Team Lazy Tarantulas

Event Category Name Date
8 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 11/19
29 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Sean Reynolds 11/19
13 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Spencer Bushnell 11/19
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 13-14 Hannah Rice 11/19
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 13-14 Emily Rice 11/19
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 10-12 Kailey Rice 11/19
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 9 Harper Leritz 11/19
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 9 Coco Leritz 11/19
18 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 10-12 Dylan Theriot 11/19
13 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 10-12 Jesse Theriot 11/19
6 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 10-12 Aidan Rice 11/19
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 11/19
13 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/19
7 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/19
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 11/19
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women 3/4/5 Emily Rice 11/19
43 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 11/19
37 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 11/19
24 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 11/19
21 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Andy Leritz 11/19
47 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Bob Crow 11/19
21 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/19
9 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Nicholas Leritz 11/19
57 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Troy Theriot 11/19
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 11/12
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 11/12
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Becky Rice 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 11/12
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Nicholas Leritz 11/12
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Geoff Rice 11/12
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Spencer Bushnell 11/12
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Chris Blem 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Kailey Rice 11/12
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 9 Harper Leritz 11/12
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 9 Coco Leritz 11/12
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Jesse Theriot 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Brady Rice 11/12
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Aidan Rice 11/12
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 9 Gavin Rice 11/12
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 11/12
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/12
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/12
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 11/12
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 11/12
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Brady Rice 11/12
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 11/12
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Andy Leritz 11/12
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Bob Crow 11/12
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Kirk Edwards 11/12
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 4 Joshua Kubisch 11/12
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale brian westhaver 11/12
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Sean McGhee 11/12
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Troy Theriot 11/12
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Jim Campbell 11/12
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Hannah Rice 11/12
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Emily Rice 11/12
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Brady Rice 11/12
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Andy Leritz 11/5
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Bob Crow 11/5
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/5
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 11/5
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 3 Becky Rice 11/5
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 11/5
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Chris Blem 11/5
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 2/3 Kirk Edwards 11/5
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Troy Theriot 11/5
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Jim Campbell 11/5
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 13-14 Sydney Blem 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 13-14 Hannah Rice 11/5
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 13-14 Emily Rice 11/5
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 10-12 Kailey Rice 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 9 Coco Leritz 11/5
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 10-12 Dylan Theriot 11/5
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 10-12 Jesse Theriot 11/5
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 10-12 Brady Rice 11/5
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 10-12 Aidan Rice 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 9 Gavin Rice 11/5
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/5
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 3/4/5 Sydney Blem 11/5
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/5
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Women 3/4/5 Emily Rice 11/5
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 11/5
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 11/5
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 11/5
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 3/4/5 Brady Rice 11/5
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 11/5
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 4 Joshua Kubisch 11/5
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Gregg Rice 11/5
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Greg Lawler 11/5
8 Corvallis Cross Classic Masters Women 3 Becky Rice 11/4
4 Corvallis Cross Classic Masters 1/2 35+ Men Geoff Rice 11/4
3 Corvallis Cross Classic Junior Women 10-12 Kailey Rice 11/4
7 Corvallis Cross Classic Junior Men 10-12 Brady Rice 11/4
1 Corvallis Cross Classic Junior Men 9 Gavin Rice 11/4
4 Corvallis Cross Classic Junior Women Kailey Rice 11/4
22 Corvallis Cross Classic Junior Men Brady Rice 11/4
15 Corvallis Cross Classic Junior Men Gavin Rice 11/4
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 4 Hannah Rice 10/29
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 3 Emily Rice 10/29
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 10/29
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Nicholas Leritz 10/29
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Spencer Bushnell 10/29
