Team Rose City

Event Category Name Date
8 Kruger's Crossing Masters Women 35+ Barbara Thiele 12/3
13 Kruger's Crossing Masters Men B 35+ James Thiele 12/3
11 Kruger's Crossing Masters Men B 35+ Paul Mautner 12/3
12 Cross Crusade (USGP Finale) Masters C Guus Sophie 11/19
48 Cross Crusade (USGP Finale) Men B Paul Mautner 11/19
25 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Women Barbara Thiele 11/12
23 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Men 50+ Darell Provencher 11/12
48 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters B 35+ Guus Sophie 11/12
34 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters B 35+ Paul Mautner 11/12
33 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters B 35+ David Miller 11/12
29 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters B 35+ James Thiele 11/12
23 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Men 50 Darell Provencher 11/12
64 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters C Darell Provencher 11/12
57 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Singlespeed Darell Provencher 11/12
46 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Singlespeed Mark Ontiveros 11/12
51 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters B 35+ Paul Mautner 11/5
40 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters B 35+ James Thiele 11/5
30 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters B 35+ Guus Sophie 11/5
11 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Masters 35+ James Thiele 11/4
41 Cross Crusade Masters B 35+ James Thiele 10/29
37 Cross Crusade Masters B 35+ Paul Mautner 10/29
35 Cross Crusade Masters B 35+ Guus Sophie 10/29
13 Cross Crusade Masters Men 50+ Darell Provencher 10/29
54 Cross Crusade Masters B 35+ David Miller 10/22
52 Cross Crusade Masters B 35+ Paul Mautner 10/22
46 Cross Crusade Masters B 35+ James Thiele 10/22
36 Cross Crusade Masters B 35+ Guus Sophie 10/22
20 Cross Crusade Masters Women Renata Hahn 10/22
57 Cross Crusade Singlespeed Evan Cumpston 10/15
53 Cross Crusade Singlespeed Mark Ontiveros 10/15
48 Cross Crusade Masters B 35+ James Thiele 10/15
47 Cross Crusade Masters B 35+ David Miller 10/15
39 Cross Crusade Masters B 35+ Guus Sophie 10/15
20 Cross Crusade Masters Women Pam Reid 10/15
18 Cross Crusade Masters Women Barbara Thiele 10/15
19 Cross Crusade Masters Men 50+ Darell Provencher 10/15
36 Veloce's Battle at Barlow CCX Masters B 35+ James Thiele 10/8
14 Veloce's Battle at Barlow CCX Masters Women Barbara Thiele 10/8
18 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ James Thiele 10/7
17 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ David Miller 10/4
23 Cross Crusade Masters Men 50+ Darell Provencher 10/1
62 Cross Crusade Singlespeed Mark Ontiveros 10/1
50 Cross Crusade Masters B 35+ Paul Mautner 10/1
48 Cross Crusade Masters B 35+ James Thiele 10/1
23 Cross Crusade Masters B 35+ Guus Sophie 10/1
19 Cross Crusade Masters B 35+ David Miller 10/1
25 Hood River Cyclocross Classic Masters B 35+ James Thiele 9/24
22 Hood River Cyclocross Classic Masters B 35+ Paul Mautner 9/24
18 Hood River Cyclocross Classic Masters B 35+ Guus Sophie 9/24
13 Hood River Cyclocross Classic Masters Women Barbara Thiele 9/24
11 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Masters Men 35+ Paul Mautner 9/19
7 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 35+ Paul Mautner 9/19
8 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ David Miller 9/13
17 OBRA Championship Points Races Senior Men Darell Provencher 9/9
16 OBRA Championship Points Races Senior Men Eric Christenson 9/9
13 OBRA Championship Points Races Senior Men Paul Mautner 9/9
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Paul Mautner 9/7
4 Fast Twitch Fridays - Season Totals Masters Men Darell Provencher 9/1
15 Fast Twitch Fridays - Season Totals Sprinter Darell Provencher 9/1
34 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Ted Forgeron 8/31
24 Alpenrose Thursday Series - August Series Senior Men Paul Mautner 8/31
9 Alpenrose Thursday Series - August Series Category 3 Men Eric Christenson 8/31
9 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Men Paul Mautner 8/31
2 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men Eric Christenson 8/31
14 Mst/Jr Track Races - August Series Masters Darell Provencher 8/29
9 Mst/Jr Track Races - August Series Masters Paul Mautner 8/29
6 Mst/Jr Track Races - August Series Masters Eric Christenson 8/29
5 Mst/Jr Track Races - August Series Masters James Thiele 8/29
8 Mst/Jr Track Races - August Series Masters Women Pam Reid 8/29
2 Mst/Jr Track Races - August Series Masters Women Barbara Thiele 8/29
9 Monday PIR - August Series Open Women Renata Hahn 8/28
17 Monday PIR Masters 4/5 James Thiele 8/28
39 High Desert Omnium - Criterium Masters Eric Christenson 8/26
