Hutch's-Slocum-Co-Motion

Event Category Name
1 Psycho Cross Pseries Junior Women 10-12 Emma Rosenberg
2 Psycho Cross Pseries Junior Men 13-14 Adam Oliver
1 Psycho Cross Pseries Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
6 Psycho Cross Pseries Beginner Men James Murez
6 Psycho Cross Pseries: Series Standings Beginner Men James Murez
15 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category B Davis Shepherd
3 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Men Category C David Donielson
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category C Mark Hafner
27 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category B Mark Hafner
2 Psycho Cross Pseries Junior Women 10-12 Emma Rosenberg
12 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men 50+ Michael Rosenberg
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Clydesdale Tim richter
7 Psycho Cross Pseries Beginner Men James Murez
1 Psycho Cross Pseries Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
3 Psycho Cross Pseries Junior Men 13-14 Adam Oliver
4 Psycho Cross Pseries Men Category C Mark Hafner
DNF Psycho Cross Pseries Men 50+ Michael Rosenberg
1 Fresh Air Crossaflixion Cup Men B Austin Boswell
4 Fresh Air Crossaflixion Cup Men A Cody Peterson
7 Psycho Cross Pseries: Series Standings Beginner Men James Murez
11 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men 50+ Michael Rosenberg
23 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category B Mark Hafner
12 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category B Davis Shepherd
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Men Category C David Donielson
3 Psycho Cross Pseries: Series Standings Clydesdale Tim richter
2 Psycho Cross Pseries Junior Women 10-12 Emma Rosenberg
3 Psycho Cross Pseries Junior Men 13-14 Adam Oliver
1 Psycho Cross Pseries Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
1 Psycho Cross Pseries Clydesdale Tim richter
9 Psycho Cross Pseries Men 50+ Michael Rosenberg
13 Psycho Cross Pseries Men Category B Mark Hafner
7 Psycho Cross Pseries Beginner Men James Murez
38 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
8 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
60 Cross Crusade Category B Mark Hafner
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Men A Cody Peterson
10 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
9 Cross Crusade Unicycle Adam Oliver
16 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
7 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Masters Women 45+ Lillian Schiavo
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
3 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Adam Oliver
24 Cross Crusade Beginner Men CCX James Murez
13 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
6 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
5 Cross Crusade Unicycle Adam Oliver
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
4 Cross Crusade Unicycle Adam Oliver
10 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
6 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
39 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
27 Cross Crusade Beginner Men CCX James Murez
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
8 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
45 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
19 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
9 Cross Crusade Unicycle Adam Oliver
3 Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Adam Oliver
1 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
1 Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
3 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Junior Men 13-14 Adam Oliver
14 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
8 Cross Crusade Unicycle Adam Oliver
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
8 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
1 Psycho Cross Pseries Junior Boys 13-14 Sam Rosenberg
10 Psycho Cross Pseries Men Category B Mark Hafner
8 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men 50+ Michael Rosenberg
17 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category B Mark Hafner
9 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men Category B Davis Shepherd
9 Psycho Cross Pseries Men 50+ Michael Rosenberg
7 Psycho Cross Pseries Beginner Men James Murez
8 Psycho Cross Pseries: Series Standings Beginner Men James Murez
3 Psycho Cross Pseries Junior Boys 13-14 Adam Oliver
2 Psycho Cross Pseries Junior Girls 10-12 Emma Rosenberg
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Men Category C David Donielson
14 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sal Collura
20 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
9 Cross Crusade Unicycle Adam Oliver
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
10 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
100 Cross Crusade Category B Mark Hafner
40 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
12 Willamette Valley Cross Series Masters Women 45+ Lillian Schiavo
1 Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
1 Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
4 Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Adam Oliver
3 Willamette Valley Cross Series Junior Men 13-14 Adam Oliver
21 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sal Collura
10 Battle at Barlow Masters 50+ Michael Rosenberg
32 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sal Collura
88 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Lillian Schiavo
12 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Erik Huston
13 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Scott Seaton
4 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Davis Shepherd
94 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Lillian Schiavo
18 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Scott Seaton
17 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Erik Huston
6 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Davis Shepherd
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike Category 2/40+ Women Lillian Schiavo
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 3 Davis Shepherd
2 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Masters 40+ Erik Huston
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Masters 50+ Scott Seaton
13 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Scott Seaton
12 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Erik Huston
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Davis Shepherd
13 Thrilla Cross Series Women Nicole Strong
2 Thrilla Cross Series Men A Cody Peterson
3 Psycho Cross Pseries Junior Boys 13-14 Adam Oliver
15 Psycho Cross Pseries Men Category B Davis Shepherd
29 Psycho Cross Pseries Men Category B Mark Hafner
