Team Lazy Tarantulas

Event Category Name Date
23 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Andy Leritz 12/2
3 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Geoff Rice 12/2
16 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 2/3 Sean Reynolds 12/2
25 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Simon Reynolds 12/2
12 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Andy Leritz 12/2
28 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Bob Crow 12/2
10 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Women Danielle Reynolds 12/2
9 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Clydesdale Sean McGhee 12/2
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Coco Leritz 11/18
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Kailey Rice 11/18
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Hannah Rice 11/18
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 2/3 Emily Rice 11/18
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 11/18
67 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Jeff Smith 11/18
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Sean McGhee 11/18
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Andy Leritz 11/18
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Spencer Bushnell 11/18
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Nicholas Leritz 11/18
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Sean Reynolds 11/18
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 15-16 Hannah Rice 11/18
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 15-16 Emily Rice 11/18
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 13-14 Kailey Rice 11/18
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Harper Leritz 11/18
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Abby Rice 11/18
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Coco Leritz 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 13-14 Dylan Theriot 11/18
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Jesse Theriot 11/18
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Simon Reynolds 11/18
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 11/18
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Abby Rice 11/18
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/18
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/18
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 11/18
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Emily Rice 11/18
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 11/18
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 11/18
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 11/18
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Andy Leritz 11/18
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Bob Crow 11/18
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Joshua Kubisch 11/18
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Branden Taggart 11/18
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Emily Rice 11/18
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Troy Theriot 11/18
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Sean McGhee 11/18
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Steve Danielson 11/18
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 5 Kailey Rice 11/11
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 4 Hannah Rice 11/11
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 2/3 Emily Rice 11/11
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 11/11
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 11/11
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Sean Reynolds 11/11
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Nicholas Leritz 11/11
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Andy Leritz 11/11
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Bob Crow 11/11
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/11
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Gregg Rice 11/11
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 4 Aidan Rice 11/11
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Clydesdale Sean McGhee 11/11
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 15-16 Hannah Rice 11/11
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 15-16 Emily Rice 11/11
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 13-14 Kailey Rice 11/11
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 10-12 Harper Leritz 11/11
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 10-12 Abby Rice 11/11
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 10-12 Coco Leritz 11/11
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 15-16 Jackson Loftus 11/11
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 13-14 Brady Rice 11/11
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 13-14 Aidan Rice 11/11
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 10-12 Simon Reynolds 11/11
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 11/11
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Abby Rice 11/11
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/11
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/11
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 11/11
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Emily Rice 11/11
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 11/11
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Brady Rice 11/11
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 11/11
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 11/11
5 Corn Cross 2 Women 5 Coco Leritz 11/10
7 Corn Cross 2 Singlespeed Andy Leritz 11/10
5 Corn Cross 2 Junior Women 10-12 Coco Leritz 11/10
3 Corn Cross 2 Junior Men 17-18 William Nusbaum 11/10
3 Corn Cross 2 Junior Men 15-16 Jackson Loftus 11/10
8 Corn Cross 2 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/10
27 Corn Cross 2 Junior Men 3/4/5 William Nusbaum 11/10
6 Corn Cross 2 Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 11/10
12 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Joshua Kubisch 11/10
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 1/2 Brent Mattison 11/4
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 11/4
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 4 Hannah Rice 11/4
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 2/3 Emily Rice 11/4
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Sean Reynolds 11/4
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 15-16 Hannah Rice 11/4
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 15-16 Emily Rice 11/4
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 13-14 Kailey Rice 11/4
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 10-12 Harper Leritz 11/4
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 10-12 Abby Rice 11/4
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 10-12 Coco Leritz 11/4
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 15-16 Jackson Loftus 11/4
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 13-14 Dylan Theriot 11/4
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 13-14 Brady Rice 11/4
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 13-14 Aidan Rice 11/4
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 10-12 Jesse Theriot 11/4
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 10-12 Simon Reynolds 11/4
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 11/4
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Abby Rice 11/4
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/4
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/4
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 11/4
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 3/4/5 Emily Rice 11/4
81 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 11/4
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 11/4
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 11/4
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 11/4
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 11/4
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 11/4
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Women Danielle Reynolds 11/4
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Andy Leritz 11/4
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/4
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 4 Brady Rice 11/4
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 4 Aidan Rice 11/4
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Troy Theriot 11/4
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Gregg Rice 11/4
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 9-12 3/4/5 Harper Leritz 11/3
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 9-12 3/4/5 Coco Leritz 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 9-12 3/4/5 Abby Rice 11/3
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9-12 3/4/5 Simon Reynolds 11/3
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9-12 3/4/5 Jesse Theriot 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 11/3
