Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Category Name Date
1 Psychocross Masters Women 35+ Carly Heron 11/26
4 Psychocross Women 1/2 Carly Heron 11/25
1 Psychocross Masters Men 35+ 1/2 Danny Weikel 11/25
1 Psychocross Masters Women 35+ Carly Heron 11/25
8 Psychocross Masters Men 50+ Craig Austin 11/25
4 Psychocross Masters Men 50+ Robert Huff 11/25
1 Psychocross Men 35+ 1/2 Danny Weikel 11/25
1 Psychocross Women 35+ Carly Heron 11/25
8 Psychocross Men 50+ Craig Austin 11/25
4 Psychocross Men 50+ Robert Huff 11/25
21 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 11/19
7 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 11/19
56 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Carly Heron 11/19
49 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Aaron Radspinner 11/19
47 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Ian Penner 11/19
43 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Brian Spears 11/19
11 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 13-14 Jacob Litton 11/19
14 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/19
43 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Phillip Wiant 11/19
34 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Brendan Quinlan 11/19
20 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Jeff Steiner 11/19
11 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Robert Huff 11/19
49 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Ian Penner 11/19
12 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Women Cindy Werhane 11/19
52 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Todd Harple 11/19
15 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Seth Daniels 11/19
7 Psychocross Singlespeed Ward Spears 11/18
6 Psychocross Singlespeed Brian Spears 11/18
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Wade Goff 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 11/12
85 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Paul Anderson 11/12
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Craig Austin 11/12
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Aaron Radspinner 11/12
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Brian Spears 11/12
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Wade Goff 11/12
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 13-14 Jacob Litton 11/12
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/12
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Phillip Wiant 11/12
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Paul Anderson 11/12
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Brendan Quinlan 11/12
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Jeff Steiner 11/12
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Ken James 11/12
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Tyson Hart 11/12
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 11/12
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Cameron Vander Stoep 11/12
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Todd Harple 11/12
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 11/12
5 Corn Cross 2 Singlespeed Danny Weikel 11/11
16 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Seth Daniels 11/11
11 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Ian Penner 11/11
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Brendan Quinlan 11/5
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Phillip Wiant 11/5
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Paul Anderson 11/5
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Ken James 11/5
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Jeff Steiner 11/5
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Robert Huff 11/5
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 11/5
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 11/5
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 11/5
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Craig Austin 11/5
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 11/5
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Brian Spears 11/5
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Todd Harple 11/5
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 11/5
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 13-14 Jacob Litton 11/5
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 11/5
10 Corvallis Cross Classic Masters 1/2 35+ Men Craig Austin 11/4
7 Corvallis Cross Classic Masters 1/2 35+ Men Wade Goff 11/4
5 Corvallis Cross Classic Masters 1/2 35+ Men Danny Weikel 11/4
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/29
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Mark Biedrzycki 10/29
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Jeff Steiner 10/29
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/29
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Jeff Steiner 10/28
90 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 10/28
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 10/28
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/28
27 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Carly Heron 10/28
26 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Mack Stilson 10/28
2 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Women 4 Cindy Werhane 10/28
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/28
13 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Brian Spears 10/28
12 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/28
2 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/28
2 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 13-14 Jacob Litton 10/28
2 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/28
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/28
28 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Chris Alling 10/28
27 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Craig Austin 10/28
26 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Brendan Quinlan 10/28
20 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Mack Stilson 10/28
6 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Robert Huff 10/28
5 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Ken James 10/28
20 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Tyson Hart 10/28
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Clydesdale Kevin Thompson 10/28
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/22
