Hutch's-Slocum-Co-Motion

Event Category Name
2 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Men B Nathan Guy
5 Psycho Cross Series - Winter Cross Men A 35+ David Tsai
5 Psycho Cross Series - Winter Cross Men B Eric Kytola
2 Psycho Cross Series - Winter Cross Junior Sam Rosenberg
4 Psycho Cross Series - Winter Cross Masters Men B Michael Rosenberg
3 Psycho Cross Series - Winter Cross Men B Nathan Guy
7 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Men B Guy Nathan
11 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men B Marc Staley
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Women B Lillian Schiavo
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Lillian Schiavo
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men B Marc Staley
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Lillian Schiavo
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Unicycle Sam Rosenberg
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Lillian Schiavo
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men B Marc Staley
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Unicycle Sam Rosenberg
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Dave Campbell
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Lillian Schiavo
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men B Marc Staley
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Lillian Schiavo
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Senior Men B Jake Keener
2 Cross Crusade - Alpenrose Unicycle Sam Rosenberg
21 Cross Crusade - Alpenrose Junior Men Sam Rosenberg
58 Cross Crusade - Alpenrose Masters B 35+ Michael Rosenberg
13 Cross Crusade Unicycle Sam Rosenberg
39 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Leslie Lunas
38 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Lillian Schiavo
40 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Mary Wellington
3 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined Jake Keener
18 Mt Ashland Hillclimb: Road: Combined Combined James Wellington
8 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters 50+, Road Leslie Lunas
4 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters 40+, Road James Wellington
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 4 Men Jake Keener
2 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 4 Women Mary Wellington
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 4 Women Lillian Schiavo
22 Eugene Short Cross Series Men C Leif Kytola
19 Eugene Short Cross Series Men C Sam Rosenberg
1 Eugene Short Cross Series Men 45+ Michael Rosenberg
10 Eugene Short Cross Series Men C Mark Hafner
2 Eugene Short Cross Series Junior Sam Rosenberg
3 Eugene Short Cross Series Junior Leif Kytola
1 Eugene Short Cross Series Masters Men 45+ Michael Rosenberg
10 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ David Tsai
27 Eugene Short Cross Series Men C Sam Rosenberg
4 Eugene Short Cross Series Masters Men 45+ Michael Rosenberg
23 Eugene Short Cross Series Men C Leif Kytola
7 Eugene Short Cross Series Masters Men 35+ David Tsai
15 Eugene Short Cross Series Men C Mark Hafner
2 Eugene Short Cross Series Junior Sam Rosenberg
DNF Eugene Short Cross Series Men C Eric Taylor
3 Eugene Short Cross Series Junior Leif Kytola
5 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 55-59 Leslie Lunas
85 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
84 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
2 Renegade Criterium Category 4/5 Tim Mayer
1 Renegade Criterium Category 1/2/3 Billy Truelove
3 Renegade Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
9 Renegade Criterium Category 1/2/3 Dan Vrijmoet
8 Renegade Criterium Category 1/2/3 Michael Rosenberg
7 Renegade Criterium Category 1/2/3 Paul Bourcier
3 Renegade Criterium Category 1/2/3 Eric Kytola
2 Renegade Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
12 Eugene Celebration: Final General Classification Pro/1/2 Nick Skenzick
12 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
8 Eugene Celebration: Final General Classification Pro/1/2 Paul Bourcier
9 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Paul Bourcier
12 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 3 Eric Kytola
15 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Tim Mayer
22 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Andy Stahl
27 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Elijah Perkins
4 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Masters 45+ Dan Vrijmoet
DNF Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Masters 45+ Bradley Taylor
4 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men Eric Kytola
14 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Tim Mayer
19 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Andy Stahl
24 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Elijah Perkins
4 Eugene Celebration: Final General Classification Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
12 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Masters 45+ Bradley Taylor
5 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 3 Eric Kytola
4 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Nick Skenzick
3 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Pro/1/2 Paul Bourcier
12 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Andy Stahl
28 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Elijah Perkins
3 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Nick Skenzick
2 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Masters 45+ Dan Vrijmoet
10 Eugene Celebration: Celebration Criterium Masters 45+ Dan Vrijmoet
4 Eugene Celebration: Celebration Criterium Masters 45+ Bradley Taylor
30 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 4/5 Elijah Perkins
24 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 4/5 Andy Stahl
2 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 4/5 Tim Mayer
1 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 3 Eric Kytola
4 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
5 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
17 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
68 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
86 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
105 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Elijah Perkins
7 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
80 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Bradley Taylor
17 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Tim Mayer
16 Eugene Celebration: Celebration Criterium Pro/1/2 Paul Bourcier
2 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 3 Eric Kytola
8 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 4/5 Andy Stahl
25 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 4/5 Elijah Perkins
2 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
1 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 4/5 Tim Mayer
2 Eugene Celebration: Maxon Road Race Masters 45+ Dan Vrijmoet
7 Eugene Celebration: Maxon Road Race Masters 45+ Bradley Taylor
9 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2 Paul Bourcier
10 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Jake Keener
18 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Maurice Torano
3 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Rick Hammel
3 Mst/Jr Track Races: August Series Junior Men 17-18 Davis Shepherd
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
8 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 David Tsai
13 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Billy Truelove
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
6 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Eric Kytola
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
11 Twilight Criterium Series: August Series Men 4/5 Andy Stahl
7 Twilight Criterium Series: August Series Men 4/5 Matthew Erdelt
1 Twilight Criterium Series: August Series Men 4/5 Tim Mayer
14 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
13 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
4 Twilight Criterium Series: August Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
20 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Greg Canfield
DNF High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Dan Vrijmoet
35 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 35+ 3/4/5 Matthew Erdelt
12 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Erik Huston