12 Psycho Cross Pseries Men 50+ Michael Rosenberg
7 Psycho Cross Pseries Clydesdale Tim richter
10 Psycho Cross Pseries Men Category C Mark Hafner
2 Psycho Cross Pseries Men Category C Andy Jones
6 Psycho Cross Pseries Beginner Men James Murez
4 Psycho Cross Pseries Masters Men Category C David Donielson
2 Psycho Cross Pseries Junior Girls 10-12 Emma Rosenberg
1 Psycho Cross Pseries Junior Boys 13-14 Sam Rosenberg
6 Psycho Cross Pseries Men 50+ Michael Rosenberg
6 Psycho Cross Pseries Men Category B Davis Shepherd
6 Psycho Cross Pseries Beginner Men James Murez
3 Psycho Cross Pseries Masters Men Category C David Donielson
11 Pain on the Peak Masters A Mark Damon
5 Thrilla Cross Series Men A Cody Peterson
22 Thrilla Cross Series Men A John Frey
2 Cross Over Stage Race Men Category B Davis Shepherd
1 Cross Over Stage Race Men Category C Andy Jones
4 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Men Category B Davis Shepherd
2 Cross Over Stage Race Men Category B Davis Shepherd
4 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Men Category C Andy Jones
4 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Men Category B Davis Shepherd
5 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Men Category C Andy Jones
1 Cross Over Stage Race Men Category C Andy Jones
4 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Place Andy Jones
4 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Men Category B Davis Shepherd
4 Diamond Lake NW Challenge XC MTB Category 1 Men 35-44 Steve West
2 Thrilla Cross Series Men A Cody Peterson
19 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Zach Gilmour
19 Renegade Criterium Win & Out Men 4/5 Andy Stahl
2 Renegade Criterium Win & Out Men 1/2/3 Paul Bourcier
14 Renegade Criterium Win & Out Men 4/5 Matthew Erdelt
8 Renegade Criterium Win & Out Men 4/5 Ian Best
12 Renegade Criterium Win & Out Men 1/2/3 Nick Skenzick
9 Renegade Criterium Win & Out Men 1/2/3 Rick Hammel
3 Renegade Criterium Win & Out Men 1/2/3 Ron Frerichs
113 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Greg Shepherd
23 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Nick Skenzick
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Paul Bourcier
51 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Ron Frerichs
31 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Dan Vrijmoet
2 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 3 Davis Shepherd
26 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 4/5 Greg Shepherd
46 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 4/5 Matthew Erdelt
53 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 4/5 Tim richter
4 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 40+ Dan Vrijmoet
5 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 40+ Ron Frerichs
5 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Pro/1/2 Paul Bourcier
13 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Pro/1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 50+ Dan Vrijmoet
140 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Matthew Erdelt
107 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Tim richter
26 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Davis Shepherd
5 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Pro/1/2 Paul Bourcier
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Pro/1/2 Nick Skenzick
7 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters 40+ Dan Vrijmoet
4 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters 40+ Ron Frerichs
49 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Tim richter
27 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
20 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Greg Shepherd
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Davis Shepherd
15 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Pro/1/2 Nick Skenzick
5 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Pro/1/2 Paul Bourcier
5 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Masters 40+ Ron Frerichs
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 3 Davis Shepherd
4 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Masters 40+ Dan Vrijmoet
38 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 4/5 Greg Shepherd
51 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 4/5 Matthew Erdelt
4 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters 40+ Dan Vrijmoet
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters 40+ Ron Frerichs
5 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Pro/1/2 Paul Bourcier
11 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Pro/1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 3 Men Davis Shepherd
26 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 4/5 Greg Shepherd
51 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 4/5 Matthew Erdelt
57 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 4/5 Tim richter
33 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 4/5 Tim richter
1 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 3 Davis Shepherd
32 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Pro/1/2 Nick Skenzick
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Pro/1/2 Paul Bourcier
59 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 4/5 Tim richter
54 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 4/5 Matthew Erdelt
9 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 4/5 Greg Shepherd
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Masters 40+ Dan Vrijmoet
2 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Masters 40+ Ron Frerichs
DNF Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Tim Mayer
DNF Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Matt Pavlovich
5 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Davis Shepherd
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
3 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Pro/1/2 Paul Bourcier
59 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Tim richter
47 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Matthew Erdelt
14 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Greg Shepherd
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 40+ Dan Vrijmoet
2 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 40+ Ron Frerichs
53 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Dan Vrijmoet
39 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Matt Pavlovich
9 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 4/5 Greg Shepherd
57 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 4/5 Tim richter
60 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 4/5 Matthew Erdelt
3 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters 40+ Dan Vrijmoet
4 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters 40+ Ron Frerichs
73 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Ron Frerichs
