Land Shark

Event Category Name
DNF USGP of Cyclocross Category B Men Bart Qualls
74 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Marc DiTommaso
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Marc DiTommaso
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Stephen Gann
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Richard Hogan
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Mark Krause
11 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Men B 35-49 Bart Qualls
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Richard Hogan
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Mark Krause
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Stephen Gann
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Marc DiTommaso
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Mark Krause
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Richard Hogan
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Men B 35-49 Bart Qualls
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Stephen Gann
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series/Costume 'Cross Senior Men A Richard Hogan
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series/Costume 'Cross Senior Men A Mark Krause
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series/Costume 'Cross Senior Men A Stephen Gann
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Mark Krause
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Stephen Gann
15 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Marc DiTommaso
DNF Klamath Falls Cyclocross (KFCX) Men B 40+ Bart Qualls
4 Klamath Falls Cyclocross (KFCX) Men A David DeRoche
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Stephen Gann
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Mark Krause
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Richard Hogan
35 Cross Crusade Masters 35+ B Mark Krause
4 Klamath Falls Cyclocross (KFCX) Men A David DeRoche
3 Klamath Falls Cyclocross (KFCX) Men A David DeRoche
27 Thrilla Cross Series Men 40+ Bart Qualls
29 Battle at Barlow Beginner Men Matt Clark
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Stephen Gann
DNF Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Colin Mullane
49 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Marc DiTommaso
47 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Molly Mullane
37 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Marc DiTommaso
23 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined John Slawta
2 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Sara Slawta
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Stephen Gann
35 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Molly Mullane
8 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Jenny Slawta
19 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Mark Krause
55 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Marc DiTommaso
53 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Molly Mullane
31 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined John Slawta
25 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Mark Krause
25 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open John Slawta
2 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Sara Slawta
12 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Jenny Slawta
19 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Mark Krause
7 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Jenny Slawta
2 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Sara Slawta
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Stephen Gann
DNF Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Masters 40+ Richard Hogan
8 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Masters 40+ Marc DiTommaso
5 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Masters 40+ John Slawta
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Junior Women Sara Slawta
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Junior Stephen Gann
DNF Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 4/5 Colin Mullane
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 3 Women Molly Mullane
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 1/2 Women Jenny Slawta
3 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 1/2 Mark Krause
DNF Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Richard Hogan
11 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
5 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Richard Hogan
42 Southern OR Champion Thursdays: Series Three B Race (Category 3/4/5) Sara Slawta
25 Southern OR Champion Thursdays: Series Three B Race (Category 3/4/5) Stephen Gann
16 Southern OR Champion Thursdays: Series Three B Race (Category 3/4/5) Molly Mullane
13 Southern OR Champion Thursdays: Series Three B Race (Category 3/4/5) Bart Qualls
28 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Glen Gann
23 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Mark Krause
13 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) John Slawta
4 Southern OR Champion Thursdays A Race John Slawta
4 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Colin Mullane
11 Southern OR Champion Thursdays B Race Bart Qualls
6 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
17 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
14 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
9 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
1 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 3 Mark Krause
5 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Mark Krause
22 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Mark Krause
1 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 3 Men Mark Krause
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 3 Mark Krause
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 3 Mark Krause
7 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Mark Krause
28 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Mark Krause
7 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Mark Krause
DNF Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
13 Southern OR Champion Thursdays B Race Bart Qualls
5 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
20 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
19 Co-Motion Criterium Category 4/5 Stephen Gann
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Junior Women Sara Slawta
28 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Sara Slawta
15 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined John Slawta
2 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Mark Krause
5 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Jenny Slawta
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Women 1/2/3 Jenny Slawta
3 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ Richard Hogan
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ John Slawta
2 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Mark Krause
23 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Richard Hogan
3 Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Jones
