Hutch's-Slocum-Co-Motion

Event Category Name
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
1 Keizer Rapids Cross Singlespeed Men Sal Collura
5 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category B Men Leif Kytola
1 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Singlespeed Men Sal Collura
DNF Tensegrity STXC Series Category 2 Men David Tsai
6 Tensegrity STXC Series Category 2 Men Greg Shepherd
3 Tensegrity STXC Series Junior Men 10-14 Ian Shreve
7 Tensegrity STXC Series Elite Men Quincy Gill
1 Tensegrity STXC Series Elite Men Adam Oliver
9 Tensegrity STXC Series Elite Men Nick Skenzick
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
DNF Twilight Criterium Series Men 4/5 Leslie Lunas
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Quincy Gill
2 Keizer Rapids Cross: Series Standings Category B Men Leif Kytola
1 Keizer Rapids Cross: Series Standings Singlespeed Men Sal Collura
1 Keizer Rapids Cross Singlespeed Men Sal Collura
2 Eugene Celebration: Stage 3 Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
10 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration: GC after stage 2 Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
3 Eugene Celebration: GC after stage 2 Masters Men 40+ Dave Campbell
10 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 3 Leif Kytola
26 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration: Stage 2 Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
4 Eugene Celebration: Stage 2 Masters Men 40+ Dave Campbell
15 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 3 Leif Kytola
23 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration: Stage 3 Masters Men 40+ Dave Campbell
3 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 3 Leif Kytola
29 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 Nick Skenzick
4 Eugene Celebration Masters Men 40+ Dave Campbell
5 Eugene Celebration Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
5 Eugene Celebration: GC after stage 1 Masters Men 40+ Dave Campbell
6 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 3 Leif Kytola
5 Eugene Celebration: GC after stage 1 Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
30 Eugene Celebration Men Category 1/2 Nick Skenzick
3 Eugene Celebration Men Category 3 Leif Kytola
1 Eugene Celebration Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
6 Eugene Celebration Men Category 3 Leif Kytola
31 Eugene Celebration Men Category 1/2 Nick Skenzick
21 Eugene Celebration Men Category 1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
3 Eugene Celebration Masters Men 40+ Dave Campbell
11 Eugene Celebration Men Category 3 Leif Kytola
4 Eugene Celebration Masters Men 40+ Dave Campbell
DNS Tensegrity STXC Series Category 2 Men Leif Kytola
2 Tensegrity STXC Series Category 3 Men Greg Shepherd
3 Tensegrity STXC Series Singlespeed Dan Sheerin
4 Tensegrity STXC Series Elite Men Adam Oliver
6 Tensegrity STXC Series Category 3 Men Martin Lisk
2 Tensegrity STXC Series Junior Boys 10-14 Brendan Sheerin
1 Tensegrity STXC Series Junior Boys 15-18 Leif Kytola
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
3 Keizer Rapids Cross Category B Men Leif Kytola
1 Keizer Rapids Cross Singlespeed Men Sal Collura
22 OBRA TT: 12.4 miles: Combined Combined Darlene Jenkins
2 OBRA TT Masters Men 35-39 Nick Skenzick
9 OBRA TT Masters Women 55+ Darlene Jenkins
2 OBRA TT: 24.9 miles Masters Men 35-39 Nick Skenzick
9 OBRA TT: 12.4 miles Masters Women 55+ Darlene Jenkins
2 OBRA TT Masters Men 30-39 Nick Skenzick
19 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Nick Skenzick
6 OBRA TT Masters Women 50-59 Darlene Jenkins
3 Tensegrity STXC Series Junior Boys 10-14 Shreve Ian
1 Tensegrity STXC Series Junior Boys 15-18 Leif Kytola
5 Tensegrity STXC Series Elite Men Adam Oliver
1 Tensegrity STXC Series Category 3 Men Greg Shepherd
1 Tensegrity STXC Series Elite Women Meg Hamilton
1 Tensegrity STXC Series Category 2 Men Leif Kytola
6 Tensegrity STXC Series Category 2 Men Quincy Gill
21 Twilight Criterium Series Men 4/5 James Murez
2 Twilight Criterium Series Women 4/5 Gabrielle Lehnert
5 Twilight Criterium Series All Women Gabrielle Lehnert
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sal Collura
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
9 Revenge of the Disc: Race 2: Combined Combined Nick Skenzick
2 Revenge of the Disc: Race 2 Masters Men 30+ Nick Skenzick
1 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Nick Skenzick
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
6 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Meg Hamilton
5 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Gabrielle Lehnert
18 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Sal Collura
2 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Billy Truelove
