Sorella Forte p/b St Honoré Bakery

Event Category Name
2 Psycho Cross Series - Winter Cross Women B Sage Fuller
4 Psycho Cross Series - Winter Cross Women B Sandra Chavarria-Klahn
3 USGP of Cyclocross Race 6 Women B colleen mcclenahan
1 USGP of Cyclocross Race 5 Women B colleen mcclenahan
24 USGP of Cyclocross Race 5 Women B Sage Fuller
13 USGP of Cyclocross Race 5 Women B Sarah Tisdale
7 Kruger's Crossing CX Classic Women Junior Amy Homsi
4 Kruger's Crossing CX Classic Masters Women 45+ Shari Matyas
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women B Sage Fuller
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women B Sarah Tisdale
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Beginner Women Alanna Woods
8 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Beginner Women Laura Cary
4 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Beginner Women Melissa Lynett
10 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Women 35-44 Sabina Pater
4 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Women 35-44 Kim Rueter
21 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women B Allison Schaub
6 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Women 45+ Shari Matyas
1 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Masters Women 35-44 Julie Browning
10 Cross Crusade - Estacada Women B Sage Fuller
15 World Single Speed CX Championship Singlespeed Women colleen mcclenahan
17 World Single Speed CX Championship Singlespeed Women Sarah Tisdale
6 Cross Crusade - Estacada Masters Women 45+ Shari Matyas
3 Cross Crusade - Estacada Masters Women 35-44 Kim Rueter
4 Cross Crusade - Estacada Masters Women 35-44 Julie Browning
5 Cross Crusade - Estacada Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
17 Cross Crusade - Estacada Women B Sandra Chavarria-Klahn
16 Cross Crusade - Estacada Masters Women 35-44 Amy Homsi
3 Cross Crusade - Estacada Women B Sarah Tisdale
17 Cross Crusade - Estacada Beginner Women Melissa Lynett
34 Cross Crusade - Estacada Beginner Women Alanna Woods
12 Cross Crusade - Estacada Masters Women 35-44 Sabina Pater
19 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Women Sarah Tisdale
15 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Singlespeed Women colleen mcclenahan
5 Cross Crusade - Barton Park Women B Sarah Tisdale
16 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Alanna Woods
21 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Libby Evans
35 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Kemberlea Brainerd
4 Cross Crusade - Barton Park Beginner Women Melissa Lynett
12 Cross Crusade - Barton Park Women B Sage Fuller
16 Cross Crusade - Barton Park Women B Allison Schaub
4 Cross Crusade - Barton Park Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
18 Cross Crusade - Barton Park Women B Nicole Strong
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Sarah Tisdale
2 Cross Crusade - Barton Park Masters Women 35-44 Julie Browning
18 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Allison Schaub
1 Cross Crusade - Barton Park Masters Women 35-44 Kim Rueter
7 Cross Crusade - Barton Park Masters Women 45+ Shari Matyas
12 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 Amy Homsi
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 Julie Browning
37 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Nicole Strong
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Melissa Lynett
9 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Laura Cary
16 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Alanna Woods
5 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 45+ Shari Matyas
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 Kim Rueter
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Laura Cary
24 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Jessi Brunson
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Women 45+ Shari Matyas
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35-44 Kim Rueter
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35-44 Sabina Pater
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 Amy Homsi
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 Kim Rueter
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 Julie Browning
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters Women 45+ Shari Matyas
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Alanna Woods
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Sandra Chavarria-Klahn
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Beginner Women Melissa Lynett
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Sarah Tisdale
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Allison Schaub
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Melissa Lynett
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Laura Cary
35 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Libby Evans
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Allison Schaub
2 Cross Crusade - Rainier HS Masters Women 35-44 Julie Browning
1 Cross Crusade - Rainier HS Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
6 Cross Crusade - Rainier HS Masters Women 45+ Shari Matyas
4 Cross Crusade - Rainier HS Masters Women 35-44 Kim Rueter
