Sappo Hill Soapworks

Event Category Name Date
1 Santa Cross Women C Adrienne Carlson 12/6
3 Santa Cross Clydesdale Scott Pierce 12/6
2 Psycho Cross Series Women C Adrienne Carlson 11/30
1 Psycho Cross Series Men A 35+ Tom Keller 11/30
4 Kruger's Crossing CX Clydesdale Scott Pierce 11/23
1 Southern Oregon Outlaw CX: Race 5: Series Standings Singlespeed Doug Striley 11/22
8 Southern Oregon Outlaw CX: Race 5: Series Standings Senior Men Category A/B Michael Smelser 11/22
5 Southern Oregon Outlaw CX: Race 5 Singlespeed Cliff McCann 11/22
2 Southern Oregon Outlaw CX: Race 5 Singlespeed Doug Striley 11/22
8 Southern Oregon Outlaw CX: Race 5 Senior Men Category A/B Michael Smelser 11/22
2 Southern Oregon Outlaw CX: Race 4 Singlespeed Doug Striley 11/15
8 Southern Oregon Outlaw CX: Race 4 Senior Men Category A/B Michael Smelser 11/15
6 Southern Oregon Outlaw CX: Race 4 Senior Men Category A/B Przemek Antczak 11/15
3 Southern Oregon Outlaw CX: Race 3 Singlespeed Doug Striley 11/8
6 Southern Oregon Outlaw CX: Race 3 Senior Men Category A/B Przemek Antczak 11/8
10 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Clydesdale Scott Pierce 11/8
18 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Beginner Men Adrienne Carlson 11/8
2 Southern Oregon Outlaw CX: Race 2 Junior B/C U14 ADAM KELLER 11/1
3 Southern Oregon Outlaw CX: Race 2 Singlespeed Doug Striley 11/1
9 Southern Oregon Outlaw CX: Race 2 Senior Men Category A/B Michael Smelser 11/1
4 Southern Oregon Outlaw CX: Race 2 Senior Men Category A/B Tom Keller 11/1
1 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Junior B/C U14 ADAM KELLER 10/25
1 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Singlespeed Doug Striley 10/25
5 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Senior Men Category A/B Michael Smelser 10/25
3 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Senior Men Category A/B Przemek Antczak 10/25
1 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Senior Men Category A/B Tom Keller 10/25
5 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Clydesdale Scott Pierce 10/18
41 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Matt Kline 10/12
23 Cross Crusade: Alpenrose Women C Adrienne Carlson 10/11
20 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Scott Pierce 10/11
7 Psycho Cross Series Singlespeed Thomas Pastor 10/5
3 Psycho Cross Series Singlespeed Tom Keller 10/5
2 Psycho Cross Series Men A Matt Kline 10/5
1 Psycho Cross Series Clydesdale Scott Pierce 10/5
5 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed Tom Keller 10/4
8 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Matt Kline 10/4
1 Psycho Cross Series Clydesdale Scott Pierce 10/4
4 Psycho Cross Series Women C Adrienne Carlson 10/4
1 Psycho Cross Series Singlespeed Tom Keller 10/4
1 Psycho Cross Series Men A Matt Kline 10/4
1 Psycho Cross Series Clydesdale Men Scott Pierce 10/4
1 Twilight Cross Series: Series Standings Clydesdale Scott Pierce 9/30
2 Twilight Cross Series: Series Standings Women C Adrienne Carlson 9/30
3 Twilight Cross Series Women C Adrienne Carlson 9/30
1 Twilight Cross Series Clydesdale Scott Pierce 9/30
3 Brewhaus Cross Junior B/C U14 Julietta Longiotti 9/25
12 Brewhaus Cross Masters Men B/C 35-49 Cliff McCann 9/25
2 Brewhaus Cross Singlespeed Cordino Longiotti 9/25
1 Brewhaus Cross Singlespeed Tom Keller 9/25
13 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Jason Peters 9/25
10 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Doug Striley 9/25
1 Brewhaus Cross Senior Men Category A/B Przemek Antczak 9/25
1 Brewhaus Cross: Series Standings Junior B/C U14 Julietta Longiotti 9/25
