Sunnyside Sports

Event Category Name Date
1 Psycho Cross #5 Masters A 35+ david baker 12/14
2 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Don Leet 12/7
8 Portland Cup (USGP) Singlespeed Damian Schmitt 12/7
16 Portland Cup (USGP) Category B Matt Fox 12/7
3 Portland Cup (USGP) Masters Women Karen Kenlan 12/7
7 Portland Cup (USGP) Beginner and Category B Women Renee Scott 12/7
2 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Don Leet 12/6
12 Portland Cup (USGP) Men B Matt Fox 12/6
1 Psycho Cross #4: Series Standings Masters Men A 35+ david baker 11/30
5 Psycho Cross #4: Series Standings Women B Renee Scott 11/30
14 Psycho Cross #4: Series Standings Men B Chuck Meyer 11/30
6 Psycho Cross #4: Series Standings Masters Men B 35+ Chad Sage 11/30
6 Psycho Cross #4 Masters A 35+ david baker 11/30
19 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Matt Fox 11/23
1 Psycho Cross #3: Series Standings Masters Men A 35+ david baker 11/22
4 Psycho Cross #3: Series Standings Women B Renee Scott 11/22
14 Psycho Cross #3: Series Standings Men B Chuck Meyer 11/22
5 Psycho Cross #3: Series Standings Masters Men B 35+ Chad Sage 11/22
4 Psycho Cross #3 Masters Men A david baker 11/22
1 Psycho Cross #3 Women B Renee Scott 11/22
8 Psycho Cross #3 Men B Chuck Meyer 11/22
3 Psycho Cross #3 Masters Men B 35+ Chad Sage 11/22
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Don Leet 11/16
40 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Thane Jennings 11/16
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Mike Schindler 11/16
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Renee Scott 11/16
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Serena Bishop 11/16
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters Women 45+ Julie Jennings 11/16
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters Women 35+ Karen Kenlan 11/16
5 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Matt Fox 11/16
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Don Leet 11/16
20 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Chad Sage 11/16
19 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Wade Miller 11/16
74 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category C Chuck Meyer 11/16
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Gina Miller 11/15
36 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Jim Juenger 11/9
16 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Mike Schindler 11/9
3 Cross Crusade #7 Category B Matt Fox 11/9
4 Cross Crusade #7 Women B Renee Scott 11/9
1 Cross Crusade #7 Women B Serena Bishop 11/9
1 Cross Crusade #7 Masters Women 45+ Julie Jennings 11/9
5 Cross Crusade #7 Masters 50+ Don Leet 11/9
31 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Chad Sage 11/9
8 Battlecreek Cross Masters 50+ Jim Rantala 11/8
2 Battlecreek Cross Category B Matt Fox 11/8
4 Cross Crusade #6 Women B Renee Scott 11/2
1 Cross Crusade #6 Women B Serena Bishop 11/2
27 Cross Crusade #6 Category A James Williams 11/2
42 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Thane Jennings 11/2
38 Cross Crusade #6 Masters 35+ A david baker 11/2
27 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Jim Juenger 11/2
12 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Mike Schindler 11/2
1 Cross Crusade #6 Masters Women 45+ Julie Jennings 11/2
12 Cross Crusade #6 Masters Women 35+ Gina Miller 11/2
5 Cross Crusade #6 Category B Matt Fox 11/2
5 Cross Crusade #6 Masters 50+ Don Leet 11/2
17 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Chad Sage 11/2
9 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Wade Miller 11/2
46 Cross Crusade #6 Category C Chuck Meyer 11/2
21 Cross Crusade #5 Masters 35+ A Mike Schindler 10/26
8 Cross Crusade #5 Women B Renee Scott 10/26
1 Cross Crusade #5 Women B Serena Bishop 10/26
23 Cross Crusade #5 Masters Women 35+ Gina Miller 10/26
6 Cross Crusade #5 Masters Women 35+ Karen Kenlan 10/26
21 Cross Crusade #5 Masters 50+ Jim Rantala 10/26
5 Cross Crusade #5 Masters 50+ Don Leet 10/26
27 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Wade Miller 10/26
21 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Chad Sage 10/26
38 Cross Crusade #4 Masters 35+ A david baker 10/25
7 Cross Crusade #4 Masters 35+ A Mike Schindler 10/25
18 Cross Crusade #4 Masters 50+ Jim Rantala 10/25
4 Cross Crusade #4 Masters 50+ Don Leet 10/25
29 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Chad Sage 10/25
22 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Wade Miller 10/25
19 Cross Crusade #4 Masters Women 35+ Gina Miller 10/25