20 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Eric Kytola
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
15 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Leif Kytola
1 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Billy Truelove
7 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Dave Campbell
27 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
43 OUCH: Combined Combined David Jackson
6 OUCH Masters Men 60+ David Jackson
13 Revenge of the Disc: Race 1: Combined Combined Gregg Magnus
DNF Gresham Criterium Masters 40+ 3/4 Mark Damon
3 Revenge of the Disc: Race 1 Masters Men 30+ Gregg Magnus
2 Revenge of the Disc: Race 1 Masters Men 30+ Nick Skenzick
11 Revenge of the Disc: Race 1: Combined Combined Nick Skenzick
15 Twilight Criterium Series Men 4/5 Quincy Gill
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
35 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
4 Pringle Creek Criterium Men Category 1/2 Nick Skenzick
68 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Daniel Sheerin
9 High Cascades 100 Masters Men 50+ Jerry Lentz
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Kytola Leif
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dave Campbell
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Billy Truelove
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
1 Tour de Aufderheide Kiahanie Men Lucky Warwick
77 Tour de Aufderheide Overall Men Tom Smith
11 Tour de Aufderheide Alpine Men Forty-something (40-49) Eric Kytola
22 Tour de Aufderheide Overall Men Leif Kytola
21 Tour de Aufderheide Overall Men Eric Kytola
1 Tour de Aufderheide Kiahanie Women Bernadette Warwick
17 Tour de Aufderheide Alpine Men Fifty-something (50-59) Tom Smith
1 Tour de Aufderheide Alpine Men Young (U18) Leif Kytola
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Billy Truelove
1 Twilight Criterium Series Women 4/5 Gabrielle Lehnert
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
8 High Desert Omnium: Time Trial Men 3 Leif Kytola
4 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Leif Kytola
37 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Leif Kytola
22 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Leif Kytola
9 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Masters Men 40+ Andrew LaVeine
DNF High Desert Omnium: OBRA Road Championships Masters Men 40+ Sal Collura
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Leif Kytola
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sal Collura
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
19 Twilight Criterium Series Men 4/5 Brendan Sheerin
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
1 Twilight Criterium Series Women 4/5 Meg Hamilton
3 Pickett's Charge MTB XC Novice Women Category 3 19-39 cody mace
7 Pickett's Charge MTB XC Novice Men Junior 10-13 Ian Shreve
3 Pickett's Charge MTB XC Sport Women Category 2 40-49 Laurie Giessinger
10 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 50-59 Mark Damon
8 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 50-59 russell worley
9 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 40-49 Timothy Shreve
8 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Adam Oliver
7 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Adam Oliver
42 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Adam Oliver
7 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Adam Oliver
18 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Adam Oliver
18 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Pro/1/2 Men Adam Oliver
3 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Sam Rosenberg
17 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
3 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Billy Truelove
19 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Andy Stahl
4 Twilight Criterium Series: June Series Standings Women 4/5 Meg Hamilton
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Leif Kytola
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Billy Truelove
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
22 Twilight Criterium Series Men 4/5 Brendan Sheerin
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Series Women 4/5 Meg Hamilton
6 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Leif Kytola
12 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Adam Oliver
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
1 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 4/5 Gabrielle Lehnert
3 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Adam Oliver
20 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Sam Rosenberg
2 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 1/2/3 Dave Campbell
6 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Leif Kytola