7 Mst/Jr Track Races Masters James Thiele 8/22
2 Mst/Jr Track Races Masters Eric Christenson 8/22
3 Mst/Jr Track Races Women Barbara Thiele 8/22
7 Monday PIR - Series Standings Open Women Renata Hahn 8/21
2 Falls City Firecracker MTB Sport Veteran Women Barbara Thiele 8/20
8 Falls City Firecracker MTB Sport 40-49 James Thiele 8/20
7 OBRA Masters Track Champs Masters Men 30-49 - Points Race Paul Mautner 8/20
5 OBRA Masters Track Champs Masters 50+ Points Race Eric Christenson 8/20
1 OBRA Masters Track Champs Masters 50+ Points Race Darell Provencher 8/20
8 OBRA Masters Track Champs Masters Men - 3K Paul Mautner 8/20
2 OBRA Masters Track Champs Masters Men - 2K Eric Christenson 8/20
1 OBRA Masters Track Champs Masters Men - 2K Darell Provencher 8/20
6 OBRA Masters Track Champs Masters - Keirin Paul Mautner 8/19
1 OBRA Masters Track Champs Masters 55+ Sprints Eric Christenson 8/19
3 OBRA Masters Track Champs Masters 45-49 - Sprints Paul Mautner 8/19
1 OBRA Masters Track Champs Masters 50-54 - Sprints Darell Provencher 8/19
3 OBRA Masters Track Champs Masters Women Team Sprint Barbara Thiele 8/19
4 OBRA Masters Track Champs Masters Team Sprints Paul Mautner 8/19
4 OBRA Masters Track Champs Masters Team Sprints Eric Christenson 8/19
4 OBRA Masters Track Champs Masters Team Sprints Darell Provencher 8/19
8 OBRA Masters Track Champs Masters 40-49 - Kilometer James Thiele 8/19
6 OBRA Masters Track Champs Masters 40-49 - Kilometer Paul Mautner 8/19
1 OBRA Masters Track Champs Masters 50-54/500m TT Darell Provencher 8/19
1 OBRA Masters Track Champs Masters 55+ 500m TT Eric Christenson 8/19
8 OBRA Masters Track Champs Masters Women - 500m TT Barbara Thiele 8/19
9 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Paul Mautner 8/17
10 Mst/Jr Track Races - TT Times Masters - 200m James Thiele 8/15
5 Mst/Jr Track Races - TT Times Masters - 200m Eric Christenson 8/15
8 Mst/Jr Track Races - TT Times Masters - Kilo James Thiele 8/15
1 Mst/Jr Track Races - TT Times Masters - Kilo Eric Christenson 8/15
9 Mst/Jr Track Races - TT Times Masters - 500m James Thiele 8/15
2 Mst/Jr Track Races - TT Times Masters - 500m Eric Christenson 8/15
4 Mst/Jr Track Races - TT Times Women - 500m Barbara Thiele 8/15
9 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Sport Women Pam Reid 8/14
4 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Sport Men 45+ James Thiele 8/14
3 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Sport Men 45+ James Thiele 8/14
5 Monday PIR - Series Standings Open Women Renata Hahn 8/14
28 OBRA Criterium Championships Masters 40+ Paul Mautner 8/13
6 OBRA Criterium Championships Masters 50+ Eric Christenson 8/13
1 OBRA Criterium Championships Masters Women 50 Barbara Thiele 8/13
21 Crawfish Criterium Masters Paul Mautner 8/12
6 Mst/Jr Track Races Masters - Australian Pursuit Paul Mautner 8/8
5 Mst/Jr Track Races Masters - Australian Pursuit James Thiele 8/8
4 Mst/Jr Track Races Masters Women - Australian Pursuit Pam Reid 8/8
3 Mst/Jr Track Races Masters Women - Australian Pursuit Barbara Thiele 8/8
7 Portland MTB Short Track Series Sport Women Pam Reid 8/7
5 Portland MTB Short Track Series Sport Men 45+ James Thiele 8/7
4 Monday PIR Women Renata Hahn 8/7
100 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined James Thiele 8/6
32 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Buck 8/6
20 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Ted Forgeron 8/6
69 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Christenson 8/6
147 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Renata Hahn 8/6
138 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Barbara Thiele 8/6
5 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 8/6
100 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined James Thiele 8/6
32 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Jeff Buck 8/6
20 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Ted Forgeron 8/6
69 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Eric Christenson 8/6
147 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Renata Hahn 8/6
138 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Barbara Thiele 8/6
5 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Combined Roger Johnson 8/6
100 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined James Thiele 8/6
32 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Jeff Buck 8/6
20 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Ted Forgeron 8/6
69 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Eric Christenson 8/6
147 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Renata Hahn 8/6
138 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Barbara Thiele 8/6
5 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 8/6