4 Cross Crusade #4 Masters Women 35+ Karen Kenlan 10/25
5 Cross Crusade #4 Women B Renee Scott 10/25
2 Cross Crusade #4 Women B Serena Bishop 10/25
7 Cross Crusade #3 Masters 50+ Don Leet 10/19
19 Cross Crusade #3 Masters 35+ A Mike Schindler 10/19
15 Cross Crusade #3 Masters Women 35+ Cassondra Schindler 10/19
5 Cross Crusade #3 Category B Matt Fox 10/19
2 Psycho Cross #2 Masters Men A david baker 10/18
2 KFCX C - Women Brenda Rantala 10/12
2 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala 10/12
6 Cross Crusade #2 Category B Matt Fox 10/12
4 Cross Crusade #2 Masters 50+ Don Leet 10/12
36 Cross Crusade #2 Category A James Williams 10/12
21 Cross Crusade #2 Masters 35+ A Jim Juenger 10/12
7 Cross Crusade #2 Women B Renee Scott 10/12
3 Cross Crusade #2 Women B Serena Bishop 10/12
61 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Thane Jennings 10/5
58 Cross Crusade #1 Masters 35+ A david baker 10/5
19 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Jim Juenger 10/5
9 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Mike Schindler 10/5
20 Cross Crusade #1 Category B Matt Fox 10/5
4 Cross Crusade #1 Masters Women 35+ Karen Kenlan 10/5
1 Cross Crusade #1 Masters Women 45+ Julie Jennings 10/5
7 Cross Crusade #1 Women B Renee Scott 10/5
7 Cross Crusade #1 Masters 50+ Don Leet 10/5
85 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Chad Sage 10/5
35 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Wade Miller 10/5
1 KFCX: Series Standings B - Men - Masters 40+ Jim Rantala 10/5
1 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala 10/5
1 Psycho Cross Masters Men A 35+ david baker 10/4-12/14
5 Psycho Cross Women B Renee Scott 10/4-12/14
14 Psycho Cross Men B Chuck Meyer 10/4-12/14
6 Psycho Cross Masters Men B 35+ Chad Sage 10/4-12/14
2 Psycho Cross #1 Masters A david baker 10/4
12 Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala 10/2
5 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop 10/2
3 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan 10/2
18 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala 10/2
7 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker 10/2
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger 10/2
9 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage 10/2
12 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler 10/2
11 Thrilla Cross Series Men A Matt Fox 10/2
4 Thrilla Cross Series Men A Ben Thompson 10/2
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt 10/2
3 Battle at Barlow Masters 50+ Don Leet 9/28
24 Battle at Barlow Masters 35+ B Chad Sage 9/28
7 Battle at Barlow Masters 35+ B Wade Miller 9/28
33 Battle at Barlow Masters 35+ A Thane Jennings 9/28
32 Battle at Barlow Masters 35+ A david baker 9/28
11 Battle at Barlow Masters 35+ A Jim Juenger 9/28
1 KFCX: Series Standings B - Men - Masters 40+ Jim Rantala 9/28
2 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala 9/28
11 Veloshop Rickreall Rampage Category B david baker 9/27
3 Veloshop Rickreall Rampage Category B Matt Fox 9/27
2 KFCX C - Women Brenda Rantala 9/21-10/12
1 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala 9/21-10/12
2 KFCX Masters B 40+ Jim Rantala 9/21
2 Hood River Double Cross #2 Masters C david baker 9/21
13 Hood River Double Cross #2 Masters Men A Thane Jennings 9/21
5 Hood River Double Cross #2 Masters Men A Jim Juenger 9/21
3 Hood River Double Cross #2 Masters Men A Mike Schindler 9/21
6 Hood River Double Cross #2 Men B Matt Fox 9/21
3 Hood River Double Cross #2 Masters Men 50+ Don Leet 9/21
11 Hood River Double Cross #1 Masters Men A david baker 9/20
3 Thrilla Cross Series Women Renee Scott 9/18
2 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop 9/18
14 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala 9/18
13 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet 9/18
7 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker 9/18
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger 9/18
17 Thrilla Cross Series Men A Matt Fox 9/18
11 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler 9/18
5 Thrilla Cross Series Men A Ben Thompson 9/18
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt 9/18
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Jim Rantala 9/14
5 Thrilla Cross Series Women Renee Scott 9/11
4 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop 9/11
18 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala 9/11
12 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet 9/11
4 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker 9/11
