Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Category Name Date
11 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 12/2
31 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Aaron Radspinner 12/2
27 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Craig Austin 12/2
24 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Ian Penner 12/2
18 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Jeff Steiner 12/2
21 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 2/3 Saul Lopez 12/2
6 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Women Joelle Thompson 12/2
32 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Griffin Harple 12/2
3 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Jacob Litton 12/2
23 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Phillip Wiant 12/2
21 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Brendan Quinlan 12/2
15 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Jeff Steiner 12/2
30 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 12/2
21 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Ian Penner 12/2
12 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 12/2
9 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Women Carly Heron 12/2
38 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Todd Harple 12/2
11 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Clydesdale Seth Daniels 12/2
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Brian Spears 11/18
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Craig Austin 11/18
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Jeff Steiner 11/18
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Wade Goff 11/18
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Joelle Thompson 11/18
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Jacob Litton 11/18
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Conner Vander Stoep 11/18
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Eddy Zarosinski 11/18
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 11/18
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Conner Vander Stoep 11/18
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Eddy Zarosinski 11/18
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/18
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Chris Alling 11/18
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Phillip Wiant 11/18
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Brendan Quinlan 11/18
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Jeff Steiner 11/18
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 11/18
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Cameron Vander Stoep 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 11/18
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 60+ Mack Stilson 11/18
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Todd Harple 11/18
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 11/18
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Barry Pieratt 11/18
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 John Baldwin 11/18
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Seth Daniels 11/18
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Todd Harple 11/11
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Barry Pieratt 11/11
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 10-12 Joelle Thompson 11/11
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 15-16 Jacob Litton 11/11
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 10-12 Griffin Harple 11/11
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 11/11
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Griffin Harple 11/11
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/11
2 Corn Cross 2 Junior Women 10-12 Joelle Thompson 11/10
4 Corn Cross 2 Junior Men 10-12 Eddy Zarosinski 11/10
5 Corn Cross 2 Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 11/10
17 Corn Cross 2 Junior Men 3/4/5 Eddy Zarosinski 11/10
17 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Caan Zarosinski 11/10
14 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 11/10
7 Corn Cross 2 Masters 35+ 4 Barry Pieratt 11/10
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 15-16 Jacob Litton 11/4
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/4
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Chris Alling 11/4
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Brendan Quinlan 11/4
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Jeff Steiner 11/4
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 11/4
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 11/4
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Barry Pieratt 11/4
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Jeff Steiner 11/3
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Chris Alling 11/3
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Brendan Quinlan 11/3
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Jeff Steiner 11/3
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 11/3
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 15-16 Jacob Litton 11/3
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/3
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Barry Pieratt 11/3
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 11/3
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Ian Penner 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 15-16 Jacob Litton 10/28
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Conner Vander Stoep 10/28
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Griffin Harple 10/28
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Conner Vander Stoep 10/28
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Griffin Harple 10/28
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/28
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Jeff Steiner 10/28
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Ian Penner 10/28
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Todd Harple 10/28
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Barry Pieratt 10/28
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Seth Daniels 10/28
16 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Brian Spears 10/27
12 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Caan Zarosinski 10/27
15 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Saul Lopez 10/27
7 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 4 Barry Pieratt 10/27
27 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Craig Austin 10/27
26 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Phillip Wiant 10/27
21 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Brendan Quinlan 10/27
20 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Caan Zarosinski 10/27
19 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Tyson Hart 10/27
15 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 10/27
14 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 10/27
11 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/27
1 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/27
5 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 10-12 Eddy Zarosinski 10/27
2 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/27
25 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Eddy Zarosinski 10/27
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 9-12 3/4/5 Joelle Thompson 10/20
12 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9-12 3/4/5 Eddy Zarosinski 10/20
22 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Singlespeed Caan Zarosinski 10/20
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/20
12 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 10-12 Eddy Zarosinski 10/20
8 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/20
33 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 3/4/5 Eddy Zarosinski 10/20
18 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Phillip Wiant 10/20
15 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Paul Anderson 10/20
20 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 10/20
8 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Barry Pieratt 10/20
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Joelle Thompson 10/14
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Conner Vander Stoep 10/14
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Griffin Harple 10/14
75 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Chris Alling 10/14
67 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Brendan Quinlan 10/14
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Jeff Steiner 10/14
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Cameron Vander Stoep 10/14
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 10/14
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/14
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Wade Goff 10/14
