Hutch's-Slocum-Co-Motion

Event Category Name
2 Psycho Cross #5 Beginners James Murez
2 Psycho Cross #5 Master A 35+ David Teal
60 Portland Cup (USGP) Men B Moffatt Prescott
5 Psycho Cross #4: Series Standings Women Masters 35+ Lillian Schiavo
2 Psycho Cross #4: Series Standings Juniors Adam Oliver
23 Psycho Cross #4: Series Standings Men Beginners James Murez
12 Psycho Cross #4: Series Standings Men B Zach Gilmour
3 Psycho Cross #4: Series Standings Juniors Sam Rosenberg
1 Psycho Cross #4: Series Standings Single Speed/Fixed Luke DeMoe
10 Psycho Cross #4: Series Standings Men Beginners James Murez
8 Psycho Cross #4: Series Standings Men Masters C 35+ David Donielson
3 Psycho Cross #4: Series Standings Men C Moffatt Prescott
11 Psycho Cross #4 Men C Mark Hafner
3 Psycho Cross #4 Master C 35+ Men David Donielson
9 Psycho Cross #4 Beginners James Murez
8 Psycho Cross #3 Men Beginners James Murez
13 Psycho Cross #3: Series Standings Men C Moffatt Prescott
4 Psycho Cross #3: Series Standings Women Masters 35+ Lillian Schiavo
1 Psycho Cross #3: Series Standings Single Speed/Fixed Luke DeMoe
7 Psycho Cross #3: Series Standings Men Beginners James Murez
3 Psycho Cross #3: Series Standings Juniors Sam Rosenberg
5 Psycho Cross #3 Men C Moffatt Prescott
12 Psycho Cross #3: Series Standings Men B Zach Gilmour
2 Psycho Cross #3: Series Standings Juniors Adam Oliver
56 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category C Moffatt Prescott
64 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Moffatt Prescott
26 Cross Crusade #7 Category C Moffatt Prescott
70 Cross Crusade #7 Category B Zach Gilmour
19 Cross Crusade #7 Women Masters 35+ Lillian Schiavo
28 Cross Crusade #6 Category C Moffatt Prescott
23 Cross Crusade #5 Beginner Men CCX James Murez
80 Cross Crusade #3 Category C Moffatt Prescott
3 Psycho Cross #2 Women Masters 35+ Lillian Schiavo
7 Psycho Cross #2 Men B Zach Gilmour
2 Psycho Cross #2 Juniors Adam Oliver
4 Psycho Cross #2 Beginner Men CX James Murez
14 Psycho Cross #2 Beginner Men CX Oliver Adam
15 Cross Crusade #2 Beginner Men CCX Moffatt Prescott
62 Cross Crusade #2 Category C Mark Hafner
DNF Cross Crusade #2 Masters 35+ B Mark Damon
87 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Mark Damon
17 Cross Crusade #1 Junior Men Sam Rosenberg
98 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Michael Rosenberg
5 Cross Crusade #1 Unicycle Sam Rosenberg
48 Cross Crusade #1 Beginner Men CCX James Murez
3 Psycho Cross #1 Juniors Adam Oliver
6 Psycho Cross #1 Beginner Men CCX James Murez
9 Psycho Cross #1 Beginner Men CCX Adam Oliver
DNF Psycho Cross #1 Beginner Men CCX Sam Rosenberg
1 Psycho Cross #1 Single Speed Luke DeMoe
6 Psycho Cross #1 Men B Eric Kytola
3 Psycho Cross Men C Moffatt Prescott
10 Psycho Cross Men Masters C 35+ David Donielson
3 Psycho Cross Men Beginners James Murez
27 Psycho Cross Men Beginners James Murez
2 Psycho Cross #1 Juniors Sam Rosenberg
4 Psycho Cross Juniors Sam Rosenberg
12 Psycho Cross Men B Zach Gilmour
3 Psycho Cross Single Speed/Fixed Luke DeMoe
5 Psycho Cross Women Masters 35+ Lillian Schiavo
8 Psycho Cross Men Masters A 35+ Teal David
DNF Psycho Cross #1 Juniors Emma Rosenberg
2 Psycho Cross Juniors Adam Oliver
2 Thrilla Cross Series Men B Chad Lowe
DNF Thrilla Cross Series Men B Drew Holmes
14 Thrilla Cross Series Men 40+ Ambrose Su
6 Veloshop Rickreall Rampage Junior Men Sam Rosenberg
1 Veloshop Rickreall Rampage Unicycles Sam Rosenberg
12 Veloshop Rickreall Rampage Masters 35+ B Michael Rosenberg
7 Veloshop Rickreall Rampage Junior Men Adam Oliver
2 Veloshop Rickreall Rampage Unicycles Adam Oliver
9 Eugene Short Cross Series Single Speed Sam Rosenberg
3 Eugene Short Cross Series Master Men 35+ David Tsai
2 Eugene Short Cross Series Men B Eric Kytola
17 Eugene Short Cross Series Men C James Murez
2 Eugene Short Cross Series Juniors Sam Rosenberg
5 Eugene Short Cross Series Men C Quin Ouarada
3 Eugene Short Cross Series Men C Mark Hafner
8 Eugene Short Cross Series Master Men 35+ Michael Rosenberg
22 Thrilla Cross Series Men B Andy Su
9 Eugene Short Cross Series Men B Davis Shepherd
3 Eugene Short Cross Series Men B Eric Kytola
2 Eugene Short Cross Series Men B Davis Shepherd
8 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Michael Rosenberg
5 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ David Tsai
DNF Eugene Short Cross Series Juniors Emma Rosenberg
2 Eugene Short Cross Series Juniors Sam Rosenberg
4 Eugene Short Cross Series Men C Mark Hafner
2 Eugene Short Cross Series Men C Mark Hafner
9 Eugene Short Cross Series Men C Quin Ouarada
24 Eugene Short Cross Series Men C James Murez
2 Eugene Short Cross Series Juniors Sam Rosenberg
2 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ David Tsai
10 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ Michael Rosenberg
1 Eugene Short Cross Series Men B Eric Kytola
12 Eugene Short Cross Series Singlespeed Sam Rosenberg
60 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
16 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Jake Keener
44 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Zach Gilmour
28 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined James Wellington
49 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Mary Wellington
62 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Lillian Schiavo
2 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Cat 4/5 Jake Keener