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger 9/11
9 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage 9/11
2 Thrilla Cross Series Men B Matt Fox 9/11
9 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler 9/11
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt 9/11
2 Thrilla Cross Series Men A James Williams 9/11
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50 Jim Rantala 9/7
28 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Brenda Rantala 9/7
24 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala 9/4-10/2
10 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet 9/4-10/2
4 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker 9/4-10/2
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger 9/4-10/2
20 Thrilla Cross Series Men A Matt Fox 9/4-10/2
10 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler 9/4-10/2
7 Thrilla Cross Series Men A Ben Thompson 9/4-10/2
4 Thrilla Cross Series Men A James Williams 9/4-10/2
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt 9/4-10/2
10 Thrilla Cross Series Men B Matt Fox 9/4-10/2
8 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage 9/4-10/2
20 Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala 9/4-10/2
14 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan 9/4-10/2
3 Thrilla Cross Series Women Renee Scott 9/4-10/2
2 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop 9/4-10/2
11 Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala 9/4
4 Thrilla Cross Series Women Renee Scott 9/4
16 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala 9/4
7 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet 9/4
5 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker 9/4
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger 9/4
4 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage 9/4
8 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler 9/4
4 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt 9/4
2 Thrilla Cross Series Men A James Williams 9/4
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Masters Men 45-49 Rich Wolf 8/31
3 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Masters Men Rich Wolf 8/30
5 OBRA Masters Track Championships: Sprints Masters Men 40-49 Rich Wolf 8/30
1 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Masters Men 45-49 Rich Wolf 8/30
10 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Kitch Turner 8/13
2 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Wade Miller 8/13
75 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Rich Wolf 8/10
75 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Rich Wolf 8/10
6 OBRA Time Trial Championships Masters Men 45-49 Rich Wolf 8/10
21 FreshAirSports TT Series Open Lew Becker 8/7
20 FreshAirSports TT Series Open david baker 8/7
8 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf 8/7
5 FreshAirSports TT Series Open Chad Sage 8/7
4 FreshAirSports TT Series Open George Hegarty 8/7
3 High Desert Criterium Series Category 4/5 Kitch Turner 8/6
7 High Desert Omnium: Road Race Women Pro/1/2 Kerry Martin 8/3
16 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Veronica Vega 8/3
2 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Zoe Roy 8/3
25 High Desert Omnium: Road Race Masters Thane Jennings 8/3
5 High Desert Omnium: Road Race Masters Wade Miller 8/3
39 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Chuck Meyer 8/3
20 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 George Hegarty 8/3
8 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Kitch Turner 8/3
104 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings 8/2
93 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Chuck Meyer 8/2
44 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined George Hegarty 8/2
3 High Desert Omnium: Criterium Women Pro/1/2 Kerry Martin 8/2
4 High Desert Omnium: Criterium Women 4 Zoe Roy 8/2
8 High Desert Omnium: Criterium Masters Wade Miller 8/2
33 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Chuck Meyer 8/2
20 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 George Hegarty 8/2
12 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Thane Jennings 8/2
24 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Chuck Meyer 8/2
2 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 George Hegarty 8/2
7 High Desert Omnium Women Pro/1/2 Kerry Martin 8/2-3
4 High Desert Omnium Women 4 Zoe Roy 8/2-3
8 High Desert Omnium Masters Wade Miller 8/2-3
17 High Desert Omnium Category 4/5 Kitch Turner 8/2-3
