Bicycle Attorney

Event Category Name Date
1 Psychocross Masters Men 50+ Dave Metz 12/9
3 Psychocross: Overall Series Points Junior Men 13-16 Benjamin Boroff 12/9
1 Psychocross: Overall Series Points Masters Women 50+ Donna Metz 12/9
8 Psychocross: Overall Series Points Masters Men 50+ Rick Metz 12/9
6 Psychocross: Overall Series Points Masters Men 50+ Michael Metz 12/9
1 Psychocross: Overall Series Points Masters Men 50+ Dave Metz 12/9
4 Psychocross: Overall Series Points Singlespeed Men Shannon Boroff 12/9
4 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters Women 50+ Donna Metz 12/2
24 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Henry Tuttle 12/2
19 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Rowan Jacobs 12/2
24 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ David Meyer 12/2
16 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Paul Greenwalt 12/2
14 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Dave Metz 12/2
5 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Tom Strodtbeck 12/2
3 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 50+ Michael Metz 12/2
13 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 12/2
2 Psychocross: Overall Series Points Junior Men 13-16 Benjamin Boroff 12/1
1 Psychocross: Overall Series Points Masters Women 50+ Donna Metz 12/1
7 Psychocross: Overall Series Points Masters Men 50+ Rick Metz 12/1
5 Psychocross: Overall Series Points Masters Men 50+ Michael Metz 12/1
1 Psychocross: Overall Series Points Masters Men 50+ Dave Metz 12/1
4 Psychocross: Overall Series Points Singlespeed Men Shannon Boroff 12/1
1 Psychocross Masters Men 50+ Dave Metz 12/1
1 Psychocross Masters Women 50+ Donna Metz 11/25
2 Psychocross Masters Men 50+ Dave Metz 11/25
1 Psychocross Masters Men 50+ Michael Metz 11/25
1 Psychocross: Series Results Junior Men 13-14 Benjamin Boroff 11/25
1 Psychocross: Series Results Masters Women 50+ Donna Metz 11/25
6 Psychocross: Series Results Masters Men 50+ Rick Metz 11/25
2 Psychocross: Series Results Masters Men 50+ Dave Metz 11/25
1 Psychocross: Series Results Masters Men 50+ Michael Metz 11/25
2 Psychocross: Series Results Singlespeed Men Shannon Boroff 11/25
2 Psychocross Junior Men 13-16 Benjamin Boroff 11/24
1 Psychocross Masters Women 50+ Donna Metz 11/24
3 Psychocross Masters Men 50+ Dave Metz 11/24
2 Psychocross Masters Men 50+ Rick Metz 11/24
1 Psychocross Masters Men 50+ Michael Metz 11/24
2 Psychocross Singlespeed Men Shannon Boroff 11/24
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Michael Szwaya 11/18
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 John Weathers 11/18
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Laila Deardorff 11/18
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Donna Metz 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Patty Sturdevant 11/18
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Tina Bender 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 11/18
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Nikki Balderson 11/18
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Peter Blenkiron 11/18
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Rowan Jacobs 11/18
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Henry Tuttle 11/18
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 11/18
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Rowan Jacobs 11/18
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Paul Greenwalt 11/18
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Tom Hill 11/18
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Michael Metz 11/18
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Bob Jacobs 11/18
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Rick Metz 11/18
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Geoff Grummon-Beale 11/18
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 60+ Hugh Givens 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Steven Hyde 11/18
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 50+ Donna Metz 11/11
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 50+ Laila Deardorff 11/11
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 11/11
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 1/2 Nikki Balderson 11/11
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 1/2 Angharad Porteous 11/11
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 1/2 Alexander Banks-Watson 11/11
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 1/2 Scott Bradway 11/11
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 1/2 John Weathers 11/11
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Peter Blenkiron 11/11
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Dave Metz 11/11
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Paul Greenwalt 11/11
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Trig Rogers 11/11
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Tom Hill 11/11
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Martin Baker 11/11
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Tom Strodtbeck 11/11
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Bob Jacobs 11/11
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Michael Metz 11/11
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 50+ Rick Metz 11/11
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 11/11
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 60+ Hugh Givens 11/11
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Paul Toufar 11/11
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Steven Hyde 11/11
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 17-18 Michael Metz 11/11
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 10-12 Henry Tuttle 11/11
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Michael Metz 11/11
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 11/11
3 Corn Cross 2 Masters Women 50+ Donna Metz 11/10
3 Corn Cross 2 Masters 50+ Tom Strodtbeck 11/10
1 Corn Cross 2 Masters 50+ Michael Metz 11/10
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 50+ Donna Metz 11/4
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 50+ Katherine Christensen 11/4
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 35+ 3 Tina Bender 11/4
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 11/4
