Pacific Power Blue Sky

Event Category Name
21 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 50+ Tom Cordier
1 Psycho Cross Masters Men 35+ A John Wilson
6 Psycho Cross: Series Standings Men A John Wilson
18 Psycho Cross: Series Standings Men B Carey Adams
1 Psycho Cross: Series Standings Beginner Men Michael Samelson
19 Psycho Cross: Series Standings Beginner Men Roger Samelson
14 Psycho Cross: Series Standings Men C John Osborne
6 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 15-16 Jacob Brandt
8 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 15-16 Jack Sullivan
12 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 15-16 Michael Samelson
13 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 15-16 Peter Puettmann
4 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 17-18 Nick Meigs
7 Psycho Cross: Series Standings Men Junior 17-18 Sebastian Frei
7 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 35+ A John Wilson
16 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 35+ B Matthew S Martel
9 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 35+ C Tom Cordier
14 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed John Osborne
2 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 10-12 Sarah Cordier
5 Psycho Cross: Series Standings Masters Women 45+ Melissa Boyd
4 Psycho Cross: Series Standings Masters Women 45+ Flo Leibowitz
3 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 17-18 Kelsey Wilson
1 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 17-18 Maddy Cripe
3 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 15-16 Aubrey Whitty
1 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 13-14 Haley Wilson
7 Psycho Cross: Series Standings Women Junior 10-12 Lauren Cordier
8 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men C John Osborne
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters 50+ John Wilson
4 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters Women 45+ Flo Leibowitz
4 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Junior Women Aubrey Whitty
2 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters Women 45+ Melissa Boyd
4 Psycho Cross Singlespeed Johnny Osborn
1 Psycho Cross Women Junior 10-12 Sarah Cordier
2 Psycho Cross Masters Men 35+ C Tom Cordier
1 Psycho Cross Beginner Men Michael Samelson
2 Psycho Cross Masters Women 45+ Flo Leibowitz
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 45+ Melissa Boyd
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 45+ Flo Leibowitz
29 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Marcus Kohler
4 Psycho Cross Men C John Osborne
4 Psycho Cross Women 45+ Flo Leibowitz
3 Psycho Cross Women 45+ Melissa Boyd
1 Psycho Cross Beginner Men Michael Samelson
19 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A John Wilson
72 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Jim Plank
50 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Marcus Kohler
4 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ John Wilson
10 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 15-16 Jeremy King
24 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Flo Leibowitz
44 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Marcus Kohler
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A John Wilson
67 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Jim Plank
15 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ B Matthew S Martel
1 Southern Oregon Outlaw CX Masters Women B/C 50+ Melissa Boyd
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Marcus Kohler
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Melissa Boyd
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 17-18 Kelsey Wilson
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 13-14 Haley Wilson
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Jackson Wellen
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Jeremy King
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Jacob Brandt
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Melissa Boyd
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Jim Plank
16 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Matthew S Martel
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Marcus Kohler
25 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Melissa Boyd
14 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Matthew S Martel
5 Cross-Word CX Challenge Masters Women 45+ Melissa Boyd
40 Blind Date at the Dairy Men C Marcus Kohler
7 Psycho Cross Masters Men B 35+ Matthew S Martel
32 Blind Date at the Dairy Men C Marcus Kohler
25 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A John Wilson
16 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Melissa Boyd
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Women 13-14 Haley Wilson
28 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B Matthew S Martel
8 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Tom Cordier
10 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C John Osborne
6 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters Women 45+ Melissa Boyd
9 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 15-16 Jeremy King
13 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 15-16 Jacob Brandt
18 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 15-16 Henry Westly
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Women 10-12 Sarah Cordier
10 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Women 10-12 Lauren Cordier
