Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Category Name Date
5 SSCXWC Geared Races Men 5 Sean Harple 12/4
14 SSCXWC Geared Races Men 3/4 Ian Penner 12/4
7 SSCXWC Geared Races Men 1/2 Saul Lopez 12/4
2 SSCXWC Geared Races Masters Men 50+ Robert Huff 12/4
19 SSCXWC Geared Races Masters Men 35+ 3/4 Todd Harple 12/4
7 SSCXWC Geared Races Masters Men 35+ 3/4 Kevin Thompson 12/4
5 SSCXWC Geared Races Masters Men 35+ 1/2 Saul Lopez 12/4
5 OBRA State Champs at Corn Cross Women 4 Cindy Werhane 11/19
45 OBRA State Champs at Corn Cross Singlespeed Cindy Werhane 11/19
40 OBRA State Champs at Corn Cross Singlespeed Carly Heron 11/19
32 OBRA State Champs at Corn Cross Singlespeed Caan Zarosinski 11/19
35 OBRA State Champs at Corn Cross Men 2/3 Saul Lopez 11/19
33 OBRA State Champs at Corn Cross Men 2/3 Ian Penner 11/19
18 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 10-12/3/4/5 Eddy Zarosinski 11/19
44 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 3/4/5 Eddy Zarosinski 11/19
34 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 50+ Mack Stilson 11/19
19 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 50+ Jeff Steiner 11/19
28 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 35+ Category 3 Ian Penner 11/19
13 OBRA State Champs at Corn Cross Singlespeed Women Cindy Werhane 11/19
18 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 10-12 Eddy Zarosinski 11/19
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Eddy Zarosinski 11/13
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Eddy Zarosinski 11/13
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 11/13
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Wade Goff 11/13
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Caan Zarosinski 11/13
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Robert Huff 11/13
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Phillip Wiant 11/13
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Craig Austin 11/13
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Brendan Quinlan 11/13
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Ken James 11/13
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Robert Huff 11/13
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Jeff Steiner 11/13
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 11/13
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale Kevin Thompson 11/13
78 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Todd Harple 11/13
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Women Cindy Werhane 11/13
9 Corvallis Cross Classic Singlespeed Women Cindy Werhane 11/12
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 11/6
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 4 Cindy Werhane 11/6
89 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Carly Heron 11/6
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Robert Huff 11/6
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Phillip Wiant 11/6
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Brendan Quinlan 11/6
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Paul Anderson 11/6
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Craig Austin 11/6
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Jeff Steiner 11/6
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Robert Huff 11/6
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 11/6
105 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 11/6
102 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Todd Harple 11/6
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 4 Ryan Schimpf 11/6
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale Kevin Thompson 11/6
4 Peddlers at Edgefield Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 11/5
1 Peddlers at Edgefield Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 11/5
6 Peddlers at Edgefield Singlespeed Carly Heron 11/5
11 Peddlers at Edgefield Men 2/3 Saul Lopez 11/5
17 Peddlers at Edgefield Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 11/5
16 Peddlers at Edgefield Masters 35+ Category 3 Ian Penner 11/5
5 Psycho Cross: Pyscho Cross Singlespeed Brian Spears 11/5
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/30
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Seth Daniels 10/30
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/30
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale David Taylor 10/30
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/29
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Jeff Steiner 10/29
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Jeff Steiner 10/29
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Seth Daniels 10/29
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 10/29
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/29
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale David Taylor 10/29
3 Luscher Farm Crosstoberfest Men 1/2 Craig Austin 10/29
10 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/29
4 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Wade Goff 10/29
1 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/29
12 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Brian Spears 10/29
9 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Carly Heron 10/29
8 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Caan Zarosinski 10/29
7 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Robert Huff 10/29
11 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Wade Goff 10/29
10 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Saul Lopez 10/29
19 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Phillip Wiant 10/29
14 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Craig Austin 10/29
8 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Brendan Quinlan 10/29
3 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Robert Huff 10/29
16 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Aaron Zarosinski 10/29
15 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Caan Zarosinski 10/29
10 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 4 John Baldwin 10/29
9 Luscher Farm Crosstoberfest Clydesdale William Glasson 10/29
