Hapi-Go!

Event Category Name
8 Psycho Cross Series: Series Standings Singlespeed Dameon Engblom
6 Psycho Cross Series: Series Standings Men C Dameon Engblom
6 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 35+ B Chad Butler
1 Psycho Cross Series: Series Standings Beginner Men Elijah Salazar
5 Psycho Cross Series Masters Men 35+ B Chad Butler
1 Psycho Cross Series Beginner Men Elijah Salazar
4 Psycho Cross Series Beginner Men Elijah Salazar
1 Kruger's Crossing CX Women A Susannah Hart
2 Kruger's Crossing CX Junior Men 17-18 Cooper Irwin
2 Kruger's Crossing CX Junior Men Cooper Irwin
81 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Andrew Kaylor
3 Kruger's Crossing CX Category C Cooper Irwin
2 Kruger's Crossing CX Unicycle Steven Soto
22 Kruger's Crossing CX Beginner Men Luke Soto
8 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Women A Susannah Hart
4 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Women 10-12 Roxanna Hart
4 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 17-18 Cooper Irwin
6 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 10-12 Luke Soto
14 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Women Roxanna Hart
24 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Luke Soto
15 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Cooper Irwin
DNF OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Clydesdale Eugene Ezman
22 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category C Hannah Hart
12 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category C Cooper Irwin
11 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Beginner Men Luke Soto
64 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Cooper Irwin
60 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Mike Sobolewski
56 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Eugene Ezman
27 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Susannah Hart
36 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Brayton Sobolewski
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Candida Hart
11 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Hannah Hart
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women 10-12 Roxanna Hart
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 17-18 Cooper Irwin
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Luke Soto
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Roxanna Hart
30 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Luke Soto
11 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Cooper Irwin
70 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Chad Butler
66 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Steven Soto
49 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Mike Sobolewski
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Eugene Ezman
46 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Hannah Hart
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Cooper Irwin
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Unicycle Soto Steven
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Women Susannah Hart
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Beginner Men Elijah Salazar
23 Cross Crusade: Portland International Raceway Beginner Men Luke Soto
44 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Nathanael Hart
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Brayton Sobolewski
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 45+ Candida Hart
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Hannah Hart
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women 17-18 Susannah Hart
7 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women 10-12 Roxanna Hart
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 17-18 Cooper Irwin
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men 10-12 Luke Soto
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Roxanna Hart
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Susannah Hart
49 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Cooper Irwin
20 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Luke Soto
103 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Andrew Kaylor
62 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Steven Soto
42 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Mike Sobolewski
29 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Eugene Ezman
63 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Candida Hart
56 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Hannah Hart
36 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Brayton Sobolewski
26 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Cooper Irwin
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Unicycle Hannah Hart
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Unicycle Steven Soto
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Women Susannah Hart
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Beginner Men Luke Soto
25 Cross Crusade: Barton Park Category B Nathanael Hart
24 Cross Crusade: Barton Park Women A Sharon Trammell
23 Cross Crusade: Barton Park Women A Hannah Hart
13 Cross Crusade: Barton Park Women A Susannah Hart
38 Cross Crusade: Barton Park Category A Logan Trammell
5 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Roxanna Hart
4 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 17-18 Cooper Irwin
9 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Luke Soto
13 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Roxanna Hart
27 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Luke Soto
25 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Cooper Irwin
93 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andrew Kaylor
80 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Steven Soto
33 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Mike Sobolewski
34 Cross Crusade: Barton Park Category C Cooper Irwin
3 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Hannah Hart
2 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Steven Soto
11 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Candida Hart
1 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Susannah Hart
22 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Luke Soto
5 Corvallis Cross Classic Woman A Sharon Trammell
8 Corvallis Cross Classic Category A Men Logan Trammell
1 Pedalers at the Poor Farm Category B Brayton Sobolewski
4 Pedalers at the Poor Farm Junior Men Cooper Irwin
12 Pedalers at the Poor Farm Category C Cooper Irwin
