Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Category Name Date
1 Santa Cross Masters Women 35+ Carly Heron 12/6
9 Santa Cross Masters Men A 35+ Brian Spears 12/6
3 Psycho Cross Series Men A Brian Spears 11/30
17 Winter CX Masters Men A 35+ Saul Lopez 11/30
2 Winter CX Masters Men 50+ Robert Huff 11/30
18 Winter CX Masters Men B 35+ Aaron Radspinner 11/30
16 Winter CX Masters Men B 35+ Paul Anderson 11/30
14 Winter CX Masters Men C 35+ Phillip Wiant 11/30
2 Winter CX Clydesdale Kevin Thompson 11/30
35 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Saul Lopez 11/23
22 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Craig Austin 11/23
2 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Robert Huff 11/23
11 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Brian Spears 11/23
50 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Phillip Wiant 11/23
39 Kruger's Crossing CX Singlespeed Aaron Radspinner 11/23
38 Kruger's Crossing CX Singlespeed Craig Austin 11/23
8 Kruger's Crossing CX Clydesdale William Glasson 11/23
6 Kruger's Crossing CX Clydesdale Seth Daniels 11/23
31 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Aaron Radspinner 11/16
29 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Ian Penner 11/16
49 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Saul Lopez 11/16
48 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Ian Penner 11/16
17 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Kosmala 11/16
61 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Brian Spears 11/16
45 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Paul Anderson 11/16
28 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kevin Thompson 11/16
34 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Craig Austin 11/16
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Robert Huff 11/16
62 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Mack Stilson 11/16
11 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Seth Daniels 11/16
4 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Mike Hall 11/16
3 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Shane Gibson 11/16
8 Corvallis Cross Classic Masters 35+ A Brian Spears 11/15
77 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Craig Austin 11/9
76 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Ian Penner 11/9
75 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Cameron Vander Stoep 11/9
74 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Saul Lopez 11/9
67 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Jay Rishel 11/9
43 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Michael Kosmala 11/9
44 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Craig Austin 11/9
11 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Robert Huff 11/9
81 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Paul Anderson 11/9
69 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Kevin Thompson 11/9
31 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Cameron Vander Stoep 11/9
113 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Phillip Wiant 11/9
98 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Mack Stilson 11/9
8 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Seth Daniels 11/9
2 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Mike Hall 11/9
39 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Ian Penner 11/8
17 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Michael Kosmala 11/8
16 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ B Kevin Thompson 11/8
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Wade Goff 11/2
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Kosmala 11/2
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Robert Huff 11/2
76 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Aaron Radspinner 11/2
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kevin Thompson 11/2
60 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Craig Austin 11/1
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Wade Goff 11/1
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Kosmala 11/1
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Robert Huff 11/1
96 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Aaron Radspinner 11/1
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kevin Thompson 11/1
10 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B Mike Rosenfeld 11/1
50 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 50+ Craig Austin 10/26
9 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 50+ Robert Huff 10/26
96 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Aaron Radspinner 10/26
59 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Cameron Vander Stoep 10/26
45 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Brian Spears 10/26
34 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Kevin Thompson 10/26
48 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Brian Spears 10/26
32 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Michael Kosmala 10/26
121 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Phillip Wiant 10/26
101 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Mack Stilson 10/26
34 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale William Glasson 10/26
14 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Seth Daniels 10/26
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Shane Gibson 10/26
2 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Mike Hall 10/26
82 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Saul Lopez 10/19
75 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Ian Penner 10/19
57 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Wade Goff 10/19
45 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Jay Rishel 10/19