32 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Lisa Magness
14 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Masters 50+ Leslie Lunas
2 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Women 1/2 Lisa Magness
5 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Masters 40+ James Wellington
DNF Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Masters 40+ Russell Holtsberg
1 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Masters Women 40+ Mary Wellington
3 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Women 1/2 Lillian Schiavo
9 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Cat 4/5 Zach Gilmour
27 Thrilla Cross Series Men B Andy Su
DNF Thrilla Cross Series Men A John Frey
22 Thrilla Cross Series Men 40+ Ambrose Su
22 Thrilla Cross Series Men B Andy Su
DNF Thrilla Cross Series Men B Daniel Gilmour
21 Thrilla Cross Series Men B Drew Holmes
11 Thrilla Cross Series Men A John Frey
25 Thrilla Cross Series Men 40+ Ambrose Su
19 Thrilla Cross Series Men A John Frey
26 Thrilla Cross Series Men A John Frey
1 Renegade Criterium Men 1/2/3 Eric Kytola
4 Renegade Criterium Men 4/5 Davis Shepherd
3 Renegade Criterium Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 Renegade Criterium Men 1/2/3 Ron Frerichs
6 Renegade Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
12 Renegade Criterium Men 1/2/3 Rick Hammel
13 Renegade Criterium Men 1/2/3 Tim Mayer
19 PIR September Handicap Series Men Mark Damon
5 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Davis Shepherd
31 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Andy Stahl
11 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Paul Bourcier
18 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro 1/2 Men Nick Skenzick
6 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 35+ Rick Hammel
4 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
25 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 35+ Rick Hammel
3 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
90 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
48 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
44 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
75 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
2 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
3 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category Pro/1/2 Men Paul Bourcier
20 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category Pro/1/2 Men Nick Skenzick
4 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 35+ Rick Hammel
10 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 35+ David Tsai
5 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Davis Shepherd
18 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Andy Stahl
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
1 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category Pro/1/2 Men Nick Skenzick
15 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category Pro/1/2 Men Paul Bourcier
7 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Davis Shepherd
18 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Andy Stahl
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Tandem Greg/Danica Shepherd/Shepherd
18 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Pro 1/2 Men Nick Skenzick
14 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Andy Stahl
2 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Davis Shepherd
2 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Pro 1/2 Men Paul Bourcier
2 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 45+ Dan Vrijmoet
17 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Men Luke DeMoe
3 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters Men 35+ Rick Hammel
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters Men 35+ David Tsai
25 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Andy Stahl
1 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
7 Eugene Celebration Stage Race Pro 1/2 Men Paul Bourcier
18 Eugene Celebration Stage Race Pro 1/2 Men Nick Skenzick
5 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 35+ Rick Hammel
17 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Davis Shepherd
22 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 3/4 Men Zach Gilmour
17 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Jake Keener
15 So Oregon Champion Thursday Series Category 3/4 Men Zach Gilmour
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Men Jake Keener
9 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Eric Kytola
1 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
19 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
20 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 David Tsai
13 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Davis Shepherd
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
17 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Luke DeMoe
22 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
16 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
21 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Rick Hammel
10 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Ron Frerichs
13 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Michael Rosenberg
14 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Damon
24 Monday PIR: August Series Masters Category 4/5 Chris Clemow
