Hutch's-Slocum-Co-Motion

Event Category Name
14 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Adam Oliver
4 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Sam Rosenberg
43 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Michael Rosenberg
63 USGP of Cyclocross Category B Men Eric Taylor
49 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Michael Rosenberg
5 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Sam Rosenberg
15 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Adam Oliver
16 USGP of Cyclocross Category B Men Sam Rosenberg
68 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Lee Ordonez
61 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Junior Men Quincy Gill
51 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Junior Men Adam Oliver
4 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
24 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
30 Psycho Cross: Series Standings Category B Men Adam Burwell
20 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Clara Terrell
11 Psycho Cross: Series Standings Women Category B Clara Terrell
25 Psycho Cross: Series Standings Category B Men James Murez
24 Psycho Cross: Series Standings Category B Men Eric Taylor
33 Psycho Cross: Series Standings Junior Emma Rosenberg
2 Psycho Cross: Series Standings Junior Adam Oliver
1 Psycho Cross: Series Standings Junior Sam Rosenberg
12 Psycho Cross: Series Standings Masters 50+ Men Michael Rosenberg
5 Psycho Cross Beginner Men James Murez
9 Psycho Cross Singlespeed Clara Terrell
4 Psycho Cross Men B Eric Taylor
2 Psycho Cross Women B Clara Terrell
2 Psycho Cross Junior Adam Oliver
3 Psycho Cross: Series Standings Beginner Men James Murez
3 Psycho Cross Junior Men Adam Oliver
5 Psycho Cross Men B James Murez
29 Kruger's Crossing CX Classic Category B Eric Taylor
17 Kruger's Crossing CX Classic Women B Clara Terrell
24 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
48 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Junior Men Adam Oliver
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed Women Clara Terrell
14 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Category B Lee Ordonez
11 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 50+ Michael Rosenberg
15 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Junior Men 15-16 Quincy Gill
14 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Junior Men 15-16 Adam Oliver
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
55 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Junior Men Quincy Gill
63 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Lee Ordonez
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Men 13-14 Sam Rosenberg
11 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Men 15-17 Adam Oliver
23 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Men 15-17 Quincy Gill
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
1 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
82 Cross Crusade Category C Adam Oliver
5 Cross Crusade Masters Women 35+ B Kristina Lackner
1 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
28 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
36 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
11 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Jurgen Fennerl
10 CrossAflixion Cup Category A Men - Masters 35+ Doug Perrin
4 CrossAflixion Cup Category B Jurgen Fennerl
24 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
29 Cross Crusade Women B Clara Terrell
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
78 Cross Crusade Category C Adam Oliver
20 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
1 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
1 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Boys 13-14 Sam Rosenberg
13 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Boys 15-16 Adam Oliver
1 Cross Crusade: JCS after Barton Park Boys 13-14 Sam Rosenberg
24 Cross Crusade: JCS after Barton Park Boys 15-16 Quincy Gill
10 Cross Crusade: JCS after Barton Park Boys 15-16 Adam Oliver
19 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
44 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Junior Men Adam Oliver
5 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
36 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
52 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Junior Men Quincy Gill
12 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Category B Michael Rosenberg
3 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Category B Sam Rosenberg
1 JCS after Cross Crusade Boys 13-14 Sam Rosenberg
18 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
18 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
3 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
23 JCS after Cross Crusade Boys 15-16 Quincy Gill
10 JCS after Cross Crusade Boys 15-16 Adam Oliver
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
4 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
35 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
12 Cross Crusade Junior Men 15-16 Adam Oliver
3 Cross Crusade Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
80 Cross Crusade Category B Ed King
33 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
38 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Junior Men Adam Oliver
44 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Junior Men Quincy Gill