16 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Nick Skenzick
42 High Desert Omnium Masters Men Matthew Erdelt
5 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Dan Vrijmoet
12 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Erik Huston
17 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Nick Skenzick
24 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Greg Canfield
11 High Desert Omnium Category 4/5 Men Pat Sagers
39 High Desert Omnium Category 4/5 Men Jurgen Fennerl
11 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Dan Vrijmoet
1 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Paul Bourcier
9 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Nick Skenzick
4 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Paul Bourcier
22 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Erik Huston
34 High Desert Omnium: Criterium Masters 35+ 3/4/5 Matthew Erdelt
17 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Dan Vrijmoet
19 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Erik Huston
46 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Pat Sagers
4 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Pat Sagers
6 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Erik Huston
18 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 Men Dan Vrijmoet
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Jake Keener
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Tim Mayer
4 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 David Tsai
6 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
8 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Eric Kytola
11 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Michael Rosenberg
12 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Rick Hammel
9 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Matthew Erdelt
15 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
15 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Leslie Lus
13 Woodland Road Race Pro/1/2 Bradley Taylor
2 Mary's Peak HC TT Masters Men 3/4/5: 55-59 Leslie Lunas
28 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Greg Shepherd
55 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
54 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
4 Mary's Peak HC TT Masters Men 3/4/5: 50-54 Andy Stahl
8 Mary's Peak HC TT Masters Men 3/4/5: 45-49 Greg Shepherd
55 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
54 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
28 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Shepherd
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Rick Hammel
3 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Tim Mayer
10 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Eric Kytola
7 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Michael Rosenberg
3 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 David Tsai
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
8 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Matthew Erdelt
1 Mst/Jr Track Races Junior 2K Pursuit Davis Shepherd
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
3 Mst/Jr Track Races Junior 500 Davis Shepherd
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
12 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
2 Willamette Pass DH /State Championships Pro Men Reed Doerr
8 Willamette Pass DH /State Championships Pro, Semi-Pro Men Reed Doerr
19 OBRA Criterium Championships Senior Men Paul Bourcier
23 OBRA Criterium Championships Senior Men Nick Skenzick
2 OBRA Criterium Championships Junior Men 10-12 Sam Rosenberg
36 OBRA Criterium Championships Category 3 Eric Kytola
36 OBRA Criterium Championships Masters 40-49 Michael Rosenberg
4 OBRA Criterium Championships Masters 30-39 Paul Bourcier
8 Crawfish Criterium Pro/1/2 Paul Bourcier
10 Crawfish Criterium Pro/1/2 Nick Skenzick
23 Crawfish Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
6 Crawfish Criterium Masters 40+ Michael Rosenberg
3 Crawfish Criterium Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
17 Crawfish Criterium Pro/1/2 Michael Rosenberg
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Maurice Torano
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
20 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
17 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
6 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men Nick Skenzick
6 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
3 OBRA Time Trial Championships: 20K Junior Men 17-18 Davis Shepherd
4 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
11 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 55-59 Leslie Lunas
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 Dan Vrijmoet
6 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 Michael Rosenberg
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 40-44 Rick Hammel
6 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Combined Sam Rosenberg
6 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
4 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Combined Davis Shepherd
4 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time: Combined Combined Davis Shepherd
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 35-39 Dave Campbell
146 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Leslie Lunas
9 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Dan Vrijmoet
15 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
24 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
22 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Dave Campbell
49 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
37 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Michael Rosenberg
9 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
146 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
1 OBRA Time Trial Championships: 10K Junior Men 10-12 Sam Rosenberg
15 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
24 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Bourcier
22 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Campbell
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 35-39 Paul Bourcier
37 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Michael Rosenberg
9 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
146 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
37 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Michael Rosenberg
49 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Rick Hammel
22 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Dave Campbell
24 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Paul Bourcier
15 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Nick Skenzick
49 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Rick Hammel
1 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Nick Skenzick
11 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Michael Rosenberg
7 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Paul Bourcier
10 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 1/2 Rick Hammel
6 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Eric Kytola
8 Twilight Criterium Series: July Series Men 4/5 Tim Mayer
4 Twilight Criterium Series: July Series Men 4/5 Matthew Erdelt
24 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Nathan Guy
15 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Rick Hammel
12 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
15 Twilight Criterium Series: July Series Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
4 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
1 Twilight Criterium Series: July Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
13 PIR: July Series Category 1/2/3 Robert Campbell
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 PIR Pro/1/2 Robert Campbell
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Rick Hammel
47 Monday PIR: July Series Masters 30+ 1/2/3 Mark Damon
14 Monday PIR: July Series Masters 30+ 1/2/3 Dave Campbell
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
DNF Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nathan Guy
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
2 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem B Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
1 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem B Greg/Davis Shepherd/Shepherd
3 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem B Eric/Leif Kytola/Kytola