6 High Desert Omnium Category 4/5 George Hegarty 8/2-3
10 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 George Hegarty 7/30
3 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Wade Miller 7/30
26 FreshAirSports TT Series Open Lew Becker 7/24
23 FreshAirSports TT Series Open david baker 7/24
21 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala 7/24
16 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 andy graham 7/23
5 State Games of Oregon Expert Men 40+ david baker 7/20
3 State Games of Oregon Expert Men 19-39 Mike Schindler 7/20
8 Alpenrose Challenge: Sprints Masters Men Rich Wolf 7/19
5 Alpenrose Challenge: 1 Kilometer TT Masters 40+ Rich Wolf 7/18
5 Alpenrose Challenge: Pursuits Masters 40+ Rich Wolf 7/18
11 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 andy graham 7/16
9 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Jim Rantala 7/16
7 High Desert Criterium Series Women/Juniors Helen Grogan 7/16
3 High Desert Criterium Series Women/Juniors Kerry Martin 7/16
26 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Kitch Turner 7/13
41 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Wade Miller 7/13
29 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Kitch Turner 7/12
42 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Wade Miller 7/12
394 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Wade Miller 7/11
474 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Kitch Turner 7/11
20 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Kitch Turner 7/11
31 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Wade Miller 7/11
47 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Wade Miller 7/11
28 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Kitch Turner 7/11
12 High Desert Criterium Series Category 4/5 andy graham 7/9
26 Cascade Classic Category 4 Men Kitch Turner 7/9-13
42 Cascade Classic Category 3 Men Wade Miller 7/9-13
45 FreshAirSports TT Series: Combined Combined david baker 7/3
43 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Karen Kenlan 7/3
32 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Jim Rantala 7/3
29 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Joanne Stevens 7/3
24 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Rich Wolf 7/3
23 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Kerry Martin 7/3
11 FreshAirSports TT Series: Combined Combined Wade Miller 7/3
45 FreshAirSports TT Series Open david baker 7/3
43 FreshAirSports TT Series Open Karen Kenlan 7/3
32 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala 7/3
29 FreshAirSports TT Series Open Joanne Stevens 7/3
24 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf 7/3
23 FreshAirSports TT Series Open Kerry Martin 7/3
11 FreshAirSports TT Series Open Wade Miller 7/3
28 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Jim Rantala 7/2
20 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 George Hegarty 7/2
22 Salem Fairview Circuit Race Pro/1/2 Damian Schmitt 6/29
10 NWX Criterium Category 3 Men Wade Miller 6/27
1 NWX Criterium Category 4/5 Men Kitch Turner 6/27
5 NWX Criterium Women Zoe Roy 6/27
2 FreshAirSports TT Series Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala 6/26
27 FreshAirSports TT Series Open Karen Kenlan 6/26
7 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf 6/26
18 Monday PIR Masters 4/5 Damian Schmitt 6/23
2 Picketts Charge MTB Pro, Expert Women Veronica Vega 6/22
1 Picketts Charge MTB Pro, Expert Women Helen Grogan 6/22
8 Picketts Charge MTB Pro, Semi-Pro Men Damian Schmitt 6/22
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men 3 Wade Miller 6/22
41 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men 3 Wade Miller 6/22
2 Picketts Charge MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin 6/22
3 Picketts Charge MTB Sport Men 50+ Don Leet 6/22
12 Picketts Charge MTB Singlespeed Men Tim Cardinal 6/22
3 Picketts Charge MTB Semi-Pro Men Damian Schmitt 6/22
2 Picketts Charge MTB Expert Women Veronica Vega 6/22
1 Picketts Charge MTB Expert Women Helen Grogan 6/22
12 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus Thane Jennings 6/22
11 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus david baker 6/22
9 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus Jim Juenger 6/22
3 Picketts Charge MTB Expert Men 19-39 Mike Schindler 6/22
251 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Wade Miller 6/21
69 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men 3 Wade Miller 6/21
20 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Wade Miller 6/20
