bicycleattorney.com

Event Category Name
2 Psycho Cross Series: Series Standings Women A Ann Kennedy
1 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 50+ Michael Metz
15 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 35+ B Trig Rogers
10 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 35+ B Jon Frommelt
3 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 35+ A Rick Metz
2 Psycho Cross Series Women A Ann Kennedy
2 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Michael Metz
1 Psycho Cross Series Masters Men 35+ A Rick Metz
1 Psycho Cross Series Women A Ann Kennedy
3 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Michael Metz
8 Psycho Cross Series Masters Men 35+ B Trig Rogers
1 Psycho Cross Series Masters Men 35+ A Rick Metz
2 Kruger's Crossing CX Masters Women 35+ B Maya Foty
6 Kruger's Crossing CX Masters Women 35+ A Erica Lurie
2 Kruger's Crossing CX Masters Women 35+ A Ann Kennedy
DNF Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Martin Baker
14 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Ted Byram
5 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Shannon Boroff
19 Kruger's Crossing CX Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
13 Kruger's Crossing CX Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
30 Kruger's Crossing CX Junior Men Rowan Jacobs
22 Kruger's Crossing CX Junior Men Benjamin Boroff
13 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Ian Kennedy
5 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Tom Hill
3 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Tom Strodtbeck
1 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Michael Metz
6 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Trig Rogers
45 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Mike Lurie
5 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Paul Greenwalt
1 Kruger's Crossing CX Category C Michael Collins
12 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Women B Sarah Eustis
6 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Women B Sadie Grossman
8 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters Women 35+ A Ellene Smith
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters Women 35+ A Ann Kennedy
5 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ A Rick Metz
11 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 13-14 Michael Metz
37 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Michael Metz
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 60+ Mark Schwyhart
DNF OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 50+ Michael Metz
20 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 50+ Ian Kennedy
9 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 50+ Tom Strodtbeck
8 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 50+ Tom Hill
22 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ B Trig Rogers
7 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Beginner Men Mike Lurie
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Sarah Eustis
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Katherine Christensen
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ A Ellene Smith
46 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Andy Meeks
36 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Peter Blenkiron
34 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Donald Newlands
29 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Shannon Boroff
28 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Ted Byram
14 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Michael Szwaya
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Martin Baker
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
34 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Benjamin Boroff
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 60+ Mark Schwyhart
22 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Ian Kennedy
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Michael Metz
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Tom Hill
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Tom Strodtbeck
56 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Paul Zagacki
49 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Casey Davidson
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Paul Greenwalt
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Sarah Eustis
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Sadie Grossman
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Katherine Christensen
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ A Ellene Smith
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Kristen Minarik
61 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Andy Meeks
60 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Bob Jacobs
36 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Michael Szwaya
34 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Peter Blenkiron
33 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Donald Newlands
26 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Dolan Halbrook
22 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Shannon Boroff
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Martin Baker
20 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Rick Metz
19 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
40 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Rowan Jacobs
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Benjamin Boroff
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Hugh Givens
23 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Tom Strodtbeck
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Michael Metz
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Trig Rogers
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Doug Minarik
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Paul Greenwalt
11 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Michael Collins
12 Cross Crusade: Barton Park Women B Sarah Eustis
2 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Ann Kennedy
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Szwaya
32 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Ted Byram
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Donald Newlands
19 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Martin Baker
16 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Rick Metz
20 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
39 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Rowan Jacobs
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Mark Schwyhart
32 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Hugh Givens
30 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Ian Kennedy
16 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Tom Hill
15 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Tom Strodtbeck
7 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Michael Metz
67 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Trig Rogers