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Roxanna Hart
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Susannah Hart
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Roxanna Hart
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Hannah Hart
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Unicycle Hannah Hart
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women Susannah Hart
60 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Hannah Hart
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Nathanael Hart
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Hannah Hart
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Susannah Hart
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Roxanna Hart
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Roxanna Hart
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Unicycle Hannah Hart
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Unicycle Susannah Hart
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women Candida Hart
2 Psycho Cross Series Beginner Men Elijah Salazar
3 Washougal CX Women A Susannah Hart
6 Washougal CX Singlespeed Women Hannah Hart
9 Washougal CX Category B Nathanael Hart
4 Washougal CX Category B Brayton Sobolewski
1 Washougal CX Junior Men 17-18 Cooper Irwin
3 Washougal CX Junior Men Cooper Irwin
2 Washougal CX Masters 60+ Nathaniel Wells
43 Washougal CX Masters 35+ C Andrew Kaylor
17 Washougal CX Masters 35+ C Mike Sobolewski
12 Washougal CX Category C Hannah Hart
10 Washougal CX Category C Cooper Irwin
3 Washougal CX Category C Susannah Hart
33 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Hannah Hart
8 Cross Crusade: Cascade Locks Women A Susannah Hart
5 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Women 10-12 Roxanna Hart
8 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men 17-18 Cooper Irwin
15 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Women Roxanna Hart
23 Cross Crusade: Cascade Locks Junior Men Cooper Irwin
27 Cross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Eugene Ezman
65 Cross Crusade: Cascade Locks Category C Hannah Hart
49 Cross Crusade: Cascade Locks Category C Cooper Irwin
3 Cross Crusade: Cascade Locks Unicycle Hannah Hart
2 Cross Crusade: Cascade Locks Unicycle Cooper Irwin
1 Cross Crusade: Cascade Locks Unicycle Susannah Hart
4 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category B Brayton Sobolewski
16 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Candida Hart
5 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Women 45+ Candida Hart
5 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women A Hannah Hart
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women 10-12 Roxanna Hart
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women 17-18 Charis Darnall
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men 10-12 Luke Soto
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men 17-18 Cooper Irwin
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women Charis Darnall
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women Roxanna Hart
5 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men Luke Soto
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men Cooper Irwin
37 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ C Andrew Kaylor
20 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ C Steven Soto
21 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category C Hannah Hart
12 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category C Cooper Irwin
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Steven Soto
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Women Candida Hart
26 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Beginner Men Luke Soto
2 Blind Date at the Dairy Women A Susannah Hart
41 Blind Date at the Dairy Men C Hannah Hart
15 Blind Date at the Dairy Men C Cooper Irwin
9 Blind Date at the Dairy Stampede Hannah Hart
7 Blind Date at the Dairy Stampede Brian Hart Jr.
3 Blind Date at the Dairy Stampede Susannah Hart
4 Blind Date at the Dairy Junior Women U14 Roxanna Hart
4 Blind Date at the Dairy Junior U18 Cooper Irwin
64 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Susannah Hart
61 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Mike Sobolewski
56 Cross Crusade: Alpenrose Category B Brayton Sobolewski
16 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Candida Hart
34 Cross Crusade: Alpenrose Women A Hannah Hart
13 Cross Crusade: Alpenrose Women A Susannah Hart
8 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Roxanna Hart
5 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 17-18 Cooper Irwin
10 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Luke Soto
15 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Roxanna Hart
36 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Luke Soto
23 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Cooper Irwin
105 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andrew Kaylor
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Steven Soto
30 Cross Crusade: Alpenrose Category C Cooper Irwin
2 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Hannah Hart
1 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Steven Soto
39 Cross Crusade: Alpenrose Women A Hannah Hart
15 Cross Crusade: Alpenrose Women A Susannah Hart
6 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Roxanna Hart
5 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 17-18 Cooper Irwin
8 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Luke Soto
17 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Roxanna Hart
36 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Luke Soto
20 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Cooper Irwin
102 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andrew Kaylor
54 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Steven Soto
38 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Mike Sobolewski
5 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Hannah Hart
4 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Steven Soto
1 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Susannah Hart
10 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Candida Hart
33 Cross Crusade: Alpenrose Category C Cooper Irwin
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Cooper Irwin
12 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women A Susannah Hart
10 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men A Brian Hart Jr.
