Sunnyside Sports

Event Category Name Date
1 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ 1/2 Erica Wescott 11/19
1 S.O. Outlaw Cyclocross - Series Results Masters 50+ 3/4/5 Rich Wolf 11/18
1 S.O. Outlaw Cyclocross Masters 50+ 3/4/5 Rich Wolf 11/18
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Carrie Carney 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Greyson Turner 11/12
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Greyson Turner 11/12
1 S.O. Outlaw Cyclocross Masters 50+ 3/4/5 Rich Wolf 11/11
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Michelle Mills 11/5
2 S.O. Outlaw Cyclocross Masters 50+ 3/4/5 Rich Wolf 11/4
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Thane Jennings 10/29
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Michael Martin 10/29
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 4 Kerry Martin 10/29
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 4 Carrie Carney 10/29
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Michelle Mills 10/29
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 15-16 Greyson Turner 10/29
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Greyson Turner 10/29
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Greg Freyberg 10/29
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Michael Nyberg 10/29
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Robert Holmberg 10/29
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Michael Martin 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Susan Kolb 10/28
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 4 Kerry Martin 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Michelle Mills 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Erica Wescott 10/28
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Rich Wolf 10/28
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Thane Jennings 10/28
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Greg Freyberg 10/28
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Michael Nyberg 10/28
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Carrie Carney 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 4 Carrie Carney 10/22
1 S.O. Outlaw Cyclocross Masters 50+ 3/4/5 Rich Wolf 10/21
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Michelle Mills 10/15
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 5 Susan Kolb 10/8
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 5 Carrie Carney 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Michelle Mills 10/8
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Greg Freyberg 10/8
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Michael Nyberg 10/8
4 Harvest Cross Masters 35+ 3/4 Rich Wolf 10/7
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Michael Martin 10/7
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 5 shannon strait 10/7
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 5 Carrie Carney 10/7
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 4 Kerry Martin 10/7
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Michelle Mills 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Erica Wescott 10/7
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Greg Freyberg 10/7
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Category 5 Women Carrie Carney 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Category 4 Women Kerry Martin 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Women Michelle Mills 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 5 Women Carrie Carney 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 4 Women Kerry Martin 10/4
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Greg Freyberg 10/4
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Michael Martin 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Carrie Carney 10/4
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Women Kerry Martin 10/4
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Michael Nyberg 10/4
2 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Erica Wescott 9/30
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Kitch Turner 9/28
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Michael Martin 9/28
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Carrie Carney 9/28
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Sjogren 9/28
19 Battle at Barlow Masters 50+ Greg Freyberg 9/24
16 Battle at Barlow Masters 35+ 1/2 Michael Martin 9/24
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Erica Wescott 9/21
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Michael Martin 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Carrie Carney 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Women Kerry Martin 9/21
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Men Robert Holmberg 9/21
1 KFCX - Moore Cowbell Category 3/4/5 - Men 50+ Rich Wolf 9/17
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Michelle Mills 9/13
2 KFCX - Moore Cowbell Category 3/4/5 - Men 50+ Rich Wolf 9/10
2 Ochoco Gravel Roubaix Masters Women 50+ (45-Mile) Karen Kenlan 8/26
1 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (45-Mile) Michael Nyberg 8/26
4 Ochoco Gravel Roubaix Women Category 1-4 (45-Mile) Susan Kolb 8/26
7 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 1-3 (80-Mile) Michael Martin 8/26
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Women 4/5 Kristi Cutter 8/13
3 Marys Peak Hillclimb Road Race Women 1/2/3 Ryan M Levering 8/13
5 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Greg Freyberg 8/9
19 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Kristi Cutter 8/9
3 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Ryan M Levering 8/9
4 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Susan Kolb 8/9
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Kristi Cutter 8/9
