Team 10 Barrel

Event Category Name
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Jessica Steimer
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Leah Brown
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Mark Sather
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Jeff Copus
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Brady Cowing
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Jason Whittington
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Brady Cowing
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Stephanie Spiak
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Max Soontararak
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Heath Korvola
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Mark Sather
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Doug Brecht
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Mark Sather
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Doug Brecht
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 5 Heath Korvola
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 5 Jessica Steimer
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 5 Stacy Ramakers
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 4 Leah Brown
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 2/3 Gwen Hryciw
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Jason Whittington
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Brady Cowing
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 4 Eric Steimer
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Clydesdale Mark Sather
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Clydesdale Doug Brecht
2 Corn Cross 2 Women 4 Leah Brown
3 Corn Cross 2 Men 4 Eric Steimer
3 Corn Cross 2 Clydesdale Mark Sather
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 5 Jessica Steimer
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 5 Stacy Ramakers
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Kiel Fletcher
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Jason Whittington
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Daniel Cress
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Women Stephanie Spiak
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Andrew Houghton
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Brian Harris
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Paul Francis
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Drew Moore
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Kiel Fletcher
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 4 Eric Steimer
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 4 Patrick Johnson
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Clydesdale Jonathan Elek
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 John DeSapio
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 1/2 Daniel Cress
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Jessica Steimer
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Stacy Ramakers
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 ADRIENNE FARABEE
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Jason Whittington
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Kiel Fletcher
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Women Stephanie Spiak
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Brian Harrison
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Paul Francis
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Mark Sather
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 John DeSapio
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 4 Eric Steimer
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 4 Patrick Johnson
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Clydesdale Mark Sather
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Daniel Cress
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Jason Whittington
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Doug Brecht
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Kiel Fletcher
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Stephanie Spiak
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Brady Cowing
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Eric Steimer
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Patrick Johnson
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Mark Sather
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Doug Brecht
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Runners Leah Brown
2 Luscher Farm Crosstoberfest Women 4 Leah Brown
2 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
3 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 4 Brady Cowing
2 Luscher Farm Crosstoberfest Men 4 Eric Steimer
6 Luscher Farm Crosstoberfest Clydesdale Mark Sather
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Women 5 Jessica Steimer
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Women 4 Leah Brown
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 4 Eric Steimer
8 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Clydesdale Mark Sather
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Cash Korvola
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Ari Krain
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Kiel Fletcher
87 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Kiel Fletcher
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Jeff Copus
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Jason Whittington
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 5 Stacy Ramakers
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Leah Brown
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 2/3 Gwen Hryciw
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Amy Engstrom
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Cash Korvola
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Ari Krain
84 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Cash Korvola
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Ari Krain
88 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Doug Brecht
85 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Mark Sather
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Brady Cowing
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Stephanie Spiak
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 5 Heath Korvola
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 4 Eric Steimer
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Mark Sather
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Doug Brecht
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Mark Sather
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Doug Brecht
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 5 Stacy Ramakers
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Jeff Copus
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Jason Whittington
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Cash Korvola
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Cash Korvola
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Women Stephanie Spiak
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 5 Heath Korvola
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Mark Sather
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Brady Cowing
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Daniel Cress
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 ADRIENNE FARABEE
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 2/3 Gwen Hryciw
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 3 Stephanie Spiak
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Jeff Copus
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Jason Whittington
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Kiel Fletcher
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Stephanie Spiak
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 5 Patrick Johnson
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Mark Sather
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Doug Brecht
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Brady Cowing
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Mark Sather
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Doug Brecht
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Overall Series Points Category 5 Men Brian Harris
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Overall Series Points Category 5 Men Derek McReynolds
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Overall Series Points Category 5 Men Paul Fancis
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Overall Series Points Category 5 Men Luke Roberts
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Overall Series Points 50+ Masters Men Gus Baz