40 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Michael Kosmala 10/19
41 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Craig Austin 10/19
6 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Robert Huff 10/19
114 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Brian Spears 10/19
111 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Paul Anderson 10/19
78 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Mike Rosenfeld 10/19
31 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Kevin Thompson 10/19
118 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Mack Stilson 10/19
80 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Phillip Wiant 10/19
44 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Brian Witty 10/19
10 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Seth Daniels 10/19
9 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Shane Gibson 10/19
2 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Mike Hall 10/19
73 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Craig Austin 10/19
66 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Ian Penner 10/19
29 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ B Aaron Zarosinski 10/18
27 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ B Caan Zarosinski 10/18
19 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ B Brian Spears 10/18
10 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ A Wade Goff 10/18
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Clydesdale Shane Gibson 10/18
57 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Aaron Radspinner 10/12
77 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Saul Lopez 10/12
55 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jay Rishel 10/12
33 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Kosmala 10/12
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Robert Huff 10/12
78 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Brian Spears 10/12
56 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Derek McCammon 10/12
45 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Mike Rosenfeld 10/12
29 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kevin Thompson 10/12
108 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Phillip Wiant 10/12
7 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Seth Daniels 10/12
1 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Mike Hall 10/12
51 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Craig Austin 10/11
16 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Robert Huff 10/11
80 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Brian Spears 10/11
75 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Mike Rosenfeld 10/11
60 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kevin Thompson 10/11
63 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Craig Austin 10/11
69 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Saul Lopez 10/11
27 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Kosmala 10/11
79 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Phillip Wiant 10/11
78 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Mack Stilson 10/11
7 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Seth Daniels 10/11
1 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Mike Hall 10/11
19 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 10/8
9 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Rosenfeld 10/8
1 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Hall 10/8
17 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shane Gibson 10/8
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Mike Rosenfeld 10/7
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Shane Gibson 10/7
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Shane Gibson 10/7
17 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed Aaron Radspinner 10/4
26 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Wade Goff 10/4
8 GPRT: Heiser Farms CX Masters 50+ Robert Huff 10/4
55 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Caan Zarosinski 10/4
51 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Donovan Grabowsk 10/4
50 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Paul Anderson 10/4
45 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Brian Spears 10/4
18 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Kevin Thompson 10/4
15 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Mike Rosenfeld 10/4
60 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Mack Stilson 10/4
40 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Phillip Wiant 10/4
14 GPRT: Heiser Farms CX Clydesdale Brian Witty 10/4
2 GPRT: Heiser Farms CX Clydesdale Shane Gibson 10/4
1 GPRT: Heiser Farms CX Clydesdale Mike Hall 10/4
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 10/1
20 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Robert Huff 10/1
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Seth Daniels 9/30
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Phillip Wiant 9/30
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Mike Rosenfeld 9/30
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Shane Gibson 9/30
26 Battle at Barlow Masters 35+ A Wade Goff 9/28
17 Battle at Barlow Masters 35+ A Michael Kosmala 9/28
54 Battle at Barlow Masters 35+ C Phillip Wiant 9/28
51 Battle at Barlow Masters 35+ C Mack Stilson 9/28
2 Battle at Barlow Clydesdale Shane Gibson 9/28
1 Battle at Barlow Clydesdale Mike Hall 9/28
15 GPRT: Ninkrossi Singlespeed Cameron Vander Stoep 9/27
37 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Saul Lopez 9/27
21 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Wade Goff 9/27
11 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Michael Kosmala 9/27
