Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles

Event Category Name
2 Krampus Kross Senior Men Category A/B Andy Edick
13 Psycho Cross Series: Series Standings Men B Nico Parkes-Perret
11 Psycho Cross Series: Series Standings Men B Justin Philips
7 Psycho Cross Series Men B Nico Parkes-Perret
5 Psycho Cross Series Men B Justin Philips
17 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Drew Coleman
6 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Benjamin Drucker
9 Kruger's Crossing CX Category A Matthew Smith
7 Kruger's Crossing CX Category A Andy Edick
38 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Jimmy Candelaria
10 Kruger's Crossing CX Category B Bill Garcia
8 Kruger's Crossing CX Category B Nico Parkes-Perret
DNF Kruger's Crossing CX Category C Travis Dutton
22 Kruger's Crossing CX Category C Jules Johnson
5 Kruger's Crossing CX Category C Pat Case
12 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category B Nico Parkes-Perret
10 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category B Andrew Smith
5 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category B Justin Philips
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Justin Philips
40 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Tommaso Gomez
11 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Andrew Smith
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Women C Sara Caldwell-Kan
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Katy Salinas
42 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Benjamin Drucker
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Matthew Smith
87 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Jimmy Candelaria
38 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Bill Garcia
15 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Pat Case
45 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Tommaso Gomez
28 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Bill Garcia
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Andrew Smith
5 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Justin Philips
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Katy Salinas
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Drew Coleman
41 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Benjamin Drucker
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Matthew Smith
49 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Todd Burnette
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Pat Case
17 Cross Crusade: Barton Park Category B Andrew Smith
9 Cross Crusade: Barton Park Category B Bill Garcia
4 Cross Crusade: Barton Park Category B Justin Philips
44 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Benjamin Drucker
36 Cross Crusade: Barton Park Category A Matthew Smith
71 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Simon Ingham
56 Cross Crusade: Barton Park Category C Jules Johnson
39 Cross Crusade: Barton Park Category C Howard Draper
38 Cross Crusade: Barton Park Category C Travis Dutton
22 Cross Crusade: Barton Park Category C Nick Wood
5 Cross Crusade: Barton Park Category C Pat Case
4 Corvallis Cross Classic Women Category C Sara Caldwell-Kan
9 Corvallis Cross Classic Category B Bill Garcia
16 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ A Drew Coleman
7 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ A Benjamin Drucker
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Sara Caldwell-Kan
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Katy Salinas
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Matthew Smith
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Nico Parkes-Perret
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Smith
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Justin Philips
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Simon Ingham
53 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Jules Johnson
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Travis Dutton
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Pat Case
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Tommaso Gomez
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Nico Parkes-Perret
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Smith
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Justin Philips
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Sara Caldwell-Kan
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Katy Salinas
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Matthew Smith
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Simon Ingham
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Travis Dutton
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Jules Johnson
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Pat Case
DNF Washougal CX Masters 35+ A Benjamin Drucker
8 Washougal CX Category A Matthew Smith
7 Washougal CX Category B Justin Philips
6 Washougal CX Category B Cory Solo
3 Washougal CX Category B Andrew Smith
22 Washougal CX Masters 35+ C Todd Burnette
7 Washougal CX Masters 35+ C Simon Ingham
11 Washougal CX Category C Howard Draper
32 Cross Crusade: Cascade Locks Category B Nico Parkes-Perret
27 Cross Crusade: Cascade Locks Category B Tommaso Gomez
24 Cross Crusade: Cascade Locks Category B Justin Philips
8 Cross Crusade: Cascade Locks Category B Bill Garcia
39 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Benjamin Drucker
26 Cross Crusade: Cascade Locks Category C Pat Case
23 Cross Crusade: Cascade Locks Category C Howard Draper
10 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category B Andrew Smith
6 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category B Justin Philips
12 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women C Sara Caldwell-Kan
9 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women C Halley Shultz
13 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ A Drew Coleman
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women A Katy Salinas