2 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
14 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
1 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
31 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
4 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
55 Cross Crusade Category B Eric Taylor
30 Cross Crusade Women B Clara Terrell
23 JCS after Psycho Cross Boys 15-16 Quincy Gill
1 JCS after Psycho Cross Boys 13-14 Sam Rosenberg
40 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Junior Men Quincy Gill
34 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Junior Men Adam Oliver
4 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
30 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
8 Psycho Cross Men Junior 15-16 Adam Oliver
1 Psycho Cross Men Junior 13-14 Sam Rosenberg
7 Psycho Cross Men B Adam Burwell
10 JCS after Psycho Cross Boys 15-16 Adam Oliver
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
17 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
87 Cross Crusade Masters 35+ B mark damon
21 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
67 Cross Crusade Category B Eric Taylor
15 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
4 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
4 GPMC: Ninkrossi Junior Men Sam Rosenberg
18 GPMC: Ninkrossi Masters 50+ Michael Rosenberg
39 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Junior Men Quincy Gill
2 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
27 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
31 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Junior Men Adam Oliver
53 Cross Crusade Category B Eric Taylor
5 CrossAflixion Cup Junior Men Jake Perrin
6 CrossAflixion Cup Singlespeed Chris Murray
2 CrossAflixion Cup Masters 50+ Doug Perrin
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
1 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
30 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
18 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
9 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
32 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Junior Men Quincy Gill
27 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Junior Men Adam Oliver
2 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
24 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 50+ Michael Rosenberg
16 GPMC: Heiser CX Junior Men Quincy Gill
12 GPMC: Heiser CX Junior Men Adam Oliver
3 GPMC: Heiser CX Junior Men Sam Rosenberg
1 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Boys 13-14 Sam Rosenberg
21 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Boys 15-16 Quincy Gill
12 GPMC: Heiser CX Masters 50+ Michael Rosenberg
10 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Boys 15-16 Adam Oliver
1 Cross Crusade Junior Men Sam Rosenberg
1 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
10 Cross Crusade Category B Sam Rosenberg
111 Cross Crusade Masters 35+ B mark damon
37 Cross Crusade Masters 50+ Michael Rosenberg
18 Cross Crusade Junior Men Adam Oliver
62 Cross Crusade Category B Eric Taylor
2 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 50+ Michael Rosenberg
1 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Junior Men Sam Rosenberg
DNF Hutch's Cyclocross Beginner Ian Best
11 Hutch's Cyclocross: Series Standings Beginner James Murez
16 Hutch's Cyclocross: Series Standings Beginner Ian Best
1 Hutch's Cyclocross: Series Standings Men B Sam Rosenberg
13 Hutch's Cyclocross: Series Standings Men B Lee Ordonez
16 Hutch's Cyclocross: Series Standings Men B Eric Taylor
17 Hutch's Cyclocross: Series Standings Men C Eric Taylor
19 Hutch's Cyclocross: Series Standings Men C Adam Oliver
6 Hutch's Cyclocross: Series Standings Masters Men 50+ David Donielson
9 Hutch's Cyclocross: Series Standings Masters Men 50+ Michael Rosenberg
7 Hutch's Cyclocross: Series Standings Singlespeed Clara Terrell
2 Hutch's Cyclocross Beginner Quincy Gill
9 Hutch's Cyclocross: Series Standings Women B Clara Terrell
5 Hutch's Cyclocross: Series Standings Beginner Quincy Gill
DQ Hutch's Cyclocross Masters Men 50+ Michael Rosenberg
1 Hutch's Cyclocross Men B Sam Rosenberg
DNF Hutch's Cyclocross Men B Eric Taylor
4 Hutch's Cyclocross Singlespeed Clara Terrell
5 Hutch's Cyclocross Singlespeed Chris Murray
10 Hutch's Cyclocross Men C Adam Oliver
8 Hutch's Cyclocross: Series Standings Singlespeed Chris Murray
21 Battle at Barlow Category B Robert Campbell
67 Battle at Barlow Masters 35+ B mark damon
14 CrossAflixion Cup Boys 15-16 Adam Oliver
1 CrossAflixion Cup Boys 13-14 Sam Rosenberg
6 CrossAflixion Cup Masters 50+ Michael Rosenberg
18 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Boys 15-16 Adam Oliver
1 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Boys 13-14 Sam Rosenberg
1 Oakridge Fat 55 Pro Women Pia Oravetz
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Ed King
6 Hutch's Cyclocross Masters Men 50+ Michael Rosenberg
5 Hutch's Cyclocross Masters Men 50+ David Donielson
DQ Hutch's Cyclocross Men C Adam Oliver
11 Hutch's Cyclocross Beginner Ian Best
1 Hutch's Cyclocross Men B Sam Rosenberg
6 Hutch's Cyclocross Men B Lee Ordonez
11 Hutch's Cyclocross Men B Eric Taylor
DNF Hood River Double Cross Category B Sam Rosenberg
4 Mt. Ashland Hillclimb: Road Masters Men 40+ erik huston
