Rebound/Tireless Velo

Event Category Name
2 Psycho Cross Pseries Women B Holly Kotsovos
17 USGP of Cyclocross Masters Women Sue Hanna
16 USGP of Cyclocross Category B Women Holly Kotsovos
10 USGP of Cyclocross Masters Women William Goritski
37 USGP of Cyclocross Category C Men/Beginners GOSS Tim
23 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Chris Tauscher
52 USGP of Cyclocross Category B Men James Jonke
DNS USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Brooke Hoyer
17 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ William Goritski
56 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Alan Snodgrass
18 USGP of Cyclocross Masters Women William Goritski
27 USGP of Cyclocross Category C Men/Beginners Tim Goss
15 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Chris Tauscher
56 USGP of Cyclocross Category B Men Michael Rabinowitz
DNS USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Brooke Hoyer
14 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ William Goritski
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Women B Holly Kotsovos
19 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Men Category C Darren Kotsovos
8 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Tim Smith
35 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C Tim Goss
5 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C Bob Croucher
7 Kruger's Crossing CCX Women B Holly Kotsovos
21 Kruger's Crossing CCX Category A James Jonke
14 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B David Ripp
56 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C michael paradis
19 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Michael Rabinowitz
DNF Kruger's Crossing CCX Category B Ted Lamb
2 Kruger's Crossing CCX Masters 50+ Chris Tauscher
40 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Ted Lamb
26 Kruger's Crossing CCX Singlespeed Tim Smith
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Women B Holly Kotsovos
17 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Men Category C Darren Kotsovos
53 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
74 Cross Crusade Masters 35+ C Tim Goss
18 Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
15 Cross Crusade Masters 35+ C steve southerland
14 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
23 Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
39 Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
34 Cross Crusade Women B Holly Kotsovos
6 Cross Crusade Women B Rebecca Richards
13 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
5 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
47 Cross Crusade Category B Michael Rabinowitz
37 Cross Crusade Masters 50+ Alan Snodgrass
3 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
83 Cross Crusade Masters 35+ C michael paradis
31 Cross Crusade Masters 35+ B Ted Lamb
26 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
27 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
30 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
DNF Cross Crusade Clydesdale Bob Libby
26 Cross Crusade Beginner Men CCX michael paradis
104 SSCXWC Men Sscxwc Bob Libby
35 SSCXWC Men Sscxwc James Jonke
56 Cross Crusade Masters 35+ C Tim Goss
DNF Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
15 Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
21 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
37 Cross Crusade Masters 35+ B Emile Lemoine
23 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
DNF Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
39 Cross Crusade Masters 35+ B Tim Smith
2 Cross Crusade Women B Rebecca Richards
13 Cross Crusade Masters Women 35+ B Pam Fairchild
13 Cross Crusade Masters Women 35+ A William Goritski
16 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
79 Cross Crusade Singlespeed Tim Smith
36 Cross Crusade Masters 50+ Alan Snodgrass
6 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
78 Cross Crusade Masters 35+ B Murray Carlisle
77 Cross Crusade Masters 35+ B Ted Lamb
66 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
41 Cross Crusade Women B Holly Kotsovos
9 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Women B Holly Kotsovos
4 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
32 Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
65 Cross Crusade Masters 35+ C Brett Rasmussen
46 Cross Crusade Masters 35+ C michael paradis
34 Cross Crusade Masters 35+ B Tim Smith
37 Cross Crusade Masters 35+ C Tim Goss
31 Cross Crusade Masters 35+ C Mike Packer
20 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
17 Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
35 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
27 Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
15 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
7 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
65 Cross Crusade Singlespeed James Jonke
