Team 10 Barrel

Event Category Name Date
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 11/19
5 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women 3 Gwen Hryciw 11/19
12 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 2/3 Joshua Johansen 11/19
11 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 2/3 Eric Cress 11/19
34 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 11/19
32 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Eric Hagstette 11/19
49 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 5 Joel Brown 11/19
25 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 5 Max Soontararak 11/19
15 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 5 Eric Steimer 11/19
55 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Andy Morris 11/19
32 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Mark Sather 11/19
25 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Martin Matsumura 11/19
14 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 4 Travis Bullard 11/19
4 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 4 Jason Whittington 11/19
9 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Mark Sather 11/19
7 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Daniel Kirkham 11/19
1 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Athena Sonja Ebert 11/19
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 3 Gwen Hryciw 11/12
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Joshua Johansen 11/12
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 11/12
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Eric Hagstette 11/12
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 4 Travis Bullard 11/12
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 4 Jason Whittington 11/12
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Mark Sather 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Daniel Kirkham 11/12
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Athena Sonja Ebert 11/12
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Andy Morris 11/12
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Martin Matsumura 11/12
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Sonja Ebert 11/12
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Jennifer Phillips 11/12
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Cory Erickson 11/12
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Heath Korvola 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Eric Steimer 11/12
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 11/5
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 3 Gwen Hryciw 11/5
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 2/3 Joshua Johansen 11/5
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 5 Heath Korvola 11/5
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 4 Jason Whittington 11/5
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Mark Sather 11/5
3 Corvallis Cross Classic Masters 1/2 35+ Men Brian Kesselman 11/4
7 Corvallis Cross Classic Category 2/3 Men Joshua Johansen 11/4
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 10/29
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Dammit Janet Andree 10/29
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Nicole Hendricks 10/29
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 3 Gwen Hryciw 10/29
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Liesl Milan 10/29
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Jonathan Youell 10/29
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Joshua Johansen 10/29
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Garret Smith 10/29
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Gus Baz 10/29
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Eric Pool 10/29
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 10/29
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Drew Moore 10/29
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Eric Cress 10/29
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Ben Brewer 10/29
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Zach Cox 10/29
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Eric Steimer 10/29
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Andy Morris 10/29
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Martin Matsumura 10/29
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 John DeSapio 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Jason Whittington 10/29
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Duane Hastings 10/29
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Mark Sather 10/29
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Athena Sonja Ebert 10/29
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 10/28
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Michelle Kormanik 10/28
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Dammit Janet Andree 10/28
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Ann Enderle 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Nicole Hendricks 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 3 Gwen Hryciw 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Liesl Milan 10/28
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Connor Jay Liess 10/28
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Jonathan Youell 10/28
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Joshua Johansen 10/28
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Garret Smith 10/28
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Gus Baz 10/28
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Jon Gould 10/28
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Eric Pool 10/28
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Eric Hagstette 10/28
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Eric Cress 10/28
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/28
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 John Kormanik 10/28
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Ben Brewer 10/28
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Max Soontararak 10/28
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Zach Cox 10/28
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Eric Steimer 10/28
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 mitch enderle 10/28
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Andy Morris 10/28
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Jake Linford 10/28
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 John DeSapio 10/28
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Martin Matsumura 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Lucas Klaas 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Jason Whittington 10/28