7 Pistis STXC-Overall Series Points Category 1/Pro Men Zach Gilmour
1 Pistis STXC-Overall Series Points Category 2 Women 35+ Lillian Schiavo
9 Mt. Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined erik huston
29 Hood River Double Cross Masters 35+ B mark damon
46 Mt. Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Leslie Lunas
1 Hood River Double Cross Junior Men Sam Rosenberg
12 Mt. Ashland Hillclimb: Road Masters Men 50+ Leslie Lunas
27 Hood River Double Cross Masters 50+ Michael Rosenberg
23 GPMC: Hood River Double Cross Masters 50+ Michael Rosenberg
5 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Junior Men Sam Rosenberg
5 Hutch's Cyclocross Beginner Ian Best
13 Hutch's Cyclocross Men C Dan Fitzpatrick
2 Hutch's Cyclocross Men B Sam Rosenberg
9 Hutch's Cyclocross Men B Eric Taylor
11 Hutch's Cyclocross Men C Adam Oliver
3 Hutch's Cyclocross Masters Men 50+ David Donielson
DNF Hutch's Cyclocross Masters Men 50+ Michael Rosenberg
2 Pain and Suffer'n CX Junior Men Sam Rosenberg
7 Pain and Suffer'n CX Category B Sam Rosenberg
24 Pain and Suffer'n CX Masters 35+ B mark damon
7 Pain and Suffer'n CX Masters 50+ Michael Rosenberg
16 Pain and Suffer'n CX Category B Eric Taylor
3 Psycho Cross Junior Men 15-16 Adam Oliver
4 Psycho Cross Masters Men 50+ Michael Rosenberg
2 Psycho Cross Junior Women 10-12 Emma Rosenberg
1 Psycho Cross Junior Men 14-15 Sam Rosenberg
5 Hutch's Cyclocross Men B Sam Rosenberg
3 Hutch's Cyclocross Beginner Men James Murez
3 Hutch's Cyclocross Women B Clara Terrell
3 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Joe Marks
15 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Patrick Newton
8 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Blake Baratta
13 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Joe Marks
25 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Blake Baratta
11 Rolf Prima Main Street Criterium Men 4/5 Andy Stahl
40 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Patrick Newton
3 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 2 Men (19-39) Joe Marks
8 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 2 Men (19-39) Blake Baratta
15 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 2 Men (19-39) Patrick Newton
36 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B mark damon
7 Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
25 Twilight Criterium-August Series Category 4/5 Timothy Shreve
10 Twilight Criterium-August Series Category 4/5 Ian Best
8 Twilight Criterium-August Series Category 4/5 Matthew Erdelt
20 Twilight Criterium-August Series Category 1/2/3 Ron Frerichs
14 Twilight Criterium-August Series Category 1/2/3 Sam Rosenberg
6 Twilight Criterium-August Series Category 1/2/3 Paul Bourcier
2 Twilight Criterium-August Series Category 1/2/3 Lee Ordonez
1 Twilight Criterium-August Series Category 1/2/3 Nick Skenzick
4 Twilight Criterium Category 1/2/3 Sam Rosenberg
18 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
9 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
12 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
16 Twilight Criterium Category 1/2/3 Rick Hammel
23 Twilight Criterium-August Series Category 4/5 Eric Taylor
12 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
13 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
15 Twilight Criterium Category 4/5 Timothy Shreve
6 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
8 Monday PIR-August Series Women Kristina Lackner
62 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Kristina Lackner
26 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 3 Men Sam Rosenberg
11 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 4/5 Men Matthew Erdelt
2 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Masters 40+/50+ Men Dave Campbell
17 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 1/2 Men Michael Rosenberg
18 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 1/2 Men Nick Skenzick
19 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 1/2 Men Lee Ordonez
DNS Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 1/2 Men Paul Bourcier
2 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Women 1/2/3 Kristina Lackner
23 Eugene Celebration-Celebration Criterium Category 3 Men Sam Rosenberg
93 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Lee Ordonez
70 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Nick Skenzick
60 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Michael Rosenberg
19 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Dave Campbell
67 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Matthew Erdelt
52 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Sam Rosenberg
36 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ mark damon
1 Eugene Celebration-Celebration Criterium Masters 40+/50+ Dave Campbell
8 Eugene Celebration-Celebration Criterium Category 4/5 Men Matthew Erdelt
3 Eugene Celebration-Celebration Criterium Women 1/2/3 Kristina Lackner
2 Eugene Celebration-Celebration Criterium Pro/1/2 Men Nick Skenzick
8 Eugene Celebration-Celebration Criterium Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
12 Eugene Celebration-Celebration Criterium Pro/1/2 Men Lee Ordonez
22 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
4 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Masters 40+/50+ Dave Campbell