49 Cross Crusade Singlespeed Tim Smith
25 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
DNF Cross Crusade Masters 50+ Alan Snodgrass
36 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
41 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
36 Cross Crusade Singlespeed James Jonke
20 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
6 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
15 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
33 Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
26 Cross Crusade Beginner Women Tobin Ecohawk
48 Cross Crusade Masters 35+ C Tim Goss
12 Cross Crusade Masters 35+ B Tim Smith
15 Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
25 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
33 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
30 Cross Crusade Singlespeed Tim Smith
23 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
3 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
55 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
33 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
36 Cross Crusade Masters 35+ B Tim Smith
35 Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
22 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
68 Cross Crusade Masters 35+ C Tim Goss
48 Cross Crusade Masters 35+ B Murray Carlisle
15 Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
10 Cross Crusade Clydesdale Bob Libby
114 Cross Crusade Beginner Men CCX Cindy Reitsam
30 Cross Crusade Masters Women 35+ B Pam Fairchild
44 Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
35 Cross Crusade Women B Holly Kotsovos
6 Cross Crusade Women B Rebecca Richards
30 Cross Crusade Masters Women 34+ B Pam Fairchild
15 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
8 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
73 Cross Crusade Singlespeed Tim Smith
65 Cross Crusade Singlespeed James Jonke
45 Cross Crusade Masters 35+ A Brooke Hoyer
33 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
40 Cross Crusade Masters 50+ Alan Snodgrass
23 Cross Crusade Masters 50+ David Gast
5 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
80 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
62 Cross Crusade Masters 35+ B Emile Lemoine
56 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
17 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Masters Men B David Ripp
10 Willamette Valley Cross Series Masters Men B David Ripp
34 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
30 Cross Crusade Masters 35+ C steve southerland
82 Cross Crusade Masters 35+ C Tim Goss
153 Cross Crusade Masters 35+ C Andy Askren
165 Cross Crusade Masters 35+ C Mike Proctor
17 Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
20 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
50 Cross Crusade Masters 35+ B Murray Carlisle
21 Cross Crusade Masters 35+ B Tim Smith
43 Cross Crusade Masters 35+ A Brooke Hoyer
29 Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
19 Cross Crusade Women A Sarah Sturdy
56 Cross Crusade Masters 35+ B Ted Lamb
41 Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
15 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
5 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
65 Cross Crusade Singlespeed James Jonke
57 Cross Crusade Singlespeed Tim Smith
DNF Cross Crusade Masters 50+ Alan Snodgrass
16 Cross Crusade Masters 50+ David Gast
4 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
106 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
94 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
50 Cross Crusade Women B Rebecca Richards
5 Psycho Cross Pseries: Series Standings Women B Holly Kotsovos
14 Psycho Cross Pseries: Series Standings Masters Men Category C Darren Kotsovos
35 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
41 Cross Crusade Masters 35+ C Mike Packer
32 Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
52 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
31 Cross Crusade Masters 35+ C steve southerland
21 Cross Crusade Beginner Men CCX michael paradis
36 Cross Crusade Masters 35+ B Emile Lemoine
82 Cross Crusade Masters 35+ C Robert Kyper
146 Cross Crusade Masters 35+ C Andy Askren
19 Cross Crusade Masters 35+ B Murray Carlisle
47 Cross Crusade Women B Katherine Fontaine
38 Cross Crusade Women B Holly Kotsovos
43 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
17 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
4 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
59 Cross Crusade Singlespeed James Jonke
39 Cross Crusade Masters 35+ A Brooke Hoyer
31 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
4 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
DNF Cross Crusade Masters 35+ B James Jonke
81 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
5 Cross Crusade Women B Rebecca Richards
32 Blind Date at the Dairy Men B Michael Rabinowitz