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Coco Leritz 11/3
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Kailey Rice 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 Hannah Rice 11/3
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 2/3 Emily Rice 11/3
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 11/3
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Aidan Rice 11/3
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Brady Rice 11/3
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Sean Reynolds 11/3
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Nicholas Leritz 11/3
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Andy Leritz 11/3
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Bob Crow 11/3
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 11/3
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 15-16 Hannah Rice 11/3
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 15-16 Emily Rice 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 13-14 Kailey Rice 11/3
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 10-12 Harper Leritz 11/3
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 10-12 Coco Leritz 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 10-12 Abby Rice 11/3
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 13-14 Dylan Theriot 11/3
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 13-14 Brady Rice 11/3
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 13-14 Aidan Rice 11/3
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 10-12 Simon Reynolds 11/3
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 10-12 Jesse Theriot 11/3
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 11/3
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 11/3
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Abby Rice 11/3
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 11/3
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 3/4/5 Emily Rice 11/3
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 11/3
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 11/3
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 11/3
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 11/3
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 11/3
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Troy Theriot 11/3
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Gregg Rice 11/3
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 4 Aidan Rice 11/3
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 4 Brady Rice 11/3
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/28
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 15-16 Hannah Rice 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 15-16 Emily Rice 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 13-14 Kailey Rice 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 10-12 Abby Rice 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 10-12 Coco Leritz 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Aidan Rice 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Brady Rice 10/28
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Simon Reynolds 10/28
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Abby Rice 10/28
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/28
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/28
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 10/28
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/28
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Andy Leritz 10/28
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 John Martin 10/28
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Danielle Reynolds 10/28
80 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Troy Theriot 10/28
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/28
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Brian Westhaver 10/28
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Gregg Rice 10/28
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Aidan Rice 10/28
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Brady Rice 10/28
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Steve Danielson 10/28
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Sean McGhee 10/28
6 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 10/27
12 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Sean Reynolds 10/27
8 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 10-12 Simon Reynolds 10/27
29 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 10/27
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 9-12 3/4/5 Coco Leritz 10/20
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9-12 3/4/5 Gavin Rice 10/20
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/20
7 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/20
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Elite Junior Women Kailey Rice 10/20
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 15-16 Hannah Rice 10/20
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 15-16 Emily Rice 10/20
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 13-14 Kailey Rice 10/20
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 10-12 Coco Leritz 10/20
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 13-14 Brady Rice 10/20
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 10-12 Gavin Rice 10/20
11 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/20
7 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/20
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/20
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/20
20 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/20
9 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/20
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Andy Leritz 10/20
23 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/20
27 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Brian Westhaver 10/20
26 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/20
6 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Gregg Rice 10/20
9 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 4 Brady Rice 10/20
8 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 4 Aidan Rice 10/20
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Harper Leritz 10/14
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Coco Leritz 10/14
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Abby Rice 10/14
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Simon Reynolds 10/14
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Gavin Rice 10/14
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Andy Leritz 10/14
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/14
75 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Kirk Edwards 10/14
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Joshua Kubisch 10/14
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Sean Reynolds 10/14
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Nicholas Leritz 10/14
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Elite Junior Men Jackson Loftus 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Hannah Rice 10/14
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 2/3 Emily Rice 10/14
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 15-16 Emily Rice 10/14
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 15-16 Hannah Rice 10/14
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Kailey Rice 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Harper Leritz 10/14
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Coco Leritz 10/14
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Abby Rice 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 15-16 Jackson Loftus 10/14
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 13-14 Peter Grover 10/14
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 13-14 Brady Rice 10/14
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 13-14 Aidan Rice 10/14
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Simon Reynolds 10/14
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Gavin Rice 10/14
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 10/14
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/14
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Abby Rice 10/14
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/14
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/14
67 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 10/14
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/14
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Peter Grover 10/14
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 10/14
82 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Brian Westhaver 10/14
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/14
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Gregg Rice 10/14
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Danielle Reynolds 10/14
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 4 Aidan Rice 10/14