3 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Women 17-18 Kelsey Wilson
22 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Men C John Osborne
4 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Junior Michael Samelson
2 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Masters Women Melissa Boyd
4 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Women C Haley Wilson
8 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Singlespeed John Osborne
4 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Masters Men 50+ Tom Cordier
3 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Junior Peter Puettmann
2 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Junior Jacob Brant
10 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Junior Jack Sullivan
6 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Junior Sarah Cordier
25 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Junior Lauren Cordier
7 Twilight Cyclocross Series Men 50+ Tom Cordier
5 Twilight Cyclocross Series Junior Lauren Cordier
1 Battle At Barlow Junior Women 13-14 Haley Wilson
13 Battle At Barlow Masters 35+ A John Wilson
21 Battle At Barlow Junior Men 15-16 Henry Westly
9 Battle At Barlow Junior Men 15-16 Jacob Brandt
10 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A John Wilson
49 Blind Date at the Dairy Men C Marcus Kohler
2 Twilight Cyclocross Series Junior Peter Puettmann
6 Twilight Cyclocross Series Junior Sarah Cordier
6 Twilight Cyclocross Series Masters Men 50+ Tom Cordier
7 Psycho Cross Junior Men 15-16 Jack Sullivan
3 Psycho Cross Junior Women 17-18 Kelsey Wilson
3 Psycho Cross Junior Women 15-16 Aubrey Whitty
6 Psycho Cross Junior Women 10-12 Lauren Cordier
6 Psycho Cross Men A John Wilson
6 Psycho Cross Junior Men 15-16 Jacob Brandt
6 Psycho Cross Singlespeed John Osborne
7 Psycho Cross Men B Carey Adams
3 Psycho Cross Junior Women 10-12 Sarah Cordier
1 Psycho Cross Junior Women 13-14 Haley Wilson
8 Psycho Cross Masters Men 50+ Tom Cordier
4 Psycho Cross Junior Men 17-18 Nick Meigs
6 Psycho Cross Junior Men 17-18 Sebastian Frei
8 Psycho Cross Junior Men 15-16 Michael Samelson
DNF Psycho Cross Junior Men 17-18 Jordan Selker
16 Psycho Cross Junior Men 15-16 Garret Sather
15 Psycho Cross Junior Men 15-16 Jackson Wellen
14 Psycho Cross Junior Men 15-16 Henry Westly
12 Psycho Cross Junior Men 15-16 Peter Puettmann
11 Psycho Cross Junior Men 15-16 Jeremy King
1 Psycho Cross Junior Women 17-18 Maddy Cripe
3 Twilight Cyclocross Series Masters Men 50+ Tom Cordier
DNF Twilight Cyclocross Series Junior Lauren Cordier
7 Twilight Cyclocross Series Junior Sarah Cordier
2 Twilight Cyclocross Series Junior Peter Puettmann
2 Twilight Cyclocross Series Masters Women Melissa Boyd
4 Twilight Cyclocross Series Junior Michael Samelson
3 Twilight Cyclocross Series Masters Men 50+ Tom Cordier
DNF Twilight Cyclocross Series Junior Jeremy King
7 Twilight Cyclocross Series Junior Sarah Cordier
21 Twilight Cyclocross Series Junior Lauren Cordier
1 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 50+ John Wilson
4 Twilight Cyclocross Series Junior Michael Samelson
2 Twilight Cyclocross Series Masters Women Melissa Boyd
3 Twilight Cyclocross Series Masters Men 50+ Tom Cordier
10 Twilight Cyclocross Series Junior Sarah Cordier
9 Twilight Cyclocross Series Junior Jack Sullivan
8 Twilight Cyclocross Series Men C John Osborne
2 Twilight Cyclocross Series Junior Jacob Brant
2 Twilight Cyclocross Series Women C Haley Wilson
4 Twilight Cyclocross Series Singlespeed John Osborne
1 Twilight Cyclocross Series Men B John Crandall
2 Twilight Criterium Series: August Series Standings Women 4/5 Betty Tucker
1 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 John Osborne
18 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Jeff Hamlin
12 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Steve Troseth
10 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Tom Cordier
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 50+ John Wilson
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Steve Troseth
6 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
1 Masters and Juniors Track Races: 500m Men 50+ Steve Troseth
115 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Betty Tucker
DNF Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 45+ John Prosser
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 3 Ron Sines
5 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 4/5 John Osborne
7 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 4/5 Jeff Hamlin
22 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 4/5 John Crandall
10 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 4/5 Betty Tucker
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 3 Ron Sines
4 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 4/5 Jeff Hamlin
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 4/5 John Crandall
4 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Women 45+ Melissa Boyd
18 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 4/5 Betty Tucker
23 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 4/5 John Osborne
11 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 4/5 John Crandall
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 4/5 Jeff Hamlin
3 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 3 Ron Sines
16 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Ron Sines
24 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 4/5 John Osborne