8 Luscher Farm Crosstoberfest Clydesdale Tyson Hart 10/29
4 Luscher Farm Crosstoberfest Clydesdale Kevin Thompson 10/29
2 Washougal CX Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/23
14 Washougal CX Masters 50+ Paul Anderson 10/23
27 Washougal CX Masters 35+ 4 Todd Harple 10/23
1 Washougal CX Clydesdale Kevin Thompson 10/23
7 CrossWord CX Challenge Women 4 Cindy Werhane 10/22
5 CrossWord CX Challenge Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/22
25 CrossWord CX Challenge Singlespeed Craig Austin 10/22
22 CrossWord CX Challenge Singlespeed Carly Heron 10/22
15 CrossWord CX Challenge Singlespeed Jeff Steiner 10/22
34 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Phillip Wiant 10/22
28 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Craig Austin 10/22
11 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Ken James 10/22
5 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Jeff Steiner 10/22
41 CrossWord CX Challenge Masters 35+ Category 3 Aaron Zarosinski 10/22
35 CrossWord CX Challenge Masters 35+ Category 3 Caan Zarosinski 10/22
8 CrossWord CX Challenge Singlespeed Women Cindy Werhane 10/22
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Todd Harple 10/16
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/16
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Phillip Wiant 10/16
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Robert Huff 10/16
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Seth Daniels 10/16
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 10/16
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale Kevin Thompson 10/16
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale David Taylor 10/16
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/15
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Aaron Radspinner 10/15
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Paul Anderson 10/15
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Seth Daniels 10/15
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Women Sherry Schwenderlauf 10/15
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/15
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale David Taylor 10/15
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Brian Spears 10/9
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Aaron Radspinner 10/9
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/9
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Paul Anderson 10/9
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Robert Huff 10/9
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Jeff Steiner 10/9
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Women Sherry Schwenderlauf 10/9
85 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Todd Harple 10/9
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/9
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Caan Zarosinski 10/8
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/8
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 4 Sherry Schwenderlauf 10/8
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Aaron Radspinner 10/8
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Danny Weikel 10/8
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Gabe Doebler 10/8
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Brendan Quinlan 10/8
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Phillip Wiant 10/8
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Mack Stilson 10/8
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Robert Huff 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Jeff Steiner 10/8
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Women Sherry Schwenderlauf 10/8
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 John Baldwin 10/8
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale William Glasson 10/8
11 Blind Date at the Dairy Singlespeed Danny Weikel 10/5
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 10/5
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 10/5
31 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Brendan Quinlan 10/5
10 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Masters 50+ Paul Anderson 10/4
1 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Masters 50+ Jeff Steiner 10/4
13 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Masters Men 2/3 Jeff Steiner 10/4
39 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Phillip Wiant 10/4
7 Portland Trophy Cup Masters 50+ Paul Anderson 10/4
3 Portland Trophy Cup Masters 50+ Jeff Steiner 10/4
11 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/1
7 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/1
41 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Singlespeed Brian Spears 10/1
37 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Singlespeed Carly Heron 10/1
32 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Singlespeed Caan Zarosinski 10/1
21 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Singlespeed Jeff Steiner 10/1
34 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Men 2/3 Saul Lopez 10/1
25 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Men 2/3 Ken James 10/1
59 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Craig Austin 10/1
55 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Phillip Wiant 10/1
41 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Mack Stilson 10/1
31 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Brendan Quinlan 10/1
13 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Jeff Steiner 10/1
7 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Robert Huff 10/1
7 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Clydesdale Tyson Hart 10/1
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed Danny Weikel 9/28
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/28
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/28
47 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mack Stilson 9/28
26 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Brendan Quinlan 9/28
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 9/28
9 Blind Date at the Dairy Women Category 4 Cindy Werhane 9/28
1 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Masters 50+ Jeff Steiner 9/27