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Overall Series Points Category 4 Masters Men John DeSapio
1 Blind Date at the Dairy Women 4 Stephanie Spiak
9 Blind Date at the Dairy Stampede Jeff Copus
7 Blind Date at the Dairy Women 5 Jessica Steimer
4 Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciw
16 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Heath Korvala
2 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Johnson
26 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Eric Steimer
19 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington
42 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus
13 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Daniel Cress
3 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Stephanie Spiak
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Beginner Women Leah Brown
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Brady Cowing
21 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Patrick Johnson
11 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Daniel Cress
3 Portland Trophy Cup Women 3/4 Stephanie Spiak
15 Portland Trophy Cup Beginner Women Jessica Steimer
4 Portland Trophy Cup Beginner Women Leah Brown
3 Portland Trophy Cup Open Beginner Brady Cowing
42 Portland Trophy Cup Open 3/4 Eric Steimer
43 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Sather
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 5 Leah Brown
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 5 Stacy Ramakers
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 4 Stephanie Spiak
5 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 5 Patrick Johnson
42 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Mark Sather
10 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 4 Eric Steimer
6 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 4 Brady Cowing
15 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Clydesdale Mark Sather
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Ben Brewer
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Brian Harris
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Derek McReynolds
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Luke Roberts
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Men 35+ John DeSapio
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men 35+ Drew Moore
9 Blind Date at the Dairy Stampede Jeff Copus
17 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus
7 Blind Date at the Dairy Women 5 Jessica Steimer
1 Blind Date at the Dairy Women 4 Stephanie Spiak
DNF Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciw
16 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Heath Korvala
1 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Johnson
8 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Daniel Cress
2 Portland Trophy Cup Women 3/4 Stephanie Spiak
5 Portland Trophy Cup Beginner Women Leah Brown
2 Portland Trophy Cup Open Beginner Brady Cowing
41 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Sather
13 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Daniel Cress
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Stephanie Spiak
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Beginner Women Leah Brown
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Brady Cowing
21 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Patrick Johnson
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 5 Leah Brown
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 5 Stacy Ramakers
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 4 Stephanie Spiak
40 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Mark Sather
28 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Doug Brecht
10 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 4 Brady Cowing
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Clydesdale Mark Sather
7 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Clydesdale Doug Brecht
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Ben Brewer
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Brian Harris
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Andrew Houghton
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Paul Francis
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Luke Roberts
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Men 35+ John DeSapio
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men 35+ Drew Moore
27 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Eric Steimer
23 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington
44 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus
8 Blind Date at the Dairy Women 5 Jessica Steimer
1 Blind Date at the Dairy Women 4 Stephanie Spiak
6 Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciw
DNF Blind Date at the Dairy Category 5 Men Heath Korvala
1 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Johnson
11 Blind Date at the Dairy Stampede Jeff Copus
3 Portland Trophy Cup Women 3/4 Stephanie Spiak
12 Portland Trophy Cup Beginner Women Jessica Steimer
1 Portland Trophy Cup Beginner Women Leah Brown
2 Portland Trophy Cup Open Beginner Brady Cowing
44 Portland Trophy Cup Open 3/4 Eric Steimer
40 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Sather
17 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Daniel Cress
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Stephanie Spiak
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Beginner Women Leah Brown
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Brady Cowing
17 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Patrick Johnson
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 5 Stacy Ramakers
5 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 5 Leah Brown
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 4 Stephanie Spiak
32 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Jeff Copus
18 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
4 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Patrick Johnson
42 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Mark Sather
11 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 4 Eric Steimer
8 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 4 Brady Cowing
10 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Clydesdale Mark Sather
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Andrew Houghton
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Derek McReynolds
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Paul Francis
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Men 35+ John DeSapio
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men 35+ Luke Roberts
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men 35+ Drew Moore
DNF Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington
53 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jeff Copus
3 Blind Date at the Dairy Women 5 Jessica Steimer
11 Blind Date at the Dairy Women 4 Stephanie Spiak
6 Blind Date at the Dairy Women 3 Gwen Hryciz
1 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Johnson
14 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Daniel Cress
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Stephanie Spiak
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Beginner Women Leah Brown
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Brady Cowing
14 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Patrick Johnson
7 Portland Trophy Cup Women 3/4 Stephanie Spiak
1 Portland Trophy Cup Beginner Women Leah Brown
1 Portland Trophy Cup Open Beginner Brady Cowing
33 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Sather
2 Corn Cross Women 4 Stephanie Spiak
15 Corn Cross Singlespeed Jeff Copus
17 Corn Cross Men 2/3 Jason Whittington
9 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
14 Corn Cross Men 5 Heath Korvola
6 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 5 Stacy Ramakers
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 5 Leah Brown
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 4 Stephanie Spiak
23 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Tom Williamson
5 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Tom Williamson
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Patrick Johnson
32 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Mark Sather
27 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Doug Brecht
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 4 Brady Cowing
DNF Grand Prix Carl Decker: Het Meer Clydesdale Mark Sather
7 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Clydesdale Doug Brecht
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Brian Harris
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Derek McReynolds
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Paul Fancis
