Deschutes Brewery

Event Category Name Date
17 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato 11/19
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 50+ Joanne Eastwood 11/19
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 11/19
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 11/19
34 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Randy Scott 11/19
25 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Dustin Henderson 11/19
48 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Billy Thomas 11/19
42 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Mike Taylor 11/19
15 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Marcel Russenberger 11/19
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Rodney Trepess 11/19
59 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Steven Westberg 11/19
45 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 11/19
22 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 11/19
17 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 11/19
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Randy Scott 11/19
11 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Women Kelsey Carson 11/19
51 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Billy Thomas 11/19
4 Psychocross Maters Men 3 35+ Steven Westberg 11/18
4 Psychocross Men 3 35+ Steven Westberg 11/18
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 1/2 James Williams 11/12
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Bart Bowen 11/12
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Michelle Mercer 11/12
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Susan Foster 11/12
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 11/12
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 11/12
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 11/12
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed David Dorocke 11/12
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Randy Scott 11/12
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Ryan Chase 11/12
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Dustin Henderson 11/12
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Matt Fox 11/12
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Thomas Pastor 11/12
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Billy Thomas 11/12
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Mike Taylor 11/12
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Walter Mcknight 11/12
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ David Dorocke 11/12
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Marcel Russenberger 11/12
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Rodney Trepess 11/12
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Joe Larson 11/12
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 11/12
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Randy Scott 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 11/12
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 4 Alan Thomason 11/12
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Walter Mcknight 11/12
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Athena Kathy Hovermale 11/12
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 70+ Tad Hodgert 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 60+ Amory Cheney 11/12
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Billy Thomas 11/12
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Carolyn Daubeny 11/12
3 Corn Cross 2 Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 11/11
14 Corn Cross 2 Masters 50+ Billy Thomas 11/11
4 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 11/11
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Mike Taylor 11/5
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ David Dorocke 11/5
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Marcel Russenberger 11/5
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Rodney Trepess 11/5
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 11/5
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 11/5
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer 11/5
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Randy Scott 11/5
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 11/5
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 11/5
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 1/2 James Williams 11/5
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato 11/5
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Bart Bowen 11/5
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 5 Tracy Miller 11/5
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 50+ Michelle Thorstrom 11/5
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 50+ Michelle Mercer 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 11/5
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 11/5
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 11/5
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 11/5
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 11/5
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Dustin Henderson 11/5
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Matt Fox 11/5
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Women Holly Pfeiffer 11/5
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Women Carolyn Daubeny 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 70+ Tad Hodgert 11/5
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 4 Alan Thomason 11/5
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Colby Nightingale 11/5
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Walter Mcknight 11/5
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Athena Kathy Hovermale 11/5
1 Corvallis Cross Classic Masters Women 50+ Joanne Eastwood 11/4
2 Corvallis Cross Classic Masters Women 3 Holly Pfeiffer 11/4
1 Corvallis Cross Classic Masters Women 3 Cynthia Engel 11/4
13 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Steven Wastberg 11/4
3 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Thomas Pastor 11/4
1 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Randy Scott 11/4
8 Corvallis Cross Classic Masters 50+ David Dorocke 11/4
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Erik Hammer 10/29
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato 10/29
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Bart Bowen 10/29
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Tracy Miller 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Michelle Mercer 10/29
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/29
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Susan Foster 10/29
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer 10/29
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 10/29
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Mary Skrzynski 10/29
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/29
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 10/29
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Ryan Chase 10/29
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Dustin Henderson 10/29
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Matt Fox 10/29
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Thomas Pastor 10/29
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ David Dorocke 10/29
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Billy Thomas 10/29
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Walter Mcknight 10/29
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Mike Taylor 10/29
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Rodney Trepess 10/29
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Marcel Russenberger 10/29
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 10/29
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Scott Birdwell 10/29
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer 10/29
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 10/29
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Randy Scott 10/29
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 10/29