14 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Masters Men 2/3 Jeff Steiner 9/27
36 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Phillip Wiant 9/27
14 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Paul Anderson 9/27
1 Portland Trophy Cup Masters 50+ Jeff Steiner 9/27
3 Twilight Bike Racing Series Cross: Series Standings Masters 40+ Wade Goff 9/27
2 Twilight Bike Racing Series Cross Masters 40+ Wade Goff 9/27
12 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Wade Goff 9/24
23 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 9/24
31 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Singlespeed Caan Zarosinski 9/24
25 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Singlespeed Carly Heron 9/24
16 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Singlespeed Aaron Radspinner 9/24
14 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Men 2/3 Gabe Doebler 9/24
26 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/24
10 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Women 4 Cindy Werhane 9/24
7 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/24
44 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 50+ Phillip Wiant 9/24
42 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 50+ Craig Austin 9/24
25 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 50+ Paul Anderson 9/24
15 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 50+ Robert Huff 9/24
12 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 50+ Jeff Steiner 9/24
10 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Clydesdale Tyson Hart 9/24
3 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Clydesdale Kevin Thompson 9/24
9 Blind Date at the Dairy Singlespeed Danny Weikel 9/21
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/21
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/21
40 Blind Date at the Dairy Men 3/4 John Baldwin 9/21
56 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mack Stilson 9/21
23 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 9/21
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/21
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/21
12 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Jeff Steiner 9/20
2 Twilight Bike Racing Series Cross Men 40+ Wade Goff 9/20
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men 2/3 Jeff Steiner 9/20
26 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/17
10 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 9/17
9 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Women 4 Cindy Werhane 9/17
10 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/17
42 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Singlespeed Carly Heron 9/17
2 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Women 9 Joelle Thompson 9/17
12 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/17
47 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 50+ Craig Austin 9/17
45 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 50+ Paul Anderson 9/17
18 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 50+ Jeff Steiner 9/17
15 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 50+ Robert Huff 9/17
13 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Clydesdale Tyson Hart 9/17
4 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Clydesdale Kevin Thompson 9/17
25 Blind Date at the Dairy Singlespeed Craig Austin 9/14
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Danny Weikel 9/14
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/14
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/14
47 Blind Date at the Dairy Men 3/4 John Baldwin 9/14
30 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 9/14
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/14
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/14
16 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Paul Anderson 9/13
12 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Jeff Steiner 9/13
2 Twilight Bike Racing Series Cross Men 40+ Wade Goff 9/13
7 Corn Cross Women 4 Cindy Werhane 9/11
4 Corn Cross Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/11
16 Corn Cross Singlespeed Cindy Werhane 9/11
10 Corn Cross Singlespeed Carly Heron 9/11
25 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Gabe Doebler 9/10
12 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 9/10
34 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Singlespeed Carly Heron 9/10
33 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Singlespeed Derek McCammon 9/10
26 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Singlespeed Aaron Radspinner 9/10
2 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Junior Women 9 Joelle Thompson 9/10
10 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/10
39 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 50+ Craig Austin 9/10
29 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 50+ Paul Anderson 9/10
9 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 50+ Robert Huff 9/10
45 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ 4 Phillip Wiant 9/10
31 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 9/10
3 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Clydesdale Kevin Thompson 9/10
24 Blind Date at the Dairy Singlespeed Danny Weikel 9/7
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/7
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/7
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/7
39 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Phillip Wiant 9/6-10/4
6 Portland Trophy Cup Masters 50+ Paul Anderson 9/6-10/4
2 Portland Trophy Cup Masters 50+ Jeff Steiner 9/6-10/4
12 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Paul Anderson 9/6
5 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Jeff Steiner 9/6
31 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/3
12 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 9/3
6 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Women 4 Cindy Werhane 9/3
10 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/3
38 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Singlespeed Carly Heron 9/3
30 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Singlespeed Jeff Steiner 9/3
