3
15 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3/4 Women Monica Freeman 6/2
8 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3/4 Women Ericka Luckel 6/2
19 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 4 Men Jeff Standish 6/2
53 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men jon pearson 6/2
43 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Spencer Bushnell 6/2
41 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Erik Bergstrom 6/2
34 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Mike Brown 6/2
29 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Sean Passage 6/2
26 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Ryan Ness 6/2
2 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Scott Gray 6/2
15 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Monica Freeman 6/1
2 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Ericka Luckel 6/1
65 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Tony Flanery-Rye 6/1
57 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men jon pearson 6/1
53 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Ryan Ness 6/1
41 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Erik Bergstrom 6/1
39 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Mike Brown 6/1
29 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Spencer Bushnell 6/1
11 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Scott Gray 6/1
6 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Sean Passage 6/1
65 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men jon pearson 5/31
60 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Erik Bergstrom 5/31
29 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Mike Brown 5/31
28 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Ryan Ness 5/31
20 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Spencer Bushnell 5/31
6 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Sean Passage 5/31
1 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Scott Gray 5/31
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Jeff Standish 5/31
6 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 jon pearson 5/31
11 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 1/2 David Oliphant 5/31
9 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 1/2 Duncan Oliphant 5/31
19 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 4 jon pearson 5/31
11 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Duncan Oliphant 5/31
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 David Oliphant 5/31
18 PIR: May Series Category 1/2/3 Spencer Bushnell 5/29
16 PIR: May Series Category 1/2/3 David Oliphant 5/29
13 PIR: May Series Category 1/2/3 Adam Blanchard 5/29
12 PIR: May Series Category 1/2/3 Duncan Oliphant 5/29
9 PIR: May Series Category 1/2/3 Brant Buchholz 5/29
35 PIR Category 4/5 John Griffith 5/29
34 PIR Category 1/2/3 Neil Green 5/29
30 PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe 5/29
20 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 5/29
18 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 5/29
16 PIR Category 1/2/3 jon pearson 5/29
13 PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer 5/29
10 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 5/29
9 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 5/29
3 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 5/29
19 PIR Category 3/4 Kevin Sivertson 5/29
21 Monday PIR: May Series Masters 30+ Novice Steven Rosenblum 5/28
45 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 John Griffith 5/28
39 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 Cort Buchholz 5/28
21 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 Jeff Standish 5/28
20 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 Neil Green 5/28
45 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 jon pearson 5/28
37 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 Brant Buchholz 5/28
33 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 Steve Getsiv 5/28
21 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 David Oliphant 5/28
12 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 jon pearson 5/28
11 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3 Brant Buchholz 5/28
18 Monday PIR Category 1/2/3 Masters jon pearson 5/28
13 Monday PIR Category 4/5 Masters Jeff Standish 5/28
11 Silverton Road Race Women 4 Monica Freeman 5/27
14 Fast Twitch Fridays: May Series Novice Men jon pearson 5/25
12 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 David Oliphant 5/24
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Duncan Oliphant 5/24
7 Alpenrose Thursday Series Category 5 Jeff Standish 5/24
6 Alpenrose Thursday Series Category 5 jon pearson 5/24
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Cort Buchholz 5/22
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Cort Buchholz 5/22
11 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Cort Buchholz 5/22
61 PIR Category 1/2/3 Jerry Inscoe 5/22
51 PIR Category 1/2/3 Todd Crowson 5/22
40 PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer 5/22
37 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 5/22
23 PIR Category 1/2/3 Neil Green 5/22
20 PIR Category 1/2/3 jon pearson 5/22
8 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 5/22