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Duane Hastings 10/28
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Joseph Milan 10/28
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Mark Sather 10/28
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Daniel Kirkham 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Athena Sonja Ebert 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 10/22
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 4 ADRIENNE FARABEE 10/22
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 3 Gwen Hryciw 10/22
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 2/3 Joshua Johansen 10/22
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 10/22
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Eric Cress 10/22
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/22
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 5 Max Soontararak 10/22
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 5 Heath Korvola 10/22
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 4 Travis Bullard 10/22
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 4 Jason Whittington 10/22
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Duane Hastings 10/22
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Mark Sather 10/22
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Daniel Kirkham 10/22
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Athena Sonja Ebert 10/22
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Jake Linford 10/22
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Joshua Johansen 10/15
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Eric Pool 10/15
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 10/15
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 3 Gwen Hryciw 10/15
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 10/15
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Eric Cress 10/15
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 5 Eric Steimer 10/15
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Andy Morris 10/15
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Martin Matsumura 10/15
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Travis Bullard 10/15
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Duane Hastings 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Athena Sonja Ebert 10/15
1 GPCM: Washougal CX Athena Sonja Ebert 10/14
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 10/11
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Joshua Johansen 10/11
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Brian Kesselman 10/11
20 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington 10/11
35 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather 10/11
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus 10/11
5 Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciw 10/11
3 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Eric Steimer 10/11
4 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Eric Steimer 10/10
2 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Hagstette 10/10
12 Portland Trophy Cup - Series Standings Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/10
2 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Hagstette 10/10
22 Portland Trophy Cup Beginner Men Duane Hastings 10/10
3 Portland Trophy Cup Beginner Men Eric Steimer 10/10
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 3 Gwen Hryciw 10/8
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 10/8
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Eric Pool 10/8
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 10/8
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Eric Cress 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Joshua Johansen 10/8
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/8
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 5 Heath Korvola 10/8
91 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Andy Morris 10/8
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Jake Linford 10/8
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 4 Travis Bullard 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 4 Jason Whittington 10/8
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Duane Hastings 10/8
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Mark Sather 10/8
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Athena Sonja Ebert 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 3 Gwen Hryciw 10/7
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Eric Pool 10/7
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Eric Cress 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Joshua Johansen 10/7
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 4 Travis Bullard 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 4 Jason Whittington 10/7
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Duane Hastings 10/7
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Mark Sather 10/7
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Daniel Kirkham 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Athena Sonja Ebert 10/7
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Drew Moore 10/4
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Men Ben Brewer 10/4
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Drew Moore 10/4
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men Ben Brewer 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Jonathan Elek 10/4
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz 10/4
32 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Daniel Kirkham 10/4
27 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington 10/4
51 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather 10/4
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus 10/4
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Eric Cress 10/4
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Joshua Johansen 10/4
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 10/4
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Brian Kesselman 10/4
6 Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciw 10/4
19 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Heath Korvola 10/4
4 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Eric Steimer 10/4
10 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Eric Steimer 10/3
4 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Hagstette 10/3
12 Portland Trophy Cup - Series Standings Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/3
7 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/3
6 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Hagstette 10/3
26 Portland Trophy Cup Beginner Men Duane Hastings 10/3
4 Portland Trophy Cup Beginner Men Eric Steimer 10/3