2 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Junior Women 9 Joelle Thompson 9/3
11 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/3
37 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 50+ Brendan Quinlan 9/3
23 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 50+ Jeff Steiner 9/3
10 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 50+ Robert Huff 9/3
30 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 9/3
3 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Clydesdale Kevin Thompson 9/3
20 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/30
11 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 50+ Craig Austin 8/24
6 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 3 Kevin Thompson 8/24
18 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 2 Craig Austin 8/24
4 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Junior Women Joelle Thompson 8/24
2 Keizer Rapids Cyclocross Race Junior Women Joelle Thompson 8/24
8 Keizer Rapids Cyclocross Race Masters 50+ Craig Austin 8/24
7 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 3 Kevin Thompson 8/24
18 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/23
9 Ochoco Gravel Roubaix 120-Mile, Men Category 3-5 Wade Goff 8/20
6 Ochoco Gravel Roubaix 120-Mile, Men Category 3-5 Ken James 8/20
9 Keizer Rapids Cyclocross Race Masters 50+ Craig Austin 8/17
5 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 3 Kevin Thompson 8/17
6 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Men 3 Kevin Thompson 8/17
15 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Men 2 Craig Austin 8/17
12 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Masters 50+ Craig Austin 8/17
10 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 2 Craig Austin 8/10
5 Franz Bakery Criterium Masters 50+ Robert Huff 8/6
14 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/2
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 8/1
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 8/1
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 8/1
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf 8/1
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 8/1
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 8/1
22 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 8/1
8 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 8/1
21 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 7/26
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 7/25
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 7/25
3 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/25
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 7/25
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 7/25
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 7/25
17 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 7/25
11 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 7/25
30 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 7/19
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 7/18
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 7/18
2 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/18
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 7/18
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 7/18
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 7/18
13 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 7/18
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 7/18
9 High Cascades 100 Clydesdale 200+ Seth Daniels 7/16
25 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Wade Goff 7/16
40 High Cascades 100 Open Men Danny Weikel 7/16
11 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 7/11
8 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 7/11
1 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/11
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 7/11
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf 7/11
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 7/11
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 7/11
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 7/11
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 7/11
33 Larch Mountain Hill Climb: Combined Combined Robert Huff 7/10
4 Larch Mountain Hill Climb Masters Men 50-54 Robert Huff 7/10
11 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Danny Weikel 7/6
9 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Robert Huff 7/6
10 Twilight Bike Racing Series Crit Men 1/2/3 Wade Goff 7/5
23 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 7/5
31 Six Hours of Mount Hood Solo Men Open Seth Daniels 7/3
26 Six Hours of Mount Hood Solo Men Open Aaron Radspinner 7/3
10 Six Hours of Mount Hood Solo Men Open Danny Weikel 7/3
12 Six Hours of Mount Hood Solo Masters Men 50+ Brendan Quinlan 7/3
9 Six Hours of Mount Hood Solo Masters Men 50+ Jeff Steiner 7/3
6 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Robert Huff 6/29
18 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Robert Huff 6/29
6 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Danny Weikel 6/29
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 6/27
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 6/27
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 6/27
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf 6/27
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 6/27
13 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 6/27
44 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/26
178 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Ken James 6/25
44 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/25
33 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/25
44 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/25
49 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/25
135 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Ken James 6/24
43 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/24-26
42 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/24
33 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/24
44 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men Ken James 6/24