14 Brewhaus Cross: Series Standings Masters Men B/C 35-49 Cliff McCann 9/25
1 Brewhaus Cross: Series Standings Junior Men U18 A/B Peyton Logue 9/25
4 Brewhaus Cross: Series Standings Singlespeed Cordino Longiotti 9/25
1 Brewhaus Cross: Series Standings Singlespeed Tom Keller 9/25
31 Brewhaus Cross: Series Standings Masters A/B 35-49 John Miller 9/25
21 Brewhaus Cross: Series Standings Masters A/B 35-49 Jason Peters 9/25
7 Brewhaus Cross: Series Standings Masters A/B 35-49 Matt Kline 9/25
5 Brewhaus Cross: Series Standings Masters A/B 35-49 Doug Striley 9/25
1 Brewhaus Cross: Series Standings Senior Men Category A/B Przemek Antczak 9/25
1 Twilight Cross Series Clydesdale Scott Pierce 9/23
12 Twilight Cross Series Men C Scott Pierce 9/23
5 KFCX Moore Cowbell: Race 2 Category A/B - Men 40+ Doug Striley 9/21
2 KFCX Moore Cowbell: Race 2 Category A/B - Men Tom Keller 9/21
8 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men A 35+ Matt Kline 9/21
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men A 35+ Matt Kline 9/20
1 Brewhaus Cross Junior B/C U14 Julietta Longiotti 9/18
7 Brewhaus Cross Masters Men B/C 35-49 Cliff McCann 9/18
1 Brewhaus Cross Junior Men U18 A/B Peyton Logue 9/18
1 Brewhaus Cross Singlespeed Tom Keller 9/18
3 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Doug Striley 9/18
1 Brewhaus Cross Senior Men Category A/B Przemek Antczak 9/18
17 Twilight Cross Series Men C Scott Pierce 9/16
1 Twilight Cross Series Clydesdale Scott Pierce 9/16
4 KFCX Moore Cowbell: Race 1 Category B/C - Women Crissi Berry 9/14
4 KFCX Moore Cowbell: Race 1 Category A/B - Men Przemek Antczak 9/14
3 KFCX Moore Cowbell: Race 1 Category A/B - Men Matt Kline 9/14
1 Brewhaus Cross Junior Women B/C U14 Julietta Longiotti 9/11
10 Brewhaus Cross Masters Men B/C 35-49 Cliff McCann 9/11
1 Brewhaus Cross Junior Men U18 Peyton Logue 9/11
2 Brewhaus Cross Singlespeed Cordino Longiotti 9/11
1 Brewhaus Cross Singlespeed Tom Keller 9/11
15 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 John Miller 9/11
7 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Doug Striley 9/11
1 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Matt Kline 9/11
2 Brewhaus Cross Senior Men Category A/B Przemek Antczak 9/11
11 Twilight Cross Series Men C Scott Pierce 9/9
1 Twilight Cross Series Clydesdale Scott Pierce 9/9
3 Mt. Ashland Hillclimb: XC MTB Category 1/Pro Men 40-59 Brian Bowles 9/7
3 Mt. Ashland Hillclimb: XC MTB Category 1/Pro Men 19-39 Przemek Antczak 9/7
3 Mt. Ashland Hillclimb: Road MTB Category 1/Pro Men 40-59 Brian Bowles 9/7
3 Mt. Ashland Hillclimb: Road MTB Category 1/Pro Men 19-39 Przemek Antczak 9/7
2 Champion Thursdays: August Series Standings Junior Ana Keller 8/28
1 Champion Thursdays: August Series Standings Junior Peyton Logue 8/28
10 Champion Thursdays: August Series Standings Category A Doug Striley 8/28
8 Champion Thursdays: August Series Standings Category A Joe Chaves 8/28
4 Champion Thursdays: August Series Standings Category A Tom Keller 8/28
2 Champion Thursdays: August Series Standings Category A Jason Peters 8/28
8 Champion Thursdays Junior Ana Keller 8/28
4 Champion Thursdays Junior ADAM KELLER 8/28
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 8/28
13 Champion Thursdays Category A Doug Striley 8/28
10 Champion Thursdays Category A Tom Keller 8/28
5 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 8/28
1 Champion Thursdays Category A Jason Peters 8/28
17 Tensegrity STXC Series: Series Standings Category 2 Men Scott Pierce 8/27
1 Champion Thursdays Junior Ana Keller 8/21
1 Champion Thursdays Category A Tom Keller 8/21
11 Eugene Celebration: Stage 3 Masters Men 40+ Tom Keller 8/17