2 Worthy Brewing Crit Series Junior Greyson Turner 8/9
3 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Women Category 1/2 Ryan M Levering 8/6
1 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Women Category 4/5 Kristi Cutter 8/6
2 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Women 50+ Lynda Palubeski 8/6
3 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Women 40-49 Susan Kolb 8/6
2 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Women 40-49 Kristi Cutter 8/6
6 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Men 50-59 Greg Freyberg 8/6
4 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Junior Men 14-17 Greyson Turner 8/6
2 Worthy Brewing Crit Series Junior Greyson Turner 8/2
1 Oregon State University Criterium Women 4/5 Kristi Cutter 7/30
4 Velo Cascadia Road Race Series: Lakeshore TT: Combined Combined Rich Wolf 7/27
4 Velo Cascadia Road Race Series: Lakeshore TT Men A Rich Wolf 7/27
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Kristi Cutter 7/26
7 Velo Cascadia Road Race Series: Running Y RR Men A Rich Wolf 7/20
70 High Cascades 100 Open Men Robert Holmberg 7/15
10 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2/3 Michael Martin 7/12
15 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Greg Freyberg 7/12
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Kristi Cutter 7/12
5 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Michael Martin 7/5
8 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Devon Alvarez 7/5
2 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Greg Freyberg 7/5
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Kristi Cutter 7/5
4 Worthy Brewing Crit Series Junior Greyson Turner 7/5
35 Six Hours of Mt Hood Solo Men Robert Holmberg 7/2
1 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 50+ David Sjogren 7/2
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Women Category 3 Ryan M Levering 7/2
2 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Women Category 4/5 Carrie Carney 7/2
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Women Category 4/5 Kristi Cutter 7/2
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Women Category 3 Criterium Ryan M Levering 7/1
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Women Category 4/5 Criterium Kristi Cutter 7/1
5 Velo Cascadia Road Race Series: Hamaker TT: Combined Combined Rich Wolf 6/29
5 Velo Cascadia Road Race Series: Hamaker TT Men A Rich Wolf 6/29
7 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Michael Martin 6/28
3 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Greg Freyberg 6/28
1 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Ryan M Levering 6/28
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Kristi Cutter 6/28
1 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/25
1 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Category 3 Women Ryan M Levering 6/25
160 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Kristi Cutter 6/24
134 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Ryan M Levering 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Category 3 Women Ryan M Levering 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Category 3 Women Ryan M Levering 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Category 3 Women Ryan M Levering 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/24
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Category 3 Women Ryan M Levering 6/24
191 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Kristi Cutter 6/23
136 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Ryan M Levering 6/23
1 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/23-25
1 Baker City Cycling Classic Category 3 Women Ryan M Levering 6/23-25
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/23
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Category 3 Women Ryan M Levering 6/23
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/23
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Category 3 Women Ryan M Levering 6/23
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/23
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Category 3 Women Ryan M Levering 6/23
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Category 4/5 Women Kristi Cutter 6/23
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Category 3 Women Ryan M Levering 6/23
2 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Greg Freyberg 6/17
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kristi Cutter 6/14
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 4/5 Lynda Palubeski 6/14
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Karen Kenlan 6/14
48 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Chad Sage 6/7
31 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kerry Martin 6/7
44 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Lynda Palubeski 6/7
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kerry Martin 6/7
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 4/5 Lynda Palubeski 6/7
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Chad Sage 6/7
67 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carrie Carney 5/31
64 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Chad Sage 5/31
40 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kerry Martin 5/31
34 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kristi Cutter 5/31
24 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Ryan M Levering 5/31
54 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Lynda Palubeski 5/31
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kerry Martin 5/31
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kristi Cutter 5/31
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Ryan M Levering 5/31