31 Blind Date at the Dairy Men B David Ripp
108 Cross Crusade Masters 35+ C Mike Packer
41 Cross Crusade Masters 35+ C Alan Snodgrass
40 Cross Crusade Masters 35+ C steve southerland
71 Cross Crusade Masters 35+ C Bob Croucher
30 Cross Crusade Beginner Men CCX michael paradis
82 Cross Crusade Beginner Men CCX Brett Rasmussen
22 Cross Crusade Masters 35+ B Michael Rabinowitz
32 Cross Crusade Masters 35+ B David Ripp
39 Cross Crusade Masters 35+ A William Goritski
33 Cross Crusade Women B Holly Kotsovos
9 Cross Crusade Women B Rebecca Richards
19 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Hanna
67 Cross Crusade Masters 35+ B Murray Carlisle
5 Cross Crusade Masters 50+ Chris Tauscher
97 Cross Crusade Masters 35+ B Emile Lemoine
89 Cross Crusade Masters 35+ B mike gilbert
7 Cross Crusade Masters Women 45+ Sue Ripp
20 Willamette Valley Cross Series Women B Holly Kotsovos
25 Willamette Valley Cross Series Masters Men B David Ripp
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Bob Libby
20 Blind Date at the Dairy Women B Sue Hanna
40 Blind Date at the Dairy Men B Emile Lemoine
19 Blind Date at the Dairy Men B Michael Rabinowitz
66 Blind Date at the Dairy Men B James Jonke
24 Battle at Barlow Masters B mike gilbert
8 Battle at Barlow Masters B James Jonke
DNF Battle at Barlow Masters 50+ Chris Tauscher
17 Battle at Barlow Women B Holly Kotsovos
69 Battle at Barlow Masters C Robert Kyper
36 Battle at Barlow Masters C Mike Packer
26 Battle at Barlow Masters C Bob Croucher
8 Battle at Barlow Clydesdale Bob Libby
13 Battle at Barlow Masters C steve southerland
41 Blind Date at the Dairy Women B Sue Hanna
18 Blind Date at the Dairy Women B Sue Hanna
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Bob Libby
6 Blind Date at the Dairy Men B James Jonke
11 Blind Date at the Dairy Men B Michael Rabinowitz
24 Blind Date at the Dairy Men B Michael Rabinowitz
19 Blind Date at the Dairy Men B James Jonke
20 Hood River Double Cross Masters Men C Alan Snodgrass
11 Hood River Double Cross Masters Men C Bob Croucher
1 Hood River Double Cross Masters Men C Murray Carlisle
2 Hood River Double Cross Clydesdale Bob Libby
22 Hood River Double Cross Beginner Men Brett Rasmussen
2 Hood River Double Cross Beginner Men steve southerland
16 Hood River Double Cross Masters Men A William Goritski
5 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Sue Ripp
DNF Hood River Double Cross Singlespeed Bob Libby
DNF Hood River Double Cross Masters Men 50+ David Gast
3 Hood River Double Cross Masters Men 50+ Chris Tauscher
20 Hood River Double Cross Masters Men B Buzz Truitt
12 Hood River Double Cross Masters Men B Emile Lemoine
11 Hood River Double Cross Masters Men B Michael Rabinowitz
7 Hood River Double Cross Masters Men B David Ripp
1 Hood River Double Cross Masters Men C Murray Carlisle
5 Hood River Double Cross Masters Men B James Jonke
2 Hood River Double Cross Women B Rebecca Richards
7 Hood River Double Cross Women B Holly Kotsovos
21 Hood River Double Cross Masters Men B mike gilbert
2 Hood River Double Cross Masters Men 50+ Chris Tauscher
21 Hood River Double Cross Singlespeed Bob Libby
10 Hood River Double Cross Masters Men C Darren Kotsovos
20 Hood River Double Cross Masters Men C Alan Snodgrass
2 Hood River Double Cross Clydesdale Bob Libby
5 Hood River Double Cross Beginner Men michael paradis
7 Psycho Cross Pseries Men Category C Holly Kotsovos
8 Psycho Cross Pseries Masters Men Category C Darren Kotsovos
4 Psycho Cross Pseries Women B Holly Kotsovos
20 Psycho Cross Pseries Masters Men Category C Darren Kotsovos
3 Psycho Cross Pseries Women B Holly Kotsovos
2 Suffer'n on the Summit Category 3 Masters 45+ Bob Croucher
3 Pain on the Peak Women B Katherine Fontaine
10 Pain on the Peak Beginner Women Tobin Echohawk
4 Pain on the Peak Masters Women A William Goritski
9 Pain on the Peak Masters A William Goritski
1 Pain on the Peak Masters C Murray Carlisle
2 Pain on the Peak Masters 50+ Chris Tauscher
7 Pain on the Peak Masters B James Jonke
2 Cross Over Stage Race Men Category C Darren Kotsovos
1 Cross Over Stage Race Women B Holly Kotsovos
2 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Women Category B Holly Kotsovos
9 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Masters Men Category B Bob Libby
14 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Men Category C Darren Kotsovos
2 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Women Category B Holly Kotsovos
10 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Place Darren Kotsovos
DNS Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Masters Men B Bob Libby
2 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Women Category B Holly Kotsovos
7 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Men Category C Darren Kotsovos
6 Cross Over Stage Race Men Category C Darren Kotsovos
2 Cross Over Stage Race Women B Holly Kotsovos