11 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 45-49 James Thiele 8/6
4 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 50-54 Jeff Buck 8/6
1 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 50-54 Ted Forgeron 8/6
2 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 55-59 Eric Christenson 8/6
4 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Women 45-49 Renata Hahn 8/6
2 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Women 50-54 Barbara Thiele 8/6
2 OBRA Time Trial Championships - 20K Masters Men 65+ Roger Johnson 8/6
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Madison Paul Mautner 8/5
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Couples Team Sprint Paul Mautner 8/5
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Couples Team Sprint James Thiele 8/5
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Couples Team Sprint Barbara Thiele 8/5
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Team Sprints Paul Mautner 8/5
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Team Pursuits Barbara Thiele 8/5
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Team Pursuits Paul Mautner 8/5
10 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Paul Mautner 8/3
8 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Ted Forgeron 8/3
1 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Women Barbara Thiele 8/2
17 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Masters Men Eric Christenson 8/2
27 The Mid-Summer Criterium Series Masters Eric Christenson 8/2
1 The Mid-Summer Criterium Series Masters Women Barbara Thiele 8/2
3 Mst/Jr Track Races Masters 45+ Paul Mautner 8/1
1 Mst/Jr Track Races Masters 45+ Darell Provencher 8/1
2 Mst/Jr Track Races Women Barbara Thiele 8/1
9 Portland MTB Short Track Series Sport Women Pam Reid 7/31
6 Portland MTB Short Track Series Sport Men 45+ James Thiele 7/31
6 Monday PIR - July Series Open Women Renata Hahn 7/31
3 Monday PIR Women Renata Hahn 7/31
15 Vancouver Courthouse Criterium Masters 40+ Dave Faust 7/30
4 Fast Twitch Fridays - July Series Sprinters Darell Provencher 7/28
37 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 1/2/3 Darell Provencher 7/27
26 Alpenrose Thursday Series - July Series Category 1/2/3 Paul Mautner 7/27
12 Alpenrose Thursday Series Senior Men Darell Provencher 7/27
8 Alpenrose Thursday Series Senior Men Paul Mautner 7/27
3 The Mid-Summer Criterium Series Masters Women Barbara Thiele 7/26
9 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Eric Christenson 7/25
7 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Paul Mautner 7/25
6 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Ted Forgeron 7/25
3 Mst/Jr Track Races - July Series Masters James Thiele 7/25
2 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Darell Provencher 7/25
5 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Women Pam Reid 7/25
2 Mst/Jr Track Races - July Series Masters Women Barbara Thiele 7/25
5 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Eric Christenson 7/25
4 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Darell Provencher 7/25
3 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Ted Forgeron 7/25
11 Portland MTB Short Track Series Sport Women Pam Reid 7/24
5 Portland MTB Short Track Series Sport Men 45+ James Thiele 7/24
1 Oakridge Fat Tire MTB Sport Women 40+ Barbara Thiele 7/23
8 Oakridge Fat Tire MTB Sport 40+ James Thiele 7/23
11 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Paul Mautner 7/23
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Keirin Darell Provencher 7/23
7 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - Sprints Darell Provencher 7/23
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Senior Men Paul Mautner 7/22
9 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - 1K TT Paul Mautner 7/21
6 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Senior Men - 1K TT Darell Provencher 7/21
9 The Mid-Summer Criterium Series Masters Men Eric Christenson 7/19
2 The Mid-Summer Criterium Series Masters Women Barbara Thiele 7/19
7 Mst/Jr Track Races Masters 30+ 3000m Pursuit James Thiele 7/18
4 Mst/Jr Track Races Masters 30+ 3000m Pursuit Paul Mautner 7/18
4 Mst/Jr Track Races Masters 50+ 2000m Pursuit Ted Forgeron 7/18
1 Mst/Jr Track Races Masters 50+ 2000m Pursuit Darell Provencher 7/18
5 Mst/Jr Track Races Women - 2000m Pursuit Barbara Thiele 7/18
4 Mst/Jr Track Races Women - 2000m Pursuit Pam Reid 7/18
9 Portland MTB Short Track Series Sport Women Pam Reid 7/17
6 Portland MTB Short Track Series Sport Men U45 James Thiele 7/17
76 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian 7/16
22 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Alan Sherman 7/16
58 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Christenson 7/16
44 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Faust 7/16