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Steve Danielson 10/14
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Greg Lawler 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Sean McGhee 10/14
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 4 Aidan Rice 10/7
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 4 Brady Rice 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 4 Jackson Loftus 10/7
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Steve Danielson 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Greg Lawler 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 4 Hannah Rice 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 2/3 Emily Rice 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/7
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Andy Leritz 10/7
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Kirk Edwards 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Spencer Bushnell 10/7
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Sean Reynolds 10/7
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Joshua Kubisch 10/7
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Nicholas Leritz 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 15-16 Hannah Rice 10/7
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 15-16 Emily Rice 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 13-14 Kailey Rice 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 10-12 Harper Leritz 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 10-12 Abby Rice 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 10-12 Coco Leritz 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 15-16 Jackson Loftus 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 13-14 Brady Rice 10/7
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 13-14 Aidan Rice 10/7
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Simon Reynolds 10/7
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Gavin Rice 10/7
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Harper Leritz 10/7
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Abby Rice 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/7
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/7
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/7
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 10/7
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 10/7
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/7
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Andy Leritz 10/7
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Bob Crow 10/7
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Brian Westhaver 10/7
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Gregg Rice 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 15-16 Hannah Rice 10/6
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 15-16 Emily Rice 10/6
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 13-14 Kailey Rice 10/6
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 10-12 Abby Rice 10/6
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 10-12 Coco Leritz 10/6
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 17-18 William Nusbaum 10/6
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 15-16 Jackson Loftus 10/6
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 13-14 Dylan Theriot 10/6
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 13-14 Brady Rice 10/6
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 13-14 Aidan Rice 10/6
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 10-12 Simon Reynolds 10/6
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 10-12 Jesse Theriot 10/6
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 10/6
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 Hannah Rice 10/6
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 2/3 Emily Rice 10/6
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 10/6
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 3 Becky Rice 10/6
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Gregg Rice 10/6
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Spencer Bushnell 10/6
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Sean Reynolds 10/6
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Nicholas Leritz 10/6
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Abby Rice 10/6
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 10/6
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 10/6
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 10/6
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Emily Rice 10/6
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 10/6
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 William Nusbaum 10/6
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Jesse Theriot 10/6
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Dylan Theriot 10/6
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Brady Rice 10/6
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 10/6
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 10/6
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Andy Leritz 10/6
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Troy Theriot 10/6
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Jim Campbell 10/6
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Gregg Rice 10/6
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 4 Brady Rice 10/6
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Steve Danielson 10/6
3 Blind Date at the Dairy Women 4 Hannah Rice 10/3
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Sophia Long 10/3
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Coco Leritz 10/3
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 10/3
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Hannah Rice 10/3
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Emily Rice 10/3
14 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Simon Reynolds 10/3
12 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 10/3
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 10/3
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 10/3
10 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Dylan Theriot 10/3
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brady Rice 10/3
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Jackson Loftus 10/3
7 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 10/3
1 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jackson Loftus 10/3
57 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 10/3
46 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jim Campbell 10/3
36 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Brian Westhaver 10/3
25 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Joshua Kubisch 10/3
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 10/3
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kirk Edwards 10/3
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 10/3
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 10/3
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 10/3
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 10/3
15 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open William Nusbaum 10/2
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Jackson Loftus 10/2
9 Portland Trophy Cup Junior Open William Nusbaum 10/2
1 Portland Trophy Cup Junior Open Jackson Loftus 10/2
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 15-16 3/4/5 Hannah Rice 9/29
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 15-16 3/4/5 Emily Rice 9/29
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 9-12 3/4/5 Coco Leritz 9/29
5 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 17-18 3/4/5 William Nusbaum 9/29
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 15-16 3/4/5 Jackson Loftus 9/29
5 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 13-14 3/4/5 Brady Rice 9/29
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 9-12 3/4/5 Simon Reynolds 9/29
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/29
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 9/29
26 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Sean Reynolds 9/29
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Elite Junior Men Jackson Loftus 9/29
11 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 9/29
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/29
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/29
41 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 9/29
38 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 William Nusbaum 9/29
14 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/29
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/29
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Andy Leritz 9/29
21 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 5 Brady Rice 9/29
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Gregg Rice 9/29
14 Blind Date at the Dairy Stampede Bill Richmond 9/26
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 9/26