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Carolyn Daubeny 10/29
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Kelsey Carson 10/29
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Sarah Max 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 70+ Tad Hodgert 10/29
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Craig Mavis 10/29
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Alan Thomason 10/29
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Joe Larson 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Walter Mcknight 10/29
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Athena Kathy Hovermale 10/29
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Erik Hammer 10/28
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Bart Bowen 10/28
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Tracy Miller 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Michelle Thorstrom 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Michelle Mercer 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/28
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Susan Foster 10/28
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 10/28
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 10/28
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/28
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 10/28
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Jordan Miller 10/28
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed David Dorocke 10/28
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Colby Nightingale 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Matt Fox 10/28
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Dustin Henderson 10/28
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Dale Navish 10/28
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Billy Thomas 10/28
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ David Dorocke 10/28
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Mike Taylor 10/28
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Marcel Russenberger 10/28
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Rodney Trepess 10/28
92 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Steven Westberg 10/28
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 10/28
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 10/28
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Scott Birdwell 10/28
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer 10/28
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 10/28
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Randy Scott 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 10/28
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Mary Skrzynski 10/28
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Holly Pfeiffer 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Sarah Max 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 70+ Tad Hodgert 10/28
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Craig Mavis 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Amory Cheney 10/28
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Alan Thomason 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Colby Nightingale 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Shay Mavis 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Joe Larson 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Walter Mcknight 10/28
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Athena Kathy Hovermale 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Bart Bowen 10/22
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 50+ Susan Foster 10/22
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/22
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer 10/22
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 10/22
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/22
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed David Dorocke 10/22
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Randy Scott 10/22
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 2/3 Dustin Henderson 10/22
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Amory Cheney 10/22
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Walter Mcknight 10/22
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Mike Taylor 10/22
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ David Dorocke 10/22
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Marcel Russenberger 10/22
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Rodney Trepess 10/22
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 10/22
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 10/22
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Jordan Miller 10/22
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer 10/22
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Randy Scott 10/22
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Walter Mcknight 10/22
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Athena Kathy Hovermale 10/22
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 70+ Tad Hodgert 10/22
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 60+ Craig Mavis 10/22
1 CrossWord CX Challenge Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/21
4 CrossWord CX Challenge Singlespeed Dustin Henderson 10/21
13 CrossWord CX Challenge Masters 50+ David Dorocke 10/21
12 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Alan Thomason 10/21
1 Psychocross Women 45+ Joanne Eastwood 10/21
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Thomas Pastor 10/15
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Matt Fox 10/15
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Joseph Spampinato 10/15
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Dustin Henderson 10/15
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Mike Taylor 10/15
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Walter Mcknight 10/15
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Alan Thomason 10/15
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Marcel Russenberger 10/15
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Rodney Trepess 10/15
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Michelle Thorstrom 10/15
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Michelle Mercer 10/15
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Mary Skrzynski 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Susan Foster 10/15
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/15
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 10/15
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/15
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 10/15
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 10/15
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 10/15
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 10/15
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Carolyn Daubeny 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 70+ Tad Hodgert 10/15
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Amory Cheney 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Jordan Miller 10/15
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Colby Nightingale 10/15
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Walter Mcknight 10/15
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Athena Kathy Hovermale 10/15
3 GPCM: Washougal CX Masters Women 50+ Michelle Thorstrom 10/14
2 GPCM: Washougal CX Masters Women 50+ Susan Foster 10/14
9 GPCM: Washougal CX Men 2/3 Dustin Henderson 10/14
1 GPCM: Washougal CX Masters 35+ 4 Jordan Miller 10/14
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott 10/10
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed David Dorocke 10/8
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Randy Scott 10/8
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Matt Fox 10/8
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Dustin Henderson 10/8
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Joseph Spampinato 10/8
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 50+ Michelle Mercer 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 10/8
