Team Glass Forge

Event Category Name
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 50+ Category 1/2 Nathan Sheafor
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 35+ Category 1/2 Bear Perrin
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Women 50+ Category 4/5 Joyce Colosimo
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 50+ Category 1/2 Nathan Sheafor
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men Category 4/5 Nels Johnson
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 35+ Category 1/2 Bear Perrin
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 50+ Category 3 Todd Gallaher
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross HALLOWEEN CROSS Masters Men 50+ Category 1/2 Nathan Sheafor
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross HALLOWEEN CROSS Masters Men 35+ Category 1/2 Bear Perrin
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross HALLOWEEN CROSS Masters Men 50+ Category 3 Todd Gallaher
1 BrewHaus Cross: Overall Series Results Masters Men 50+ Category 4/5 Cliff McCann
5 BrewHaus Cross: Overall Series Results Masters Men 50+ Category 1/2 Todd Gallaher
4 BrewHaus Cross: Overall Series Results Masters Men 35+ Category 1/2 Bear Perrin
1 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 4/5 Cliff McCann
4 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 1/2 Todd Gallaher
4 BrewHaus Cross Masters Men 35+ Category 1/2 Bear Perrin
2 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 4/5 Cliff McCann
2 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 1/2 Todd Gallaher
3 BrewHaus Cross Masters Men 35+ Category 1/2 Bear Perrin
4 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Men 50-59 Mark Maffett
16 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Nathan Sheafor
16 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Todd Gallaher
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 200-239 Nathan Sheafor
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 200-239 Todd Gallaher
8 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Joyce Colosimo
3 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Nathan Sheafor
2 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Mark Maffett
2 Southern Oregon Time Trials Masters Women 50-59 Joyce Colosimo
1 Southern Oregon Time Trials Masters Men 60+ Nathan Sheafor
1 Southern Oregon Time Trials Masters Men 50-59 Mark Maffett
7 Cascade Gravel Grinder Masters Women 45+ Small Grinder Saturday Joyce Colosimo
37 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Nathan Sheafor
36 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Todd Gallaher
1 Cascade Gravel Grinder Time Trial Masters Women 45+ Joyce Colosimo
12 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ Todd Gallaher
10 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ Nathan Sheafor
13 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Jessamyn Way
3 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Mark Maffett
1 Southern Oregon Time Trials Masters Women 40-49 Jessamyn Way
4 Southern Oregon Time Trials Masters Men 50-59 Todd Gallaher
1 Southern Oregon Time Trials Masters Men 50-59 Mark Maffett
15 OBRA XC Championships 50-59 Men Cliff McCann