36 GPRT: Ninkrossi Masters 50+ Craig Austin 9/27
6 GPRT: Ninkrossi Masters 50+ Robert Huff 9/27
45 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B Caan Zarosinski 9/27
43 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B Aaron Radspinner 9/27
41 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B Brian Spears 9/27
35 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B Kevin Thompson 9/27
38 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ C Phillip Wiant 9/27
2 GPRT: Ninkrossi Clydesdale Shane Gibson 9/27
1 GPRT: Ninkrossi Clydesdale Mike Hall 9/27
19 Blind Date at the Dairy Singlespeed Craig Austin 9/24
16 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/24
3 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Hall 9/24
19 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Wade Goff 9/24
16 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shane Gibson 9/24
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Mike Rosenfeld 9/23
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Shane Gibson 9/23
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Mike Rosenfeld 9/23
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Shane Gibson 9/23
38 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Saul Lopez 9/20
20 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Michael Kosmala 9/20
42 GPRT: Zaaldercross Masters 50+ Craig Austin 9/20
11 GPRT: Zaaldercross Masters 50+ Robert Huff 9/20
47 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Brian Spears 9/20
45 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Paul Anderson 9/20
30 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Kevin Thompson 9/20
24 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Mike Rosenfeld 9/20
49 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Phillip Wiant 9/20
9 GPRT: Zaaldercross Clydesdale Shane Gibson 9/20
6 GPRT: Zaaldercross Clydesdale Seth Daniels 9/20
2 GPRT: Zaaldercross Clydesdale Mike Hall 9/20
18 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/17
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Hall 9/17
10 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Wade Goff 9/17
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Mike Rosenfeld 9/16
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Shane Gibson 9/16
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Seth Daniels 9/16
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Mike Rosenfeld 9/16
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Phillip Wiant 9/16
14 Hood River Double Cross Masters 35+ A Wade Goff 9/14
27 Hood River Double Cross Masters 35+ C Phillip Wiant 9/14
44 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Phillip Wiant 9/13
14 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ A Wade Goff 9/13
50 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Brian Spears 9/13
18 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Kevin Thompson 9/13
2 GPRT: Hood River Double Cross Clydesdale Shane Gibson 9/13
1 GPRT: Hood River Double Cross Clydesdale Mike Hall 9/13
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/10
14 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Mike Rosenfeld 9/10
19 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shane Gibson 9/10
12 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Wade Goff 9/10
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Shane Gibson 9/9
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Shane Gibson 9/9
13 Fazio Farms Masters 35+ C Phillip Wiant 9/7
1 Fazio Farms Clydesdale Shane Gibson 9/7
13 GPRT: Het Meer Singlespeed Paul Anderson 9/6
9 GPRT: Het Meer Masters 50+ Ken James 9/6
6 GPRT: Het Meer Masters 50+ Robert Huff 9/6
46 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Derek McCammon 9/6
40 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Aaron Radspinner 9/6
35 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Mike Rosenfeld 9/6
28 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Kevin Thompson 9/6
16 GPRT: Het Meer Clydesdale William Glasson 9/6
8 GPRT: Het Meer Clydesdale Seth Daniels 9/6
2 GPRT: Het Meer Clydesdale Shane Gibson 9/6
1 GPRT: Het Meer Clydesdale Mike Hall 9/6
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ Shane Gibson 9/2
25 GPRT: DDCX 1 Singlespeed Craig Austin 8/30
14 GPRT: DDCX 1 Singlespeed Ian Penner 8/30
36 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Saul Lopez 8/30
32 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Jay Rishel 8/30
36 GPRT: DDCX 1 Masters 50+ Craig Austin 8/30
6 GPRT: DDCX 1 Masters 50+ Robert Huff 8/30
51 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Aaron Radspinner 8/30
46 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Kevin Thompson 8/30
30 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Ian Penner 8/30
18 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Mike Rosenfeld 8/30
9 GPRT: DDCX 1 Clydesdale Seth Daniels 8/30
1 GPRT: DDCX 1 Clydesdale Mike Hall 8/30
12 Tuesday PIR: August Series Standings Category 4/5 Thomas Orth 8/26
13 Monday PIR: August Series Standings Masters 4/5 Mike Hall 8/25
41 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Huff 8/25
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Saul Lopez 8/25
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 8/25
29 Monday PIR Masters 4/5 Eric Stouck 8/25
11 Monday PIR Masters 4/5 Thomas Orth 8/25
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men 80+ Wade Goff 8/24
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men 80+ Shane Young 8/24
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men 80+ Ken James 8/24
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men 80+ Kevin Thompson 8/24
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Ian Penner 8/24