15 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women C Candida Hart
4 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men C Brayton Sobolewski
13 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men B Brayton Sobolewski
2 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Junior Women Roxanna Hart
4 Rapha Portland Trophy Cup Women C Candida Hart
14 Rapha Portland Trophy Cup Men C Cooper Irwin
6 Rapha Portland Trophy Cup Men B Brayton Sobolewski
3 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
3 Psycho Cross Series Singlespeed Engbolm Dameon
3 Psycho Cross Series Masters Men B 35+ Chad Butler
1 Psycho Cross Series Beginner Elijah Salazar
2 Psycho Cross Series Men C Dameon Engblom
1 Cooper Spur Cyclocross Junior Women 10-12 Roxanna Hart
2 Cooper Spur Cyclocross Junior Men 17-18 Cooper Irwin
6 Cooper Spur Cyclocross Masters Women 45+ Candida Hart
12 Cooper Spur Cyclocross Category B Nathanael Hart
1 Cooper Spur Cyclocross Junior Women Roxanna Hart
7 Cooper Spur Cyclocross Junior Men Cooper Irwin
1 Cooper Spur Cyclocross Masters 60+ Nathaniel Wells
11 Cooper Spur Cyclocross Category C Hannah Hart
7 Cooper Spur Cyclocross Category C Cooper Irwin
3 Cooper Spur Cyclocross Unicycle Hannah Hart
2 Cooper Spur Cyclocross Unicycle Nathaniel Wells
1 Cooper Spur Cyclocross Singlespeed Women Susannah Hart
8 GPRM 2015: Heiser Farm Singlespeed Women Sharon Trammell
3 GPRM 2015: Heiser Farm Singlespeed Women Susannah Hart
15 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women Roxanna Hart
3 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Women 10-12 Roxanna Hart
21 GPRM 2015: Heiser Farm Category A Logan Trammell
5 GPRM 2015: Heiser Farm Beginner Women Holly Wells
21 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Nathaniel Wells
11 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Brayton Sobolewski
5 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 60+ Nathaniel Wells
44 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ C Andrew Kaylor
14 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ C Mike Sobolewski
16 GPRM 2015: Heiser Farm Category C Hannah Hart
15 GPRM 2015: Heiser Farm Beginner Men Candida Hart
44 Blind Date at the Dairy Men C Cooper Irwin
58 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andrew Kaylor
2 Rapha Portland Trophy Cup Women A Susannah Hart
7 Rapha Portland Trophy Cup Men A Brian Hart Jr.
16 Rapha Portland Trophy Cup Men C Cooper Irwin
7 Rapha Portland Trophy Cup Men B Brayton Sobolewski
2 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
3 Battle at Barlow Junior Women 10-12 Roxanna Hart
7 Battle at Barlow Masters Women 45+ Candida Hart
5 Battle at Barlow Junior Women Roxanna Hart
24 Battle at Barlow Category C Hannah Hart
2 Battle at Barlow Unicycle Hannah Hart
20 Battle at Barlow Women A Susannah Hart
5 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Women 10-12 Roxanna Hart
3 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men 17-18 Cooper Irwin
4 GPRM 2015: Ninkrossi Masters Women 45+ Candida Hart
3 GPRM 2015: Ninkrossi Beginner Women Holly Wells
11 GPRM 2015: Ninkrossi Women A Hannah Hart
3 GPRM 2015: Ninkrossi Women A Susannah Hart
9 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Women Roxanna Hart
9 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men Cooper Irwin
20 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Nathaniel Wells
8 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Brayton Sobolewski
3 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 60+ Nathaniel Wells
13 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ C Mike Sobolewski
26 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Hannah Hart
18 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Cooper Irwin
67 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andrew Kaylor
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Cooper Irwin
31 Rapha Portland Trophy Cup Men C Hannah Hart
27 Rapha Portland Trophy Cup Men C Cooper Irwin
2 Rapha Portland Trophy Cup Men C Brayton Sobolewski
2 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
12 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men A Brian Hart Jr.
3 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Brayton Sobolewski
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Roxanna Hart
2 Hop Cross at Rogue Farms Women A Sharon Trammell
12 Hop Cross at Rogue Farms Category A Logan Trammell
8 Hop Cross at Rogue Farms Masters 35+ C Andrew Kaylor
16 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women Roxanna Hart
35 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Luke Soto
23 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Cooper Irwin
18 GPRM 2015: Zaaldercross Women A Hannah Hart
6 GPRM 2015: Zaaldercross Beginner Women Holly Wells
DNF GPRM 2015: Zaaldercross Category B Nathaniel Wells
6 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Women 10-12 Roxanna Hart
5 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 17-18 Cooper Irwin
6 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 10-12 Luke Soto
11 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 60+ Nathaniel Wells
25 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ C Mike Sobolewski
20 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ C Steven Soto
25 GPRM 2015: Zaaldercross Category C Cooper Irwin
3 GPRM 2015: Zaaldercross Category C Brayton Sobolewski
1 GPRM 2015: Zaaldercross Unicycle Steven Soto
41 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Andrew Kaylor
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Cooper Irwin
11 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men A Brian Hart Jr.