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer 10/8
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 10/8
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 10/8
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Billy Thomas 10/8
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Mike Taylor 10/8
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ David Dorocke 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Rodney Trepess 10/8
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 10/8
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer 10/8
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Randy Scott 10/8
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 70+ Tad Hodgert 10/8
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 60+ Amory Cheney 10/8
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Jordan Miller 10/8
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Walter Mcknight 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Colby Nightingale 10/8
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Joe Larson 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Athena Kathy Hovermale 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Michelle Mercer 10/7
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Mary Skrzynski 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Matt Fox 10/7
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Bradley Pfeiffer 10/7
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Joseph Spampinato 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Dustin Henderson 10/7
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Walter Mcknight 10/7
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Billy Thomas 10/7
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Mike Taylor 10/7
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Alan Thomason 10/7
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ David Dorocke 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Rodney Trepess 10/7
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 10/7
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 10/7
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Randy Scott 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 10/7
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Women Carolyn Daubeny 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 70+ Tad Hodgert 10/7
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 60+ Craig Mavis 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 60+ Amory Cheney 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Jordan Miller 10/7
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Walter Mcknight 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Colby Nightingale 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Joe Larson 10/7
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Athena Kathy Hovermale 10/7
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Category 1/2 Masters Women Carrie Day 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Singlespeed Women Carolyn Daubeny 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Women Brown Sha Marie 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Women Mercer Michelle 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Women Carolyn Daubeny 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Category 5 Women Miller Tracy 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Clydesdale Men Walter Mcknight 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Clydesdale Men Colby Nightingale 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 70+ Masters Men Hodgert, DMD Tad 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Men Marcel Russenberger 10/4
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Greg Freyberg 10/4
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Scott Birdwell 10/4
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men David Martin 10/4
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Thomas Pastor 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Women Renee Skjersaa 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Women Carrie Day 10/4
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Men Joseph Spampinato 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Singlespeed Women Carolyn Daubeny 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Singlespeed Women Kelsey Carson 10/4
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Men Matt Fox 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Men James Williams 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Women Michelle Mercer 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Women Mary Skrzynski 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Women Carolyn Daubeny 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Clydesdale Men Colby Nightingale 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Clydesdale Men Walter Mcknight 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 70+ Masters Men Tad Hodgert 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 60+ Masters Men Craig Mavis 10/4
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Billy Thomas 10/4
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men David Dorocke 10/4
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Mike Taylor 10/4
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Alan Thomason 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Marcel Russenberger 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 4 Masters Men Jordan Miller 10/4
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Matthew Dial 10/4
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell 10/4
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Mary Skrzynski 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Carrie Day 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Women Mary Skrzynski 10/4
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Erik Hammer 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny 10/4
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox 10/4
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Sha-Marie Brown 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Mary Skrzynski 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny 10/4
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Colby Nightingale 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Joe Larson 10/4
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert 10/4
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Billy Thomas 10/4
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke 10/4
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Alan Thomason 10/4
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger 10/4
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Masters Men Jordan Miller 10/4
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dustin Henderson 10/4
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott 10/3
7 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott 10/3
1 Cross on the Mountain Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 10/1
3 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer 10/1
1 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 10/1
3 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 10/1
1 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 10/1
11 Cross on the Mountain Men 2/3 Bradley Pfeiffer 10/1
1 Cross on the Mountain Masters 35+ 4 Jordan Miller 10/1
1 Cross on the Mountain Masters 70+ Tad Hodgert 10/1
4 Cross on the Mountain Clydesdale Colby Nightingale 10/1
1 Cross on the Mountain Clydesdale Walter Mcknight 10/1
2 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 50+ Michelle Mercer 9/30
1 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 50+ Mary Skrzynski 9/30
9 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 9/30
26 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Alan Thomason 9/30
13 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Marcel Russenberger 9/30
3 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Rodney Trepess 9/30
