Bend Endurance Academy

Event Category Name
2 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 17-18 Spencer Scott
7 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 15-16 Nate Lelack
7 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 13-14 Lucian Spampinato
6 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 13-14 Jesse Polay
4 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 13-14 Elijah Krause
3 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 13-14 Calvin Keane
6 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 10-12 Evan Grover
4 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 10-12 Tanner Wescott
3 Psycho Cross Series: Series Standings Junior Boys 10-12 Carson Griffith
1 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Women 15-16 Hannah Mavis
5 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 17-18 Spencer Scott
1 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 15-16 Henry Jones
7 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
3 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
8 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 10-12 Jacob Olander
7 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 10-12 Carson Griffith
4 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 10-12 Tanner Wescott
3 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 10-12 Ian Brown
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Women Hannah Mavis
26 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Jacob Olander
25 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Carson Griffith
21 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Tanner Wescott
20 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Ian Brown
19 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Spencer Scott
17 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Lucian Spampinato
11 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Tyler Lovejoy
1 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Henry Jones
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 13-14 Elijah Krause
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Carson Griffith
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Ian Brown
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Tanner Wescott
22 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Carson Griffith
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Ian Brown
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Tanner Wescott
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Elijah Krause
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Lucian Spampinato
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 13-14 Elijah Krause
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Carson Griffith
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Jacob Olander
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Tanner Wescott
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Ian Brown
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Carson Griffith
25 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Jacob Olander
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Tanner Wescott
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Ian Brown
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Lucian Spampinato
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Elijah Krause
1 Cross Crusade: Barton Park Women B Hannah Mavis
1 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 15-16 Hannah Mavis
2 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 17-18 Spencer Scott
8 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
6 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 13-14 Jesse Polay
5 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 13-14 Elijah Krause
2 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 13-14 Calvin Keane
8 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Tanner Wescott
7 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Jacob Olander
6 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Ian Brown
5 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Carson Griffith
1 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Hannah Mavis
26 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Tanner Wescott
24 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Jacob Olander
23 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Ian Brown
22 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Carson Griffith
17 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Lucian Spampinato
14 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Jesse Polay
12 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Spencer Scott
11 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Elijah Krause
3 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Calvin Keane
16 Corvallis Cross Classic Category B Elijah Krause
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 17-18 Ivy Taylor
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Woimen 15-16 Hannah Mavis
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Spencer Scott
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Henry Jones
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Elijah Krause
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Jesse Polay
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Calvin Keane
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Carson Griffith
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Jacob Olander
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Evan Grover
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Ian Brown
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Hannah Mavis
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ian Wilson
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Ivy Taylor
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Hannah Mavis
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Elijah Krause
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Jesse Polay
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Carson Griffith
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Jacob Olander
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Evan Grover
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Ian Brown
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Tyler Lovejoy
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Lucian Spampinato
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Spencer Scott
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Calvin Keane
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Henry Jones
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Chad Cheeney
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Henry Jones
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 17-18 Ivy Taylor
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 15-16 Hannah Mavis
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Spencer Scott
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Henry Jones
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Elijah Krause
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Jesse Polay
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Calvin Keane
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Jacob Olander
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Ian Brown
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Ivy Taylor
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Hannah Mavis
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Tyler Lovejoy
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Jacob Olander
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Ian Brown
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Lucian Spampinato
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Elijah Krause