6 Blind Date at the Dairy Women 3 Danielle Reynolds 9/26
5 Blind Date at the Dairy Women 3 Becky Rice 9/26
12 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 9/26
5 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jackson Loftus 9/26
8 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Harper Leritz 9/26
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Coco Leritz 9/26
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/26
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Hannah Rice 9/26
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Emily Rice 9/26
12 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Simon Reynolds 9/26
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 9/26
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/26
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brady Rice 9/26
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Jackson Loftus 9/26
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 9/26
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 9/26
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Sean Reynolds 9/26
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/26
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 9/26
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/26
13 Portland Trophy Cup Junior Open William Nusbaum 9/25
1 Portland Trophy Cup Junior Open Jackson Loftus 9/25
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Jackson Loftus 9/25
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/22
10 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Spencer Bushnell 9/22
23 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Nicholas Leritz 9/22
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 15-16 Hannah Rice 9/22
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 15-16 Emily Rice 9/22
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 15-16 Jackson Loftus 9/22
10 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 13-14 Brady Rice 9/22
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/22
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/22
25 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/22
7 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/22
21 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Andy Leritz 9/22
35 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Bob Crow 9/22
9 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Amy Rice 9/19
1 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 9/19
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 9/19
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Nicholas Leritz 9/19
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/19
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/19
58 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 9/19
45 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jim Campbell 9/19
15 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 9/19
13 Blind Date at the Dairy Women 4 Hannah Rice 9/19
12 Blind Date at the Dairy Women 3 Becky Rice 9/19
8 Blind Date at the Dairy Women 3 Emily Rice 9/19
20 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Aidan Rice 9/19
7 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 9/19
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Sophia Long 9/19
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Coco Leritz 9/19
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/19
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Hannah Rice 9/19
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Emily Rice 9/19
21 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Harper Leritz 9/19
14 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 9/19
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/19
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brady Rice 9/19
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Jackson Loftus 9/19
1 Portland Trophy Cup Junior Open Jackson Loftus 9/18
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Jackson Loftus 9/18
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/15
4 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Spencer Bushnell 9/15
29 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Nicholas Leritz 9/15
3 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 13-14 Kailey Rice 9/15
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 15-16 Jackson Loftus 9/15
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 13-14 Brady Rice 9/15
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 10-12 Gavin Rice 9/15
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/15
17 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/15
11 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/15
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/15
16 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Andy Leritz 9/15
43 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Bob Crow 9/15
35 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Mike Loftus 9/15
27 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Jeff Smith 9/15
12 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Women Becky Rice 9/15
10 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Brady Rice 9/15
9 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Amy Rice 9/12
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kirk Edwards 9/12
7 Blind Date at the Dairy Singlespeed Spencer Bushnell 9/12
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 9/12
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/12
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/12
58 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 9/12
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Gregg Rice 9/12
7 Blind Date at the Dairy Women 3 Becky Rice 9/12
21 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jesse Long 9/12
16 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 9/12
16 Blind Date at the Dairy Stampede David M Miller 9/12
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Sophia Long 9/12
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Coco Leritz 9/12
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/12
13 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 9/12
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 9/12
2 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/12
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Dylan Theriot 9/12
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brady Rice 9/12
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Jackson Loftus 9/11
3 Portland Trophy Cup Junior Open Jackson Loftus 9/11
2 Corn Cross Junior Women 9-12 3/4/5 Coco Leritz 9/9
3 Corn Cross Junior Men 9-12 3/4/5 Gavin Rice 9/9
1 Corn Cross Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/9
7 Corn Cross Masters Women 35+ 3 Becky Rice 9/9
19 Corn Cross Singlespeed Brady Rice 9/9
3 Corn Cross Junior Women 13-14 Kailey Rice 9/9
2 Corn Cross Junior Women 10-12 Coco Leritz 9/9
2 Corn Cross Junior Men 15-16 Jackson Loftus 9/9
5 Corn Cross Junior Men 13-14 Brady Rice 9/9
3 Corn Cross Junior Men 10-12 Gavin Rice 9/9
8 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Coco Leritz 9/9
5 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/9
17 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/9
8 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/9
6 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/9
8 Corn Cross Masters 50+ Andy Leritz 9/9
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/8
30 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Singlespeed Brady Rice 9/8
4 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 13-14 Brady Rice 9/8
4 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 10-12 Gavin Rice 9/8
17 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/8
5 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/8
8 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Andy Leritz 9/8
38 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Bob Crow 9/8
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Hannah Rice 9/5
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Emily Rice 9/5
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Coco Leritz 9/5
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Kailey Rice 9/5
15 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Simon Reynolds 9/5
11 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Jesse Theriot 9/5
2 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Gavin Rice 9/5
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Aidan Rice 9/5
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Dylan Theriot 9/5
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brady Rice 9/5
9 Blind Date at the Dairy Stampede David M Miller 9/5
11 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Amy Rice 9/5
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Andy Leritz 9/5
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Sean Reynolds 9/5
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ David M Miller 9/5
