Metropolis Cycle Repair

Event Category Name Date
29 Cross Crusade: Barton Park Category B Aaron Mcpike 11/16
23 Cross Crusade: Barton Park Category B matt danielson 11/16
21 Cross Crusade: Barton Park Category B Jason Uland 11/16
13 Cross Crusade: Barton Park Women B Jo Fidler 11/16
5 Cross Crusade: Barton Park Women B Kim Danielson 11/16
4 Cross Crusade: Barton Park Beginner Women Amber Collett 11/16
35 Cross Crusade: Barton Park Category A Stephen Hartzel 11/16
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Matthew Schwartz 11/16
72 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Nathan Roll 11/16
53 Cross Crusade: Barton Park Category C Aaron Mcpike 11/16
52 Cross Crusade: Barton Park Category C matt danielson 11/16
31 Cross Crusade: Barton Park Category C Bradley Parker 11/16
18 Cross Crusade: Barton Park Category C David Hymans 11/16
11 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Jo Fidler 11/16
30 Cross Crusade: PIR Infield Category B Jason Uland 11/9
24 Cross Crusade: PIR Infield Women C Petra Whitacre 11/9
10 Cross Crusade: PIR Infield Women B Kim Danielson 11/9
1 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ B Melissa Thomsen 11/9
45 Cross Crusade: PIR Infield Category A Stephen Hartzel 11/9
22 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Dave Kosanke 11/9
13 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Matthew Schwartz 11/9
17 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Women crystal eppinger 11/9
39 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Nathan Roll 11/9
63 Cross Crusade: PIR Infield Category C matt danielson 11/9
46 Cross Crusade: PIR Infield Category C Bradley Parker 11/9
43 Cross Crusade: PIR Infield Category C Aaron Mcpike 11/9
4 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ B Matthew Schwartz 11/8
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Stephen Hartzel 11/2
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Petra Whitacre 11/2
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jo Fidler 11/2
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Kim Danielson 11/2
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Amber Collett 11/2
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Dave Kosanke 11/2
55 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C David Hymans 11/2
49 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Sam Haffner 11/2
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Bradley Parker 11/2
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women crystal eppinger 11/2
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Bradley Parker 11/1
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jo Fidler 11/1
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Kim Danielson 11/1
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Melissa Thomsen 11/1
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Stephen Hartzel 11/1
108 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jason Uland 11/1
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Matthew Schwartz 11/1
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Dave Kosanke 11/1
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Nathan Roll 11/1
61 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C David Hymans 11/1
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C matt danielson 11/1
10 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women B Kim Danielson 10/26
7 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women B Jo Fidler 10/26
3 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters Women 35+ B Melissa Thomsen 10/26
106 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Johnny Burrell 10/26
53 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Jason Uland 10/26
29 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Matthew Schwartz 10/26
20 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Dave Kosanke 10/26
60 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Andrew Sullivan 10/26
41 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Nathan Roll 10/26
57 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Bradley Parker 10/26
37 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C matt danielson 10/26
36 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Aaron Mcpike 10/26
25 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C David Hymans 10/26
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Cameron Duff 10/26
67 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Jason Uland 10/19
23 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Matthew Schwartz 10/19
20 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Dave Kosanke 10/19
16 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Johnny Burrell 10/19
62 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Bradley Parker 10/19