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 13-14 Hannah Rice 10/29
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 13-14 Emily Rice 10/29
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 9 Harper Leritz 10/29
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 9 Coco Leritz 10/29
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Dylan Theriot 10/29
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Jesse Theriot 10/29
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Aidan Rice 10/29
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 10/29
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/29
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/29
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/29
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 10/29
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 10/29
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/29
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Andy Leritz 10/29
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 10/29
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 David M Miller 10/29
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Troy Theriot 10/29
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Joshua Kubisch 10/29
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Gregg Rice 10/29
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 10/28
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Nicholas Leritz 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Spencer Bushnell 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 9 Harper Leritz 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 9 Coco Leritz 10/28
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Jesse Theriot 10/28
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Dylan Theriot 10/28
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Aidan Rice 10/28
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 10/28
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/28
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 10/28
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 10/28
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/28
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Andy Leritz 10/28
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Branden Taggart 10/28
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 10/28
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 David M Miller 10/28
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Troy Theriot 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Joshua Kubisch 10/28
31 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Brady Rice 10/28
4 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Geoff Rice 10/28
12 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Sean Reynolds 10/28
6 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 10/28
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Kathleen Martin 10/28
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/28
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Women 10-12 Kailey Rice 10/28
5 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 10-12 Emmett Loftus 10/28
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 10-12 Brady Rice 10/28
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/28
13 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Emmett Loftus 10/28
5 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/28
5 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Clydesdale Greg Lawler 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/22
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 4 Hannah Rice 10/22
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 3 Emily Rice 10/22
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 10/22
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/22
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Kathleen Martin 10/22
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 10/22
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Chris Blem 10/22
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Spencer Bushnell 10/22
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Women 13-14 Hannah Rice 10/22
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Women 13-14 Emily Rice 10/22
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Women 10-12 Kailey Rice 10/22
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 10-12 Dylan Theriot 10/22
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 10-12 Jesse Theriot 10/22
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 10-12 Brady Rice 10/22
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 10-12 Aidan Rice 10/22
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 9 Gavin Rice 10/22
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/22
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/22
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/22
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 10/22
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 10/22
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/22
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/22
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/22
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Andy Leritz 10/22
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/22
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 10/22
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 David M Miller 10/22
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 4 Joshua Kubisch 10/22
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale brian westhaver 10/22
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Steve Danielson 10/22
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Greg Lawler 10/22
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Gregg Rice 10/22
81 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Troy Theriot 10/22
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/22
2 CrossWord CX Challenge Singlespeed Geoff Rice 10/21
1 CrossWord CX Challenge Junior Men 10-12 Brady Rice 10/21
2 CrossWord CX Challenge Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/21
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Spencer Bushnell 10/15
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Kirk Edwards 10/15
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Andy Leritz 10/15
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 3 Emily Rice 10/15
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/15
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 10/15
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 13-14 Hannah Rice 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 13-14 Emily Rice 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 10-12 Kailey Rice 10/15
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 9 Harper Leritz 10/15
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 9 Coco Leritz 10/15
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Jesse Theriot 10/15