28 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 9/30
14 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 9/30
6 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Jordan Miller 9/30
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin 9/28
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Bradley Pfeiffer 9/28
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell 9/28
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor 9/28
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Ryan Chase 9/28
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Carrie Day 9/28
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Josh Wilhite 9/28
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny 9/28
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Women Sha-Marie Brown 9/28
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Women Holly Pfeiffer 9/28
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox 9/28
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer 9/28
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Thorstrom 9/28
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Mary Skrzynski 9/28
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny 9/28
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Susan Foster 9/28
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Athena Women Kathy Hovermale 9/28
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller 9/28
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Walter Mcknight 9/28
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert 9/28
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Amory Cheney 9/28
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke 9/28
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Mike Taylor 9/28
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Alan Thomason 9/28
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger 9/28
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Masters Men Jordan Miller 9/28
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dustin Henderson 9/27
18 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott 9/26
11 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott 9/26
2 Battle at Barlow Masters Women 50+ Mary Skrzynski 9/24
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown 9/24
13 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 9/24
3 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 9/24
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Sarah Max 9/24
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 9/24
34 Battle at Barlow Singlespeed Thomas Pastor 9/24
25 Battle at Barlow Men 2/3 Joseph Spampinato 9/24
10 Battle at Barlow Men 2/3 Dustin Henderson 9/24
31 Battle at Barlow Masters 50+ David Dorocke 9/24
23 Battle at Barlow Masters 50+ Marcel Russenberger 9/24
25 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor 9/24
13 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 9/24
2 Battle at Barlow Clydesdale Walter Mcknight 9/24
5 Mountain Man Challenge - Overall Amateur 40+ Men Joe Larson 9/23
10 GPCM: NINKROSSI Singlespeed Dustin Henderson 9/23
33 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ David Dorocke 9/23
4 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Rodney Trepess 9/23
14 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Randy Scott 9/23
7 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 9/23
5 Mountain Man Challenge Amateur 40+ Men Joe Larson 9/23-24
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Bradley Pfeiffer 9/21
18 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin 9/21
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell 9/21
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Greg Freyberg 9/21
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor 9/21
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Ryan Chase 9/21
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Renee Skjersaa 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Caroyn Day 9/21
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Joseph Spampinato 9/21
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men James Williams 9/21
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny 9/21
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Women Holly Pfeiffer 9/21
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Athena Women Kathy Hovermale 9/21
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Sha-Marie Brown 9/21
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Thorstrom 9/21
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer 9/21
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Susan Foster 9/21
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller 9/21
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Walter Mcknight 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Colby Nightingale 9/21
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Joe Larson 9/21
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert 9/21
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Craig Mavis 9/21
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Amory Cheney 9/21
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Billy Thomas 9/21
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke 9/21
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Mike Taylor 9/21
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Alan Thomason 9/21
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger 9/21
8 Blind Date at the Dairy: in Singlespeed Dustin Henderson 9/20
17 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott 9/19
6 KFCX - Moore Cowbell Category 1/2/3 - Women 35+ Mary Skrzynski 9/17
5 KFCX - Moore Cowbell Category 1/2/3 - Women 35+ Linda Tesman 9/17
3 KFCX - Moore Cowbell Category 1/2/3 - Women 35+ Renee Skjersaa 9/17
7 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 9/16
3 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 9/16
34 GPCM: Zaaldercross Men 2/3 Joseph Spampinato 9/16
11 GPCM: Zaaldercross Men 2/3 Dustin Henderson 9/16
38 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Mike Taylor 9/16
19 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Marcel Russenberger 9/16
2 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Rodney Trepess 9/16
35 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 9/16
12 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 9/16
9 GPCM: Zaaldercross Masters 60+ Amory Cheney 9/16
3 GPCM: Zaaldercross Clydesdale Colby Nightingale 9/16
2 GPCM: Zaaldercross Athena Kathy Hovermale 9/16
21 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell 9/13
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Bradley Pfeiffer 9/13
18 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor 9/13
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin 9/13
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Renee Skjersaa 9/13
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Carrie Day 9/13
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny 9/13
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Kelsey Carson 9/13
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox 9/13
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men James Williams 9/13
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Sha-Marie Brown 9/13
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer 9/13
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Susan Foster 9/13
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny 9/13
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller 9/13
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Colby Nightingale 9/13
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Walter Mcknight 9/13
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert 9/13
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Billy Thomas 9/13
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke 9/13
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Mike Taylor 9/13
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger 9/13
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Rodney Trepess 9/13