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jay Rishel 6/22
12 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Danny Weikel 6/22
6 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Robert Huff 6/22
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 6/20
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 6/20
2 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 6/20
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 6/20
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 6/20
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 6/20
14 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 6/20
13 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 6/20
4 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 1 Men Danny Weikel 6/18
6 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Robert Huff 6/15
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 6/13
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Danny Weikel 6/13
1 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 6/13
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 6/13
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf 6/13
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 6/13
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Paul Anderson 6/13
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 6/13
19 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 6/13
16 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jeff Steiner 6/13
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Mike Rosenfeld 6/13
19 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ Ken James 6/12
17 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ Michael Kosmala 6/12
4 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ Wade Goff 6/12
69 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Michael Kosmala 6/11
16 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 40+ Michael Kosmala 6/11
8 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 40+ Wade Goff 6/11-12
16 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Michael Kosmala 6/11
8 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Wade Goff 6/11
7 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Robert Huff 6/8
5 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 6/6
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Gabe Doebler 6/6
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mack Stilson 6/6
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf 6/6
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Brendan Quinlan 6/6
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Aaron Radspinner 6/6
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 6/6
7 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 50-59 Ken James 6/5
5 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 50-59 Mark Magilner 6/5
17 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 40-49 Michael Kosmala 6/5
12 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 40-49 Wade Goff 6/5
6 Oregon Gran Fondo: Medio Route Men 50-59 Paul Anderson 6/5
3 Oregon Gran Fondo: Medio Route Women 40-49 Cindy Werhane 6/5
132 OBRA TT: Combined Combined Mark Magilner 6/4
60 OBRA TT: Combined Combined Mark Magilner 6/4
5 OBRA TT Masters Men 50-54 Mark Magilner 6/4
19 Hammer Velo Crit Masters Men 1/2/3 40+ Saul Lopez 6/4
9 OBRA TT Masters Men 50-59 Mark Magilner 6/4
6 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Singlespeed Aaron Radspinner 6/1
2 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Elite/Category 1 Men Danny Weikel 6/1
1 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Elite/Category 1 Men Gabe Doebler 6/1
7 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Robert Huff 6/1
14 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Category 2 Men Brendan Quinlan 6/1
6 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Singlespeed Aaron Radspinner 6/1
3 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Elite/Category 1 Men Danny Weikel 6/1
2 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Elite/Category 1 Men Gabe Doebler 6/1
45 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 5/31
7 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Seth Daniels 5/29
9 Sisters Stampede Expert Men 45+ Wade Goff 5/29
14 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Category 2 Men Brendan Quinlan 5/25
5 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Singlespeed Aaron Radspinner 5/25
3 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Elite and Category 1 Men Danny Weikel 5/25
2 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Elite and Category 1 Men Gabe Doebler 5/25
26 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 5/23
65 OBRA TTT: Combined Combined Aaron Radspinner 5/21
65 OBRA TTT: Combined Combined Thomas Orth 5/21
65 OBRA TTT: Combined Combined Kevin Thompson 5/21
65 OBRA TTT: Combined Combined Phillip Wiant 5/21
37 OBRA TTT: Combined Combined Ken James 5/21
37 OBRA TTT: Combined Combined Paul Anderson 5/21
37 OBRA TTT: Combined Combined Michael Kosmala 5/21
37 OBRA TTT: Combined Combined Saul Lopez 5/21
21 OBRA TTT: Combined Combined Ian Penner 5/21
21 OBRA TTT: Combined Combined Robert Huff 5/21
21 OBRA TTT: Combined Combined Doug Palmer 5/21
21 OBRA TTT: Combined Combined Mark Magilner 5/21
3 OBRA TTT Men 200-239 Ian Penner 5/21
3 OBRA TTT Men 200-239 Robert Huff 5/21
3 OBRA TTT Men 200-239 Doug Palmer 5/21
3 OBRA TTT Men 200-239 Mark Magilner 5/21
3 OBRA TTT Men 160-199 Ken James 5/21
3 OBRA TTT Men 160-199 Paul Anderson 5/21
3 OBRA TTT Men 160-199 Michael Kosmala 5/21
3 OBRA TTT Men 160-199 Saul Lopez 5/21
2 OBRA TTT Eddy Senior Men Aaron Radspinner 5/21
2 OBRA TTT Eddy Senior Men Thomas Orth 5/21
2 OBRA TTT Eddy Senior Men Kevin Thompson 5/21
2 OBRA TTT Eddy Senior Men Phillip Wiant 5/21
41 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 5/17
30 Monday Night PIR Category 1/2/3 Mike Rosenfeld 5/16
7 Coast Hills Classic MTB Race Clydesdale 200+ Seth Daniels 5/14
5 Thursday Night Track: Kilo Men 4/5 Thomas Orth 5/12
11 Thursday Night Track: 500m Masters Men Robert Huff 5/12
56 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 5/10
45 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Mike Rosenfeld 5/9