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 35+ 1/2 Nikki Balderson 11/4
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Peter Blenkiron 11/4
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 10-12 Ian Baker 11/4
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 10-12 Henry Tuttle 11/4
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Ian Baker 11/4
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 11/4
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Dave Metz 11/4
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Michael Metz 11/4
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Martin Baker 11/4
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Bob Jacobs 11/4
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Rick Metz 11/4
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 11/4
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9-12 3/4/5 Henry Tuttle 11/3
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 1/2 Angharad Porteous 11/3
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 Melissa Powers 11/3
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 50+ Donna Metz 11/3
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 50+ Laila Deardorff 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 50+ Katherine Christensen 11/3
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 3 Tina Bender 11/3
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Nikki Balderson 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 11/3
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Peter Blenkiron 11/3
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ James Sunderland 11/3
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Trig Rogers 11/3
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Tom Strodtbeck 11/3
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Donald Newlands 11/3
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Dave Metz 11/3
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Martin Baker 11/3
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Michael Metz 11/3
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Bob Jacobs 11/3
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Rick Metz 11/3
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 11/3
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 10-12 Henry Tuttle 11/3
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 11/3
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 4 Jordan Taylor 11/3
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 1/2 Ann Kennedy 10/28
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Scott Bradway 10/28
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Peter Blenkiron 10/28
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Ian Baker 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Henry Tuttle 10/28
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Ian Baker 10/28
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 10/28
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Paul Greenwalt 10/28
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Trig Rogers 10/28
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Tom Hill 10/28
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Martin Baker 10/28
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Donald Newlands 10/28
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Michael Metz 10/28
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Bob Jacobs 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Rick Metz 10/28
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 10/28
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Geoff Grummon-Beale 10/28
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Paul Toufar 10/28
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Steven Hyde 10/28
4 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 50+ Myra Klettke 10/27
3 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 50+ Donna Metz 10/27
2 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 50+ Laila Deardorff 10/27
5 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Tina Bender 10/27
3 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 60+ Hugh Givens 10/27
18 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 4 Mike Lurie 10/27
17 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Eric Pool 10/27
16 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Dave Metz 10/27
11 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Tom Hill 10/27
9 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Tom Strodtbeck 10/27
6 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Michael Metz 10/27
2 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Rick Metz 10/27
8 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Dolan Halbrook 10/27
5 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 Michael Szwaya 10/27
11 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9-12 3/4/5 Henry Tuttle 10/20
6 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 1/2 Peter Blenkiron 10/20
1 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 1/2 Rick Metz 10/20
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters Women 50+ Donna Metz 10/20
3 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters Women 50+ Laila Deardorff 10/20
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters Women 35+ 1/2 Margi Bradway 10/20
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 2/3 Scott Bradway 10/20
11 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 10-12 Henry Tuttle 10/20
32 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 10/20
11 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Rick Metz 10/20
5 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Dave Metz 10/20
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Tom Strodtbeck 10/20
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 50+ Michael Metz 10/20
24 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 10/20
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Ian Baker 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Henry Tuttle 10/14
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Paul Greenwalt 10/14
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Trig Rogers 10/14
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Ian Kennedy 10/14
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Dave Metz 10/14