8 Cross Crusade - Rainier HS Masters Women 35-44 Amy Homsi
2 Cross Crusade - Rainier HS Beginner Women Sandra Chavarria-Klahn
5 Cross Crusade - Rainier HS Beginner Women Laura Cary
6 Cross Crusade - Rainier HS Beginner Women Melissa Lynett
13 Cross Crusade - Rainier HS Women B Sarah Tisdale
20 Cross Crusade - Rainier HS Women B Jessi Brunson
7 Cross Crusade - Horning's Hideout Beginner Women Melissa Lynett
3 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters Women 35-44 Kim Rueter
1 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters Women 35-44 Julie Browning
12 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters Women 45+ Shari Matyas
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Nicole Strong
7 Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Sarah Tisdale
2 Cross Crusade Masters Women 35-44 Kim Rueter
20 Cross Crusade Women B Allison Schaub
41 Cross Crusade Women B Sandra Chavarria-Klahn
43 Cross Crusade Women B Nicole Strong
2 Cross Crusade Beginner Women Melissa Lynett
7 Cross Crusade Beginner Women Laura Cary
13 Cross Crusade Beginner Women Alanna Woods
7 Cross Crusade Masters Women 45+ Shari Matyas
1 Cross Crusade Masters Women 35-44 Julie Browning
10 Cross Crusade Women B Sarah Tisdale
3 Cross Crusade Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
14 Cross Crusade Masters Women 35-44 Amy Homsi
1 Cross Crusade - Alpenrose Masters Women 35-44 colleen mcclenahan
7 Cross Crusade - Alpenrose Masters Women 45+ Shari Matyas
DNF Cross Crusade - Alpenrose Women B Sarah Tisdale
22 Cross Crusade - Alpenrose Women B Nicole Strong
44 Cross Crusade - Alpenrose Beginner Women Kemberlea Brainerd
14 Cross Crusade - Alpenrose Beginner Women Alanna Woods
8 Cross Crusade - Alpenrose Beginner Women Laura Cary
3 Cross Crusade - Alpenrose Masters Women 35-44 Julie Browning
6 Thrilla Cross Series Women Nicole Strong
5 Battle at Barlow CCX Beginner Women Melissa Lynett
7 Hood River Cyclocross Classic Masters Women 45+ Shari Matyas
9 Hood River Cyclocross Classic Women B Kim Rueter
4 Sunset Criterium Women Category 4/5 Libby Evans
4 Kruger's Kermesse Beginner Women Laura Cary
7 Kruger's Kermesse Beginner Women Kemberlea Brainerd
4 Kruger's Kermesse Women A Alalia Berry
1 Kruger's Kermesse Women B colleen mcclenahan
2 Kruger's Kermesse Masters Women 45+ Shari Matyas
113 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Kemberlea Brainerd
57 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined colleen mcclenahan
114 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Combined Kemberlea Brainerd
2 Scotty Graham Memorial XC Expert Women Nicole Strong
2 Scotty Graham Memorial XC Pro, Expert Women Nicole Strong
1 OBRA Hillclimb Championship Masters Women 40-44 colleen mcclenahan
3 OBRA Hillclimb Championship Masters Women 40-44 Kemberlea Brainerd
56 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Combined colleen mcclenahan
15 Thrilla Cross Series Women Nicole Strong
17 PIR Category 4/5 Michele Chirgwin
1 Monday PIR: August Series Open Women Kim Rueter
15 Monday PIR Senior Women Kemberlea Brainerd
1 Monday PIR Senior Women Kim Rueter
14 Monday PIR Senior Women Michele Chirgwin
10 Monday PIR: August Series Open Women Kemberlea Brainerd
21 Monday PIR: August Series Open Women Michele Chirgwin
5 High Desert Omnium: Road Race Women 4/Masters Judy Richardson
4 High Desert Omnium: Criterium Category 4/Masters Women Judy Richardson
9 High Desert Omnium: Criterium Category 1/2/3 Women Kim Rueter
70 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Kim Rueter
51 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Judy Richardson
4 High Desert Omnium: Time Trial Women 1/2/3 Kim Rueter
3 High Desert Omnium Women 4/Masters Judy Richardson
1 High Desert Omnium: Time Trial Women 4/Masters Judy Richardson
10 High Desert Omnium Women 1/2/3 Kim Rueter
2 Mary's Peak HC TT Women 4 Erica McKenzie
3 Mary's Peak HC TT Masters Women 3/4/5: 40-44 Kemberlea Brainerd
66 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Kemberlea Brainerd
53 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Erica McKenzie
53 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Erica McKenzie
66 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Kemberlea Brainerd
11 PIR Category 4/5 Michele Chirgwin
2 Monday PIR Senior Women Kim Rueter
8 Monday PIR Senior Women Kemberlea Brainerd
7 OBRA Criterium Championships Masters Women 30-39 Michele Chirgwin
5 OBRA Criterium Championships Masters Women 30-39 Kemberlea Brainerd
8 Crawfish Criterium Women Category 4 Judy Richardson
9 Crawfish Criterium Women Category 4 Michele Chirgwin
2 Crawfish Criterium Women Category 4 Sarah Tisdale
2 Crawfish Criterium Masters Women Kemberlea Brainerd
8 Crawfish Criterium Women 1/2/3 Kim Rueter
12 Monday PIR Women Kemberlea Brainerd
11 Monday PIR Women Michele Chirgwin
2 Monday PIR Women Kim Rueter
164 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Sarah Havlik
192 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Judy Richardson
176 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Kemberlea Brainerd
164 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Sarah Havlik
192 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Judy Richardson