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/22
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Brian Spears 10/22
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Craig Austin 10/22
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Chris Alling 10/22
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Paul Anderson 10/22
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Brendan Quinlan 10/22
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Robert Huff 10/22
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Jeff Steiner 10/22
80 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 10/22
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 10/22
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Seth Daniels 10/22
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Tyson Hart 10/22
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Todd Harple 10/22
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/22
1 CrossWord CX Challenge Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/21
9 CrossWord CX Challenge Singlespeed Craig Austin 10/21
16 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Phillip Wiant 10/21
4 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Jeff Steiner 10/21
2 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Ken James 10/21
24 CrossWord CX Challenge Masters 35+ 4 Barry Pieratt 10/21
6 CrossWord CX Challenge Clydesdale Seth Daniels 10/21
1 CrossWord CX Challenge Clydesdale Kevin Thompson 10/21
1 Psychocross Men 3 35+ Dan Larson 10/21
4 Psychocross Singlespeed Brian Spears 10/21
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Robert Huff 10/15
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Jeff Steiner 10/15
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 13-14 Jacob Litton 10/15
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/15
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Cameron Vander Stoep 10/15
4 GPCM: Washougal CX Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/14
5 GPCM: Washougal CX Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/14
9 GPCM: Washougal CX Singlespeed Carly Heron 10/14
2 GPCM: Washougal CX Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/14
3 GPCM: Washougal CX Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/14
25 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Chris Alling 10/14
24 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Phillip Wiant 10/14
17 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Paul Anderson 10/14
10 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Robert Huff 10/14
4 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Jeff Steiner 10/14
2 GPCM: Washougal CX Clydesdale Kevin Thompson 10/14
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 10/11
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 10/11
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Danny Weikel 10/11
2 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Jacob Linton 10/11
28 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Paul Anderson 10/10
27 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Phillip Wiant 10/10
5 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Jeff Steiner 10/10
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Jeff Steiner 10/8
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Aaron Radspinner 10/8
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 Michael Kosmala 10/8
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/8
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/8
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 13-14 Jacob Litton 10/8
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 10-12 Griffin Harple 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/8
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 3/4/5 Griffin Harple 10/8
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/8
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Paul Anderson 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Jeff Steiner 10/8
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 10/8
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Todd Harple 10/8
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 John Baldwin 10/8
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Seth Daniels 10/8
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Tyson Hart 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junuie Women 10-12 Joelle Thompson 10/7
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 13-14 Jacob Litton 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 10/7
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Men 3/4/5 Jacob Litton 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Junior Women 10-12 Joelle Thompson 10/7
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 10/7
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Michael Kosmala 10/7
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Wade Goff 10/7
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 10/7
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Tyson Hart 10/7
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Chris Alling 10/7
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Ken James 10/7
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Robert Huff 10/7
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Jeff Steiner 10/7
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Mark Biedrzycki 10/7
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 10/7
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 10/7
88 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Phillip Wiant 10/7
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 John Baldwin 10/7
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 10/7
34 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 10/4
15 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 10/4
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 10/4
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 10/4
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Danny Weikel 10/4
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 10/4
27 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Paul Anderson 10/3
26 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Phillip Wiant 10/3
3 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Jeff Steiner 10/3
11 Portland Trophy Cup Masters Men 50+ Paul Anderson 10/3