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Geoff Rice 9/5
48 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Troy Theriot 9/5
9 Blind Date at the Dairy Women 3 Danielle Reynolds 9/5
7 Blind Date at the Dairy Women 3 Becky Rice 9/5
15 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Brady Rice 9/5
31 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Bob Crow 9/4
2 Portland Trophy Cup Junior Open Jackson Loftus 9/4
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 15-16 Hannah Rice 9/1
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 15-16 Emily Rice 9/1
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 13-14 Kailey Rice 9/1
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 10-12 Abby Rice 9/1
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 15-16 Jackson Loftus 9/1
7 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 13-14 Aidan Rice 9/1
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 13-14 Brady Rice 9/1
9 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 10-12 Simon Reynolds 9/1
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 10-12 Gavin Rice 9/1
12 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Abby Rice 9/1
10 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Kailey Rice 9/1
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Hannah Rice 9/1
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Emily Rice 9/1
25 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Simon Reynolds 9/1
16 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Gavin Rice 9/1
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Aidan Rice 9/1
8 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Brady Rice 9/1
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Jackson Loftus 9/1
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 1/2 Geoff Rice 9/1
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 5 Hannah Rice 9/1
12 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 35+ 3 Becky Rice 9/1
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 35+ 3 Danielle Reynolds 9/1
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 35+ 1/2 Amy Rice 9/1
28 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Sean Reynolds 9/1
15 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Andy Leritz 9/1
33 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Mike Loftus 9/1
29 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Joshua Kubisch 9/1
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Sean Reynolds 7/30
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nicholas Leritz 7/30
13 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 7/30
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Geoff Rice 7/30
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/30
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/30
11 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Harper Leritz 7/30
8 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Coco Leritz 7/30
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Danielle Reynolds 7/30
8 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 7/23
4 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Geoff Rice 7/23
20 Portland Short Track Series Singlespeed Joshua Kubisch 7/23
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/23
4 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/23
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/23
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nicholas Leritz 7/16
5 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 7/16
21 Portland Short Track Series Singlespeed Joshua Kubisch 7/16
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/16
1 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/16
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/16
7 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 7/9
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Geoff Rice 7/9
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Coco Leritz 7/9
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Danielle Reynolds 7/9
13 Portland Short Track Series Singlespeed Joshua Kubisch 7/9
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 7/9
1 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 7/9
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 7/9
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Jesse Long 7/1
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ David Miller 7/1
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Branden Taggart 7/1
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Geoff Rice 7/1
13 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Gregg Rice 7/1
13 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Aidan Rice 7/1
12 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Hannah Rice 7/1
12 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Emily Rice 7/1
16 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Aidan Rice 7/1
16 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Brady Rice 7/1
11 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 45-54 Andy Leritz 7/1
31 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Brent Mattison 7/1
29 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Sean McGhee 7/1
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Hannah Rice 6/25
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Emily Rice 6/25
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Coco Leritz 6/25
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Amy Rice 6/25
18 Portland Short Track Series Singlespeed Joshua Kubisch 6/25
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/25
10 Portland Short Track Series Clydesdale Gregg Rice 6/25
3 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/25
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 6/25
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Sean Reynolds 6/25
8 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/25
42 Tuesday Night PIR Category 3/4 Sean Reynolds 6/19
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Hannah Rice 6/18
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Emily Rice 6/18
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Coco Leritz 6/18
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Aidan Rice 6/18
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Amy Rice 6/18
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Danielle Reynolds 6/18
20 Portland Short Track Series Singlespeed Joshua Kubisch 6/18
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/18
11 Portland Short Track Series Clydesdale Gregg Rice 6/18
1 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/18
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 6/18
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Sean Reynolds 6/18
5 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/18
1 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Geoff Rice 6/18
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Sean Reynolds 6/11
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nicholas Leritz 6/11
7 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/11
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Geoff Rice 6/11
32 Portland Short Track Series Singlespeed Joshua Kubisch 6/11
2 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/11
14 Portland Short Track Series Clydesdale Gregg Rice 6/11
1 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/11
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 6/11
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Hannah Rice 6/11
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Emily Rice 6/11
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Coco Leritz 6/11
4 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Amy Rice 6/11
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Danielle Reynolds 6/11
7 Mountain Man Challenge: Sandy Ridge Junior Men 15-18 Jackson Loftus 6/10
10 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jeff Smith 6/4
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Geoff Rice 6/4
3 Portland Short Track Series Singlespeed Spencer Bushnell 6/4
1 Portland Short Track Series Clydesdale Sean McGhee 6/4
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Sean Reynolds 6/4
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joshua Kubisch 6/4
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Andy Leritz 6/4
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Coco Leritz 6/4
2 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ Sean McGhee 5/27
22 Mountain Man Challenge: Dog River 44 Trails Junior Men Jackson Loftus 5/6
1 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Clydesdale Men 200+ Sean McGhee 4/29
3 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Clydesdale Men 200+ Sean McGhee 4/15
3 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Clydesdale 200+ Sean McGhee 3/24
9 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Clydesdale Men 200+ Results Sean McGhee 3/17
23 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 40-49 Bob Crow 3/17