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Donald Newlands 10/14
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Tom Hill 10/14
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Tom Strodtbeck 10/14
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Rick Metz 10/14
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Eric Pool 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Michael Metz 10/14
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Bob Jacobs 10/14
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 10/14
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 1/2 Nikki Balderson 10/14
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Michael Collins 10/14
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Scott Bradway 10/14
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Michael Szwaya 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/14
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Jordan Taylor 10/14
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Geoff Grummon-Beale 10/14
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Peter Blenkiron 10/14
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 5 Gwynne Engelking 10/14
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Melissa Powers 10/14
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 50+ Donna Metz 10/14
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 50+ Katherine Christensen 10/14
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 17-18 Michael Metz 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Henry Tuttle 10/14
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 10/14
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Michael Metz 10/14
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Hugh Givens 10/14
89 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Paul Toufar 10/14
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Steven Hyde 10/14
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 4 Jordan Taylor 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 1/2 Nikki Balderson 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 1/2 Kristen minarik 10/7
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 1/2 Doug Minarik 10/7
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/7
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 5 Gwynne Engelking 10/7
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 50+ Donna Metz 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 50+ Laila Deardorff 10/7
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 10/7
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Peter Blenkiron 10/7
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Henry Tuttle 10/7
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Henry Tuttle 10/7
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ James Sunderland 10/7
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Paul Greenwalt 10/7
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Ian Kennedy 10/7
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Trig Rogers 10/7
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Eric Pool 10/7
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Donald Newlands 10/7
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Tom Strodtbeck 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Michael Metz 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Bob Jacobs 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Martin Baker 10/7
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Rick Metz 10/7
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 60+ Hugh Givens 10/7
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Danny Hoile 10/7
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Mike Lurie 10/7
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Steven Hyde 10/7
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 17-18 Michael Metz 10/6
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 10-12 Ian Baker 10/6
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 John Weathers 10/6
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 Melissa Powers 10/6
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 5 Gwynne Engelking 10/6
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 2/3 Diane Moug 10/6
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 50+ Donna Metz 10/6
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 50+ Laila Deardorff 10/6
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 50+ Katherine Christensen 10/6
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 50+ Patty Sturdevant 10/6
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 3 Tina Bender 10/6
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Erica Lurie 10/6
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 10/6
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Nikki Balderson 10/6
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Jordan Taylor 10/6
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Daniel Stuart 10/6
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Peter Blenkiron 10/6
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Ian Baker 10/6
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Michael Metz 10/6
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Ian Kennedy 10/6
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Trig Rogers 10/6
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Dave Metz 10/6
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Tom Hill 10/6
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Donald Newlands 10/6
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Eric Pool 10/6
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Michael Metz 10/6
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Tom Strodtbeck 10/6
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Martin Baker 10/6
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Bob Jacobs 10/6
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Rick Metz 10/6
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 10/6
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 60+ Hugh Givens 10/6
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Mike Lurie 10/6
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Steven Hyde 10/6
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 10/3