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Spencer Scott
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Jesse Polay
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Calvin Keane
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Henry Jones
2 Psycho Cross Series Junior Boys 17-18 Spencer Scott
5 Psycho Cross Series Junior Boys 15-16 Nate Lelack
7 Psycho Cross Series Junior Boys 13-14 Lucian Spampinato
6 Psycho Cross Series Junior Boys 13-14 Jesse Polay
4 Psycho Cross Series Junior Boys 13-14 Elijah Krause
3 Psycho Cross Series Junior Boys 13-14 Calvin Keane
6 Psycho Cross Series Junior Boys 10-12 Evan Grover
4 Psycho Cross Series Junior Boys 10-12 Tanner Wescott
3 Psycho Cross Series Junior Boys 10-12 Carson Griffith
4 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 17-18 Spencer Scott
2 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 15-16 Nate Lelack
8 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
6 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Jesse Polay
4 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Elijah Krause
2 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Calvin Keane
8 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Tanner Wescott
6 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Ian Brown
38 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Tanner Wescott
36 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Ian Brown
24 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Lucian Spampinato
17 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Jesse Polay
12 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Elijah Krause
11 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Spencer Scott
5 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Calvin Keane
4 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Nate Lelack
4 Cross Crusade: Alpenrose Women B Hannah Mavis
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 15-16 Hannah Mavis
7 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Evan Martin
2 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Henry Jones
4 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Elijah Krause
3 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Calvin Keane
15 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Evan Grover
14 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Tanner Wescott
13 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Ian Brown
12 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Carson Griffith
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Hannah Mavis
44 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Evan Grover
43 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Tanner Wescott
40 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Ian Brown
39 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Carson Griffith
19 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Evan Martin
13 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Elijah Krause
11 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Calvin Keane
3 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Henry Jones
19 Cross Crusade: Alpenrose Category C Evan Martin
6 Cross Crusade: Alpenrose Category B Henry Jones
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Ian Wilson
3 Cross Crusade: Alpenrose Women B Hannah Mavis
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 15-16 Hannah Mavis
4 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 17-18 Spencer Scott
DNF Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Evan Martin
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Henry Jones
12 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
11 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
7 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Elijah Krause
6 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Jesse Polay
2 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Calvin Keane
12 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Jacob Olander
11 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Carson Griffith
10 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Ian Brown
9 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Tanner Wescott
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Hannah Mavis
DNF Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Evan Martin
DNF Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Evan Martin
42 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Jacob Olander
41 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Carson Griffith
40 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Ian Brown
37 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Tanner Wescott
29 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Lucian Spampinato
28 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Tyler Lovejoy
22 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Elijah Krause
21 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Jesse Polay
19 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Spencer Scott
11 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Calvin Keane
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Henry Jones
6 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women Ivy Taylor
2 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women Hannah Mavis
36 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Jacob Olander
35 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Ian Brown
34 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Tanner Wescott
33 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Evan Grover
23 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Scott Santaguida
22 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Lucian Spampinato
21 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Spencer Scott
20 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Tyler Lovejoy
13 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Elijah Krause
11 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Calvin Keane
10 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Nate Lelack
1 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women 17-18 Ivy Taylor
1 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women 15-16 Hannah Mavis
6 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 17-18 Spencer Scott
9 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 15-16 Scott Santaguida
4 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 15-16 Nate Lelack
8 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
7 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
5 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 13-14 Elijah Krause
3 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 13-14 Calvin Keane
7 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 10-12 Jacob Olander
6 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 10-12 Ian Brown
5 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 10-12 Tanner Wescott
4 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 10-12 Evan Grover
11 GPRM 2015: Heiser Farm Category A Ian Wilson
DNF GPRM 2015: Heiser Farm Category B Henry Jones
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Elijah Krause
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Jacob Enos
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Henry Winnenberg
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Jacob Olander
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Lucian Spampinato
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Jesse Polay
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Spencer Scott
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Calvin Keane
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Junior Men (12-18) Ryder Uetrecht
17 Battle at Barlow Junior Men Ian Brown