7 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
2 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem C Andy/McKensie Stahl/Stahl
5 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem C Anae/Emma Rosenberg/Rosenberg
73 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
2 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem A Dan/Paul Vrijmoet/Bourcier
1 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem B Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
2 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem B Eric/Leif Kytola/Kytola
3 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem B Greg/Davis Shepherd/Shepherd
2 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem C Andy/McKensie Stahl/Stahl
4 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem C Anae/Emma Rosenberg/Rosenberg
73 OUCH: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
4 OUCH Masters Men 55-59 Leslie Lunas
5 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
3 CoMotion Criterium Category 4/5 Matthew Erdelt
5 CoMotion Criterium Category 4/5 Tim Mayer
2 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem A Dan/Paul Vrijmoet/Bourcier
12 CoMotion Criterium Masters 35+ Tim Mayer
2 CoMotion Criterium Masters 35+ Rick Hammel
23 CoMotion Criterium Category 1/2/3 Rick Hammel
1 CoMotion Criterium Category 1/2/3 Nick Skenzick
3 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
4 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem C Anae/Emma Rosenberg/Rosenberg
4 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
8 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Eric/Leif Kytola/Kytola
21 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Greg/Davis Shepherd/Shepherd
1 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem C Andy/McKensie Stahl/Stahl
6 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Chris/Doug Clemow/Ben
4 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
2 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Greg/Davis Shepherd/Shepherd
3 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem Dan/Paul Vrijmoet/Bourcier
1 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Eric/Leif Kytola/Kytola
11 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
19 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nathan Guy
4 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Eric Kytola
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
13 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
13 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
7 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Matthew Erdelt
8 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Tim Mayer
9 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
19 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Gregg Strome
18 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Bradley Taylor
12 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
7 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Michael Rosenberg
5 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Scott Seaton
34 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Greg Canfield
25 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Paul Bourcier
20 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Michael King
19 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Gregg Strome
17 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Erik Huston
33 Cascade Classic: Final General Classification Category 4 Jurgen Fennerl
32 Cascade Classic: Final General Classification Category 4 Rick Johnson
40 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Eric Kytola
31 Cascade Classic: Final General Classification Category 3 Scotty Carlile
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Bradley Taylor
13 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Dan Vrijmoet
7 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Scott Seaton
2 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Michael Rosenberg
36 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Greg Canfield
20 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Michael King
18 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Erik Huston
12 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Paul Bourcier
5 Willamette Pass DH #2 Pro, Semi-Pro Men Reed Doerr
33 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Rick Johnson
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Mark Vergari
47 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Eric Kytola
16 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Scotty Carlile
1 Willamette Pass DH #2 Pro Men Reed Doerr
34 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Jurgen Fennerl
13 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 45+ Dan Vrijmoet
12 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 45+ Michael Rosenberg
7 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 45+ Scott Seaton
40 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 35+ Paul Bourcier
31 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 35+ Greg Canfield
24 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 35+ Gregg Strome
14 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 35+ Michael King
12 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 35+ Erik Huston
DNF Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 4 Martin Lisk
43 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 4 Rick Johnson
40 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 4 Jurgen Fennerl
38 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Mark Vergari
32 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Eric Kytola
19 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Masters 45+ Bradley Taylor
22 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Category 3 Scotty Carlile
190 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
52 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Scotty Carlile
41 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Martin Lisk
43 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Rick Johnson
47 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men Jurgen Fennerl
25 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Paul Bourcier
28 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Gregg Strome
30 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Erik Huston
43 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Michael King
44 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Greg Canfield
7 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Scott Seaton
10 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
14 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Michael Rosenberg
26 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Bradley Taylor
6 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Michael Rosenberg
8 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Dan Vrijmoet
9 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Scott Seaton
21 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Bradley Taylor
33 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Mark Vergari
11 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Paul Bourcier
166 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Vergari
17 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Michael King
25 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Gregg Strome
40 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Greg Canfield
14 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 4 Rick Johnson
17 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 4 Jurgen Fennerl
42 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 4 Martin Lisk
34 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Mark Vergari
36 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Scotty Carlile
39 Cascade Classic: Downtown Criterium Category 3 Eric Kytola
217 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scotty Carlile
298 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
300 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Rick Johnson
306 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jurgen Fennerl
132 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
151 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Gregg Strome
160 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Huston
224 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael King
225 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Greg Canfield
