Rebound/Tireless Velo

Event Category Name
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Masters 50+ Men Tim Ellerbruch
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
20 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Mike Packer
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Buzz Truitt
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Richard Wilks
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mary Smart
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
17 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mary Smart
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
12 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Mike Packer
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Richard Wilks
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mary Smart
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
12 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
8 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mary Smart
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Rick Boston
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Richard Wilks
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Richard Wilks
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Beth Burns
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
1 Oregon Trail Gravel Grinder: Adventure Female Overall GC Adventure - Women Eileen Kelly-Foulston
5 Oregon Trail Gravel Grinder: Adventure Female Overall GC Adventure Women Eileen Kelly-Foulston
3 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Eileen Kelly-Foulston
1 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Eileen Kelly-Foulston
2 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Eileen Kelly-Foulston
3 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Eileen Kelly-Foulston
4 Oregon Trail Gravel Grinder Adventure Women Eileen Kelly-Foulston
11 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Richard Wilks
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
6 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Men 60+ Tim Ellerbruch
17 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Buzz Truitt
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
13 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Even
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Rick Boston
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Richard Wilks
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Mary Smart
17 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Rick Boston
14 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Rick Boston
9 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Rick Boston
8 Bear Springs Trap Category 1 (Expert) Men 45+ Kirk Wong
1 Oregon Coast Gravel Epic Women 50-54 Eileen Kelly-Foulston
8 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Tim Ellerbruch
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall Masters Men 60+ Tim Ellerbruch
10 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall Overall Combined Tim Ellerbruch
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Masters Men 60+ Tim Ellerbruch
15 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Tim Ellerbruch
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Masters Men 60+ Tim Ellerbruch
DNS Cascade Gravel Grinder Small Grinder Omnium Masters Men 45+ Timothy ELLERBRUCH
11 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Tim Ellerbruch
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Masters Men 60+ Tim Ellerbruch
5 Yamhill Gravel Fondo Medio - Masters Women 40-49 Mary Smart
7 Yamhill Gravel Fondo Medio - Masters Men 40-49 James Stuckey
4 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 60+ Tim Ellerbruch
9 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 50-59 Kirk Wong
74 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Joe Hamilton
DNS Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Men Timothy ELLERBRUCH
219 Jack Frost TT: Combined Combined Mary Smart
68 Jack Frost TT: Combined Combined Tim Ellerbruch
248 Jack Frost TT: Combined Combined Bob Croucher
193 Jack Frost TT: Combined Combined James Stuckey
14 Jack Frost TT Masters Men 40-49 James Stuckey
2 Jack Frost TT Masters Women 40-49 Mary Smart
25 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Bob Croucher
4 Jack Frost TT Masters Men 60-69 Tim Ellerbruch