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Brady Rice 10/15
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Aidan Rice 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 9 Gavin Rice 10/15
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 10/15
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/15
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/15
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/15
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 10/15
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/15
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/15
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/15
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/15
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 10/15
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 David M Miller 10/15
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 5 Brady Rice 10/15
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Troy Theriot 10/15
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Joshua Kubisch 10/15
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale brian westhaver 10/15
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Gregg Rice 10/15
1 GPCM: Washougal CX Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/14
5 GPCM: Washougal CX Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 10/14
13 GPCM: Washougal CX Men 2/3 Sean Reynolds 10/14
3 GPCM: Washougal CX Junior Men 13-14 Jackson Loftus 10/14
3 GPCM: Washougal CX Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 10/14
14 GPCM: Washougal CX Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/14
6 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Amy Rice 10/11
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 10/11
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 10/11
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Sean Reynolds 10/11
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Jeff Smith 10/11
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 10/11
31 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 10/11
22 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Greg Lawler 10/11
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 10/11
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Hannah Rice 10/11
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Emily Rice 10/11
1 Blind Date at the Dairy Women 5 Hannah Rice 10/11
11 Blind Date at the Dairy Women 3 Daneille Reynolds 10/11
10 Blind Date at the Dairy Women 3 Becky Rice 10/11
2 Blind Date at the Dairy Women 3 Emily Rice 10/11
21 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 10/11
11 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 10/11
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Dylan Theriot 10/11
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 10/11
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 10/11
2 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Brady Rice 10/11
17 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Joshua Kubisch 10/10
7 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Sierra Domaille 10/10
8 Portland Trophy Cup - Series Standings Singlespeed Women Daneille Reynolds 10/10
9 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Domaille 10/10
11 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Daneille Reynolds 10/10
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Nicholas Leritz 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Spencer Bushnell 10/8
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Kirk Edwards 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 5 Hannah Rice 10/8
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 4 Emily Rice 10/8
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 10/8
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 13-14 Hannah Rice 10/8
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 13-14 Emily Rice 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 10-12 Kailey Rice 10/8
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 9 Coco Leritz 10/8
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 10-12 Brady Rice 10/8
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 10-12 Aidan Rice 10/8
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 9 Gavin Rice 10/8
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/8
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/8
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/8
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/8
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/8
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/8
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Andy Leritz 10/8
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 10/8
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 David M Miller 10/8
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 5 Brady Rice 10/8
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 4 Joshua Kubisch 10/8
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Gregg Rice 10/8
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junuie Women 10-12 Kailey Rice 10/7
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 10-12 Jesse Theriot 10/7
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 10-12 Dylan Theriot 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 10-12 Brady Rice 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 9 Gavin Rice 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/7
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 10/7
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 10/7
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/7
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/7
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Women 10-12 Kailey Rice 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/7
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/7
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 10/7
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Chris Blem 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Spencer Bushnell 10/7
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Sean Reynolds 10/7
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Andy Leritz 10/7
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/7
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 David M Miller 10/7
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Women Kathleen Martin 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Women Hannah Rice 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Women Emily Rice 10/7
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 5 Brady Rice 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 5 Aidan Rice 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 4 Joshua Kubisch 10/7
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale brian westhaver 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Greg Lawler 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Gregg Rice 10/7