91 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Caan Zarosinski 10/14
67 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Saul Lopez 10/14
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Wade Goff 10/14
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Jay Rishel 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/14
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 15-16 Jacob Litton 10/14
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Griffin Harple 10/14
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/14
91 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Griffin Harple 10/14
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/14
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Mack Stilson 10/14
101 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Todd Harple 10/14
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Phillip Wiant 10/14
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 John Baldwin 10/14
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Seth Daniels 10/14
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale William Glasson 10/14
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale William Glasson 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Tyson Hart 10/7
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Aaron Radspinner 10/7
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Jeff Steiner 10/7
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Saul Lopez 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 15-16 Jacob Litton 10/7
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Conner Vander Stoep 10/7
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Conner Vander Stoep 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Jeff Steiner 10/7
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 John Baldwin 10/7
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Barry Pieratt 10/7
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 15-16 Jacob Litton 10/6
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 10-12 Conner Vander Stoep 10/6
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Craig Austin 10/6
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/6
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Conner Vander Stoep 10/6
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/6
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Paul Anderson 10/6
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Chris Alling 10/6
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Brendan Quinlan 10/6
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Ken James 10/6
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Jeff Steiner 10/6
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Phillip Wiant 10/6
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Barry Pieratt 10/6
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/6
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 John Baldwin 10/6
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Seth Daniels 10/6
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Tyson Hart 10/6
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 10/3
37 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Seth Daniels 10/3
20 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 10/3
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 10/3
11 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 10/3
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 10/3
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 60+ Mack Stilson 10/2
19 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Phillip Wiant 10/2
2 Portland Trophy Cup Open 60+ Mack Stilson 10/2
21 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Wade Goff 9/29
34 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Singlespeed Ian Penner 9/29
25 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Singlespeed Jeff Steiner 9/29
31 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Wade Goff 9/29
36 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Craig Austin 9/29
31 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Brendan Quinlan 9/29
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Jeff Steiner 9/29
27 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Ian Penner 9/29
17 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Barry Pieratt 9/29
17 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Clydesdale Seth Daniels 9/29
41 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Seth Daniels 9/26
29 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ian Penner 9/26
21 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 9/26
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/26
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/26
14 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ian Penner 9/26
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/26
3 Portland Trophy Cup Open 60+ Mack Stilson 9/25
19 Portland Trophy Cup Open 50+ Phillip Wiant 9/25
6 Portland Trophy Cup Open 50+ Jeff Steiner 9/25
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 60+ Mack Stilson 9/25
18 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Phillip Wiant 9/25
17 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Jeff Steiner 9/25
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 9-12 3/4/5 Joelle Thompson 9/22
22 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Ian Penner 9/22
20 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Aaron Radspinner 9/22
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/22
10 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/22
41 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Chris Alling 9/22
40 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Craig Austin 9/22
39 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Mack Stilson 9/22
33 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Brendan Quinlan 9/22
17 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Jeff Steiner 9/22
12 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Ken James 9/22
32 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 9/22
30 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Ian Penner 9/22
15 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 60+ Mack Stilson 9/22
25 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 9/22
16 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Barry Pieratt 9/22
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/19
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/19
55 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/19
46 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Seth Daniels 9/19
39 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 9/19
28 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Barry Pieratt 9/19
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/19
4 Portland Trophy Cup Open 60+ Mack Stilson 9/18
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 60+ Mack Stilson 9/18
16 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Phillip Wiant 9/18
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/15
5 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/15
11 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Jeff Steiner 9/15
31 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 9/15
9 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Clydesdale Seth Daniels 9/15
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/12
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/12
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/12
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/12
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 60+ Mack Stilson 9/11
12 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Phillip Wiant 9/11
2 Portland Trophy Cup Open 60+ Mack Stilson 9/11
12 Portland Trophy Cup Open 50+ Phillip Wiant 9/11
11 Corn Cross Singlespeed Ian Penner 9/9
16 Corn Cross Masters 50+ Paul Anderson 9/9
13 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Ian Penner 9/9
24 Corn Cross Masters 35+ 4 Todd Harple 9/9
7 Corn Cross Masters 35+ 4 Barry Pieratt 9/9
6 Corn Cross Clydesdale Seth Daniels 9/9
19 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 1/2 Craig Austin 9/8
37 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 2/3 Saul Lopez 9/8
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/8
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/8
14 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Jeff Steiner 9/8
16 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 9/8
8 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 9/8
5 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 60+ Mack Stilson 9/8
29 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Phillip Wiant 9/8
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/5