40 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Sam Haffner 10/19
3 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Cameron Duff 10/19
47 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Matthew Schwartz 10/19
26 Cross Crusade: Heron Lakes Women C Petra Whitacre 10/19
20 Cross Crusade: Heron Lakes Women B Jo Fidler 10/19
10 Cross Crusade: Heron Lakes Women B Kim Danielson 10/19
3 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ B Melissa Thomsen 10/19
56 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Andrew Sullivan 10/12
15 Cross Crusade: Alpenrose Women C Petra Whitacre 10/12
23 Cross Crusade: Alpenrose Women B Kim Danielson 10/12
21 Cross Crusade: Alpenrose Women B Jo Fidler 10/12
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Melissa Thomsen 10/12
48 Cross Crusade: Alpenrose Category A Stephen Hartzel 10/12
65 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Jason Uland 10/12
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Dave Kosanke 10/12
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Matthew Schwartz 10/12
11 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Johnny Burrell 10/12
63 Cross Crusade: Alpenrose Category C Sam Haffner 10/12
57 Cross Crusade: Alpenrose Category C Bradley Parker 10/12
41 Cross Crusade: Alpenrose Category C David Hymans 10/12
18 Cross Crusade: Alpenrose Category C Aaron Mcpike 10/12
66 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Jason Uland 10/11
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Matthew Schwartz 10/11
5 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Johnny Burrell 10/11
15 Cross Crusade: Alpenrose Women B Kim Danielson 10/11
15 Cross Crusade: Alpenrose Category C Aaron Mcpike 10/11
5 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Johnny Burrell 10/8
29 Blind Date at the Dairy Men C Bradley Parker 10/8
12 Blind Date at the Dairy Women B Jo Fidler 10/8
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men B Stephen Hartzel 10/7
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Jason Uland 10/7
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women B Jo Fidler 10/7
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men C Cameron Duff 10/7
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men C Dave Kosanke 10/7
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Stephen Hartzel 10/7
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Jo Fidler 10/7
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Aaron Mcpike 10/7
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C David Hymans 10/7
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Dave Kosanke 10/7
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Cameron Duff 10/7
11 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Johnny Burrell 10/1
32 Blind Date at the Dairy Men C Sam Haffner 10/1
31 Blind Date at the Dairy Men C Bradley Parker 10/1
15 Blind Date at the Dairy Men C Aaron Mcpike 10/1
15 Blind Date at the Dairy Women B Jo Fidler 10/1
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Stephen Hartzel 9/30
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Jason Uland 9/30
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C David Hymans 9/30
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Dave Kosanke 9/30
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Cameron Duff 9/30
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Stephen Hartzel 9/30
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Jason Uland 9/30
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Jo Fidler 9/30
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Cameron Duff 9/30
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Dave Kosanke 9/30
26 Battle at Barlow Category A Stephen Hartzel 9/28
4 Battle at Barlow Masters 35+ B Johnny Burrell 9/28
19 GPRT: Ninkrossi Category A Stephen Hartzel 9/27
21 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B Matthew Schwartz 9/27
3 Blind Date at the Dairy Men B Stephen Hartzel 9/24
34 Blind Date at the Dairy Men C Bradley Parker 9/24
30 Blind Date at the Dairy Men C Sam Haffner 9/24
19 Blind Date at the Dairy Men C Aaron Mcpike 9/24
16 Blind Date at the Dairy Women B Jo Fidler 9/24
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Stephen Hartzel 9/23
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Jo Fidler 9/23
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Dave Kosanke 9/23
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Andrew Sullivan 9/23
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Stephen Hartzel 9/23
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Jo Fidler 9/23
2 Blind Date at the Dairy Men B Stephen Hartzel 9/17
5 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Johnny Burrell 9/17
4 Blind Date at the Dairy Men C Nick Schreiner 9/17
11 Blind Date at the Dairy Women B Jo Fidler 9/17