6 Blind Date at the Dairy Women 5 Gwynne Engelking 10/3
7 Blind Date at the Dairy Women 3 Sarah Eustis 10/3
15 Blind Date at the Dairy Category 5 Men John Wolf 10/3
20 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Steven Hyde 10/3
43 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Geoff Grummon-Beale 10/3
28 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Paul Greenwalt 10/3
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 10/3
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Martin Baker 10/3
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bob Jacobs 10/3
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Dolan Halbrook 10/3
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 10/3
11 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 Alexander Banks-Watson 10/2
27 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Sarah Eustis 10/2
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Diane Moug 10/2
5 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 1/2 Angharad Porteous 10/2
15 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Trig Rogers 10/2
12 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Michael Metz 10/2
1 Portland Trophy Cup Women 3/4 Diane Moug 10/2
33 Portland Trophy Cup Open 3/4 Daniel Stuart 10/2
39 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mike Lurie 10/2
5 Portland Trophy Cup Junior Open Michael Metz 10/2
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 17-18 3/4/5 Michael Metz 9/29
9 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 15-16 3/4/5 Rowan Jacobs 9/29
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 1/2 Ann Kennedy 9/29
16 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Dolan Halbrook 9/29
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Rick Metz 9/29
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/29
5 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters Women 50+ Donna Metz 9/29
33 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Peter Blenkiron 9/29
30 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Michael Metz 9/29
21 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Rowan Jacobs 9/29
27 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Dave Metz 9/29
25 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Paul Greenwalt 9/29
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Tom Hill 9/29
10 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Tom Strodtbeck 9/29
5 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Michael Metz 9/29
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Bob Jacobs 9/29
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Rick Metz 9/29
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 60+ Hugh Givens 9/29
29 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Steven Hyde 9/26
18 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Paul Greenwalt 9/26
11 Blind Date at the Dairy Women 5 Gwynne Engelking 9/26
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 9/26
6 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Erica Lurie 9/26
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Tom Strodtbeck 9/26
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 9/26
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Martin Baker 9/26
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bob Jacobs 9/26
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Andy Meeks 9/26
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Dolan Halbrook 9/26
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/26
11 Portland Trophy Cup Open 1/2 Alexander Banks-Watson 9/25
12 Portland Trophy Cup Junior Open Michael Metz 9/25
2 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Women 50+ Donna Metz 9/25
2 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 50+ Dave Metz 9/25
1 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 50+ Michael Metz 9/25
1 Twilight Cyclocross Masters Women 50+ Donna Metz 9/25
2 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Dave Metz 9/25
1 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Michael Metz 9/25
11 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 Alexander Banks-Watson 9/25
27 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Sarah Eustis 9/25
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Diane Moug 9/25
5 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 1/2 Angharad Porteous 9/25
13 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Trig Rogers 9/25
20 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Michael Metz 9/25
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 1/2 Angharad Porteous 9/22
16 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 1/2 Alexander Banks-Watson 9/22
13 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 1/2 Rick Metz 9/22
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/22
9 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters Women 50+ Donna Metz 9/22
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 9/22
14 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Jordan Taylor 9/22
17 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Peter Blenkiron 9/22
10 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 15-16 Rowan Jacobs 9/22
23 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Rowan Jacobs 9/22
31 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Paul Greenwalt 9/22
26 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Trig Rogers 9/22
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Tom Strodtbeck 9/22
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Michael Metz 9/22
5 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Bob Jacobs 9/22
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Rick Metz 9/22
21 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Nathan Dramer 9/22
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 60+ Hugh Givens 9/22
12 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Erica Lurie 9/19
4 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Nikki Balderson 9/19
10 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 9/19
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Martin Baker 9/19
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bob Jacobs 9/19
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/19
44 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Steven Hyde 9/19