120 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined John Osborne
76 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined John Crandall
35 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Jeff Hamlin
17 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 4/5 Betty Tucker
26 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 4/5 John Osborne
13 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 4/5 Jeff Hamlin
8 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 4/5 John Crandall
6 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 3 Ron Sines
18 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 4/5 Betty Tucker
18 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 3 Ron Sines
1 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 4/5 John Crandall
13 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 4/5 Jeff Hamlin
24 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 4/5 John Osborne
18 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Women 4/5 Betty Tucker
67 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Jeff Hamlin
5 Eugene Celebration Stage Race Men 4/5 Jeff Hamlin
19 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 3 Ron Sines
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 4/5 John Crandall
12 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 4/5 Jeff Hamlin
21 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 4/5 John Osborne
16 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 4/5 Betty Tucker
63 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Ron Sines
5 Eugene Celebration Stage Race Men 3 Ron Sines
7 OBRA Senior Track Championships: Friday Men Category 5 John Prosser
17 Eugene Celebration Stage Race Women 4/5 Betty Tucker
24 Eugene Celebration Stage Race Men 4/5 John Osborne
8 Eugene Celebration Stage Race Men 4/5 John Crandall
89 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined John Osborne
15 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined John Crandall
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
6 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
5 Salem STXC Category 3 Men Tom Cordier
3 Salem STXC Junior Women 10-14 Sarah Cordier
6 Salem STXC Pro/Category 1 Men Ron Sines
6 Salem STXC Junior Women 10-14 Lauren Cordier
25 Gresham Criterium Masters 40+ Category 3/4 John Prosser
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Jeff Hamlin
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
4 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
1 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tom Cordier
11 Salem STXC Category 2 Men Brian Persons
3 Salem STXC Category 3 Men Tom Cordier
7 Salem STXC Junior Women 10-14 Lauren Cordier
3 Salem STXC Junior Women 10-14 Sarah Cordier
9 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 60+ Steve Troseth
79 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Steve Gerdemann
70 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined John Prosser
88 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Steve Troseth
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 45-49 John Prosser
5 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 60+ Steve Gerdemann
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
4 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
8 Salem STXC Junior Women 10-14 Lauren Cordier
2 Salem STXC Category 3 Men Tom Cordier
3 Salem STXC Junior Women 10-14 Sarah Cordier
5 OBRA Time Trial Masters Women 50-54 Betty Tucker
4 OBRA Time Trial Eddy Men John Osborne
21 OBRA Time Trial: Combined Combined Aubrey Whitty
140 OBRA Time Trial: Combined Combined Betty Tucker
66 OBRA Time Trial: Combined Combined Steve Troseth
4 OBRA Time Trial Masters Men 60-64 Steve Troseth
5 OBRA Time Trial Masters Men 40-44 Ron Sines
58 OBRA Time Trial: Combined Combined Ron Sines
123 OBRA Time Trial: Combined Combined John Osborne
1 OBRA Time Trial Junior Women 15-16 Aubrey Whitty
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 60+ Steve Troseth
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Jeff Hamlin
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tom Cordier
7 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
44 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined John Osborne
53 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Steve Gerdemann
25 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Steve Troseth
58 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined John Osborne
38 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Jim Patton
17 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Jeff Hamlin
18 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Ron Sines
2 Revenge of the Disc: July 27 Eddy Men John Osborne
3 Revenge of the Disc: July 27 Men 3 Ron Sines
1 Revenge of the Disc: July 27 Men 4/5 Jeff Hamlin
5 Revenge of the Disc: July 27 Men 4/5 Jim Patton
6 Revenge of the Disc: July 27 Masters 60+ Men Steve Gerdemann
1 Revenge of the Disc: July 27 Masters 60+ Men Steve Troseth
11 Revenge of the Disc: July 27 Men 4/5 John Osborne
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Jeff Hamlin
4 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
18 Twilight Criterium Series Men 4/5 Tom Cordier
22 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
1 Masters and Juniors Track Races Men 50+ Steve Troseth
4 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Women 50+ 500m Melissa Boyd
4 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Women 50+ Sprints Melissa Boyd