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Aaron Radspinner 9/5
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/5
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/5
2 Portland Trophy Cup Open 60+ Mack Stilson 9/4
11 Portland Trophy Cup Open 50+ Phillip Wiant 9/4
2 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/1
14 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 10-12 Griffin Harple 9/1
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/1
33 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Griffin Harple 9/1
33 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Saul Lopez 9/1
40 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Chris Alling 9/1
36 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Mack Stilson 9/1
25 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Brendan Quinlan 9/1
14 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Jeff Steiner 9/1
18 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 9/1
16 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 9/1
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 60+ Mack Stilson 9/1
41 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Todd Harple 9/1
18 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Barry Pieratt 9/1
16 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Seth Daniels 9/1
5 The Red Line Criterium 3/4/5 40+ Men Saul Lopez 8/12
11 The Red Line Criterium Masters Men Open Saul Lopez 8/12
21 Swift Summit 200/100: Swift Summit 200 Open Men Mark Biedrzycki 8/11
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/30
28 Portland Short Track Series Singlespeed William Glasson 7/30
17 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/30
13 Portland Short Track Series Clydesdale Savyasaachi Keshava Murthy 7/30
10 Portland Short Track Series Clydesdale Seth Daniels 7/30
3 Portland Short Track Series Clydesdale Kevin Thompson 7/30
2 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/30
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 7/30
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Chris Alling 7/30
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 7/30
15 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Jenny Lyman 7/30
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Joelle Thompson 7/30
1 Master & Junior State Track Championships Masters Men 50-54/500m Thomas Orth 7/28
10 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Gabe Doebler 7/23
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/23
18 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/23
1 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/23
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 7/23
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 7/23
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 7/23
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 7/23
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/16
19 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/16
2 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/16
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 7/16
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Mack Stilson 7/16
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Chris Alling 7/16
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 7/16
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 7/16
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Craig Austin 7/9
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 7/9
14 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/9
4 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/9
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 7/9
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Chris Alling 7/9
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 7/9
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 7/9
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Chris Alling 7/1
35 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 7/1
33 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 7/1
29 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Masters Category 4/5 Men Ian Penner 7/1
16 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 7/1
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Masters Category 4/5 Men Ken James 7/1
36 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 7/1
35 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 7/1
28 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ian Penner 7/1
17 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 7/1
13 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ken James 7/1
36 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/30
33 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/30
32 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/30
30 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/30
17 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/30
16 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/30
38 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/30
32 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/30
30 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/30
25 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/30
15 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/30
8 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Masters Category 4/5 Men Ken James 6/30
36 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/30
33 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/30
32 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/30
30 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/30
17 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/30
16 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/30
40 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/30
30 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/30
27 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ken James 6/30
24 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/30
18 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/30
11 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/30
36 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/29
35 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/29
33 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/29
31 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/29
17 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/29
16 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/29
36 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/29
35 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/29
30 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/29
26 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/29
17 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/29
10 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Masters Category 4/5 Men Ken James 6/29
37 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/29
36 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/29
34 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/29
32 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/29
18 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/29
16 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/29
37 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/29
36 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Jason Hobson 6/29
34 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Nathan Hobson 6/29
32 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ian Penner 6/29
18 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ken James 6/29
16 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Mark Magilner 6/29
15 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 6/25
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 6/25
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 6/25
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 6/25
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Craig Austin 6/25
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/25
2 Skibowl Classic XC MTB Long Course: Men 35-49 Wade Goff 6/24
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Phillip Wiant 6/18
27 Portland Short Track Series Singlespeed Craig Austin 6/18
19 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 6/18
2 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 6/18
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 6/18
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Chris Alling 6/18
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 6/18
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 6/18
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Craig Austin 6/18
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/18
7 OBRA Time Trial Championship Masters Men 50-59 Doug Palmer 6/17
12 OBRA Time Trial Championship Masters Men 40-49 Ian Penner 6/17
2 OBRA Time Trial Championship Masters Men 50-54 Doug Palmer 6/17