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Jon Frommelt
39 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Casey Davidson
11 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Paul Zagacki
6 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Peter Blenkiron
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Doug Minarik
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Dolan Halbrook
17 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Paul Greenwalt
1 Corvallis Cross Classic Masters Men 50+ Rich Cramer
DNF Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ A Bob Jacobs
8 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ A Rick Metz
5 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ A Shannon Boroff
12 Pedalers at the Poor Farm Junior Men Rowan Jacobs
11 Pedalers at the Poor Farm Junior Men Michael Metz
9 Pedalers at the Poor Farm Junior Men Benjamin Boroff
7 Pedalers at the Poor Farm Masters 50+ Ian Kennedy
3 Pedalers at the Poor Farm Masters 50+ Tom Hill
2 Pedalers at the Poor Farm Masters 50+ Tom Strodtbeck
14 Pedalers at the Poor Farm Category C Mike Lurie
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Michael Szwaya
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Ann Kennedy
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Kristen Minarik
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Szwaya
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bob Jacobs
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Donald Newlands
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Ian Kennedy
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Metz
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jon Frommelt
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Doug Minarik
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Donald Newlands
49 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Rowan Jacobs
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Michael Szwaya
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Mike Lurie
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Michael Collins
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Maya Foty
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Ann Kennedy
65 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Andy Meeks
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bob Jacobs
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Donald Newlands
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Szwaya
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Michael Szwaya
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Rowan Jacobs
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Michael Szwaya
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Bill Alsup
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Ian Kennedy
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Tom Strodtbeck
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Metz
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Peter Blenkiron
86 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Trig Rogers
79 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jon Frommelt
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Doug Minarik
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Mike Lurie
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Michael Collins
3 Psycho Cross Series Masters Men 50+ Michael Metz
8 Psycho Cross Series Masters Men 35+ Trig Rogers
6 Psycho Cross Series Masters Men 35+ Jon Frommelt
9 Washougal CX Masters 35+ A Donald Newlands
1 Washougal CX Masters Women 35+ A Ann Kennedy
16 Washougal CX Masters 50+ Tom Strodtbeck
2 Washougal CX Masters 50+ Michael Metz
21 Washougal CX Masters 35+ B Casey Davidson
2 Washougal CX Masters 35+ B Peter Blenkiron
14 Cross Crusade: Cascade Locks Women B Annie Nielsen
12 Cross Crusade: Cascade Locks Masters Women 45+ Patty Sturdevant
5 Cross Crusade: Cascade Locks Masters Women 45+ Katherine Christensen
16 Cross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ A Ellene Smith
7 Cross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ A Ann Kennedy
DNF Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Bob Jacobs
47 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Martin Baker
42 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Donald Newlands
32 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Shannon Boroff
10 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Rick Metz
23 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
16 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
56 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Rowan Jacobs
49 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Benjamin Boroff
1 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Mark Schwyhart
42 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Hugh Givens
14 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Tom Hill
7 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Michael Metz
34 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Casey Davidson
17 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Paul Zagacki
9 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Doug Minarik
3 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Peter Blenkiron
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ A Rick Metz
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men 13-14 Michael Metz
12 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men Michael Metz
18 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 50+ Ian Kennedy
17 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 50+ Tom Strodtbeck
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 50+ Michael Metz
13 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category C Mike Lurie
DNF Blind Date at the Dairy Men A Chris Johnston
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Paul Zagacki
1 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shannon Boroff
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Ian Kennedy
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Tom Strodtbeck
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Bill Alsup
11 Blind Date at the Dairy Women B Sarah Eustis
10 Blind Date at the Dairy Junior U14 Benjamin Boroff
45 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Donald Newlands
34 Cross Crusade: Alpenrose Category B Peter Blenkiron
15 Cross Crusade: Alpenrose Women B Sarah Eustis
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Patty Sturdevant
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Katherine Christensen
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Maya Foty
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Erica Lurie
18 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Ellene Smith
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Ann Kennedy
15 Cross Crusade: Alpenrose Women A Kristen Minarik
63 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Ted Byram