2 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Men 60+ Sprints Steve Troseth
3 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Women Team Sprints Melissa Boyd
3 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Men Team Sprints Steve Troseth
1 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Men 60+ 500m Steve Troseth
4 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Men 55+ Keirin Steve Troseth
5 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Women Keirin Melissa Boyd
2 Revenge of the Disc: July 20 Masters 60+ Men Steve Gerdemann
8 Revenge of the Disc: July 20 Masters 50+ Men Joe Rothery
1 OBRA Masters Track Championships: Saturday Masters 60+ Points Race Steve Troseth
31 Revenge of the Disc: July 20: Combined Combined Joe Rothery
2 OBRA Masters Track Championships: Saturday Masters Men 60+ 2K Pursuit Steve Troseth
37 Revenge of the Disc: July 20: Combined Combined Steve Gerdemann
6 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
26 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 John Prosser
6 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 500 Steve Troseth
5 Revenge of the Disc: July 13 Eddy Men Steve Gerdemann
23 Revenge of the Disc: Combined Combined Ron Sines
99 Revenge of the Disc: Combined Combined John Osborne
69 Revenge of the Disc: Combined Combined Joe Rothery
38 Revenge of the Disc: Combined Combined Steve Troseth
80 Revenge of the Disc: Combined Combined Steve Gerdemann
74 Revenge of the Disc: Combined Combined John Osborne
89 Revenge of the Disc: Combined Combined Steve Gerdemann
20 Revenge of the Disc: Combined Combined Jeff Hamlin
50 Revenge of the Disc: Combined Combined Steve Gerdemann
37 Revenge of the Disc: Combined Combined John Osborne
64 Revenge of the Disc: Combined Combined Jim Patton
55 Revenge of the Disc: Combined Combined Scott McCanna
15 Revenge of the Disc: Combined Combined Ron Sines
8 Revenge of the Disc: July 13 Men 4/5 Scott McCanna
3 Revenge of the Disc: July 13 Men 3 Ron Sines
1 Revenge of the Disc: July 13 Masters 60+ Men Steve Troseth
29 Revenge of the Disc: Combined Combined Ron Sines
4 Revenge of the Disc: July 13 Eddy Men John Osborne
7 Revenge of the Disc Men 3 Ron Sines
2 Revenge of the Disc Eddy Men John Osborne
7 Revenge of the Disc Eddy Men Steve Gerdemann
14 Revenge of the Disc Masters 50+ Men Joe Rothery
2 Revenge of the Disc Masters 60+ Men Steve Troseth
5 Revenge of the Disc Masters 60+ Men Steve Gerdemann
6 Revenge of the Disc Men 3 Ron Sines
102 Revenge of the Disc: Combined Combined Scott McCanna
22 Revenge of the Disc Men 4/5 John Osborne
19 Revenge of the Disc Men 4/5 Scott McCanna
15 Revenge of the Disc Men 4/5 Jim Patton
2 Revenge of the Disc Men 4/5 Jeff Hamlin
21 Revenge of the Disc: Combined Combined Steve Troseth
4 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 2K Pursuit Steve Troseth
4 Twilight Criterium Series Women 4/5 Betty Tucker
DNF Twilight Criterium Series Women 4/5 Flo Leibowitz
20 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
1 Masters and Juniors Track Races Masters Men 60+ Steve Troseth
5 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Masters Men 60+ Steve Troseth
34 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 4/5 John Osborne
84 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Betty Tucker
17 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 John Osborne
13 High Desert Omnium: Criterium Women 4/5 Betty Tucker
2 St. Honore Criterium Masters Women 40+ 4/5 Flo Leibowitz
3 High Desert Omnium Masters 60+ Steve Troseth
19 High Desert Omnium Men 4/5 Jim Patton
1 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 60+ Steve Troseth
12 High Desert Omnium: Time Trial Women 4/5 Betty Tucker
7 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Jim Patton
50 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Jim Patton
7 Twilight Criterium Series Women 4/5 Flo Leibowitz
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 John Osborne
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
3 Pringle Creek Criterium Women 4/5 Flo Leibowitz
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
1 Pringle Creek Criterium Men 60+ Steve Troseth
14 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ John Prosser
4 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
9 Monday PIR Women Category 4/5 Flo Leibowitz
2 Pickett's Charge XC Category 2 Men 60+ Steve Troseth
6 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 4/5 Wayne Boyle
11 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 John Osborne
45 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 John Prosser
154 OBRA TTT: Combined Combined Melissa Boyd
56 OBRA TTT: Combined Combined Ron Sines
1 OBRA TTT Women 200-239 Betty Tucker
1 OBRA TTT Women 200-239 Melissa Boyd
1 OBRA TTT Women 200-239 Flo Leibowitz
1 OBRA TTT Eddy Senior Men Kevin Nichols
1 OBRA TTT Eddy Senior Men Ron Sines
1 OBRA TTT Eddy Senior Men Jeff Hamlin
1 OBRA TTT Eddy Senior Men John Osborne
59 OBRA TTT: Combined Combined Kevin Nichols
57 OBRA TTT: Combined Combined Jeff Hamlin
58 OBRA TTT: Combined Combined John Osborne
156 OBRA TTT: Combined Combined Flo Leibowitz
155 OBRA TTT: Combined Combined Betty Tucker
4 Mary's Peak Hillclimb Eddy Men John Crandall
14 Mary's Peak Hillclimb Category 4/5 Men Jim Patton
79 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Jim Patton
71 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Steve Troseth
70 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined John Osborne