35 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Pro/1/2 Men Nick Skenzick
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Davis Shepherd
15 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Pro/1/2 Men Paul Bourcier
20 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Paul Bourcier
69 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Nick Skenzick
2 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Davis Shepherd
136 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Tim Mayer
137 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Matt Pavlovich
67 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Greg Shepherd
166 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Tim richter
171 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Matthew Erdelt
38 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Tim Mayer
9 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Ron Frerichs
2 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
18 Twilight Crit Series Men 4/5 Matthew Erdelt
16 Twilight Crit Series Men 4/5 Greg Shepherd
6 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
6 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Nick Skenzick
2 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Sal Collura
14 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Davis Shepherd
19 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Tim Mayer
22 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Dan Vrijmoet
13 Twilight Crit Series: August Series Category 4/5 Men Tim richter
10 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
13 Twilight Crit Series: August Series Category 1/2/3 Men Rick Hammel
DNF Co-Motion Criterium Pro/1/2 Tim Mayer
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem A Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
5 Co-Motion Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
9 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Tandem B Paul/Vikki Bourcier/Bourcier
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Tandem A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
2 Co-Motion Criterium Masters 35+ David Tsai
3 Co-Motion Criterium Masters 35+ Rick Hammel
10 Co-Motion Criterium Category 3 Tim Mayer
DNF Co-Motion Criterium Category 3 Davis Shepherd
3 Co-Motion Criterium Pro/1/2 Nick Skenzick
7 Co-Motion Criterium Pro/1/2 Rick Hammel
4 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
12 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Paul/Vikki Bourcier/Bourcier
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Combined Greg/Davis Shepherd/Shepherd
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Combined Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
12 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Combined Paul/Vikki Bourcier/Bourcier
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: General Classification Tandem A Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem A Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
5 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Paul/Vikki Bourcier/Bourcier
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
1 Co-Motion Criterium Masters 35+ Ron Frerichs
10 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Combined Chris/Doug Clemow/Ben
6 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Tandem C Andy/McKensie Stahl/Stahl Wellburn
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Tandem A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Tandem A Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
6 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
9 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Coburg Road Race Tandem B Paul/Vikki Bourcier/Bourcier
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Jake Keener
13 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
20 Twilight Crit Series Men 4/5 Steve West
32 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
5 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
10 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
12 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
70 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Matt Pavlovich
17 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Michael Rosenberg
150 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Leslie Lunas
42 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Greg Shepherd
10 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 60+ Leslie Lunas
1 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Davis Shepherd
6 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 45-49 Greg Shepherd
2 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 45-49 Michael Rosenberg
14 OBRA Hillclimb Championship Category 3 Men Matt Pavlovich
1 OBRA Hillclimb Championship Category 3 Men Davis Shepherd
30 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Tim richter
36 OBRA Criterium Championships Senior Men Nick Skenzick
25 OBRA Criterium Championships Senior Men Michael Rosenberg
26 OBRA Criterium Championships Men 4 Tim richter
5 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Nick Skenzick
2 OBRA Criterium Championships Junior Men 10-14 Sam Rosenberg
24 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Michael Rosenberg
25 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Matthew Erdelt
13 OBRA Criterium Championships Masters Men 50-59 Andy Stahl
28 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Paul Bourcier
6 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
26 Twilight Crit Series Men 4/5 David Donielson
33 Twilight Crit Series Men 4/5 Ian Best
2 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
20 Twilight Crit Series Men 4/5 Matthew Erdelt
18 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
34 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
12 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
37 Twilight Crit Series Men 4/5 Steve West
40 Twilight Crit Series Men 4/5 Sam Rosenberg
21 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
14 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
8 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tim Mayer
10 Gresham Criterium Senior Men Sal Collura
19 Willamette Epic TT: Combined Combined Leslie Lunas
36 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Lillian Schiavo
2 Willamette Epic TT Masters Men 60+ Leslie Lunas
1 Willamette Epic TT Masters Men 50+ Dan Vrijmoet
7 Willamette Epic TT: Combined Combined Dan Vrijmoet
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Women 4 Lillian Schiavo
DNS Willamette Epic TT Men 1/2 Nick Skenzick
21 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Jake Keener
8 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Erik Huston
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Erik Huston
