Sunnyside Sports

Event Category Name
3 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 17-18 Mitchell Stevens
1 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 17-18 Javier Colton
2 Psycho Cross: Series Standings Masters Women 35+ Joanne Eastwood
1 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 15-16 Katie Ryan
2 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 17-18 William Reinking
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenny Wolford
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Nyberg
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Don Leet
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A erica wescott
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Javier Colton
18 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men William Hummels
2 Redmond Golf Cross Masters 50+ Don Leet
DNF Redmond Golf Cross Masters 35+ B Chris Skovborg
1 Redmond Golf Cross Masters Women 35+ A Michelle Mercer Bazemore
7 Redmond Golf Cross Category A billy bergen
1 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
46 Cross Crusade: Barton Park Junior Men William Hummels
38 Cross Crusade: Barton Park Category A billy bergen
21 Cross Crusade: Barton Park Category A Javier Colton
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Don Leet
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenny Wolford
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Michael Nyberg
2 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Karen Kenlan
1 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A erica wescott
31 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Mike Schindler
1 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A erica wescott
DNF Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Tim Schallberger
4 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Don Leet
5 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Kenny Wolford
71 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Chad Sage
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
36 Cross Crusade: PIR Infield Category A billy bergen
11 Cross Crusade: PIR Infield Category A Javier Colton
5 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Karen Kenlan
6 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Gina Miller
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Renee Scott
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
5 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 17-18 Javier Colton
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 60+ Don Leet
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ Michael Nyberg
62 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Tim Schallberger
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 45+ Joanne Eastwood
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A billy bergen
65 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Chad Sage
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Don Leet
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenny Wolford
128 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Tim Schallberger
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Karen Kenlan
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Mike Schindler
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Javier Colton
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B billy bergen
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Mitchell Stevens
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Nyberg
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Thane Jennings
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Don Leet
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Joanne Eastwood
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Gina Miller
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Renee Scott
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Muffy Roy
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Wade Miller
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Joanne Eastwood
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
DNF OR P Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Gina Miller
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jessica Smith
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Javier Colton
56 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Chris Skovborg
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B billy bergen
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Don Leet
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Thane Jennings
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Nyberg
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Renee Scott
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A david baker
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Ali Halpin
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Don Leet
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Javier Colton
85 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A david baker
75 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Chad Sage
45 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A David Sjogren
17 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Mitchell Stevens
32 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Kyla McDermott
6 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Gina Miller
4 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Karen Kenlan
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B billy bergen
4 Cross-Word CX Challenge Women A Muffy Roy
19 Cross Crusade: Rainier Women A Renee Scott
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
3 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Don Leet
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
65 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Chad Sage
1 Psycho Cross Masters Women 35+ Joanne Eastwood
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B billy bergen
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Gina Miller
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Karen Kenlan
8 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Michael Nyberg