45 FreshAirSports TT Series Open Brenda Rantala 6/19
37 FreshAirSports TT Series Open Lew Becker 6/19
29 FreshAirSports TT Series Open Renee Scott 6/19
19 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala 6/19
17 FreshAirSports TT Series Open Kerry Martin 6/19
9 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf 6/19
6 FreshAirSports TT Series Open Chad Sage 6/19
21 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 andy graham 6/18
17 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Jim Rantala 6/18
4 12 Mile Super D Pro, Expert Women Kristin Kovalik 6/15
14 Test of Endurance 50 Expert 40+ Men david baker 6/15
3 Test of Endurance 50 Expert 19-39 Men Eric Nelson 6/15
7 12 Mile Super D Sport Men 40+ Don Leet 6/15
3 12 Mile Super D Pro Women (Open) Kristin Kovalik 6/15
5 12 Mile Super D Expert Men 40+ Jim Juenger 6/15
3 12 Mile Super D Expert Men 30-39 Mike Schindler 6/15
6 12 Mile Super D Expert Men 19-29 Andrew Wardman 6/15
43 OBRA Road Race Masters 40-49 Rich Wolf 6/14
44 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brenda Rantala 6/12
34 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karen Kenlan 6/12
29 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Rantala 6/12
27 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens 6/12
16 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Rich Wolf 6/12
11 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Chad Sage 6/12
10 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined George Hegarty 6/12
7 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Damian Schmitt 6/12
44 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Brenda Rantala 6/12
34 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan 6/12
29 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Jim Rantala 6/12
27 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens 6/12
16 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Rich Wolf 6/12
11 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Chad Sage 6/12
10 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined George Hegarty 6/12
7 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Damian Schmitt 6/12
43 FreshAirSports TT Series Open Brenda Rantala 6/12
33 FreshAirSports TT Series Open Karen Kenlan 6/12
28 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala 6/12
26 FreshAirSports TT Series Open Joanne Stevens 6/12
15 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf 6/12
11 FreshAirSports TT Series Open Chad Sage 6/12
10 FreshAirSports TT Series Open George Hegarty 6/12
7 FreshAirSports TT Series Open Damian Schmitt 6/12
3 Falls City Firecracker MTB Pro, Expert Women Veronica Vega 6/1
1 Falls City Firecracker MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin 6/1
3 Falls City Firecracker MTB Sport 50+ Don Leet 6/1
9 Falls City Firecracker MTB Expert 40+ david baker 6/1
5 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Andrew Wardman 6/1
1 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Eric Nelson 6/1
1 Falls City Firecracker MTB Expert Women Veronica Vega 6/1
21 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Rich Wolf 5/27
21 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Rich Wolf 5/27
5 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Rich Wolf 5/27
22 Rehearsal Road Race Category 5 andy graham 5/24
5 Bear Springs Trap MTB Pro, Expert Women Veronica Vega 5/18
1 Bear Springs Trap MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin 5/18
2 Bear Springs Trap MTB Sport Men 50+ Don Leet 5/18
2 Bear Springs Trap MTB Expert Women Veronica Vega 5/18
9 Bear Springs Trap MTB Expert Men 40+ david baker 5/18
11 Bear Springs Trap MTB Expert Men 19-39 Mike Schindler 5/18
1 Bear Springs Trap MTB Expert Men 19-39 Eric Nelson 5/18
8 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro, Expert Women Julie Jennings 5/11
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro, Expert Women Helen Grogan 5/11
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin 5/11
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 50+ Don Leet 5/11
2 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Women Julie Jennings 5/11
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Women Helen Grogan 5/11
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Thane Jennings 5/11
12 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus david baker 5/11
9 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 19-39 Mike Schindler 5/11
18 Table Rock Road Race Men 3 Doug Perrin 5/4
8 Table Rock Road Race Men 3 Wade Miller 5/4