11 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Zach Gilmour
25 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
9 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
14 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
15 Twilight Crit Series Men 4/5 Matthew Erdelt
36 Twilight Crit Series Men 4/5 Sam Rosenberg
39 Twilight Crit Series Men 4/5 Ian Best
4 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
6 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Davis Shepherd
18 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tim Mayer
17 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
12 Twilight Crit Series Men 1/2/3 David Tsai
10 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
138 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Leslie Lunas
16 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Nick Skenzick
43 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Michael Rosenberg
70 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Rick Hammel
39 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Davis Shepherd
7 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Paul Bourcier
118 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined James Bell
8 OBRA TT Championships: 40K Senior Men 3 Davis Shepherd
1 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 30-34 Nick Skenzick
4 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 45-49 Michael Rosenberg
27 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Dan Vrijmoet
1 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 40-44 Paul Bourcier
12 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 50-54 James Bell
1 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 50-54 Dan Vrijmoet
8 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 60-64 Leslie Lunas
1 OBRA TT Championships: 10K: Combined Combined Sam Rosenberg
9 OBRA TT Championships: 10K: Combined Combined Emma Rosenberg
1 OBRA TT Championships: 10K Junior Men 10-12 Sam Rosenberg
1 OBRA TT Championships: 10K Junior Women 10-12 Emma Rosenberg
15 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 40-44 Rick Hammel
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
1 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men Nick Skenzick
5 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Mid-race Sprint Nick Skenzick
4 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men Sal Collura
6 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
4 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Mid-race Sprint David Tsai
13 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tim Mayer
11 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
10 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men David Tsai
10 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
13 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men Ron Frerichs
14 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men Davis Shepherd
4 Twilight Crit Series Men 1/2/3 David Tsai
17 Twilight Crit Series: July Series Category 4/5 Men Greg Shepherd
19 Twilight Crit Series: July Series Category 4/5 Men Tim richter
6 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
18 Twilight Crit Series: July Series Category 1/2/3 Men Dan Vrijmoet
8 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Chris Clemow
23 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Paul Bourcier
37 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 3 Men Matt Pavlovich
4 OUCH Masters Men 55-59 David Jackson
48 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Sal Collura
15 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ Michael Rosenberg
87 OUCH: Combined Combined David Jackson
20 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
65 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Sal Collura
374 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Sal Collura
179 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Michael Rosenberg
11 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ Michael Rosenberg
18 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Paul Bourcier
45 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Matt Pavlovich
9 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Sal Collura
28 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 3 Men Matt Pavlovich
DNS Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Davis Shepherd
8 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Paul Bourcier
17 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ Michael Rosenberg
197 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Matt Pavlovich
16 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Paul Bourcier
47 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Sal Collura
39 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Matt Pavlovich
21 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Michael Rosenberg
10 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Davis Shepherd
16 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ Michael Rosenberg
35 Cascade Cycling Classic Category 3 Men Matt Pavlovich
47 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Sal Collura
11 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Paul Bourcier
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Crit Series Mid-Race Sprint Nick Skenzick
7 Twilight Crit Series Category 4/5 Men Greg Shepherd
DNF Twilight Crit Series Men 1/2/3 Andrew Bennett
DNF Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tim Mayer
13 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
8 Twilight Crit Series Category 4/5 Men Tim richter
10 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
6 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Davis Shepherd
DNF Twilight Crit Series Category 4/5 Men Ian Best
23 Twilight Crit Series Category 4/5 Men Sam Rosenberg
12 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
17 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Erik Huston
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Erik Huston
5 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Jake Keener
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Mid-race Sprint Paul Bourcier
1 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
15 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Michael Rosenberg
17 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Rick Hammel
11 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Ron Frerichs
5 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Mid-race Sprint Nick Skenzick
4 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Nick Skenzick
19 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
7 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Sal Collura
15 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
11 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