126 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Seaton
149 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
44 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Eric Kytola
177 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Rosenberg
270 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Bradley Taylor
16 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Erik Huston
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
9 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Matthew Erdelt
6 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Tim Mayer
15 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nathan Guy
8 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
4 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
DNF Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
DNF Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
13 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Dan Vrijmoet
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Campbell
24 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Michael Rosenberg
8 Salem Fairview Circuit Race Category 4/5 Matthew Erdelt
2 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ David Tsai
2 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Paul Bourcier
3 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Nick Skenzick
14 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Michael Rosenberg
24 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 David Tsai
4 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Eric Kytola
1 Tandem TT Championships: Combined Results by Time Combined Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
4 Tandem TT Championships: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
1 Tandem TT Championships Tandem Men Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
2 Tandem TT Championships Tandem Men Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
1 Tandem TT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Nick/Dan Skenzick/Vrijmoet
4 Tandem TT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
6 Tandem TT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Greg/Davis Shepherd/Shepherd
6 Tandem TT Championships: Combined Results by Time Combined Greg/Davis Shepherd/Shepherd
3 Tandem TT Championships Tandem Men Greg/Davis Shepherd/Shepherd
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Bruce Rogers
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Bruce Rogers
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Bruce Rogers
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
12 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
DNF Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Sam Schartz
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nathan Guy
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tim Mayer
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
16 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
10 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Matthew Erdelt
6 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Tim Mayer
4 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 4/5 Martin Lisk
10 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nathan Guy
4 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Michael Rosenberg
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Men 1/2/3 Nick Skenzick
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
29 OBRA Road Race Senior Men Dan Vrijmoet
2 Willamette Pass DH #1 Pro Men Reed Doerr
23 OBRA Road Race Senior Men Eric Kytola
26 OBRA Road Race Senior Men Paul Bourcier
6 Willamette Pass DH #1 Pro, Semi-Pro Men Reed Doerr
48 OBRA Road Race Senior Men Nick Skenzick
15 OBRA Road Race Senior Men Michael Rosenberg
13 OBRA Road Race Masters Men 50-59 Andy Stahl
2 OBRA Road Race Junior Men 17-18 Davis Shepherd
29 OBRA Road Race Men Category 4/5 Martin Lisk
28 OBRA Road Race Men Category 4/5 Greg Shepherd
1 OBRA Road Race Junior Men 10-12 Sam Rosenberg
6 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Scott Seaton
18 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Pat Sagers
21 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Bruce Rogers
26 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Carla Pfund
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Erik Huston
6 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Michael Rosenberg
9 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 David Tsai
17 Twilight Criterium Series: June Series Category 4/5 Andy Stahl
1 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Paul Bourcier
3 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Eric Kytola
16 Twilight Criterium Series: June Series Category 4/5 Martin Lisk
12 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Nathan Guy
4 Twilight Criterium Series Category 4/5 Matthew Erdelt
14 Twilight Criterium Series Category 4/5 Andy Stahl
20 Twilight Criterium Series Category 4/5 Martin Lisk
1 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 Eric Kytola
2 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 Nick Skenzick
6 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 Paul Bourcier
7 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 Michael Rosenberg
10 Twilight Criterium Series: June Series Category 4/5 Tim Mayer
10 Twilight Criterium Series: June Series Category 1/2/3 Rick Hammel
3 Twilight Criterium Series: June Series Category 4/5 Matthew Erdelt
4 True Amateur Criterium Series: June Series Junior Davis Shepherd
5 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 Chris Clemow
5 True Amateur Criterium Series: June Series Junior Luke Steele
19 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 Chris Clemow
3 True Amateur Criterium Series: June Series Junior Leif Kytola
1 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
7 True Amateur Criterium Series Category 5 Beginner Sam Rosenberg
16 True Amateur Criterium Series: June Series Category 5 Beginner Luke Steele
11 True Amateur Criterium Series: June Series Category 5 Beginner Sam Rosenberg
5 True Amateur Criterium Series: June Series Category 5 Beginner Davis Shepherd
3 True Amateur Criterium Series Junior Leif Kytola
2 True Amateur Criterium Series Junior Sam Rosenberg
2 True Amateur Criterium Series: June Series Junior Sam Rosenberg
29 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Dan Vrijmoet
1 Oakridge Fat Tire MTB Beginner 40+ Men Greg Shepherd
9 Oakridge Fat Tire MTB Sport 19-39 Men Daniel Gilmour
28 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Dan Vrijmoet
7 Oakridge Fat Tire MTB Varsity 15-18 Men Davis Shepherd
18 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Dan Vrijmoet
115 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Masters Dan Vrijmoet
30 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Masters Dan Vrijmoet
19 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Carla Pfund
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Pat Sagers
15 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Maurice Torano
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Maurice Torano
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Pat Sagers
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Pat Sagers
19 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Carla Pfund
19 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Carla Pfund
5 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Nick Skenzick
17 Twilight Criterium Series Category 4/5 Martin Lisk
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Nick Skenzick
7 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 David Tsai
8 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Michael Rosenberg
9 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Rick Hammel
10 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Paul Bourcier
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Matthew Erdelt
7 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Tim Mayer
16 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Martin Lisk
17 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Andy Stahl
10 Twilight Criterium Series Category 4/5 Andy Stahl
5 Twilight Criterium Series Category 4/5 Matthew Erdelt
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Eric Kytola
4 Twilight Criterium Series Category 4/5 Tim Mayer
16 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Michael Rosenberg
7 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Eric Kytola