6 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 5/22
3 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 5/22
17 PIR Category 3/4 Kevin Swatson 5/22
36 Monday PIR Masters 1/2/3 David Oliphant 5/21
8 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 5/21
19 Monday PIR Masters 3/4 John Griffith 5/21
12 Monday PIR Masters 3/4 Jeff Standish 5/21
6 Golden City Criterium Category 3 Mike Brown 5/20
3 Golden City Criterium Category 3 Erik Bergstrom 5/20
7 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 jon pearson 5/20
4 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 Todd Crowson 5/20
6 Swan Island Criterium Masters 4/5 Jeff Standish 5/20
8 Swan Island Criterium Category 1/2 David Oliphant 5/20
2 Swan Island Criterium Category 1/2 Brant Buchholz 5/20
9 Table Rock Road Race Category 3 Men Sean Passage 5/19
8 Table Rock Road Race Category 3 Men Mike Brown 5/19
4 Table Rock Road Race Category 3 Men Erik Bergstrom 5/19
6 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Category 4/5 jon pearson 5/17
33 PIR Category 1/2/3 Todd Crowson 5/15
27 PIR Category 1/2/3 jon pearson 5/15
14 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 5/15
25 PIR Category 3/4 Kevin Sivertson 5/15
21 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 5/15
36 Monday PIR Category 1/2/3 Peter Gutwald 5/14
9 Monday PIR Category 1/2/3 jon pearson 5/14
8 Monday PIR Category 1/2/3 David Oliphant 5/14
36 Monday PIR Category 4/5 John Griffith 5/14
15 Monday PIR Category 4/5 Neil Green 5/14
5 Monday PIR Category 4/5 Jeff Standish 5/14
23 Monday PIR Novice Masters Steve Eggerts 5/14
7 Monday PIR Novice Masters Steven Rosenblum 5/14
10 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 1/2 Carl Hoefer 5/12
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 1/2 David Oliphant 5/12
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 1/2 Duncan Oliphant 5/12
11 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 4/5 Peter Gutwald 5/12
2 Fast Twitch Fridays Novice Men jon pearson 5/11
8 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Senior Men David Oliphant 5/10
7 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Senior Men Duncan Oliphant 5/10
27 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 5/8
43 PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer 5/8
32 PIR Category 1/2/3 jon pearson 5/8
16 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 5/8
11 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 5/8
8 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 5/8
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz 5/7
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Steve Getsiv 5/7
11 Monday PIR Masters 1/2/3 jon pearson 5/7
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz 5/7
24 Monday PIR Category 4/5 Masters John Griffith 5/7
17 Monday PIR Category 4/5 Masters Jeff Standish 5/7
15 Monday PIR Category 4/5 Masters Cort Buchholz 5/7
6 Monday PIR Category 4/5 Masters Neil Green 5/7
19 Monday PIR Novice Masters Steven Rosenblum 5/7
5 Spring Thaw XC State Championships Singlespeed Men (Open) Spencer Bushnell 5/5
33 PIR Category 1/2/3 jon pearson 5/1
16 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 5/1
13 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 5/1
8 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 5/1
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Ron Carpenter 4/29
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Ericka Luckel 4/29
37 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Ericka Luckel 4/29
26 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Ron Carpenter 4/29
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Ron Carpenter 4/29
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Ericka Luckel 4/29
37 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Ericka Luckel 4/29
26 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Ron Carpenter 4/29
37 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Ericka Luckel 4/29
26 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Ron Carpenter 4/29
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Ron Carpenter 4/29
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Ericka Luckel 4/29
1 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Category 3/4 Women Ericka Luckel 4/29
6 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Category 4/5 Men Ron Carpenter 4/29
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 4/5 Men Ron Carpenter 4/29
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 3/4 Women Ericka Luckel 4/29
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Ron Carpenter 4/28
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Ericka Luckel 4/28
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Brian Mack 4/28
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Ron Carpenter 4/28
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Ericka Luckel 4/28
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Brian Mack 4/28
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Ron Carpenter 4/28
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Ericka Luckel 4/28
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Brian Mack 4/28
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Ron Carpenter 4/28
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Ericka Luckel 4/28
