Southern Oregon Time Trials-Series Standings: Combined

Medford, OR
March 16, 2013

Part of the Southern Oregon Time Trials-Series Standings

Updated August 7, 2014 at 4:55 PM

Combined

Name Team Category Time
1 Adam Artner Team Oregon presented by Laurelwood Brewing Men 1/2/3 20:37
2 CJ Johnson Team Cycle Sport Men 1/2/3 20:49
3 Joe Chaves Sappo Hill Soapworks Men 1/2/3 21:34
4 Mark Bradley Master Men 50-59 21:52
5 Mark Williams Team Cycle Sport Master Men 40-49 22:14
6 Ron Laverty Team Cycle Sport Master Men 40-49 22:23
7 John OBrien Evolution Racing Team/River City Bicycles Master Men 50-59 22:31
8 Zach Gilmour Men 1/2/3 22:32
9 Rich Julyan Team Cycle Sport Master Men 40-49 22:42
10 Tim Turk Land Shark Master Men 40-49 22:45
11 Dan Shepherd Team Cycle Sport Master Men 40-49 22:53
12 Bryan Simpson Marty's Cycle & Moore Men 4/5 23:09
13 Daniel Rey Men 4/5 23:22
14 Robert MacCracken Land Shark Master Men 50-59 23:30
15 John Slawta Land Shark Master Men 50-59 23:31
16 Doug Striley Sappo Hill Soapworks Master Men 40-49 23:32
17 Jenny Slawta Land Shark Women 1/2/3 23:33
18 Steve Troseth Pacific Power Blue Sky Master Men 60+ 23:38
19 Dave Masessa Flywheel Bicycle Solutions Master Men 40-49 23:52
20 Paul Mautner Veloforma Master Men 50-59 23:53
21 Anthony Smith Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles Master Men 40-49 24:51
22 Richard Hogan Land Shark Men 1/2/3 24:52
23 Richard Hogan Land Shark Master Men 40-49 25:14
24 Sheri Zwagerman Master Women 40-49 25:15
25 Jeff Quinn Master Men 50-59 25:20
26 Robert Dudley Team Cycle Sport Master Men 40-49 25:27
27 Andrew Maddox Cycle Analysis Men 4/5 25:31
28 Clara Honsinger Sappo Hill Soapworks Women 4 26:06
29 Sara Slawta Land Shark Women 4 26:07
30 David MacFarlane Master Men 50-59 26:17
31 Aaron Mock Men 4/5 26:45
32 RICK CAMPBELL Master Men 50-59 27:37
33 Marc DiTommaso Land Shark Master Men 50-59 27:55
34 Kellan Cullan Cycle Analysis Men 4/5 27:57
35 Jesse Millan Team Cycle Sport Women 4 28:00
36 Aaron Hoppe Men 4/5 28:29
37 Lillian Schiavo Master Women 40-49 28:54
38 LAURA RABER Team Cycle Sport Women 4 28:59
39 Vern Niehaus Cycle Analysis Master Men 50-59 30:00
40 Cliff McCann Sappo Hill Soapworks Men 4/5 31:33
41 Donald Coker Hutch's-Slocum-Co-Motion Master Men 60+ 31:39
42 David Gustafson Back Country Bicycles Master Men 60+ 35:19
43 Alex Shepherd Team Cycle Sport Junior Men 10-12 35:57
44 Kimberly Dudley Team Cycle Sport Master Women 40-49 36:14