9 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
17 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tim Mayer
5 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Chris Clemow
8 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
39 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Nick Skenzick
23 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Bradley Taylor
23 High Desert Omnium: Road Race Masters Men Greg Shepherd
6 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
2 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Davis Shepherd
20 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Matt Pavlovich
23 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Zach Gilmour
11 High Desert Omnium Category 3 Men Matt Pavlovich
24 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
5 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Matt Pavlovich
23 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Davis Shepherd
8 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Zach Gilmour
20 High Desert Omnium: Time Trial Masters Chris Clemow
21 High Desert Omnium: Time Trial Masters Greg Shepherd
6 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Paul Bourcier
16 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Bradley Taylor
25 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Nick Skenzick
22 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Andrew Smith
6 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Nick Skenzick
18 High Desert Omnium: Criterium Masters Greg Shepherd
DNS High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
17 High Desert Omnium: Criterium Masters Chris Clemow
46 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Matt Pavlovich
41 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Davis Shepherd
73 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Nick Skenzick
20 High Desert Omnium Category 4/5 Men Zach Gilmour
34 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Bradley Taylor
5 High Desert Omnium Category 3 Men Davis Shepherd
17 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Nick Skenzick
11 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Paul Bourcier
11 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Matt Pavlovich
115 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Chris Clemow
117 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Greg Shepherd
12 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
9 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Davis Shepherd
35 Mt. Tabor Series Category 4 Men Greg Shepherd
8 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
18 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
6 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Mid-race Sprint Ron Frerichs
17 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
27 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Mid-race Sprint Paul Bourcier
15 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
5 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
10 Firecracker Crit Pro/1/2 Michael Rosenberg
7 Firecracker Crit Pro/1/2 Nick Skenzick
1 Firecracker Tandem Crit Champs Tandem Greg/Davis Shepherd/Shepherd
2 Firecracker Crit Men 4/5 Matthew Erdelt
15 Firecracker Crit Men 4/5 Andy Stahl
1 Firecracker Crit Masters 35+ Michael Rosenberg
3 Firecracker Crit Masters 35+ Ron Frerichs
5 Firecracker Crit Masters 35+ Paul Bourcier
1 Firecracker Crit Masters 50+ Dan Vrijmoet
4 Firecracker Crit Masters 50+ Andy Stahl
1 Firecracker Crit Pro/1/2 Paul Bourcier
2 Firecracker Tandem TT Champs Tandem Open Greg/Davis Shepherd/Shepherd
10 Firecracker TT: Combined Combined Dan Vrijmoet
3 Firecracker Tandem TT Champs Tandem Mixed 80+ Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
6 Firecracker TT Men Category 1/2 Nick Skenzick
2 Firecracker TT Men Category 3 Matt Pavlovich
4 Firecracker TT Masters Men 35+ Rick Hammel
1 Firecracker TT Masters Men 50+ Dan Vrijmoet
8 Firecracker TT Masters Men 50+ James Bell
10 Firecracker Tandem TT Champs: Combined Combined Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
5 Firecracker Tandem TT Champs: Combined Combined Greg/Davis Shepherd/Shepherd
9 Firecracker TT: Combined Combined Nick Skenzick
12 Firecracker TT: Combined Combined Matt Pavlovich
29 Firecracker TT: Combined Combined Rick Hammel
36 Firecracker TT: Combined Combined James Bell
9 Southern OR Champion Thursdays A Race Jake Keener
22 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
14 Twilight Crit Series: June Series Category 1/2/3 Men Rick Hammel
1 Twilight Crit Series: June Series Category 1/2/3 Men Nick Skenzick
9 Twilight Crit Series: June Series Category 1/2/3 Men Michael Rosenberg
16 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
7 Twilight Crit Series: June Series Category 1/2/3 Men Sal Collura
17 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
15 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
15 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
29 Twilight Crit Series Men 4/5 Steve West
22 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
19 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
8 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
5 Monday PIR: June Series Masters 4/5 Chris Clemow
4 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Michael Rosenberg
15 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Men Matt Pavlovich
5 Salem Fairview Circuit Race Masters Overall Michael Rosenberg
3 Salem Fairview Circuit Race Men Pro/1/2 Paul Bourcier
47 Salem Fairview Circuit Race Category 4/5 Men Greg Shepherd
1 Salem Fairview Circuit Race Tandem Greg/Davis Shepherd/Shepherd
10 Salem Fairview Circuit Race Men Pro/1/2 Nick Skenzick
24 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Men Davis Shepherd
DNF Salem Fairview Circuit Race Men Pro/1/2 Michael Rosenberg
53 Swan Island Criterium Men 4/5 Sam Rosenberg
41 Swan Island Criterium Men 1/2 Michael Rosenberg
8 Swan Island Criterium Men 1/2 Nick Skenzick
4 Swan Island Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
34 Swan Island Criterium Masters Men 40+ Michael Rosenberg
1 Swan Island Criterium Junior 10-13 Sam Rosenberg
3 Swan Island Criterium Masters Men 40+ Paul Bourcier
11 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Andy Su
11 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
21 Southern OR Champion Thursdays A Race Jake Keener
21 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Zach Gilmour
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Erik Huston
14 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Jake Keener
9 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Andy Su
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Erik Huston
9 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Combined Ambrose Su
8 Fresh Air Sports TT/Duathlon Men Ambrose Su
