Sorella Forte

Event Category Name
11 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Women Trish Jilot
10 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Women Susan Koonce
8 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Women Ann Thomas
6 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Women Jodee Varney
2 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Non-Binary Linda Watts
1 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Non-Binary Lisa George
DNF Swift Summit 200/100 Open Women Shari Matyas
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Sass
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Sass
4 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Sass
10 Oregon Trail Gravel Grinder: Adventure Female Overall GC Adventure - Women Jodee Varney
10 Oregon Trail Gravel Grinder: Adventure Female Overall GC Adventure Women Jodee Varney
10 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Jodee Varney
14 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Jodee Varney
2 The Best of Both Masters Women 40+ Kimberly Sass
13 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Jodee Varney
6 Oregon Trail Gravel Grinder Adventurer Women Jodee Varney
9 Oregon Trail Gravel Grinder Adventure Women Jodee Varney
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Sass
6 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Women 50-59 Lisa George
5 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Women 60+ Bonnie Rosenfeld
72 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Julie Ann Smith-Simonsen
72 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Bonnie Rosenfeld
72 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Lisa George
2 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Women 200-239 Julie Ann Smith-Simonsen
2 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Women 200-239 Bonnie Rosenfeld
2 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Women 200-239 Lisa George
2 Hammer Velo Crit Masters Women Julie Ann Smith-Simonsen
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Sass
2 Oregon Gran Fondo Women 45-49 Jodee Varney
6 Oregon Gran Fondo - Medio Women 50-54 Linda Watts
5 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Women 40-49 Kimberly Sass
DNS Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Women 50+ Bonnie Rosenfeld
1 Sasquatch Duro Gravel Grinder Women 45-49 Jodee Varney
2 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Women 50+ Rhonda Morin
3 Oregon Coast Gravel Epic Women 45-49 Jodee Varney
DNS Cascade Gravel Grinder Small Grinder Omnium Masters Women 45+ Lynne Cuevas
1 Yamhill Gravel Fondo Piccolo - Sportif Women Linda Watts
1 Yamhill Gravel Fondo Piccolo - Masters Women 60+ Bonnie Rosenfeld
2 Yamhill Gravel Fondo Piccolo - Masters Women 50-59 Linda Fanning
1 Yamhill Gravel Fondo Medio - Sportif Women Susan Koonce
4 Yamhill Gravel Fondo Medio - Masters Women 40-49 Trish Jilot
DNF Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Women 40-49 Kimberly Sass
2 OBRA XC Championships 50-59 Women Julie Ann Smith-Simonsen
1 OBRA XC Championships 50-59 Women Rhonda Morin
DNF Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Women Lynne Cuevas
11 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Women Kimberly Sass
2 Dirty Circles Masters Women 4/5 Julie Ann Smith-Simonsen
DNF Dirty Circles Women 4/5 Lisa George
DNF Dirty Circles Women 4/5 Overall Lisa George
18 Dirty Circles Women 4/5 Overall Julie Ann Smith-Simonsen
250 Jack Frost TT: Combined Combined Julie Ann Smith-Simonsen
218 Jack Frost TT: Combined Combined Lisa George
186 Jack Frost TT: Combined Combined Robin Yakhour
DNS Jack Frost TT Category 4/5 Women Lynne Cuevas
9 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Julie Ann Smith-Simonsen
6 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Lisa George
3 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Robin Yakhour