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ B Bill Garcia
6 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters 35+ C Simon Ingham
3 Blind Date at the Dairy Women A Katy Salinas
DNF Blind Date at the Dairy Men B Justin Philips
16 Blind Date at the Dairy Men B Tommaso Gomez
15 Blind Date at the Dairy Men B Nico Parkes-Perret
6 Blind Date at the Dairy Men B Bill Garcia
5 Blind Date at the Dairy Men B Cory Solo
3 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Smith
13 Blind Date at the Dairy Men A Matthew Smith
24 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Jerrol Lackey
4 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Benjamin Drucker
40 Blind Date at the Dairy Men C Todd Burnette
30 Blind Date at the Dairy Men C Travis Dutton
22 Blind Date at the Dairy Men C Howard Draper
9 Blind Date at the Dairy Men C Nick Wood
4 Blind Date at the Dairy Men C Pat Case
14 Blind Date at the Dairy Women C Halley Shultz
52 Cross Crusade: Alpenrose Category B Tommaso Gomez
41 Cross Crusade: Alpenrose Category B Nico Parkes-Perret
32 Cross Crusade: Alpenrose Category B Andrew Smith
20 Cross Crusade: Alpenrose Category B Bill Garcia
22 Cross Crusade: Alpenrose Women A Katy Salinas
51 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Benjamin Drucker
53 Cross Crusade: Alpenrose Category A Matthew Smith
25 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Simon Ingham
31 Cross Crusade: Alpenrose Category C Pat Case
55 Cross Crusade: Alpenrose Category B Tommaso Gomez
48 Cross Crusade: Alpenrose Category B Justin Philips
28 Cross Crusade: Alpenrose Category B Andrew Smith
18 Cross Crusade: Alpenrose Category B Cory Solo
10 Cross Crusade: Alpenrose Category B Bill Garcia
42 Cross Crusade: Alpenrose Category A Matthew Smith
9 Cross Crusade: Alpenrose Women A Katy Salinas
74 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Drew Coleman
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Benjamin Drucker
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Simon Ingham
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category C Pat Case
70 Cross Crusade: Alpenrose Category C Kyle Pratuch
57 Cross Crusade: Alpenrose Category C Howard Draper
18 Cross Crusade: Alpenrose Category C Nick Wood
4 Blind Date at the Dairy Women A Katy Salinas
18 Blind Date at the Dairy Men B Tommaso Gomez
12 Blind Date at the Dairy Men B Cory Solo
7 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Smith
6 Blind Date at the Dairy Men B Bill Garcia
11 Blind Date at the Dairy Men A Matthew Smith
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Drew Coleman
6 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Benjamin Drucker
28 Blind Date at the Dairy Men C Travis Dutton
25 Blind Date at the Dairy Men C Howard Draper
11 Blind Date at the Dairy Men C Nick Wood
7 Blind Date at the Dairy Men C Pat Case
25 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters Men C Simon Ingham
8 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters Men C Jerrol Lackey
10 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters B Drew Coleman
13 Cooper Spur Cyclocross Category B Cory Solo
8 Cooper Spur Cyclocross Category C Ron Lewis
8 GPRM 2015: Heiser Farm Women A Katy Salinas
12 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ A Benjamin Drucker
17 GPRM 2015: Heiser Farm Category A Matthew Smith
19 GPRM 2015: Heiser Farm Singlespeed John Lin
13 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Andrew Smith
5 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Bill Garcia
8 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ B Drew Coleman
DNF GPRM 2015: Heiser Farm Category C Pat Case
1 GPRM 2015: Heiser Farm Category C Justin Philips
30 Blind Date at the Dairy Men C Travis Dutton
15 Blind Date at the Dairy Men C Nick Wood
12 Blind Date at the Dairy Men C Pat Case
7 Blind Date at the Dairy Men C Justin Philips
6 Blind Date at the Dairy Women A Katy Salinas
28 Blind Date at the Dairy Men B Bill Garcia
23 Blind Date at the Dairy Men B Nico Parkes-Perret
11 Blind Date at the Dairy Men B Cory Solo
8 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Smith
12 Blind Date at the Dairy Men A Matthew Smith
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Drew Coleman
7 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Benjamin Drucker
27 Battle at Barlow Category A Matthew Smith
16 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ A Benjamin Drucker
12 GPRM 2015: Ninkrossi Category A Matthew Smith
7 GPRM 2015: Ninkrossi Singlespeed John Lin
DQ GPRM 2015: Ninkrossi Category B Tommaso Gomez
17 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Nico Parkes-Perret
13 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Cory Solo
9 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ B Drew Coleman
27 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Kyle Pratuch
22 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Ron Lewis
19 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Travis Dutton
15 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Pat Case
10 GPRM 2015: Ninkrossi Category C Justin Philips
3 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Drew Coleman
13 Blind Date at the Dairy Men A Matthew Smith
6 Blind Date at the Dairy Women A Katy Salinas
14 Blind Date at the Dairy Men B Tommaso Gomez
7 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Smith
4 Blind Date at the Dairy Men B Bill Garcia
9 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Benjamin Drucker
DNF Blind Date at the Dairy Men C Travis Dutton
17 Blind Date at the Dairy Men C Pat Case
14 Blind Date at the Dairy Men C Nick Wood
7 Blind Date at the Dairy Men C Justin Philips
21 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Simon Ingham
6 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Jerrol Lackey
7 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters B Drew Coleman
6 GPRM 2015: Zaaldercross Women A Katy Salinas