35 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Phillip Wiant 10/3
6 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 10/1
7 Cross on the Mountain Singlespeed Carly Heron 10/1
14 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 Craig Austin 9/30
12 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/30
10 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 Michael Kosmala 9/30
7 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 9/30
8 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/30
27 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Carly Heron 9/30
25 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Brian Spears 9/30
18 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Jeff Steiner 9/30
15 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Robert Huff 9/30
11 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Jeff Steiner 9/30
4 GPCM: Heiser Farm CX Clydesdale Kevin Thompson 9/30
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/27
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/27
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Danny Weikel 9/27
21 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/27
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/27
22 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Phillip Wiant 9/26
2 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters 50+ Jeff Steiner 9/26
12 Portland Trophy Cup Masters Men 50+ Phillip Wiant 9/26
4 Portland Trophy Cup Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/26
30 Battle at Barlow Masters 35+ 4 Todd Harple 9/24
10 Battle at Barlow Clydesdale Seth Daniels 9/24
14 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/23
8 GPCM: NINKROSSI Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/23
25 GPCM: NINKROSSI Singlespeed Carly Heron 9/23
22 GPCM: NINKROSSI Singlespeed Brian Spears 9/23
44 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Chris Alling 9/23
41 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Phillip Wiant 9/23
39 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Craig Austin 9/23
34 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Brendan Quinlan 9/23
27 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Mack Stilson 9/23
17 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Robert Huff 9/23
13 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Jeff Steiner 9/23
40 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Tyson Hart 9/23
27 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 9/23
42 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 Barry Pieratt 9/23
13 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 Ryan Schimpf 9/23
9 GPCM: NINKROSSI Clydesdale Seth Daniels 9/23
5 GPCM: NINKROSSI Clydesdale Kevin Thompson 9/23
2 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/20
11 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/20
4 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 1/2 40+ Danny Weikel 9/20
3 Blind Date at the Dairy: in Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/20
19 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Kevin Thompson 9/20
35 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Craig Austin 9/19
3 Portland Trophy Cup Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/19
2 Portland Trophy Cup Series Standings Masters 50+ Jeff Steiner 9/19
2 Portland Trophy Cup Masters 50+ Jeff Steiner 9/19
3 GPCM: Zaaldercross Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/16
3 GPCM: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/16
22 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/16
18 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Wade Goff 9/16
42 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Chris Alling 9/16
41 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Phillip Wiant 9/16
11 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Ken James 9/16
8 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Jeff Steiner 9/16
23 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Ian Penner 9/16
41 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Todd Harple 9/16
4 GPCM: Zaaldercross Clydesdale Kevin Thompson 9/16
61 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Tyson Hart 9/13
32 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Biedrzycki 9/13
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Brendan Quinlan 9/13
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Robert Huff 9/13
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/13
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Aaron Radspinner 9/13
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Danny Weikel 9/13
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Joelle Thompson 9/13
27 Portland Trophy Cup Masters 50+ Paul Anderson 9/12-10/10
27 Portland Trophy Cup Masters 50+ Phillip Wiant 9/12-10/10
5 Portland Trophy Cup Masters 50+ Jeff Steiner 9/12-10/10
3 Twilight Cyclocross Masters 40+ Wade Goff 9/12
3 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters 50+ Jeff Steiner 9/12
3 Portland Trophy Cup Masters Men 50+ Jeff Steiner 9/12
21 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/9
20 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Robert Huff 9/9
16 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Michael Kosmala 9/9
13 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Wade Goff 9/9
9 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Danny Weikel 9/9
41 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Brendan Quinlan 9/9
21 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Robert Huff 9/9
16 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Jeff Steiner 9/9
13 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Ken James 9/9
34 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Jeff Steiner 9/9
4 GPCM: Het Meer CX Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/9
7 GPCM: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/9
9 GPCM: Het Meer CX Clydesdale Seth Daniels 9/9
3 GPCM: Het Meer CX Clydesdale Kevin Thompson 9/9
16 GPCM: DDCX Masters 35+ 1/2 Saul Lopez 9/2
13 GPCM: DDCX Masters 35+ 1/2 Michael Kosmala 9/2
5 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Carly Heron 9/2
3 GPCM: DDCX Junior Women 10-12 Joelle Thompson 9/2
5 GPCM: DDCX Junior Women 3/4/5 Joelle Thompson 9/2
56 GPCM: DDCX Masters 50+ Chris Alling 9/2
51 GPCM: DDCX Masters 50+ Craig Austin 9/2
47 GPCM: DDCX Masters 50+ Paul Anderson 9/2