49 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Donald Newlands
47 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bob Jacobs
34 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Martin Baker
25 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Szwaya
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Rick Metz
8 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Michael Szwaya
27 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
60 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Rowan Jacobs
20 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Michael Szwaya
25 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Bill Alsup
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Mark Schwyhart
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Ian Kennedy
42 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Hugh Givens
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Michael Metz
46 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Trig Rogers
29 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Paul Zagacki
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Dolan Halbrook
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Doug Minarik
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Peter Blenkiron
51 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Mike Lurie
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Paul Greenwalt
19 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Dwayne King
21 Cross Crusade: Alpenrose Category C Michael Collins
12 Cross Crusade: Alpenrose Women B Sarah Eustis
10 Cross Crusade: Alpenrose Women B Sadie Grossman
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Katherine Christensen
7 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Patty Sturdevant
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Ellene Smith
6 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Ann Kennedy
37 Cross Crusade: Alpenrose Women A Angharad Porteous
14 Cross Crusade: Alpenrose Women A Kristen Minarik
52 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bob Jacobs
33 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Donald Newlands
29 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Michael Szwaya
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Shannon Boroff
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Rick Metz
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Martin Baker
8 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Michael Szwaya
18 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Michael Metz
32 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
24 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
69 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Rowan Jacobs
61 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Michael Metz
59 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Benjamin Boroff
17 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Michael Szwaya
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Bill Alsup
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Mark Schwyhart
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Tom Strodtbeck
52 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Hugh Givens
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Michael Metz
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Peter Blenkiron
104 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Jon Frommelt
31 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Casey Davidson
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Paul Zagacki
5 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Doug Minarik
25 Cross Crusade: Alpenrose Category C Michael Collins
DNF Blind Date at the Dairy Women A Angharad Porteous
27 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Paul Zagacki
21 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Jon Frommelt
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Donald Newlands
4 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shannon Boroff
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Ian Kennedy
18 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Trig Rogers
14 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Paul Greenwalt
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Benjamin Boroff
20 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters A Donald Newlands
18 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters A Rick Metz
26 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women B Sarah Eustis
2 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women B Sadie Grossman
DNF Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Donald Newlands
15 Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Ted Byram
11 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sarah Eustis
4 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
24 Rapha Portland Trophy Cup Men B Angharad Porteous
23 Rapha Portland Trophy Cup Men B Jon Frommelt
12 Rapha Portland Trophy Cup Men B Peter Blenkiron
4 Cooper Spur Cyclocross Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
1 Cooper Spur Cyclocross Women B Sadie Grossman
5 Cooper Spur Cyclocross Masters Women 35+ A Ellene Smith
10 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ A Shannon Boroff
9 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ A Donald Newlands
12 Cooper Spur Cyclocross Junior Men Benjamin Boroff
15 Cooper Spur Cyclocross Masters 50+ Ian Kennedy
14 Cooper Spur Cyclocross Masters 50+ Danny Knudsen
3 Cooper Spur Cyclocross Masters 50+ Michael Metz
48 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Rowan Jacobs
42 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Michael Metz
40 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Benjamin Boroff
14 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 13-14 Michael Metz
18 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
11 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
10 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ A Bob Jacobs
2 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ A Rick Metz
9 GPRM 2015: Heiser Farm Singlespeed Shannon Boroff
2 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 60+ Mark Schwyhart
30 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ Hugh Givens
28 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ Clint Ebert
19 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ Tom Strodtbeck
4 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ Michael Metz
34 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ B Trig Rogers
28 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ B Jon Frommelt
7 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ B Peter Blenkiron
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Trig Rogers
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Bill Alsup
17 Blind Date at the Dairy Men B Peter Blenkiron
10 Blind Date at the Dairy Men B Doug Minarik
10 Blind Date at the Dairy Men A Chris Johnston