9 Eugene Celebration: GC after stage 2 Masters Men 40+ Tom Keller 8/17
9 Eugene Celebration: Stage 2 Masters Men 40+ Tom Keller 8/17
8 Eugene Celebration: GC after stage 1 Masters Men 40+ Tom Keller 8/16
9 Eugene Celebration Masters Men 40+ Tom Keller 8/16
9 Eugene Celebration Masters Men 40+ Tom Keller 8/15-17
6 Eugene Celebration Masters Men 40+ Tom Keller 8/15
2 Champion Thursdays Junior Ana Keller 8/14
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 8/14
9 Champion Thursdays Category A Tom Keller 8/14
7 Champion Thursdays Category A Doug Striley 8/14
6 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 8/14
3 Champion Thursdays Category A Jason Peters 8/14
11 Tensegrity STXC Series Category 2 Men Scott Pierce 8/13
2 OBRA TT: 12.4 miles: Combined Combined Peyton Logue 8/9
1 OBRA TT Junior Men 15-16 Peyton Logue 8/9
1 OBRA TT: 12.4 miles Junior Men 15-16 Peyton Logue 8/9
2 Champion Thursdays Junior Ana Keller 8/7
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 8/7
11 Champion Thursdays Category A Matt Kline 8/7
10 Champion Thursdays Category A Doug Striley 8/7
6 Champion Thursdays Category A Tom Keller 8/7
2 Champion Thursdays Category A Jason Peters 8/7
9 Tensegrity STXC Series Category 2 Men Scott Pierce 8/6
2 Track Endurance State Champ Race: July Series Standings Junior Ana Keller 7/31
1 Track Endurance State Champ Race: July Series Standings Junior Peyton Logue 7/31
6 Track Endurance State Champ Race: July Series Standings Category A Doug Striley 7/31
5 Track Endurance State Champ Race: July Series Standings Category A Tom Keller 7/31
2 Track Endurance State Champ Race: July Series Standings Category A Jason Peters 7/31
2 Track Endurance State Champ Race Junior Ana Keller 7/31
1 Track Endurance State Champ Race Junior Peyton Logue 7/31
10 Track Endurance State Champ Race Category A Tom Keller 7/31
9 Track Endurance State Champ Race Category A Doug Striley 7/31
6 Track Endurance State Champ Race Category A Jason Peters 7/31
13 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Joe Chaves 7/27
7 Gresham Criterium Masters 40+ 3/4 Joe Chaves 7/26
2 Champion Thursdays Junior Ana Keller 7/24
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 7/24
11 Champion Thursdays Category A Doug Striley 7/24
8 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 7/24
5 Champion Thursdays Category A Tom Keller 7/24
1 Champion Thursdays Category A Jason Peters 7/24
2 Champion Thursdays Junior Ana Keller 7/17
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 7/17
12 Champion Thursdays Category A Jon Burrill 7/17
9 Champion Thursdays Category A Doug Striley 7/17
8 Champion Thursdays Category A Tom Keller 7/17
5 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 7/17
3 Champion Thursdays Category A Jason Peters 7/17
4 Tour de Aufderheide Overall Men Joe Chaves 7/13
2 Tour de Aufderheide Alpine Men Forty-something (40-49) Joe Chaves 7/13
24 St. Honoré Criterium Masters 40+ 1/2/3 Jason Peters 7/5
9 Pickett's Charge MTB XC Expert Men Category 1 19-44 Tom Keller 6/29
23 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Matt Kline 6/29
13 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Joe Chaves 6/29
29 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Matt Kline 6/28
22 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Joe Chaves 6/28
21 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Matt Kline 6/28
20 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Joe Chaves 6/28
2 Test of Endurance MTB XC Sport (Category 2) Men 50-59 Jonathan Pierce 6/28
1 Test of Endurance MTB XC Sport (Category 2) Men 14-18 Peyton Logue 6/28