7 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
61 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Javier Colton
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A David Sjogren
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Wade Miller
71 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Chad Sage
22 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Ali Halpin
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters Women 45+ Jill Ballantyne
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 17-18 Javier Colton
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters Women 45+ Joanne Eastwood
2 Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Gina Miller
3 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
11 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Wade Miller
15 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
DNF Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
10 Thrilla Cyclocross Series Women A Karen Kenlan
6 Thrilla Cyclocross Series Women A Muffy Roy
5 Thrilla Cyclocross Series Women A Renee Scott
8 Battle At Barlow Masters 35+ A Mike Schindler
DNF Battle At Barlow Masters 35+ A Chad Sage
11 Battle At Barlow Category A Javier Colton
8 Battle At Barlow Women A Renee Scott
3 Battle At Barlow Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
2 Battle At Barlow Masters Women 45+ Karen Kenlan
16 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
7 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
12 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
14 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Chad Sage
6 Thrilla Cyclocross Series Women A Renee Scott
7 Thrilla Cyclocross Series Women A Ali Halpin
11 Thrilla Cyclocross Series Women A Mary Skrzynski
12 Thrilla Cyclocross Series Women A Karen Kenlan
28 Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
33 Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
22 Thrilla Cyclocross Series Men B 40+ Chris Skovborg
14 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Tim Schallberger
5 Thrilla Cyclocross Series Men A Javier Colton
DNS Psycho Cross Junior Women 15-16 taye nakamura-koyama
14 Future Cross Men A 35+ David Sjogren
13 Future Cross Men A 35+ Wade Miller
17 Future Cross Men A 35+ Thane Jennings
7 Future Cross Men A 35+ Mike Schindler
1 Future Cross Men 50+ Michael Nyberg
8 Future Cross Men C 35+ Tim Schallberger
2 Future Cross Women 35+ Mary Skrzynski
1 Future Cross Women 45+ Gina Miller
2 Future Cross Women 45+ Jill Ballantyne
1 Psycho Cross Junior Men 17-18 Javier Colton
2 Psycho Cross Junior Men 17-18 William Reinking
3 Psycho Cross Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
1 Psycho Cross Junior Women 15-16 Katie Ryan
5 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men A 35+ Lauren McCarthy
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men A Javier Colton
14 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men A 35+ Thane Jennings
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women A Renee Scott
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men 50+ Michael Nyberg
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women A Allison Halpin
2 Thrilla Cyclocross Series Women B Jessica Smith
3 Thrilla Cyclocross Series Men A Javier Colton
15 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
7 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
4 Thrilla Cyclocross Series Women A Ali Halpin
12 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Tim Schallberger
1 Thrilla Cyclocross Series Men B billy bergen
6 Thrilla Cyclocross Series Women A Mary Skrzynski
4 Mt Ashland Hillclimb MTB Category 1/Pro Men 40-59 david baker
21 Mt Ashland Hillclimb: Combined Combined david baker
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category A Javier Colton
6 FAT 55 Mountain Bike Marathon Category 1 Men 35-44 Mike Schindler
2 FAT 55 Mountain Bike Marathon Category 2 Men 55+ Don Leet
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Renee Scott
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A a halpin
4 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Karen Kenlan
5 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Darien Curl
25 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Wade Miller
7 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Gina Miller
38 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Sage
DNF Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Chad Sage
DNF Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
13 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
9 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Wade Miller
3 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Mike Schindler
12 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
9 Thrilla Cyclocross Series Men A Javier Colton
2 Thrilla Cyclocross Series Women A Renee Scott
5 Thrilla Cyclocross Series Women A Ali Halpin
31 Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
1 Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Michelle Mercer Bazemore
4 Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Gina Miller
14 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Tim Schallberger
1 Thrilla Cyclocross Series Men B billy bergen
82 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters Men 50+ Daniel Caldwell
90 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Daniel Caldwell
17 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 40+/50+/60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 60+ Daniel Caldwell
107 OBRA Time Trial: Combined Combined Joanne Eastwood
102 OBRA Time Trial: Combined Combined Thane Jennings
112 OBRA Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell
12 OBRA Time Trial Masters Men 50-54 Thane Jennings
13 OBRA Time Trial Masters Men 60-64 Daniel Caldwell
2 OBRA Time Trial Masters Women 45-49 Joanne Eastwood
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 60+ Daniel Caldwell
54 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Mark Miskowiec
30 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 david baker
5 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ Kilo Rich Wolf