76 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian 7/16
22 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Alan Sherman 7/16
58 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Eric Christenson 7/16
44 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Combined Dave Faust 7/16
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Tandem Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian 7/16
8 Larch Mtn Hillclimb #2 Men 3 Alan Sherman 7/16
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Masters Men 55-59 Eric Christenson 7/16
3 Larch Mtn Hillclimb #2 Masters Men 50-54 Dave Faust 7/16
1 Fast Twitch Fridays Sprinters B Darell Provencher 7/14
14 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Paul Mautner 7/13
13 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Darell Provencher 7/13
2 Mt Tabor Series Fixed Gear David Auker 7/12
5 Portland MTB Short Track Series Sport Women Pam Reid 7/10
27 Portland MTB Short Track Series Sport Men James Thiele 7/10
12 Alpenrose Challenge Masters Points Race Paul Mautner 7/9
11 Alpenrose Challenge Masters Points Race Eric Christenson 7/9
11 Alpenrose Challenge Masters Men 10-Mile Eric Christenson 7/8
10 Alpenrose Challenge Masters Men 10-Mile Paul Mautner 7/8
9 Alpenrose Challenge Masters Miss and Out Darell Provencher 7/8
6 Alpenrose Challenge Masters Miss and Out Paul Mautner 7/8
6 Alpenrose Challenge Masters Keirin Darell Provencher 7/8
10 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ Kilometer Paul Mautner 7/7
8 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ Kilometer James Thiele 7/7
5 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ Kilometer Eric Christenson 7/7
16 Alpenrose Challenge Women - 500m Barbara Thiele 7/7
9 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 500m Eric Christenson 7/7
2 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 500m Darell Provencher 7/7
9 Alpenrose Challenge Masters 40+ 3K James Thiele 7/7
8 Alpenrose Challenge Masters 40+ 3K Paul Mautner 7/7
4 Alpenrose Challenge Masters 40+ 3K Eric Christenson 7/7
3 Alpenrose Challenge Masters 50+ 2K Eric Christenson 7/7
18 Mt Tabor Series Masters Dave Faust 7/5
7 Mt Tabor Series Fixed Gear Roger Joys 7/5
1 Mt Tabor Series Fixed Gear David Auker 7/5
7 Mst/Jr Track Races Masters 30+ James Thiele 7/4
4 Mst/Jr Track Races Masters 30+ Paul Mautner 7/4
3 Mst/Jr Track Races Women 30+ Barbara Thiele 7/4
11 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Men Alan Sherman 7/2
3 OBRA Road Race Masters Women 50+ Barbara Thiele 7/1
14 OBRA Road Race Masters 50-59 Ted Forgeron 7/1
10 OBRA Road Race Masters 50-59 Eric Christenson 7/1
8 OBRA Road Race Masters 50-59 Jeff Buck 7/1
4 OBRA Road Race Masters 60+ Roger Johnson 7/1
28 OBRA Road Race Masters 40+ James Thiele 7/1
4 Fast Twitch Fridays - June Overall Masters Men Darell Provencher 6/30
23 Fast Twitch Fridays - June Overall Sprinters Darell Provencher 6/30
3 Fast Twitch Fridays Sprinters B Darell Provencher 6/30
24 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 1/2 Ted Forgeron 6/29
13 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 1/2 Paul Mautner 6/29
8 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 1/2 Darell Provencher 6/29
11 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Darell Provencher 6/29
5 Mt Tabor Series - June Results Masters Women 40+ Barbara Thiele 6/28
7 Mt Tabor Series Fixed Gear Roger Joys 6/28
3 Mst/Jr Track Races - June Series Men 50+ Darell Provencher 6/27
2 Mst/Jr Track Races - June Series Men 50+ Ted Forgeron 6/27
1 Mst/Jr Track Races - June Series Men 50+ Eric Christenson 6/27
6 Mst/Jr Track Races - June Series Men 40+ Paul Mautner 6/27
4 Mst/Jr Track Races - June Series Men 40+ James Thiele 6/27
4 Mst/Jr Track Races - June Series Women 40+ Pam Reid 6/27
3 Mst/Jr Track Races - June Series Women 40+ Barbara Thiele 6/27
7 Mst/Jr Track Races Men A Darell Provencher 6/27
5 Mst/Jr Track Races Men A Eric Christenson 6/27
4 Mst/Jr Track Races Men A Ted Forgeron 6/27
1 Mst/Jr Track Races Women Barbara Thiele 6/27
2 Monday PIR - June Series Women Renata Hahn 6/26
56 Monday PIR - June Series Masters 4/5 James Thiele 6/26
18 Monday PIR - June Series Masters 1/2/3 Jeff Buck 6/26
8 Monday PIR Category 1/2/3 Masters Men Jeff Buck 6/26
2 Monday PIR Women 1/2/3 Renata Hahn 6/26
4 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Masters Eric Christenson 6/25
1 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Masters Ted Forgeron 6/25
6 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Category 3 Eric Christenson 6/25
1 Fast Twitch Fridays - 500m Masters Men Darell Provencher 6/23
4 Fast Twitch Fridays - Overall Masters Men Darell Provencher 6/23
1 Mt Tabor Series Fixed Gear David Auker 6/21
7 Mt Tabor Series Masters Women Barbara Thiele 6/21