4 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
7 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
12 Southern OR Champion Thursdays B Race Bart Qualls
14 Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
15 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
1 OBRA Hillclimb Championship Junior Women 15-16 Sara Slawta
48 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Jenny Slawta
10 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 45-49 John Slawta
1 OBRA Hillclimb Championship Women 1/2 Jenny Slawta
151 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Sara Slawta
76 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined John Slawta
16 OBRA Criterium Championships Senior Women Molly Mullane
4 OBRA Criterium Championships Men 4 Colin Mullane
16 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Richard Hogan
19 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 John Slawta
3 OBRA Criterium Championships Junior Men 17-18 Stephen Jones
13 OBRA Criterium Championships Men 3 Stephen Jones
3 Southern OR Champion Thursdays Junior Sara Slawta
DNF Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
23 Southern OR Champion Thursdays B Race Sara Slawta
17 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
DNF Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
17 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
19 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
18 Southern OR Champion Thursdays A Race John Slawta
13 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Jenny Slawta
38 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Sara Slawta
2 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Mark Krause
25 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Richard Hogan
23 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Glen Gann
16 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined John Slawta
37 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Bart Qualls
2 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Mark Krause
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Junior Women Sara Slawta
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Women 1/2/3 Jenny Slawta
5 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ Richard Hogan
4 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ Glen Gann
3 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ John Slawta
12 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 4/5 Bart Qualls
26 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) John Slawta
20 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Richard Hogan
17 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Stephen Jones
10 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Colin Mullane
20 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Men 3/4 (B Race) Molly Mullane
5 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Glen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Mark Krause
2 Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
20 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
17 Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Jones
19 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
18 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
16 Southern OR Champion Thursdays A Race John Slawta
4 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
22 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Men 3/4 (B Race) Stephen Gann
3 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Junior Stephen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
3 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
2 Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
13 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
12 Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
1 OUCH Women 1/2 Jenny Slawta
36 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 3 Men Mark Krause
30 OUCH: Combined Combined Jenny Slawta
50 OUCH: Combined Combined John Slawta
161 OUCH: Combined Combined Sara Slawta
4 OUCH Masters Men 45-49 John Slawta
2 OUCH Junior Women Sara Slawta
40 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 3 Men Mark Krause
3 Junior/Tandem Track Championships: Omnium Junior 15-16 Stephen Gann
1 Junior/Tandem Track Championships: Pursuit Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
21 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Mark Krause
1 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Mark Krause
52 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Mark Krause
2 Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
6 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
23 Cascade Cycling Classic Category 3 Men Mark Krause
DNF Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
3 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
4 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
12 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
18 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
DNF Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
7 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Mark Krause
35 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Colin Mullane
7 High Desert Omnium: Road Race Women 3 Molly Mullane
128 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Molly Mullane
2 High Desert Omnium Category 3 Men Mark Krause
23 High Desert Omnium Category 4/5 Men Colin Mullane
1 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Mark Krause
26 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Colin Mullane
7 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Women Molly Mullane
14 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Mark Krause
11 High Desert Omnium: Criterium Women 3 Molly Mullane
9 High Desert Omnium Women 3 Molly Mullane
2 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Mark Krause
9 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Colin Mullane
108 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Colin Mullane
2 Firecracker Tandem Crit Champs Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
6 Firecracker Tandem TT Champs: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
3 Firecracker Tandem TT Champs Tandem Open Stephen/Glen Gann/Gann
19 Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
18 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
9 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
24 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
2 Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Jones
5 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
15 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
9 Salem Fairview Circuit Race Masters Overall Glen Gann
2 Salem Fairview Circuit Race Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
8 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Glen Gann
45 Swan Island Criterium Men 4/5 Stephen Cann
8 Swan Island Criterium Masters Men 40+ Glen Gann
2 NWX Criterium Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
13 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Richard Hogan
34 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Russell Rickert