3 Blind Date at the Dairy Stampede Unicycle Geoff Rice 10/4
1 Blind Date at the Dairy Stampede Unicycle David M Miller 10/4
62 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 10/4
29 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 10/4
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 10/4
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 10/4
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 10/4
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 10/4
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Sean Reynolds 10/4
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Jeff Smith 10/4
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 10/4
1 Blind Date at the Dairy Women 5 Hannah Rice 10/4
1 Blind Date at the Dairy Women 4 Emily Rice 10/4
15 Blind Date at the Dairy Women 3 Daneille Reynolds 10/4
13 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 10/4
7 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 10/4
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Hannah Rice 10/4
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Emily Rice 10/4
13 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 10/4
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Dylan Theriot 10/4
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 10/4
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Brady Rice 10/4
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 10/4
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Joshua Kubisch 10/3
8 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Sierra Domaille 10/3
9 Portland Trophy Cup - Series Standings Singlespeed Women Daneille Reynolds 10/3
3 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Domaille 10/3
9 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Daneille Reynolds 10/3
1 GPCM: Heiser Farm CX Women 5 Hannah Rice 9/30
2 GPCM: Heiser Farm CX Women 4 Emily Rice 9/30
30 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Brady Rice 9/30
2 GPCM: Heiser Farm CX Junior Women 13-14 Hannah Rice 9/30
1 GPCM: Heiser Farm CX Junior Women 13-14 Emily Rice 9/30
7 GPCM: Heiser Farm CX Junior Men 13-14 Jackson Loftus 9/30
10 GPCM: Heiser Farm CX Junior Men 10-12 Emmett Loftus 9/30
3 GPCM: Heiser Farm CX Junior Men 10-12 Brady Rice 9/30
3 GPCM: Heiser Farm CX Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/30
1 GPCM: Heiser Farm CX Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/30
36 GPCM: Heiser Farm CX Junior Men 3/4/5 Emmett Loftus 9/30
20 GPCM: Heiser Farm CX Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/30
9 GPCM: Heiser Farm CX Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/30
16 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Andy Leritz 9/30
19 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Mike Loftus 9/30
3 GPCM: Heiser Farm CX Men 4 Joshua Kubisch 9/30
31 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 9/27
6 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Amy Rice 9/27
1 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 9/27
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 9/27
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Kirk Edwards 9/27
12 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Chris Blem 9/27
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 9/27
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Sean Reynolds 9/27
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Jeff Smith 9/27
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/27
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/27
14 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice 9/27
2 Blind Date at the Dairy Stampede David M Miller 9/27
42 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jim Campbell 9/27
34 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Greg Lawler 9/27
30 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 9/27
3 Blind Date at the Dairy Women 5 Hannah Rice 9/27
3 Blind Date at the Dairy Women 4 Emily Rice 9/27
15 Blind Date at the Dairy Women 3 Daneille Reynolds 9/27
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/27
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Hannah Rice 9/27
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Emily Rice 9/27
17 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Max Campbell 9/27
16 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 9/27
12 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Dylan Theriot 9/27
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 9/27
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Brady Rice 9/27
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/27
11 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Joshua Kubisch 9/26
8 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Sierra Domaille 9/26
7 Portland Trophy Cup - Series Standings Singlespeed Women Daneille Reynolds 9/26
37 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Bob Crow 9/26
8 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Domaille 9/26
11 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Daneille Reynolds 9/26
5 Battle at Barlow Masters Women 35+ 3 Becky Rice 9/24
8 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 9/24
10 Battle at Barlow Singlespeed Spencer Bushnell 9/24
23 Battle at Barlow Men 2/3 David M Miller 9/24
3 Battle at Barlow Junior Women 13-14 Hannah Rice 9/24
1 Battle at Barlow Junior Women 13-14 Emily Rice 9/24
4 Battle at Barlow Junior Women 10-12 Kailey Rice 9/24
3 Battle at Barlow Junior Men 10-12 Brady Rice 9/24
2 Battle at Barlow Junior Men 10-12 Aidan Rice 9/24
1 Battle at Barlow Junior Men 9 Gavin Rice 9/24
9 Battle at Barlow Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/24
4 Battle at Barlow Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/24
1 Battle at Barlow Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/24
15 Battle at Barlow Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/24
8 Battle at Barlow Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/24
7 Battle at Barlow Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 9/24
4 Battle at Barlow Clydesdale Gregg Rice 9/24
2 Battle at Barlow Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/24
3 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/23
9 GPCM: NINKROSSI Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 9/23
26 GPCM: NINKROSSI Singlespeed Brady Rice 9/23
27 GPCM: NINKROSSI Men 2/3 Sean Reynolds 9/23
3 GPCM: NINKROSSI Junior Women 10-12 Sophia Long 9/23
8 GPCM: NINKROSSI Junior Men 13-14 Jackson Loftus 9/23
7 GPCM: NINKROSSI Junior Men 10-12 Brady Rice 9/23
1 GPCM: NINKROSSI Junior Men 9 Gavin Rice 9/23
6 GPCM: NINKROSSI Junior Women 3/4/5 Sophia Long 9/23
26 GPCM: NINKROSSI Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/23
19 GPCM: NINKROSSI Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/23
13 GPCM: NINKROSSI Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/23
18 GPCM: NINKROSSI Men 5 Jesse Long 9/23
2 GPCM: NINKROSSI Men 4 Joshua Kubisch 9/23