16 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Category 4/5 Men Matthew Erdelt
27 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Category 3 Men Sam Rosenberg
3 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Women 1/2/3 Kristina Lackner
21 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Lee Ordonez
18 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Nick Skenzick
8 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Paul Bourcier
7 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Pro/1/2 Men Nick Skenzick
19 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Pro/1/2 Men Paul Bourcier
20 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
22 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Pro/1/2 Men Lee Ordonez
22 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Category 3 Men Sam Rosenberg
16 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Category 4/5 Men Matthew Erdelt
4 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Masters 40+/50+ Dave Campbell
4 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Women 1/2/3 Kristina Lackner
28 Eugene Celebration-McBeth Prologue Category 3 Men Sam Rosenberg
1 Eugene Celebration-McBeth Prologue Masters 40+/50+ Dave Campbell
27 Eugene Celebration-McBeth Prologue Category 4/5 Men Matthew Erdelt
5 Eugene Celebration-McBeth Prologue Women 1/2/3 Kristina Lackner
22 Eugene Celebration-McBeth Prologue Pro/1/2 Men Nick Skenzick
20 Eugene Celebration-McBeth Prologue Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
15 Eugene Celebration-McBeth Prologue Pro/1/2 Men Lee Ordonez
8 Eugene Celebration-McBeth Prologue Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 Eugene Celebration Category 3 Men Sam Rosenberg
4 Eugene Celebration Masters 40+/50+ Dave Campbell
15 Eugene Celebration Category 4/5 Men Matthew Erdelt
3 Eugene Celebration Women 1/2/3 Kristina Lackner
13 Eugene Celebration Pro/1/2 Men Nick Skenzick
15 Eugene Celebration Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
16 Eugene Celebration Pro/1/2 Men Lee Ordonez
8 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Pro/1/2 Men Paul Bourcier
15 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Pro/1/2 Men Lee Ordonez
20 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Pro/1/2 Men Michael Rosenberg
22 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Pro/1/2 Men Nick Skenzick
26 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Category 3 Men Sam Rosenberg
28 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Category 4/5 Men Matthew Erdelt
2 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Masters Men 40+/50+ Dave Campbell
5 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Women 1/2/3 Kristina Lackner
2 Twilight Criterium Men 4/5 Matthew Erdelt
11 Twilight Criterium Men 4/5 Andy Stahl
8 Twilight Criterium Men 4/5 Timothy Shreve
5 Twilight Criterium Men 4/5 Ian Best
9 Twilight Criterium Men 1/2/3 Lee Ordonez
13 Twilight Criterium Men 1/2/3 Michael Rosenberg
16 Twilight Criterium Men 1/2/3 Tim Mayer
1 Twilight Criterium Men 1/2/3 Paul Bourcier
DNF Twilight Criterium Men 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
5 Monday PIR Women Kristina Lackner
2 OBRA Uphill TT Category 3 Women Kristina Lackner
55 OBRA Uphill TT: Combined Combined Kristina Lackner
1 Tigard Criterium Senior Men Paul Bourcier
21 Tigard Criterium Senior Men Lee Ordonez
11 Central Oregon TT Finale Open erik huston
8 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
DNF Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
37 Twilight Criterium Category 4/5 Leif Kytola
18 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
24 Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
22 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
7 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
11 Twilight Criterium Category 1/2/3 Sam Rosenberg
17 Twilight Criterium Category 4/5 Timothy Shreve
16 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
8 Twilight Criterium Category 4/5 Eric Taylor
30 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
4 Monday PIR Women Kristina Lackner
2 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
4 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Junior Men 13-14 Leif Kytola
4 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Junior Men 15-16 Adam Oliver
7 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Men 50-59 James Wellington
22 OBRA Criterium Senior Men Lee Ordonez
3 OBRA Criterium Senior Men Paul Bourcier
24 OBRA Criterium Senior Men Nick Skenzick
1 OBRA Criterium Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
5 OBRA Criterium Masters Men 50-59 Michael Rosenberg
5 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Paul Bourcier
6 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Dave Campbell
3 OBRA Criterium Masters Men 30-39 Nick Skenzick
13 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Ron Frerichs
9 Central Oregon Crit Finale Category 3 Bruce Rogers
8 Central Oregon Crit Finale Category 1/2 Doug Perrin
6 Central Oregon Crit Finale Category 3 Jurgen Fennerl
5 Central Oregon Crit Finale Category 4/5 Jake Perrin
18 Twilight Criterium Category 1/2/3 Sam Rosenberg
14 Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
3 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
6 Twilight Criterium Category 1/2/3 Paul Bourcier
