L'Ecole No. 41/Wheatland Wheeler

Event Category Name
5 USGP of Cyclocross Master Men 55+ Steve Rapp
31 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ Justin Bannerman
34 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ Michael P Austin
11 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Thomas W Volk
36 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ Michael P Austin
33 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ Justin Bannerman
33 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Thomas W Volk
19 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Volk
125 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Thomas W Volk
289 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Justin Bannerman
306 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Michael P Austin
41 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ Austin
36 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ Justin Bannerman
23 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Thomas W Volk
27 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Michael P Austin
39 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Justin Bannerman
19 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Thomas W Volk
34 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ Justin Bannerman
29 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ Michael P Austin
10 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 Michael P Austin
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 Justin Bannerman
9 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Thomas Volk
33 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Justin Bannerman
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 4/5 Michael P Austin
28 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Justin Bannerman
14 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Thomas Volk
13 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Men 4/5 Michael P Austin
11 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Thomas Volk
26 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Justin Bannerman
23 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Thomas Volk
236 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Justin Bannerman
160 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Thomas Volk
9 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 4/5 Michael P Austin
37 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Justin Bannerman
222 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Michael P Austin
11 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters Men 4/5 Michael P Austin
32 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Justin Bannerman
12 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Thomas Volk
7 Echo Red to Red XC Cat 1 Women Alicia Riley
21 Cherry Pie Men 40+ Justin Bannerman