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Paul Zagacki
14 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Donald Newlands
6 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shannon Boroff
5 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bob Jacobs
4 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Martin Baker
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Tom Strodtbeck
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Benjamin Boroff
2 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
19 Rapha Portland Trophy Cup Men B Peter Blenkiron
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Maya Foty
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Ann Kennedy
3 Battle at Barlow Masters 50+ Michael Metz
28 Battle at Barlow Masters 35+ B Jon Frommelt
15 Battle at Barlow Masters 35+ B Casey Davidson
8 Battle at Barlow Masters 35+ B Doug Minarik
5 Battle at Barlow Masters 35+ B Paul Zagacki
30 Battle at Barlow Masters 35+ A Ted Byram
28 Battle at Barlow Masters 35+ A Donald Newlands
4 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men 13-14 Michael Metz
12 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
6 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
1 GPRM 2015: Ninkrossi Women B Sadie Grossman
6 GPRM 2015: Ninkrossi Masters Women 35+ A Ellene Smith
1 GPRM 2015: Ninkrossi Masters Women 35+ A Ann Kennedy
13 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ A Bob Jacobs
3 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ A Rick Metz
22 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men Rowan Jacobs
20 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men Michael Metz
15 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men Benjamin Boroff
4 GPRM 2015: Ninkrossi Singlespeed Shannon Boroff
1 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 60+ Mark Schwyhart
18 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 50+ Clint Ebert
8 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 50+ Michael Metz
34 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ B Trig Rogers
24 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ B Jon Frommelt
19 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Casey Davidson
10 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Doug Minarik
5 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Paul Zagacki
5 Blind Date at the Dairy Women A Kristen Minarik
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Andy Meeks
7 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bob Jacobs
3 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Rick Metz
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Danny Knudsen
19 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Trig Rogers
16 Blind Date at the Dairy Women B Sarah Eustis
14 Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Ted Byram
12 Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Andy Meeks
7 Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Donald Newlands
10 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sarah Eustis
4 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
17 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Donald Newlands
15 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Rick Metz
18 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women B Sarah Eustis
3 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women B Sadie Grossman
50 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Rowan Jacobs
46 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Michael Metz
12 GPRM 2015: Zaaldercross Women A Kristen Minarik
33 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Donald Newlands
32 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Andy Meeks
23 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Martin Baker
13 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Michael Szwaya
2 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Rick Metz
7 GPRM 2015: Zaaldercross Women B Annie Nielsen
5 GPRM 2015: Zaaldercross Women B Sarah Eustis
11 GPRM 2015: Zaaldercross Singlespeed Shannon Boroff
24 GPRM 2015: Zaaldercross Category B Tom Strodtbeck
13 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 13-14 Michael Metz
18 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
4 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 60+ Mark Schwyhart
DNF GPRM 2015: Zaaldercross Masters 50+ Tom Strodtbeck
29 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 50+ Clint Ebert
5 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 50+ Michael Metz
47 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Jon Frommelt
46 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Doug Minarik
44 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Trig Rogers
10 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Peter Blenkiron
9 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Dolan Halbrook
7 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Paul Zagacki
10 GPRM 2015: Zaaldercross Category C Michael Collins
8 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Paul Zagacki
11 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Andy Meeks
9 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Shannon Boroff
7 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bob Jacobs
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Tom Strodtbeck
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Danny Knudsen
10 Blind Date at the Dairy Women B Sarah Eustis
11 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Rowan Jacobs
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Benjamin Boroff
15 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Rick Metz
3 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women B Sadie Grossman
16 Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Ted Byram
3 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
3 Junior Cross Series @Corn Cross Women B Annie Nielsen
9 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ A Bob Jacobs
7 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ A Shannon Boroff
49 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Rowan Jacobs
44 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Benjamin Boroff
23 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
19 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
20 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ A Shannon Boroff
19 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ A Bob Jacobs
6 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ A Rick Metz
3 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ A Michael Szwaya
3 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men 15-16 Michael Szwaya
7 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men 13-14 Michael Metz
11 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men 10-12 Rowan Jacobs
6 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
4 GPRM 2015: Het Meer CX Masters Women 35+ B Maya Foty
3 GPRM 2015: Het Meer CX Masters Women 35+ A Ann Kennedy