13 Twilight Criterium Category 1/2/3 Ron Frerichs
27 Twilight Criterium Category 4/5 Eric Taylor
20 Twilight Criterium Category 1/2/3 Rick Hammel
30 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
22 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
26 Twilight Criterium Category 4/5 Timothy Shreve
42 Twilight Criterium Category 4/5 Leif Kytola
39 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
37 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
22 Twilight Criterium Category 1/2/3 eric kytola
19 Monday PIR Masters 1/2/3 mark damon
2 Albany Criterium Masters Men 40-49 Paul Bourcier
14 Albany Criterium Men Category 1/2 Paul Bourcier
9 Albany Criterium Men Category 1/2 Nick Skenzick
13 Albany Criterium Masters Men 40-49 Matthew Erdelt
DNF Albany Criterium Masters Women 40-49 Kristina Lackner
DNF Longview Criterium Masters Men 35+ Category 1/2/3 Dave Campbell
5 Longview Criterium Women Category 1/2/3 Kristina Lackner
9 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Doug Perrin
7 Central Oregon Crit Women/Juniors Jake Perrin
22 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Jake Perrin
4 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Jurgen Fennerl
8 Twilight Criterium Category 1/2/3 Paul Bourcier
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
6 Twilight Criterium Category 1/2/3 Ron Frerichs
10 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
19 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
21 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
24 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
25 Twilight Criterium Category 4/5 Timothy Shreve
34 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
18 Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
6 Vancouver Criterium Senior Men Paul Bourcier
1 Vancouver Criterium Masters 40+ Paul Bourcier
9 Westview OBRA Championship STXC Category 2 Men 45-54 mark damon
5 Westview OBRA Championship STXC Junior Boys 15-16 Adam Oliver
2 Westview OBRA Championship STXC Junior Boys 13-14 Leif Kytola
2 Stagecoach MTB XC Category 2 Women Lillian Schiavo
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
24 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
28 Twilight Criterium Category 4/5 Len Schvaneveldt
27 Twilight Criterium Category 4/5 Leif Kytola
DNF Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
2 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
16 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
4 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
2 Twilight Criterium Category 4/5 Sam Rosenberg
20 Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
16 Twilight Criterium Category 1/2/3 Rick Hammel
9 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
21 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
10 Monday PIR - July Series Masters 1/2/3 Dave Campbell
33 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Michael Rosenberg
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 2 Men Lee Ordonez
29 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Bradley Taylor
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 2 Men Lee Ordonez
26 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Bradley Taylor
31 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Michael Rosenberg
2 Cascade Cycling Classic BMC-Shimano Junior Criterium Men 17-18 Sam Rosenberg
23 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Bradley Taylor
1 Cascade Cycling Classic BMC-Shimano Junior Criterium Men 13-14 Sam Rosenberg
1 Cascade Cycling Classic BMC-Shimano Junior Criterium Men 15-16 Sam Rosenberg
2 Cascade Cycling Classic BMC-Shimano Junior Criterium Men 15-16 Jake Perrin
30 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Michael Rosenberg
3 Cascade Cycling Classic BMC-Shimano Junior Criterium Men 17-18 Jake Perrin
37 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Michael Rosenberg
26 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Bradley Taylor
98 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 2 Men Lee Ordonez
45 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Michael Rosenberg
32 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Bradley Taylor
43 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 2 Men Lee Ordonez
86 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 2 Men Lee Ordonez
30 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Michael Rosenberg
23 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Bradley Taylor
89 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 2 Men Lee Ordonez
33 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Michael Rosenberg
33 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Michael Rosenberg
70 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 2 Men Lee Ordonez
21 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Bradley Taylor
70 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 2 Men Lee Ordonez
21 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Bradley Taylor
3 Central Oregon Crit Women/Juniors Jake Perrin
11 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Jake Perrin
19 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
15 Twilight Criterium Category 1/2/3 Paul Bourcier
1 Twilight Criterium Category 4/5 Sam Rosenberg
11 Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
14 Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