114 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Danica Shepherd
38 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Greg Shepherd
94 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
56 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined David Jackson
5 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
7 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 55-59 Leslie Lunas
4 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 40-44 Greg Shepherd
1 OBRA Hillclimb Championships Jr. Men 17-18 Davis Shepherd
2 OBRA Hillclimb Championships Jr. Women u12 Danica Shepherd
38 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Shepherd
94 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
56 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined David Jackson
5 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Davis Shepherd
114 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Danica Shepherd
3 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 55-59 David Jackson
1 Callahan's Challenge Time Trial Women 4 Lillian Schiavo
30 Callahan's Challenge Time Trial: Combined Results by Time Combined Lillian Schiavo
30 Callahan's Challenge Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Lillian Schiavo
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Luke DeMoe
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Damon
15 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Chris Clemow
4 OBRA Criterium Championships Junior 10-12 Danica Shepherd
2 OBRA Criterium Championships Junior 10-12 Sam Rosenberg
1 OBRA Criterium Championships Junior 17-18 Davis Shepherd
17 OBRA Criterium Championships Master Men 50+ Andy Stahl
6 OBRA Criterium Championships Master 40-49 Paul Bourcier
34 OBRA Criterium Championships Sr Men Paul Bourcier
21 OBRA Criterium Championships Sr Men Nick Skenzick
2 OBRA Criterium Championships Men Tandem Greg/Davis Shepherd/Shepherd
10 Swan Island Criterium Men Pro 1/2 Paul Bourcier
1 Swan Island Criterium Master Men 1/2/3 35+ Paul Bourcier
1 Swan Island Criterium Men Pro 1/2 Nick Skenzick
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Luke DeMoe
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
20 Twilight Criterium Series Men 4/5 Greg Shepherd
21 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
25 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
24 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
19 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
21 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
22 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
15 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Chris Clemow
15 Monday PIR Masters Men Mark Damon
10 Monday PIR Men 4/5 Chris Clemow
5 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Combined Sam Rosenberg
5 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
113 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined James Bell
118 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
1 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time: Combined Combined Davis Shepherd
1 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Combined Davis Shepherd
1 OBRA Time Trial Championships: 20K Jr Men 17-18 Davis Shepherd
5 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
7 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time: Combined Combined Danica Shepherd
46 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Michael Rosenberg
7 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Combined Danica Shepherd
1 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
23 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Bourcier
6 OBRA Time Trial Championships Sr Men Nick Skenzick
10 OBRA Time Trial Championships Mas Men 40-44 Rick Hammel
3 OBRA Time Trial Championships Mas Men 40-44 Paul Bourcier
3 OBRA Time Trial Championships Mas Men 45-49 Michael Rosenberg
1 OBRA Time Trial Championships Mas Men 45-49 Dan Vrijmoet
19 OBRA Time Trial Championships Mas Men 50-54 James Bell
8 OBRA Time Trial Championships Mas Men 55-59 Leslie Lunas
57 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Rick Hammel
118 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
113 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined James Bell
15 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
46 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Michael Rosenberg
23 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
57 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
10 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
10 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
7 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time Combined Danica Shepherd
1 OBRA Time Trial Championships: 10K Jr Men 10-12 Sam Rosenberg
1 OBRA Time Trial Championships: 10K Jr Women 10-12 Danica Shepherd
15 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
37 Callahan's Challenge Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Lillian Schiavo
2 Callahan's Challenge Time Trial Women 4 Lillian Schiavo
37 Callahan's Challenge Time Trial: Combined Results by Time Combined Lillian Schiavo
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
17 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Ron Frerichs
14 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
15 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