25 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Matt Kline 6/27-29
11 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Joe Chaves 6/27-29
28 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Masters Category 1/2/3 Men Matt Kline 6/27
15 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Masters Category 1/2/3 Men Joe Chaves 6/27
28 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Masters Category 1/2/3 Men Matt Kline 6/27
15 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Masters Category 1/2/3 Men Joe Chaves 6/27
1 Champion Thursdays: June Series Standings Junior Peyton Logue 6/26
8 Champion Thursdays: June Series Standings Category A Tom Keller 6/26
3 Champion Thursdays: June Series Standings Category A Jason Peters 6/26
3 Champion Thursdays Junior Ana Keller 6/26
2 Champion Thursdays Junior ADAM KELLER 6/26
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 6/26
6 Champion Thursdays Category A Tom Keller 6/26
3 Champion Thursdays Category A Jason Peters 6/26
6 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 2/3 35+ Joe Chaves 6/22
1 Humbug Hurry Up MTB XC Men Category 1 U18 Peyton Logue 6/21
10 Champion Thursdays Category A Doug Striley 6/19
4 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 6/19
2 Champion Thursdays Category A Jason Peters 6/19
3 Champion Thursdays Junior Julietta Longiotti 6/12
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 6/12
23 Champion Thursdays Category A John Miller 6/12
20 Champion Thursdays Category A Cordino Longiotti 6/12
8 Champion Thursdays Category A Tom Keller 6/12
6 Champion Thursdays Category A Jason Peters 6/12
2 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 6/12
17 Twilight Criterium Series Men 4/5 Scott Pierce 6/10
6 Montinore Road Race Masters Men 35+ 1/2/3 Joe Chaves 6/8
3 Alsea Falls MTB XC Sport (Category 2) Men 14-18 Peyton Logue 6/7
4 Champion Thursdays Junior Ana Keller 6/5
3 Champion Thursdays Junior Julietta Longiotti 6/5
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 6/5
4 Champion Thursdays Category B Michael Smelser 6/5
19 Champion Thursdays Category A John Miller 6/5
16 Champion Thursdays Category A Doug Striley 6/5
10 Champion Thursdays Category A Cordino Longiotti 6/5
7 Champion Thursdays Category A Tom Keller 6/5
20 Twilight Criterium Series Men 4/5 Scott Pierce 6/3
2 Return on the Jedi: XC Sport (Category 2) Men 14-18 Peyton Logue 6/1
11 Return on the Jedi: XC Expert (Category 1) Men 19-44 John Miller 6/1
10 Return on the Jedi: XC Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 6/1
2 Return on the Jedi: XC Clydesdale 200+ Scott Pierce 6/1
3 Return on the Jedi: TT Sport (Category 2) Men 40-49 Cliff McCann 5/31
1 Return on the Jedi: TT Sport (Category 2) Men 14-18 Peyton Logue 5/31
1 Return on the Jedi: TT Singlespeed Men Cliff McCann 5/31
1 Return on the Jedi: TT Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 5/31
2 Return on the Jedi: TT Clydesdale 200+ Scott Pierce 5/31
7 Return on the Jedi Sport (Category 2), Clydesdale Men Scott Pierce 5/31-6/1
2 Return on the Jedi Sport (Category 2), Clydesdale Men Peyton Logue 5/31-6/1
5 Return on the Jedi Elite, Ss, Category 1 Men Tom Keller 5/31-6/1
1 Return on the Jedi: STXC Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 5/31
3 Return on the Jedi: STXC Sport (Category 2) Men 40-49 Cliff McCann 5/31
1 Return on the Jedi: STXC Sport (Category 2) Men 14-18 Peyton Logue 5/31
1 Return on the Jedi: STXC Singlespeed Men Cliff McCann 5/31
1 Return on the Jedi: STXC Clydesdale 200+ Scott Pierce 5/31
14 Champion Thursdays: May Series Standings Category A Doug Striley 5/29
9 Champion Thursdays: May Series Standings Category A Matt Kline 5/29