1 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 David Tsai
5 True Amateur Criterium Series: Series Standings Junior Luke Steele
4 True Amateur Criterium Series: Series Standings Junior Davis Shepherd
3 True Amateur Criterium Series: Series Standings Junior Leif Kytola
2 True Amateur Criterium Series: Series Standings Junior Sam Rosenberg
14 True Amateur Criterium Series: Series Standings Category 5 Men Luke Steele
13 True Amateur Criterium Series: Series Standings Category 5 Men Sam Rosenberg
3 True Amateur Criterium Series: Series Standings Category 5 Men Davis Shepherd
3 True Amateur Criterium Series Junior Leif Kytola
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
7 Monday PIR Masters 4/5 Chris Clemow
2 True Amateur Criterium Series Junior Sam Rosenberg
6 True Amateur Criterium Series Category 5 Men Sam Rosenberg
12 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Chris Clemow
4 Mt Tabor Circuit Race Junior 14-15 Sam Rosenberg
1 Mt Tabor Circuit Race Junior 10-13 Sam Rosenberg
5 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Michael Rosenberg
34 Mt Tabor Circuit Race Pro/1/2 Michael Rosenberg
20 Mt Tabor Circuit Race Category 4/5 Matthew Erdelt
6 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Scott Seaton
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Erik Huston
44 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Diane Boswell
27 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Carla Pfund
19 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Dan Vrijmoet
1 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Eric Kytola
17 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Nathan Guy
14 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Andy Stahl
4 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Michael Rosenberg
7 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Nick Skenzick
16 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 David Tsai
13 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Martin Lisk
12 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Tim Mayer
3 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 4/5 Matthew Erdelt
8 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Paul Bourcier
7 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Rick Hammel
6 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Michael Rosenberg
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium Series: Series Standings Category 1/2/3 Eric Kytola
DNF Twilight Criterium Series Category 4/5 Davis Shepherd
DNF Twilight Criterium Series Category 4/5 Greg Shepherd
13 Twilight Criterium Series Category 4/5 Andy Stahl
11 Twilight Criterium Series Category 4/5 Martin Lisk
8 Twilight Criterium Series Category 4/5 Tim Mayer
4 Twilight Criterium Series Category 4/5 Matthew Erdelt
3 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Rick Hammel
3 True Amateur Criterium Series Junior Sam Rosenberg
53 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
2 True Amateur Criterium Series Category 5 Men Davis Shepherd
10 True Amateur Criterium Series Category 5 Men Luke Steele
2 True Amateur Criterium Series Junior Davis Shepherd
4 True Amateur Criterium Series Junior Luke Steele
5 True Amateur Criterium Series Junior Leif Kytola
DNF OBRA Rehearsal Race Tandem Peter/Walter Kaspar/Lapchynski
1 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 Michael Rosenberg
4 12 Mile Super D Expert Men 40+ Rick Jackson
5 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 David Tsai
22 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 Bradley Taylor
2 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Eric Kytola
DNF OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 Paul Bourcier
9 OBRA Rehearsal Race Men Pro/1/2 Nick Skenzick
27 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 Rick Hammel
3 OBRA Rehearsal Race Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
39 OBRA Rehearsal Race Masters Men 40-49 Dan Vrijmoet
12 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Bruce Rogers
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Scott Seaton
52 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Pat Sagers
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Women Carla Pfund
19 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Women Diane Boswell
8 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Erik Huston
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Eric Kytola
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Nick Skenzick
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Michael Rosenberg
11 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew Erdelt
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Andy Stahl
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Martin Lisk
3 True Amateur Criterium Series Category 5 Men Davis Shepherd
3 True Amateur Criterium Series Junior Sam Rosenberg
2 True Amateur Criterium Series Junior Davis Shepherd
4 True Amateur Criterium Series Junior Luke Steele
5 True Amateur Criterium Series Junior Leif Kytola
17 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Paul Bourcier
23 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Michael Rosenberg
48 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Mark Vergari
50 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Bradley Taylor
27 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Michael Rosenberg
DNS Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 4 Men John Sorlie
35 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Mark Vergari
26 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Paul Bourcier
47 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Bradley Taylor
17 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Paul Bourcier
24 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Michael Rosenberg
30 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Mark Vergari
26 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 4 Men John Sorlie
50 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Bradley Taylor
61 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Bradley Taylor
51 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men John Sorlie
33 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Michael Rosenberg
27 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Paul Bourcier
28 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Mark Vergari
DNS Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Erik Hutson
54 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Bradley Taylor
51 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Mark Vergari
46 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Paul Bourcier
51 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Michael Rosenberg
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Phil Randall
16 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Greg Shepherd
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
17 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Phil Randall
35 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
8 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
45 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
27 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
41 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
41 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
27 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
45 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
8 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Davis Shepherd
35 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
6 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Pete Piva
17 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
4 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
6 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Kytola
22 PIR Category 3/4 Matthew Erdelt
2 Hutch's Hillclimb Series Men 3 Eric Kytola
8 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Greg Shepherd
9 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Tim Mayer
4 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Brent Woodrich
5 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Pete Piva
1 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Phil Randall
6 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Leslie Lunas
1 Hutch's Hillclimb Series Junior Davis Shepherd
3 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