7 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 4/5 Lynda Palubeski 5/31
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carrie Carney 5/31
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Chad Sage 5/31
3 Sisters Stampede Category 2 Sport Women 50+ Cary Schusterman 5/28
5 Sisters Stampede Category 2 Sport Women 40-49 Mary Angelo 5/28
3 Sisters Stampede Category 2 Spor Women 19-39 Michelle Mills 5/28
2 Sisters Stampede Singlespeed Lauren McCarthy 5/28
19 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 45+ Mark Miskowiec 5/28
10 Sisters Stampede Category 3 Novice Women 40+ Jen McCarthy 5/28
1 Sisters Stampede Category 3 Novice Women 40+ Kerry Martin 5/28
2 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Women 10-13 Payton McCarthy 5/28
3 Sisters Stampede Category 2 Women 50+ Cary Schusterman 5/28
5 Sisters Stampede Category 2 Women 40-49 Mary Angelo 5/28
3 Sisters Stampede Category 2 Women 19-39 Michelle Mills 5/28
19 Sisters Stampede Category 1 Men 45+ Mark Miskowiec 5/28
10 Sisters Stampede Category 3 Women 40+ Jen McCarthy 5/28
1 Sisters Stampede Category 3 Women 40+ Kerry Martin 5/28
2 Sisters Stampede Category 3 Junior Women 10-13 Payton McCarthy 5/28
19 Sisters Stampede Category 2 Men 45+ Mark Miskowiec 5/28
4 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 4/5 Susan Kolb 5/27
2 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 4/5 Carrie Carney 5/27
1 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 4/5 Marika Stone 5/27
4 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 1/2/3 Ryan M Levering 5/27
1 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 3 Ryan M Levering 5/27
9 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 50+ Greg Freyberg 5/27
73 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Chad Sage 5/24
45 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Greyson Turner 5/24
58 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Susan Kolb 5/24
46 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kerry Martin 5/24
35 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kristi Cutter 5/24
67 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Lynda Palubeski 5/24
38 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kitch Turner 5/24
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Susan Kolb 5/24
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kerry Martin 5/24
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kristi Cutter 5/24
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 4/5 Lynda Palubeski 5/24
11 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Kitch Turner 5/24
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Junior Greyson Turner 5/24
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Chad Sage 5/24
9 Oregon Gran Fondo Men 50-59 David Sjogren 5/21
21 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Kenny Wolford 5/21
77 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carrie Carney 5/17
76 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Chad Sage 5/17
58 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Susan Kolb 5/17
38 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kerry Martin 5/17
37 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kristi Cutter 5/17
66 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Lynda Palubeski 5/17
44 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Michael Harris 5/17
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Susan Kolb 5/17
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kerry Martin 5/17
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kristi Cutter 5/17
7 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 4/5 Lynda Palubeski 5/17
8 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Michael Harris 5/17
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carrie Carney 5/17
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Chad Sage 5/17
4 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Women 40+ Jen McCarthy 5/13
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Junior Women 10-13 Payton McCarthy 5/13
11 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Rich Wolf 5/13
63 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Chad Sage 5/10
45 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Susan Kolb 5/10
37 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kristi Cutter 5/10
36 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kerry Martin 5/10
57 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Lynda Palubeski 5/10
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Susan Kolb 5/10
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kristi Cutter 5/10
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women Eddy Kerry Martin 5/10
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 4/5 Lynda Palubeski 5/10
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Chad Sage 5/10
6 Coast Hills Classic MTB Race Category 1 Expert Men 45+ Mark Miskowiec 5/7
2 Montinore Road Race Women 3 Ryan M Levering 5/6
9 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open A Robert Holmberg 5/3
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open B Robert Holmberg 5/3
5 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Jen McCarthy 5/3
5 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open A Lauren McCarthy 4/26
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open B Robert Holmberg 4/26
5 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open Women Jen McCarthy 4/26
1 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Junior Women Payton McCarthy 4/26
5 30th Annual Mudslinger Category 1 Expert Men 45+ Mark Miskowiec 4/15
5 30th Annual Mudslinger Category 1 Men 45+ Mark Miskowiec 4/15
1 Silverton Road Race Women 3 Ryan M Levering 4/15
3 Silverton Road Race Women 1/2/3 Ryan M Levering 4/15