29 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Bennett
30 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Tim Mayer
18 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Matt Pavlovich
21 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Davis Shepherd
22 Twilight Crit Series Men 1/2/3 David Tsai
24 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
25 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
17 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
35 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
3 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Nick Skenzick
7 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Sal Collura
39 Twilight Crit Series Men 4/5 Sam Rosenberg
13 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Rick Hammel
32 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
16 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
11 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Andrew Bennett
18 Twilight Crit Series Men 4/5 Matthew Erdelt
10 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
DNF Twilight Crit Series Men 4/5 Ian Best
8 Twilight Crit Series: Series Standings Category 1/2/3 Men Michael Rosenberg
3 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
9 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Chris Clemow
20 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
5 Southern OR Champion Thursdays A Race Jake Keener
6 Central Oregon Crit Series Category 1/2/3 Men Sal Collura
21 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
25 Twilight Crit Series Men 4/5 Tim richter
24 Twilight Crit Series Men 4/5 Mark Hafner
26 Twilight Crit Series Men 4/5 Greg Shepherd
15 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
17 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
19 Twilight Crit Series Men 1/2/3 David Tsai
22 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
24 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Davis Shepherd
13 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
2 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
36 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Jones
34 Twilight Crit Series Men 4/5 Sam Rosenberg
33 Twilight Crit Series Men 4/5 James Bell
31 Twilight Crit Series Men 4/5 Ian Best
14 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 OBRA STXC Championship (fka Falls City) Category 3 Men 10-14 Leif Kytola
2 OBRA STXC Championship (fka Falls City) Category 3 Men 10-14 Adam Oliver
11 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
23 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Nick Skenzick
11 Southern OR Champion Thursdays A Race Jake Keener
9 Southern OR Champion Thursdays A Race Zach Gilmour
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Overall Men Erik Huston
18 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Matt Pavlovich
15 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
4 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
40 Twilight Crit Series Men 4/5 Sam Rosenberg
38 Twilight Crit Series Men 4/5 Steve West
34 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
21 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
17 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
2 Pickett's Charge XC Men Category 1 45+ Gregg Strome
7 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Paul Bourcier
24 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Bradley Taylor
4 Pickett's Charge XC Men 3 10-14 Leif Kytola
7 Pickett's Charge XC Men 3 10-14 Adam Oliver
3 Pickett's Charge XC Men Category 2 55+ Amory Cheney
27 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Bradley Taylor
7 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Paul Bourcier
54 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
25 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Bradley Taylor
165 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Bradley Taylor
2 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Paul Bourcier
3 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Paul Bourcier
32 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Bradley Taylor
26 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Bradley Taylor
3 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Paul Bourcier
18 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
6 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
DNF Twilight Crit Series Men 4/5 Ian Best
22 Twilight Crit Series Men 4/5 David Donielson
11 Twilight Crit Series Men 4/5 Andy Stahl
14 Twilight Crit Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
19 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 50-59 Dan Vrijmoet
2 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 30-39 Nick Skenzick
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men Paul Bourcier
30 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 50-59 David Jackson
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Rick Hammel
23 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Michael Rosenberg
11 Hutch's TT Series Men 50+ Andy Stahl
3 Hutch's TT Series Junior Emma Rosenberg
4 Hutch's TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
2 Hutch's TT Series Men 40+ Brent Woodrich
1 Hutch's TT Series Men 50+ Dan Vrijmoet
2 Hutch's TT Series Junior Sam Rosenberg
7 Hutch's TT Series Men 50+ James Bell
9 Hutch's TT Series Men 50+ Leslie Lunas
7 Hutch's TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
14 Hutch's TT Series: Combined Combined Brent Woodrich
61 Hutch's TT Series: Combined Combined Emma Rosenberg
59 Hutch's TT Series: Combined Combined Sam Rosenberg
46 Hutch's TT Series: Combined Combined Andy Stahl
41 Hutch's TT Series: Combined Combined Leslie Lunas
37 Hutch's TT Series: Combined Combined James Bell
9 Hutch's TT Series: Combined Combined Dan Vrijmoet
16 Rehearsal Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
DNF Rehearsal Road Race Pro/1/2 Michael Rosenberg
6 Rehearsal Road Race Tandem Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
6 Rehearsal Road Race Pro/1/2 Paul Bourcier
2 Rehearsal Road Race Junior 10-12 Boys Sam Rosenberg
5 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 50+ Men Andy Stahl
5 Hutch's TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
19 Hutch's TT Series: Combined Combined Matt Pavlovich
13 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 50+ Men Leslie Lunas
14 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 50+ Men James Bell
2 Hutch's TT Series: Series Standings Junior Sam Rosenberg
4 Hutch's TT Series: Series Standings Junior Emma Rosenberg
48 Hutch's TT Series: Combined Combined Tim richter
3 Hutch's TT Series Category 1/2 Men Nick Skenzick
5 Hutch's TT Series Category 3 Men Matt Pavlovich
11 Hutch's TT Series Category 4 Men Tim richter
3 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