3 Cross on the Mountain Singlespeed Women Jennifer Phillips 10/1
2 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 9/30
1 GPCM: Heiser Farm CX Athena Sonja Ebert 9/30
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz 9/28
19 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Heath Korvola 9/27
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 9/27
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Brian Kesselman 9/27
20 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington 9/27
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus 9/27
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Eric Cress 9/27
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Joshua Johansen 9/27
5 Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciw 9/27
15 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Eric Steimer 9/26
3 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/26
14 Portland Trophy Cup - Series Standings Singlespeed Women Jennifer Phillips 9/26
4 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/26
24 Portland Trophy Cup Beginner Men Duane Hastings 9/26
8 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Jennifer Phillips 9/26
35 Battle at Barlow Masters 35+ 4 Andy Morris 9/24
17 Battle at Barlow Masters 50+ Eric Pool 9/24
20 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 9/24
1 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Douglas Turner 9/24
8 Battle at Barlow Men 4 Jason Whittington 9/24
2 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Douglas Turner 9/23
7 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 Martin Matsumura 9/23
1 GPCM: NINKROSSI Athena Sonja Ebert 9/23
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men Ben Brewer 9/21
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Jonathan Elek 9/21
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz 9/21
3 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 1/2 40+ Brian Kesselman 9/20
3 Blind Date at the Dairy: in Women 4 Gwen Hryciw 9/20
27 Blind Date at the Dairy: in Men 3/4 Jason Whittington 9/20
40 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Mark Sather 9/20
21 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Eric Cress 9/20
17 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus 9/20
3 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Joshua Johansen 9/20
7 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/19
12 Portland Trophy Cup Series Standings Beginner Men Eric Steimer 9/19
8 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/19
25 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Jeff Copus 9/16
45 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Martin Matsumura 9/16
6 GPCM: Zaaldercross Clydesdale Daniel Kirkham 9/16
1 GPCM: Zaaldercross Athena Sonja Ebert 9/16
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men Ben Brewer 9/13
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men David Welton 9/13
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Luke Roberts 9/13
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz 9/13
18 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Heath Korvola 9/13
4 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Eric Steimer 9/13
20 Blind Date at the Dairy Category 3/4 Men Jason Whittington 9/13
49 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather 9/13
39 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Martin Matsumura 9/13
20 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Eric Cress 9/13
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Joshua Johansen 9/13
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 9/13
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Joshua Johansen 9/13
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Brian Kesselman 9/13
4 Portland Trophy Cup Beginner Men Eric Steimer 9/12-10/10
2 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/12-10/10
12 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Jennifer Phillips 9/12-10/10
5 Portland Trophy Cup: Overall Standings Beginner Men Eric Steimer 9/12
9 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/12
41 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Andy Morris 9/12
9 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Hagstette 9/12
5 Portland Trophy Cup Beginner Men Eric Steimer 9/12
3 Corn Cross 1 Men 4 Jason Whittington 9/10
5 Corn Cross 1 Masters 35+ Category 3 Joshua Johansen 9/10
3 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Brian Kesselman 9/9
41 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Andy Morris 9/9
8 GPCM: Het Meer CX Men 5 Preston Hu 9/9
1 GPCM: Het Meer CX Athena Sonja Ebert 9/9
18 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Martin Matsumura 9/2
1 GPCM: DDCX Athena Sonja Ebert 9/2
9 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 7/31
16 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeremy Hargroves 7/31
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 7/31
2 Sasquatch Duro Men 40-49 Brian Kesselman 7/29
13 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 7/24
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 7/24
7 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 7/17
16 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeremy Hargroves 7/17
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 7/17
50 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Brad Jacobson 7/15
22 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Seth Erwin 7/12
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-44 Jeremy Hargroves 7/10
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 7/10
13 Six Hours of Mt Hood Solo Women Sonja Ebert 7/2
4 Six Hours of Mt Hood Solo Women Cherie Touchette 7/2
6 Six Hours of Mt Hood Solo Singlespeed Melissa Byrd 7/2
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Johansen 6/26
8 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 6/26
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Eric Cress 6/26
14 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeremy Hargroves 6/26
34 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen 6/20
25 Tuesday Night PIR Men 4/5 Daniel Kirkham 6/20
7 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 6/19
8 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeremy Hargroves 6/19
14 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather 6/19
3 Portland Short Track Series Clydesdale Jake Linford 6/19
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 6/19
32 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen 6/13
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 6/12
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather 6/12
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus 6/12
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Martin Matsumura 6/12