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Stephen Hartzel 9/16
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Dave Kosanke 9/16
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Stephen Hartzel 9/16
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Dave Kosanke 9/16
3 Hood River Double Cross Category B Stephen Hartzel 9/14
5 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Matthew Schwartz 9/13
7 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Johnny Burrell 9/10
46 Blind Date at the Dairy Men C Sam Haffner 9/10
27 Blind Date at the Dairy Men C Bradley Parker 9/10
2 Blind Date at the Dairy Men C Nick Schreiner 9/10
13 Blind Date at the Dairy Women B Petra Whitacre 9/10
11 Blind Date at the Dairy Women B Jo Fidler 9/10
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Stephen Hartzel 9/9
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Dave Kosanke 9/9
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Stephen Hartzel 9/9
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C David Hymans 9/9
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Dave Kosanke 9/9
7 Fazio Farms Category C Dave Kosanke 9/7
6 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Matthew Schwartz 9/6
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Stephen Hartzel 9/2
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Dave Kosanke 9/2
6 GPRT: DDCX 1 Category B Stephen Hartzel 8/30
25 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Johnny Burrell 8/30
10 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Matthew Schwartz 8/30
3 Alpenrose Thursday Series Women Alex Ode 8/21
2 Alpenrose Thursday Series Category 3/4/5 Aaron Mcpike 8/21
8 PDW Omnium Men 4/5 James Odom 8/9
6 PDW Omnium Men 4/5 Aaron Mcpike 8/9
4 PDW Omnium Men 1/2 Cameron Duff 8/9
23 Tuesday PIR Category 4/5 Matthew Schwartz 8/5
8 OBRA Criterium Championships Men Category 5 Aaron Mcpike 8/2
16 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Johnny Burrell 8/2
5 Alpenrose Thursday Series: State Championship Points Race Category 4/5 James Odom 7/31
3 Alpenrose Thursday Series: State Championship Points Race Category 4/5 Aaron Mcpike 7/31
21 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings 7/28
29 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Johnny Burrell 7/28
2 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 7/28
24 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Andrew Sullivan 7/28
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Stephen Hartzel 7/28
8 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 19-34 Stephen Hartzel 7/28
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 Stephen Hartzel 7/28
33 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Sam Haffner 7/28
27 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Bradley Parker 7/28
17 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Johnny Burrell 7/28
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Andrew Sullivan 7/28
42 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David Hymans 7/28
27 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Uland 7/28
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 7/28
4 Vancouver Criterium Category 5 Men Aaron Mcpike 7/27
4 Gresham Criterium Category 5 Aaron Mcpike 7/26
3 Gresham Criterium Category 5 James Odom 7/26
10 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 James Odom 7/24
6 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Aaron Mcpike 7/24
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 Stephen Hartzel 7/21
22 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Johnny Burrell 7/21
60 High Cascades 100 Open Men Matthew Schwartz 7/19
15 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Qualifier Aaron Mcpike 7/18
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Stephen Hartzel 7/14
31 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Uland 7/14
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 7/14
3 OBRA Senior Track Championships: Kilo/500/Jr/Team Senior Men Team Sprints Cameron Duff 7/12
10 Fast Twitch Fridays: July Series Standings Sprinter Cameron Duff 7/11
2 Fast Twitch Fridays Sprint B Cameron Duff 7/11
6 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Aaron Mcpike 7/10
20 Mt. Tabor Series Men Category 3 Johnny Burrell 7/9
28 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Jason Uland 7/7
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Stephen Hartzel 7/7
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 7/7
13 St. Honoré Criterium Masters 40+ 1/2/3 Johnny Burrell 7/5
4 Alpenrose Thursday Series Category 3/4/5 Aaron Mcpike 7/3
35 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men Dave Kosanke 6/29
2 Test of Endurance MTB XC Sport (Category 2) Women 19-39 Melissa Thomsen 6/28