5 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 4/5 Philip Anderson 5/4
3 Spring Thaw XC Sport Women 40+ Robin Laughlin 5/3
6 Spring Thaw XC Sport Men 50+ Don Leet 5/3
7 Spring Thaw XC Expert Men 40+ Phil Anderson 5/3
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings 4/27
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Chad Sage 4/27
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Rich Wolf 4/27
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala 4/27
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Rich Wolf 4/27
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala 4/27
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Thane Jennings 4/27
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Chad Sage 4/27
12 Estacada Time Trial Category 3 Men Rich Wolf 4/27
3 Estacada Time Trial Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala 4/27
12 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 40-49 Thane Jennings 4/27
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 4/5 Chad Sage 4/27
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings 4/26
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Chad Sage 4/26
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Thane Jennings 4/26
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Chad Sage 4/26
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings 4/26
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Chad Sage 4/26
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Thane Jennings 4/26
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Chad Sage 4/26
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Thane Jennings 4/26
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Chad Sage 4/26
14 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 40-49 Thane Jennings 4/26
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 4/5 Chad Sage 4/26
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Thane Jennings 4/26
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Chad Sage 4/26
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 40-49 Thane Jennings 4/26
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 4/5 Chad Sage 4/26
12 Deschutes River Valley TT Festival Masters Men 40-49 Thane Jennings 4/26-27
6 Deschutes River Valley TT Festival Men 4/5 Chad Sage 4/26-27
4 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 50+ Men Don Leet 4/20
2 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 40+ Women Robin Laughlin 4/20
6 Peak Sports Mudslinger MTB Expert 19-39 Men Eric Nelson 4/20
106 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Rich Wolf 4/13
83 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala 4/13
106 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Rich Wolf 4/13
83 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala 4/13
15 Estacada Time Trial Category 3 Men Rich Wolf 4/13
2 Estacada Time Trial Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala 4/13
11 Icebreaker Criterium Category 3 Wade Miller 4/13
13 Kings Valley Road Race Masters 40+ Doug Perrin 4/12
15 Kings Valley Road Race Category 4/5 Kitch Turner 4/12
25 Kings Valley Road Race Masters 50+ Jim Rantala 4/12
3 Horning's Hustle Expert Men 40+ Jim Juenger 4/6
24 Willamette: General Classification Category 3 Men Wade Miller 4/5
13 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Wade Miller 4/5
27 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Wade Miller 4/4
16 Piece of Cake Road Race Women 1/2/3 Sami Fournier 3/30
25 Piece of Cake Road Race Men 4 Kitch Turner 3/30
8 Piece of Cake Road Race Masters 4/5 Parker Johnstone 3/30
4 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Parker Johnstone 3/16
3 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Parker Johnstone 3/9
17 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Phil Anderson 3/9
1 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50 Parker Johnstone 3/2
196 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Rantala 2/24
196 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Rantala 2/24
20 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Jim Rantala 2/24
46 Cherry Pie RR Men 4 Kitch Turner 2/17
8 Cherry Pie RR Men 50+ Parker Johnstone 2/17
38 Cherry Pie RR Men 3 Wade Miller 2/17
3 Cherry Pie RR Women 40+ Gina Miller 2/17
15 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Jim Juenger 2/17
12 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Phil Anderson 2/17
8 Cherry Pie RR Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala 2/17
14 Cat 4 Womens Series Category 4 Women Zoe Roy 1/1