8 Champion Thursdays: May Series Standings Category A Tom Keller 5/29
7 Champion Thursdays: May Series Standings Category A Cordino Longiotti 5/29
3 Champion Thursdays: May Series Standings Category A Joe Chaves 5/29
2 Champion Thursdays Junior Julietta Longiotti 5/29
1 Champion Thursdays Junior Ana Keller 5/29
1 Champion Thursdays Category B Michael Smelser 5/29
13 Champion Thursdays Category A John Miller 5/29
9 Champion Thursdays Category A Doug Striley 5/29
7 Champion Thursdays Category A Matt Kline 5/29
6 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 5/29
5 Champion Thursdays Category A Tom Keller 5/29
3 Champion Thursdays Category A Cordino Longiotti 5/29
29 Twilight TT Series: Combined Combined Scott Pierce 5/27
6 Twilight TT Series: May Series Standings Masters Men 40+ Scott Pierce 5/27
1 Twilight TT Series Masters Men 40+ Scott Pierce 5/27
12 Sister's Stampede MTB XC Junior Novice (Category 3) Women 10-13 Ana Keller 5/25
17 Sister's Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Scott Pierce 5/25
39 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 50-59 Jonathan Pierce 5/25
2 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 14-18 Peyton Logue 5/25
39 Sister's Stampede MTB XC Expert Men Tom Keller 5/25
32 Sister's Stampede MTB XC Expert Men John Miller 5/25
31 Sister's Stampede MTB XC Expert Men Przemek Antczak 5/25
16 Bend Don't Brake Men Category 3 Joe Chaves 5/24
7 Bend Don't Brake Men Category 3 Matt Kline 5/24
14 Champion Thursdays Category A Doug Striley 5/22
12 Champion Thursdays Category A Matt Kline 5/22
10 Champion Thursdays Category A Tom Keller 5/22
7 Champion Thursdays Category A Cordino Longiotti 5/22
3 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 5/22
2 Champion Thursdays Junior Ana Keller 5/22
37 Twilight TT Series: Combined Combined Scott Pierce 5/20
2 Twilight TT Series Masters Men 40+ Scott Pierce 5/20
6 Twilight TT Series: Series Standings Masters Men 40+ Scott Pierce 5/20
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 1/2/3 40+ Matt Kline 5/18
2 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Sport Men Junior 14-18 Peyton Logue 5/17
9 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Sport Men 40-49 Cliff McCann 5/17
22 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Expert Men John Miller 5/17
21 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Expert Men Doug Striley 5/17
19 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Expert Men Przemek Antczak 5/17
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 5/15
16 Champion Thursdays Category A John Miller 5/15
15 Champion Thursdays Category A Doug Striley 5/15
5 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 5/15
8 Twilight TT Series: Series Standings Masters Men 40+ Scott Pierce 5/13
13 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 50-59 Jonathan Pierce 5/10
3 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Junior Men 14-18 Peyton Logue 5/10
17 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Expert Men Tom Keller 5/10
1 Champion Thursdays Junior Peyton Logue 5/8
21 Champion Thursdays Category A Cordino Longiotti 5/8
13 Champion Thursdays Category A Doug Striley 5/8
9 Champion Thursdays Category A Joe Chaves 5/8
8 Champion Thursdays Category A Matt Kline 5/8
6 Champion Thursdays Category A Tom Keller 5/8
4 Champion Thursdays Category A Jason Peters 5/8
44 Twilight TT Series: Combined Combined Scott Pierce 5/6
4 Twilight TT Series: Series Standings Masters Men 40+ Scott Pierce 5/6
4 Twilight TT Series Masters Men 40+ Scott Pierce 5/6
10 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 40+ Matt Kline 5/4-18