29 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Kevin Thompson 8/24
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Ian Penner 8/24
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Mike Rosenfeld 8/24
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Ken James 8/24
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Robert Huff 8/24
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Saul Lopez 8/24
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Shane Gibson 8/24
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Wade Goff 8/24
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Clydesdale Seth Daniels 8/24
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/19
9 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Mike Hall 8/18
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 8/18
2 OBRA Masters Track Championships: All Sprints (Match, Team, Keirin) Masters 45+ Kilo Thomas Orth 8/17
3 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Masters 60+ Pursuit Steve Truesdale 8/16
9 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Mike Hall 8/11
52 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Eric Stouck 8/10
3 OBRA Uphill TT Championship Men Category 4 Eric Stouck 8/10
10 OBRA TT Masters Men 50-59 Robert Huff 8/9
5 OBRA TT Masters Men 40-49 Ian Penner 8/9
4 OBRA TT Masters Men 40-49 Mark Magilner 8/9
61 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Eric Stouck 8/9
42 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Robert Huff 8/9
21 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Mark Magilner 8/9
36 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Ian Penner 8/9
5 PDW Omnium Masters 35+ Steve Truesdale 8/9
6 OBRA TT Men Category 4/5 Eric Stouck 8/9
7 OBRA TT Masters Men 50-54 Robert Huff 8/9
3 OBRA TT Masters Men 45-49 Mark Magilner 8/9
2 OBRA TT Masters Men 40-44 Ian Penner 8/9
6 OBRA TT: 24.9 miles Men Category 4/5 Eric Stouck 8/9
7 OBRA TT: 24.9 miles Masters Men 50-54 Robert Huff 8/9
3 OBRA TT: 24.9 miles Masters Men 45-49 Mark Magilner 8/9
2 OBRA TT: 24.9 miles Masters Men 40-44 Ian Penner 8/9
5 Tuesday PIR Category 4/5 Thomas Orth 8/5
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 8/4
6 Monday PIR Masters 4/5 Mike Hall 8/4
12 Revenge of the Disc: Race 2: Combined Combined Mark Magilner 8/3
4 Revenge of the Disc: Race 2 Masters Men 40+ Mark Magilner 8/3
28 OBRA Criterium Championships Men Category 4 Eric Stouck 8/2
4 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Thomas Orth 7/29
23 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings 7/28
30 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Aaron Radspinner 7/28
22 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Cameron Vander Stoep 7/28
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Clydesdale Shane Gibson 7/28
35 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Scott Ballard 7/28
14 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Mike Hall 7/28
24 Monday PIR: July Series Standings Masters 4/5 Nathan Hobson 7/28
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Shane Gibson 7/28
19 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 7/28
16 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cameron Vander Stoep 7/28
12 Vancouver Criterium Category 4 Men Eric Stouck 7/27
36 Gresham Criterium Masters 40+ 3/4 Scott Ballard 7/26
23 Gresham Criterium Masters 40+ 3/4 Eric Stouck 7/26
4 Gresham Criterium Masters 40+ 4/5 Eric Stouck 7/26
6 Tuesday PIR Category 4/5 Thomas Orth 7/22
20 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Nathan Hobson 7/21
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Shane Gibson 7/21
27 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Craig Austin 7/21
21 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 7/21
40 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 7/21
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Huff 7/21
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Wade Goff 7/21
8 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Points Race Steve Truesdale 7/20
5 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ Scott Ballard 7/20
3 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 50+ Pursuit Steve Truesdale 7/18
2 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Kilometer Thomas Orth 7/18
8 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Men 500 TT Steve Truesdale 7/18
5 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Steve Truesdale 7/17
4 Tuesday Masters and Juniors: 2k Pursuits Masters 50+ Robert Huff 7/15
4 Tuesday PIR Category 4/5 Thomas Orth 7/15
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 7/14
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Shane Gibson 7/14
25 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 7/14
7 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Steve Truesdale 7/10
14 Mt. Tabor Series Men Category 4 Eric Stouck 7/9
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff 7/8
2 Tuesday PIR Category 4/5 Thomas Orth 7/8
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 7/7
10 Monday PIR Masters 4/5 Nathan Hobson 7/7
12 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cameron Vander Stoep 7/7
2 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Shane Gibson 7/7
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard 7/7
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Mike Hall 7/7
44 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Eric Stouck 7/6
7 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Eric Stouck 7/6
11 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Eric Stouck 7/6
26 St. Honoré Criterium Masters 40+ 1/2/3 Scott Ballard 7/5
13 St. Honoré Criterium Masters 4/5 Thomas Orth 7/5