1 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 60+ Mark Schwyhart
21 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 50+ Danny Knudsen
18 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 50+ Clint Ebert
12 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 50+ Tom Strodtbeck
8 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ B Paul Zagacki
23 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men Rowan Jacobs
20 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men Michael Metz
18 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men Benjamin Boroff
5 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men Michael Szwaya
12 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Rick Metz
5 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women B Sadie Grossman
29 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men A 35+ Tom Strodtbeck
27 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men A 35+ Andy Meeks
24 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men A 35+ Donald Newlands
7 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men A 35+ Rick Metz
13 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sarah Eustis
5 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
13 Rapha Portland Trophy Cup Men B Peter Blenkiron
4 GPRM 2015: DDCX Junior Men 15-16 Michael Szwaya
8 GPRM 2015: DDCX Junior Men 13-14 Michael Metz
10 GPRM 2015: DDCX Junior Men 10-12 Benjamin Boroff
16 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Donald Newlands
14 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Michael Szwaya
10 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Shannon Boroff
3 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Rick Metz
4 GPRM 2015: DDCX Women B Sarah Eustis
2 GPRM 2015: DDCX Masters Women 35+ A Ann Kennedy
11 GPRM 2015: DDCX Category B Tom Strodtbeck
28 GPRM 2015: DDCX Junior Men Michael Metz
25 GPRM 2015: DDCX Junior Men Benjamin Boroff
8 GPRM 2015: DDCX Junior Men Michael Szwaya
2 GPRM 2015: DDCX Masters 60+ Mark Schwyhart
21 GPRM 2015: DDCX Masters 50+ Clint Ebert
6 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ B Dolan Halbrook
8 Keizer Rapids Cross Series: Final Series Standings Singlespeed Men Shannon Boroff
4 Keizer Rapids Cross Series: Final Series Standings Junior Men Benjamin Boroff
19 Rapha Portland Trophy Cup Masters A Donald Newlands
17 Rapha Portland Trophy Cup Masters A Rick Metz
22 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sarah Eustis
3 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
DNF Rapha Portland Trophy Cup Masters A Ted Byram
12 Rapha Portland Trophy Cup Masters A Donald Newlands
4 Rapha Portland Trophy Cup Women B Sadie Grossman
17 Rapha Portland Trophy Cup Masters B Trig Rogers
25 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
11 Monday PIR Masters Men 4/5 Peter Blenkiron
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men 100+ Scott Sargeant
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Michael Metz
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Ted Byram
36 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Scott Sargeant
20 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Danny Knudsen
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Michael Metz
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Tom Hill
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Maya Foty
6 Keizer Rapids Cross Series: Series Standings Singlespeed Men Shannon Boroff
3 Keizer Rapids Cross Series: Series Standings Junior Men Benjamin Boroff
3 Keizer Rapids Cross Series Singlespeed Men Shannon Boroff
3 Keizer Rapids Cross Series Junior Men Benjamin Boroff
15 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 4/5 Men Michael Collins
19 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Donald Newlands
22 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Rick Metz
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Donald Newlands
19 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Rick Metz
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Michael Collins
27 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Peter Blenkiron
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Trig Rogers
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jon Frommelt
16 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
20 Monday PIR: Team Series Standings Team
17 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Casey Davidson
13 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Paul Zagacki
10 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 50-59 Clint Ebert
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
20 Franz Bakery Crit Category 4/5 Michael Collins
7 Franz Bakery Crit Masters 50+ Clint Ebert
16 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
13 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Sadie Grossman
9 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ann Kennedy
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Martin Baker
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Shannon Boroff
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
9 Portland Short Track Series Clydesdale Dwayne King
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Michael Collins
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ Jim Fox
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Trig Rogers
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ian Kennedy
15 Portland Short Track Series Singlespeed Shannon Boroff
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dolan Halbrook
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Benjamin Boroff
19 Monday PIR: July Series Standings Novice Michael Szwaya
5 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Dolan Halbrook
1 Thursday Track (Movie Night) Category 5 Dolan Halbrook
16 Monday PIR: Series Standings Novice Michael Szwaya
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Hugh Givens
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
11 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
3 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ann Kennedy
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Martin Baker
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Shannon Boroff
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Danny Knudsen
18 Portland Short Track Series Singlespeed Shannon Boroff
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Benjamin Boroff
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
49 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Trig Rogers
24 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jim Fox
58 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Myra Klettke
4 OBRA Uphill TT Championship Masters Women 50-59 Myra Klettke
5 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 50-59 Jim Fox
10 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 40-49 Trig Rogers
2 OBRA Uphill TT Championship Masters Women 55-59 Myra Klettke