16 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Shepherd
4 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Shepherd
25 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Pete Piva
12 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Phil Randall
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Davis Shepherd
50 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
38 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
45 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
45 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
38 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
50 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
12 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Phil Randall
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
2 Hutch's Hillclimb Series Men 1/2 Nick Skenzick
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Greg Shepherd
4 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
3 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Junior Davis Shepherd
5 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Leslie Lunas
2 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Andy Stahl
1 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Phil Randall
6 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Pete Piva
5 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Brent Woodrich
13 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Tim Mayer
10 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Greg Shepherd
25 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Damon
5 Golden City Criterium Men Category 4 Jake Keener
5 Swan Island Criterium Category 4 Matthew Erdelt
4 Table Rock Road Race Pro/1/2 Paul Bourcier
2 Table Rock Road Race Pro/1/2 Michael Rosenberg
7 Table Rock Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
2 Table Rock Road Race Category 3 Men Eric Kytola
7 Table Rock Road Race Masters 40+ 1/2/3 Dan Vrijmoet
6 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Brent Woodrich
7 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Leslie Lunas
1 Hutch's Hillclimb Series Junior Davis Shepherd
2 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
3 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
5 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Greg Shepherd
24 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
43 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
48 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Davis Shepherd
41 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
10 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Phil Randall
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
47 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Wayne Aviles
37 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steve West
47 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Wayne Aviles
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
10 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Phil Randall
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
41 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Davis Shepherd
48 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
43 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
37 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve West
24 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Shepherd
5 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
2 Hutch's Hillclimb Series Men 1/2 Nick Skenzick
8 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Greg Shepherd
11 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Tim Mayer
19 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Steve West
1 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Phil Randall
2 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Andy Stahl
20 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Wayne Aviles
82 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Doug LeRoux
30 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
27 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
28 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
4 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Paul Bourcier
4 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Dan Vrijmoet
4 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Rick Hammel
4 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Nick Skenzick
7 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Doug LeRoux
7 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Hanz Scholz
7 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Andy Stahl
7 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Peter Kaspar
85 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Peter Kaspar
84 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
83 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Hanz Scholz
29 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Bourcier
30 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
27 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Rick Hammel
28 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
82 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Doug LeRoux
83 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Hanz Scholz
84 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
29 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
85 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Peter Kaspar
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
11 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
26 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
48 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
3 Hutch's Hillclimb Series Men 1/2 Nick Skenzick
12 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Tim Mayer
16 Hutch's Hillclimb Series Men 4/5 Martin Lisk
6 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Brent Woodrich
7 Hutch's Hillclimb Series Men 40+ Pete Piva
1 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Phil Randall
3 Hutch's Hillclimb Series Men 50+ Andy Stahl
1 Hutch's Hillclimb Series Junior Sam Rosenberg
2 Hutch's Hillclimb Series Junior Leif Kytola
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
2 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
11 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
56 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Leif Kytola
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Lisk
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Pete Piva
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Phil Randall
35 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
53 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
56 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leif Kytola
26 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
48 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
20 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
23 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
15 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Phil Randall
35 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
53 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
9 Spring Thaw DH Beginner Junior Men 15+ Kevin Marcon
43 Spring Thaw XC State Championships Sport Men 19-39 Eric Taylor
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
7 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Karl Fredricks
6 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Pete Piva
3 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 40+ Brent Woodrich
15 Hutch's Hillclimb Series Men Category 4/5 Tim Mayer
24 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
1 Hutch's Hillclimb Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
24 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
17 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
22 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
17 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
22 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Pete Piva
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karl Fredricks
25 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
1 Hutch's Hillclimb Series Masters Men 50+ Andy Stahl
25 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
39 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
34 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Karl Fredricks
27 Eugene Roubaix Men 4/5 Andy Stahl
21 Eugene Roubaix Men 4/5 Tim Mayer
8 Eugene Roubaix Men 3 Eric Kytola