4 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Rick Hammel
1 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Dan Vrijmoet
7 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Andy Stahl
9 Hutch's TT Series Masters Men 50+ James Bell
11 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
2 Hutch's TT Series Junior Sam Rosenberg
21 Hutch's TT Series: Combined Combined Brent Woodrich
25 Hutch's TT Series: Combined Combined Rick Hammel
2 Hutch's TT Series: Series Standings Category 1/2 Men Nick Skenzick
8 Hutch's TT Series: Series Standings Category 3 Men Matt Pavlovich
11 Hutch's TT Series: Series Standings Category 4 Men Tim richter
2 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 40+ Men Rick Hammel
3 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 40+ Men Brent Woodrich
4 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 40+ Men Paul Bourcier
16 Hutch's TT Series: Series Standings Category 5 Men Ian Best
1 Hutch's TT Series: Series Standings Masters 50+ Men Dan Vrijmoet
60 Hutch's TT Series: Combined Combined Emma Rosenberg
50 Hutch's TT Series: Combined Combined Sam Rosenberg
46 Hutch's TT Series: Combined Combined Leslie Lunas
39 Hutch's TT Series: Combined Combined James Bell
36 Hutch's TT Series: Combined Combined Andy Stahl
10 Hutch's TT Series: Combined Combined Dan Vrijmoet
3 Hutch's TT Series Junior Emma Rosenberg
9 Silverton RR Category 3 Men Matt Pavlovich
16 Silverton RR Men 1/2 Paul Bourcier
42 Silverton RR Men 1/2 Nick Skenzick
3 Spring Thaw XC Category 3 Junior Men 10-14 Leif Kytola
4 Hutch's TT Series Standings Masters 40+ Men Brent Woodrich
60 Hutch's TT Series: Combined Combined Sam Rosenberg
48 Hutch's TT Series: Combined Combined Leslie Lunas
40 Hutch's TT Series: Combined Combined Andy Stahl
10 Hutch's TT Series: Combined Combined Dan Vrijmoet
26 Hutch's TT Series: Combined Combined Rick Hammel
22 Hutch's TT Series: Combined Combined Brent Woodrich
2 Hutch's TT Series: Combined Combined Paul Bourcier
52 Hutch's TT Series: Combined Combined Tim richter
6 Hutch's TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
2 Hutch's TT Series Standings Masters 50+ Men Dan Vrijmoet
6 Hutch's TT Series Standings Masters 50+ Men Andy Stahl
13 Hutch's TT Series Standings Masters 50+ Men Leslie Lunas
15 Hutch's TT Series Standings Masters 50+ Men James Bell
2 Hutch's TT Series Standings Junior Sam Rosenberg
4 Hutch's TT Series Standings Junior Emma Rosenberg
62 Hutch's TT Series: Combined Combined Emma Rosenberg
3 Hutch's TT Series Standings Masters 40+ Men Rick Hammel
2 Hutch's TT Series Standings Masters 40+ Men Paul Bourcier
9 Hutch's TT Series Standings Category 4 Men Tim richter
3 Hutch's TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
3 Hutch's TT Series Standings Category 1/2 Men Nick Skenzick
4 Hutch's TT Series Junior Emma Rosenberg
3 Hutch's TT Series Junior Sam Rosenberg
12 Hutch's TT Series Men 50+ Leslie Lunas
8 Hutch's TT Series Men 50+ Andy Stahl
1 Hutch's TT Series Men 50+ Dan Vrijmoet
4 Hutch's TT Series Men 40+ Rick Hammel
3 Hutch's TT Series Men 40+ Brent Woodrich
1 Hutch's TT Series Men 40+ Paul Bourcier
8 Hutch's TT Series Men 4 Tim richter
14 Hutch's TT Series Standings Category 5 Men Ian Best
4 Icebreaker Criterium Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
6 Icebreaker Criterium Men 50+ Andy Stahl
4 Icebreaker Criterium Men 50+ Dan Vrijmoet
1 Icebreaker Criterium Men 35+ Rick Hammel
33 Icebreaker Criterium Men 4/5 Sam Rosenberg
29 Icebreaker Criterium Men 1/2 Rick Hammel
28 Icebreaker Criterium Men 1/2 Michael Rosenberg
2 Icebreaker Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
6 Icebreaker Criterium Men 1/2 Nick Skenzick
18 Icebreaker Criterium Men 1/2 Andrew Bennett
4 Hutch's TT Series Masters 40+ Men Paul Bourcier
2 Hutch's TT Series Junior Sam Rosenberg
6 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's TT Series Category 1/2 Men Nick Skenzick
8 Hutch's TT Series Category 3 Men Matt Pavlovich
13 Hutch's TT Series Category 4 Men Tim richter
2 Hutch's TT Series Masters 40+ Men Brent Woodrich
3 Hutch's TT Series Masters 40+ Men Rick Hammel
3 Hutch's TT Series Junior Emma Rosenberg
16 Hutch's TT Series Category 5 Men Ian Best
1 Hutch's TT Series Masters 50+ Men Dan Vrijmoet
26 Hutch's TT Series: Combined Combined Andy Stahl
11 Hutch's TT Series Masters 50+ Men James Bell
12 Hutch's TT Series Masters 50+ Men Leslie Lunas
1 Hutch's TT Series Junior Sam Rosenberg
3 Hutch's TT Series Junior Emma Rosenberg
4 Hutch's TT Series Masters Men 50+ James Bell
46 Hutch's TT Series: Combined Combined Emma Rosenberg
43 Hutch's TT Series: Combined Combined Sam Rosenberg
40 Hutch's TT Series: Combined Combined Leslie Lunas
28 Hutch's TT Series: Combined Combined James Bell
9 Hutch's TT Series Men 5 Ian Best
3 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Andy Stahl
2 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Rick Hammel
4 Hutch's TT Series Men 1/2 Nick Skenzick
7 Hutch's TT Series: Combined Combined Nick Skenzick
15 Hutch's TT Series: Combined Combined Rick Hammel
1 Hutch's TT Series: Combined Combined Ian Best
7 Hutch's TT Series Masters 50+ Men Andy Stahl
5 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Category 3 10-14 Men (15) Sam Rosenberg
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Category 3 10-14 Men (15) Leif Kytola
DNF Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Category 2 45-54 Men (11) Michael Rosenberg
1 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Category 2 U18 Men (8) Andrew Bennett
6 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Category 3 10-14 Men (15) Adam Oliver
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Brent/Morgan Woodrich/Woodrich
3 Hutch's Hillclimb Series Junior Adam Oliver
5 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Matt Pavlovich
7 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Brent Woodrich
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined James Bell
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Leslie Lunas
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Andy Stahl
1 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ James Bell
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Brent/Morgan Woodrich/Woodrich
6 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Andy Stahl
5 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
2 Hutch's Hillclimb Series Category 3 Men Matt Pavlovich
31 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Adam Oliver
3 Bear Springs Trap XC Category 3 Men 10-14 Leif Kytola
52 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
3 Hutch's Hillclimb Series Tandem Brent/Morgan Woodrich/Woodrich
4 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
4 Hutch's Hillclimb Series Junior Adam Oliver
12 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Greg Shepherd
