Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles

Event Category Name
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Dave Reitz
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Shaun Locker
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Bryan Foster
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Dave Reitz
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Bryan Foster
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Dave Reitz
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series/Costume 'Cross A Masters Bryan Foster
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Men B 35-49 Bryan Foster
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series A Masters Shaun Locker
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Dave Reitz
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series Senior Men A Dave Reitz
22 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Spencer Gray
17 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road: Combined Combined Spencer Gray
10 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Stephen Maluk
11 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Reny Townsend
15 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined: Combined Combined Dave Reitz
17 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Spencer Gray
10 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Dave Reitz
6 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Reny Townsend
5 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Stephen Maluk
DNF Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 4/5 Travis Caldwell
3 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Road Category 3 Spencer Gray
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike Category 1/40+ Dave Reitz
2 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike Category 1/19-39 Reny Townsend
1 Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike Category 1/19-39 Stephen Maluk
DNF Mt. Ashland Hillclimb/OBRA MTB Hillclimb Championships: Mountain Bike/Road Combined Open Travis Caldwell
3 Thrilla Cross Series Men B Kevin White
5 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
2 Southern OR Champion Thursdays: Series Four A Race Spencer Gray
12 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
2 Southern OR Champion Thursdays: Series Four: Combined Combined Spencer Gray
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
3 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Dave Rietz
1 Southern OR Champion Thursdays: Series Four: Combined Combined Dave Rietz
1 Southern OR Champion Thursdays: Series Four A Race Dave Rietz
3 Diamond Lake NW Challenge XC MTB Category 1 Men 35-44 Anthony Smith
9 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Spencer Gray
25 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Bob Grover
24 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Stephen Maluk
21 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Reny Townsend
18 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Travis Caldwell
39 Southern OR Champion Thursdays: Series Three B Race (Category 3/4/5) Travis Caldwell
1 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
12 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
11 Southern OR Champion Thursdays A Race Travis Caldwell
3 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
2 Southern OR Champion Thursdays: Series Three B Race (Category 3/4/5) Anthony Smith
26 Southern OR Champion Thursdays: Series Three A Race (Category 1/2/3) Gary MacGraw
3 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 3 Spencer Gray
5 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 3 Dave Reitz
21 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 3 Stephen Maluk
16 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Category 4/5 Travis Caldwell
32 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Spencer Gray
34 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Travis Caldwell
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Spencer Gray
29 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Dave Reitz
69 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Stephen Maluk
97 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Travis Caldwell
17 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Dave Reitz
16 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 4/5 Travis Caldwell
20 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 3 Men Stephen Maluk
5 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 3 Men Dave Reitz
3 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Category 3 Men Spencer Gray
26 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 4/5 Travis Caldwell
20 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 3 Stephen Maluk
9 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 3 Dave Reitz
2 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Category 3 Spencer Gray
27 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 3 Stephen Maluk
13 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Dave Reitz
19 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Travis Caldwell
27 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Spencer Gray
22 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 3 Stephen Maluk
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 3 Spencer Gray
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 3 Dave Reitz
5 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Category 4/5 Travis Caldwell
30 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 3 Stephen Maluk
29 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Stephen Maluk
46 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Travis Caldwell
37 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Spencer Gray
5 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 4/5 Travis Caldwell
9 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Spencer Gray
16 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Dave Reitz
4 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Dave Reitz
8 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Category 3 Stephen Maluk
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
1 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
5 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Spencer Gray
6 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Travis Caldwell
3 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Stephen Maluk
1 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Dave Reitz
2 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 4/5 Travis Caldwell
3 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Stephen Maluk
1 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Dave Reitz
11 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Spencer Gray
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Travis Caldwell
6 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
7 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Bob Grover
15 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