19 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
19 Monday PIR Masters Men Mark Damon
9 OUCH Men Masters 55-59 David Jackson
77 OUCH: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
12 High Desert Omnium: Road Race P/1/2 Paul Bourcier
6 OUCH Men Masters 55-59 Leslie Lunas
3 OUCH Men Masters 55-59 David Jackson
39 OUCH: Combined Results by Time Combined David Jackson
8 High Desert Omnium: Criterium P/1/2 Paul Bourcier
1 High Desert Omnium: Criterium Juniors 10-12 Sam Rosenberg
14 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 Jurgen Fennerl
1 High Desert Omnium: Time Trial Juniors 10-12 Sam Rosenberg
29 High Desert Omnium: Criterium P/1/2 Michael Rosenberg
5 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
17 High Desert Omnium P/1/2 Paul Bourcier
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 4/5 Zach Gilmour
1 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 4/5 Lee Baker
19 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
13 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
14 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
3 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 4/5 Davis Shepherd
20 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Luke DeMoe
23 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Mayer
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
9 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 4/5 Andy Stahl
21 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 1/2/3 Eric Kytola
12 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 1/2/3 Paul Bourcier
12 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 1/2/3 Michael Rosenberg
5 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
3 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 1/2/3 Nick Skenzick
16 Twilight Criterium Series: July Series Category Men 4/5 Matthew Erdelt
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
24 Monday PIR Masters Men Mark Damon
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: King Estate Road Race Tandems B Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: King Estate Road Race Tandems A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: King Estate Road Race Tandems C Eric/Tristan Kytola/Kytola
4 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: King Estate Road Race Tandems A Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: King Estate Road Race Tandems C Andy/Olallie Stahl/Stahl
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandems A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
5 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandems A Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandems C Andy/Olallie Stahl/Stahl
4 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandems A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
6 Co-Motion Criterium Master Men 35+ Dan Vrijmoet
2 Co-Motion Criterium Senior Men Dan Vrijmoet
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandems C Eric/Tristan Kytola/Kytola
7 Co-Motion Criterium Senior Men Nick Skenzick
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandems B Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
6 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandems B Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
8 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandems A Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race Tandems A Greg/Davis Shepherd/Shepherd
2 Co-Motion Classic Tandem Stage Race Tandems B Dave/Jo-Hanna Campbell/Wienert
1 Co-Motion Classic Tandem Stage Race Tandems C Eric/Tristan Kytola/Kytola
3 Co-Motion Classic Tandem Stage Race Tandems C Andy/Olallie Stahl/Stahl
6 Co-Motion Classic Tandem Stage Race Tandems A Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
15 Twilight Criterium Series Men 4/5 Greg Shepherd
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
19 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Luke DeMoe
13 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Mayer
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sam Schartz
19 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
18 Twilight Criterium Series Men 4/5 Greg Shepherd
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
11 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Bradley Taylor
13 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Bradley Taylor
391 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Bradley Taylor
27 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 45+ Bradley Taylor
21 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 45+ Bradley Taylor
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Men Zach Gilmour
11 Cascade Classic Masters 45+ Bradley Taylor
19 Twilight Criterium Series Men 4/5 Sam Rosenberg
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Mayer
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
17 Twilight Criterium Series Men 4/5 Greg Shepherd
13 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
6 Firecracker TT Masters 35+ Rick Hammel
8 Firecracker TT: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
3 Firecracker TT Pro 1/2 Nick Skenzick
3 Firecracker TT Masters 35+ Dan Vrijmoet
23 Firecracker TT: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
5 Firecracker TT: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
9 Firecracker Criterium Masters 35+ David Tsai
3 Firecracker Criterium Category 4/5 Men Matthew Erdelt