9 Coast Hills Classic MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 5/4
48 Twilight TT Series: Combined Combined Scott Pierce 4/29
2 Twilight TT Series Masters Men 40+ Scott Pierce 4/29
3 Bear Springs: MTB XC Clydesdale 200+ Scott Pierce 4/27
1 Bear Springs: MTB STXC Clydesdale 200+ Scott Pierce 4/26
8 Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Joe Chaves 4/26
2 Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Matt Kline 4/26
6 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Matt Kline 4/12
5 Mudslinger: MTB XC Singlespeed Men Brian Bowles 4/6
15 Mudslinger: MTB XC Sport (Category 2) Men 50-59 Jonathan Pierce 4/6
1 Mudslinger: MTB XC Junior Men (Category 2) Men 14-18 Peyton Logue 4/6
21 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 4/6
2 Mudslinger Stage Race Singlespeed Men Brian Bowles 4/5
2 Mudslinger Stage Race Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 4/5
2 Mudslinger: MTB Super D Singlespeed Men Brian Bowles 4/5
2 Mudslinger: MTB Super D Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 4/5
2 Mudslinger: MTB Hill Climb Singlespeed Men Brian Bowles 4/5
2 Mudslinger: MTB Hill Climb Expert (Category 1) Men 19-44 Tom Keller 4/5
2 Cherry Pie Junior 13-15 Peyton Logue 3/23
20 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined Doug Striley 3/22
4 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined Jason Peters 3/22
21 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined Peyton Logue 3/22
8 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Masters Men 40-49 Doug Striley 3/22
2 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Masters Men 40-49 Jason Peters 3/22
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Junior Men 13-15 Peyton Logue 3/22
28 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Doug Striley 3/15
5 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Jason Peters 3/15
47 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Cliff McCann 3/15
11 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Men 40-49 Doug Striley 3/15
3 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Men 40-49 Jason Peters 3/15
12 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Men 4/5 Cliff McCann 3/15
13 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Jason Peters 3/8
28 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Peyton Logue 3/8
58 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Cliff McCann 3/8
23 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Matt Kline 3/8
12 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Joe Chaves 3/8
2 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40-49 Jason Peters 3/8-22
3 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Masters Men 40-49 Jason Peters 3/8
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Junior Men 13-15 Peyton Logue 3/8
12 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Men 4/5 Cliff McCann 3/8
6 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Men 1/2/3 Matt Kline 3/8
4 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Men 1/2/3 Joe Chaves 3/8
21 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 50-59 Jonathan Pierce 3/1
1 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 15-18 Peyton Logue 3/1
2 Cross Revolution Junior Women C U14 Ana Keller 1/4
1 Cross Revolution Junior Women C U14 Julietta Longiotti 1/4
1 Cross Revolution Junior Men U18 B/C Peyton Logue 1/4
5 Cross Revolution Masters Men B/C 35+ Jason Peters 1/4
9 Cross Revolution Masters A/B 35+ Brian Bowles 1/4
5 Cross Revolution Masters A/B 35+ Cordino Longiotti 1/4
3 Cross Revolution Masters A/B 35+ Tom Keller 1/4
4 Cross Revolution Men Category A/B Doug Striley 1/4