11 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Women 4 Judy Richardson
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Women 35-39 Sarah Havlik
164 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Sarah Havlik
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Women 40-44 Kemberlea Brainerd
176 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Kemberlea Brainerd
176 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Kemberlea Brainerd
192 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Judy Richardson
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Pro/Expert Two-Person Women Nicole Strong
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Pro/Expert Two-Person Women Jessi Brunson
8 Monday PIR: July Series Open Women Kemberlea Brainerd
8 Monday PIR Category 4 Women Mary Jean Filiberti
15 Monday PIR: July Series Novice Women Libby Evans
10 Monday PIR: July Series Novice Women Michele Chirgwin
5 Monday PIR: July Series Novice Women Mary Jean Filiberti
14 Vancouver Courthouse Criterium Women 3/4 Libby Evans
5 Vancouver Courthouse Criterium Women 3/4 Kim Rueter
30 PIR Category 4/5 Michele Chirgwin
4 Monday PIR Novice Women Libby Evans
4 Monday PIR Women 4 Mary Jean Filiberti
3 Green Mountain Criterium Category 4 Women Kemberlea Brainerd
5 Green Mountain Criterium Senior Women Kim Rueter
2 Green Mountain Hilllclimb Category 4 Women Kemberlea Brainerd
4 Green Mountain Criterium Category 4 Women Libby Evans
2 Green Mountain Hilllclimb Senior Women Kim Rueter
2 Mt Tabor Series Women Category 4 Melissa Lynett
11 Mt Tabor Series Overall Senior Women Allison Schaub
5 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Melissa Lynett
9 Mt Tabor Series Overall Senior Women colleen mcclenahan
1 Mt Tabor Series Overall Masters Women 40+ Kemberlea Brainerd
24 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 colleen mcclenahan
19 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Libby Evans
8 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Alanna Woods
DNF Mt Tabor Series Senior Women colleen mcclenahan
4 Mt Tabor Series Overall Senior Women Kim Rueter
7 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Sarah Tisdale
7 Mt Tabor Series Senior Women Kim Rueter
11 Mt Tabor Series Women Category 4 Libby Evans
3 Mt Tabor Series Masters Women Kemberlea Brainerd
10 Mt Tabor Series Women Category 4 Sarah Tisdale
5 Monday PIR Novice Women Mary Jean Filiberti
27 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Kemberlea Brainerd
12 Salem Fairview Circuit Race Women 4 Libby Evans
8 Monday PIR Novice Women Mary Jean Filiberti
6 Monday PIR Novice Women Michele Chirgwin
6 Monday PIR Women Kemberlea Brainerd
2 Mt Tabor Series Masters Women Kemberlea Brainerd
7 Mst/Jr Track Races Masters 35+ Heather VanValkenburg
15 Monday PIR: June Series Open Women Kemberlea Brainerd
14 Monday PIR: June Series Open Women Sarah Tisdale
5 Monday PIR: June Series Open Women Kim Rueter
17 Monday PIR: June Series Novice Women Michele Chirgwin
16 Monday PIR: June Series Novice Women Michele Chirgwin
11 Monday PIR: June Series Novice Women Kemberlea Brainerd
8 Monday PIR Women 1/2/3 Kemberlea Brainerd
8 Mt Tabor Series Women Allison Schaub
3 Mt Tabor Series Women 4 Melissa Lynett
6 Mt Tabor Series Women 4 Alanna Woods
9 Mt Tabor Series Women 4 Sarah Tisdale
3 Mt Tabor Series Women Kim Rueter
4 Mt Tabor Series Women colleen mcclenahan
1 Mt Tabor Series Masters Women Kemberlea Brainerd
13 Monday PIR: Series Standings Novice Women Michele Chirgwin
9 Monday PIR: Series Standings Novice Women Kemberlea Brainerd
3 Monday PIR: Series Standings Open Women Kim Rueter
10 Monday PIR: Series Standings Open Women Sarah Tisdale
2 Monday PIR Senior Women Kim Rueter
14 Monday PIR: Series Standings Novice Women Michele Chirgwin
8 Monday PIR Novice Women Kemberlea Brainerd
7 Monday PIR Novice Women Michele Chirgwin
3 Mt Tabor Series Senior Women Kim Rueter
3 Mt Tabor Series Masters Women Kemberlea Brainerd
6 Mt Tabor Series Category 4 Women Alanna Woods
4 Mt Tabor Series Category 4 Women Sarah Tisdale
7 Monday PIR Women Sarah Tisdale
9 Monday PIR Novice Women Michele Chirgwin
4 Monday PIR Women Kim Rueter
8 Monday PIR Novice Women Kemberlea Brainerd
5 Mt Tabor Series Women Category 4 Sarah Tisdale
9 Mt Tabor Series Women Category 4 Melissa Lynett
12 Mt Tabor Series Women Category 4 Alanna Woods
2 Mt Tabor Series Masters Women 40+ Kemberlea Brainerd
12 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3/4 Women Sarah Tisdale
13 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Sarah Tisdale
5 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3/4 Women Kim Rueter
16 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Judy Richardson
15 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3/4 Women Judy Richardson
3 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Kim Rueter
14 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3/4 Women Sarah Tisdale
3 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3/4 Women Kim Rueter
18 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3/4 Women Judy Richardson
DNS Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Jessi Brunson