18 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
20 Twilight Criterium Category 4/5 David Donielson
24 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
25 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
3 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Campbell
3 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Nick Skenzick
4 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Paul Bourcier
17 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Lee Ordonez
14 Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
22 Twilight Criterium Category 4/5 Eric Taylor
2 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
16 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
15 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
9 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
1 Twilight Criterium Category 4/5 Sam Rosenberg
5 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
8 Twilight Criterium Category 1/2/3 Cory Domingues
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Campbell
40 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Nick Skenzick
35 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Michael Rosenberg
38 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Lee Ordonez
8 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Paul Bourcier
41 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Bradley Taylor
1 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Sam Rosenberg
8 Cascade Cream Puff MTB XC Category 1 35-44 Men eric kytola
19 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Zach Gilmour
7 High Desert Omnium Men Category 4/5 Zach Gilmour
57 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Bradley Taylor
30 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Bradley Taylor
5 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
3 High Desert Omnium Men Category 4/5 Sam Rosenberg
6 High Desert Omnium Men Pro/1/2 Paul Bourcier
5 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Bradley Taylor
61 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Sam Rosenberg
6 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Sam Rosenberg
17 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Sam Rosenberg
5 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Paul Bourcier
26 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Nick Skenzick
27 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Lee Ordonez
DNF High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Michael Rosenberg
6 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
21 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
18 Twilight Criterium Category 4/5 Timothy Shreve
17 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
15 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
3 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
3 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
5 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Category 4/5 Sam Rosenberg
16 Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
22 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Tim Mayer
8 Swan Island Rose Festival Criterium Senior Men Lee Ordonez
7 Swan Island Rose Festival Criterium Senior Men Nick Skenzick
5 Swan Island Rose Festival Criterium Senior Men Paul Bourcier
2 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Paul Bourcier
8 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 50+ Tim Mayer
2 Central Oregon Crit Junior Jake Perrin
18 Twilight Criterium Men Category 1/2 Tim Mayer
16 Twilight Criterium Men Category 1/2 Michael Rosenberg
17 Twilight Criterium Men Category 1/2 Rick Hammel
8 Twilight Criterium Men Category 1/2 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium-June Series Category 1/2/3 Lee Ordonez
2 Twilight Criterium-June Series Category 1/2/3 Nick Skenzick
7 Twilight Criterium-June Series Category 1/2/3 Paul Bourcier
15 Twilight Criterium-June Series Category 1/2/3 Ron Frerichs
2 Twilight Criterium-June Series Category 4/5 Matthew Erdelt
4 Twilight Criterium-June Series Category 4/5 Sam Rosenberg
19 Twilight Criterium-June Series Category 4/5 Martin Lisk
21 Twilight Criterium-June Series Category 4/5 Andy Stahl
5 Twilight Criterium Men Category 1/2 Paul Bourcier
1 Twilight Criterium Men Category 1/2 Lee Ordonez
20 Twilight Criterium Men Category 4/5 Andy Stahl
19 Twilight Criterium Men Category 4/5 Adam Oliver
13 Twilight Criterium Men Category 4/5 Ian Best
5 Twilight Criterium Men Category 4/5 Matthew Erdelt
2 Twilight Criterium Men Category 4/5 Sam Rosenberg
10 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Leif Kytola
4 Hutch's Hillclimb Junior Adam Oliver
1 Hutch's Hillclimb Junior Sam Rosenberg
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
11 Hutch's Hillclimb: Combined Combined James Bell
5 Hutch's Hillclimb Junior Leif Kytola
9 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Adam Oliver
2 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Sam Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Rob English
3 Hutch's Hillclimb Masters Men 50+ James Bell
1 Hutch's Hillclimb Men 1/2 Rob English
2 Pringle Creek Circuit Race Men 1/2 Nick Skenzick
7 Pickett's Charge Category 3 Men 10-14 Leif Kytola
4 Pickett's Charge Category 2 Men 15-18 Adam Oliver
10 Pringle Creek Circuit Race Men 1/2 Paul Bourcier
7 Franz Criterium Men Category 1/2/3 Paul Bourcier