30 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Randy Mason
36 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 3/4/5 (B Race) Molly Mullane
29 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Colin Mullane
27 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) John Slawta
20 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Stephen Jones
26 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 3/4/5 (B Race) Sara Slawta
2 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Glen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Mark Krause
5 Southern OR Champion Thursdays: Series One Junior Sara Slawta
16 Southern OR Champion Thursdays B Race Molly Mullane
7 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
25 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
14 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Jones
9 Southern OR Champion Thursdays A Race Colin Mullane
26 Southern OR Champion Thursdays A Race Randy Mason
4 Jacksonville STXC Category 1 Men Richard Hogan
8 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Women Molly Mullane
35 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men Category 4/5 Colin Mullane
6 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Mark Krause
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Women Molly Mullane
49 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Colin Mullane
22 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Mark Krause
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Category 3 Mark Krause
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 3 Molly Mullane
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Category 4/5 Colin Mullane
321 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Colin Mullane
42 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Mark Krause
33 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Mark Krause
320 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Molly Mullane
7 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 4/5 Colin Mullane
6 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Mark Krause
20 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Women 3 Molly Mullane
21 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women 3 Molly Mullane
46 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 4/5 Colin Mullane
32 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 4/5 Colin Mullane
10 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Mark Krause
10 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Women 3 Molly Mullane
17 Southern OR Champion Thursdays A Race John Slawta
16 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
18 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
20 Southern OR Champion Thursdays B Race Sara Slawta
DNS Jacksonville STXC Category 2 Masters 40+ Glen Gann
3 Jacksonville STXC Category 2 Junior Men Stephen Gann
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
15 Southern OR Champion Thursdays A Race Randy Mason
20 Southern OR Champion Thursdays A Race Russell Rickert
21 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Jones
24 Southern OR Champion Thursdays A Race John Slawta
25 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
3 Southern OR Champion Thursdays Junior Sara Slawta
3 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
DNF Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
18 Southern OR Champion Thursdays B Race Sara Slawta
DNF Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
4 Jacksonville STXC Category 2 Junior Men Stephen Gann
12 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Molly Mullane
DNS Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2/3 Women Jenny Slawta
24 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women Pro/1/2/3 Jenny Slawta
DNF Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Colin Mullane
16 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Molly Mullane
33 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Colin Mullane
285 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Colin Mullane
24 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro/1/2/3 Jenny Slawta
17 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Molly Mullane
277 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Jenny Slawta
301 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Molly Mullane
35 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Colin Mullane
DNF Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men John Slawta
19 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2/3 Women Jenny Slawta
140 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Jenny Slawta
31 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2/3 Women Jenny Slawta
15 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Molly Mullane
DNF Jacksonville STXC Category 1 Men Mark Krause
4 Jacksonville STXC Category 1 Men Richard Hogan
DNF Jacksonville STXC Category 1 Men Mark Krause
4 Jacksonville STXC Category 1 Men Richard Hogan
4 Jacksonville STXC Category 2 Junior Men Stephen Gann
4 Jacksonville STXC Category 2 Junior Men Stephen Gann
51 OBRA TTT Championships: Combined Combined Glen Gann
49 OBRA TTT Championships: Combined Combined John Slawta
52 OBRA TTT Championships: Combined Combined Brad Earl
2 OBRA TTT Championships Masters 160-199 John Slawta
50 OBRA TTT Championships: Combined Combined Richard Hogan
2 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Brad Earl
2 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Richard Hogan
2 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Glen Gann
1 OBRA Road Race/OBRA Championship Junior Women 15-16 Sara Slawta
8 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 John Slawta
1 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Women 40-49 Jenny Slawta
28 Rehearsal Road Race Men Category 4 Colin Mullane
18 Rehearsal Road Race Men Category 3 John Slawta
4 Rehearsal Road Race Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
7 Rehearsal Road Race Category 3 Women Molly Mullane
6 Rehearsal Road Race Women Senior Jenny Slawta
6 Rehearsal Road Race Men Category 3 Mark Krause
13 Rehearsal Road Race: Oregon Cup Women Molly Mullane
12 Rehearsal Road Race: Oregon Cup Women Jenny Slawta
DNF Southern OR Champion Thursdays B Race Stephen Gann
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Mark Krause
21 Southern OR Champion Thursdays A Race Russell Rickert
30 Southern OR Champion Thursdays B Race Sara Slawta
15 Southern OR Champion Thursdays A Race John Slawta
5 Southern OR Champion Thursdays Junior Sara Slawta
DNF Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
7 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Jones
5 Southern OR Champion Thursdays A Race Richard Hogan
3 Southern OR Champion Thursdays A Race Glen Gann
5 Silverton RR Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
11 Silverton RR Women 3 Molly Mullane
7 Silverton RR Women 1/2 Jenny Slawta
23 Silverton RR Masters Men John Slawta
26 Silverton RR Category 4/5 Men Colin Mullane
18 Silverton RR Masters 40+ John Slawta
17 Silverton RR Women 4 Sara Slawta