6 Firecracker Criterium Category 4/5 Men Davis Shepherd
14 Firecracker Criterium Category 4/5 Men Andy Stahl
1 Firecracker Criterium Tandem Greg/Davis Shepherd/Shepherd
11 Firecracker Criterium Men 1/2 Rick Hammel
9 Firecracker Criterium Men 1/2 Eric Kytola
3 Firecracker Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
1 Firecracker Criterium Men 1/2 Nick Skenzick
DNF Firecracker Criterium Masters 35+ Matthew Erdelt
12 Firecracker Criterium Category 4/5 Men Greg Shepherd
3 Firecracker Criterium Masters 35+ Rick Hammel
5 Firecracker Criterium Tandem Peggy M./ChrisMartin/Clemow
10 FreshAirSports TT Series Open Ambrose Su
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Zach Gilmour
1 FreshAirSports TT Series Juniors Andy Su
38 FreshAirSports TT Series Open Carla Pfund
26 FreshAirSports TT Series Open Pat Sagers
5 FreshAirSports TT Series Open Bruce Rogers
6 FreshAirSports TT Series Open Erik Huston
9 FreshAirSports TT Series Open Scott Seaton
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
21 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Allen Stuart
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
16 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Lee Baker
16 Salem Fairview Circuit Race Pro 1/2 Nick Skenzick
9 Salem Fairview Circuit Race Master Men 40+ Rick Hammel
28 Salem Fairview Circuit Race Cat 4/5 Matthew Erdelt
5 Salem Fairview Circuit Race Pro 1/2 Paul Bourcier
1 Return on the Jedi XC/State Championships Beginner Men 14 & Under Leif Kytola
DNF Return on the Jedi XC/State Championships Expert Women Nicole Strong
3 Return on the Jedi XC/State Championships Expert Men 40+ James Wellington
1 Return on the Jedi Super D Pro, Expert Women Nicole Strong
1 Return on the Jedi Super D Expert Women Nicole Strong
1 FreshAirSports TT Series: Juniors Juniors Andy Su
44 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Category 4/5 Zach Gilmour
25 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Category 1/2/3 Jake Keener
2 FreshAirSports TT Series Open Scott Seaton
4 FreshAirSports TT Series Open Ambrose Su
20 FreshAirSports TT Series Open Carla Pfund
5 Mt Tabor Series Senior Men Eric Kytola
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Lee Baker
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
23 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
21 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
22 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Allen Stuart
21 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Mayer
18 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
2 Picketts Charge MTB BEGINNER MEN U 14 Leif Kytola
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M40 1/2/3 Paul Bourcier
2 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M40 1/2/3 Paul Bourcier
1 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M40 1/2/3 Paul Bourcier
5 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M40 1/2/3 Paul Bourcier
66 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M40 1/2/3 Paul Bourcier
15 FreshAirSports TT Series Open Pat Sagers
4 FreshAirSports TT Series Open Ambrose Su
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Zach Gilmour
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Jake Keener
23 FreshAirSports TT Series Open Carla Pfund
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
18 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Lee Baker
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
26 Twilight Criterium Series Men 4/5 Sam Rosenberg
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
20 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
19 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
18 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Tim Mayer
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Mount Tabor Circuit Race Jr Men 16-18 Davis Shepherd
9 Mount Tabor Circuit Race Masters Men 40+ 1/2/3 Michael Rosenberg
2 Mount Tabor Circuit Race Category 4/5 Men Davis Shepherd
2 Mount Tabor Circuit Race Masters Men 50+ David Jackson
23 Mount Tabor Circuit Race Senior Men Michael Rosenberg
4 Mount Tabor Circuit Race Senior Men Paul Bourcier
4 12 Mile Super D Expert Men 40+ Rick Jackson
7 Mount Tabor Circuit Race Jr Men 13-15 Sam Rosenberg
4 12 Mile Super D Sport Men 40+ Steve West
1 Mount Tabor Circuit Race Jr Men 10-12 Sam Rosenberg
37 OBRA Road Race Masters 40-49 Michael Rosenberg
35 OBRA Road Race Masters 40-49 Jurgen Fennerl
4 OBRA Road Race Sr Men Paul Bourcier
DNF OBRA Road Race Masters 50-59 David Jackson
2 OBRA Road Race Jr Men 17-18 Davis Shepherd
DNF OBRA Road Race Sr Men Nick Skenzick
1 OBRA Road Race Jr Men 10-12 Sam Rosenberg
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Lee Baker
14 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
12 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
15 Mt Tabor Series Senior Men Dan Vrijmoet
26 Mt Tabor Series Men Masters 40+ David Jackson
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Davis Shepherd
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Lee Baker
11 Tuesday PIR Cat 3/4 Jurgen Fennerl
14 Twilight Criterium Series Men 4/5 Sam Rosenberg
1 Falls City Firecracker MTB Beginner Men 0-14 Leif Kytola
14 Silverton Road Race Mst 3/4 50+ Andy Stahl
2 Silverton Road Race Pro 1/2 Paul Bourcier
24 Silverton Road Race Pro 1/2 Michael Rosenberg
11 Silverton Road Race Mst 3/4 35+ David Jackson