27 Chainbreaker Expert (Category 1) Men 19-44 Danny Weikel 5/7
5 Thursday Night Track Masters Men 50+ Robert Huff 5/5
8 Montinore Road Race Masters Men 50+ 4/5 Phillip Wiant 5/1
9 Montinore Road Race Masters Men 40+ 4/5 Jay Rishel 5/1
20 Montinore Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Saul Lopez 5/1
12 Bear Springs Trap Sport Men 50-59 Craig Austin 5/1
11 Bear Springs Trap Sport Men 50-59 Paul Anderson 5/1
16 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Kevin Thompson 5/1
7 Bear Springs Trap Singlespeed Cameron Vander Stoep 5/1
43 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Mark Magilner 4/30
109 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Mark Magilner 4/30
6 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 50-59 Mark Magilner 4/30
4 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 50-54 Mark Magilner 4/30
34 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Carly Heron 4/24
24 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Doug Palmer 4/24
20 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Ian Penner 4/24
12 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Trevor Rice 4/24
2 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Masters Women 40+ Carly Heron 4/24
6 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Masters Men 50+ Doug Palmer 4/24
4 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Masters Men 40+ Ian Penner 4/24
3 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Masters Men 40+ Trevor Rice 4/24
39 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Carly Heron 4/23
27 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Doug Palmer 4/23
25 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Ian Penner 4/23
15 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Trevor Rice 4/23
32 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Carly Heron 4/23
24 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Doug Palmer 4/23
38 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Ian Penner 4/23
9 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Trevor Rice 4/23
34 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Carly Heron 4/23
23 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Doug Palmer 4/23
24 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Ian Penner 4/23
13 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Trevor Rice 4/23
2 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Masters Women 40+ Carly Heron 4/23
6 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Masters Men 50+ Doug Palmer 4/23
4 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Masters Men 40+ Ian Penner 4/23
3 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Masters Men 40+ Trevor Rice 4/23
2 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Masters Women 40+ Carly Heron 4/23
6 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Masters Men 50+ Doug Palmer 4/23
4 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Masters Men 40+ Ian Penner 4/23
3 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Masters Men 40+ Trevor Rice 4/23
2 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Masters Women 40+ Carly Heron 4/23
6 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Masters Men 50+ Doug Palmer 4/23
4 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Masters Men 40+ Ian Penner 4/23
3 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Masters Men 40+ Trevor Rice 4/23
14 Barton Park Road Race Masters 50+ 3/4/5 Robert Huff 4/17
6 Barton Park Road Race Masters 50+ 3/4/5 Ken James 4/17
7 Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 Michael Kosmala 4/17
5 Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 Wade Goff 4/17
38 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Craig Austin 4/16
28 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Doug Palmer 4/16
9 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 50-54 Craig Austin 4/16
8 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 50-54 Doug Palmer 4/16
15 Monday Night PIR Masters 4/5 Derek McCammon 4/11
24 Kings Valley Road Race Masters 50+ Mark Magilner 4/9
17 Kings Valley Road Race Masters 50+ Robert Huff 4/9
24 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Saul Lopez 4/9
12 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Michael Kosmala 4/9
5 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Wade Goff 4/9
8 Mudslinger Sport Men 40-49 Derek McCammon 4/9
6 Mudslinger Singlespeed Men Cameron Vander Stoep 4/9
10 Mudslinger Expert Men 19-44 Danny Weikel 4/9
8 Gorge Roubaix Women Category 4 Cindy Werhane 4/3
4 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Michael Kosmala 4/3
25 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Ken James 4/3
20 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Wade Goff 4/3
16 Gorge Roubaix Women 4/5 Cindy Werhane 4/2
6 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Michael Kosmala 4/2
39 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Ian Penner 4/2
29 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Ken James 4/2
28 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Wade Goff 4/2
25 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Mark Magilner 3/20
16 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Michael Kosmala 3/20
14 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Saul Lopez 3/20
9 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Wade Goff 3/20
10 Dirty Circles 2 Masters Men 1/2/3 35+ Saul Lopez 3/6
20 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 40-49 Derek McCammon 3/5
9 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 35+ Saul Lopez 2/28
7 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 35+ Wade Goff 2/28
21 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 35+ Derek McCammon 2/28
6 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 35+ Michael Kosmala 2/28
57 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Saul Lopez 2/21
100 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Danny Weikel 2/21
9 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Saul Lopez 2/21
16 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Danny Weikel 2/21