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Brian Mack 4/28
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Ron Carpenter 4/28
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Ericka Luckel 4/28
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Brian Mack 4/28
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Ron Carpenter 4/28
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Ericka Luckel 4/28
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Brian Mack 4/28
20 Eugene Roubaix Men 3 Tim Jones 4/28
5 Eugene Roubaix Men 3 Spencer Bushnell 4/28
3 Eugene Roubaix Men 3 Brandon Groza 4/28
5 Eugene Roubaix Men 40+ jon pearson 4/28
17 Eugene Roubaix Men 1/2 David Oliphant 4/28
11 Eugene Roubaix Men 1/2 Brant Buchholz 4/28
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 4/5 Men Ron Carpenter 4/28
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3/4 Women Ericka Luckel 4/28
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3 Men Brian Mack 4/28
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 4/5 Men Ron Carpenter 4/28
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3/4 Women Ericka Luckel 4/28
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3 Men Brian Mack 4/28
36 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Jeff Standish 4/26
29 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Spencer Bushnell 4/26
11 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Brian Mack 4/26
10 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Neil Green 4/26
5 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 jon pearson 4/26
28 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 jon pearson 4/26
27 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Brian Mack 4/26
22 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Spencer Bushnell 4/26
17 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 1/2/3 Adam Blanchard 4/26
6 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Neil Green 4/26
5 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Brian Mack 4/26
4 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 jon pearson 4/26
1 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Adam Blanchard 4/26
26 PIR: April Series Category 3/4 Cort Buchholz 4/24
17 PIR: April Series Category 1/2/3 Duncan Oliphant 4/24
15 PIR Category 3/4 Cort Buchholz 4/24
59 PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz 4/24
29 PIR Category 1/2/3 jon pearson 4/24
20 PIR Category 1/2/3 David Oliphant 4/24
14 PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz 4/24
13 PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 4/24
9 PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant 4/24
5 21st Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed Men James Gritters 4/22
166 Three Rivers Road Race Category 1/2 Duncan Oliphant 4/22
8 Three Rivers Road Race Category 1/2 Brant Buchholz 4/22
29 Three Rivers Road Race Category 3 jon pearson 4/22
27 Three Rivers Road Race Category 3 Spencer Bushnell 4/22
1 Three Rivers Road Race Category 3 Scott Gray 4/22
36 Three Rivers Road Race Category 4/5 Cort Buchholz 4/22
22 Three Rivers Road Race Category 4/5 Neil Green 4/22
7 Three Rivers Road Race Masters 40+ 4/5 Jeff Standish 4/22
15 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 jon pearson 4/19
19 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Jeff Standish 4/19
17 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Neil Green 4/19
7 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 jon pearson 4/19
3 PIR Category 1/2/3 Adam Blanchard 4/17
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined David Oliphant 4/15
35 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Duncan Oliphant 4/15
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Brant Buchholz 4/15
51 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Brian Mack 4/15
33 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Adam Blanchard 4/15
59 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined jon pearson 4/15
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined David Oliphant 4/15
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Duncan Oliphant 4/15
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Brant Buchholz 4/15
51 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Mack 4/15
33 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Adam Blanchard 4/15
59 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined jon pearson 4/15
11 Estacada Time Trial Senior Men David Oliphant 4/15
8 Estacada Time Trial Senior Men Duncan Oliphant 4/15
3 Estacada Time Trial Senior Men Brant Buchholz 4/15
8 Estacada Time Trial Category 3 Men Brian Mack 4/15
4 Estacada Time Trial Category 3 Men Adam Blanchard 4/15
11 Estacada Time Trial Masters Men 40-49 jon pearson 4/15
63 Kings Valley Road Race Men Category 4 Cort Buchholz 4/14
54 Kings Valley Road Race Category 3 William Warburton 4/14
50 Kings Valley Road Race Category 3 Brian Mack 4/14
43 Kings Valley Road Race Category 3 jon pearson 4/14
30 Kings Valley Road Race Category 3 Tj Paskewich 4/14
22 Kings Valley Road Race Category 3 Spencer Bushnell 4/14
6 Kings Valley Road Race Category 3 Scott Gray 4/14
1 Kings Valley Road Race Category 3 Adam Blanchard 4/14
33 Kings Valley Road Race Pro/1/2 David Oliphant 4/14