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Luke Roberts
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Gus Baz
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Masters Men John DeSapio
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Derek McReynolds
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Men Luke Roberts
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Men 35+ John DeSapio
23 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Eric Steimer
14 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Jason Whittington
32 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Sather
3 Blind Date at the Dairy Women 4 Stephanie Spiak
3 Portland Trophy Cup Women 3/4 Stephanie Spiak
39 Portland Trophy Cup Open 3/4 Eric Steimer
7 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Daniel Cress
27 Portland Trophy Cup Beginner Women Susan Dixon
3 Portland Trophy Cup Beginner Women Leah Brown
33 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Sather
10 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Patrick Johnson
14 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 5 Susan Dixon
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 5 Leah Brown
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 4 Stephanie Spiak
31 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Jason Whittington
25 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Jeff Copus
25 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 5 Max Soontararak
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 5 Brady Cowing
43 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Doug Brecht
40 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Mark Sather
13 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Mark Sather
8 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Doug Brecht
6 Monday PIR: Series Results Women 4/5 Gwen Hryciw
7 Monday PIR Women 4/5 Gwen Hryciw
76 Ochoco Gravel Roubaix: Overall By Distance 80-Miles Leah Brown
7 Ochoco Gravel Roubaix Women Category 1-4 (80-Mile) Leah Brown
23 The Red Line Criterium Men 4/5 Doug Brecht
4 Swift Summit 200/100 Open Women Leah Brown
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Daniel Cress
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Williamson
7 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Max Soontararak
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Daniel Cress
5 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Max Soontararak
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Daniel Cress
9 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Daniel Cress
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Williamson
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
14 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Mark Sather
14 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Stephanie Spiak
4 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 45-54 Tom Williamson
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 4/5 Women Liesl Milan
6 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Women Liesl Milan
7 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Women Liesl Milan
4 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 4/5 Women Liesl Milan
7 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Women Liesl Milan
7 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Women Liesl Milan
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Women Liesl Milan
6 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 4/5 Women Liesl Milan
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Women Liesl Milan
6 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Women Liesl Milan
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
9 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
4 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Max Soontararak
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Williamson
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Williamson
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
DNF 10 Barrel Brewing HDO: Road Race Men 4/5 Luke Roberts
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Daniel Cress
5 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Sather
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jeff Copus
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Max Soontararak
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Stephanie Spiak
2 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Women 25-34 Leah Brown
6 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Women 1/2 Leah Brown
17 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ Jonathan Elek
9 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ Mark Sather
DNF Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio
21 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Brad Jacobson
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Daniel Cress
32 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Kyle Nihei
30 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Andrew Houghton
13 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Luke Roberts
2 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Singlespeed Women Melissa Byrd
8 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 1 Expert Men 45+ Tom Williamson
7 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Novice Women 40-49 Mari Jacobson
2 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Novice Men 19-39 Derek McReynolds
4 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Women 4/5 Leah Brown
2 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 3 (Novice) Women 40-49 Ilenia Bertipaglia
1 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Singlespeed Women Melissa Byrd
3 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Clydesdale 200+ Men Mark Sather
2 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Clydesdale 200+ Men Jonathan Elek
6 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Women 40-49 Stephanie Spiak
10 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 50-59 Gus Baz
14 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 David Welton
10 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 Brad Jacobson
9 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 1 (Expert) Men 45+ Tom Williamson
1 Oregon Triple Crown: Oregon Coast Gravel Epic Women 25-34 Leah Brown
9 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 50-59 Gus Baz
2 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Singlespeed Women Melissa Byrd
46 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Leah Brown
3 Revenge Of The Disc Time Trial Series Women Category 4/5 Leah Brown
12 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men David Welton
13 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Open Men Derek McReynolds
2 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Women 40-49 Stephanie Spiak
5 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Clydesdale Men 200+ Mark Sather
16 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 19-39 Alex Schoknecht
15 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 19-39 Luke Roberts
9 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Women 4/5 Leah Brown
8 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Doug Brecht
8 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Clydesdale Men 200+ Results Mark Sather
2 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Women 40-49 Stephanie Spiak
4 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Singlespeed Women Melissa Byrd
6 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Men 19-39 Max Soontararak
11 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 50-59 Gus Baz
18 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 19-39 Alex Schoknecht
12 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 19-39 LUCAS ROBERTS
66 Jack Frost TT: Combined Combined David Engstrom
193 Jack Frost TT: Combined Combined Cory Erickson
141 Jack Frost TT: Combined Combined Stephanie Spiak
130 Jack Frost TT: Combined Combined Leah Brown
3 Jack Frost TT Category 4/5 Women Stephanie Spiak
2 Jack Frost TT Category 4/5 Women Leah Brown
3 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Cory Erickson
11 Jack Frost TT Masters Men 50-59 David Engstrom
141 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Stephanie Spiak
130 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Leah Brown
193 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Cory Erickson
66 Jack Frost TT Overall: Combined Combined David Engstrom
3 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Stephanie Spiak
2 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Leah Brown
3 Jack Frost TT Overall Masters Men 30-39 Cory Erickson
11 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 David Engstrom