15 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Andy Stahl
9 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Adam Oliver
3 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 1/2/3 Sam Rosenberg
4 Twilight Criterium Series: June Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Andy Stahl
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Adam Oliver
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sam Rosenberg
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
1 NW JR Champs Omnium: Luckiamute Road Race Junior Women 13-14 Gabrielle Lehnert
3 NW JR Champs Omnium: Luckiamute Road Race Junior Men 13-14 Brendan Sheerin
1 NW JR Champs Omnium: Luckiamute Road Race Junior Men 17-18 Sam Rosenberg
1 NW JR Champs Omnium: Willamette TT Junior Women 10-14 Gabrielle Lehnert
2 NW JR Champs Omnium Junior Men 17-18 Sam Rosenberg
5 NW JR Champs Omnium Junior Men 13-14 Brendan Sheerin
3 NW JR Champs Omnium: Willamette TT Junior Men 17-18 Sam Rosenberg
1 NW JR Champs Omnium Junior Women 13-14 Gabrielle Lehnert
3 NW JR Champs Omnium: Mary's Peak Hillclimb Junior Men 17-18 Sam Rosenberg
1 NW JR Champs Omnium: Mary's Peak Hillclimb Junior Women 10-14 Gabrielle Lehnert
3 Mary's Peak Hillclimb Junior Men 17-18 Sam Rosenberg
32 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Sam Rosenberg
1 Mary's Peak Hillclimb Junior Women 10-14 Gabrielle Lehnert
61 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Gabrielle Lehnert
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sam Rosenberg
15 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Adam Oliver
5 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Leif Kytola
3 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Sam Rosenberg
4 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Leif Kytola
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
23 Montinore Road Race Men Category 1/2 Sam Rosenberg
2 Montinore Road Race Masters Men 35+ 1/2/3 Dave Campbell
10 Montinore Road Race Men Category 1/2 Adam Oliver
DNF Montinore Road Race Men Category 3 Leif Kytola
39 Montinore Road Race Men Category 1/2 Nick Skenzick
12 Montinore Road Race Masters Men 50+ 1/2/3 David Jackson
4 Alsea Falls MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Timothy Shreve
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 sam schartz
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Adam Oliver
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sam Rosenberg
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Billy Truelove
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Leif Kytola
50 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
1 Twilight TT Series Women 4/5 Gabrielle Lehnert
5 Twilight TT Series: May Series Standings Women 4/5 Meg Hamilton
5 Twilight TT Series: May Series Standings Eddy Adam Oliver
11 Twilight TT Series: May Series Standings Eddy Alexander Lehnert
13 Twilight TT Series: May Series Standings Eddy Andy Stahl
14 Twilight TT Series: May Series Standings Eddy Adam Oliver
26 Twilight TT Series: Combined Combined Tim Mayer
32 Twilight TT Series: Combined Combined Gabrielle Lehnert
40 Twilight TT Series: Combined Combined Darlene Jenkins
29 Twilight TT Series: Combined Combined Alexander Lehnert
10 Twilight TT Series: Combined Combined Adam Oliver
5 Twilight TT Series: May Series Standings Men 1/2 Nick Skenzick
7 Twilight TT Series: May Series Standings Men 1/2 Sam Rosenberg
4 Twilight TT Series: May Series Standings Men 3 Gregg Magnus
4 Twilight TT Series: May Series Standings Men 4/5 Leif Kytola
7 Twilight TT Series: May Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
11 Twilight TT Series: May Series Standings Masters Men 50+ James Bell
2 Twilight TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
6 Twilight TT Series Masters Men 50+ Tim Mayer
3 Twilight TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
13 Twilight TT Series: May Series Standings Masters Men 50+ Tim Mayer
1 Twilight TT Series: May Series Standings Women 4/5 Gabrielle Lehnert
1 Twilight TT Series Eddy Alexander Lehnert
3 Twilight TT Series Eddy Adam Oliver
3 Twilight TT Series Women 4/5 Darlene Jenkins
DNF Sister's Stampede MTB XC Sport Women 40-49 Tina Snell-Leavitt
1 Sister's Stampede MTB XC Junior Novice Women 10-13 Gabrielle Lehnert
27 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 50-59 Mark Damon
17 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Timothy Shreve
25 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Sal Collura
DNF Bend Don't Brake Masters Men 60+ Leslie Lunas
DNF Bend Don't Brake Men Category 4/5 Martin Lisk
1 Bend Don't Brake Men Category 4 Leif Kytola
1 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Leif Kytola
DNF Bend Don't Brake Men Category 4 Martin Lisk
DNF Bend Don't Brake: Oregon Senior Games Men 65-69 (Oregon Senior Games Leslie Lunas