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Tyler Lovejoy
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Carson Griffith
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Jacob Enos
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Jacob Olander
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Spencer Scott
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Lucian Spampinato
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Scott Santaguida
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Junior Men (12-18) Ryder Uetrecht
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Women B Hannah Mavis
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A Ian Wilson
3 Ride Hard Finish Thirsty Women B Sophie Russenberger
8 Ride Hard Finish Thirsty Men A Chad Cheeney
DNF Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Jacob Olander
8 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Carson Griffith
6 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Tanner Wescott
5 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Ian Brown
4 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Lucian Spampinato
2 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Evan Martin
1 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men 10-18 Calvin Keane
5 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men Tanner Wescott
4 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men Jacob Olander
3 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men Ian Brown
2 Ride Hard Finish Thirsty Junior Men Evan Grover
8 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women Ivy Taylor
2 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women Hannah Mavis
28 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Tyler Lovejoy
26 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Spencer Scott
19 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Lucian Spampinato
10 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Nate Lelack
9 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Ryder Uetrecht
6 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Calvin Keane
1 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Henry Jones
12 GPRM 2015: Zaaldercross Category A Ian Wilson
2 GPRM 2015: Zaaldercross Category B Henry Jones
2 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women 17-18 Ivy Taylor
1 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women 15-16 Hannah Mavis
6 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 17-18 Spencer Scott
4 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 15-16 Nate Lelack
1 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 15-16 Henry Jones
10 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
7 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
4 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 13-14 Ryder Uetrecht
2 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 13-14 Calvin Keane
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Lucian Spampinato
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Calvin Keane
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Carson Griffith
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Jacob Enos
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Henry Winnenberg
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Jacob Olander
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Spencer Scott
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Scott Santaguida
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Junior Men (12-18) Ryder Uetrecht
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Women B Sophie Russenberger
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Women B Hannah Mavis
1 Junior Cross Series @Corn Cross Women B Sophie Russenberger
8 Junior Cross Series @Corn Cross Category A Ian Wilson
DNF Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Jacob Olander
DNF Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Spencer Scott
37 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Ian Brown
33 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Carson Griffith
23 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Tyler Lovejoy
20 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Lucian Spampinato
18 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Nate Lelack
17 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Elijah Krause
16 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Jeremy King
7 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Calvin Keane
4 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Ryder Uetrecht
1 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Henry Jones
9 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women Ivy Taylor
2 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women Hannah Mavis
DNF Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 17-18 Spencer Scott
5 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 17-18 Jeremy King
8 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 15-16 Nate Lelack
1 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 15-16 Henry Jones
9 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 13-14 Tyler Lovejoy
7 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 13-14 Lucian Spampinato
5 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 13-14 Elijah Krause
3 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 13-14 Calvin Keane
1 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 13-14 Ryder Uetrecht
DNF Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 10-12 Jacob Olander
12 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 10-12 Ian Brown
8 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 10-12 Carson Griffith
2 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women 17-18 Ivy Taylor
1 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women 15-16 Hannah Mavis
4 GPRM 2015: Het Meer CX Category A Cameron Beard
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Women Hannah Mavis
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Calvin Keane
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Spencer Scott
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Jacob Olander
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Henry Winnenberg
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Scott Santaguida
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Lucian Spampinato
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Carson Griffith
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Jesse Polay
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Elijah Krause
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Junior Men (12-18) Ryder Uetrecht
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men B Henry Jones
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Women B Sophie Russenberger
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men A Ian Wilson
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Junior Men Jacob Olander
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Junior Men Lucian Spampinato
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Junior Men Spencer Scott
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Junior Men Ryder Uetrecht
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Women B Sophie Russenberger
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men A Ian Wilson
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Junior Men (12-18) Lucian Spampinato
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Junior Men (12-18) Spencer Scott
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Junior Men (12-18) Elijah Krause
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Junior Men (12-18) Ryder Uetrecht
95 Eugene Celebration: Combined Combined Sophie Russenberger
