BicycleAttorney.com

Event Category Name Date
17 Monday Night PIR Open 4/5 Edison Clarke-Hoxey 5/13
4 Monday Night PIR Women 1/2/3 Angharad Porteous 5/13
9 Monday Night PIR Novice Matt Newell-Ching 5/13
15 Monday Night PIR Junior Open Abe Newell-Ching 5/13
3 Monday Night PIR Junior Open Edison Clarke-Hoxey 5/13
10 Bear Spring Trap Open 40-49 (Epic Xc) Alexander Banks-Watson 5/12
30 Monday Night PIR Open 4/5 Edison Clarke-Hoxey 5/6
1 Monday Night PIR Junior Edison Clarke-Hoxey 5/6
2 West Coast Gravel Women 45-49 - Leif Erikson Sarah Phillips 5/5
4 West Coast Gravel Women 40-44 - Erik The Red Amy Solana 5/5
6 Oregon Coast Gravel Epic - OBRA Gravel Championships Men 55-59 - Son of Abomination Bob Jacobs 5/4
3 Oregon Coast Gravel Epic - OBRA Gravel Championships Men U23 - Son of Abomination Rowan Jacobs 5/4
2 Oregon Coast Gravel Epic - OBRA Gravel Championships Women 40-44 - Abomination Amy Solana 5/4
4 Monday Night PIR Junior Edison Clarke-Hoxey 4/29
11 Gorge Gravel Grinder Masters Men 60+ Small Gravel James Sunderland 4/28
15 Gorge Gravel Grinder Masters Men 60+ Medium Gravel David Meyer 4/28
42 Gorge Gravel Grinder Masters Men 45-59 - Medium Gravel Trig Rogers 4/28
31 Gorge Gravel Grinder Masters Men 45-59 - Medium Gravel Michael Szwaya 4/28
14 Gorge Gravel Grinder Open Women - Medium Gravel Amy Solana 4/28
2 Gorge Gravel Grinder Masters Women 45-59 - Big Gravel Ann Kennedy 4/28
6 Coast Hills Classic XC Mountain Bike Race Category 2 Men 50-59 Bob Jacobs 4/28
6 Bone Crusher Short Track and XC Olympic: Bone Crusher XC Olympic Category 3 40-59 Men Paul Toufar 4/14
5 Bone Crusher Short Track and XC Olympic: Bone Crusher XC Olympic Category 2 Junior Boys Edison Clarke-Hoxey 4/14
15 Bone Crusher Short Track and XC Olympic: Bone Crusher XC Olympic Category 2 40-49 Men Matt Newell-Ching 4/14
4 Bone Crusher Short Track and XC Olympic: Bone Crusher Short Track - OBRA STXC Championships Junior Boys 13-14 Edison Clarke-Hoxey 4/13
5 Mudslinger Category 3 Men 14-18 Ian Baker 4/6
5 Real West Gravel Short Course Men 60-64 James Sunderland 3/17
5 Real West Gravel Short Course Men 55-59 Trig Rogers 3/17
8 Real West Gravel Long Course Men 50-54 Michael Szwaya 3/17
37 Echo Red to REd Category 2 Men 50-59 Trig Rogers 3/16
25 Echo Red to REd Category 2 Men 50-59 Michael Szwaya 3/16
4 Michael Myers Memorial Time Trial Junior Men 14-17 Edison Clarke-Hoxey 3/9
4 Michael Myers Memorial Time Trial Eddy Road Bike Masters Women 55+ Myra Klettke 3/9