12 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Masters Men 40+ Doug Palmer 7/5
15 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Wade Goff 7/5
11 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 4/5 Eric Stouck 7/5
6 Alpenrose Thursday Series Category 3/4/5 Steve Truesdale 7/3
1 Tuesday Masters and Juniors: 500m Masters Men 40+ Thomas Orth 7/1
4 Tuesday Masters and Juniors: 500m Masters Men 50+ Robert Huff 7/1
12 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 40-49 Kevin Thompson 6/29
59 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Mark Magilner 6/29
56 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Ian Penner 6/29
37 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Ken James 6/29
4 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/28
68 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Craig Austin 6/28
67 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Mark Magilner 6/28
63 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Doug Palmer 6/28
53 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Ken James 6/28
37 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Ian Penner 6/28
29 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/28
65 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Craig Austin 6/28
64 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Ken James 6/28
55 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Ian Penner 6/28
50 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Doug Palmer 6/28
39 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Mark Magilner 6/28
4 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category B Steve Truesdale 6/28
5 Alpenrose Six Day Category B Steve Truesdale 6/28
27 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/27
27 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/27
59 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Mark Magilner 6/27-29
56 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Ian Penner 6/27-29
39 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Ken James 6/27-29
69 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Category 3 Men Craig Austin 6/27
63 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Category 3 Men Ian Penner 6/27
60 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Category 3 Men Mark Magilner 6/27
59 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Category 3 Men Doug Palmer 6/27
53 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Category 3 Men Ken James 6/27
69 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Craig Austin 6/27
63 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Ian Penner 6/27
60 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Mark Magilner 6/27
59 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Doug Palmer 6/27
53 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Ken James 6/27
4 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category B Steve Truesdale 6/27
4 Alpenrose Six Day Category B Steve Truesdale 6/27
10 Mt. Tabor Series Men Category 4 Eric Stouck 6/25
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff 6/24
4 Alpenrose Six Day: Overall after day two Category B Steve Truesdale 6/24
4 Alpenrose Six Day Category B Steve Truesdale 6/24
28 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings 6/23
33 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Aaron Radspinner 6/23
19 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Cameron Vander Stoep 6/23
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Clydesdale Shane Gibson 6/23
30 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Scott Ballard 6/23
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Mike Hall 6/23
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Ian Penner 6/23
26 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 6/23
20 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cameron Vander Stoep 6/23
5 Alpenrose Six Day Category B Steve Truesdale 6/23
20 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 2/3 35+ Wade Goff 6/22
10 Blue Ribbon Track Race Masters 35+ Steve Truesdale 6/22
22 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 1/2/3 Ian Penner 6/21
21 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 1/2/3 Ken James 6/21
19 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 1/2/3 Wade Goff 6/21
12 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 4 Eric Stouck 6/21
9 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Ken James 6/21
8 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Robert Huff 6/21
14 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 3/4 Ian Penner 6/21
12 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 3/4 Doug Palmer 6/21
10 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 3/4 Eric Stouck 6/21
3 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 3/4 Wade Goff 6/21
6 Alpenrose Thursday Series Category 3 Steve Truesdale 6/19
37 Mt. Tabor Series Masters Men Robert Huff 6/18
30 Mt. Tabor Series Masters Men Ken James 6/18
26 Mt. Tabor Series Men Category 4 Eric Stouck 6/18
18 Mt. Tabor Series Men Category 4 Jay Rishel 6/18
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard 6/16
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Mike Hall 6/16
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Shane Gibson 6/16
23 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 6/16
74 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Steven Basden 6/14
3 OBRA Sprint & Keirin Championships Category 4/5 Sprints Thomas Orth 6/14
9 Mary's Peak Hillclimb Category 4/5 Men Steven Basden 6/14
27 Mt. Tabor Series Masters Men Doug Palmer 6/11
18 Mt. Tabor Series Men Category 4 Eric Stouck 6/11
14 Mt. Tabor Series Men Category 4 Jay Rishel 6/11
41 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Paul Anderson 6/9