5 Mst/Jr Track Races Men 30+ and 40+ 3000m Pursuit James Thiele 6/20
3 Mst/Jr Track Races Women 40+ 2000m Pursuit Barbara Thiele 6/20
2 Mst/Jr Track Races Women 40+ 2000m Pursuit Pam Reid 6/20
2 Mst/Jr Track Races Men 50+ 2000m Pursuit Ted Forgeron 6/20
1 Mst/Jr Track Races Men 50+ 2000m Pursuit Eric Christenson 6/20
2 Monday PIR Women Renata Hahn 6/19
33 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Alan Sherman 6/18
74 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 6/18
78 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined David Miller 6/18
33 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Alan Sherman 6/18
74 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 6/18
78 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined David Miller 6/18
2 Shiloh Cyclery Super Sunday Short Track Sport Women Pam Reid 6/18
10 Larch Mtn Hillclimb #1 Men 3 Alan Sherman 6/18
2 Larch Mtn Hillclimb #1 Masters Men 60+ Roger Johnson 6/18
6 Larch Mtn Hillclimb #1 Masters Men 45-49 David Miller 6/18
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Category 1/2/3 Darell Provencher 6/17
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Six-day A Paul Mautner 6/17
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Paul Mautner 6/17
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Paul Mautner 6/15
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Category 1/2/3 Darell Provencher 6/15
4 Mt Tabor Series Masters Women Barbara Thiele 6/14
23 Mt Tabor Series Masters James Thiele 6/14
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Overall Paul Mautner 6/13
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day A Field Paul Mautner 6/13
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Six-day A Paul Mautner 6/12
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Madison Pursuit (Combined) Paul Mautner 6/12
47 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Eric Christenson 6/10
48 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men James Thiele 6/10
14 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Darell Provencher 6/8
12 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Ted Forgeron 6/8
6 Alpenrose Thursday Series Category 1/2 Paul Mautner 6/8
25 Mt Tabor Series Masters 40+ Dave Faust 6/7
5 Mt Tabor Series Masters Women Barbara Thiele 6/7
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Buck 6/5
48 Monday PIR Masters 4/5 James Thiele 6/5
6 Monday PIR Women Renata Hahn 6/5
6 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Women 40+ Pam Reid 6/3
4 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Women 40+ Barbara Thiele 6/3
12 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Men 40-49 James Thiele 6/3
86 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 5/30
86 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Roger Johnson 5/30
25 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 5/30
100 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/30
9 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/30
25 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/30
3 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 60+ Roger Johnson 5/30
11 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 50+ Roger Johnson 5/30
2 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ Roger Johnson 5/30
27 Monday PIR - May Series Open Women Renata Hahn 5/29
12 Monday PIR - May Series Open Women Barbara Thiele 5/29
20 Monday PIR - May Series Masters Men Category 4/5 James Thiele 5/29
50 Monday PIR - May Series Masters 30+ 1/2/3 Jeff Buck 5/29
6 Monday PIR Category 4/5 James Thiele 5/29
10 Monday PIR Women Barbara Thiele 5/29
24 Silverton Road Race Category 3 Alan Sherman 5/28
19 Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 Dave Faust 5/28
4 Silverton Road Race Masters Women Barbara Thiele 5/28
12 Alpenrose Thursday Series - May Series Senior Men Darell Provencher 5/25
7 Alpenrose Thursday Series - May Series Masters Paul Mautner 5/25
6 Alpenrose Thursday Series - May Series Masters Men 50+ Ted Forgeron 5/25
1 Alpenrose Thursday Series - May Series Masters Men 50+ Darell Provencher 5/25
80 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 5/23
80 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Roger Johnson 5/23
83 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/23
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 60+ Roger Johnson 5/23
23 Monday PIR - Series Standings Women Renata Hahn 5/22
9 Monday PIR - Series Standings Women Barbara Thiele 5/22
44 Monday PIR - Series Standings Masters 1/2/3 Jeff Buck 5/22
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Buck 5/22
8 Monday PIR Women 1/2/3 Barbara Thiele 5/22
36 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/2/3 Jeff Buck 5/21
35 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/2/3 James Thiele 5/21