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Eric Taylor
3 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
7 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
4 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ James Bell
1 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
9 Hutch's Hillclimb Series Category 4 Men Eric Taylor
3 Hutch's Hillclimb Series Category 4 Men Greg Shepherd
10 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Brent Woodrich
51 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Brent/Morgan Woodrich/Woodrich
36 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
53 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Adam Oliver
42 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Sam Rosenberg
35 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Leslie Lunas
27 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined James Bell
87 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Chris Clemow
2 Table Rock RR Pro/1/2 Men Paul Bourcier
20 Estacada TT: 20 Miles Masters Men 40-49 Chris Clemow
19 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Rick Hammel
8 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Michael Rosenberg
21 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Dan Vrijmoet
11 Eugene Roubaix Men 1/2 Nick Skenzick
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Eric Taylor
7 Hutch's Hillclimb Series Category 4 Men Eric Taylor
1 Hutch's Hillclimb Series Masters 40+ Men Brent Woodrich
4 Hutch's Hillclimb Series Masters 50+ Men Andy Stahl
5 Hutch's Hillclimb Series Masters 50+ Men James Bell
7 Hutch's Hillclimb Series Masters 50+ Men Leslie Lunas
5 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
6 Hutch's Hillclimb Series Junior Adam Oliver
2 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
5 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
44 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Sam Rosenberg
36 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Leslie Lunas
2 Hutch's Hillclimb Series Category 3 Men Matt Pavlovich
30 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined James Bell
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Andy Stahl
11 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Brent Woodrich
6 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Matt Pavlovich
7 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Tandem Brent/Morgan Woodrich/Wodrich
5 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
8 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Junior Adam Oliver
5 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Junior Sam Rosenberg
7 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Masters 50+ Men Andy Stahl
6 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Masters 50+ Men Leslie Lunas
4 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Masters 50+ Men James Bell
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Masters 40+ Men Brent Woodrich
9 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Category 4 Men Eric Taylor
7 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Category 4 Men Greg Shepherd
4 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Category 3 Men Matt Pavlovich
3 Hutch's Hillclimb Series: Series Standings Category 1/2 Men Brent Woodrich
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
50 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Adam Oliver
42 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
24 King's Valley RR Senior Men Paul Bourcier
39 King's Valley RR Senior Men Nick Skenzick
DNF King's Valley RR Senior Men Dan Vrijmoet
1 King's Valley RR Men Category 3 Andrew Bennett
17 King's Valley RR Masters 50+ David Jackson
DNF King's Valley RR Masters 50+ Andy Stahl
26 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Andy Stahl
3 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
4 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
7 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ James Bell
5 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Andy Stahl
8 Hutch's Hillclimb Series Category 4 Men Eric Taylor
2 Hutch's Hillclimb Series Category 1/2 Men Brent Woodrich
8 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Brent Woodrich
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Eric Taylor
38 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
30 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Leslie Lunas
31 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined James Bell
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Sam Rosenberg
4 Hutch's Hillclimb Series Category 1/2 Men Brent Woodrich
6 Hutch's Hillclimb Series Tandem Brent/Morgan Woodrich/Wodrich
8 Hutch's Hillclimb Series Category 4 Men Greg Shepherd
9 Hutch's Hillclimb Series Category 4 Men Eric Taylor
1 Hutch's Hillclimb Series Masters 40+ Men Brent Woodrich
4 Hutch's Hillclimb Series Masters 50+ Men James Bell
6 Hutch's Hillclimb Series Masters 50+ Men Leslie Lunas
7 Hutch's Hillclimb Series Masters 50+ Men Andy Stahl
5 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
8 Hutch's Hillclimb Series Junior Adam Oliver
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
5 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
22 Hutch's Hillclimb Series: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
3 Hutch's Hillclimb Series Category 3 Men Matt Pavlovich
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
2 Horning's Hustle Category 3 Men 10-14 Sam Rosenberg
11 Horning's Hustle Category 2 Men 45-54 Michael Rosenberg
94 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Bradley Taylor
28 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
31 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
27 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Bradley Taylor
21 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Bradley Taylor
DNF Piece of Cake RR Men 1/2 Nick Skenzick
DNF Piece of Cake RR Men 1/2 Rick Hammel
7 Banana Belt Series Category 1/2 Men Paul Bourcier
7 Banana Belt Series Category 3 Andrew Bennett
2 Banana Belt Series Pro/1/2 Paul Bourcier
1 Banana Belt Series Category 3 Andrew Bennett
9 Banana Belt Series Category 3 Dan Vrijmoet
3 Banana Belt Series Men Category 3 Andrew Bennett
6 Banana Belt Series Pro/1/2 Paul Bourcier
14 Banana Belt Series Pro/1/2 Nick Skenzick
26 Banana Belt Series Pro/1/2 Dan Vrijmoet
150 Jack Frost TT: Combined Combined James Bell
18 Jack Frost TT Masters Men 50-59 James Bell
19 Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Nick Skenzick
4 Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Paul Bourcier
1 Cherry Pie Men 3 Andrew Bennett
14 Cherry Pie Masters Men 50+ Andy Stahl
49 Cherry Pie Men 1/2 Dan Vrijmoet
42 Cherry Pie Men 1/2 Nick Skenzick
6 Cherry Pie Men 1/2 Paul Bourcier