2 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 55-59 Jim Fox
6 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 45-49 Trig Rogers
9 High Cascades 100 Clydesdale 200+ Dwayne King
14 Portland Short Track Series Singlespeed Shannon Boroff
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Michael Collins
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Donald Newlands
12 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
8 Portland Short Track Series Elite Men Chris Johnston
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Michael Szwaya
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Shannon Boroff
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Andy Meeks
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Benjamin Boroff
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Sarah Eustis
13 Monday PIR TdF Special Try Bike Racing Day: Series Standings Novice Michael Szwaya
7 Monday PIR TdF Special Try Bike Racing Day Novice Michael Szwaya
58 OUCH: Combined Combined Myra Klettke
33 OUCH: Combined Combined Clint Ebert
28 OUCH: Combined Combined Jim Fox
19 OUCH: Combined Combined Jason Pinkerton
1 OUCH Masters Women 55-59 Myra Klettke
6 OUCH Masters Men 55-59 Clint Ebert
4 OUCH Masters Men 55-59 Jim Fox
2 OUCH Masters Men 35-39 Jason Pinkerton
12 Mt. Tabor Series Men 4 Michael Collins
7 Mt. Tabor Series Men 4 Peter Blenkiron
17 Mt. Tabor Series Masters 40+ Jon Frommelt
6 Mt. Tabor Series Masters 40+ Dolan Halbrook
7 Mt. Tabor Series Women 4/5 Laila Deardorff
2 Mt. Tabor Series Women 4/5 Sadie Grossman
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Jon Frommelt
14 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Martin Baker
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Andy Meeks
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Danny Knudsen
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Michael Collins
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Sarah Eustis
18 Mt. Tabor Series Men Category 4 Michael Collins
8 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Dolan Halbrook
6 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Sadie Grossman
3 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill
3 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 4/5 Men Michael Collins
2 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 4/5 Michael Collins
4 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
15 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
1 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 80+ Martin Baker
1 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 80+ Tom Strodtbeck
2 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 100+ Donald Newlands
2 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Masters 100+ Paul Greenwalt
1 Humbug Hurryup XC Women Epic Open Ann Kennedy
13 Mt. Tabor Series Men Category 4 Michael Collins
24 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Trig Rogers
22 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Bob Jacobs
17 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jon Frommelt
5 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Dolan Halbrook
7 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 4/5 Michael Collins
11 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
4 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ann Kennedy
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Martin Baker
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Shannon Boroff
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Andy Meeks
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
2 Portland Short Track Series Clydesdale Dwayne King
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Danny Knudsen
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Trig Rogers
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Donald Newlands
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Benjamin Boroff
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Sarah Eustis
4 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
12 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
4 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 4/5 Dolan Halbrook
17 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Masters 50+ Jim Fox
17 Mt. Tabor Series Men 4 Michael Collins
9 Mt. Tabor Series Men 4 Peter Blenkiron
8 Mt. Tabor Series Masters 40+ Dolan Halbrook
13 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Mark Schwyhart
12 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Strodtbeck
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Thomas HILL
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 5 Owen L Rogers
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Michael Collins
4 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
8 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
5 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ann Kennedy
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Andy Meeks
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Donald Newlands
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Sarah Eustis
19 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 4/5 Michael Collins
2 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 40-49 Bob Jacobs
2 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Expert Men 45+ Michael Szwaya
3 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Clydesdale Dwayne King
11 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Junior Men 10-13 Rowan Jacobs
37 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Michael Collins
11 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 4/5 Michael Collins
8 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 4/5 Michael Collins
31 Mt. Tabor Series Category 4 Men Oliver Schrang
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Michael Collins
10 Mt. Tabor Series Category 4 Men Peter Blenkiron
24 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jon Frommelt
7 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Dolan Halbrook
12 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Hill
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Tom Strodtbeck
43 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Angharad Porteous
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jon Frommelt
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Michael Collins
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 5 Owen L Rogers
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
1 Monday PIR Women Angharad Porteous
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
18 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
14 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
6 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ann Kennedy
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Andy Meeks
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
5 Portland Short Track Series Clydesdale Dwayne King