34 Swan Island Criterium Masters 40+ 1/2/3 Riley Moody 5/21
25 Swan Island Criterium Masters Men 40+ 4/5 James Thiele 5/21
6 Swan Island Criterium Masters Women Barbara Thiele 5/21
1 Swan Island Criterium Masters Women Renata Hahn 5/21
88 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Christenson 5/20
89 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Ralph Medica 5/20
90 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Faust 5/20
91 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined David Miller 5/20
46 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Darell Provencher 5/20
47 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Ted Forgeron 5/20
45 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Buck 5/20
44 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Wonder 5/20
122 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Moody 5/20
123 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined James Thiele 5/20
121 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mike Chombeau 5/20
120 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Mautner 5/20
88 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Eric Christenson 5/20
89 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Ralph Medica 5/20
90 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Dave Faust 5/20
91 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined David Miller 5/20
46 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Darell Provencher 5/20
47 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Ted Forgeron 5/20
45 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Jeff Buck 5/20
44 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Scott Wonder 5/20
122 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Riley Moody 5/20
123 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined James Thiele 5/20
121 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Mike Chombeau 5/20
120 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Paul Mautner 5/20
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Eric Christenson 5/20
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Ralph Medica 5/20
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Dave Faust 5/20
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 David Miller 5/20
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Darell Provencher 5/20
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Ted Forgeron 5/20
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Jeff Buck 5/20
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 200-239 Scott Wonder 5/20
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Riley Moody 5/20
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 James Thiele 5/20
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Mike Chombeau 5/20
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Paul Mautner 5/20
6 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Senior Men Darell Provencher 5/18
28 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 5/16
28 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/16
2 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ Roger Johnson 5/16
28 Monday PIR - Series Standings Masters 1/2/3 Jeff Buck 5/15
27 Monday PIR - Series Standings Masters 1/2/3 Riley Moody 5/15
20 Monday PIR - Series Standings Masters 1/2/3 Dave Faust 5/15
12 Monday PIR - Series Standings Senior Women Renata Hahn 5/15
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Buck 5/15
27 Monday PIR Masters 1/2/3 Riley Moody 5/15
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Faust 5/15
12 Monday PIR Senior Women Renata Hahn 5/15
13 Eric Kautzky Memorial Track Race Men 1/2/3 Darell Provencher 5/13
10 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters 40+ Darell Provencher 5/13
8 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters 40+ Ted Forgeron 5/13
3 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Masters Men Paul Mautner 5/11
1 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Masters Men 50+ Darell Provencher 5/11
32 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 5/9
32 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/9
2 Eugene Hillclimb Series Masters Men 50+ Roger Johnson 5/9
3 Alpenrose Thursday Series - 500m Masters Men 50+ Ted Forgeron 5/4
1 Alpenrose Thursday Series - 500m Masters Men 50+ Darell Provencher 5/4
27 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 5/2
27 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 5/2
2 Eugene Hillclimb Series Masters Men 60+ Roger Johnson 5/2
23 Monday PIR Masters 4/5 James Thiele 5/1
17 Monday PIR Masters 4/5 Gus Williams 5/1
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Buck 5/1
9 Monday PIR Senior Women Barbara Thiele 5/1
42 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined James Thiele 4/30