2 Bend Don't Brake Men Category 1/2 Sam Rosenberg
DNF Bend Don't Brake Men Category 1/2 Adam Oliver
2 Bend Don't Brake Masters Men 40+/50+/60+ Dave Campbell
43 Bend Don't Brake Masters Men 40+/50+/60+ Sal Collura
DNF Bend Don't Brake Masters Men 40+/50+/60+ Leslie Lunas
2 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Dave Campbell
2 Twilight TT Series Men 3 Gregg Magnus
2 Twilight TT Series Women 4/5 Darlene Jenkins
7 Twilight TT Series Men 4/5 Leif Kytola
6 Twilight TT Series Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight TT Series Men 1/2 Sam Rosenberg
6 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Nick Skenzick
7 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Sam Rosenberg
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 Gregg Magnus
45 Twilight TT Series: Combined Combined Darlene Jenkins
23 Twilight TT Series: Combined Combined Leif Kytola
22 Twilight TT Series: Combined Combined Martin Lisk
8 Twilight TT Series: Combined Combined Gregg Magnus
13 Twilight TT Series: Combined Combined Sam Rosenberg
4 Twilight TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 4/5 Leif Kytola
7 Twilight TT Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
13 Twilight TT Series: Series Standings Masters Men 50+ James Bell
1 Twilight TT Series: Series Standings Women 4/5 Gabrielle Lehnert
5 Twilight TT Series: Series Standings Women 4/5 Meg Hamilton
5 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Adam Oliver
10 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Andy Stahl
13 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Alexander Lehnert
7 Twilight TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
5 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Leif Kytola
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Adam Oliver
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 1/2/3 40+ Dave Campbell
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Junior Brendan Sheerin
2 OBRA TTT Men 160-199 Eric Kytola
6 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 40-49 Timothy Shreve
7 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 50-59 Mark Damon
13 OBRA TTT: Combined Combined Eric Kytola
13 OBRA TTT: Combined Combined David DiMarco
13 OBRA TTT: Combined Combined Dave Campbell
29 OBRA TTT: Combined Combined Sam Rosenberg
1 OBRA TTT Junior Men Leif Kytola
29 OBRA TTT: Combined Combined Adam Oliver
2 OBRA TTT Men 160-199 David DiMarco
1 OBRA TTT Junior Men Adam Oliver
1 OBRA TTT Junior Men Sam Rosenberg
2 OBRA TTT Men 160-199 Dave Campbell
29 OBRA TTT: Combined Combined Leif Kytola
11 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Alexander Lehnert
6 Twilight TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
3 Twilight TT Series Men 4/5 Leif Kytola
1 Twilight TT Series Women 4/5 Lulu Jenkins
11 Twilight TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
24 Twilight TT Series: Combined Combined Leif Kytola
53 Twilight TT Series: Combined Combined Lulu Jenkins
16 Twilight TT Series: Combined Combined Adam Oliver
1 Twilight TT Series Eddy Adam Oliver
6 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Nick Skenzick
5 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 Gregg Magnus
3 Twilight TT Series: Series Standings Men 4/5 Leif Kytola
9 Twilight TT Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
11 Twilight TT Series: Series Standings Masters Men 50+ James Bell
1 Twilight TT Series: Series Standings Women 4/5 Gabrielle Lehnert
5 Twilight TT Series: Series Standings Women 4/5 Meg Hamilton
9 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Andy Stahl
4 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Adam Oliver
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 1/2/3 40+ Sal Collura
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Leif Kytola
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 1/2/3 50+ Bradley Taylor
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 1/2/3 40+ Dave Campbell
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Leif Kytola
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Adam Oliver
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Junior Brendan Sheerin
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 1/2/3 50+ Bradley Taylor
DNF WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 40-49 Timothy Shreve
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 1/2/3 40+ Eric Kytola
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 1/2/3 40+ Dave Campbell
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 3 Adam Oliver
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Junior Brendan Sheerin
1 Twilight TT Series: Series Standings Women 4/5 Gabrielle Lehnert
8 Twilight TT Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 4/5 Leif Kytola