14 Southern OR Champion Thursdays A Race Gary MacGraw
13 Southern OR Champion Thursdays A Race Bob Grover
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
20 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
6 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Spencer Gray
33 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Anthony Smith
11 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Bob Grover
10 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Travis Caldwell
6 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Spencer Gray
5 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Matt Dooley
4 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Dave Reitz
3 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Stephen Maluk
4 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Dave Reitz
5 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 1/2/3 Matt Dooley
3 Callahan's Hillclimb Time Trial: Combined Combined Stephen Maluk
8 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ Anthony Smith
2 Callahan's Hillclimb Time Trial Masters Men 40+ Bob Grover
2 Callahan's Hillclimb Time Trial Men 4/5 Travis Caldwell
15 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
6 Southern OR Champion Thursdays A Race Matt Dooley
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
5 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
11 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
3 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Spencer Gray
5 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Men 3/4 (B Race) Travis Caldwell
4 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Men 3/4 (B Race) Anthony Smith
28 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Reny Townsend
25 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Stephen Maluk
13 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Bob Grover
4 Southern OR Champion Thursdays: Series Two Pro/1/2/3 Men (A Race) Matt Dooley
12 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Bob Grover
9 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
2 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Matt Dooley
1 Southern OR Champion Thursdays B Race Bob Grover
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Dave Rietz
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
DNF Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
6 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
17 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
1 Southern OR Champion Thursdays A Race Matt Dooley
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
19 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Spencer Gray
10 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Dave Reitz
3 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Matt Dooley
16 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Matt Dooley
6 High Desert Omnium Category 3 Men Dave Reitz
8 High Desert Omnium Category 3 Men Spencer Gray
7 High Desert Omnium Category 3 Men Matt Dooley
21 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Spencer Gray
13 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Matt Dooley
3 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Dave Reitz
4 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Spencer Gray
8 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Dave Reitz
67 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Matt Dooley
26 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Spencer Gray
19 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Dave Reitz
16 Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
10 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
1 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
21 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
19 Southern OR Champion Thursdays A Race Bob Grover
7 Southern OR Champion Thursdays A Race Matt Dooley
17 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
33 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Stephen Maluk
4 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 3/4/5 (B Race) Anthony Smith
10 Southern OR Champion Thursdays B Race Scott Davidson
3 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
23 Southern OR Champion Thursdays A Race Gary MacGraw
22 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
12 Southern OR Champion Thursdays B Race Mike Hylinski
14 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
8 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Reny Townsend
32 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Bob Grover
19 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Matt Dooley
24 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Gary MacGraw
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Matt Dooley
4 Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
6 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 3/4/5 (B Race) Travis Caldwell
10 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 3/4/5 (B Race) Scott Davidson
17 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 3/4/5 (B Race) Mike Hylinski
10 Southern OR Champion Thursdays: Series One Category 1/2/3 (A Race) Spencer Gray
1 Jacksonville STXC Category 1 Men Matt Dooley
33 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Matt Dooley
25 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Bob Grover
56 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Spencer Gray
30 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Matt Dooley
18 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Dave Reitz
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Dave Reitz
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 Bob Grover
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 40-44 Michael Hlynsky
28 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Category 3 Spencer Gray
14 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 Michael Hlynsky
57 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Spencer Gray
27 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Bob Grover
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 4/5 Michael Hlynsky
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Category 3 Dave Reitz
12 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men Category 3 Matt Dooley
63 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Spencer Gray
41 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Matt Dooley
18 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 4/5 Michael Hlynsky
66 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Dave Reitz
178 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Matt Dooley
272 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Bob Grover
280 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Michael Hlynsky
42 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Bob Grover
58 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Matt Dooley
14 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Dave Reitz
13 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Men 3 Spencer Gray