DNF Franz Criterium Men Category 1/2/3 Lee Ordonez
1 Franz Criterium Masters 40+ Paul Bourcier
5 Franz Criterium Men Category 1/2/3 Nick Skenzick
17 Twilight Criterium Men 1/2/3 Rick Hammel
7 Twilight Criterium Men 1/2/3 Paul Bourcier
5 Twilight Criterium Men 1/2/3 Ron Frerichs
3 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Men 1/2/3 Lee Ordonez
19 Twilight Criterium Men 4/5 Ian Best
17 Twilight Criterium Men 4/5 Adam Oliver
11 Twilight Criterium Men 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Men 4/5 Matthew Erdelt
15 Twilight Criterium Men 1/2/3 Tim Mayer
5 Hutch's Hillclimb Masters Men 50+ James Bell
5 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Greg Shepherd
18 Hutch's Hillclimb: Combined Combined James Bell
13 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Adam Oliver
3 Hutch's Hillclimb Junior Adam Oliver
2 Hutch's Hillclimb Masters Men 40+ Greg Shepherd
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
12 Central Oregon TT: Combined Combined Doug Perrin
16 Central Oregon TT Open Jake Perrin
16 Central Oregon TT: Combined Combined Jake Perrin
12 Central Oregon TT Open Doug Perrin
DNF Twilight Criterium Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
9 Twilight Criterium Men 1/2/3 Lee Ordonez
19 Twilight Criterium Men 4/5 Timothy Shreve
22 Twilight Criterium Men 1/2/3 Rick Hammel
5 Twilight Criterium Men 4/5 Matthew Erdelt
8 Twilight Criterium Men 4/5 Eric Taylor
11 Twilight Criterium Men 4/5 Andy Stahl
16 Twilight Criterium Men 1/2/3 Michael Rosenberg
4 Hutch's Hillclimb Junior Emma Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Junior Sam Rosenberg
3 Hutch's Hillclimb Masters Men 50+ James Bell
3 Hutch's Hillclimb Junior Adam Oliver
11 Hutch's Hillclimb: Combined Combined James Bell
2 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Sam Rosenberg
9 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Adam Oliver
14 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Emma Rosenberg
26 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ mark damon
1 OBRA TT 10K: Combined Combined Sam Rosenberg
1 OBRA TT Masters Men 70+ alec bentley
12 OBRA TT 10K: Combined Combined Emma Rosenberg
2 OBRA TT 10K Junior Women 10-12 Emma Rosenberg
1 OBRA TT 10K Junior Men 13-14 Sam Rosenberg
8 OBRA TT Masters Men 55-59 James Bell
8 OBRA TT Masters Men 45-49 Rick Hammel
1 OBRA TT Masters Men 40-44 Paul Bourcier
2 OBRA TT Masters Men 30-34 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
22 Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
1 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
53 Twilight Criterium Category 4/5 Timothy Shreve
49 Twilight Criterium Category 4/5 Eric Taylor
41 Twilight Criterium Category 4/5 David Donielson
39 Twilight Criterium Category 4/5 Ian Best
37 Twilight Criterium Category 4/5 Len Schvaneveldt
36 Twilight Criterium Category 4/5 Leif Kytola
33 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
27 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
18 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
1 Twilight Criterium Category 4/5 Sam Rosenberg
30 Twilight Criterium Category 1/2/3 Paul Bourcier
28 Twilight Criterium Category 1/2/3 Tim Mayer
26 Twilight Criterium Category 1/2/3 Rick Hammel
19 Twilight Criterium Category 1/2/3 Cory Domingues
12 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
2 Twilight Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
7 Twilight Criterium Category 1/2/3 Lee Ordonez
6 Twilight Criterium Category 1/2/3 Paul Bourcier
10 Twilight Criterium Category 4/5 Andy Stahl
9 Twilight Criterium Category 4/5 Martin Lisk
3 Twilight Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
2 Twilight Criterium Category 4/5 Sam Rosenberg
17 Twilight Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
16 Twilight Criterium Category 1/2/3 Rick Hammel
23 Twilight Criterium Category 4/5 Adam Oliver
5 Return on the Jedi XC Category 2 Women 35+ Lillian Schiavo
3 Return on the Jedi STXC Category 2 Women 35+ Lillian Schiavo
2 Return on the Jedi Super D Category 2 Women 35+ Lillian Schiavo
6 Central Oregon TT: Combined Combined Doug Perrin
6 Central Oregon TT Open Doug Perrin
4 Hutch's TT Masters Men 50+ James Bell
1 Hutch's TT Junior Sam Rosenberg
7 Hutch's TT: Combined Combined Sam Rosenberg
18 Hutch's TT: Combined Combined James Bell
7 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-34 Lee Ordonez
DNF Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 15-18 Adam Oliver
2 Bend Don't Brake Women 3 Annika Johannesen
11 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Matthew Erdelt
30 Hutch's TT: Combined Combined Matthew Erdelt
4 Hutch's TT Junior Emma Rosenberg
8 Hutch's TT Masters Men 50+ James Bell
5 Hutch's TT Masters Men 60+ alec bentley
1 Hutch's TT Junior Sam Rosenberg
3 Hutch's TT Junior Adam Oliver
4 Hutch's TT Men 1/2 Nick Skenzick
6 Hutch's TT: Combined Combined Nick Skenzick
2 Hutch's TT Men 4 Matthew Erdelt
41 Hutch's TT: Combined Combined James Bell
60 Hutch's TT: Combined Combined Emma Rosenberg
35 Hutch's TT: Combined Combined alec bentley
19 Hutch's TT: Combined Combined Sam Rosenberg
50 Hutch's TT: Combined Combined Adam Oliver
18 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Michael Rosenberg
6 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Dave Campbell
12 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 4 Sam Rosenberg
