CX Pistols p/b Gigantic Brewing

Event Category Name
2 Psychocross Singlespeed Men Scott Hillson
4 Psychocross Singlespeed Men Patrick Croasdaile
3 Psychocross Singlespeed Men Patrick Reedy
2 Psychocross Singlespeed Men Scott Hillson
1 Psychocross Singlespeed Men Sean A Carline
4 Psychocross Singlespeed Men Patrick Croasdaile
3 Psychocross Singlespeed Men Patrick Reedy
2 Psychocross Singlespeed Men Scott Hillson
1 Psychocross Singlespeed Men Sean A Carline
9 Bridge City CX Singlespeed Women Jeanne Beko
7 Bridge City CX Singlespeed Women Helen Reedy
3 Bridge City CX Singlespeed Women Laura Schmitt
22 Bridge City CX Singlespeed Men Scott Hillson
21 Bridge City CX Singlespeed Men Daniel Steinle
17 Bridge City CX Singlespeed Men Patrick Croasdaile
16 Bridge City CX Singlespeed Men Patrick Reedy
10 Bridge City CX Singlespeed Men Sean A Carline
25 Bridge City CX Category 1/2 Women Jeanne Beko
19 Bridge City CX Category 1/2 Women Laura Schmitt
34 Bridge City CX Women 1/2/3 Jeanne Beko
21 Bridge City CX Women 1/2/3 Laura Schmitt
97 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Patrick Croasdaile
79 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Patrick Reedy
70 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Daniel Steinle
39 Bridge City CX Category 2/3 Men Patrick Croasdaile
24 Bridge City CX Category 2/3 Men Patrick Reedy
18 Bridge City CX Category 2/3 Men Daniel Steinle
10 Bridge City CX Singlespeed Men 40+ Patrick Reedy
4 Bridge City CX Singlespeed Men 40+ Sean A Carline
40 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Donny Stevens
28 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Dennis Stafford
21 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Patrick Croasdaile
16 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Patrick Reedy
12 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Sean A Carline
13 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Women Jeanne Beko
1 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Women Laura Schmitt
17 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 5 Men Josh Van Otterloo
34 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Men Patrick Reedy
31 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Men Sean A Carline
8 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Women Laura Schmitt
20 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Women Jeanne Beko
50 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Josh Van Otterloo
49 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Donny Stevens
21 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Scott Hillson
15 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Patrick Reedy
14 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Daniel Steinle
10 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Sean A Carline
13 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Jeanne Beko
4 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Laura Schmitt
26 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Men Scott Hillson
25 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Men Dennis Stafford
16 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Men Patrick Croasdaile
14 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Men Patrick Reedy
13 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Men Daniel Steinle
9 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Men Sean A Carline
1 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Women Laura Schmitt
12 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 5 Men Josh Van Otterloo
15 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Sean A Carline
2 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Women Laura Schmitt
9 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Men Sean A Carline
2 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Women Laura Schmitt
66 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Donny Stevens
62 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Dennis Stafford
34 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Patrick Croasdaile
28 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Scott Hillson
26 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Patrick Reedy
25 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Daniel Steinle
14 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Sean A Carline
13 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Jeanne Beko
2 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Laura Schmitt
70 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Donny Stevens
42 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Dennis Stafford
25 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Scott Hillson
14 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Sean A Carline
1 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Laura Schmitt
26 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 5 Men Josh Van Otterloo
1 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Women Laura Schmitt
54 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Dennis Stafford
47 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Patrick Reedy
36 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Scott Hillson
31 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Patrick Croasdaile
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Daniel Steinle
84 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Jeanne Beko
81 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Donny Stevens
69 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Dennis Stafford
49 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Patrick Reedy
32 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Scott Hillson
27 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Patrick Croasdaile
25 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Daniel Steinle
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Sean A Carline
16 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Jeanne Beko
2 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Laura Schmitt
22 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 5 Men Josh Van Otterloo
1 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Laura Schmitt
40 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Donny Stevens
24 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Dennis Stafford
12 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Scott Hillson
10 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Patrick Croasdaile
6 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Sean A Carline
2 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Women Laura Schmitt
6 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Sean A Carline
2 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Laura Schmitt
22 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Dennis Stafford
12 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Patrick Croasdaile
4 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Sean A Carline
2 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Women Laura Schmitt
4 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Sean A Carline
1 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Laura Schmitt
20 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Dennis Stafford
11 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Patrick Croasdaile
8 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Sean A Carline
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Women Laura Schmitt
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed Patrick Reedy
7 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Sean A Carline
1 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Laura Schmitt
16 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Scott Hillson
9 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Sean A Carline
4 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Women Laura Schmitt
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sean A Carline
32 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Donny Stevens
2 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Laura Schmitt
6 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Sean A Carline
6 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Men Sean A Carline
4 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Women Laura Schmitt
8 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Men Patrick Croasdaile
6 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
4 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
4 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
5 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
2 Coast Hills Classic Singlespeed Men Sean A Carline
2 Coast Hills Classic Category 1 Women Laura Schmitt
8 Sisters Stampede/XC Mtb Singlespeed Men Patrick Reedy
7 Sisters Stampede/XC Mtb Singlespeed Men Sean A Carline
27 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 Donny Stevens
17 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 19-39 Scott Hillson
9 Sisters Stampede/XC Mtb Category 1 Women 19+ Laura Schmitt
5 Sisters Stampede/XC Mtb Category 1 Women 19+ Helen Reedy
6 Sisters Stampede/XC Mtb Category 1 Men 19-44 Patrick Croasdaile
9 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 40-49 Dennis Stafford
4 Bear Springs Trap Category 1 (Expert) Women Laura Schmitt
2 Bear Springs Trap Category 1 (Expert) Women Jeanne Beko
1 Bear Springs Trap Category 1 (Expert) Women Helen Reedy
4 Bear Springs Trap Singlespeed Men Sean A Carline
2 Bear Springs Trap Singlespeed Men Patrick Reedy
12 Bear Springs Trap Category 1 (Expert) Men 19-44 Patrick Croasdaile
14 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Dennis Stafford
3 Echo Red to Red Singlespeed Men Sean A Carline