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Eric Pool 6/12
10 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 6/12
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Eric Cress 6/12
10 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeremy Hargroves 6/12
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sonja Ebert 6/5
10 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman 6/5
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Eric Cress 6/5
9 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeremy Hargroves 6/5
4 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather 6/5
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus 6/5
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Eric Pool 6/5
16 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Jonathan Elek 5/28
13 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Mark Sather 5/28
4 Sisters Stampede Category 2 Sport Women 40-49 Melissa Byrd 5/28
15 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Gus Baz 5/28
43 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio 5/28
36 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 David Welton 5/28
12 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Brad Jacobson 5/28
8 Sisters Stampede Expert Women Cherie Touchette 5/28
7 Sisters Stampede Category 3 Novice Men 19-39 Luke Roberts 5/28
5 Sisters Stampede Category 3 Novice Men 19-39 Max Soontararak 5/28
4 Sisters Stampede Category 2 Women 40-49 Melissa Byrd 5/28
15 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Gus Baz 5/28
43 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 John DeSapio 5/28
36 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 David Welton 5/28
12 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson 5/28
7 Sisters Stampede Category 3 Men 19-39 Luke Roberts 5/28
5 Sisters Stampede Category 3 Men 19-39 Max Soontararak 5/28
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Daniel Kirkham 5/23
43 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined John DeSapio 5/17
7 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 John DeSapio 5/17
5 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Clydesdale 200+ Men Mark Sather 5/13
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Women Cherie Touchette 5/13
4 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Men 19-39 Max Soontararak 5/13
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Women 40-49 Melissa Byrd 5/13
6 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Gus Baz 5/13
17 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 John DeSapio 5/13
16 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson 5/13
15 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 David Welton 5/13
60 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kyle Gray 5/10
38 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined John DeSapio 5/10
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 John DeSapio 5/10
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Kyle Gray 5/10
34 Tuesday Night PIR 4/5 Men Daniel Kirkham 5/9
33 Tuesday Night PIR 4/5 Men Joshua Johansen 5/9
5 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Novice Men 19-39 Max Soontararak 5/7
1 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Women 40-49 Melissa Byrd 5/7
5 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Men 50-59 Gus Baz 5/7
6 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio 5/7
2 Coast Hills Classic MTB Race Clydesdale 200+ Mark Sather 5/7
2 Wooden Shoe Kermesse Masters Men 1/2 Brian Kesselman 5/7
6 Wooden Shoe Kermesse Women 4/5 Gwen Hryciw 5/7
1 Wooden Shoe Kermesse Singlespeed Brian Kesselman 5/7
23 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Benjamin Morgan 5/7
19 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Joel Brown 5/7
10 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Daniel Kirkham 5/7
8 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Eric Steimer 5/7
7 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Jason Whittington 5/7
24 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Heath Korvola 5/7
16 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Joe Carpenter 5/7
12 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Jeff Copus 5/7
2 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Joshua Johansen 5/7
7 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Eric Pool 5/7
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Melissa Byrd 5/3
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Cherie Touchette 5/3
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen 5/2
3 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Joshua Johansen 5/1
23 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Joshua Johansen 5/1
1 Bear Springs Trap Sport Women 40-49 Melissa Byrd 4/30
11 Bear Springs Trap Sport Men 50-59 Gus Baz 4/30
21 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 John DeSapio 4/30
6 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Mark Sather 4/30
5 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Jonathan Elek 4/30
14 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open B Gus Baz 4/26
13 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open B John DeSapio 4/26
11 Tuesday Night PIR: April Series Category 4/5 Joshua Johansen 4/25
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joe Carpenter 4/25
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen 4/25
29 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen 4/18
8 30th Annual Mudslinger Category 3 Novice Men 19-39 Max Soontararak 4/15
1 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Women 40-49 Melissa Byrd 4/15
16 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio 4/15
5 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Men 40-49 Brad Jacobson 4/15
9 30th Annual Mudslinger Clydesdale 200+ Mark Sather 4/15
4 30th Annual Mudslinger Clydesdale 200+ Jonathan Elek 4/15
3 30th Annual Mudslinger Elite Men Jacob Hull 4/15
1 30th Annual Mudslinger Category 2 Women 40-49 Melissa Byrd 4/15
16 30th Annual Mudslinger Category 2 Men 40-49 John DeSapio 4/15
5 30th Annual Mudslinger Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson 4/15
3 Echo Red 2 Red XC MTB Race Singlespeed Women Melissa Byrd 4/1
18 Echo Red 2 Red XC MTB Race Clydesdale 200+ Jonathan Elek 4/1
14 Echo Red 2 Red XC MTB Race Clydesdale 200+ Mark Sather 4/1
13 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 50-59 Gus Baz 4/1
8 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson 4/1
21 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 19-39 Alex Schoknecht 4/1
7 Piece of Cake Road Race Junior Men Jake Johansen 3/19
15 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Joshua Johansen 3/19