46 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Kevin Nichols
50 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined John Crandall
6 Mary's Peak Hillclimb Eddy Men John Osborne
6 Mary's Peak Hillclimb Men 50+ Kevin Nichols
7 Mary's Peak Hillclimb Men 60+ Steve Troseth
60 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Steve Gerdemann
3 Mary's Peak Hillclimb Men 60+ Steve Gerdemann
22 Monday PIR Masters Men 4/5 Wayne Boyle
1 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
38 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 John Prosser
54 Hammer Velo Criterium Men Category 3 John Prosser
22 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Wayne Boyle
7 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Category 3/4/5 Steve Troseth
23 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Troseth
1 Twilight TT Series Men 60+ Steve Troseth
24 Twilight TT Series: Combined Combined Kyle Resnik
37 Twilight TT Series: Combined Combined Joe Rothery
7 Twilight TT Series Men 3 Ron Sines
1 Twilight TT Series Men 4 Jeff Hamlin
2 Twilight TT Series Men 4 Kyle Resnik
13 Twilight TT Series: Combined Combined Jeff Hamlin
38 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Gerdemann
3 Twilight TT Series Men 60+ Steve Gerdemann
22 Twilight TT Series: Combined Combined Ron Sines
4 Twilight TT Series Men 50+ Joe Rothery
5 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
10 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Women 40+ Flo Leibowitz
2 Bend Don't Brake Women 60+ Flo Leibowitz
2 Bend Don't Brake Women 50+ Melissa Boyd
2 Bend Don't Brake Masters Men 60+ Steve Troseth
9 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Gerdemann
2 Twilight TT Series Men 60+ Steve Gerdemann
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 60+ Steve Troseth
9 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men B 35+ John Prosser
2 Spring Thaw DH Category 2 Women 30+ Melissa Boyd
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 4/5 Wayne Boyle
12 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 4/5 Kevin Nichols
10 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 4/5 Matthew S Martel
13 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 4/5 Jon Gornick
2 Spring Thaw XC Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
5 Twilight TT Series Men 60+ Steve Gerdemann
1 Twilight TT Series Tandem Tom/Lauren Cordier/Cordier
3 Twilight TT Series Women 40+ Betty Tucker
16 Twilight TT Series: Combined Combined Kyle Resnik
1 Twilight TT Series Men 60+ Steve Troseth
4 Twilight TT Series Men 50+ Joe Rothery
13 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Troseth
39 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Gerdemann
8 Twilight TT Series: Combined Combined Ron Sines
2 Twilight TT Series Men 3 Ron Sines
3 Twilight TT Series Men 4 Kyle Resnik
5 Twilight TT Series Women 40+ Melissa Boyd
52 Twilight TT Series: Combined Combined Tom/Lauren Cordier/Cordier
55 Twilight TT Series: Combined Combined Betty Tucker
62 Twilight TT Series: Combined Combined Melissa Boyd
28 Twilight TT Series: Combined Combined Joe Rothery
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 4/5 Kevin Nichols
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 4/5 Matthew S Martel
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 4/5 Wayne Boyle
38 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Troseth
21 Twilight TT Series: Combined Combined Kyle Resnik
32 Twilight TT Series: Combined Combined Joe Rothery
14 Twilight TT Series: Combined Combined Ron Sines
1 Twilight TT Series Tandem Tom/Lauren Cordier/Cordier
8 Twilight TT Series: Combined Combined Jeff Hamlin
48 Twilight TT Series: Combined Combined Steve Gerdemann
63 Twilight TT Series: Combined Combined Tom/Lauren Cordier/Cordier
5 Twilight TT Series Men 60+ Steve Gerdemann
5 Twilight TT Series Men 50+ Joe Rothery
4 Twilight TT Series Men 4 Kyle Resnik
1 Twilight TT Series Men 4 Jeff Hamlin
5 Twilight TT Series Men 3 Ron Sines
3 Twilight TT Series Men 60+ Steve Troseth
21 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Kevin Nichols
7 Banana Belt Series Masters Women 40+ Betty Tucker
2 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Wayne Boyle
5 Banana Belt Series Masters Women 40+ Melissa Boyd
22 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Jon Gornick
40 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 John Prosser
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Women 40+ Melissa Boyd
7 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Women 40+ Betty Tucker
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Wayne Boyle
23 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Matthew S Martel
13 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Jon Gornick
20 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Matthew S Martel
5 Banana Belt Series Masters Men 60+ Steve Troseth
DNF Coast Hills Classic XC Men Category 3/45+ Jeff Hamlin
9 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 60+ Steve Troseth
24 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Kevin Nichols
4 Twilight TT Series Men 3 Ron Sines
1 Twilight TT Series Men 4 Jeff Hamlin
4 Twilight TT Series Men 4 Kyle Resnik
5 Twilight TT Series Men 50+ Joe Rothery
1 Twilight TT Series Tandem Flo/Melissa Leibowitz/Boyd
53 Twilight TT Series: Combined Combined Betty Tucker
12 Twilight TT Series: Combined Combined Ron Sines
6 Twilight TT Series: Combined Combined Jeff Hamlin
18 Twilight TT Series: Combined Combined Kyle Resnik