4 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Kim Rueter
16 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Judy Richardson
DNS Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Allison Schaub
7 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Sarah Tisdale
5 Mt Tabor Series Senior Women Allison Schaub
4 Mt Tabor Series Senior Women Kim Rueter
13 Mt Tabor Series Women Category 4 Libby Evans
6 Mt Tabor Series Women Category 4 Alanna Woods
2 Mt Tabor Series Masters Women 40+ Kemberlea Brainerd
18 Monday PIR: May Series Novice Women Kemberlea Brainerd
13 Monday PIR: May Series Novice Women Michele Chirgwin
10 Monday PIR: May Series Novice Women Judy Richardson
24 Monday PIR: May Series Novice Women Zan Gibbs
5 Monday PIR: May Series Open Women Allison Schaub
6 Monday PIR Novice Women Kemberlea Brainerd
9 Monday PIR: May Series Novice Women Libby Evans
5 Monday PIR Senior Women Allison Schaub
7 Monday PIR Novice Women Libby Evans
6 Monday PIR: May Series Open Women Kim Rueter
16 Silverton Road Race Women 4 Judy Richardson
3 Monday PIR Novice Women Judy Richardson
4 Monday PIR Novice Women Michele Chirgwin
4 Swan Island Criterium Category 4 Women Libby Evans
4 Swan Island Criterium Masters Women Kemberlea Brainerd
5 Swan Island Criterium Masters Women Michele Chirgwin
5 Monday PIR Women Sarah Tisdale
6 Monday PIR Women Alanna Woods
2 Monday PIR Women Kim Rueter
18 Monday PIR Novice Women Libby Evans
13 Monday PIR Novice Women Kemberlea Brainerd
6 Monday PIR Novice Women Libby Evans
4 Monday PIR Novice Women Amy Homsi
4 Monday PIR Women Allison Schaub
3 OBRA Team Time Trial Championship Category 4 Women Alanna Woods
160 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Kim Rueter
203 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Kemberlea Brainerd
3 OBRA Team Time Trial Championship Category 4 Women Libby Evans
3 OBRA Team Time Trial Championship Category 4 Women Uma Kleppinger
3 OBRA Team Time Trial Championship Category 4 Women Kemberlea Brainerd
2 OBRA Team Time Trial Championship Senior Women Jessi Brunson
202 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
2 OBRA Team Time Trial Championship Senior Women Kim Rueter
201 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Libby Evans
200 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Alanna Woods
2 OBRA Team Time Trial Championship Senior Women colleen mcclenahan
162 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined colleen mcclenahan
2 OBRA Team Time Trial Championship Senior Women Sarah Tisdale
200 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Alanna Woods
159 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Sarah Tisdale
202 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
203 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Kemberlea Brainerd
161 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Jessi Brunson
160 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Kim Rueter
162 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined colleen mcclenahan
159 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Sarah Tisdale
161 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Jessi Brunson
201 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Libby Evans
45 PIR Category 3/4 Kim Rueter
5 Monday PIR Senior Women Allison Schaub
15 Monday PIR Novice Women Kemberlea Brainerd
11 Monday PIR Novice Women Zan Gibbs
2 Spring Thaw DH Expert Women 19-39 Nicole Strong
2 Spring Thaw DH Pro, Expert Women Nicole Strong
4 Spring Thaw XC State Championships Pro, Expert Women Jessi Brunson
2 Spring Thaw XC State Championships Expert Women (Open) Jessi Brunson
38 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Judy Richardson
43 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Category 3/4 Libby Evans
22 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Libby Evans
21 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Judy Richardson
45 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Jude Russell
12 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Women Jude Russell
47 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jessi Brunson
45 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Jude Russell
1 Eugene Time Trial Series Category 3 Women Jessi Brunson
126 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Jessi Brunson
126 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Jessi Brunson
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 3 Women Jessi Brunson
126 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Jessi Brunson
47 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jessi Brunson
45 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Jude Russell
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Kim Rueter
1 Estacada Time Trial Masters Women 30-39 Kim Rueter
DNS Estacada Time Trial Masters Women 50+ Jude Russell
67 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Sarah Havlik
60 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kim Rueter
4 21st Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Expert Women Jessi Brunson
68 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Sarah Havlik
2 Estacada Time Trial Masters Women 30-39 Sarah Havlik
