Southern Oregon TT Series: Combined

Southern Oregon, OR
March 29, 2009

Part of the Southern Oregon TT Series

Updated May 20, 2012 at 12:24 PM

Combined

Name Team Category Time
1 Spencer Gray Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles Men 1,2,3 28:30:00
2 Dave Reitz Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles Men 1,2,3 28:42:00
3 Stephen Maluk Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles Men 1,2,3 29:18:00
4 Andrew Beem Junior Men 30:22:00
5 Jeremy Eisen Cycle Sport Men 4,5 30:46:00
6 Richard Hogan Land Shark Men Masters 40+ 30:46:00
7 Tim Turk Cycle Sport Men Masters 40+ 30:50:00
8 Jason Peters Flywheel Bicycle Solutions Men 4,5 30:51:00
9 Cordino Longiotti Flywheel Bicycle Solutions Men 4,5 30:59:00
10 Stephen/Glen Gann/Gann Land Shark Tandem 31:05:00
11 John Slawta Land Shark Men Masters 40+ 31:06:00
12 Doug Striley Cycle Sport Men 4,5 31:13:00
13 Stephen Staha Cycle Sport Men 1,2,3 31:15:00
14 Sean Bagshaw Flywheel Bicycle Solutions Men 4,5 31:21:00
15 Joe Blanchard Men 4,5 31:27:00
16 Dan Shepherd Cycle Sport Men 4,5 31:40:00
17 John Hinke Cycle Sport Men 4,5 31:44:00
18 Donald Vizzini Marty's Cycle & Moore Men Masters 50+ 32:04:00
19 Bob Grover Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles Men Masters 40+ 32:29:00
20 Bill Robberson Desalvo Custom Cycles Racing Men Masters 40+ 33:05:00
21 Tim Dougherty Flywheel Bicycle Solutions Men 4,5 33:06:00
22 Marc DiTommaso Men Masters 40+ 33:08:00
23 Jade Wilcoxson Flywheel Bicycle Solutions Women 1/2/3 33:51:00
24 Christopher Phelps Men 4,5 34:10:00
25 Ian Bagshaw Flywheel Bicycle Solutions Men 4,5 34:27:00
26 Clay/Stan Sharp/Moore Marty's Cycle & Moore Tandem 34:31:00
27 Kristi Green Desalvo Custom Cycles Racing Women 1/2/3 34:47:00
28 Paul Mautner Team Rose City Men Masters 50+ 34:49:00
29 Jack Sullivan Men Masters 40+ 34:49:00
30 John S. Miller Flywheel Bicycle Solutions Men 4,5 34:59:00
31 Eugene Anderson Cycle Analysis Men 4,5 35:33:00
32 Adam Artner Junior Men 35:59:00
33 Tom Keller Pistis Men 4,5 36:03:00
34 Anthony Smith Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles Men Masters 40+ 36:27:00
35 robert smith Men 4,5 36:42:00
36 Brian Fawcett Pistis Junior Men 36:44:00
37 Richard Bush Pistis Men Masters 40+ 36:44:00
38 Molly Mullane Land Shark Women 1/2/3 36:50:00
39 Roger Wimberly Pistis Men 4,5 37:11:00
40 Randy Wooton Men Masters 50+ 37:33:00
41 Jason Singleton Desalvo Custom Cycles Racing Men 4,5 37:40:00
42 Edward Groenhout Men 4,5 37:52:00
43 Curt Dooley Men Masters 50+ 37:53:00
44 Paul Hurlburt Pistis Men Masters 40+ 37:59:00
45 Joseph Davis Cycle Analysis Men 4,5 38:14:00
46 Jay Reeck Men 4,5 38:15:00
47 Dan Wooton Siskiyou Velo Men Masters 50+ 38:17:00
48 Normand Beauregard Men 4,5 38:30:00
49 Brian/Cory Fawcett/Fawcett Pistis Tandem 38:58:00
50 Sara Slawta Land Shark Junior Women 39:21:00
51 Ron Lopez Men Masters 40+ 39:49:00
52 Gwen Turos Cycle Sport Women 4 41:24:00
53 Christine Sjolin Women 4 42:04:00
54 Vern Niehaus Cycle Analysis Men Masters 40+ 42:23:00
55 Connie Filipek Women 4 42:39:00
56 Melissa Boyd Pacific Power Blue Sky Master 35+ Women 43:41:00
57 Cory Fawcett Pistis Men Masters 40+ 44:33:00
58 David Gustafson Men Masters 50+ 45:15:00
59 Thomas Wooton Siskiyou Velo Men Masters 50+ 45:25:00
60 Faith Dooley Master 35+ Women 46:17:00
61 Pamela Hurlburt Pistis Master 35+ Women 47:42:00