36 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Paul Mautner 4/30
37 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Dave Faust 4/30
29 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Darell Provencher 4/30
20 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Roger Johnson 4/30
63 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Combined Barbara Thiele 4/30
42 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined James Thiele 4/30
36 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Mautner 4/30
37 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Faust 4/30
29 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Darell Provencher 4/30
20 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/30
63 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Combined Barbara Thiele 4/30
42 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined James Thiele 4/30
36 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Paul Mautner 4/30
37 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Dave Faust 4/30
29 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Darell Provencher 4/30
20 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/30
63 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Combined Barbara Thiele 4/30
6 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 40-49 James Thiele 4/30
4 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 40-49 Paul Mautner 4/30
6 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 50+ Dave Faust 4/30
4 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 50+ Darell Provencher 4/30
2 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Men 60+ Roger Johnson 4/30
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Masters Women 50+ Barbara Thiele 4/30
137 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/25
137 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Roger Johnson 4/25
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/25
141 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/25
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/25
2 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 60+ Roger Johnson 4/25
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ Roger Johnson 4/25
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Mautner 4/23
27 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Darell Provencher 4/23
11 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Buck 4/23
16 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/23
67 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Renata Hahn 4/23
53 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Barbara Thiele 4/23
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Mautner 4/23
27 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Darell Provencher 4/23
11 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Buck 4/23
16 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/23
67 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Renata Hahn 4/23
53 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Barbara Thiele 4/23
37 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 James Thiele 4/23
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Eric Christenson 4/23
36 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 James Thiele 4/23
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Eric Christenson 4/23
7 Estacada Time Trial Masters Men 40-49 Paul Mautner 4/23
3 Estacada Time Trial Masters Men 50+ Darell Provencher 4/23
1 Estacada Time Trial Masters Men 50+ Jeff Buck 4/23
2 Estacada Time Trial Masters Men 60+ Roger Johnson 4/23
5 Estacada Time Trial Masters Women 40-49 Renata Hahn 4/23
2 Estacada Time Trial Masters Women 50+ Barbara Thiele 4/23
261 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined James Thiele 4/22
245 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Christenson 4/22
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 James Thiele 4/22
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Eric Christenson 4/22
44 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 James Thiele 4/21
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Eric Christenson 4/21
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/18
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/18
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ Roger Johnson 4/18
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/11
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/11
2 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ Roger Johnson 4/11
97 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Barbara Thiele 4/9
42 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/9
67 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Thiele 4/9