8 Silverton Road Race Cat 3 Allen Stewart
15 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
3 OBRA TTT Championships Senior Men Dan Vrijmoet
6 OBRA TTT Championships Senior Men Eric Kytola
3 OBRA TTT Championships Senior Men Nick Skenzick
3 OBRA TTT Championships Senior Men Paul Bourcier
1 OBRA TTT Championships Master Men 200-239 Michael Rosenberg
36 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
14 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
16 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
61 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Michael Rosenberg
35 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Bell James
7 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Bell James
4 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
2 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Dan Vrijmoet
4 Hutch's TT Series Category 1/2 Men Nick Skenzick
1 Hutch's TT Series Category 1/2 Men Paul Bourcier
1 Hutch's TT Series Junior 10-12 Sam Rosenberg
3 Hutch's TT Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
5 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
8 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
13 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
47 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
61 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
13 Monday PIR: May Series Masters 30+ 1/2/3s Dave Campbell
1 Albany Criterium Pro 1/2 Nick Skenzick
25 Albany Criterium Cat 4/5 Matthew Erdelt
23 Albany Criterium Pro 1/2 Michael Rosenberg
21 Albany Criterium Pro 1/2 Paul Bourcier
20 Albany Criterium Pro 1/2 Eric Kytola
4 Albany Criterium Mst 50+ Andy Stahl
7 Albany Criterium Junior Sam Rosenberg
3 Albany Criterium Mst 40-49 Paul Bourcier
8 Albany Criterium Mst 40-49 Michael Rosenberg
29 Rehearsal Road Race Pro 1/2 Dan Vrijmoet
14 Rehearsal Road Race Pro 1/2 Paul Bourcier
52 Rehearsal Road Race Cat 3 David Jackson
46 Rehearsal Road Race Cat 3 Allen Stewart
8 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Lee Baker
7 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Olof Sohlberg
5 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
2 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Dan Vrijmoet
3 Hutch's TT Series Category 2 Men Billy Truelove
1 Hutch's TT Series Category 2 Men Nick Skenzick
7 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Bell James
11 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
1 Hutch's TT Series Juniors 10 Sam Rosenberg
1 Hutch's TT Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
2 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
6 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Billy Truelove
29 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Lee Baker
8 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
8 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Tim Mayer
14 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
59 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
48 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
33 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Bell James
27 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
20 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Olof Sohlberg
55 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
12 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3s Dave Campbell
2 Bear Springs Trap MTB Expert Men 40+ Gregg Strome
14 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Masters Men 45+ Bradley Taylor
16 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Masters Men 45+ Bradley Taylor
3 Bear Springs Trap MTB Expert Women Nicole Strong
6 Bear Springs Trap MTB Pro, Expert Women Nicole Strong
15 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Masters Men 45+ Bradley Taylor
16 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Masters 45+ Bradley Taylor
15 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Masters Men 45+ Bradley Taylor
11 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
1 Hutch's TT Series Category 2 Men Paul Bourcier
3 Hutch's TT Series Category 2 Men Nick Skenzick
11 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Lee Baker
1 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Dan Vrijmoet
4 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
61 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
65 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Andrea/Emma Woodrich/Rosenberg
46 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
35 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Bell James
13 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
5 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
32 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Lee Baker
3 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
1 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
2 Hutch's TT Series Tandem Andrea/Emma Woodrich/Rosenberg
7 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Bell James
1 Hutch's TT Series Juniors Sam Rosenberg
10 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 1/2/3 Dave Campbell
13 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB SPORT MEN 50 + Amory Cheney
5 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
8 Hutch's TT Series Category 4/5 Men Lee Baker
3 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Dan Vrijmoet
7 Hutch's TT Series Category 3 Men Chuck Hood