16 GPCM: DDCX Masters 50+ Jeff Steiner 9/2
11 GPCM: DDCX Masters 50+ Robert Huff 9/2
8 GPCM: DDCX Masters 50+ Ken James 9/2
42 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Brendan Quinlan 9/2
31 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Aaron Radspinner 9/2
26 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Jay Rishel 9/2
48 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Todd Harple 9/2
5 GPCM: DDCX Clydesdale Kevin Thompson 9/2
34 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 8/29
12 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Mile) Doug Palmer 8/26
3 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Mile) Ken James 8/26
4 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 4/5 (80-Mile) Michael Kosmala 8/26
8 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 1-3 (80-Mile) Wade Goff 8/26
12 Swift Summit 200/100: Swift Summit 100: Swift Summit 200 Open Men Mark Biedrzycki 8/26
12 Swift Summit 200/100: Swift Summit 200 Open Men Mark Biedrzycki 8/26
25 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/22
9 Tuesday Night PIR Category 3/4 Danny Weikel 8/22
1 OBRA Masters Track State Championship Men 40+ Team Sprint Thomas Orth 8/20
3 OBRA Masters Track State Championship Men 45-49 Kilo Thomas Orth 8/20
3 OBRA Masters Track State Championship Masters Men 55-59 2K Pursuit Robert Huff 8/19
3 Fast Twitch Friday Men Team Sprint Thomas Orth 8/18
6 Tuesday Night PIR Category 3/4 Danny Weikel 8/15
5 Monday Night PIR Sprint Series Fixed Thomas Orth 8/14
5 Elite State Track Championships Senior Men 4K Pursuit Robert Huff 8/12
2 Elite State Track Championships Men 4/5 Kilo Thomas Orth 8/12
26 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/8
19 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 8/1
10 Portland Short Track Series Elite Men Danny Weikel 7/31
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Steve Davee 7/31
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Derek McCammon 7/31
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Craig Austin 7/31
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/31
21 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/31
14 Portland Short Track Series Clydesdale Seth Daniels 7/31
12 Portland Short Track Series Clydesdale William Glasson 7/31
11 Portland Short Track Series Clydesdale Tyson Hart 7/31
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 7/31
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Paul Anderson 7/31
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 7/31
27 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Cindy Werhane 7/31
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Phillip Wiant 7/31
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 7/31
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Chris Alling 7/31
8 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Robert Huff 7/27
15 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 7/25
12 Portland Short Track Series Elite Men Danny Weikel 7/24
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/24
19 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/24
15 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 7/24
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Phillip Wiant 7/24
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 7/24
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Chris Alling 7/24
9 Portland Short Track Series Elite Men Danny Weikel 7/17
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/17
23 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/17
18 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 7/17
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 7/17
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 7/17
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Chris Alling 7/17
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 7/17
37 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Combined Robert Huff 7/16
10 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-59 Robert Huff 7/16
7 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 55-59 Robert Huff 7/16
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 7/10
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 7/10
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Chris Alling 7/10
22 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 7/10
16 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 7/10
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 7/10
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 7/10
5 Mt. Tabor Series Men 4 Danny Weikel 7/5
33 Six Hours of Mt Hood Solo Men Aaron Radspinner 7/2
11 Six Hours of Mt Hood Solo Men Danny Weikel 7/2
20 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Masters Men 40+ Wade Goff 7/2
6 Mt. Tabor Series Men 4 Danny Weikel 6/28
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Chris Alling 6/26
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 6/26
24 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 6/26
19 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 6/26
9 Portland Short Track Series Clydesdale William Glasson 6/26
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 6/26
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 6/26
9 Portland Short Track Series Elite Men Danny Weikel 6/26
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/26
18 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Ken James 6/25
11 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Robert Huff 6/25
157 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Ken James 6/24
138 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Robert Huff 6/24
124 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Doug Palmer 6/24
28 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/24
13 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/24
12 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Robert Huff 6/24
27 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Doug Palmer 6/24
24 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Robert Huff 6/24
8 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Ken James 6/24
29 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/24
13 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/24
12 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Robert Huff 6/24
23 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Ken James 6/24