8 Blind Date at the Dairy: in Women 1/2 Sierra Domaille 9/20
5 Blind Date at the Dairy: in Women 1/2 Amy Rice 9/20
3 Blind Date at the Dairy: in Singlespeed Spencer Bushnell 9/20
5 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 50+ Andy Leritz 9/20
9 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 2/3 40+ Jeff Smith 9/20
4 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 9/20
3 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/20
2 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 2/3 40+ Sean Reynolds 9/20
1 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/20
6 Blind Date at the Dairy: in Women 5 Hannah Rice 9/20
13 Blind Date at the Dairy: in Women 3 Daneille Reynolds 9/20
12 Blind Date at the Dairy: in Women 3 Becky Rice 9/20
13 Blind Date at the Dairy: in Category 5 Men Brady Rice 9/20
4 Blind Date at the Dairy: in Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/20
1 Blind Date at the Dairy: in Junior Women 9-13 Hannah Rice 9/20
15 Blind Date at the Dairy: in Junior Men 9-13 Luke Westhaver 9/20
13 Blind Date at the Dairy: in Junior Men 9-13 Dylan Theriot 9/20
11 Blind Date at the Dairy: in Junior Men 9-13 Jesse Theriot 9/20
9 Blind Date at the Dairy: in Junior Men 9-13 Gavin Rice 9/20
5 Blind Date at the Dairy: in Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/20
1 Blind Date at the Dairy: in Junior Men 9-13 Brady Rice 9/20
2 Blind Date at the Dairy: in Stampede Unicycle David M Miller 9/20
1 Blind Date at the Dairy: in Stampede Unicycle Geoff Rice 9/20
56 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 9/20
15 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 9/20
9 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Daneille Reynolds 9/19
39 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Bob Crow 9/19
8 Portland Trophy Cup Series Standings Beginner Men Joshua Kubisch 9/19
12 Portland Trophy Cup Series Standings Women 1/2 Sierra Domaille 9/19
7 Portland Trophy Cup Series Standings Singlespeed Women Daneille Reynolds 9/19
2 GPCM: Zaaldercross Junior Women 9 Coco Leritz 9/16
18 GPCM: Zaaldercross Junior Men 13-14 Jackson Loftus 9/16
14 GPCM: Zaaldercross Junior Men 10-12 Emmett Loftus 9/16
3 GPCM: Zaaldercross Junior Men 10-12 Brady Rice 9/16
6 GPCM: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 9/16
45 GPCM: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/16
42 GPCM: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Emmett Loftus 9/16
21 GPCM: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/16
5 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/16
11 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 9/16
31 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Brady Rice 9/16
13 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Sean Reynolds 9/16
12 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Nicholas Leritz 9/16
6 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Spencer Bushnell 9/16
20 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Andy Leritz 9/16
28 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Mike Loftus 9/16
2 GPCM: Zaaldercross Men 5 Joshua Kubisch 9/16
2 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice 9/13
1 Blind Date at the Dairy Stampede David M Miller 9/13
2 Blind Date at the Dairy Women 5 Hannah Rice 9/13
1 Blind Date at the Dairy Women 4 Emily Rice 9/13
14 Blind Date at the Dairy Women 3 Becky Rice 9/13
13 Blind Date at the Dairy Women 3 Daneille Reynolds 9/13
65 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 9/13
36 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 9/13
31 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Greg Lawler 9/13
9 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Amy Rice 9/13
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 9/13
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 9/13
12 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Jeff Smith 9/13
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Kirk Edwards 9/13
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 9/13
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/13
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/13
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/13
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Hannah Rice 9/13
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Emily Rice 9/13
14 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Dylan Theriot 9/13
13 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Max Campbell 9/13
12 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Luke Westhaver 9/13
10 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 9/13
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 9/13
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Brady Rice 9/13
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/13
15 Portland Trophy Cup Beginner Men Joshua Kubisch 9/12-10/10
7 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Domaille 9/12-10/10
8 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Daneille Reynolds 9/12-10/10
3 Portland Trophy Cup: Overall Standings Beginner Men Joshua Kubisch 9/12
7 Portland Trophy Cup: Overall Standings Women 1/2 Sierra Domaille 9/12
7 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Domaille 9/12
9 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Daneille Reynolds 9/12
32 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Bob Crow 9/12
3 Portland Trophy Cup Beginner Men Joshua Kubisch 9/12
21 Corn Cross 1 Masters 50+ Andy Leritz 9/10
3 Corn Cross 1 Junior Women 13-14 Hannah Rice 9/10
2 Corn Cross 1 Junior Women 13-14 Sydney Blem 9/10
1 Corn Cross 1 Junior Women 13-14 Emily Rice 9/10
4 Corn Cross 1 Junior Women 10-12 Kailey Rice 9/10
2 Corn Cross 1 Junior Women 9 Coco Leritz 9/10
7 Corn Cross 1 Junior Men 10-12 Brady Rice 9/10
2 Corn Cross 1 Junior Men 10-12 Aidan Rice 9/10
1 Corn Cross 1 Junior Men 9 Gavin Rice 9/10
10 Corn Cross 1 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 9/10
9 Corn Cross 1 Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/10
8 Corn Cross 1 Junior Women 3/4/5 Sydney Blem 9/10
5 Corn Cross 1 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/10
1 Corn Cross 1 Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/10
33 Corn Cross 1 Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/10
21 Corn Cross 1 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/10
8 Corn Cross 1 Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 9/10
20 Corn Cross 1 Singlespeed Chris Blem 9/10
8 Corn Cross 1 Singlespeed Nicholas Leritz 9/10
7 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/9
25 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Mike Loftus 9/9
12 GPCM: Het Meer CX Masters Women 35+ 3 Daneille Reynolds 9/9
3 GPCM: Het Meer CX Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 9/9
26 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Sean Reynolds 9/9
28 GPCM: Het Meer CX Men 2/3 David M Miller 9/9
2 GPCM: Het Meer CX Junior Women 13-14 Hannah Rice 9/9
1 GPCM: Het Meer CX Junior Women 13-14 Emily Rice 9/9