36 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Trig Rogers 9/19
23 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Geoff Grummon-Beale 9/19
6 Blind Date at the Dairy Women 5 Gwynne Engelking 9/19
10 Blind Date at the Dairy Women 3 Sarah Eustis 9/19
4 Blind Date at the Dairy Women 3 Tina Bender 9/19
22 Blind Date at the Dairy Category 5 Men John Wolf 9/19
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 9/19
11 Portland Trophy Cup Open 1/2 Alexander Banks-Watson 9/18
1 Portland Trophy Cup Women 3/4 Diane Moug 9/18
4 Portland Trophy Cup Women 1/2 Angharad Porteous 9/18
41 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mike Lurie 9/18
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 Alexander Banks-Watson 9/18
25 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Sarah Eustis 9/18
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Diane Moug 9/18
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Angharad Porteous 9/18
10 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Trig Rogers 9/18
2 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Women 50+ Donna Metz 9/18
3 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 50+ Dave Metz 9/18
2 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 50+ Michael Metz 9/18
3 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Dave Metz 9/18
2 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Michael Metz 9/18
21 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 1/2 Alexander Banks-Watson 9/15
10 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Rick Metz 9/15
9 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/15
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 50+ Donna Metz 9/15
5 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 35+ 3 Tina Bender 9/15
3 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 35+ 3 Sarah Eustis 9/15
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 9/15
13 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Jordan Taylor 9/15
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 15-16 Rowan Jacobs 9/15
19 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Rowan Jacobs 9/15
22 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Tom Hill 9/15
14 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Tom Strodtbeck 9/15
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Michael Metz 9/15
3 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Bob Jacobs 9/15
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Rick Metz 9/15
36 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Nathan Dramer 9/15
13 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 60+ Hugh Givens 9/15
39 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Mike Lurie 9/15
5 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Ann Kennedy 9/12
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Eric Pool 9/12
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Martin Baker 9/12
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bob Jacobs 9/12
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/12
18 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Steven Hyde 9/12
19 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Paul Greenwalt 9/12
12 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Geoff Grummon-Beale 9/12
5 Blind Date at the Dairy Women 5 Gwynne Engelking 9/12
1 Blind Date at the Dairy Women 3 Nikki Balderson 9/12
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 9/12
1 Twilight Cyclocross Masters Women 50+ Donna Metz 9/11
3 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Dave Metz 9/11
2 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Michael Metz 9/11
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 Alexander Banks-Watson 9/11
22 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Sarah Eustis 9/11
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Diane Moug 9/11
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Angharad Porteous 9/11
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Trig Rogers 9/11
7 Portland Trophy Cup Open 1/2 Alexander Banks-Watson 9/11
15 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sarah Eustis 9/11
1 Portland Trophy Cup Women 3/4 Diane Moug 9/11
5 Portland Trophy Cup Women 1/2 Angharad Porteous 9/11
11 Corn Cross Men 1/2 Alexander Banks-Watson 9/9
8 Corn Cross Masters 35+ 1/2 John Weathers 9/9
4 Corn Cross Masters Women 50+ Donna Metz 9/9
5 Corn Cross Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 9/9
15 Corn Cross Masters 50+ Paul Greenwalt 9/9
6 Corn Cross Masters 50+ Michael Metz 9/9
3 Corn Cross Masters 50+ Rick Metz 9/9
16 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 1/2 Michael Szwaya 9/8
11 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 1/2 Rick Metz 9/8
6 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters Women 50+ Donna Metz 9/8
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters Women 35+ 3 Tina Bender 9/8
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 9/8
9 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Singlespeed Jordan Taylor 9/8
22 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 2/3 Michael Collins 9/8
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 15-16 Rowan Jacobs 9/8
11 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Rowan Jacobs 9/8
13 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Tom Strodtbeck 9/8
6 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Michael Metz 9/8
5 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Bob Jacobs 9/8
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Rick Metz 9/8
23 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Christopher Tuttle 9/8
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 9/5
7 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Erica Lurie 9/5
6 Blind Date at the Dairy Women 1/2 Ann Kennedy 9/5
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Paul Greenwalt 9/5
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Tom Strodtbeck 9/5
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Martin Baker 9/5
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bob Jacobs 9/5
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers 9/5
36 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Steven Hyde 9/5
7 Blind Date at the Dairy Women 5 Gwynne Engelking 9/5