16 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Robert Huff 6/24
13 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Doug Palmer 6/24
203 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Doug Palmer 6/23
163 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Robert Huff 6/23
118 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Ken James 6/23
18 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Ken James 6/23-25
9 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Robert Huff 6/23-25
30 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/23
12 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Robert Huff 6/23
7 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/23
30 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Doug Palmer 6/23
19 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Robert Huff 6/23
7 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Ken James 6/23
31 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Doug Palmer 6/23
7 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Robert Huff 6/23
5 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Ken James 6/23
31 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Doug Palmer 6/23
7 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Robert Huff 6/23
5 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Ken James 6/23
8 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Danny Weikel 6/21
29 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 6/20
8 Portland Short Track Series Elite Men Danny Weikel 6/19
15 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/19
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Paul Anderson 6/19
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 6/19
18 Portland Short Track Series Singlespeed Aaron Radspinner 6/19
15 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 6/19
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 6/19
11 Hammer Velo Crit Masters 1/2/3 Robert Huff 6/17
12 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Robert Huff 6/17
34 Hammer Velo Crit Men 4/5 Thomas Orth 6/17
11 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Robert Huff 6/14
3 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Robert Huff 6/14
26 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 6/13
21 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 6/12
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 6/12
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Paul Anderson 6/12
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Brendan Quinlan 6/12
9 Portland Short Track Series Elite Men Danny Weikel 6/12
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/12
117 OBRA TT Championships: Combined Combined Doug Palmer 6/11
121 OBRA TT Championships: Combined Combined Robert Huff 6/11
71 OBRA TT Championships: Combined Combined Doug Palmer 6/11
75 OBRA TT Championships: Combined Combined Robert Huff 6/11
10 OBRA TT Championships Masters Men 50-59 Doug Palmer 6/11
12 OBRA TT Championships Masters Men 50-59 Robert Huff 6/11
7 OBRA TT Championships Masters Men 50-54 Doug Palmer 6/11
4 OBRA TT Championships Masters Men 55-59 Robert Huff 6/11
2 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Danny Weikel 6/7
20 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Ken James 6/7
15 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Robert Huff 6/7
11 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Robert Huff 6/7
6 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Ken James 6/7
39 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 6/6
15 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Brendan Quinlan 6/5
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Aaron Radspinner 6/5
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Danny Weikel 6/5
18 Portland Short Track Series Singlespeed Jeff Steiner 6/5
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ryan Schimpf 6/5
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Mack Stilson 6/5
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Chris Alling 6/5
32 Hammer Velo Crit Men Category 4/5 Thomas Orth 6/3
23 Hammer Velo Crit Masters Men 3/4/5 50+ Doug Palmer 6/3
7 Hammer Velo Crit Masters Men 3/4/5 50+ Huff Robert 6/3
14 Hammer Velo Crit Masters Men 40+ 1/2/3 Saul Lopez 6/3
13 Hammer Velo Crit Masters Men 40+ 1/2/3 Robert Huff 6/3
6 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Danny Weikel 5/31
11 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Ken James 5/31
10 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Robert Huff 5/31
14 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Mack Stilson 5/31
10 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Robert Huff 5/31
5 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Ken James 5/31
32 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 5/29
1 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 4/5 Danny Weikel 5/29
5 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Danny Weikel 5/29
26 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Thomas Orth 5/29
15 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 5/29
2 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Danny Weikel 5/29
19 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Seth Daniels 5/28
12 Sisters Stampede Clydesdale 200+ William Glasson 5/28
29 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Chris Alling 5/28
25 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Jeff Steiner 5/28
5 Sisters Stampede Singlespeed Wade Goff 5/28
14 Sisters Stampede Category 3 Novice Women 40+ Krista Anderson 5/28
29 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Chris Alling 5/28
25 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Jeff Steiner 5/28
14 Sisters Stampede Category 3 Women 40+ Krista Anderson 5/28
2 Fast Twitch Friday Men Category 4/5 Thomas Orth 5/26
28 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Robert Huff 5/23
5 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Danny Weikel 5/22
37 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Brendan Quinlan 5/22
23 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 5/22
5 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Danny Weikel 5/22
37 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Saul Lopez 5/22
21 Oregon Gran Fondo Men 50-59 Paul Anderson 5/21
17 Oregon Gran Fondo Men 50-59 Ken James 5/21
5 Oregon Gran Fondo Men 50-59 Mark Magilner 5/21