13 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Dave Reitz
76 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Men 3 Spencer Gray
28 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Bob Grover
22 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Men 4/5 Michael Hlynsky
34 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Bob Grover
68 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Spencer Gray
24 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Dave Reitz
29 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men 3 Matt Dooley
13 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters Men 4/5 Michael Hlynsky
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
12 Southern OR Champion Thursdays A Race Gary MacGraw
24 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
2 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
2 Jacksonville STXC Category 1 Men Matt Dooley
3 Ashland 12 Mile Super D Category 1 40+ Anthony Smith
7 Southern OR Champion Thursdays B Race Scott Davidson
9 Southern OR Champion Thursdays B Race Mike Hylinski
3 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
23 Southern OR Champion Thursdays A Race Gary MacGraw
22 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
18 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
17 Southern OR Champion Thursdays A Race Bob Grover
10 Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
3 Jacksonville STXC Category 2 Masters 40+ Anthony Smith
2 Jacksonville STXC Category 1 Men Matt Dooley
35 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Bob Grover
37 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Bob Grover
188 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Bob Grover
31 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Bob Grover
DNF Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Michael Hlynsky
37 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Bob Grover
32 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Bob Grover
9 Jacksonville STXC Category 2 Masters 40+ Anthony Smith
1 Jacksonville STXC Category 1 Men Matt Dooley
1 Jacksonville STXC Category 1 Men Matt Dooley
54 OBRA TTT Championships: Combined Combined Spencer Gray
53 OBRA TTT Championships: Combined Combined Dave Reitz
55 OBRA TTT Championships: Combined Combined Stephen Maluk
56 OBRA TTT Championships: Combined Combined Mark Krause
10 OBRA TTT Championships Senior Men Mark Krause
10 OBRA TTT Championships Senior Men Stephen Maluk
10 OBRA TTT Championships Senior Men Dave Reitz
10 OBRA TTT Championships Senior Men Spencer Gray
11 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Bob Grover
16 Southern OR Champion Thursdays A Race Gary MacGraw
2 Southern OR Champion Thursdays A Race Spencer Gray
8 Southern OR Champion Thursdays A Race Matt Dooley
12 Southern OR Champion Thursdays A Race Bob Grover
15 Southern OR Champion Thursdays B Race Mike Hylinski
20 Southern OR Champion Thursdays A Race Reny Townsend
22 Southern OR Champion Thursdays A Race Stephen Maluk
8 Southern OR Champion Thursdays B Race Anthony Smith
26 Southern OR Champion Thursdays B Race Scott Davidson
7 Southern OR Champion Thursdays B Race Travis Caldwell
22 Silverton RR Category 3 Men Spencer Gray
14 Silverton RR Masters 40+ Bob Grover
15 Silverton RR Masters Men Bob Grover
5 Spring Thaw DH Category 1 Men 40+ Anthony Smith
8 Spring Thaw XC Category 1 Men 19-34 Matt Dooley
10 Spring Thaw XC Category 2 Men 35-44 Anthony Smith
24 Spring Thaw XC Category 1 Men 19-34 Simon Mendenhall
5 Spring Thaw XC Category 1 Men 35-44 Dave Reitz
9 Spring Thaw XC Category 1 Men 35-44 Shaun Locker
24 Spring Thaw XC Category 1 Men 35-44 Michael Hlynsky
8 Spring Thaw XC Category 1 Men 45+ Bob Grover
7 Spring Thaw XC Category 1 Men 45+ Scott Davidson
1 Spring Thaw XC Category 2 Men 35-44 Craig Anderson
2 Southern OR Champion Thursdays A Spencer Gray
1 Southern OR Champion Thursdays A Dave Rietz
4 Southern OR Champion Thursdays B Travis Caldwell
15 Southern OR Champion Thursdays B Bob Grover
10 Table Rock RR Pro/1/2 Men Stephen Maluk
9 Table Rock RR Category 3 Men Spencer Gray
6 Table Rock RR Category 3 Men Dave Reitz
DNF Table Rock RR Masters Men 2/3/4 45+ Gary MacGraw
10 Table Rock RR Category 4 Women Rebeccah Bieri
8 Table Rock RR Masters Men 2/3/4 45+ Bob Grover
32 King's Valley RR: Oregon Cup Women Rebeccah Bieri
26 King's Valley RR Masters 40+ Bob Grover
33 King's Valley RR Men Category 3 Dave Reitz
7 King's Valley RR Women 4 Rebeccah Bieri
18 King's Valley RR Men Category 3 Spencer Gray
34 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Anthony Smith
8 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Anthony Smith
3 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Stephen Maluk
19 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Bob Grover
3 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen Maluk
2 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Spencer Gray
1 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Spencer Gray
2 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Dave Reitz
4 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Bob Grover
1 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Spencer Gray
4 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen Maluk
22 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Bob Grover
33 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Anthony Smith
8 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Anthony Smith
6 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Bob Grover
3 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Stephen Maluk
2 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Spencer Gray
3 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Spencer Gray
1 Southern Oregon TT Series Combined Spencer Gray
2 Southern Oregon TT Series Combined Dave Reitz
3 Southern Oregon TT Series Combined Stephen Maluk
24 Southern Oregon TT Series Combined Anthony Smith
38 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Anthony Smith
4 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Stephen Maluk
3 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series: Combined Combined Spencer Gray
4 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Matt Dooley
3 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Stephen Maluk
2 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial: Combined Combined Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Spencer Gray
1 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Stephen Maluk
1 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Spencer Gray
6 Southern Oregon TT Series Masters Men 40+ Anthony Smith
4 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Stephen Maluk
3 Southern Oregon TT Series Men 1/2/3 Dave Reitz
1 Southern Oregon TT Series: Team Time Trial Open Matt Dooley
13 Sublime Sublimity Circuit Race Men 3 Spencer Gray
5 Sublime Sublimity Circuit Race Men 3 Dave Reitz
DNF Cherry Pie Men 3 Spencer Gray
DNF Cherry Pie Men 1/2 Stephen Maluk