6 Blind Date at the Dairy Women 3 Sarah Eustis 9/5
4 Blind Date at the Dairy Women 3 Tina Bender 9/5
3 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Dave Metz 9/4
2 Twilight Cyclocross Masters Men 50+ Michael Metz 9/4
20 Portland Trophy Cup Open 3/4 Daniel Stuart 9/4
3 Portland Trophy Cup Women 1/2 Angharad Porteous 9/4
4 Portland Trophy Cup Open 50+ Trig Rogers 9/4
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 15-16 Rowan Jacobs 9/1
24 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Rowan Jacobs 9/1
8 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 1/2 Angharad Porteous 9/1
18 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 1/2 Alexander Banks-Watson 9/1
16 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 1/2 Peter Blenkiron 9/1
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 1/2 Rick Metz 9/1
9 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 50+ Donna Metz 9/1
7 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 50+ Laila Deardorff 9/1
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters Women 35+ 1/2 Ann Kennedy 9/1
12 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Singlespeed Jordan Taylor 9/1
35 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Dave Metz 9/1
33 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Paul Greenwalt 9/1
13 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Tom Strodtbeck 9/1
10 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Michael Metz 9/1
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Bob Jacobs 9/1
2 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Rick Metz 9/1
17 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Nathan Dramer 9/1
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 4 Zac Conklin 9/1
7 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Omnium Eric Gneckow 8/30
2 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Omnium Eric Gneckow 8/28
2 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Team Sprint Eric Gneckow 8/28
2 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Kilo Eric Gneckow 8/28
2 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 500m Eric Gneckow 8/28
9 Monday PIR: Series Results Women 4/5 Sarah Eustis 8/20
9 Monday PIR: Series Results Women 1/2/3 Angharad Porteous 8/20
7 Monday PIR: Series Results Novice Jordan Taylor 8/20
4 Monday PIR: Series Results Track Bike Jordan Taylor 8/20
2 Elite Track State Championships: Saturday Team Sprint Eric Gneckow 8/18
3 Elite Track State Championships: Saturday Men 4/5 4K Eric Gneckow 8/18
3 Elite Track State Championships: Saturday Men 4/5 Kilo Eric Gneckow 8/18
3 Monday PIR Novice Jordan Taylor 8/13
3 Monday PIR Track Bike Jordan Taylor 8/13
10 The Red Line Criterium Men Fixed Gear Zac Conklin 8/12
7 The Red Line Criterium Men Fixed Gear Jordan Taylor 8/12
9 The Red Line Criterium Men 4/5 Jordan Taylor 8/12
2 Swift Summit 200/100 Open Women Ann Kennedy 8/11
7 Swift Summit 200/100 Open Men Zac Conklin 8/11
16 Swift Summit 200/100: Swift Summit 200 Open Men Steve Getsiv 8/11
4 Monday PIR Women 4/5 Sarah Eustis 8/6
3 Monday PIR Track Bike Jordan Taylor 8/6
1 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Omnium Eric Gneckow 7/31
1 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Flying Half Mile Eric Gneckow 7/31
1 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Flying Mile Eric Gneckow 7/31
12 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Margi Bradway 7/30
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Alexander Banks-Watson 7/30
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Grummon-Beale 7/30
20 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Russell Forthuber 7/30
14 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Peter Blenkiron 7/30
12 Portland Short Track Series Clydesdale Paul Toufar 7/30
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Trig Rogers 7/30
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck 7/30
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Nikki Balderson 7/30
3 PVC Alpenrose Cup Open 3K Eric Gneckow 7/24
12 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Peter Blenkiron 7/23
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck 7/23
4 Mountain Man Challenge: Cold Creek Amateur 19-39 Men Russell Forthuber 7/22
1 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Omnium Eric Gneckow 7/17
1 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 Standing Half Mile Eric Gneckow 7/17
2 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 2K Eric Gneckow 7/17
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck 7/16
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Nikki Balderson 7/16
13 Mt. Tabor Series Men 3 Matthew Toupal 7/11
7 Mt. Tabor Series Men 4 Zac Conklin 7/11
10 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Szwaya 7/11
9 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Nathan Dramer 7/11
1 Mt. Tabor Series Senior Women Angharad Porteous 7/11
9 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bob Jacobs 7/11
6 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill 7/11
33 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jon Frommelt 7/10
30 Tuesday Night PIR Men 3/4 Angharad Porteous 7/10
9 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Peter Blenkiron 7/9
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Henry Tuttle 7/9
23 Portland Short Track Series Singlespeed Owen Szwaya 7/9
12 Portland Short Track Series Clydesdale Paul Toufar 7/9
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Paul Diefenbaugh 7/1
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ John Wolf 7/1
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Doug Minarik 7/1
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Kristen minarik 7/1
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Margi Bradway 7/1
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Steve Dale 7/1
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Nikki Balderson 7/1
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Sarah Eustis 7/1
11 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Alexander Banks-Watson 7/1
14 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Michael Collins 7/1
10 Mt. Tabor Series Men 3 Matthew Toupal 6/27
4 Mt. Tabor Series Men 4 Zac Conklin 6/27
12 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jon Frommelt 6/27