4 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Brayton Sobolewski
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Roxanna Hart
11 Rapha Portland Trophy Cup Women A Hannah Hart
6 Rapha Portland Trophy Cup Men A Brian Hart Jr.
30 Rapha Portland Trophy Cup Men C Hannah Hart
23 Rapha Portland Trophy Cup Men C Cooper Irwin
17 Rapha Portland Trophy Cup Men C Susannah Hart
5 Rapha Portland Trophy Cup Men C Brayton Sobolewski
2 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
6 Junior Cross Series @Corn Cross Beginner Women Charis Darnall
4 Junior Cross Series @Corn Cross Women A Hannah Hart
30 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Luke Soto
22 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Cooper Irwin
22 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women Ellie Darnall
17 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women Roxanna Hart
16 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women Charis Darnall
6 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 17-18 Cooper Irwin
5 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 10-12 Luke Soto
6 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women 17-18 Charis Darnall
4 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women 15-16 Ellie Darnall
4 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Women 10-12 Roxanna Hart
14 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ C Andrew Kaylor
6 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ C Steven Soto
4 Junior Cross Series @Corn Cross Category C Cooper Irwin
6 GPRM 2015: Het Meer CX Women A Hannah Hart
6 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Women 10-12 Roxanna Hart
3 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men 17-18 Cooper Irwin
2 GPRM 2015: Het Meer CX Beginner Women Holly Wells
19 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Nathaniel Wells
2 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 60+ Nathaniel Wells
35 GPRM 2015: Het Meer CX Category C Hannah Hart
29 GPRM 2015: Het Meer CX Category C Cooper Irwin
8 GPRM 2015: Het Meer CX Category C Brayton Sobolewski
17 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ C Mike Sobolewski
7 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Women Roxanna Hart
9 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Men Cooper Irwin
6 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Brayton Sobolewski
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Roxanna Hart
14 Rapha Portland Trophy Cup Women A Hannah Hart
13 Rapha Portland Trophy Cup Men A Brian Hart Jr.
29 Rapha Portland Trophy Cup Men C Cooper Irwin
6 Rapha Portland Trophy Cup Men C Brayton Sobolewski
2 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
2 GPRM 2015: DDCX Junior Women 17-18 Charis Darnall
4 GPRM 2015: DDCX Junior Men 17-18 Cooper Irwin
3 GPRM 2015: DDCX Junior Men 10-12 Luke Soto
16 GPRM 2015: DDCX Women A Hannah Hart
10 GPRM 2015: DDCX Women A Susannah Hart
30 GPRM 2015: DDCX Category A Logan Trammell
15 GPRM 2015: DDCX Category A Brian Hart Jr.
6 GPRM 2015: DDCX Beginner Women Holly Wells
20 GPRM 2015: DDCX Category B Nathaniel Wells
11 GPRM 2015: DDCX Junior Women Charis Darnall
15 GPRM 2015: DDCX Junior Men Luke Soto
13 GPRM 2015: DDCX Junior Men Cooper Irwin
4 GPRM 2015: DDCX Masters 60+ Nathaniel Wells
42 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Steven Soto
15 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Mike Sobolewski
13 GPRM 2015: DDCX Clydesdale Eugene Ezman
39 GPRM 2015: DDCX Category C Hannah Hart
35 GPRM 2015: DDCX Category C Cooper Irwin
6 GPRM 2015: DDCX Category C Brayton Sobolewski
12 Rapha Portland Trophy Cup Women A Susannah Hart
10 Rapha Portland Trophy Cup Men A Brian Hart Jr.
3 Rapha Portland Trophy Cup Men C Brayton Sobolewski
18 Rapha Portland Trophy Cup Men B Brayton Sobolewski
2 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
13 Rapha Portland Trophy Cup Women A Hannah Hart
18 Rapha Portland Trophy Cup Men A Brian Hart Jr.
29 Rapha Portland Trophy Cup Men C Cooper Irwin
7 Rapha Portland Trophy Cup Men C Brayton Sobolewski
1 Rapha Portland Trophy Cup Junior Women Roxanna Hart
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women (12-18) Charis Darnall
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Men (12-18) Cooper Irwin
19 Keizer Rapids Cross Series Masters Men 50+ Dennis Engblom
1 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Junior Women 17-18 Charis Darnall
5 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Susannah Hart
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
27 Portland Short Track Series Singlespeed Cooper Irwin
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brayton Sobolewski
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Ellie Darnall
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Candida Hart
29 Portland Short Track Series Singlespeed Cooper Irwin
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Ellie Darnall