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Danny Knudsen
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ian Kennedy
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Donald Newlands
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
31 Hammer Velo Criterium Senior Men Casey Davidson
28 Hammer Velo Criterium Senior Men Paul Zagacki
28 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Casey Davidson
26 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Paul Zagacki
37 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Trig Rogers
23 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Michael Collins
2 Hammer Velo Criterium Men Category 5 Michael Collins
1 Mt. Tabor Series Senior Women Angharad Porteous
8 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Mark Schwyhart
13 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Jon Frommelt
8 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Szwaya
7 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Dolan Halbrook
8 Mt. Tabor Series Men Category 5 Danny Hoile
6 Mt. Tabor Series Men Category 5 Michael Collins
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 4/5 Owen L Rogers
10 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ellene Smith
7 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Ann Kennedy
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Strodtbeck
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Ted Byram
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Peter Blenkiron
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Jason Pinkerton
5 Portland Short Track Series Clydesdale Dwayne King
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ian Kennedy
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Donald Newlands
11 Portland Short Track Series Singlespeed Shannon Boroff
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sadie Grossman
2 Fast Twitch Friday: May Series Standings Novice Men Michael Szwaya
2 Fast Twitch Friday Novice Men Michael Szwaya
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Michael Collins
26 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Paul Zagacki
1 Monday PIR Women Angharad Porteous
3 Monday PIR: May Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
10 Sister's Stampede XC Sport Women 40-49 Sarah Eustis
10 Sister's Stampede XC Sport Men 50-59 Donald Newlands
9 Sister's Stampede XC Sport Men 50-59 Tom Strodtbeck
34 Sister's Stampede XC Sport Men 40-49 Andy Meeks
8 Sister's Stampede XC Sport Men 40-49 Trig Rogers
5 Sister's Stampede XC Sport Men 40-49 Bob Jacobs
17 Sister's Stampede XC Clydesdale 200+ Dwayne King
10 Sister's Stampede XC Expert Men 45+ Michael Szwaya
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Michael Collins
9 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
44 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
25 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
4 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
6 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 50-59 Ian Kennedy
2 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 50-59 Donald Newlands
3 Sun Forest Construction Chainbreaker Expert (Category 1) Women Ann Kennedy
69 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Clint Ebert
64 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Danny Knudsen
51 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Jon Frommelt
28 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Paul Zagacki
27 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
3 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Women Angharad Porteous
3 Coast Hills Classic Sport Men 40-49 Bob Jacobs
8 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 4/5 50+ Clint Ebert
6 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 4/5 50+ Jim Fox
6 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 4/5 40+ Dolan Halbrook
3 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 60+ Mark Schwyhart
20 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Jon Frommelt
1 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Angharad Porteous
35 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Casey Davidson
39 Monday PIR Masters Men 4/5 Trig Rogers
4 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Women 19-39 Ellene Smith
3 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Women 19-39 Sadie Grossman
1 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Women 19-39 Angharad Porteous
5 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 50-59 Tom Strodtbeck
4 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 50-59 Ian Kennedy
10 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 Paul Greenwalt
4 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 Dolan Halbrook
5 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 19-39 Peter Blenkiron
8 Bear Springs - XC Expert (Category 1) Men 45+ Michael Szwaya
2 Bear Springs - XC Clydesdale 200+ Dwayne King
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Paul Zagacki
43 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Jon Frommelt
1 Monday PIR Women Angharad Porteous
13 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 50+ Clint Ebert
5 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Rick Metz
10 Barton Park Circuit Race Men 3 James Ceccorulli
72 As The Raven Flies: Combined Combined Myra Klettke
1 As The Raven Flies Eddy Senior Women Myra Klettke
16 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Angharad Porteous
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jon Frommelt
6 Mudslinger Sport Men 40-49 Paul Greenwalt
1 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Women 3 Angharad Porteous
22 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Jon Frommelt
39 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Schwyhart
5 Gorge Roubaix Women Category 4 Ann Kennedy
14 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Angharad Porteous
14 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Donald Newlands
9 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Jim Fox
41 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Schwyhart
2 Cherry Pie Women 3 Angharad Porteous
15 Cherry Pie Masters Men 40+ Jon Frommelt
41 Dirty Circles Men 4/5 Michael Collins
27 Dirty Circles Masters Men 50+ Scott Sargeant
25 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ Scott Sargeant
21 Dirty Circles 1 Men 4/5 Michael Collins
7 Echo Red to Red XC Category 2 Women 19-39 Annie Nielsen
7 Echo Red to Red XC Clydesdale 200+ Dwayne King
3 Echo Red to Red XC Category 2 Men 50-59 Tom Strodtbeck
74 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Collins
62 Jack Frost TT: Combined Combined Steve Getsiv
85 Jack Frost TT: Combined Combined Jon Frommelt
228 Jack Frost TT: Combined Combined Myra Klettke
15 Jack Frost TT Men 4/5 Michael Collins
9 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Steve Getsiv
14 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Jon Frommelt
3 Jack Frost TT Eddy Senior Women Myra Klettke