5 GPCM: Het Meer CX Junior Women 10-12 Kailey Rice 9/9
3 GPCM: Het Meer CX Junior Men 13-14 Jackson Loftus 9/9
6 GPCM: Het Meer CX Junior Men 10-12 Emmett Loftus 9/9
5 GPCM: Het Meer CX Junior Men 10-12 Brady Rice 9/9
2 GPCM: Het Meer CX Junior Men 9 Gavin Rice 9/9
8 GPCM: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/9
2 GPCM: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/9
1 GPCM: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/9
25 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/9
18 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Emmett Loftus 9/9
17 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/9
4 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/9
3 GPCM: Het Meer CX Men 5 Joshua Kubisch 9/9
4 GPCM: DDCX Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/2
3 GPCM: DDCX Women 4 Emily Rice 9/2
7 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 3 Becky Rice 9/2
9 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 9/2
4 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Sierra Domaille 9/2
2 GPCM: DDCX Junior Women 13-14 Hannah Rice 9/2
1 GPCM: DDCX Junior Women 13-14 Emily Rice 9/2
6 GPCM: DDCX Junior Women 10-12 Kailey Rice 9/2
4 GPCM: DDCX Junior Men 13-14 Jackson Loftus 9/2
6 GPCM: DDCX Junior Men 10-12 Brady Rice 9/2
5 GPCM: DDCX Junior Men 10-12 Emmett Loftus 9/2
3 GPCM: DDCX Junior Men 10-12 Aidan Rice 9/2
1 GPCM: DDCX Junior Men 9 Gavin Rice 9/2
8 GPCM: DDCX Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/2
2 GPCM: DDCX Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/2
1 GPCM: DDCX Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/2
19 GPCM: DDCX Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/2
18 GPCM: DDCX Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/2
17 GPCM: DDCX Junior Men 3/4/5 Emmett Loftus 9/2
12 GPCM: DDCX Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 9/2
4 GPCM: DDCX Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/2
25 GPCM: DDCX Masters 50+ Andy Leritz 9/2
37 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Mike Loftus 9/2
15 GPCM: DDCX Men 5 Brady Rice 9/2
6 GPCM: DDCX Men 5 Joshua Kubisch 9/2
12 GPCM: DDCX Clydesdale brian westhaver 9/2
10 GPCM: DDCX Clydesdale Gregg Rice 9/2
10 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 7/31
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/31
15 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/31
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 7/31
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/31
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/24
2 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/24
14 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 7/17
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/17
2 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/17
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 7/17
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/17
55 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Anthony Matson 7/15
31 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Geoff Rice 7/15
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-44 Jeff Smith 7/10
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/10
2 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/10
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 7/10
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/10
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Emily Rice 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Hannah Rice 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men David M Miller 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Jesse Long 7/2
15 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Aidan Rice 7/2
12 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed John Martin 7/2
12 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Kathleen Martin 7/2
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Gregg Rice 7/2
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Amy Rice 7/2
27 Six Hours of Mt Hood Solo Men Geoff Rice 7/2
6 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 50+ Andy Leritz 7/2
11 Mt. Tabor Series Men 5 David M Miller 6/28
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Hannah Rice 6/26
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Emily Rice 6/26
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Aidan Rice 6/26
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Amy Rice 6/26
23 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz 6/26
6 Portland Short Track Series Singlespeed Geoff Rice 6/26
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/26
10 Portland Short Track Series Clydesdale Gregg Rice 6/26
2 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/26
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 6/26
12 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/26
18 Mt Tabor Circuit Race Men 5 David M Miller 6/21
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Blem 6/19
13 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/19
24 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz 6/19
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/19
2 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/19
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 6/19
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sierra Domaille 6/19
2 Skibowl Classic XC Category 1 Men 19-44 Brent Mattison 6/18
20 Mt Tabor Circuit Race Men 5 David M Miller 6/14
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Hannah Rice 6/12
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Emily Rice 6/12
4 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Amy Rice 6/12
25 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz 6/12
8 Portland Short Track Series Singlespeed Geoff Rice 6/12
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/12
2 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/12
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 6/12
9 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/12
20 Mt Tabor Circuit Race Men 5 David M Miller 6/7
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Blem 6/5
6 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/5
10 Portland Short Track Series Singlespeed Geoff Rice 6/5
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/5
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 6/5
4 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Sean McGhee 5/28
24 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Jeff Smith 5/28
24 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 Jeff Smith 5/28
56 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Spencer Bushnell 5/23
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Men 19-44 Brent Mattison 5/13
1 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Women 14-18 Lucy Hodson 5/7
1 Wooden Shoe Kermesse Masters Women 1/2 Sierra Domaille 5/7
1 Bear Springs Trap Junior Women 14-18 Lucy Hodson 4/30
1 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Women 14-18 Lucy Hodson 4/15