3 Eugene Celebration: GC after stage 2 Women 4/5 Sophie Russenberger
6 Eugene Celebration Women 4/5 Sophie Russenberger
2 Eugene Celebration: Stage 3 Women 4/5 Sophie Russenberger
2 Eugene Celebration Women 4/5 Sophie Russenberger
1 Eugene Celebration: GC after stage 1 Women 4/5 Sophie Russenberger
102 Eugene Celebration: Combined Combined Sophie Russenberger
3 Eugene Celebration Women 4/5 Sophie Russenberger
1 Eugene Celebration Women 4/5 Sophie Russenberger
1 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Women Category 5 Sophie Russenberger
1 Alsea Falls XC OBRA Championships Junior Men 15-16 Caleb Campbell
2 Alsea Falls XC OBRA Championships Junior Men 13-14 Calvin Keane
10 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Men 4/5 Henry Jones
5 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Women 4/5 Sophie Russenberger
9 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ian Brown
8 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Jacob Olander
4 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Spencer Scott
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Calvin Keane
2 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ryder Uetrecht
5 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Women 4/5 Sophie Russenberger
4 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Jacob Olander
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ian Brown
1 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Spencer Scott
6 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Women 4/5 Sophie Russenberger
7 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ian Brown
4 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Spencer Scott
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Nate Lelack
2 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Calvin Keane
9 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Women 4/5 Hannah Mavis
7 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Women 4/5 Sophie Russenberger
6 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ian Brown
5 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Elijah Krause
4 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Spencer Scott
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Calvin Keane
2 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ryder Uetrecht
1 Pickett's Charge Novice/Junior Category 3 Men 14-18 Calvin Keane
6 Pickett's Charge Novice/Junior Category 3 Men 10-13 Jacob Olander
5 Pickett's Charge Novice/Junior Category 3 Men 10-13 Jacob Christensen
1 Pickett's Charge Novice/Junior Category 3 Men 10-13 Ryder Uetrecht
3 Pickett's Charge Expert Junior Men 14-18 Nate Lelack
6 Pickett's Charge Expert Category 1 Men 19-44 Ian Wilson
DNF Pickett's Charge Elite Men Chad Cheeney
17 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Ethan Copeland
16 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Spencer Scott
9 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Calvin Keane
4 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Ryder Uetrecht
3 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Henry Jones
12 Fast Twitch Friday: June Series Standings Novice Men Chad Cheeney
10 Fast Twitch Friday: June Series Standings Novice Men William Warburton
8 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Men 4/5 Chad Cheeney
5 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Men 4/5 Henry Jones
8 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ian Brown
5 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Ryder Uetrecht
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Calvin Keane
2 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Nate Lelack
1 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Junior Henry Jones
10 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs Senior Men Chad Cheeney
8 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs Senior Men William Warburton
3 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 17-18 Points Spencer Scott
3 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 17-18 Pursuit Spencer Scott
7 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-18 Sprints Ethan Copeland
6 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-18 Sprints Spencer Scott
9 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-16 500m Ethan Copeland
5 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-16 500m Henry Jones
7 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-16 Omnium Ethan Copeland
5 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-16 Omnium Henry Jones
5 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 13-14 Omnium Lucian Spampinato
4 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 13-14 Omnium Calvin Keane
1 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 13-14 Omnium Ryder Uetrecht
10 Fast Twitch Friday Junior B Ethan Copeland
9 Fast Twitch Friday Junior B Spencer Scott
3 Fast Twitch Friday Junior B Henry Jones
4 Fast Twitch Friday Junior A Calvin Keane
1 Fast Twitch Friday Junior A Ryder Uetrecht
3 Fast Twitch Friday Novice Men B Chad Cheeney
2 Fast Twitch Friday Novice Men A William Warburton
25 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 4/5 Henry Jones
47 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Chad Cheeney
13 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 4/5 Chad Cheeney
4 Sister's Stampede XC Junior Expert Women Ivy Taylor
4 Sister's Stampede XC Expert Junior Men Nate Lelack
29 Sister's Stampede XC Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Elijah Krause
17 Sister's Stampede XC Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Jacob Olander
1 Sister's Stampede XC Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Ryder Uetrecht
15 Bend Don't Brake Women Category 4 Sophie Russenberger
16 Bend Don't Brake Women Category 4/5 Sophie Russenberger
14 Bend Don't Brake Men Category 5 Nate Lelack
9 Bend Don't Brake Men Category 5 Henry Jones
1 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 19-39 William Reinking
3 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Women 14-18 Ivy Taylor
1 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Women 14-18 Hannah Mavis
8 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Men 14-18 Tyler Nelson
15 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Men 10-13 Jacob Christensen
6 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Men 10-13 Thomas Sickler
3 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Men 10-13 Troy Peternell
1 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Men 10-13 Ryder Uetrecht
2 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Expert Women 14-18 Katie Ryan
1 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Expert Women 14-18 Sophie Russenberger
7 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Expert Men 14-18 Nate Lelack
4 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Expert Men 14-18 Ian Wilson
2 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Expert Men 14-18 Henry Jones
1 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Caleb Campbell
2 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Elijah Krause
1 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Ryder Uetrecht
1 Bear Springs - XC Junior Men (Category 3) 14-18 Calvin Keane
1 Bear Springs - XC Junior Men (Category 3) 10-13 Ryder Uetrecht
18 Bear Springs - XC Elite Men Chad Cheeney
3 Mudslinger Singlespeed Men Chad Cheeney
2 Mudslinger Junior Women 14-18 Hannah Mavis
17 Mudslinger Junior Men 14-18 Cooper Hagner
5 Mudslinger Junior Men 14-18 Scott Wallace
4 Mudslinger Junior Men 14-18 Calvin Keane
4 Mudslinger Junior Men 10-13 Sam Day
1 Mudslinger Junior Men 10-13 Ryder Uetrecht
5 Mudslinger Expert Junior Men Nate Lelack
3 Mudslinger Expert Junior Men Henry Jones
2 Mudslinger Expert Junior Men Ian Wilson