2 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 500 Rich Wolf
4 Redmond Downtown Criterium Men Category 4/5 Javier Colton
6 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 2K Pursuit Rich Wolf
15 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Masters Men 50+ Thane Jennings
9 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Masters Men 60+ Daniel Caldwell
12 High Desert Omnium Masters 60+ Daniel Caldwell
7 Test of Endurance Category 1 Men 19-39 billy bergen
5 Test of Endurance Category 1 Men 19-39 Javier Colton
7 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 50+ Thane Jennings
6 Test of Endurance Category 1 Men 40-49 david baker
15 High Desert Omnium Masters 50+ Thane Jennings
2 Test of Endurance Category 2 Women 19-39 Kyla McDermott
49 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Thane Jennings
10 Test of Endurance 100K Men 40-49 Mark Miskowiec
7 NWX Criterium Men 4/5 Whit Bazemore
1 Pickett's Charge XC Category 2 Women 19-39 Kyla McDermott
1 Pickett's Charge XC Category 2 Women 40-49 Mary Skrzynski
1 Pickett's Charge XC Category 2 Men 60+ Don Leet
7 Pickett's Charge XC Category 1 Men 40-49 david baker
4 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-39 billy bergen
4 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Category 1 Men 40-49 david baker
6 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Category 1 Men 19-39 billy bergen
5 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Category 1 Men 19-39 Javier Colton
7 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Chris Skovborg
9 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 19-39 Javier Colton
14 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 Mike Schindler
17 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 david baker
5 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 19-39 billy bergen
2 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 40-49 Mary Skrzynski
6 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 50+ Karen Kenlan
2 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 19-39 Kyla McDermott
5 Bend Don't Brake Masters Men 60+ Daniel Caldwell
6 Spring Thaw XC Category 1 Men 40-49 david baker
1 Spring Thaw XC Category 2 Junior Men U18 Javier Colton
4 Cascade Chainbreaker XC Category 2 60+ Men Daniel Caldwell
4 Cascade Chainbreaker XC Category 1 50+ Michael Nyberg
5 Cascade Chainbreaker XC Category 2 19-39 Women Kyla McDermott
2 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Women Mary Skrzynski
11 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Women Michelle Mercer Bazemore
2 Cascade Chainbreaker XC Category 2 50+ Women Karen Kenlan
4 Cascade Chainbreaker XC Category 2 50+ Women Anne Linton
4 Cascade Chainbreaker XC Beginner Men Tim Schallberger
2 Cascade Chainbreaker XC Category 2 60+ Men Don Leet
8 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-39 billy bergen
13 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 40-49 david baker
3 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Men Chris Skovborg
DNF Cascade Chainbreaker XC Category 1 Women Jessica Smith
2 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Junior Men Javier Colton
2 Bear Springs Trap XC Category 2 Men Junior Mitchell Stevens
DNF Bear Springs Trap XC Category 2 Men 60+ Don Leet
7 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-39 billy bergen
10 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-39 Javier Colton
12 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 david baker
DNF Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Mike Schindler
10 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 40-49 Chris Skovborg
1 Bear Springs Trap XC Category 2 Women 19-39 Jessica Smith
3 Bear Springs Trap XC Category 2 Women 19-39 Kyla McDermott
1 Bear Springs Trap XC Category 2 Women 40-49 Mary Skrzynski
14 Mudslinger XC Category 1 Men 19-39 billy bergen
16 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 david baker
1 Mudslinger XC Category 2 19-39 Women Jessica Smith
4 Mudslinger XC Category 2 Junior Men Javier Colton
1 Mudslinger XC Category 2 60+ Men Don Leet
DNS Mudslinger XC Category 2 19-39 Women Kyla McDermott
22 Gorge Roubaix Men Category 4/5 billy bergen
33 Echo Red to Red MTB XC Category 1 40-49 Men david baker
6 Echo Red to Red MTB XC Category 1 50+ Men Thane Jennings
26 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Andrew Mesesan
2 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Wade Miller
14 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Chris Skovborg
18 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Chad Sage
3 Echo Red to Red MTB XC Category 2 60+ Men Don Leet
1 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Women Mary Skrzynski
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Chris Skovborg
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 2 Junior Men Javier Colton
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 2 Junior Men Javier Colton
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 2 Junior Men Javier Colton
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 1 Women Jessica Smith
24 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 1 Men david baker
16 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Don Leet
12 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 1 Men 40-49 david baker
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 1 Women 19-39 Jessica Smith
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 40-49 Chris Skovborg
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 60+ Don Leet
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Senior Women 19-29 Jessica Smith
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 60+ Don Leet
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 45-49 david baker
10 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 40-44 Chris Skovborg
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Junior Men 17-18 Javier Colton
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men Junior Mitchell Stevens
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men Junior Javier Colton