32 Twilight TT Series: Combined Combined Joe Rothery
50 Twilight TT Series: Combined Combined Flo/Melissa Leibowitz/Boyd
4 Twilight TT Series Women 40+ Betty Tucker
15 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 19-39 John Crandall
24 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 19-39 John Osborne
1 Deschutes River Valley TT Festival Men 60+ Steve Troseth
6 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 40-49 Wayne Boyle
1 Bear Springs Trap XC Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
1 Willamette Gran Fondo Medio > Women > 50-59 Betty Tucker
4 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 60+ Steve Gerdemann
8 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 40-49 scott carroll
21 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 40-49 Ron Sines
11 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 40-49 Matthew S Martel
4 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 50-59 Jon Gornick
1 Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Matthew S Martel
4 Bear Springs Trap STXC Category 2/3 Women 35+ Melissa Boyd
1 Deschutes River Valley TT Festival Men 60+ Steve Troseth
7 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 40+ 4/5 Wayne Boyle
25 Kings Valley Road Race Masters 40+ Matthew S Martel
26 Kings Valley Road Race Masters 40+ John Prosser
5 Kings Valley Road Race Masters 60+ Steve Gerdemann
2 Kings Valley Road Race Masters 60+ Steve Troseth
DNF Kings Valley Road Race Masters 50+ Jon Gornick
40 Kings Valley Road Race Category 4/5 John Osborne
9 Kings Valley Road Race Category 4/5 John Crandall
32 Kings Valley Road Race Masters 40+ Wayne Boyle
35 Kings Valley Road Race Masters 40+ Ron Sines
6 Kings Valley Road Race Masters Women Melissa Boyd
7 Kings Valley Road Race Masters Women Betty Tucker
5 Rose Garden Circuit Race Series Category 4 40+ Wayne Boyle
8 Rose Garden Circuit Race Series Category 4 40+ Matthew S Martel
2 Mudslinger XC Category 1 50+ John Wilson
8 Mudslinger XC Category 3 Women 40+ Betty Tucker
6 Mudslinger XC Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
4 Mudslinger XC Beginner Men Tom Cordier
2 Mudslinger XC Category 2 60+ Men Steve Troseth
78 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined John Osborne
59 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Joe Rothery
31 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Steve Troseth
1 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 60+ Steve Troseth
7 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 50+ Joe Rothery
10 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men John Osborne
68 As the Raven Flies TT: Combined Combined Steve Middleton
2 As the Raven Flies TT Masters 60+ Men Steve Troseth
DNS As the Raven Flies TT Masters 60+ Women Flo Leibowitz
2 As the Raven Flies TT Senior Men 3 Ron Sines
3 As the Raven Flies TT Eddy Senior Men Steve Middleton
12 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ron Sines
DNF As the Raven Flies TT Masters 50+ Men Joe Rothery
16 As the Raven Flies TT: Combined Combined Steve Troseth
18 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Matthew S Martel
14 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Jon Gornick
9 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Wayne Boyle
79 As the Raven Flies TT: Combined Combined Bukie Mabayoje
4 As the Raven Flies TT Eddy Senior Men eric kytola
23 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jim Patton
103 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeremy Ewing
52 As the Raven Flies TT: Combined Combined eric kytola
12 As the Raven Flies TT Category 4/5 Men Bukie Mabayoje
116 As the Raven Flies TT: Combined Combined Beth Dayton
2 As the Raven Flies TT Category 4/5 Men Jim Patton
88 As the Raven Flies TT: Combined Combined John Henry Maurice
38 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ray Anderson
3 As the Raven Flies TT Masters 60+ Men Ray Anderson
7 As the Raven Flies TT Masters 50+ Women Beth Dayton
8 As the Raven Flies TT Eddy Senior Men Jeremy Ewing
21 As the Raven Flies TT Masters 50+ Men John Henry Maurice
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Melissa Boyd
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Jon Gornick
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Matthew S Martel
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Kevin Nichols
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Wayne Boyle
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Wayne Boyle
1 Southern Oregon Time Trials Masters Men 60+ Steve Troseth
18 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Steve Troseth
23 Dirty Circles Masters Men 4/5 Jon Gornick
25 Dirty Circles Masters Men 4/5 Wayne Boyle
15 Dirty Circles Masters Men 4/5 Matthew S Martel
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Crandall
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Matthew S Martel
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Flo Leibowitz
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Melissa Boyd
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 3/4/5 Aubrey Whitty
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Jon Gornick
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Osborne
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 John Prosser
22 Southern Oregon Time Trials-Series Standings: Combined Combined Steve Troseth
1 Southern Oregon Time Trials-Series Standings Masters Men 60+ Steve Troseth
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Kevin Nichols