10 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Szwaya 6/27
3 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Nathan Dramer 6/27
1 Mt. Tabor Series Senior Women Angharad Porteous 6/27
4 Mt. Tabor Series Women 4/5 Sarah Eustis 6/27
7 Mt. Tabor Series Men 5 Jordan Taylor 6/27
3 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill 6/27
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Henry Tuttle 6/25
7 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Peter Blenkiron 6/25
6 Mt. Tabor Series Category 3 Matthew Toupal 6/20
6 Mt. Tabor Series Category 4 Zac Conklin 6/20
11 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Nathan Dramer 6/20
1 Mt. Tabor Series Senior Women Angharad Porteous 6/20
5 Mt. Tabor Series 4/5 Women Sarah Eustis 6/20
5 Mt. Tabor Series Men 5 Jordan Taylor 6/20
12 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Trig Rogers 6/20
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bob Jacobs 6/20
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Nikki Balderson 6/18
12 Portland Short Track Series Clydesdale Paul Toufar 6/18
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck 6/18
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Alexander Banks-Watson 6/18
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Martin Baker 6/18
6 OBRA Time Trial Championship Masters Women 50-59 Myra Klettke 6/17
4 OBRA Time Trial Championship Masters Women 55-59 Myra Klettke 6/17
13 Silverton OBRA Championship Road Race Men Category 3 Matthew Toupal 6/16
3 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 60+ Jim Fox 6/16
9 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 40+ Dolan Halbrook 6/16
6 Mt. Tabor Series Category 4 Men Michael Collins 6/13
14 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Geoff Grummon-Beale 6/13
10 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Jon Frommelt 6/13
7 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Nathan Dramer 6/13
3 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Dolan Halbrook 6/13
16 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ David Meyer 6/13
13 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill 6/13
10 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bob Jacobs 6/13
37 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nathan Dramer 6/12
6 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Kristen minarik 6/11
9 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Peter Blenkiron 6/11
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Martin Baker 6/11
15 Portland Short Track Series Clydesdale Paul Toufar 6/11
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck 6/11
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Tina Bender 6/11
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Nikki Balderson 6/11
12 Mt. Tabor Series Category 3 Men Matthew Toupal 6/6
21 Mt. Tabor Series Category 4 Men Alexander Banks-Watson 6/6
12 Mt. Tabor Series Category 4 Men Zac Conklin 6/6
7 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Nathan Dramer 6/6
4 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Dolan Halbrook 6/6
1 Mt. Tabor Series Senior Women Angharad Porteous 6/6
22 Mt. Tabor Series Men 5 Jordan Taylor 6/6
13 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ David Meyer 6/6
8 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bob Jacobs 6/6
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill 6/6
26 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jimmy Gantz 6/4
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Grummon-Beale 6/4
11 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Peter Blenkiron 6/4
8 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Michael Collins 6/4
14 Portland Short Track Series Clydesdale Paul Toufar 6/4
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Alexander Banks-Watson 6/4
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck 6/4
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Henry Tuttle 6/4
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Nikki Balderson 6/4
173 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Myra Klettke 6/3
154 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Myra Klettke 6/3
105 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Myra Klettke 6/3
77 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Myra Klettke 6/3
7 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Men 50-54 Steve Getsiv 6/2
6 Mt. Tabor Series Men 3 Matthew Toupal 5/30
15 Mt. Tabor Series Men 4 Peter Blenkiron 5/30
14 Mt. Tabor Series Men 4 Michael Conklin 5/30
13 Mt. Tabor Series Men 4 Michael Collins 5/30
16 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Szwaya 5/30
15 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jon Frommelt 5/30
5 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Nathan Dramer 5/30
4 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Dolan Halbrook 5/30
1 Mt. Tabor Series Senior Women Angharad Porteous 5/30
9 Mt. Tabor Series Men 5 Jordan Taylor 5/30
16 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Strodtbeck 5/30
10 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bob Jacobs 5/30
7 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill 5/30
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Women 40-49 Margi Bradway 5/27
2 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Women 40-49 Nikki Balderson 5/27
21 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ Paul Toufar 5/27
9 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Trig Rogers 5/27
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Bob Jacobs 5/27
6 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Michael Collins 5/27
13 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 1 Expert Women Angharad Porteous 5/27
16 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 1 Expert Men 45+ Martin Baker 5/27
7 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 1 Expert Men 45+ Michael Szwaya 5/27
26 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 5/27
15 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Category 3 Men Matthew Toupal 5/26
1 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Women 1/2 Angharad Porteous 5/26
6 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Zac Conklin 5/26
4 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Alexander Banks-Watson 5/26