18 Monday PIR: August Series Masters 4/5 Emile Lemoine
6 Salem STXC Race Series Category 2 Women Sue Hanna
12 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men Chris Tauscher
10 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men James Jonke
11 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 Emile Lemoine
8 Alpenrose Thursday Series Category 4 Emile Lemoine
9 Mst/Jr Track Race Series: August Series Masters Men Emile Lemoine
5 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuit Masters Men Emile Lemoine
5 Salem STXC Race Series: Series Standings Pro/Category 1 Men Chris Tauscher
6 Salem STXC Race Series: Series Standings Pro/Category 1 Men James Jonke
8 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men Chris Tauscher
9 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men James Jonke
8 Team Beer Track Race Category 4 Emile Lemoine
8 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men James Jonke
9 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men Chris Tauscher
5 Monday PIR Masters 4/5 Emile Lemoine
8 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men James Jonke
6 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men Chris Tauscher
12 Monday PIR: Series Standings Men 4/5 Emile Lemoine
4 Salem STXC Race Series Pro/Category 1 Men Chris Tauscher
5 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Emile Lemoine
3 Mst/Jr Track Race Series Men 45+ Emile Lemoine
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
59 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Sarah Sturdy
35 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Tim Goss
48 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Bob Libby
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
12 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
13 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
18 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed William Goritski
10 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
13 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Buzz Truitt
16 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
17 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Tim Smith
22 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
11 Portland Mountain Bike STXC Pro/Category 1 Women Sarah Sturdy
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4 Emile Lemoine
16 Mst/Jr Track Race Series: July Series Masters Men Emile Lemoine
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
10 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Robert Kyper
16 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
13 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
3 Monday PIR Masters 4/5 Robert Kyper
9 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
22 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
19 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
9 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
34 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Tim Goss
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
11 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed William Goritski
4 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 Emile Lemoine
10 Mt. Tabor Series Category 5 Men James Jonke
2 Mst/Jr Track Race Series Men 45+ Emile Lemoine
14 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
37 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Bob Libby
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
15 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
9 Portland Mountain Bike STXC Pro/Category 1 Women Sarah Sturdy
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
30 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Tim Goss
12 Cascade Creampuff Category 1 45+ Masters Tim Smith
4 OBRA Track Championships: Points Races Category 4 Men Emile Lemoine
42 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Murray Carlisle
122 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Murray Carlisle
29 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Murray Carlisle
4 Alpenrose Thursday Series Category 4 Emile Lemoine
25 Mt. Tabor Series Category 5 Men James Jonke
22 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
23 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Buzz Truitt
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
17 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
14 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
37 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Tim Goss
49 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Bob Libby
22 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed William Goritski
9 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
12 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Tobin Echohawk
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
5 Mt. Tabor Series Category 5 Tim Smith
20 Mt. Tabor Series Category 5 James Jonke