5 Test of Endurance MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Jason Uland 6/28
7 Mt. Tabor Series Men Category 3 Johnny Burrell 6/25
93 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings 6/23
39 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings 6/23
30 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Jason Uland 6/23
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 19+ Petra Whitacre 6/23
5 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 6/23
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men U35 Stephen Hartzel 6/23
23 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Matthew Schwartz 6/23
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Stephen Hartzel 6/23
1 Blue Ribbon Track Race Team Sprint - Men Cameron Duff 6/22
3 Blue Ribbon Track Race Category 4/5 Aaron Mcpike 6/22
3 Fast Twitch Fridays: June Series Standings Novice Men James Odom 6/20
1 Fast Twitch Fridays: June Series Standings Novice Men Aaron Mcpike 6/20
4 Fast Twitch Fridays: June Series Standings Sprinter Cameron Duff 6/20
3 Fast Twitch Fridays Sprint A Cameron Duff 6/20
12 Mt. Tabor Series Men Category 5 Nick Schreiner 6/18
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 6/16
20 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Jason Uland 6/16
5 OBRA Sprint & Keirin Championships: The Athletic Sprint Omnium Senior Men Cameron Duff 6/14
3 OBRA Sprint & Keirin Championships Senior Men Keirin Cameron Duff 6/14
5 OBRA Sprint & Keirin Championships Category 4/5 Sprints Aaron Mcpike 6/14
9 OBRA Sprint & Keirin Championships Senior Men Sprints Cameron Duff 6/14
4 Fast Twitch Fridays Novice Men James Odom 6/13
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Aaron Mcpike 6/13
5 Mt. Tabor Series Masters Men Johnny Burrell 6/11
26 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Jason Uland 6/9
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Matthew Schwartz 6/9
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 19+ Petra Whitacre 6/9
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen 6/9
4 Fast Twitch Fridays Novice Men James Odom 6/6
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Aaron Mcpike 6/6
3 Fast Twitch Fridays Sprint A Cameron Duff 6/6
23 Mt. Tabor Series Men Category 3 Johnny Burrell 6/4
10 Mt. Tabor Series Men Category 4 Matthew Schwartz 6/4
19 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Jason Uland 6/2
27 Hammer Velo Criterium Men 3 Johnny Burrell 5/31
4 Hammer Velo Criterium Men 3 Cameron Duff 5/31
25 Hammer Velo Criterium Men 4/5 Aaron Mcpike 5/31
4 Fast Twitch Fridays: May Series Novice Men James Odom 5/30
2 Fast Twitch Fridays: May Series Novice Men Aaron Mcpike 5/30
7 Fast Twitch Fridays: May Series Sprinter Cameron Duff 5/30
4 Fast Twitch Fridays Novice Men James Odom 5/30
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Aaron Mcpike 5/30
1 Fast Twitch Fridays Sprint C Cameron Duff 5/30
1 Fast Twitch Fridays Sprint B Cameron Duff 5/23
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 4/5 40+ Johnny Burrell 5/18
2 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Women 19-39 Melissa Thomsen 5/17
5 Fast Twitch Fridays Novice Men James Odom 5/16
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Aaron Mcpike 5/16
6 May Hijinks Track Race Category 4/5 Aaron Mcpike 5/11
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Matthew Schwartz 5/10
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 5 Nicholas Schreiner 5/10
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 40+ Johnny Burrell 5/10
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Matthew Schwartz 5/10
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 4/5 40+ Johnny Burrell 5/10
21 Tuesday PIR Category 4/5 James Odom 5/6
19 Banana Belt Series Men 4 Matthew Schwartz 5/4-18
10 Banana Belt Series Men 5 Nicholas Schreiner 5/4-18
1 Banana Belt Series Masters Men 4/5 40+ Johnny Burrell 5/4-18
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 Nicholas Schreiner 5/4
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 4/5 40+ Johnny Burrell 5/4
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 4/5 Aaron Mcpike 5/3
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Cameron Duff 5/3
5 Fast Twitch Fridays Senior Men Cameron Duff 5/2
1 Eugene Roubaix Masters Men Category 4/5 40+ Johnny Burrell 4/26
3 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 40+ Johnny Burrell 4/24
8 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Dave Kosanke 4/24
1 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 40+ Johnny Burrell 4/17
14 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Dave Kosanke 4/10
3 Rose Garden Circuit Race Masters 4/5 40+ Johnny Burrell 4/3
7 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Dave Kosanke 4/3
12 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 19-39 Matthew Schwartz 3/1