30 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Brant Buchholz 4/14
28 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Duncan Oliphant 4/14
7 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Spencer Bushnell 4/12
9 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Spencer Bushnell 4/12
9 Port of Hood River Criterium Series Category 1/2/3 Brian Mack 4/5
4 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Brian Mack 4/5
24 PIR Pro/1/2/3 Spencer Bushnell 4/3
15 PIR Pro/1/2/3 jon pearson 4/3
7 PIR Pro/1/2/3 Brant Buchholz 4/3
6 PIR Pro/1/2/3 Adam Blanchard 4/3
3 Piece of Cake Masters 40+ 4/5 Jeff Standish 4/1
40 Piece of Cake Men Category 4 Neil Green 4/1
18 Piece of Cake Category 3 jon pearson 4/1
17 Piece of Cake Category 3 Spencer Bushnell 4/1
14 Piece of Cake Category 3 Jerry Inscoe 4/1
12 Piece of Cake Category 3 Tim Jones 4/1
10 Piece of Cake Category 3 Tj Paskewich 4/1
4 Piece of Cake Category 3 Adam Blanchard 4/1
33 Piece of Cake Pro/1/2 Todd Crowson 4/1
15 Piece of Cake Pro/1/2 David Oliphant 4/1
13 Piece of Cake Pro/1/2 Duncan Oliphant 4/1
8 Piece of Cake Pro/1/2 Brant Buchholz 4/1
26 Icebreaker Criterium Category 3 Men Spencer Bushnell 3/31
14 Icebreaker Criterium Category 3 Men Brandon Groza 3/31
12 Icebreaker Criterium Category 3 Men Tim Jones 3/31
1 Icebreaker Criterium Category 3 Men Adam Blanchard 3/31
13 Icebreaker Criterium Pro/1/2 Derek Stallings 3/31
11 Icebreaker Criterium Pro/1/2 David Oliphant 3/31
8 Icebreaker Criterium Pro/1/2 Duncan Oliphant 3/31
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Masters 40+ Todd Crowson 3/18
66 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 John Griffith 3/18
31 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Jeff Standish 3/18
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Neil Green 3/18
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Cort Buchholz 3/18
52 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Brandon Groza 3/18
45 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Tim Jones 3/18
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Brian Mack 3/18
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Jerry Inscoe 3/18
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 jon pearson 3/18
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Spencer Bushnell 3/18
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 3 Adam Blanchard 3/18
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Brant Buchholz 3/18
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Duncan Oliphant 3/18
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 David Oliphant 3/18
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Masters 40+ Todd Crowson 3/11
53 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 4 John Griffith 3/11
47 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 4 Neil Green 3/11
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 4 Cort Buchholz 3/11
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Women Category 4 Monica Freeman 3/11
26 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro/1/2 Derek Stallings 3/11
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro/1/2 Brant Buchholz 3/11
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro/1/2 David Oliphant 3/11
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro/1/2 Duncan Oliphant 3/11
50 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Adam Blanchard 3/11
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Spencer Bushnell 3/11
10 Banana Belt Road Race Series Masters 40+ Todd Crowson 3/4-18
9 Banana Belt Road Race Series Category 4 Men Cort Buchholz 3/4-18
22 Banana Belt Road Race Series Category 3 Spencer Bushnell 3/4-18
12 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 David Oliphant 3/4-18
11 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Duncan Oliphant 3/4-18
10 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Brant Buchholz 3/4-18
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Masters 40+ Todd Crowson 3/4
70 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 John Griffith 3/4
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Jeff Standish 3/4
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Cort Buchholz 3/4
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 3 Adam Blanchard 3/4
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Duncan Oliphant 3/4
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Brant Buchholz 3/4
147 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Neil Green 2/25
96 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined jon pearson 2/25
147 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Neil Green 2/25
96 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined jon pearson 2/25
34 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Neil Green 2/25
21 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 jon pearson 2/25
42 Cherry Pie Road Race Men 4 Cort Buchholz 2/18
32 Cherry Pie Road Race Men 4 Jeff Standish 2/18
48 Cherry Pie Road Race Men 3 Brian Mack 2/18
25 Cherry Pie Road Race Men 3 Adam Blanchard 2/18
13 Cherry Pie Road Race Men 3 Spencer Bushnell 2/18
32 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Brant Buchholz 2/18
19 Cherry Pie Road Race Men 1/2 David Oliphant 2/18
17 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Duncan Oliphant 2/18