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Paul Mautner 4/9
97 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Barbara Thiele 4/9
42 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/9
68 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined James Thiele 4/9
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Paul Mautner 4/9
2 Estacada Time Trial Masters Women 50+ Barbara Thiele 4/9
2 Estacada Time Trial Masters Men 60+ Roger Johnson 4/9
17 Estacada Time Trial Masters Men 40-49 James Thiele 4/9
14 Estacada Time Trial Masters Men 40-49 Paul Mautner 4/9
20 Kings Valley Road Race Senior Women Combined Renata Hahn 4/8
9 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Renata Hahn 4/8
8 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Jeff Buck 4/8
2 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Eric Christenson 4/8
28 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ James Thiele 4/8
22 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Scott Wonder 4/8
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Roger Johnson 4/4
22 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Roger Johnson 4/4
3 Eugene Time Trial Series Masters Men 60+ Roger Johnson 4/4
18 Piece of Cake Masters 4/5 Men James Thiele 4/2
6 Piece of Cake Masters Women Barbara Thiele 4/2
4 Piece of Cake Masters Women Renata Hahn 4/2
19 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Scott Wonder 4/2
18 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Eric Christenson 4/2
12 Piece of Cake Masters Men 1/2/3 Jeff Buck 4/2
22 Ice Breaker Criterium Masters Men Paul Mautner 4/1
1 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Women 40+ Barbara Thiele 3/26
7 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 40+ James Thiele 3/26
23 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ James Thiele 3/19
20 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Jeff Buck 3/19
15 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Jim Kenney 3/19
5 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Eric Christenson 3/19
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 50+ Jeff Buck 3/19
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 50+ Eric Christenson 3/19
8 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 50+ Eric Christenson 3/12
4 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 50+ Jeff Buck 3/12
39 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ James Thiele 3/12
22 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Darell Provencher 3/12
21 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Jeff Buck 3/12
17 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Jim Kenney 3/12
11 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Dave Faust 3/12
4 Banana Belt Road Race Series Masters 50+ Eric Christenson 3/12
15 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Jim Kenney 3/5
13 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Eric Christenson 3/5
2 Banana Belt Road Race Series Masters Men 50+ Jeff Buck 3/5
15 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ James Thiele 3/5
233 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Renata Hahn 2/26
256 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Barbara Thiele 2/26
223 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Kenney 2/26
163 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Christenson 2/26
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Darell Provencher 2/26
77 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Buck 2/26
233 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Renata Hahn 2/26
256 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Barbara Thiele 2/26
223 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Kenney 2/26
163 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Christenson 2/26
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Darell Provencher 2/26
77 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Buck 2/26
7 Jack Frost Time Trial Masters Women 40-49 Renata Hahn 2/26
1 Jack Frost Time Trial Masters Women 50+ Barbara Thiele 2/26
29 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Jim Kenney 2/26
16 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Eric Christenson 2/26
9 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Darell Provencher 2/26
8 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Jeff Buck 2/26
15 Cherry Pie Road Race Fixed Gear Darell Provencher 2/19
2 Cherry Pie Road Race Masters Women 50+ Barbara Thiele 2/19
23 Cherry Pie Road Race Masters Men 40+ James Thiele 2/19
15 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Eric Christenson 2/19
6 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Dave Faust 2/19
4 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Jeff Buck 2/19
6 Cherry Pie Road Race Masters Women 40+ Renata Hahn 2/19