3 Southern OR Champion Thursdays Women Sara Slawta
4 Southern OR Champion Thursdays Junior Stephen Gann
8 Southern OR Champion Thursdays A John Slawta
7 Southern OR Champion Thursdays A Glen Gann
5 Southern OR Champion Thursdays A Richard Hogan
1 Icebreaker Criterium Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
2 Icebreaker Criterium Men 35+ Glen Gann
32 Icebreaker Criterium Men 4/5 Stephen Gann
12 Icebreaker Criterium Men 35+ Mark Krause
11 Icebreaker Criterium Men 3 Mark Krause
16 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Mark Krause
1 Hood River Crit Series Category 3/4 Mark Krause
3 Table Rock RR Masters Men 2/3/4 45+ John Slawta
3 Table Rock RR: Oregon Cup Pro/1/2/3 Women Jenny Slawta
DNF Table Rock RR Category 3 Men Mark Krause
1 Table Rock RR Masters Men 2/3/4 60+ Randy Mason
9 Table Rock RR Masters Men 2/3/4 45+ Russell Rickert
17 Table Rock RR: Oregon Cup Pro/1/2/3 Women Molly Mullane
3 Table Rock RR Junior Stephen Gann
4 Table Rock RR Junior Sara Slawta
7 Table Rock RR Category 3 Women Molly Mullane
43 Table Rock RR Category 4/5 Men Colin Mullane
DNF Table Rock RR Masters 2/3/4 Men 35+ David DelRoche
DNF Table Rock RR Masters 2/3/4 Men 35+ Glen Gann
3 Table Rock RR Pro/1/2 Women Jenny Slawta
7 Eugene Roubaix Men 3 Mark Krause
6 Eugene Roubaix Men 4/5 Colin Mullane
DNF Eugene Roubaix Women 1/2/3 Molly Mullane
5 King's Valley RR Men Category 3 Mark Krause
32 King's Valley RR Men Category 4/5 Colin Mullane
13 King's Valley RR Masters 40+ John Slawta
DNF King's Valley RR Women 3 Molly Mullane
11 King's Valley RR: Oregon Cup Women Jenny Slawta
DNF King's Valley RR: Oregon Cup Women Molly Mullane
7 King's Valley RR Women 1/2 Jenny Slawta
1 Estacada TT: 20 Miles Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
1 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Category 3 Mark Krause
6 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Category 3 Women Molly Mullane
58 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Category 4 Colin Mullane
213 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Colin Mullane
228 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Molly Mullane
30 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Category 4 Colin Mullane
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Category 3 Mark Krause
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Mark Krause
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Category 4 Colin Mullane
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Category 3 Mark Krause
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Category 3 Women Molly Mullane
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Category 3 Mark Krause
28 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Category 4 Colin Mullane
26 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Category 4 Colin Mullane
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro/1/2 Molly Mullane
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro/1/2/3 Molly Mullane
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Category 3 Women Molly Mullane
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Category 3 Mark Krause
17 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Category 3 Mark Krause
47 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Category 4 Colin Mullane
15 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Category 3 Molly Mullane
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Category 3 Mark Krause
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women 3 Molly Mullane
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Category 3 Mark Krause
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Category 4 Colin Mullane
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro/1/2/3 Molly Mullane
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Category 4 Colin Mullane
4 Hood River Crit Series Category 3/4 Mark Krause
50 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Sara Slawta
3 Southern Oregon TT Series Women 1/2/3 Molly Mullane
1 Southern Oregon TT Series Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
39 Piece of Cake RR Men 3 Mark Krause
38 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Molly Mullane
10 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
11 Southern Oregon TT Series: Combined Combined John Slawta
6 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Richard Hogan
1 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Richard Hogan
3 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ John Slawta
1 Southern Oregon TT Series Junior Women Sara Slawta
9 Southern Oregon TT Series: Combined Combined John Slawta
44 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen Gann
19 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
40 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Molly Mullane
50 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Sara Slawta
1 Southern Oregon TT Series Junior Women Sara Slawta
3 Southern Oregon TT Series Women 1/2/3 Molly Mullane
1 Southern Oregon TT Series Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
3 Southern Oregon TT Series Junior Men Stephen Gann
4 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Richard Hogan
3 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ John Slawta
14 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Richard Hogan
13 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Brad Earl
7 Southern Oregon TT Series Combined Richard Hogan
25 Southern Oregon TT Series Combined Molly Mullane
12 Southern Oregon TT Series Combined Stephen/Glen Gann/Gann
36 Southern Oregon TT Series Combined Sara Slawta
54 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Sara Slawta
31 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Molly Mullane
20 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
11 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Richard Hogan
2 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Mark Krause
15 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined John Slawta
16 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Mark Krause
14 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Richard Hogan
4 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open John Slawta
2 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Mark Krause
4 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Richard Hogan
4 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Brad Earl
1 Southern Oregon TT Series Junior Women Sara Slawta
3 Southern Oregon TT Series Women 1/2/3 Molly Mullane
1 Southern Oregon TT Series Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
DNF Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ John Slawta
2 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Richard Hogan
4 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Mark Krause
DNS Jack Frost TT Men Category 3 Mark Krause
6 Sublime Sublimity Circuit Race Women 1/2/3 Molly Mullane
21 Sublime Sublimity Circuit Race Men 4/5 Colin Mullane
5 Cherry Pie Women 3 Molly Mullane
54 Cherry Pie Men 4 Colin Mullane
4 Cherry Pie Tandem A Stephen/Glen Gann/Gann