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dustin Henderson 9/13
16 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott 9/12-10/10
13 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 3/4 Randy Scott 9/12
39 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Steven Westberg 9/12
47 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Steven Westberg 9/12
13 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott 9/12
2 Corn Cross 1 Masters Women 50+ Mary Skrzynski 9/10
11 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 9/10
4 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa 9/10
2 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day 9/10
2 Corn Cross 1 Clydesdale Joe Larson 9/10
1 Corn Cross 1 Athena Kathy Hovermale 9/10
1 Corn Cross 1 Masters 70+ Tad Hodgert 9/10
3 Corn Cross 1 Masters 60+ Amory Cheney 9/10
9 Corn Cross 1 Masters 50+ Marcel Russenberger 9/10
19 Corn Cross 1 Masters 35+ Category 3 Steven Westberg 9/10
13 Corn Cross 1 Masters 35+ 1/2 Dustin Henderson 9/10
1 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Rodney Trepess 9/9
39 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Steven Westberg 9/9
30 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 9/9
3 GPCM: Het Meer CX Masters Women 50+ Susan Foster 9/9
1 GPCM: Het Meer CX Masters Women 50+ Carolyn Daubeny 9/9
43 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Steven Westberg 9/9
18 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Dustin Henderson 9/9
2 GPCM: Het Meer CX Men 4 Randy Scott 9/9
10 GPCM: Het Meer CX Masters 60+ Craig Mavis 9/9
8 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange 9/2
22 GPCM: DDCX Singlespeed Randy Scott 9/2
16 GPCM: DDCX Singlespeed Dustin Henderson 9/2
34 GPCM: DDCX Masters 50+ Alan Thomason 9/2
29 GPCM: DDCX Masters 50+ Randy Scott 9/2
2 GPCM: DDCX Masters 50+ Rodney Trepess 9/2
33 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Matthew Dial 9/2
18 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Ryan Chase 9/2
4 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Jordan Miller 9/2
4 Ochoco Gravel Roubaix Masters Women 50+ (45-Mile) Sha-Marie Brown 8/26
1 Ochoco Gravel Roubaix Masters Women 50+ (45-Mile) Susan Foster 8/26
4 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (45-Mile) Marcel Russenberger 8/26
18 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Mile) Walter Mcknight 8/26
9 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Mile) Rodney Trepess 8/26
3 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 4/5 (80-Mile) Ryan Chase 8/26
18 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Jordan Miller 8/9
14 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger 8/9
8 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Joseph Spampinato 8/9
2 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess 8/9
2 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange 8/9
2 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Women Category 4/5 Patricia Strange 8/6
11 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Men 50-59 Marcel Russenberger 8/6
16 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Jordan Miller 8/2
9 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger 8/2
22 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Jordan Miller 8/2
11 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Marcel Russenberger 8/2
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange 8/2
8 Portland Short Track Series Elite Men James Williams 7/31
15 Oregon State University Criterium Men 4/5 Marcel Russenberger 7/30
5 Oregon State University Criterium Masters Men 50+ Marcel Russenberger 7/30
3 Sasquatch Duro Men 30-39 Ryan Chase 7/29
13 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger 7/26
5 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess 7/26
18 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Marcel Russenberger 7/26
7 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Rodney Trepess 7/26
2 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange 7/26
20 High Cascades 100 50+ Masters Men Marcel Russenberger 7/15
19 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Alan Thomason 7/12
18 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger 7/12
8 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess 7/12
3 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange 7/12
4 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange 7/5
18 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger 6/28
4 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess 6/28
23 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Marcel Russenberger 6/28
5 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Rodney Trepess 6/28
3 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange 6/28
2 Mountain Man Challenge Sponsored by Fat Tire Farm: Timberline/Skibowl Enduro Amateur 40+ Men Joe Larson 6/25
5 Skibowl Classic XC Pro Men James Williams 6/18
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Joanne Eastwood 6/14
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny 6/14
52 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny 6/7
13 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen 6/7
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen 6/7
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny 6/7
72 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny 5/31
15 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen 5/31
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen 5/31
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny 5/31
23 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Billy Thomas 5/28
17 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Mike Taylor 5/28
23 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Billy Thomas 5/28
17 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Mike Taylor 5/28
77 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny 5/24
29 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Joanne Eastwood 5/24
20 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen 5/24
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Joanne Eastwood 5/24
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen 5/24
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny 5/24
18 Oregon Gran Fondo Men 30-39 Ryan Chase 5/21
80 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny 5/17
21 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen 5/17
5 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen 5/17
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny 5/17
1 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Women Carrie Day 5/13
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Men 19-39 Patrick Fowler 5/13
15 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Billy Thomas 5/13
10 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Alan Thomason 5/13
14 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 19-39 Jordan Miller 5/13
14 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen 5/10
67 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny 5/10
27 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Joanne Eastwood 5/10
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Joanne Eastwood 5/10
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen 5/10
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny 5/10
18 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Patrick Fowler 5/7
14 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Jordan Miller 5/7
4 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Ryan Chase 5/7
17 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Craig Mavis 5/7
15 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Alan Thomason 5/7
1 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Carrie Day 5/3
6 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open A Ryan Funke 4/26
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open Women Carrie Day 4/26
2 30th Annual Mudslinger Category 1 Expert Women Carrie Day 4/15
2 30th Annual Mudslinger Category 1 Women Carrie Day 4/15
1 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Women 19-44 Carrie Day 4/1