1 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Women Jessi Brunson
7 Three Rivers Road Race Women Category 4 Libby Evans
2 Three Rivers Road Race Masters Women Michele Chirgwin
DNF Estacada Time Trial Masters Women 40-49 Kemberlea Brainerd
27 Port of Hood River Criterium Series Category 3/4 Judy Richardson
33 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jessi Brunson
40 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jude Russell
1 Eugene Time Trial Series Category 3 Women Jessi Brunson
6 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Jude Russell
42 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jude Russell
2 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 3 Women Jessi Brunson
8 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 4 Women Jude Russell
42 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Jude Russell
109 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Jessi Brunson
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jessi Brunson
4 Estacada Time Trial Masters Women 40-49 Uma Kleppinger
125 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Sarah Tisdale
124 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Uma Kleppinger
137 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Kemberlea Brainerd
125 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Sarah Tisdale
2 Estacada Time Trial Women Category 4 Sarah Tisdale
DNF Estacada Time Trial Masters Women 30-39 Sarah Havlik
124 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Uma Kleppinger
137 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kemberlea Brainerd
6 Estacada Time Trial Masters Women 40-49 Kemberlea Brainerd
17 Kings Valley Road Race Women Category 4 Libby Evans
15 Kings Valley Road Race Women Category 4 Sarah Tisdale
8 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Jessi Brunson
16 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Kim Rueter
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jessi Brunson
2 Eugene Time Trial Series Category 3 Women Jessi Brunson
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jessi Brunson
2 Eugene Time Trial Series Category 3 Women Jessi Brunson
61 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Jessi Brunson
61 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jessi Brunson
12 Piece of Cake Women Category 4 Judy Richardson
5 Piece of Cake Women Category 4 Uma Kleppinger
3 Icebreaker Criterium Women 1/2/3 Jessi Brunson
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women 1/2/3 Jessi Brunson
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women Category 4 Melissa Lynett
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women Category 4 Jude Russell
23 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women Category 4 Kemberlea Brainerd
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Women 1/2/3 Jessi Brunson
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Women Category 4 Libby Evans
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Women Category 4 Kemberlea Brainerd
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Women Category 4 Jude Russell
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Women 1/2/3 Jessi Brunson
12 Banana Belt Road Race Series Women Category 4 Jude Russell
6 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Jessi Brunson
250 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Kris Coltvet
247 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Melissa Lynett
238 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Alanna Woods
178 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Sarah Tisdale
242 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Mary Jean Filiberti
154 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jude Russell
256 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kemberlea Brainerd
250 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kris Coltvet
269 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Judy Richardson
247 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Melissa Lynett
269 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Judy Richardson
7 Jack Frost Time Trial Masters Women 40-49 Kemberlea Brainerd
1 Jack Frost Time Trial Masters Women 50+ Jude Russell
2 Jack Frost Time Trial Masters Women 30-39 Kris Coltvet
5 Jack Frost Time Trial Masters Women 50+ Mary Jean Filiberti
178 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Sarah Tisdale
242 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Mary Jean Filiberti
154 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jude Russell
256 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Kemberlea Brainerd
DNS Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Debra Lambourn
19 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Judy Richardson
15 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Melissa Lynett
12 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Alanna Woods
4 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Sarah Tisdale
238 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Alanna Woods
30 Cherry Pie Road Race Women 4 Alanna Woods
39 Cherry Pie Road Race Women 4 Kris Coltvet
25 Cherry Pie Road Race Women 4 Sarah Tisdale