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 Gregg Magnus
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Nick Skenzick
2 Twilight TT Series Women 4/5 Meg Hamilton
1 Twilight TT Series Women 4/5 Gabrielle Lehnert
7 Twilight TT Series Masters Men 50+ James Bell
5 Twilight TT Series Men 4/5 Martin Lisk
4 Twilight TT Series Men 4/5 Leif Kytola
3 Twilight TT Series Men 3 Gregg Magnus
11 Twilight TT Series: Series Standings Masters Men 50+ James Bell
4 Twilight TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
7 Twilight TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
11 Twilight TT Series: Combined Combined Gregg Magnus
21 Twilight TT Series: Combined Combined Leif Kytola
23 Twilight TT Series: Combined Combined Martin Lisk
41 Twilight TT Series: Combined Combined James Bell
29 Twilight TT Series: Combined Combined Gabrielle Lehnert
38 Twilight TT Series: Combined Combined Meg Hamilton
8 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Alexander Lehnert
6 Twilight TT Series: Series Standings Eddy Andy Stahl
4 Twilight TT Series: Series Standings Women 4/5 Meg Hamilton
35 Monday PIR Masters 1/2/3 Sal Collura
2 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 40+ Dave Campbell
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Adam Oliver
15 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 50+ Bradley Taylor
1 Banana Belt Series Men 3 Adam Oliver
3 Banana Belt Series Men 4 Leif Kytola
8 Coast Hills Classic MTB XC Sport (Category 2) Men 50-59 Mark Damon
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 1/2/3 40+ Dave Campbell
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Leif Kytola
8 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Robert Sheasby
1 Willamette Gran Fondo Men > 50-59 Robert Sheasby
5 Willamette Gran Fondo Men > 50-59 Mark Passmore
4 Willamette Gran Fondo Men > 60+ Tom Sanborn
32 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Mark Passmore
31 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Tom Sanborn
4 Twilight TT Series Men 3 Gregg Magnus
42 Twilight TT Series: Combined Combined Alexander Lehnert
40 Twilight TT Series: Combined Combined Andy Stahl
35 Twilight TT Series: Combined Combined Gabrielle Lehnert
47 Twilight TT Series: Combined Combined James Bell
24 Twilight TT Series: Combined Combined Martin Lisk
12 Twilight TT Series: Combined Combined Gregg Magnus
5 Twilight TT Series Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight TT Series Eddy Alexander Lehnert
4 Twilight TT Series Eddy Andy Stahl
1 Twilight TT Series Women 4/5 Gabrielle Lehnert
10 Twilight TT Series Masters Men 50+ James Bell
18 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Timothy Shreve
7 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 50-59 Mark Damon
DNF Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Sal Collura
5 Eugene Roubaix Men Category 4 Leif Kytola
11 Eugene Roubaix Men Category 5 Brendan Sheerin
10 Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Eric Kytola
5 Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Dave Campbell
9 Eugene Roubaix Men Category 3 Adam Oliver
10 Eugene Roubaix Men Category 1/2 Nick Skenzick
4 Eugene Roubaix Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
12 Eugene Roubaix Men Category 5 Brendan Sheerin
2 Kings Valley Road Race Men Category 3 Adam Oliver
DNF Kings Valley Road Race Men Category 3 Gus Elder
5 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
5 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Leif Kytola
1 Kings Valley Road Race Masters Men 60+ 3/4/5 David Jackson
26 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Dave Campbell
DNF Mudslinger: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Timothy Shreve
22 Gorge Roubaix Men Category 3 Gus Elder
10 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Ben Elder
16 Gorge Roubaix Masters Men Category 1/2/3 Dave Campbell
23 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Ben Elder
2 Cherry Pie Masters Men 60+ David Jackson
4 Cherry Pie Masters Men 40+ Dave Campbell
1 Cherry Pie Women Category 4/5 Gabrielle Lehnert
20 Cherry Pie Masters Men 4/5 50+ James Bell
45 Cherry Pie Men Category 3 Timothy Shreve
32 Cherry Pie Men Category 3 Gus Elder
3 Cherry Pie Men Category 3 Adam Oliver
5 Cherry Pie Men Category 4 Leif Kytola
4 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Sam Rosenberg
2 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Sam Rosenberg
1 Dirty Circles Men 1/2/3 Sam Rosenberg
1 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Sam Rosenberg
18 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 50-59 Mark Damon
89 Jack Frost TT: Combined Combined Martin Lisk
175 Jack Frost TT: Combined Combined James Bell
18 Jack Frost TT Men 4/5 Martin Lisk
28 Jack Frost TT Masters Men 50-59 James Bell