The Athletic

Event Category Name
DNF OBRA State Champs at Corn Cross Men 1/2 Anthony Monteleone
30 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 1/2 Abby Watson
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
5 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Mike Heenan
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Rob Mayer
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
26 CrossWord CX Challenge Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 1/2 Abby Watson
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Rob Mayer
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 1/2 Abby Watson
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 1/2 Anthony Monteleone
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
25 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Men 2/3 Zach Rotstein
12 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Masters Men 1/2 Robert Mayer
5 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Men 1/2 Colin Rowan
13 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Women 1/2 Annalisa Fish
11 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Women 1/2 Cynthia Young
9 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Women 1/2 Anna Grace Christiansen
5 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Singlespeed Clint Culpepper
4 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Singlespeed Pete Rubijono
2 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Singlespeed Cole Lalomia
5 Portland Trophy Cup Men 1/2 Colin Rowan
3 Portland Trophy Cup Women 1/2 Cynthia Young
14 Portland Trophy Cup Men 2/3 Zach Rotstein
23 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Mike Heenan
26 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Series Results Men 1/2 Christopher Jones
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Men 1/2 Christopher Jones
22 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Men 2/3 Zach Rotstein
10 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Masters Men 1/2 Robert Mayer
5 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Men 1/2 Colin Rowan
10 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Women 1/2 Annalisa Fish
8 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Women 1/2 Anna Grace Christiansen
5 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Singlespeed Clint Culpepper
4 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Singlespeed Pete Rubijono
2 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Singlespeed Cole Lalomia
8 Portland Trophy Cup Masters Men 1/2 Robert Mayer
DNF Portland Trophy Cup Singlespeed Pete Rubijono
11 Portland Trophy Cup Singlespeed Clint Culpepper
2 Portland Trophy Cup Singlespeed Cole Lalomia
10 Portland Trophy Cup Men 1/2 Colin Rowan
11 Portland Trophy Cup Men 2/3 Zach Rotstein
DNF Portland Trophy Cup Women 1/2 Annalisa Fish
5 Portland Trophy Cup Women 1/2 Anna Grace Christiansen
DNF Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Mike Heenan
30 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
7 Portland Trophy Cup Men 1/2 Colin Rowan
13 Portland Trophy Cup Singlespeed Erik Fabrizius
7 Portland Trophy Cup Singlespeed Clint Culpepper
6 Portland Trophy Cup Singlespeed Pete Rubijono
3 Portland Trophy Cup Singlespeed Cole Lalomia
10 Portland Trophy Cup Men 2/3 Zach Rotstein
18 Portland Trophy Cup: Series Standings Men 2/3 Zach Rotstein
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men 1/2 Robert Mayer
5 Portland Trophy Cup: Series Standings Men 1/2 Colin Rowan
12 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Anna Grace Christiansen
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Annalisa Fish
5 Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Clint Culpepper
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Pete Rubijono
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Cole Lalomia
DNF Ride Hard Finish Thirsty Men 1/2 Christopher Jones
14 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Men 1/2 Colin Rowan
30 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Men 2/3 Rob Mayer
15 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
35 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Heenan
14 Portland Trophy Cup Singlespeed Erik Fabrizius
7 Portland Trophy Cup Singlespeed Clint Culpepper
5 Portland Trophy Cup Singlespeed Pete Rubijono
2 Portland Trophy Cup Singlespeed Cole Lalomia
9 Portland Trophy Cup Masters Men 1/2 Robert Mayer
5 Portland Trophy Cup Men 1/2 Colin Rowan
8 Portland Trophy Cup Women 1/2 Anna Grace Christiansen
12 Portland Trophy Cup Men 2/3 Zach Rotstein
3 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Women 1/2 Abby Watson
15 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Men 1/2 Colin Rowan
38 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Men 2/3 Rob Mayer
DNF Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
5 Portland Trophy Cup Men 1/2 Colin Rowan
3 Portland Trophy Cup Women 1/2 Cynthia Young
14 Portland Trophy Cup Men 2/3 Zach Rotstein
23 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Mike Heenan
5 Portland Trophy Cup Men 1/2 Colin Rowan
8 Portland Trophy Cup Masters Men 1/2 Robert Mayer
4 Portland Trophy Cup Singlespeed Clint Culpepper
3 Portland Trophy Cup Singlespeed Pete Rubijono
2 Portland Trophy Cup Singlespeed Cole Lalomia
8 Portland Trophy Cup Women 1/2 Anna Grace Christiansen
4 Portland Trophy Cup Women 1/2 Annalisa Fish
15 Portland Trophy Cup Men 2/3 Zach Rotstein
17 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Mike Heenan
4 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Women 1/2 Abby Watson
38 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ Category 3 Mike Heenan
4 Mt. Tabor Series Senior Women Abby Watson
17 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Julie Krasniak