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
11 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
40 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Nathaniel Wells
2 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 60-69 Nathaniel Wells
2 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 60-64 Nathaniel Wells
18 High Cascades 100 Singlespeed Men Logan Trammell
9 High Cascades 100 Open Women Susannah Hart
52 High Cascades 100 Open Men Dameon Engblom
32 High Cascades 100 Open Men Brian Hart Jr.
25 Portland Short Track Series Singlespeed Cooper Irwin
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brayton Sobolewski
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Ellie Darnall
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Hannah Hart
5 Oregon 12/24 XC: 24 hour Solo Open Men Brian Hart Jr.
3 Oregon 12/24 XC: 24 hour Solo Open Women Susannah Hart
1 Oregon 12/24 XC: 12 hour Junior Men Cooper Irwin
50 OUCH: Combined Combined Nathaniel Wells
5 OUCH Masters Men 60+ Nathaniel Wells
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
25 Portland Short Track Series Singlespeed Cooper Irwin
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
7 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Women Roxanna Hart
7 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Women Charis Darnall
12 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Men Nathanael Hart
15 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed Hannah Hart
3 Six Hours of Mt. Hood Solo Women Susannah Hart
30 Six Hours of Mt. Hood Solo Men Cooper Irwin
11 Six Hours of Mt. Hood Solo Men Brian Hart Jr.
5 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Nathanael Hart
6 Fast Twitch Friday: June Series Standings Novice Women Hannah Hart
4 Fast Twitch Friday: June Series Standings Novice Women Susannah Hart
13 Fast Twitch Friday: June Series Standings Novice Men Nathanael Hart
42 Fast Twitch Friday: June Series Standings Sprinter Hannah Hart
3 Fast Twitch Friday Novice Men Nathanael Hart
4 Fast Twitch Friday Sprint E Hannah Hart
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
25 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Zach Lang
30 Portland Short Track Series Singlespeed Cooper Irwin
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brayton Sobolewski
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Candida Hart
2 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 13-14 Omnium Nathanael Hart
2 Fast Twitch Friday Junior A Nathanael Hart
7 Mt. Tabor Series Women 4/5 Susannah Hart
6 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Susannah Hart
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Zach Lang
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
16 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 40-49 Chad Butler
5 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 19-39 Cooper Irwin
2 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Novice (Category 3) Men 19-39 Zach Lang
3 Fast Twitch Friday Novice Women Hannah Hart
2 Fast Twitch Friday Novice Women Susannah Hart
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brayton Sobolewski
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Zach Lang
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Hannah Hart
5 ROTJ (Return on the Jedi) Sport (Category 2) Men 40-49 Chad Butler
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brian Hart Jr.
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Zach Lang
8 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brayton Sobolewski
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
17 Monday PIR: May Series Standings Women 4/5 Hannah Hart
2 Monday PIR: May Series Standings Women 4/5 Susannah Hart
14 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Hannah Hart
2 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Susannah Hart
10 Monday PIR Women 4/5 Hannah Hart
4 Monday PIR Women 4/5 Susannah Hart
12 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Hannah Hart
1 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Susannah Hart
8 Monday PIR Women 4/5 Hannah Hart
2 Monday PIR Women 4/5 Susannah Hart
13 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Women 4/5 Hannah Hart
1 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Women 4/5 Susannah Hart
1 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D: Series Standings Amateur 19-39 Women Susannah Hart
19 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D: Series Standings Amateur 19-39 Men Brian Hart Jr.
2 Coast Hills Classic Sport Men 19-39 Dameon Engblom
1 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D Amateur 19-39 Women Susannah Hart
18 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D Amateur 19-39 Men Zach Lang
16 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D Amateur 19-39 Men Nathanael Hart
9 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D Amateur 19-39 Men Brian Hart Jr.