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Paul Bourcier
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 David Tsai
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Michael Rosenberg
12 Eugene Roubaix Men 1/2 Dan Vrijmoet
43 Eugene Roubaix Men 4/5 David Donielson
6 Eugene Roubaix Men 1/2 Nick Skenzick
39 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
53 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Leif Kytola
106 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
85 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
115 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
64 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Billy Truelove
4 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
5 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
20 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Pete Piva
93 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
73 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
24 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Tom Pritchard
27 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Steve West
123 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
71 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
9 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
104 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
9 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Paul Bourcier
7 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Rick Hammel
5 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Billy Truelove
3 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Brent Woodrich
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Nick Skenzick
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 2 Men Dan Vrijmoet
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall Junior 8-15 Leif Kytola
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall Junior 8-15 Sam Rosenberg
125 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
125 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
53 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Leif Kytola
106 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
85 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
115 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
64 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Billy Truelove
4 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Rick Hammel
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Bourcier
5 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Kytola
20 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Pete Piva
93 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Lisk
73 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
24 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Tom Pritchard
27 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Steve West
123 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
71 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
9 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
104 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
125 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Sam Rosenberg
53 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Leif Kytola
106 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Dan Vrijmoet
85 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Nick Skenzick
115 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Brent Woodrich
64 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Billy Truelove
4 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Rick Hammel
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Paul Bourcier
5 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Eric Kytola
20 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Pete Piva
93 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Martin Lisk
73 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Tim Mayer
24 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Tom Pritchard
27 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Steve West
123 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Andy Stahl
71 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Leslie Lunas
9 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
104 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
81 PIR Category 1/2/3 Robert Campbell
42 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
39 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Steve West
43 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Tom Pritchard
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
10 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Billy Truelove
5 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Paul Bourcier
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
11 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 3 Men Eric Kytola
74 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
2 Eugene Time Trial Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Andy Stahl
5 Eugene Time Trial Series Category 5 Men Steve West
4 Eugene Time Trial Series Category 5 Men Tom Pritchard
9 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Martin Lisk
8 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Brent Woodrich
5 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Billy Truelove
4 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Paul Bourcier
3 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Nick Skenzick
2 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Dan Vrijmoet
1 Eugene Time Trial Series Junior 8-15 Sam Rosenberg
42 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
74 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
3 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
5 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Bourcier
10 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Billy Truelove
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Lisk
43 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tom Pritchard
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steve West
3 Eugene Time Trial Series: Series Overall Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
8 Eugene Time Trial Series: Series Overall Masters Men 50-59 Leslie Lunas
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall Masters Men 50-59 Andy Stahl
13 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 5 Men Steve West
12 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 5 Men Tom Pritchard
10 Eugene Time Trial Series: Series Overall Masters Men 40-49 Tim Mayer
8 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Men Martin Lisk
17 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 3 Men Pete Piva
3 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
11 Three Rivers Road Race Category 1/2 Nick Skenzick
DNF Three Rivers Road Race Category 1/2 Dan Vrijmoet
29 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Eric Taylor
43 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Billy Truelove
4 Eugene Time Trial Series Masters Men 40-49 Brent Woodrich
7 Eugene Time Trial Series Masters Men 40-49 Tim Mayer
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Andy Stahl
1 Eugene Time Trial Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
51 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
45 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Billy Truelove
19 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
34 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
28 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
48 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
1 Eugene Time Trial Series - Series Standings Junior 8-15 Sam Rosenberg
2 Eugene Time Trial Series - Series Standings Junior 8-15 Leif Kytola
1 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 2 Men Dan Vrijmoet
2 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 2 Men Brent Woodrich
3 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 2 Men Nick Skenzick
5 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 2 Men Rick Hammel
6 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 2 Men Billy Truelove
12 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 3 Men Eric Kytola
17 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 3 Men Pete Piva
49 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
2 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
3 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Billy Truelove