3 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Dolan Halbrook 5/26
24 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Geoff Grummon-Beale 5/22
10 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Nathan Dramer 5/22
13 Tuesday Night PIR - Team Series Standings Combined 5/22
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Bob Pool 5/22
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Nathan Dramer 5/22
5 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Alexander Banks-Watson 5/21
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Matthew Toupal 5/21
1 Monday PIR Women 1/2/3 Angharad Porteous 5/21
1 Monday PIR - May Individual Series Points Women 1/2/3 Angharad Porteous 5/21
11 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 30+ Alexander Banks-Watson 5/21
13 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 1/2/3 50+ Steve Getsiv 5/21
18 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 1/2/3 30+ Matthew Toupal 5/21
41 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nathan Dramer 5/15
26 Tuesday Night PIR Men 3/4 Peter Blenkiron 5/15
41 Tuesday Night PIR Men 4/5 Trig Rogers 5/15
11 Tuesday Night PIR Team Series Points Combined 5/15
22 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 3/4 Geoff Grummon-Beale 5/15
8 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 3/4 Nathan Dramer 5/15
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Jon Frommelt 5/14
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Matthew Toupal 5/14
1 Monday PIR Women 1/2/3 Angharad Porteous 5/14
13 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 3 (Novice) Junior Men 14-18 Rowan Jacobs 5/12
4 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 50-59 Bob Jacobs 5/12
11 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 3 Men Matthew Toupal 5/12
6 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Dolan Halbrook 5/12
37 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jon Frommelt 5/8
36 Tuesday Night PIR Men 3/4 Peter Blenkiron 5/8
29 Tuesday Night PIR Men 3/4 Alexander Banks-Watson 5/8
10 Tuesday Night PIR Men 3/4 Geoff Grummon-Beale 5/8
3 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nathan Dramer 5/8
16 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Geoff Grummon-Beale 5/8
7 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Nathan Dramer 5/8
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 50+ Steve Getsiv 5/7
6 Mountain Man Challenge: Dog River 44 Trails Amateur 19-39 Men Daniel Stuart 5/6
4 Mountain Man Challenge: Dog River 44 Trails Amateur 19-39 Men Russell Forthuber 5/6
6 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Dolan Halbrook 5/5
10 Montinore Road Race Men 3 Matthew Toupal 5/5
41 Tuesday Night PIR Men 3/4 Trig Rogers 5/1
32 Tuesday Night PIR Men 3/4 Michael Collins 5/1
27 Tuesday Night PIR Men 3/4 Angharad Porteous 5/1
21 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jon Frommelt 5/1
18 Tuesday Night PIR Men 3/4 Geoff Grummon-Beale 5/1
17 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nathan Dramer 5/1
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Jon Frommelt 4/30
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Matthew Toupal 4/30
1 Monday PIR Women 1/2/3 Angharad Porteous 4/30
1 Monday PIR: Overall Series Total for April Women 1/2/3 Angharad Porteous 4/30
15 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 30+ Michael Collins 4/30
14 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 30+ Alexander Banks-Watson 4/30
5 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 3 (Novice) Men 14-18 Rowan Jacobs 4/29
6 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 50-59 Trig Rogers 4/29
3 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 50-59 Bob Jacobs 4/29
1 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 Dolan Halbrook 4/29
6 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 1 (Expert) Men 45+ Martin Baker 4/29
4 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 1 (Expert) Men 45+ Scott Bradway 4/29
9 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Michael Collins 4/23
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Angharad Porteous 4/23
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Jon Frommelt 4/23
11 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Michael Collins 4/22
1 Barton Park Circuit Race Women 1/2 Angharad Porteous 4/22
1 Monday PIR Women 1/2/3 Angharad Porteous 4/16
14 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Men 14-18 Rowan Jacobs 4/15
5 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 50-59 Bob Jacobs 4/15
3 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 50-59 Trig Rogers 4/15
9 Kings Valley Road Race Women Category 1/2 Diane Moug 4/14
2 Kings Valley Road Race Women Category 1/2 Angharad Porteous 4/14
19 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Nathan Dramer 4/14
9 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Dolan Halbrook 4/14
30 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Steve Getsiv 3/31
11 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Category 3 Men Matthew Toupal 3/31
20 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Steve Getsiv 3/31
6 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Dolan Halbrook 3/31
4 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Junior Men 15-18 Owen Szwaya 3/17
22 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 50-59 Trig Rogers 3/17
9 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 1 (Expert) Men 45+ Michael Szwaya 3/17
113 Jack Frost TT: Combined Combined Angharad Porteous 3/11
189 Jack Frost TT: Combined Combined Myra Klettke 3/11
43 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Collins 3/11
5 Jack Frost TT Senior Women 1/2 Angharad Porteous 3/11
4 Jack Frost TT Category 4/5 Men Michael Collins 3/11
4 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Myra Klettke 3/11
113 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Angharad Porteous 3/11
43 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Michael Collins 3/11
189 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Myra Klettke 3/11
5 Jack Frost TT Overall Senior Women 1/2 Angharad Porteous 3/11
4 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Michael Collins 3/11
4 Jack Frost TT Overall Masters Women 50-59 Myra Klettke 3/11