27 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Benjamin Drucker
21 GPRM 2015: Zaaldercross Category A Matthew Smith
10 GPRM 2015: Zaaldercross Singlespeed John Lin
21 GPRM 2015: Zaaldercross Category B Tommaso Gomez
11 GPRM 2015: Zaaldercross Category B Andrew Smith
11 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ B Drew Coleman
22 GPRM 2015: Zaaldercross Category C Travis Dutton
12 GPRM 2015: Zaaldercross Category C Justin Philips
5 Blind Date at the Dairy Women A Katy Salinas
19 Blind Date at the Dairy Men B Tommaso Gomez
15 Blind Date at the Dairy Men B Cory Solo
9 Blind Date at the Dairy Men B Bill Garcia
8 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Smith
11 Blind Date at the Dairy Men A Matthew Smith
4 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Drew Coleman
10 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Benjamin Drucker
32 Blind Date at the Dairy Men C Ross Lane
26 Blind Date at the Dairy Men C Travis Dutton
24 Blind Date at the Dairy Men C Ross Lane
21 Blind Date at the Dairy Men C Nick Wood
6 Blind Date at the Dairy Men C Justin Philips
9 Blind Date at the Dairy Women C Halley Shultz
32 Blind Date at the Dairy Beginner Men Danny Oltmanna
19 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Simon Ingham
6 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Jerrol Lackey
7 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters B Drew Coleman
24 Rapha Portland Trophy Cup Men C Ron Lewis
23 GPRM 2015: Het Meer CX Category A Matthew Smith
5 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Women 10-12 Anna Saltzberg
23 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Tommaso Gomez
20 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Nico Parkes-Perret
15 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Bill Garcia
8 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Andrew Smith
7 GPRM 2015: Het Meer CX Singlespeed John Lin
39 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ B Jimmy Candelaria
13 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ B Drew Coleman
22 GPRM 2015: Het Meer CX Category C Travis Dutton
14 GPRM 2015: Het Meer CX Category C Justin Philips
3 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ C Simon Ingham
6 GPRM 2015: Het Meer CX Junior Women Anna Saltzberg
17 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Simon Ingham
3 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men C Jerrol Lackey
3 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters B Drew Coleman
26 Rapha Portland Trophy Cup Men A Matthew Smith
26 Rapha Portland Trophy Cup Men B Ben Tankus
16 Rapha Portland Trophy Cup Men B Cory Solo
DNF Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C 35+ Jerrol Lackey
38 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C 35+ Ron Lewis
10 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C 35+ Simon Ingham
3 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men B 35+ Drew Coleman
23 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Benjamin Drucker
20 GPRM 2015: DDCX Category A Matthew Smith
12 GPRM 2015: DDCX Women C Felicity Case
9 GPRM 2015: DDCX Singlespeed John Lin
19 GPRM 2015: DDCX Category B Cory Solo
17 GPRM 2015: DDCX Category B Tommaso Gomez
10 GPRM 2015: DDCX Category B Andrew Smith
59 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ B Jimmy Candelaria
16 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ B Drew Coleman
32 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Todd Burnette
14 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Simon Ingham
3 GPRM 2015: DDCX Masters Men 35+ C Jerrol Lackey
37 GPRM 2015: DDCX Category C Kyle Pratuch
27 GPRM 2015: DDCX Category C Travis Dutton
19 GPRM 2015: DDCX Category C Ross Lane
9 GPRM 2015: DDCX Category C Pat Case
8 GPRM 2015: DDCX Category C Justin Philips
23 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C Simon Ingham
7 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C Jerrol Lackey
9 Rapha Portland Trophy Cup Masters B Drew Coleman
26 Rapha Portland Trophy Cup Men A Matthew Smith
1 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C Jerrol Lackey
6 Rapha Portland Trophy Cup Masters B Drew Coleman
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed John Lin
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Matthew Smith
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Cory Solo
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Andrew Smith
38 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Simon Ingham
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Jerrol Lackey
38 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Jimmy Candelaria
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Drew Coleman
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women (12-18) Anna Saltzberg
14 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 3/4 Men Jerrol Lackey
6 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Jerrol Lackey
83 Eugene Celebration: Combined Combined John Lin
17 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 4/5 John Lin
24 Eugene Celebration Men 4/5 John Lin
12 Eugene Celebration: Stage 3 Men 4/5 John Lin
3 Eugene Celebration Men 4/5 John Lin
9 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 4/5 John Lin
64 Eugene Celebration: Combined Combined John Lin
16 Eugene Celebration Men 4/5 John Lin
12 Eugene Celebration Men 4/5 John Lin
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jerrol Lackey
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
15 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 4/5 Men Pat Case
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Jerrol Lackey
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Travis Dutton
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Pat Case
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Benjamin Drucker
20 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andy Edick
12 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Bill Garcia