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
32 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
26 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
46 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
86 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Sam Rosenberg
52 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Leif Kytola
2 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Dan Vrijmoet
1 Eugene Time Trial Series Junior Men 8-15 Sam Rosenberg
6 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Eric Kytola
85 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Dan Vrijmoet
96 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Brent Woodrich
54 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Nick Skenzick
5 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Rick Hammel
43 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Billy Truelove
7 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 4 Men Martin Lisk
17 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Pete Piva
59 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Martin Lisk
3 Eugene Time Trial Series - Series Standings Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
103 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Andy Stahl
75 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Leslie Lunas
8 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
81 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
9 Eugene Time Trial Series - Series Standings Masters Men 40-49 Tim Mayer
2 Eugene Time Trial Series - Series Standings Masters Men 50-59 Andy Stahl
7 Eugene Time Trial Series - Series Standings Masters Men 50-59 Leslie Lunas
1 Eugene Time Trial Series - Series Standings Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
77 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Tim Mayer
3 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Paul Bourcier
12 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Michael Rosenberg
16 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Dan Vrijmoet
26 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
59 Kings Valley Road Race Category 3 Eric Kytola
12 Kings Valley Road Race Masters 50+ Andy Stahl
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Kytola
81 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Sam Rosenberg
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Eric Kytola
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
43 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
53 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
38 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Lisk
3 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
17 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
13 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Rick Hammel
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
3 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
81 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Sam Rosenberg
13 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Rick Hammel
2 Eugene Time Trial Series Tandem Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
7 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Leslie Lunas
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Andy Stahl
5 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Martin Lisk
6 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Eric Kytola
4 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Brent Woodrich
3 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Rick Hammel
2 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Nick Skenzick
1 Eugene Time Trial Series Category 2 Men Dan Vrijmoet
1 Eugene Time Trial Series Junior 8-15 Sam Rosenberg
43 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Michael/Emma Rosenberg/Rosenberg
53 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
81 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Leif Kytola
62 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leslie Lunas
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Stahl
32 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Pete Piva
19 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brent Woodrich
49 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Mayer
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Lisk
6 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Vrijmoet
5 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Nick Skenzick
81 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Leif Kytola
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
5 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Nick Skenzick
6 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Dan Vrijmoet
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
1 Eugene Time Trial Series Tandem Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
7 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Leslie Lunas
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 50-59 Andy Stahl
6 Eugene Time Trial Series Masters Men 40-49 Pete Piva
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 40-49 Brent Woodrich
14 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Tim Mayer
4 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Martin Lisk
2 Eugene Time Trial Series Men 1/2 Dan Vrijmoet
1 Eugene Time Trial Series Men 1/2 Nick Skenzick
1 Eugene Time Trial Series Junior 8-15 Leif Kytola
49 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Tim Mayer
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Micheal/Sam Rosenberg/Rosenberg
62 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Leslie Lunas
41 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Andy Stahl
32 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Pete Piva
19 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Brent Woodrich
9 Piece of Cake Pro/1/2 Paul Bourcier
11 Piece of Cake Pro/1/2 Robert Campbell
20 Piece of Cake Pro/1/2 Nick Skenzick
5 Icebreaker Criterium Pro/1/2 Nick Skenzick
10 Icebreaker Criterium Pro/1/2 Paul Bourcier
19 Icebreaker Criterium Pro/1/2 Dan Vrijmoet
9 Icebreaker Criterium Category 3 Men Eric Kytola
28 Icebreaker Criterium Masters 35+ Dan Vrijmoet
16 Icebreaker Criterium Men Category 4/5 Mayer Mayer
13 Icebreaker Criterium Masters 35+ David Tsai
26 Icebreaker Criterium Masters 35+ Mayer Mayer
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Dan Vrijmoet
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Paul Bourcier
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Nick Skenzick
30 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Pro/1/2 Michael Rosenberg
46 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 4 Matthew Erdelt
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro/1/2 Michael Rosenberg
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Pro/1/2 Paul Bourcier
46 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Martin Lisk
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Nick Skenzick
13 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Nick Skenzick
37 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Michael Rosenberg
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Paul Bourcier
56 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 4 Matthew Erdelt
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Masters 40+ Pete Piva
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Masters 50+ Phil Randall
30 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Pro/1/2 Dan Vrijmoet
3 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Paul Bourcier
54 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Martin Lisk
6 Jack Frost Time Trial Masters Women 50+ Barbara Buchan
8 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Martin Lisk
261 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Barbara Buchan
54 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Martin Lisk
261 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Barbara Buchan
22 Cherry Pie Road Race Men 4 Martin Lisk
21 Cherry Pie Road Race Men 4 Jurgen Fennerl
31 Cherry Pie Road Race Men 4 Tim Mayer
20 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Dan Vrijmoet
35 Cherry Pie Road Race Men 3 Eric Kytola
27 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Nick Skenzick
21 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Michael Rosenberg
12 Cherry Pie Road Race Masters Men 40+ Pete Piva
13 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Andy Stahl