34 Monday PIR Novice Hannah Hart
2 Monday PIR: April Series Standings Women 4/5 Susannah Hart
4 Monday PIR Women 4/5 Susannah Hart
3 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Women 50+ Candida Hart
5 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Women 19-39 Hannah Hart
3 Bear Springs - XC Junior Women (Category 3) 14-18 Charis Darnall
2 Bear Springs - XC Junior Women (Category 3) 10-13 Roxanna Hart
4 Bear Springs - XC Junior Men (Category 3) 14-18 Zach Lang
3 Bear Springs - XC Junior Men (Category 2) Men 14-18 Cooper Irwin
2 Bear Springs - XC Junior Men (Category 2) Men 14-18 Nathanael Hart
3 Bear Springs - XC Expert (Category 1) Women Susannah Hart
26 Bear Springs - XC Expert (Category 1) Men 19-44 Brian Hart Jr.
9 Bear Springs - Short Track: Bear Springs - STXC Overall Overall Zach Lang
1 Bear Springs - Short Track Junior Men 10-18 Zach Lang
2 Monday PIR Women 4/5 Susannah Hart
16 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Hannah Hart
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Susannah Hart
10 Mudslinger Sport Men 19-39 Logan Tremmell
21 Mountain Man Challenge Series: Nestor Peak Super D Amateur 19-39 Men Zachary Long
34 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Nathaniel Wells
52 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Nathaniel Wells
1 Mountain Man Challenge Series Amateur 19-39 Women Susannah Hart
22 Mountain Man Challenge Series Amateur 19-39 Men Brian Hart Jr.
4 Cherry Pie Masters Men 40+ 4/5 Chad Butler
17 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Chad Butler
5 Southern Oregon Time Trial Series: Series Standings Masters Men 40+ Chad Butler
7 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Chad Butler
4 Dirty Circles 3 Masters Men 3/4 Chad Butler
4 Dirty Circles 3 Junior Men Cooper Irwin
20 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Chad Butler
8 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Chad Butler
5 Dirty Circles 2 Junior Men Zach Lang
4 Dirty Circles 2 Junior Men Cooper Irwin
DNF Dirty Circles 2 Women 4/5 Hannah Hart
40 Dirty Circles 2 Men 4/5 Brad Davidson
21 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Chad Butler
5 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Chad Butler
29 Dirty Circles Men 4/5 Brad Davidson
5 Dirty Circles Masters Men 3/4 Chad Butler
8 Dirty Circles Junior Men Zach Lang
3 Dirty Circles Junior Men Cooper Irwin
12 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 Chad Butler
8 Dirty Circles 1 Junior Men Zach Lang
6 Dirty Circles 1 Junior Men Cooper Irwin
1 Echo Red to Red XC Category 3 Junior Women 10-18 Roxanna Hart
6 Echo Red to Red XC Category 3 Women 40+ Candida Hart
6 Echo Red to Red XC Category 2 Women 50+ Holly Wells
10 Echo Red to Red XC Category 2 Women 19-39 Hannah Hart
3 Echo Red to Red XC Category 1 Women 19-39 Susannah Hart
3 Echo Red to Red XC Category 3 Junior Men 10-13 Nathanael Hart
16 Echo Red to Red XC Category 3 Men 19-39 Zach Lang
10 Echo Red to Red XC Category 2 Men 50-59 Nathaniel Wells
4 Echo Red to Red XC Category 2 Men 15-18 Cooper Irwin
11 Echo Red to Red XC Category 1 Men 19-39 Brian Hart Jr.
150 Jack Frost TT: Combined Combined Nathaniel Wells
302 Jack Frost TT: Combined Combined Charis Darnall
310 Jack Frost TT: Combined Combined Roxanna Hart
280 Jack Frost TT: Combined Combined Zach Lang
251 Jack Frost TT: Combined Combined Cooper Irwin
4 Jack Frost TT Junior Women 15-18 Charis Darnall
4 Jack Frost TT Junior Women 10-14 Roxanna Hart
31 Jack Frost TT Men 4/5 Nathaniel Wells
3 Jack Frost TT Junior Women 17-18 Charis Darnall
4 Jack Frost TT Junior Women 10-12 Roxanna Hart
2 Jack Frost TT Junior Men 17-18 Zach Lang
1 Jack Frost TT Junior Men 17-18 Cooper Irwin
1 New Year's Revolution Cross Masters Men B/C 35+ Chad Butler
1 New Year's Revolution Cross Senior Men Category A/B Logan Trammell