4 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Reynolds
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Katy Salinas
6 Mt Tabor Circuit Race Men 4 John Lin
44 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerrol Lackey
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Pat Case
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Travis Dutton
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Drew Coleman
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Benjamin Drucker
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andy Edick
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Bill Garcia
77 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Anna Saltzberg
1 OBRA Uphill TT Championship Junior Women 10-14 Anna Saltzberg
1 OBRA Uphill TT Championship Junior Women 10-12 Anna Saltzberg
31 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Jerrol Lackey
8 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Matthew Smith
6 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Drew Coleman
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andy Edick
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Travis Dutton
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Benjamin Drucker
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Reynolds
5 Mt. Tabor Series Men 4 John Lin
12 Mt. Tabor Series Masters 40+ Benjamin Drucker
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Pat Case
23 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerrol Lackey
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Drew Coleman
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Benjamin Drucker
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Tommaso Gomez
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Bill Garcia
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Reynolds
6 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
18 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ David Saltzberg
12 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ David Hart
23 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 4/5 Men Pat Case
21 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Jerrol Lackey
9 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Drew Coleman
4 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
12 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Jerrol Lackey
6 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 4/5 Pat Case
30 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
27 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Hart
DNS Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Bill Garcia
5 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Women Lauren Reynolds
2 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Women Katy Salinas
20 Baker City Cycling Classic: Criterium Category 4/5 Men Bill Garcia
128 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined David Saltzberg
127 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined David Hart
182 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Bill Garcia
23 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
11 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 1/2/3 Men David Hart
29 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
28 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 1/2/3 Men David Hart
19 Baker City Cycling Classic: Time Trial Category 4/5 Men Bill Garcia
30 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
29 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Hart
DNS Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Bill Garcia
36 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Saltzberg
34 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men David Hart
20 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Bill Garcia
5 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
23 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Matthew Smith
7 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Jerrol Lackey
5 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Drew Coleman
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Nico Parkes-Perret
8 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andy Edick
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Reynolds
21 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 4/5 Drew Coleman
8 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 4/5 John Lin
6 Mt. Tabor Series Men 4 John Lin
21 Mt. Tabor Series Masters 40+ Benjamin Drucker
19 Mt. Tabor Series Masters 40+ David Hart
13 Mt. Tabor Series Masters 40+ David Saltzberg
50 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Smith
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andy Edick
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Smith
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Bill Garcia
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Jules Johnson
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Benjamin Drucker
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Reynolds
16 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Masters Men David Saltzberg
12 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Masters Men David Hart
12 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Masters Men 3/4/5 David Saltzberg
9 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Masters Men 3/4/5 David Hart
28 Mt. Tabor Series Category 4 Men Nico Parkes-Perret
4 Mt. Tabor Series Category 4 Men John Lin
14 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Benjamin Drucker
5 Mt. Tabor Series Category 5 Men Justin Philips
35 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Hart
23 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Smith
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Saltzberg
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Jerrol Lackey
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Travis Dutton
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Lauren Reynolds