5 Hutch's TT Series Category 2 Men Billy Truelove
3 Hutch's TT Series Category 2 Men Nick Skenzick
1 Hutch's TT Series Category 2 Men Paul Bourcier
2 Hutch's TT Series Cat 1/2 Nick Skenzick
1 Hutch's TT Series Cat 1/2 Paul Bourcier
5 Hutch's TT Series Masters 40+ Brent Woodrich
1 Hutch's TT Series Jr 10 Sam Rosenberg
2 Hutch's TT Series Masters 40+ Dan Vrijmoet
2 Hutch's TT Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's TT Series Junior Men Sam Rosenberg
9 Hutch's TT Series Masters Men 50+ James Bell
11 Hutch's TT Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
2 Hutch's TT Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
2 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
67 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
12 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Billy Truelove
36 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Chuck Hood
37 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Lee Baker
13 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
16 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
48 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
43 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined James Bell
54 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
6 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
5 Monday PIR Master 1/2/3 Dave Campbell
DNF Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Paul Bourcier
28 Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Nick Skenzick
13 Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Paul Bourcier
27 Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Eric Kytola
DNF Table Rock Road Race Men 4/5 Matthew Erdelt
DNF Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Michael Rosenberg
3 Spring Thaw XC BEGINNER JUNIOR MEN 14 & Under Leif Kytola
5 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Tandem Andy/Olallie Stahl/Stahl
5 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Men 40+ Pete Piva
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Men 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Men 50+ James Bell
1 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Men 40+ Brent Woodrich
6 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Tandem Andy/McKensie Stahl/Stahl
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined James Bell
5 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
2 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
4 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Juniors 16-18 Sam Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
1 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Juniors 16-18 Davis Shepherd
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Juniors 10-12 Danica Shepherd
1 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Juniors 10-12 Sam Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Cat 5 Greg Shepherd
3 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Cat 3/4 Luke DeMoe
16 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
14 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ James Bell
5 Eugene Roubaix Pro 1/2 Nick Skenzick
8 Eugene Roubaix Pro 1/2 Eric Kytola
21 Eugene Roubaix Masters Dan Vrijmoet
20 Eugene Roubaix Masters Bradley Taylor
17 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
4 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
11 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
8 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
1 Hutch's Hillclimb Series Jr. 16 Davis Shepherd
2 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Pete Piva
2 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
11 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined James Bell
2 Hutch's Hillclimb Series Master's Men 40+ Brent Woodrich
2 Hutch's Hillclimb Series Master's Men 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's Hillclimb Series Master's Men 50+ James Bell
1 Hutch's Hillclimb Series Jr. 16 Davis Shepherd
3 Hutch's Hillclimb Series Jr. 16 Sam Rosenthal
3 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenthal
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
2 Icebreaker Criterium Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
5 Icebreaker Criterium Tandem Paul/Vikki Bourcier/Bourcier
17 Icebreaker Criterium Pro 1/2 Michael Rosenberg
DNF Icebreaker Criterium Tandem Andy/Olallie Stahl/Stahl
8 Icebreaker Criterium Pro 1/2 Eric Kytola
7 Icebreaker Criterium Pro 1/2 Nick Skenzick
5 Icebreaker Criterium Pro 1/2 Paul Bourcier
5 Icebreaker Criterium Cat 4/5 Matthew Erdelt
9 Icebreaker Criterium Cat 4/5 Peter Kaspar
22 Icebreaker Criterium Cat 4/5 Lee Baker
4 Icebreaker Criterium Masters 35+ Rick Hammel
17 Icebreaker Criterium Masters 35+ Dan Vrijmoet
14 Icebreaker Criterium Pro 1/2 Rick Hammel
16 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Paul Bourcier
24 Kings Valley Road Race Mst 50+ Andy Stahl
70 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Matthew Erdelt
28 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Eric Kytola
2 Hutch's Hillclimb Series Master 50+ James Bell
2 Hutch's Hillclimb Series Tandems Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Juniors 10-12 Sam Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Juniors 16-18 Davis Shepherd
3 Hutch's Hillclimb Series Master 50+ Leslie Lunas