13 Dirty Circles Masters Men 3/4 Ron Sines
28 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin Nichols
40 Dirty Circles Masters Men 3/4 John Prosser
6 Dirty Circles Masters Men 4/5 Jon Gornick
10 Dirty Circles Masters Men 3/4 Wayne Boyle
23 Dirty Circles Masters Men 3/4 Wayne Boyle
48 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin Nichols
29 Dirty Circles Masters Men 3/4 Ron Sines
5 Echo Red to Red MTB XC Category 3/40+ Women Melissa Boyd
28 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Todd Dye
35 Jack Frost TT: Combined Combined Kyle Resnik
3 Jack Frost TT Junior Women 15-16 Aubrey Whitty
257 Jack Frost TT: Combined Combined Aubrey Whitty
108 Jack Frost TT: Combined Combined Joe Rothery
44 Jack Frost TT: Combined Combined Steve Troseth
242 Jack Frost TT: Combined Combined Melissa Boyd
137 Jack Frost TT: Combined Combined John Osborne
141 Jack Frost TT: Combined Combined John Crandall
194 Jack Frost TT: Combined Combined Joe Rothery
9 Jack Frost TT Eddy Senior Men John Osborne
10 Jack Frost TT Eddy Senior Men John Crandall
3 Jack Frost TT Men 4/5 Kyle Resnik
9 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Melissa Boyd
1 Jack Frost TT Masters Men 60+ Steve Troseth
12 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Joe Rothery
18 Jack Frost TT Eddy Senior Men Joe Rothery
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Melissa Boyd
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Category 3/4/5 Flo Leibowitz
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Osborne
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Jon Gornick
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Women Melissa Boyd
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Matthew S Martel
30 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Crandall
29 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 John Prosser
30 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Wayne Boyle
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Matthew S Martel
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Kevin Nichols
16 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Jon Gornick
17 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 3/4/5 Aubrey Whitty
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 John Osborne
26 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Ron Sines
13 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 40+ Matthew S Martel
8 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 40+ Wayne Boyle
16 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 40+ Matthew S Martel
21 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Wayne Boyle
22 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) John Crandall
29 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) scott carroll
35 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Jon Gornick
36 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Matthew S Martel
45 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) John Osborne
56 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Steve Gerdemann
76 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Ron Sines
9 Willamette Gran Fondo by Distance Medio (55-Miles) Betty Tucker
6 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Betty Tucker
15 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Flo Leibowitz
12 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 4/5 Jeff Hamlin
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 2 60+ Men Steve Troseth
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 1 50+ John Wilson
2 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Beginner Men Tom Cordier
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 2 60+ Men Steve Troseth
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 1 50+ John Wilson
2 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Beginner Men Tom Cordier
1 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
1 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 2 60+ Men Steve Troseth
1 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 1 50+ John Wilson
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Beginner Men Tom Cordier
17 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 4/5 Tom Cordier
18 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 4/5 John Osborne
3 Salem STXC: Series Standings Junior Women 10-14 Sarah Cordier
8 Salem STXC: Series Standings Junior Women 10-14 Lauren Cordier
2 Salem STXC: Series Standings Category 3 Men Tom Cordier
3 Salem STXC: Series Standings Junior Women 10-14 Sarah Cordier
5 Salem STXC: Series Standings Junior Women 10-14 Lauren Cordier
2 Salem STXC: Series Standings Category 3 Men Tom Cordier
16 Salem STXC: Series Standings Category 2 Men Brian Persons
1 Masters and Juniors Track Races: July Series Standings Men 60+ Steve Troseth
3 Salem STXC: Final Series Standings Junior Women 10-14 Sarah Cordier
4 Salem STXC: Final Series Standings Junior Women 10-14 Lauren Cordier
14 Salem STXC: Final Series Standings Pro/Category 1 Men Ron Sines
3 Salem STXC: Final Series Standings Category 3 Men Tom Cordier
19 Salem STXC: Final Series Standings Category 2 Men Brian Persons
1 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
1 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Masters Category 4/5 Men Wayne Boyle
19 Monday PIR: June Series Standings Women 4/5 Flo Leibowitz
10 Masters and Juniors Track Races: Series Standings Men 40+ John Prosser
3 Masters and Juniors Track Races: Series Standings Women 50+ Melissa Boyd