6 Mt. Tabor Circuit Race Junior 13-18 Sam Rosenberg
3 Mt. Tabor Circuit Race Masters 50+ Michael Rosenberg
30 Hutch's TT: Combined Combined James Bell
1 Hutch's TT Junior Sam Rosenberg
4 Hutch's TT Masters Men 50+ James Bell
14 Hutch's TT: Combined Combined Sam Rosenberg
22 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 eric kytola
5 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 Dave Campbell
2 Silverton RR Champs Masters Men 40-49 Paul Bourcier
3 Spring Thaw MTB XC Category 2 Junior Men U18 Adam Oliver
9 Silverton RR Champs Pro/1/2 Paul Bourcier
3 Silverton RR Champs Pro/1/2 Rob English
21 Central Oregon TT: Combined Combined Doug Perrin
21 Central Oregon TT Open Doug Perrin
22 Central Oregon TT: Combined Combined Jake Perrin
8 Central Oregon TT Open Jurgen Fennerl
8 Central Oregon TT: Combined Combined Jurgen Fennerl
22 Central Oregon TT Open Jake Perrin
3 Hutch's TT Junior Adam Oliver
8 Hutch's TT Masters 50+ James Bell
1 Hutch's TT Men 4 Matthew Erdelt
5 Hutch's TT Men 1/2 Nick Skenzick
2 Hutch's TT Men 1/2 Paul Bourcier
26 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 19-34 Eric Taylor
4 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 15-18 Adam Oliver
12 Central Oregon STXC Category A Bruce Rogers
13 Central Oregon STXC Category A John Frey
2 Central Oregon STXC Category A Brnnan Wadtli
19 Central Oregon STXC Category B Jake Perrin
2 Hutch's TT: Combined Combined Paul Bourcier
2 Hutch's TT Men 1/2 Paul Bourcier
4 Hutch's TT Men 1/2 Nick Skenzick
1 Hutch's TT Men 4 Matthew Erdelt
8 Hutch's TT Masters Men 50+ James Bell
4 Hutch's TT Masters Men 60+ alec bentley
1 Hutch's TT Junior Sam Rosenberg
3 Hutch's TT Junior Adam Oliver
5 Hutch's TT Junior Emma Rosenberg
1 Hutch's TT Men 1/2 Paul Bourcier
47 Hutch's TT: Combined Combined Adam Oliver
19 Hutch's TT: Combined Combined Sam Rosenberg
27 Hutch's TT: Combined Combined alec bentley
38 Hutch's TT: Combined Combined James Bell
5 Hutch's TT: Combined Combined Nick Skenzick
3 Hutch's TT: Combined Combined Rob English
1 Hutch's TT Men 1/2 Rob English
2 Hutch's TT Men 1/2 Rob English
1 Hutch's TT Junior Sam Rosenberg
3 Hutch's TT Masters Men 60+ alec bentley
8 Hutch's TT Masters Men 50+ James Bell
3 Hutch's TT Men 1/2 Nick Skenzick
3 Hutch's TT Junior Adam Oliver
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Lee Ordonez
27 Eugene Roubaix Men 5 Adam Oliver
29 Eugene Roubaix Men 4 Matthew Erdelt
16 Eugene Roubaix Men 4 Sam Rosenberg
2 Eugene Roubaix Masters Men 40+ eric kytola
8 Eugene Roubaix Men 1/2 Nick Skenzick
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Michael Rosenberg
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Cory Domingues
23 Eugene Roubaix Men 1/2 Rob English
9 Eugene Roubaix Men 1/2 Paul Bourcier
28 Central Oregon STXC Category B Jake Perrin
1 Central Oregon STXC Category A Brennan Wodtli
4 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 15-18 Adam Oliver
4 Central Oregon STXC Category A David Cloninger
10 Icebreaker Criterium Men Category 3 Tim Mayer
12 Icebreaker Criterium Masters Men 35+ eric kytola
23 Icebreaker Criterium Men Category 4/5 Sam Rosenberg
17 Icebreaker Criterium Men Category 4/5 Andy Stahl
1 Icebreaker Criterium Men Category 1/2 Lee Ordonez
3 Icebreaker Criterium Men Category 1/2 Nick Skenzick
5 Icebreaker Criterium Junior Men Adam Oliver
5 Bike Fest Super D Category 1 Senior Men 19-39 Zach Gilmour
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 1 Men 35-44 eric kytola
2 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 15-18 Adam Oliver
1 Hornings Hustle MTB XC Category 3 Men 10-14 Sam Rosenberg
55 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Nick Skenzick
3 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Rob English
27 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Lee Ordonez
21 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Paul Bourcier
12 Banana Belt 3 Men Category 5 Blake Taylor
5 Banana Belt 3 Masters Men 40+ Category 1/2/3 eric kytola
19 Willamette Capitol Cup Criterium Men 1/2 Lee Ordonez
2 Willamette Capitol Cup Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
4 Banana Belt 2 Men Category 1/2 Paul Bourcier
7 Banana Belt 2 Junior Adam Oliver
33 Banana Belt 2 Men Category 1/2 Cory Domingues
2 Banana Belt 2 Men Category 3 Lee Ordonez
5 Banana Belt 2: Series after race 2 Junior Adam Oliver
8 Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 1/2 Paul Bourcier
5 Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 3 Lee Ordonez
7 Banana Belt Series Junior Adam Oliver
11 Banana Belt Series Men Category 1/2 Paul Bourcier
8 Banana Belt Series Men Category 3 Lee Ordonez
24 Banana Belt Series Men Category 5 Blake Taylor
15 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 eric kytola
28 Banana Belt 1 Men Category 3 Lee Ordonez
10 Banana Belt 1 Junior Adam Oliver
27 Banana Belt 1 Men Category 1/2 Michael Rosenberg
20 Banana Belt 1 Men Category 1/2 Paul Bourcier
168 Jack Frost Time Trial: Combined Combined James Bell
20 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 James Bell
21 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Michael Rosenberg
17 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Lee Ordonez
4 Cherry Pie Road Race Junior 13-15 Adam Oliver
1 Cherry Pie Road Race Junior 13-15 Sam Rosenberg
12 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 50+ James Bell