9 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Wade Goff 5/21
7 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 3K Robert Huff 5/18
4 Thursday Night Track Racing Masters Men 2K Robert Huff 5/18
13 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 5/16
1 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Danny Weikel 5/15
16 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 5/15
1 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Danny Weikel 5/15
31 Tuesday Night PIR 1/2/3 Men Robert Huff 5/9
4 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Danny Weikel 5/8
45 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Toby Schmidt 5/8
1 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Danny Weikel 5/8
12 Monday Night PIR Women 4/5 Cindy Werhane 5/8
49 OBRA TTT Championships: Combined Combined Doug Palmer 5/7
49 OBRA TTT Championships: Combined Combined Robert Huff 5/7
49 OBRA TTT Championships: Combined Combined Mark Magilner 5/7
49 OBRA TTT Championships: Combined Combined Ken James 5/7
3 OBRA TTT Championships Men 200-239 Doug Palmer 5/7
3 OBRA TTT Championships Men 200-239 Robert Huff 5/7
3 OBRA TTT Championships Men 200-239 Mark Magilner 5/7
3 OBRA TTT Championships Men 200-239 Ken James 5/7
4 Wooden Shoe Kermesse Junior Women Joelle Thompson 5/7
12 Wooden Shoe Kermesse Singlespeed Mack Stilson 5/7
6 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ Category 3 Saul Lopez 5/7
4 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ Category 3 Kevin Thompson 5/7
1 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ Category 3 Wade Goff 5/7
13 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Craig Austin 5/7
10 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Paul Anderson 5/7
8 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Brendan Quinlan 5/7
5 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Jeff Steiner 5/7
7 Montinore Road Race Masters Men 50+ Robert Huff 5/6
13 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Saul Lopez 5/6
2 Montinore Road Race Masters 4/5 40+ Danny Weikel 5/6
12 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 5/2
14 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Bakeoven Summit: Combined Combined Ian Penner 5/1
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Bakeoven Summit Masters Masters 40+ Ian Penner 5/1
1 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Danny Weikel 5/1
26 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Toby Schmidt 5/1
19 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 5/1
2 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Danny Weikel 5/1
31 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Hillclimb: Combined Combined Ian Penner 4/30
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Hillclimb Masters Masters 40+ Ian Penner 4/30
2 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Kevin Thompson 4/30
76 Revenge Of The Disc: Combined Combined Doug Palmer 4/29
64 Revenge Of The Disc: Combined Combined Mark Magilner 4/29
42 Revenge Of The Disc: Combined Combined Doug Palmer 4/29
31 Revenge Of The Disc: Combined Combined Mark Magilner 4/29
11 Revenge Of The Disc Masters Men 50-59 Doug Palmer 4/29
7 Revenge Of The Disc Masters Men 50-59 Mark Magilner 4/29
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1 TT: Combined Combined Ian Penner 4/29
16 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Ian Penner 4/29
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Masters Masters 40+ Ian Penner 4/29-5/1
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1 TT Masters Men 40+ Ian Penner 4/29
3 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Masters Men 50-54 Doug Palmer 4/29
1 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Masters Men 50-54 Mark Magilner 4/29
7 Revenge Of The Disc Masters Men 50-54 Doug Palmer 4/29
4 Revenge Of The Disc Masters Men 50-54 Mark Magilner 4/29
9 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 4/24
4 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Danny Weikel 4/24
7 Barton Park Cicuit Race Masters Men 3/4/5 50+ Robert Huff 4/23
6 Barton Park Cicuit Race Masters Men 3/4/5 50+ Ken James 4/23
3 Oregon Coast Gravel Epic: Son of Abomination Oregon Gravel Epic Men 50-59 Craig Austin 4/22
45 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Robert Huff 4/18
14 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Aaron Radspinner 4/17
17 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Robert Huff 4/15
15 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Mark Magilner 4/15
6 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Ken James 4/15
6 Silverton Road Race Women 40+ (3/4/5) Cindy Werhane 4/15
17 Revenge Of The Disc: Combined Combined Doug Palmer 4/9
13 Revenge Of The Disc: Combined Combined Mark Magilner 4/9
3 Revenge Of The Disc Masters Men 50-54 Doug Palmer 4/9
2 Revenge Of The Disc Masters Men 50-54 Mark Magilner 4/9
8 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Ken James 4/8
2 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Mark Magilner 4/8
13 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Danny Weikel 4/8
12 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Wade Goff 4/8
12 Echo Red 2 Red XC MTB Race Clydesdale 200+ William Glasson 4/1
27 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Danny Weikel 4/1
23 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Robert Huff 4/1
24 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Doug Palmer 3/19
17 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Robert Huff 3/19
14 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Ken James 3/19
25 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Saul Lopez 3/19
95 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Craig Austin 3/5
52 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Doug Palmer 3/5
45 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Robert Huff 3/5
134 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Mack Stilson 3/5
42 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Danny Weikel 3/5
9 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Doug Palmer 3/5
6 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Robert Huff 3/5
28 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Mack Stilson 3/5
5 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Danny Weikel 3/5
16 Jack Frost Time Trial Category 3 Men Craig Austin 3/5