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 3 Women 40+ Betty Tucker
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 3 Women 40+ Melissa Boyd
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Wayne Boyle
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Jon Gornick
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Kevin Nichols
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 60+ Steve Troseth
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women 40+ Melissa Boyd
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women 40+ Betty Tucker
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 Ron Sines
1 Twilight TT Series: Series Standings Men 4 Jeff Hamlin
3 Twilight TT Series: Series Standings Men 4 Kyle Resnik
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 50+ Joe Rothery
3 Twilight TT Series: Series Standings Men 60+ Steve Troseth
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Women Category 3/4/5 Melissa Boyd
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 4/5 Kevin Nichols
9 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 4/5 Jon Gornick
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 4/5 Matthew S Martel
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 3/4 Wayne Boyle
5 Twilight TT Series: Series Standings Men 60+ Steve Gerdemann
1 Twilight TT Series: Series Standings Tandem Tom/Lauren Cordier/Cordier
2 Twilight TT Series: Series Standings Tandem Flo/Melissa Leibowitz/Boyd
5 Twilight TT Series: Series Standings Women 40+ Betty Tucker
8 Twilight TT Series: Series Standings Women 40+ Melissa Boyd
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 60+ Steve Troseth
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 40-49 Ron Sines
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 1 Men 50+ John Wilson
4 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 3 Women Betty Tucker
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 3 Women Melissa Boyd
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Women Category 3/4/5 Flo Leibowitz
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Women Category 3/4/5 Melissa Boyd
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Women Category 3/4/5 Aubrey Whitty
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 4/5 Jon Gornick
18 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 4/5 Kevin Nichols
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 4/5 Matthew S Martel
23 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 3/4 John Prosser
24 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 4/5 John Crandall
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 4/5 John Osborne
28 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Steve Troseth
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 40+ Wayne Boyle
22 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 1 Men John Wilson
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Women Category 3/4/5 Flo Leibowitz
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Women Category 3/4/5 Melissa Boyd
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 4/5 Jon Gornick
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 4/5 Kevin Nichols
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 4/5 Matthew S Martel
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 3/4 John Prosser
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Category 4/5 John Crandall
4 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 3 Ron Sines
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 60+ Steve Troseth
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 Ron Sines
1 Twilight TT Series: Series Standings Men 4 Jeff Hamlin
3 Twilight TT Series: Series Standings Men 4 Kyle Resnik
4 Twilight TT Series: Series Standings Men 50+ Joe Rothery
3 Twilight TT Series: Series Standings Men 60+ Steve Troseth
5 Twilight TT Series: Series Standings Men 60+ Steve Gerdemann
1 Twilight TT Series: Series Standings Tandem Tom/Lauren Cordier/Cordier
2 Twilight TT Series: Series Standings Tandem Flo/Melissa Leibowitz/Boyd
5 Twilight TT Series: Series Standings Women 40+ Betty Tucker
8 Twilight TT Series: Series Standings Women 40+ Melissa Boyd
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 55-59 John Wilson
13 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 40-44 Ron Sines
9 Masters and Juniors Track Races: 500m Men 40+ John Prosser
3 Masters and Juniors Track Races: 500m Women 50+ Melissa Boyd
1 Masters and Juniors Track Races: Kilos Women 50+ Melissa Boyd
9 Twilight TT Series: Series Standings for May Women 40+ Melissa Boyd
5 Twilight TT Series: Series Standings for May Women 40+ Betty Tucker
3 Twilight TT Series: Series Standings for May Tandem Flo/Melissa Leibowitz/Boyd
1 Twilight TT Series: Series Standings for May Tandem Tom/Lauren Cordier/Cordier
4 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 60+ Steve Gerdemann
2 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 60+ Steve Troseth
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Women Melissa Boyd
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Men 4/5 Jon Gornick
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Men 4/5 Matthew S Martel
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 4/5 John Osborne
4 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 50+ Joe Rothery
2 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 4 Kyle Resnik
1 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 4 Jeff Hamlin