5 ROTJ (Return on the Jedi) Sport (Category 2) Men 19-39 Tommaso Gomez
1 ROTJ (Return on the Jedi) Novice (Category 3) Women 19-39 Lauren Reynolds
13 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Jerrol Lackey
14 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Drew Coleman
4 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Benjamin Drucker
18 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
17 Mt. Tabor Series Men Category 3 David Hart
16 Mt. Tabor Series Men Category 3 David Saltzberg
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andrew Smith
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Andy Edick
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Lauren Reynolds
28 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men David Saltzberg
13 River City Bicycles Tuesday PIR: May Team Standings Team
12 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 4/5 Drew Coleman
26 Sister's Stampede XC Sport Men 19-39 Tommaso Gomez
14 Sister's Stampede XC Novice (Category 3) Women 19-39 Sara Caldwell-Kan
14 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerrol Lackey
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Hart
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Saltzberg
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Drew Coleman
3 Monday PIR Masters Men 4/5 Drew Coleman
18 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 19-39 Tommaso Gomez
7 Sun Forest Construction Chainbreaker Sport (Category 2) Men 19-39 Bill Garcia
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Hart
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Saltzberg
21 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Jerrol Lackey
9 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Women 19-39 Katy Salinas
8 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Women 19-39 Sara Caldwell-Kan
6 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Women 19-39 Lauren Reynolds
10 Coast Hills Classic Sport Men 19-39 Andrew Smith
7 Coast Hills Classic Sport Men 19-39 Tommaso Gomez
14 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 4 John Lin
25 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ David Hart
24 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ David Saltzberg
9 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 4/5 Nico Parkes-Perret
7 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Nico Parkes-Perret
13 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 4/5 Drew Coleman
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Jerrol Lackey
8 Monday PIR Masters Men 4/5 Drew Coleman
15 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 David Saltzberg
6 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 Benjamin Drucker
9 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 19-39 Andrew Smith
8 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 19-39 Tommaso Gomez
4 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 19-39 Bill Garcia
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerrol Lackey
29 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Smith
28 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Saltzberg
16 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Hart
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Ron Lewis
9 Barton Park Circuit Race Men 4/5 John Lin
14 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 40+ David Hart
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Nico Parkes-Perret
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jerrol Lackey
8 Mudslinger Sport Men 19-39 Tommaso Gomez
7 Mudslinger Sport Men 19-39 Bill Garcia
DQ King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Drew Coleman
18 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ David Saltzberg
15 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ David Hart
30 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Men 3/4/5 John Lin
19 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Women 4/5 Elyse Johansen
38 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Tommaso Gomez
19 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Drew Coleman
44 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Tommaso Gomez
33 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Drew Coleman
28 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Ron Lewis
20 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Justin Philips
17 Gorge Roubaix Men Category 4/5 John Lin
14 Cherry Pie Masters Men 40+ David Saltzberg
11 Cherry Pie Masters Men 40+ David Hart
3 Cherry Pie Masters Men 40+ Benjamin Drucker
14 Cherry Pie Men 4 John Lin
33 Cherry Pie Men 4/5 Tommaso Gomez
18 Cherry Pie Men 4/5 Ron Lewis
12 Cherry Pie Men 4/5 Bill Garcia
7 Dirty Circles 3 Masters Men 1/2/3 David Saltzberg
3 Dirty Circles 3 Junior Women Anna Saltzberg
11 Dirty Circles 3 Men 4/5 John Lin
2 Dirty Circles 2 Junior Women Anna Saltzberg
29 Dirty Circles 2 Men 4/5 John Lin
16 Dirty Circles 2 Men 4/5 Tommaso Gomez
14 Dirty Circles 2 Men 4/5 Ron Lewis
34 Dirty Circles Men 4/5 Tommaso Gomez
24 Dirty Circles Men 4/5 Ron Lewis
22 Dirty Circles Men 4/5 John Lin
10 Dirty Circles Masters Men 3/4 Benjamin Drucker
11 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 David Saltzberg
2 Dirty Circles Junior Women Anna Saltzberg
36 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 David Hart
5 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 Benjamin Drucker
23 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 David Saltzberg
2 Dirty Circles 1 Junior Women Anna Saltzberg
24 Dirty Circles 1 Men 4/5 John Lin
18 Dirty Circles 1 Men 4/5 Ron Lewis
104 Jack Frost TT: Combined Combined David Saltzberg
68 Jack Frost TT: Combined Combined David Hart
303 Jack Frost TT: Combined Combined Anna Saltzberg
2 Jack Frost TT Junior Women 10-14 Anna Saltzberg
16 Jack Frost TT Masters Men 40-49 David Saltzberg
12 Jack Frost TT Masters Men 40-49 David Hart
2 Jack Frost TT Junior Women 10-12 Anna Saltzberg