CX Pistols p/b Gigantic Brewing

Event Category Name
1 Kruger's Crossing CX Women C Helen Reedy
7 Kruger's Crossing CX Masters Women 35+ A Hazel Gross
17 Kruger's Crossing CX Category B Patrick Reedy
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Women C Helen Reedy
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Women B Laura Schmitt
DNF OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters Women 35+ A Hazel Gross
DNF OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A Ben Chinburg
15 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A Sean A Carline
9 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ B Patrick Reedy
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Women C Helen Reedy
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Laura Schmitt
24 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Sean A Carline
41 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Patrick Reedy
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Sean A Carline
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Ben Chinburg
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Daniel Steinle
46 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Patrick Reedy
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Women C Helen Reedy
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Laura Schmitt
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ A Hazel Gross
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Ben Chinburg
48 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Sean A Carline
31 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Matthew Paez
48 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Dennis Stafford
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Patrick Reedy
13 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Daniel Steinle
34 Cross Crusade: Barton Park Category B Patrick Reedy
29 Cross Crusade: Barton Park Category B Dennis Stafford
6 Cross Crusade: Barton Park Women C Helen Reedy
11 Cross Crusade: Barton Park Women B Laura Beko
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Sean A Carline
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Matthew Paez
2 Corvallis Cross Classic Women Category B Laura Schmitt
2 Corvallis Cross Classic Masters Women 35+ A Hazel Gross
7 Corvallis Cross Classic Category A Men Ben Chinburg
6 Corvallis Cross Classic Category A Men Sean A Carline
4 Pedalers at the Poor Farm Clydesdale Scott Hillson
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Helen Reedy
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Laura Beko
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Laura Schmitt
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Matthew Paez
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Sean A Carline
44 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ben Chinburg
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Daniel Steinle
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Patrick Reedy
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Sean A Carline
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Ben Chinburg
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Dennis Stafford
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Patrick Reedy
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Helen Reedy
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Laura Schmitt
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ben Chinburg
49 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Matthew Paez
DNF Washougal CX Category A Ben Chinburg
10 Washougal CX Singlespeed David Burke
6 Washougal CX Singlespeed Ben Chinburg
17 Cross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Daniel Steinle
40 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Sean A Carline
33 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Ben Chinburg
13 Cross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Scott Hillson
9 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category B Patrick Reedy
8 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category B Dennis Stafford
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Ben Chinburg
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women C Helen Reedy
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women B Laura Schmitt
5 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category A Ben Chinburg
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women A Jeanne Beko
23 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ B Patrick Reedy
7 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sean A Carline
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ben Chinburg
36 Blind Date at the Dairy Men C Scott Hillson
55 Cross Crusade: Alpenrose Category B Patrick Reedy
35 Cross Crusade: Alpenrose Category B Dennis Stafford
11 Cross Crusade: Alpenrose Women C Helen Reedy
13 Cross Crusade: Alpenrose Women B Laura Beko
39 Cross Crusade: Alpenrose Women A Jeanne Beko
62 Cross Crusade: Alpenrose Category A Ben Chinburg
58 Cross Crusade: Alpenrose Category A Sean A Carline
69 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Patrick Reedy
16 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Daniel Steinle
57 Cross Crusade: Alpenrose Category B Patrick Reedy
36 Cross Crusade: Alpenrose Category B Dennis Stafford
66 Cross Crusade: Alpenrose Category A Ben Chinburg
61 Cross Crusade: Alpenrose Category A Sean A Carline
9 Cross Crusade: Alpenrose Women C Helen Reedy
2 Cross Crusade: Alpenrose Women C Laura Schmitt
86 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Patrick Reedy
15 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Scott Hillson
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ben Chinburg
34 Blind Date at the Dairy Men C Scott Hillson
27 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Singlespeed Ben Chinburg
19 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women C Helen Reedy
18 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men B Ben Chinburg