15 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ Ken James 6/16
17 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nathan Hobson 6/12
3 PVC Alpenrose Cup Masters 50+ Omnium Thomas Orth 6/12
2 PVC Alpenrose Cup Masters 50+ 500m Thomas Orth 6/12
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/11
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Wade Goff 6/11
35 Portland Short Track Series Singlespeed Craig Austin 6/11
16 Portland Short Track Series Singlespeed Wade Goff 6/11
3 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 6/11
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 6/11
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 6/11
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Kris Schamp 6/11
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Chris Alling 6/11
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 6/11
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 6/11
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Phillip Wiant 6/11
16 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Ken James 6/6
4 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Ken James 6/6
50 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jason Hobson 6/5
16 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nathan Hobson 6/5
15 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Brendan Quinlan 6/4
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/4
10 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 6/4
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Barry Pieratt 6/4
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Chris Alling 6/4
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Phillip Wiant 6/4
130 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Doug Palmer 6/3
181 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Ian Penner 6/3
81 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Doug Palmer 6/3
118 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Ian Penner 6/3
65 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Doug Palmer 6/3
93 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Ian Penner 6/3
38 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Doug Palmer 6/3
11 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Men 50-54 Douglas Shanks 6/2
1 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo: Oregon Gran Fondo - Medio Men 50-54 Mark Magilner 6/2
2 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo: Oregon Gran Fondo - Medio Men 45-49 Wade Goff 6/2
12 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Ken James 5/30
6 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Ken James 5/30
5 Twilight Time Trial: Series Points Masters Men 50+ Mark Magilner 5/29
5 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 50+ Mark Magilner 5/29
1 PVC Alpenrose Cup Masters 50+ Kilo Thomas Orth 5/29
15 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ William Glasson 5/27
33 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Chris Alling 5/27
31 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Brendan Quinlan 5/27
29 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Kris Schamp 5/27
17 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Singlespeed Men Aaron Radspinner 5/27
8 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Singlespeed Men Wade Goff 5/27
2 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Novice Women 50+ Krista Anderson 5/27
18 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Mark Magilner 5/26
4 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Ken James 5/26
36 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Hobson 5/22
31 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nathan Hobson 5/22
40 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Hobson 5/15
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nathan Hobson 5/15
3 Twilight Time Trial Masters Men 50+ Mark Magilner 5/15
21 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Ken James 5/12
20 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Mark Magilner 5/12
5 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Singlespeed Men Wade Goff 5/12
21 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Ken James 5/12
20 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Mark Magilner 5/12
18 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Ken James 5/12
17 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Mark Magilner 5/12
31 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 5/8
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nathan Hobson 5/8
17 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Brendan Quinlan 5/6
17 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Mack Stilson 5/6
17 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Thomas Orth 5/6
17 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Phillip Wiant 5/6
1 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Ian Penner 5/6
1 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Paul Anderson 5/6
1 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Robert Huff 5/6
1 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Kevin Thompson 5/6
3 OBRA Team Time Trial Championship Men 3 Ian Penner 5/6
3 OBRA Team Time Trial Championship Men 3 Paul Anderson 5/6
3 OBRA Team Time Trial Championship Men 3 Robert Huff 5/6
3 OBRA Team Time Trial Championship Men 3 Kevin Thompson 5/6
2 OBRA Team Time Trial Championship Eddy Senior Men Brendan Quinlan 5/6
2 OBRA Team Time Trial Championship Eddy Senior Men Mack Stilson 5/6
2 OBRA Team Time Trial Championship Eddy Senior Men Thomas Orth 5/6
2 OBRA Team Time Trial Championship Eddy Senior Men Phillip Wiant 5/6
5 Oregon Triple Crown: Oregon Coast Gravel Epic Men 50-54 Mark Magilner 5/5
3 Oregon Triple Crown: Oregon Coast Gravel Epic Men 45-49 Wade Goff 5/5
18 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Saul Lopez 5/5
1 Fast Twitch Fridays Masters 50+ Thomas Orth 5/4
7 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Thomas Orth 5/3
31 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 5/1
29 Tuesday Night PIR Men 4/5 Thomas Orth 5/1
14 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 1/2/3 50+ Robert Huff 4/30
6 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Clydesdale Men 200+ Seth Daniels 4/29
2 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Clydesdale Men 200+ Tyson Hart 4/29
4 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 50-59 Mark Magilner 4/28
24 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Mark Magilner 4/28
3 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 50-54 Mark Magilner 4/28
19 Deschutes River Valley Time Trial Festival: Stage 2: Combined Combined Ian Penner 4/28
5 Deschutes River Valley Time Trial Festival: Stage 2 Masters Men 40+ Ian Penner 4/28
16 Deschutes River Valley Time Trial Festival: Stage 1: Combined Combined Ian Penner 4/28
5 Deschutes River Valley Time Trial Festival: Stage 1 Masters Men 40+ Ian Penner 4/28
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 50+ Robert Huff 4/23
6 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ Mark Magilner 4/22
5 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ Ken James 4/22
13 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Paul Anderson 4/21
9 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Mark Magilner 4/21
4 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Wade Goff 4/21
15 Kings Valley Road Race Masters 50+(Category 3/4/5) Mark Magilner 4/14
5 Kings Valley Road Race Masters 50+(Category 3/4/5) Ken James 4/14
10 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Wade Goff 4/14
1 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Mark Magilner 3/31
1 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Mark Magilner 3/31
12 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Saul Lopez 3/31
14 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Saul Lopez 3/18
11 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Kevin Thompson 3/18
10 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Wade Goff 3/18
20 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Jason Hobson 3/18
14 Dirty Circles Masters 3/4 35+ Saul Lopez 3/18
11 Dirty Circles Masters 3/4 35+ Kevin Thompson 3/18
10 Dirty Circles Masters 3/4 35+ Wade Goff 3/18
217 Jack Frost TT: Combined Combined Mack Stilson 3/11
110 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Biedrzycki 3/11
14 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Mark Biedrzycki 3/11
17 Jack Frost TT Masters Men 60-69 Mack Stilson 3/11
110 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mark Biedrzycki 3/11
217 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mack Stilson 3/11
14 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Mark Biedrzycki 3/11
17 Jack Frost TT Overall Masters Men 60-69 Mack Stilson 3/11