8 Mt. Tabor Series Fixed Gear Bob Libby
12 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
10 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
15 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
9 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
44 Swan Island Criterium Men 4/5 James Jonke
14 Mt. Tabor Series Category 5 Tim Smith
14 Mt. Tabor Series Fixed Bob Libby
21 Mt. Tabor Series Category 5 James Jonke
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
34 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Tim Goss
13 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
15 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
14 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed William Goritski
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Rebecca Richards
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
10 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
17 Portland Mountain Bike STXC Pro/Category 1 Women Sarah Sturdy
17 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Chris Tauscher
18 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
24 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Michael Rabinowitz
26 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Buzz Truitt
25 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed William Goritski
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Holly Kotsovos
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Katherine Fontaine
11 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Rebecca Richards
22 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Tobin Echohawk
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ Sue Hanna
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 45+ William Goritski
11 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ James Jonke
7 Test of Endurance 50 Category 2 (Sport) 35-44 Men Tim Smith
2 Mt. Tabor Series Category 5 Tim Smith
30 Mt. Tabor Series Category 5 James Jonke
19 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Kyper
5 Mt. Tabor Series Category 5 Tim Smith
40 Mt. Tabor Series Category 4 Michael Rabinowitz
28 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Kyper
28 Pickett's Charge XC Men Category 2/35-44 Tim Goss
29 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Kyper
28 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Rabinowitz
27 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Kyper
11 WebCyclery Cascade Chainbreaker Category 1 Women Megan Murray
10 WebCyclery Cascade Chainbreaker Category 1 Women Sarah Sturdy
21 Tuesday PIR Category 3/4 Robert Kyper
8 Hood River Crit Series Category 4/5 James Jonke
17 Hood River Crit Series Masters 40+ James Jonke
11 Hood River Crit Series Category 3/4 James Jonke
7 Tuesday PIR Category 4/5 James Jonke
14 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 35-44 Michael Rabinowitz
8 Bear Springs Trap XC Category 2 Women 35+ Sue Hanna
4 Bear Springs Trap XC Category 2 Women Rebecca Richards
3 Bear Springs Trap XC Category 3 Women Katherine Fontaine
7 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 45+ Chris Tqusche
5 Bear Springs Trap XC Category 1 Women Sarah Sturdy
17 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 35-44 James Jonke
2 Bear Springs Trap STXC Category 3 Women Holly Kotsovos
3 Bear Springs Trap STXC Category 1 Men 35-44 James Jonke
4 Bear Springs Trap STXC Category 2 35+ Women Sue Hanna
27 Tuesday PIR Category 4/5 James Jonke
13 Tuesday PIR Category 4/5 James Jonke
15 Horning's Hustle Singlespeed Bob Libby
3 Horning's Hustle Pro/Category 1 Women Megan Murray
8 Horning's Hustle Category 1 Men 35-44 James Jonke
4 Horning's Hustle Category 1 Men 45+ Chris Tauscher
12 Horning's Hustle Category 2 Men 35-44 Tim Goss
6 Horning's Hustle Pro/Category 1 Women Sarah Sturdy
5 Horning's Hustle Category 2 Women 35+ Sue Hanna
14 Hood River Crit Series Category 4/5 James Jonke
6 Banana Belt Series Masters 40+ 4/5 Michael Rabinowitz
11 Banana Belt Series Masters 40+ 4/5 Tim Smith
2 Banana Belt Series Masters Men 40+ 4/5 Michael Rabinowitz
17 Banana Belt Series Masters Men 40+ 4/5 Tim Smith
1 Banana Belt Series Masters 4/5 Tim Smith
3 Banana Belt Series Masters 4/5 Michael Rabinowitz
276 Jack Frost TT: Combined Combined Holly Kotsovos
156 Jack Frost TT: Combined Combined Bob Croucher
240 Jack Frost TT: Combined Combined Denise Croucher
6 Echo Red to Red XC Category 3 35-44 Men Tim Goss
6 Echo Red to Red XC Category 2/35+ Women Sue Hanna
19 Echo Red to Red XC Singlespeed Bob Libby
10 Echo Red to Red XC Category 1 Women Sarah Sturdy
9 Echo Red to Red XC Category 1 Women Megan Murray
9 Echo Red to Red XC Category 1 Men 45+ Chris Tauscher
9 Echo Red to Red XC Category 1 Men 35-44 James Jonke
4 Jack Frost TT Masters Women 30-39 Holly Kotsovos
7 Jack Frost TT Masters Women 40-49 Denise Croucher
29 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Bob Croucher