3 Hutch's Hillclimb Series Tandems Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series Masters 40+ Brent Woodrich
2 Hutch's Hillclimb Series Cat 3 Tim Mayer
13 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
10 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined James Bell
25 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
4 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
26 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
8 Willamette: Wolf Creek Stage Masters Men 40+ Michael Rosenberg
7 Willamette: Final General Classification Master Men 40+ Michael Rosenberg
2 Willamette: Wolf Creek Stage Masters Men 40+ Paul Bourcier
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Eric Kytola
2 Willamette: Final General Classification Master Men 40+ Paul Bourcier
62 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Eric Kytola
4 Willamette: Planning Mill Criterium Master Men 40+ Paul Bourcier
9 Willamette: Planning Mill Criterium Master Men 40+ Michael Rosenberg
68 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Eric Kytola
5 Willamette: General Classification Master Men Michael Rosenberg
2 Willamette: General Classification Master Men Paul Bourcier
51 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Eric Kytola
52 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Eric Kytola
4 Willamette: Alpine Road Race Masters Men 40+ Michael Rosenberg
2 Willamette: Alpine Road Race Masters Men 40+ Paul Bourcier
61 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
61 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Eric Kytola
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Pete Piva
35 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Andy/McKensie Stahl/Stahl
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Andy/Olallie Stahl/Stahl
29 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
38 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Danica Shepherd
31 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
4 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
26 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
2 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
4 Hutch's Hillclimb Series Category 4/5 Men Lee Baker
3 Hutch's Hillclimb Series Category 3/4 Men Tim Mayer
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Leslie Lunas
1 Hutch's Hillclimb Series Juniors 16+ Davis Shepherd
1 Hutch's Hillclimb Series Juniors 10-12 Sam Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series Juniors 10-12 Danica Shepherd
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
16 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Greg Shepherd
2 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
12 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
11 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
13 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Lee Baker
14 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
4 Hutch's Hillclimb Series Tandem Andy/McKensie Stahl/Stahl
3 Hutch's Hillclimb Series Tandem Andy/Olallie Stahl/Stahl
2 Hutch's Hillclimb Series Category 5 Men Greg Shepherd
39 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Michael Rosenberg
15 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Paul Bourcier
1 Piece of Cake Road Race Jr 10-12 Sam Rosenberg
42 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Eric Kytola
31 Banana Belt Road Race Series Master 4/5 40+
6 Banana Belt Road Race Series Juniors Davis Shepherd
12 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Paul Bourcier
3 Southern Oregon Time Trial Series Master 35+ Women Lillian Schiavo
34 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Lillian Schiavo
34 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Lillian Schiavo
17 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Paul Bourcier
42 Banana Belt Road Race Series Cat 3 Jurgen Fennerl
18 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Eric Kytola
27 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Michael Rosenberg
48 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Lillian Schiavo
39 Southern Oregon Time Trial Series - Series Standings Series Combined Lillian Schiavo
40 Southern Oregon Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Lillian Schiavo
48 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Lillian Schiavo
3 Southern Oregon Time Trial Series Master 35+ Women Lillian Schiavo
22 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Paul Bourcier
7 Banana Belt Road Race Series Mst Men 50 Greg Ausland
10 Banana Belt Road Race Series Juniors Davis Shepherd
27 Banana Belt Road Race Series Cat 1/2 Paul Bourcier
5 Banana Belt Road Race Series Mst men 40 1/2/3 Michael Rosenberg
52 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Lillian Schiavo
30 Southern Oregon Time Trial Series Combined Lillian Schiavo
52 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Lillian Schiavo
5 Southern Oregon Time Trial Series Master 35+ Women Lillian Schiavo
145 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined James Bell
145 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Bell
13 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 James Bell
47 Cherry Pie RR Men 4 Kurt Eisele
17 Cherry Pie RR Men 50+ Andy Stahl
9 Cherry Pie RR Men 50+ David Jackson
14 Cherry Pie RR Men 40+ Pete Piva
7 Cherry Pie RR Men 1-2 Eric Kytola
46 Cherry Pie RR Men 5A James Bell
37 Cherry Pie RR Men 5A James McGladrey