26 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard 6/9
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Mike Hall 6/9
24 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 6/9
16 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cameron Vander Stoep 6/9
7 Montinore Road Race Masters Men 50+ 4/5 Nathan Hobson 6/8
16 Montinore Road Race Masters Men 35+ 4/5 Eric Stouck 6/8
19 Montinore Road Race Masters Men 50+ 1/2/3 Craig Austin 6/8
14 Montinore Road Race Masters Men 50+ 1/2/3 Robert Huff 6/8
5 Montinore Road Race Masters Men 50+ 1/2/3 Ken James 6/8
16 Montinore Road Race Masters Men 35+ 1/2/3 Wade Goff 6/8
15 Alsea Falls MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Brian Spears 6/7
12 Alpenrose Thursday Series Category 3 Steve Truesdale 6/5
31 Mt. Tabor Series Masters 40+ Robert Huff 6/4
29 Mt. Tabor Series Men Category 4 Eric Stouck 6/4
21 Mt. Tabor Series Men Category 4 Jay Rishel 6/4
30 Mt. Tabor Series Men Category 5 Thomas Orth 6/4
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Huff 6/3
28 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Aaron Radspinner 6/2
14 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cameron Vander Stoep 6/2
27 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Scott Ballard 6/2
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Mike Hall 6/2
8 Alpenrose Heartbreaker Masters 50+ Robert Huff 6/1
5 Alpenrose Heartbreaker Masters 50+ Steve Truesdale 6/1
12 Hammer Velo Criterium Masters 3/4/5 50+ Steve Truesdale 5/31
26 Hammer Velo Criterium Masters 3/4/5 40+ Scott Ballard 5/31
2 Hammer Velo Criterium Men 5 Thomas Orth 5/31
7 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Masters 50+ Steve Truesdale 5/29
4 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Masters Men 40+ Thomas Orth 5/29
4 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Men Category 4 Thomas Orth 5/29
7 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Category 3/4 Men Steve Truesdale 5/29
7 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Men Steve Truesdale 5/29
12 Tuesday PIR Category 3/4 Derek McCammon 5/27
20 Monday PIR: May Series Standings Category 4/5+ Shane Gibson 5/26
13 Monday PIR: May Series Standings Category 4/5+ Thomas Orth 5/26
7 Monday PIR: May Series Standings Category 4/5+ Mike Hall 5/26
15 Monday PIR Masters 4/5 Mike Hall 5/26
14 Monday PIR Masters 4/5 Thomas Orth 5/26
10 Sister's Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Seth Daniels 5/25
69 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Scott Ballard 5/25
20 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Mike Hall 5/25
18 Sister's Stampede MTB XC Singlespeed Men Steven Basden 5/25
11 Sister's Stampede MTB XC Singlespeed Men Wade Goff 5/25
30 Bend Don't Brake Men Category 3 Turner Waskon 5/24
25 Bend Don't Brake Men Category 3 Wade Goff 5/24
1 Alpenrose Thursday Series Men Category 4 Thomas Orth 5/22
6 Alpenrose Thursday Series Masters 50+ Robert Huff 5/22
5 Alpenrose Thursday Series Masters 50+ Steve Truesdale 5/22
16 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Shane Gibson 5/19
10 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Thomas Orth 5/19
5 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Mike Hall 5/19
25 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Radspinner 5/19
4 Monday PIR Masters 4/5 Mike Hall 5/19
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Shane Gibson 5/18
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Craig Austin 5/18
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Seth Daniels 5/18
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Kevin Thompson 5/18
11 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Singlespeed Steven Basden 5/18
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ Paul Anderson 5/18
15 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men 50+ Craig Austin 5/18
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Clydesdale Kevin Thompson 5/18
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Clydesdale Shane Gibson 5/18
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Clydesdale Seth Daniels 5/18
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Ken James 5/18
8 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Wade Goff 5/18
12 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 4/5 40+ Eric Stouck 5/18
57 OBRA TTT: Combined Combined Eric Stouck 5/17
57 OBRA TTT: Combined Combined Ian Penner 5/17
57 OBRA TTT: Combined Combined Doug Palmer 5/17
57 OBRA TTT: Combined Combined Thomas Orth 5/17
10 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 40-49 Scott Ballard 5/17
5 OBRA TTT Men 160-199 Eric Stouck 5/17
5 OBRA TTT Men 160-199 Ian Penner 5/17
5 OBRA TTT Men 160-199 Doug Palmer 5/17
5 OBRA TTT Men 160-199 Thomas Orth 5/17
4 Alpenrose Thursday Series Masters Men 50+ Steve Truesdale 5/15
26 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Stouck 5/13
13 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Shane Gibson 5/12
9 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Mike Hall 5/12
8 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Thomas Orth 5/12
14 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Radspinner 5/12
12 Monday PIR Masters 4/5 Thomas Orth 5/12
6 Monday PIR Masters 4/5 Mike Hall 5/12
8 May Hijinks Track Race Masters Steve Truesdale 5/11
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 1/2/3 40+ Wade Goff 5/10
10 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Singlespeed Men Steven Basden 5/10
44 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Stouck 5/6
21 Monday PIR Masters 4/5 Aaron Radspinner 5/5
9 Monday PIR Masters 4/5 Shane Gibson 5/5
4 Monday PIR Masters 4/5 Thomas Orth 5/5
27 Banana Belt Series Men 3 Ken James 5/4-18