3 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men B Daniel Steinle
17 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Daniel Steinle
10 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Ben Chinburg
23 Rapha Portland Trophy Cup Men A Sean A Carline
1 Rapha Portland Trophy Cup Women C Laura Schmitt
15 Rapha Portland Trophy Cup Men B Dennis Stafford
8 Cooper Spur Cyclocross Singlespeed Ben Chinburg
5 Cooper Spur Cyclocross Singlespeed Daniel Steinle
5 Cooper Spur Cyclocross Women A Jeanne Beko
1 GPRM 2015: Heiser Farm Women C Laura Schmitt
15 GPRM 2015: Heiser Farm Singlespeed Sean A Carline
2 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Ben Chinburg
37 Blind Date at the Dairy Men C Scott Hillson
15 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sean A Carline
7 Blind Date at the Dairy Men B Ben Chinburg
16 Rapha Portland Trophy Cup Men A Sean A Carline
7 Rapha Portland Trophy Cup Women C Helen Reedy
2 Rapha Portland Trophy Cup Women C Laura Schmitt
23 Rapha Portland Trophy Cup Men B Patrick Reedy
2 Battle at Barlow Women C Laura Schmitt
DNF Battle at Barlow Category B Jonathan Kuipers
1 GPRM 2015: Ninkrossi Women C Laura Schmitt
20 GPRM 2015: Ninkrossi Singlespeed Sean A Carline
11 GPRM 2015: Ninkrossi Singlespeed David Burke
5 GPRM 2015: Ninkrossi Singlespeed Daniel Steinle
21 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Jonathan Kuipers
2 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Ben Chinburg
5 Blind Date at the Dairy Men B Ben Chinburg
47 Blind Date at the Dairy Men C Scott Hillson
22 Rapha Portland Trophy Cup Men A Sean A Carline
5 Rapha Portland Trophy Cup Women C Laura Schmitt
35 Rapha Portland Trophy Cup Men C Keith Smallwood
16 Rapha Portland Trophy Cup Men B Dennis Stafford
8 Rapha Portland Trophy Cup Men B Ben Chinburg
2 Rapha Portland Trophy Cup Men B Daniel Steinle
7 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women C Laura Schmitt
14 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men B Ben Chinburg
2 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men B Daniel Steinle
10 GPRM 2015: Zaaldercross Women C Helen Reedy
6 GPRM 2015: Zaaldercross Women C Laura Schmitt
5 GPRM 2015: Zaaldercross Category B Ben Chinburg
6 Blind Date at the Dairy Men B Ben Chinburg
12 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men B Ben Chinburg
2 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men B Daniel Steinle
5 Rapha Portland Trophy Cup Women C Laura Schmitt
DNF Rapha Portland Trophy Cup Men C Barrett Reiner
35 Rapha Portland Trophy Cup Men C Keith Smallwood
20 Rapha Portland Trophy Cup Men B Ben Chinburg
13 Rapha Portland Trophy Cup Men B Dennis Stafford
2 Rapha Portland Trophy Cup Men B Daniel Steinle
14 GPRM 2015: Het Meer CX Women A Jeanne Beko
4 GPRM 2015: Het Meer CX Women C Laura Schmitt
1 GPRM 2015: Het Meer CX Beginner Women Helen Reedy
17 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Patrick Reedy
6 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Ben Chinburg
10 GPRM 2015: Het Meer CX Singlespeed David Burke
10 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men B Ben Chinburg
4 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men B Daniel Steinle
23 Rapha Portland Trophy Cup Men A Sean A Carline
7 Rapha Portland Trophy Cup Women C Laura Schmitt
11 Rapha Portland Trophy Cup Men B Dennis Stafford
10 Rapha Portland Trophy Cup Men B Ben Chinburg
5 Rapha Portland Trophy Cup Men B Daniel Steinle
4 GPRM 2015: DDCX Beginner Women Helen Reedy
1 GPRM 2015: DDCX Beginner Women Laura Schmitt
13 GPRM 2015: DDCX Singlespeed Sean A Carline
23 GPRM 2015: DDCX Category B Patrick Reedy
43 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ B Patrick Reedy
16 Rapha Portland Trophy Cup Women C Helen Reedy
16 Rapha Portland Trophy Cup Men B Ben Chinburg
2 Rapha Portland Trophy Cup Men B Daniel Steinle
28 Rapha Portland Trophy Cup Men A Sean A Carline
27 Rapha Portland Trophy Cup Men C Barrett Reiner
11 Rapha Portland Trophy Cup Men B Dennis Stafford
8 Rapha Portland Trophy Cup Men B Ben Chinburg
4 Rapha Portland Trophy Cup Men B Daniel Steinle
4 Alsea Falls XC OBRA Championships Singlespeed Men Sean A Carline
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Asa Weiss
8 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Asa Weiss
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sean A Carline
8 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Asa Weiss
23 High Cascades 100 Singlespeed Men Patrick Reedy
15 High Cascades 100 Singlespeed Men Sean A Carline
14 Mt. Tabor Series Men 5 Sean A Carline
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Asa Weiss
15 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed Barrett Reiner
8 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed Sean A Carline
5 Six Hours of Mt. Hood Solo Singlespeed Patrick Reedy
10 Mt. Tabor Series Men Category 5 Sean A Carline
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Patrick Croasdaile
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Barrett Reiner
8 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Asa Weiss
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Patrick Croasdaile
12 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Barrett Reiner
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Patrick Croasdaile
17 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Barrett Reiner
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Patrick Croasdaile
14 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
2 Sister's Stampede XC Sport Women 19-39 Jeanne Beko
18 Sister's Stampede XC Expert Men 19-44 Patrick Croasdaile
19 Sister's Stampede XC Sport Men 19-39 Dennis Stafford
13 Sister's Stampede XC Singlespeed Men Sean A Carline
10 Sister's Stampede XC Novice (Category 3) Women 19-39 Laura Schmitt
8 Bear Springs - XC Singlespeed Men Sean A Carline
65 Jack Frost TT: Combined Combined Sean A Carline
3 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Sean A Carline