16 Banana Belt Series Men 3 Wade Goff 5/4-18
24 Banana Belt Series Masters Men 4/5 40+ Eric Stouck 5/4-18
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 4/5 40+ Eric Stouck 5/4
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters 50+ Steve Truesdale 5/3
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Steve Truesdale 5/3
1 Fast Twitch Fridays Masters 40+ Thomas Orth 5/2
4 Alpenrose Thursday Series Masters Men 40+ Thomas Orth 5/1
44 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Stouck 4/29
15 Monday PIR Masters 4/5 Mike Hall 4/28
3 Monday PIR Masters 4/5 Thomas Orth 4/28
5 Monday PIR: April Series Standings Category 4/5+ Thomas Orth 4/28
13 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Combined Ian Penner 4/27
14 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Combined Ian Penner 4/27
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Masters Men 40-49 Ian Penner 4/27
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Masters Men 40-49 Ian Penner 4/27
25 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 David Hart 4/27
19 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Combined Ian Penner 4/26
28 As the Raven Flies... only longer: Combined Combined Steven Basden 4/26
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Masters Men 40-49 Ian Penner 4/26
15 Eugene Roubaix Masters Men Category 4/5 40+ Eric Stouck 4/26
5 As the Raven Flies... only longer Category 4/5 Men Steven Basden 4/26
82 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Eric Stouck 4/20
50 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Paul Anderson 4/20
60 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Steven Basden 4/20
11 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Masters Men 40-49 Paul Anderson 4/20
9 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Eddy Senior Men Eric Stouck 4/20
7 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Category 4/5 Men Steven Basden 4/20
23 Monday PIR Masters 4/5 Mike Hall 4/14
6 Monday PIR Masters 4/5 Thomas Orth 4/14
13 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Ken James 4/12
47 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Eric Stouck 4/12
40 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Scott Ballard 4/12
37 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Wade Goff 4/12
17 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Mike Hall 4/12
10 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 40+ Eric Stouck 4/10
34 As the Raven Flies: Combined Combined Steven Basden 4/5
11 As the Raven Flies Category 4/5 Men Steven Basden 4/5
6 Rose Garden Circuit Race Masters 4/5 40+ Eric Stouck 4/3
17 Gorge Roubaix Masters Men Category 1/2/3 Wade Goff 3/30
15 Gorge Roubaix Masters Men Category 1/2/3 Mark Magilner 3/30
24 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Ohnsted Phillip 3/30
15 Gorge Roubaix Masters Men Category 1/2/3 Wade Goff 3/29
14 Gorge Roubaix Masters Men Category 1/2/3 Mark Magilner 3/29
27 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Shane Gibson 3/29
26 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Mike Hall 3/29
49 Gorge Roubaix Men Category 4/5 William Glasson 3/29
17 Cherry Pie Masters Men 4/5 40+ Eric Stouck 3/23
25 Cherry Pie Masters Men 40+ Mark Magilner 3/23
5 Cherry Pie Masters Men 40+ Wade Goff 3/23
14 Dirty Circles 3 Masters Men 3/4 35+ Eric Stouck 3/16
12 Dirty Circles 3 Masters Men 4/5 Eric Stouck 3/16
36 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Wade Goff 3/9
17 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Mike Hall 3/9
12 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Wade Goff 3/9
7 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Shane Gibson 3/9
15 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 Eric Stouck 3/9
15 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Eric Stouck 3/2-16
27 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Mike Hall 3/2-16
24 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Eric Stouck 3/2-16
22 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Wade Goff 3/2-16
15 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Shane Gibson 3/2-16
47 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Wade Goff 3/2-16
45 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Mark Magilner 3/2-16
21 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Wade Goff 3/2
20 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Mark Magilner 3/2
17 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Eric Stouck 3/2
9 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 40-49 Mike Hall 3/1
2 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 40-49 Shane Gibson 3/1
91 Jack Frost TT: Combined Combined Steve Truesdale 2/23
77 Jack Frost TT: Combined Combined Nathan Hobson 2/23
49 Jack Frost TT: Combined Combined Robert Huff 2/23
154 Jack Frost TT: Combined Combined Jason Hobson 2/23
80 Jack Frost TT: Combined Combined Paul Anderson 2/23
69 Jack Frost TT: Combined Combined Doug Palmer 2/23
16 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Magilner 2/23
169 Jack Frost TT: Combined Combined Eric Stouck 2/23
90 Jack Frost TT: Combined Combined Steven Basden 2/23
37 Jack Frost TT Men 4/5 Eric Stouck 2/23
19 Jack Frost TT Men 4/5 Steven Basden 2/23
4 Jack Frost TT Masters Men 60+ Steve Truesdale 2/23
10 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Nathan Hobson 2/23
5 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Robert Huff 2/23
24 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Jason Hobson 2/23
13 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Paul Anderson 2/23
11 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Doug Palmer 2/23
3 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Mark Magilner 2/23